PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زامبی بازی چیست ؟ + دور امتحانی

MrSeRiouS
29-05-2013, 21:25
به نام خداوند جان و خرد

مقدمه:

شرکت کننده ها همه عضو یه قبیله هستن که مورد حمله ی یه دسته زامبی قرار گرفته. قتل هایی اتفاق می افته و همه به همدیگه مشکوک می شن. اگه اعضای قبیله بتونن همه ی زامبی ها رو شناسایی و اعدام بکنن، بازی رو می برن. در غیر اینصورت، رامبی ها همهی افراد قبیله رو می کشن و بازی رو می برن.

روش بازی:

بازی به دو بخش شب و روز تقسیم می شه. (شب و روز مجازی توی بازی. نه شب و روز واقعی خودمون. هر شب یا روز مجازی می شه چند روز از وقت واقعی خودمون تا همه وقت داشته باشن تصمیم بگیرن می خوان چی کار کنن)

بازیکنا نقششون رو به وسیله ی پیغام شخصی دریافت می کنن. Xتا زامبی باید داشته باشیم، بقیه هم می شن اعضای واقعی قبیله. هر زامبی، هر شب یک نفر رو میتونه بکشه. هر زامبی می دونه بقیه ی زامبیا کیان.

بازی از یک شب شروع می شه با اولین سری قتل ها. در طول شب، بقیه ی افراد می تونن کارای خاصی رو انجام بدن که یه خورده پایین تر توضیح داده می شه. شب وقتی تموم می شه که من یه گزارش از وقایع اون شب رو پست کنم -و ممکنه یه خورده راهنمایی های پنهان هم توی گزارشا باشه برای شناختن زامبیا یا اینکه ممکنه راهنمایی ها غلط باشن تا شما رو به اشتباه بندازن. این نشانه ها می تونه به خیلی چیزا ربط داشته باشه. مثلا اسم یوزر یا آواتار و امضا و ... مقدار و نوع این نشانه ها به روند بازی مربوطه. هر گروهی که وضعش خراب تر باشه، احتمال اینکه اون نشانه ها بیشتر به دردش بخوره بیشتره.

وقتی گزارش یک شب داده شد، روز می شه. همه ی اعضای قبیله (هم زامبی ها، هم بقیه آدما) یه جلسه تشکیل می دن تا بین خودشون بحث کنن که کی ممکنه زامبی باشه. رای گیری انجام می شه و یه نقر رو انتخاب می کنن که به عنوان زامبی اعدامش کنن. بازیکنایی که نقش های مخصوص دارن باید مواظب باشن وقتی می خوان مخ بقیه رو بزنن خودشون لو نرن! وقتی رای گیری تموم شد (یا با بیشترین تعداد آرا یا وقتی که وقتش تموم شه)، اونی رو که انتخاب شده رو می برن اعدامش می کن و بعدش توی یه گزارش دیگه شغلش معلوم می شه.

این مراحل تکرار می شه تا فقط یک گروه باقی بمونه.

نقش ها :

اعضای قبیله (آدم): یه عضو معمولی قبیله. اونا فقط می تونن با بقیه حرف بزنن و رای بدن!

زامبی ها (زامبی): اونا به قبیله حمله کردن. و هر کدومشون هر شب می تونه به نفر رو بکشن. هر کدوم از اونا بقیشون رو هم میشناسه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاسوس (آدم): یکی از اعضای قبیله. هر شب می تونه یه نفر رو تعقیب کنه و بفهمه طرف کیه و نقشش چیه. حالا کار سختش اینجاست که باید بتونه بقیه رو راضی کنه که به کسایی که اون می خواد رای بدن بدون اینکه هویتش لو بره و هدف زامبی ها قرار بگیره. اگه یه شب که داره جاسوسی می کنه بمیره، ممکنه نتیجه ی جاسوسیش برای عموم آشکار بشه. جاسوس یکی از هدفای اصلی زامبی هاست. اگه بتونن به موقع پیداش کنن و بکشنش خیلی می تونه به نفعشون بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دکتر قبیله (آدم): هر شب، ایشون یه نفر رو انتخاب می کنن و تعقیبش می کنن. اگه یه زامبی به اون شخص حمله کنه دکتر سریع به دادش می رسه و از مرگ نجاتش می ده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه دو تا دکتر داشته باشیم و به هر دوتاشون با هم حمله بشه، نمی تونن جون همدیگه رو نجات بدن و هر دو تا می میرن.

کاهن معبد (آدم): کی از آدمها که همه عمرش را برای خدا توی معبد عبادت کرده و خدا هم به اون قدرتهای داده . کاهن میتونه هم محافظت کنه هم بکشه . هر شب فقط میتونه یه کار انجامبده یا محافظت کنه یا بکشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه زامبی به کاهن حمله کنه کاهن میمیره
اگه آندد به کاهن حمله کنه کاهن اون شب نمیتونه کارش را انجام بده و هویت انسانی آندد لو میره
اگه کاهن از کسی مراقبت میکرد و اون نفر زامبی یا آندد بود اون نفر کارش را انجام میده و اگه با قهرمان روبهرو بشه بنتیجه مساوی میده بدون لو رفتن هویت واقعی آندد یا زامبی
اگه کاهن کسی را که قصد کشتنش را داره قهرمان باشه قهرمان نمیمیره اما نمیتونه وظیفش را انجام بده
اگه کاهن از قهرمان حفاظت میکرد باید زامبی ه یا آندد ها 3 تا باشن تا پیروز بشن و اگه 2 تا باشن قهرمان پیروز میشه !

آندد (زامبی) : این هم یه جور زامبیه اما قادر به کشتن کسی نیست و هر شب یه نفر را تعقیب میکنه و می ترسوندش ! اون شب دیگه نفر قادر به انجام وظیفش نیست ! یعنی دکتر باشه نمیتونه کسی را خوب کنه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قهرمان (آدم) : یه نفر هست که خیلی قویه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مثل دکتر میتونه از یه نفر محافظت کنه و هم از خودش محافظت کنههمه مردم عادی هم قهرمان را میشناسن :
اگه زامبی به قهرمان حمله کرد زامبی میمیره !
اگه دوتا زامبی همزمان به قهرمان حمله کردند قهرمان میمیره .
اگه آندد و یه زامبی به قهرمان حمله کردن بازم قهرمان میمیره !
اگه آندد به قهرمان حمله کرد آندد میمیره .
اگه دو تا آندد به قهرمان حمله کنند قهرمان اون شب نمتونه از کسی محافظت کنه .
اگه قهرمان از کسی محافظت میکرد و آندد به اون نفر حمله کردد آندد میمیره
اگه قهرمان از کسی محافظت میکرد و زامبی به اون نفر جمله کرد زامبی میمیره
اگه قهرمان از کسی محافظت میکرد و دوتا آندد به طرف حمله کردند طرف نمیتونه کارش را انجام بده
اگه قهرمان از کسی محافظت میکرد و یه آندد و یه زامبی به طرف حمله کردند طرف میمیره !
اگه قهرمان مورد حمله کاهن قرار بگیره قهرمان میمیره
اگه شخصی که قهرمان ازش محافظت میکنه مورد حمله کاهن قرار بگیره اون طرف میمیره

به جز قهرمان شاید از بقیه بیشتر از 1 باشه . اگه آندد یا زامبی بیشتر از 1 بود همدیگه را میشناسن اما اگه کاهن یا دکتر یاجاسوس بیشتر از 1 بود همدیگه را نمیشناسن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب، حالا فقط شرکت کننده می خوایم، هر چی بیشتر شرکت کننده داشته باشیم، بازی جالب تر می شه (اگه خیلی زیاد بشیم، نقش ها رو بیشتر می کنم)
این بازی سقف شرکت کننده نداره. هر چند نفر که بخوان می تونن شرکت کنن. وقتی بازی شروع بشه، معلوم می کنم از هر نقش چند نفر رو داریم. برای انتخاب نقش هر کسی هم قرعه کشی می کنم.

تذکر: تو این بازی، من یا هرکس دیگه ای نقش "خدا" رو ایفا می کنم. اگه رای ها مساوی بیاد، خدای بازی تصمیم می گیرم چی کار باید بکنیم و اگه مشکلی پیش بیاد و دخالت او نیاز بشه، این کارو می کنه. اگه کسی خراب کاری بکنه از بازی بیرون پرت می شه و توی راندهای بعدی هم شرکتش نمی دیم. معجزات الهی ممکنه رخ بده (خیلی احتمالش کمه مگر اینکه واقعا لازم باشه). ممکنه یه موقع یه رعد و برق به کسی بخوره که بخواد خراب کاری کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرکی میخواد نوی این دور باشه همینجا بگه تا اسمش بره توی لیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبصره 1 : این دور به صورت امتحانی و واسه ی آشنایی شما با بازی انجام می شه !
تبصره 2 : هرکی بخواد می تونه واسه پذیرفتن نقش "خدا" ی بازی اعلام آمادگی کنه !
تبصره 3 : هرکس در طول یک شبانه روز از بازی پستی ارسال نکنه از بازی خارج می شه !
تبصره 4 : در صورت استقبال شما عزیزان دور بعدی با عنوان "زامبی بازی ، دور اول" آغاز می شه !

در آخر هم از مدیریت محترم عذر می خوام اگه مکان این پست خیلی مناسب نبود ، چون هیچ جایی جز متفرقه و قسمت بازی های تحت شبکه پیدا نکردم .

Iloveu-ALL
29-05-2013, 23:32
این جا هم بد نبود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا شما لطف کردی اینجا زدی :11:

بازی همین جا اجرا میشه؟ شبیه مافیا میمونه

ps3amir
30-05-2013, 09:25
سلام
منم هستم فقط یکمی نگرفتم بازی تو همین فروم انجام میشه یا تو یک سایته یا بازیه؟
ولی فکر کنم تو همین فروم باشه مثل از این بازی با کلمات و ...
تاپیک اگه جابجا شد به من خبر بدین.

Joaquin
30-05-2013, 11:28
بازی تحت وبه؟؟

MrSeRiouS
30-05-2013, 12:49
بازی داخل فروم برگزار می شه
احتمالاً تا آخر امتحانات ( 20 مهر ) لیست بازیکنان تهیه می شه و بعدش دور امتحانی انجام می شه
از دور بعدی هم بازیکنان می تونن واسه "خدا" شدن درخواست بدن
هرکی خواست بگه تا اسمش بره تو لیست بازی

Iloveu-ALL
30-05-2013, 12:56
سلام
منم هستم فقط یکمی نگرفتم بازی تو همین فروم انجام میشه یا تو یک سایته یا بازیه؟
ولی فکر کنم تو همین فروم باشه مثل از این بازی با کلمات و ...
تاپیک اگه جابجا شد به من خبر بدین.

به هر حال باید یه هماهنگی با مدیر صورت بگیره اگه اونا اجازه دادن این جا باشه بهتره.
باشه خبرت میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
30-05-2013, 12:58
بازی تحت وبه؟؟

اینو بخون حساب کار دستت میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Iloveu-ALL
30-05-2013, 12:59
بازی داخل فروم برگزار می شه
احتمالاً تا آخر امتحانات ( 20 مهر ) لیست بازیکنان تهیه می شه و بعدش دور امتحانی انجام می شه
از دور بعدی هم بازیکنان می تونن واسه "خدا" شدن درخواست بدن
هرکی خواست بگه تا اسمش بره تو لیست بازی

سلام دوست عزیز اگه میتونی با یکی از مدیرا هماهنگی کن برای این کارت. اگه بتونی مافیا هم اجرا کنی عالی میشه ولی فکر کنم باید این بازی تو فروم گیم نت و مسابقات برگزار بشه!

MrSeRiouS
30-05-2013, 13:13
سلام دوست عزیز اگه میتونی با یکی از مدیرا هماهنگی کن برای این کارت. اگه بتونی مافیا هم اجرا کنی عالی میشه ولی فکر کنم باید این بازی تو فروم گیم نت و مسابقات برگزار بشه!

به محض اینکه یکی از مدیران یا ناظمین محترم این موضوع رو دیدن باهاشون هماهنگی می کنم
اگر هم لازم بود به قسمت گیم نت انتقال داده می شه ولی این بازی چند نفره هم هست پس نمی شه گفت که به این قسمت هیچ ربطی نداره

پ.ن 1 : در ضمن چون الان فصل امتحاناته شاید نتونم خیلی آنلاین بشم اما لطفاً هرکی خواست اعلام آمادگی کنه تا چند روز دیگه لیست بازیکنان ثابت و موقت تهیه بشه
پ.ن 2 : لطفاً اگه به تشخیص مدیریت این تاپیک ارتباطی با بازی های چند نفره نداشت اون رو به قسمت گیم نت و مسابقات منتقل کنید .

Iloveu-ALL
30-05-2013, 13:48
به محض اینکه یکی از مدیران یا ناظمین محترم این موضوع رو دیدن باهاشون هماهنگی می کنم
اگر هم لازم بود به قسمت گیم نت انتقال داده می شه ولی این بازی چند نفره هم هست پس نمی شه گفت که به این قسمت هیچ ربطی نداره

پ.ن 1 : در ضمن چون الان فصل امتحاناته شاید نتونم خیلی آنلاین بشم اما لطفاً هرکی خواست اعلام آمادگی کنه تا چند روز دیگه لیست بازیکنان ثابت و موقت تهیه بشه
پ.ن 2 : لطفاً اگه به تشخیص مدیریت این تاپیک ارتباطی با بازی های چند نفره نداشت اون رو به قسمت گیم نت و مسابقات منتقل کنید .

انجمن گیم نت و مسابقات فقط مختص گیم نت نیست، برای مسابقات هم هست. انجمن بازی های چندنفره برای بازی های هست که exe. دارن و فقط قابلیت آنلاین دارن. بازی های مرورگری برای بازی هایی هستن که تو مرورگر انجام میشه.بازی های آنلاین و شبکه ای برای موارد غیره و همینطور بازی هایی که تو پی سی نصب میکنی و exe. دارن، بازی هایی که آفلاین هستن قابلیت آنلاین هم دارن. البته بعضی از این بازی ها به تشخصی مدیریت تو انجمن بازی های چند نفره قرار گرفته. من زیاد احتمال نمیدم که این تاپیک تو انجمن بازی ها مرورگری قرار بگیره. یا انجمن گیم نت و مسابقات یا انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای! البته تشخیص مدیریته شاید همین جا قرار گرفت

NT7
28-08-2013, 15:50
منم میخوام باشم بازی جالبیه