PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل درcpanel

جویا
28-05-2013, 23:20
با سلام من وقتی میخام تصویرهدرسایت را عوض کنم ومسیرزیر را می روم با ایکونهایی مواجه میشوم که نمی دانهم تصویری که بایدعوض کنم درانهاست یا نه و به چه وسیله وچطور ویرایش وتعویض می گردند.اینهم تصویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جویا
30-05-2013, 09:30
دوستان لطف کنند جواب بدن کارم خیلی گیره:n30:

Thor God
06-06-2013, 21:17
یعنی نمی دونی کدوم یکی از عکس ها برای هدر سایت هست ؟:n13:

با فایرفاکس سایتت رو باز کن رو تصویری که بالای سایتت هست ( همون هدر ) راست کلیک کن و رو گزینه آخر Inspect Element کلیک کن پایین یه سری کد نشون میده که آدرس عکس هدر هایلایت شده و معمولا بین تگ DIV و IMG باید باشه. آدرس عکس رو واکاری کن و بر اساس اون عکس رو تو هاستت پیدا کن

مثلا اگه آدرس اینجوری باشه : SITE.COM/IMG/PIC1.JPG در واقع تو فایل منیجر یه پوشه به اسم IMG هست که عکسی به اسم PIC1.JPG وجود داره که همون عکسه هدر سایت هست و میتونی تعویضش کنی.

جویا
12-06-2013, 09:54
یعنی نمی دونی کدوم یکی از عکس ها برای هدر سایت هست ؟:n13:

با فایرفاکس سایتت رو باز کن رو تصویری که بالای سایتت هست ( همون هدر ) راست کلیک کن و رو گزینه آخر Inspect Element کلیک کن پایین یه سری کد نشون میده که آدرس عکس هدر هایلایت شده و معمولا بین تگ DIV و IMG باید باشه. آدرس عکس رو واکاری کن و بر اساس اون عکس رو تو هاستت پیدا کن

مثلا اگه آدرس اینجوری باشه : SITE.COM/IMG/PIC1.JPG در واقع تو فایل منیجر یه پوشه به اسم IMG هست که عکسی به اسم PIC1.JPG وجود داره که همون عکسه هدر سایت هست و میتونی تعویضش کنی.

باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز ازراهنمایی که کردی مشگلم را حل کردی