PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا 800 تومان

MagicPC
28-05-2013, 18:13
سلام خدمت اساتید عزیز
بنده قصد خرید موبایل تا سقف قیمت 800 رو داشتم که انتظاراتم هم :
1- CPU و گرافیک روان و خوب برای اجرای بازیها و نرم افزارها
2- پشتیبانی نرم افزاری خوب
3- زیبا و با کلاس
4- تاچ خوب که به مرور اذیت نکنه
راستیتش چند وقت پیش دنبال گوشی بودم و یه سری اطلاعات کسب کردم که چون منتفی شد خریدم پیگیر نشدم دیگه ، اما الان لازم دارم که گوشیمو عوض کنم
اون زمان Sony Go و ُُSola و LG Prada و ... رو مد نظرو بود که حول این قیمت بود
الان میخوام ببینم که آیا اینا هنوزم خوب هستن ؟ مخصوصا Sony go که خوشم اومد ازش
در ضمن من علاقه و احترام خاصی به برند موتورولا دارم آیا میشه مدلی از این برند خوب هم بهم پیشنهاد بدین ! اگه موتورولا باشه میشه قیمت پیشنهادیمو هم یکم بالاتر ببرم :n01:
پیشاپیش سپاسگذارم ...

Mehran-King
28-05-2013, 18:19
سلام خدمت اساتید عزیز
3- زیبا و با کلاس
راستیتش چند وقت پیش دنبال گوشی بودم و یه سری اطلاعات کسب کردم که چون منتفی شد خریدم پیگیر نشدم دیگه ، اما الان لازم دارم که گوشیمو عوض کنم
در ضمن من علاقه و احترام خاصی به برند موتورولا دارم آیا میشه مدلی از این برند خوب هم بهم پیشنهاد بدین ! اگه موتورولا باشه میشه قیمت پیشنهادیمو هم یکم بالاتر ببرم :n01:
پیشاپیش سپاسگذارم ...

1-Dual-core 1 GHz Cortex-A9
2-قابلیت ارتقا به Android 4.0-دارای گرافیک mali-400 - چیپست NovaThor U8500-فیلم برداری HD-دوربین 5 مگاپیکسل-پشتیبانی از میکرو SD تا 32گیگابایت (داخل دستگاه 8 گیگ) دارای رم 512 مگابایت.
3-Yes
4-Yes

Xperia Sola Best Choise !!!

از نظر من Xperia Sola بهترین انتخاب ! :n16:

Mehran-King
28-05-2013, 18:23
در ضمن من علاقه و احترام خاصی به برند موتورولا دارم آیا میشه مدلی از این برند خوب هم بهم پیشنهاد بدین ! اگه موتورولا باشه میشه قیمت پیشنهادیمو هم یکم بالاتر ببرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش سپاسگذارم ...

آره دوست عزیز همینایی که گفتین خیلی خوب هستن... موفق باشین...

docomid
28-05-2013, 22:03
1-Dual-core 1 GHz Cortex-A9
2-قابلیت ارتقا به Android 4.0-دارای گرافیک mali-400 - چیپست NovaThor U8500-فیلم برداری HD-دوربین 5 مگاپیکسل-پشتیبانی از میکرو SD تا 32گیگابایت (داخل دستگاه 8 گیگ) دارای رم 512 مگابایت.
3-Yes
4-Yes

Xperia Sola Best Choise !!!

از نظر من Xperia Sola بهترین انتخاب ! :n16:

توی رنج 800 ایکسپریا پی که بهتره :n13:

ol.mansoor
28-05-2013, 23:29
سلام خدمت اساتید عزیز
3- زیبا و با کلاس
پیشاپیش سپاسگذارم ...

desire x بهترین انتخاب هست

MagicPC
29-05-2013, 07:19
ممنون اما شنیدم اکسپریا P یه مشکلایی داره ، میشه توضیح بدین

MagicPC
29-05-2013, 07:21
desire x بهترین انتخاب هست
سپاس
من که از HTC واقعا خوشم میاد اما میگن کلا گوشیاش نسبت به بقیه گوشیها تو آنت دهی و باتری یکم پایین تره آره ؟
اگه میشه از HTC مدلای دیگه ای هم پیشنهاد بدین

MagicPC
29-05-2013, 11:35
دوستان چی شد ؟
من رو HTC Desire X و HTC One SV هم نظرم هست فقط One SV یکم گرونتره اما خوب ازش تعریف کردن

ol.mansoor
29-05-2013, 15:54
سپاس
من که از HTC واقعا خوشم میاد اما میگن کلا گوشیاش نسبت به بقیه گوشیها تو آنت دهی و باتری یکم پایین تره آره ؟
اگه میشه از HTC مدلای دیگه ای هم پیشنهاد بدین

از این گوشی که من تا حالا ایرادی نشنیدم ، واقعا با این قیمت امکانات خوبی داره + هدفون بیتس هم داره ، باطری هم 1650 هست که فکر نکنم با این صفحه نمایش اذیت بکنه

GOLDFINCH
31-05-2013, 10:46
ممنون اما شنیدم اکسپریا P یه مشکلایی داره ، میشه توضیح بدین

باطری تو مناطق سرد زود خالی می کنه . چون بدنش از الومینیوم خالصه .

بهش کارت حافظه نمی خوره .

MagicPC
31-05-2013, 15:14
دوستان من انتخاب نهاییمو کردم که جالبیش اینه از بین این گوشیا که گفتم نیست
اونم HTC Sensation XE هستش .:n20:
البته یکم باید بذارم رو پولم اما با امکاناتو صحیتایی که از این گوشی دیدم ارزش داره نظر شما چیه ؟

Ali_softcenter
31-05-2013, 17:38
دوستان من انتخاب نهاییمو کردم که جالبیش اینه از بین این گوشیا که گفتم نیست
اونم HTC Sensation XE هستش .:n20:
البته یکم باید بذارم رو پولم اما با امکاناتو صحیتایی که از این گوشی دیدم ارزش داره نظر شما چیه ؟

یه سر به کامنتای کاربرای موبایل دات آی آر بزن! همه از رفتن آنتن این گوشی شکایت کردن...

من دیروز بازار موبایل بودم....اکثر فروشنده ها هم همینو میگفتن

MagicPC
01-06-2013, 11:05
یه سر به کامنتای کاربرای موبایل دات آی آر بزن! همه از رفتن آنتن این گوشی شکایت کردن...

من دیروز بازار موبایل بودم....اکثر فروشنده ها هم همینو میگفتن

اتفاقا تو فروم ها و نظرات کاربرا دیدم اما ظاهرا مال قدیمیهاش بوده آخه جدیداش که اومده میگن هم رنگ بندی داره ، هم خود کارخونه به آندروید 4 ارتقا دادش و مشکل Wi-Fi و آنتن دهی رفع شده
حالا شما و دیگر اساتید کشی رو میشناسین که به تازگی (مثلا همین 1 هفته پیش اینا ) گرفته باشه و بازم مشکل داشته باشه ؟؟؟؟
آقا سریعتر راهنمایی کنید میخوام بخرم زودتر :n15:

MagicPC
01-06-2013, 14:29
باطری هم 1650 هست که فکر نکنم با این صفحه نمایش اذیت بکنه

باتری گوشی 1730 mAh هستش

Ali_softcenter
01-06-2013, 14:44
اتفاقا تو فروم ها و نظرات کاربرا دیدم اما ظاهرا مال قدیمیهاش بوده آخه جدیداش که اومده میگن هم رنگ بندی داره ، هم خود کارخونه به آندروید 4 ارتقا دادش و مشکل Wi-Fi و آنتن دهی رفع شده
حالا شما و دیگر اساتید کشی رو میشناسین که به تازگی (مثلا همین 1 هفته پیش اینا ) گرفته باشه و بازم مشکل داشته باشه ؟؟؟؟
آقا سریعتر راهنمایی کنید میخوام بخرم زودتر :n15:

آره دادا...ظاهرا حق با شماست.پرسیدم..ولی هدفون بیتسش رو برداشتن ها!! هدفون بیتس دیگه نداره!
فقط با فروشنده شرط کن!

MagicPC
01-06-2013, 17:09
آره دادا...ظاهرا حق با شماست.پرسیدم..ولی هدفون بیتسش رو برداشتن ها!! هدفون بیتس دیگه نداره!
فقط با فروشنده شرط کن!
ممنون علی جان
پس دیگه من با خیال راحت از نظر آنت دهی و Wi-Fi که مشکل نداره بگیرم ؟؟؟یعنی پرسیدین این مشکلارو نداشته ؟
در ضمن درست میگین خود شرکت واسه جدیدا دیگه هدفون بیتسو نمیذاره آخه اینجوری قیمت گوشی بالاتر میره و با این سخت افزار جلو رقیبا رقابتش کمتر میشه ، اما یه رم 8 تو جعبه هست!
علی جان نگفتین چجوری میشه وقتی گوشیو خریدم بفهمم که آندرویدش 4 فابریک کارخونست ؟! این خیلی مهمه واسم
ممنون

Ali_softcenter
01-06-2013, 20:26
ممنون علی جان
پس دیگه من با خیال راحت از نظر آنت دهی و Wi-Fi که مشکل نداره بگیرم ؟؟؟یعنی پرسیدین این مشکلارو نداشته ؟
در ضمن درست میگین خود شرکت واسه جدیدا دیگه هدفون بیتسو نمیذاره آخه اینجوری قیمت گوشی بالاتر میره و با این سخت افزار جلو رقیبا رقابتش کمتر میشه ، اما یه رم 8 تو جعبه هست!
علی جان نگفتین چجوری میشه وقتی گوشیو خریدم بفهمم که آندرویدش 4 فابریک کارخونست ؟! این خیلی مهمه واسم
ممنون

آره بگیر! من پرسیدم از کسی که داشته! خودمم میخواستم تا همین 5 دقیقه پیش اینو بگیرم الا باز سر دوراهی هستم! میدونی چرا؟
200 تومن بذاری روش میتونی one S بخری! :n29:

آره دیگه بیتس نمیذاره! ولی قبلا میذاشت با همین قیمت نزدیک یه تومن در ایرن فروخته میشد !!! ولی نامردا دیگه نمیذارن! اگه بیتس داشت الان داخل ایران قیمتش بالاتر میرفت...ولی قبلا که دلار 3800 نبود با همون هدفون داخلش نزدیک یه تومن بود گوشی

آره مموری 8 داره!

خیلی راحت میشه فهمید! راحت ترینش اینه که آندروید قدیمیش دیگه نیست! چون اونی که هدفون بیتس داشت! آندروید 2.3 بود! به همین راحتی! :n02:

راه دیگه ش اینه که به فروشنده بگی که این سری جدیده که آندروید 4 هست؟ همشون میگن آره! این میشه یعنی با هاش شرط کردی!
من امشب ار هر مغازه ای پرسیدم میدونست! میگفتن اره سری جدیدشه

بعدشم حواست باشه قبلش شرط کن بگو فقط گوشی رو میخوای...بعضیا باز میکنن گوشی رو بعد میگن 30 تومن پول برنامه باید بدی...اجباریه و از این دزدیا!

یه نکته دیگهش اینه که قدیمیاش فقط مشکی داشت...جدیدا سفید هست...البته من سفیدش رو دیدم فقط توی بازار...خیلی هم خوشگل تره!

MagicPC
02-06-2013, 11:10
آره بگیر! من پرسیدم از کسی که داشته! خودمم میخواستم تا همین 5 دقیقه پیش اینو بگیرم الا باز سر دوراهی هستم! میدونی چرا؟
200 تومن بذاری روش میتونی one S بخری! :n29:

آره دیگه بیتس نمیذاره! ولی قبلا میذاشت با همین قیمت نزدیک یه تومن در ایرن فروخته میشد !!! ولی نامردا دیگه نمیذارن! اگه بیتس داشت الان داخل ایران قیمتش بالاتر میرفت...ولی قبلا که دلار 3800 نبود با همون هدفون داخلش نزدیک یه تومن بود گوشی

آره مموری 8 داره!

خیلی راحت میشه فهمید! راحت ترینش اینه که آندروید قدیمیش دیگه نیست! چون اونی که هدفون بیتس داشت! آندروید 2.3 بود! به همین راحتی! :n02:

راه دیگه ش اینه که به فروشنده بگی که این سری جدیده که آندروید 4 هست؟ همشون میگن آره! این میشه یعنی با هاش شرط کردی!
من امشب ار هر مغازه ای پرسیدم میدونست! میگفتن اره سری جدیدشه

بعدشم حواست باشه قبلش شرط کن بگو فقط گوشی رو میخوای...بعضیا باز میکنن گوشی رو بعد میگن 30 تومن پول برنامه باید بدی...اجباریه و از این دزدیا!

یه نکته دیگهش اینه که قدیمیاش فقط مشکی داشت...جدیدا سفید هست...البته من سفیدش رو دیدم فقط توی بازار...خیلی هم خوشگل تره!
ممنون علی جان از جوابات ... :n06:
والا همه همینو میگن که اگه 100 یا 200 بذاری روش فلان گوشیو میگیری باز به اون گوشی میرسی میبینی با یکم پول میشه یه چیز خفنتر خرید نه ؟ من همینجوری از قیمت 700 که مد نظرم بود به 900 که این بود رسیدم!
راستی من دیشب خریدم ، سفیدشو ... زیباست !
رم 8 داشت و اینکه چون من از آشنا میگیرم دیگه هزینه برنامه و بازی اینا رایگان همشو میریزه :n20:
شما خودت استادی اما به نظر من دو دلی رو بذار کنار بگیر حالشو ببر ...

MagicPC
02-06-2013, 11:13
راستی علی جان این SMS کشته منو ، این HTC ها یه SMS میاد واسشون که هر چند دقیقه ای میاد توشم کلماتو علامت های عجیب غریبه ، یادمه گوشی یکی از دوستامم همینجوری بود درست کرد ، از کجا درست میبشه ؟
میگن باید یه جا بری تیک یه گزینه رو بزنی دیگه نمیاد ...
اگه میدونی رراهنمایی کن ممنون

Ali_softcenter
02-06-2013, 11:33
راستی علی جان این SMS کشته منو ، این HTC ها یه SMS میاد واسشون که هر چند دقیقه ای میاد توشم کلماتو علامت های عجیب غریبه ، یادمه گوشی یکی از دوستامم همینجوری بود درست کرد ، از کجا درست میبشه ؟
میگن باید یه جا بری تیک یه گزینه رو بزنی دیگه نمیاد ...
اگه میدونی رراهنمایی کن ممنون

مبارکه عزیز
یادمه منو شما موقع خریدن کامپیوتر هم با هم میخواستیم بخریم! :n09: یادمه شما مانیتور ایسوس میخواستی درسته؟ :n02:

آره ? :n13: یعنی هر چند دقیقه مسیج میاد؟ :n04: :n27:

والا تا به حال HTC نداشتم....بذار می پرسم....

راستی صدای اسپیکراش موقع زنگ خوردن بالاس؟
گارد هم گرفتی براش؟ چند؟

MagicPC
02-06-2013, 12:51
مبارکه عزیز
یادمه منو شما موقع خریدن کامپیوتر هم با هم میخواستیم بخریم! :n09: یادمه شما مانیتور ایسوس میخواستی درسته؟ :n02:

آره ? :n13: یعنی هر چند دقیقه مسیج میاد؟ :n04: :n27:

والا تا به حال HTC نداشتم....بذار می پرسم....

راستی صدای اسپیکراش موقع زنگ خوردن بالاس؟
گارد هم گرفتی براش؟ چند؟
ایـــــــــــــــــــــــ ـی ، علی جان تویی؟خوبی؟
آره عزیزم Asus MS228H ماشااله خوب یادت مونده :n01: خوشحال شدم ...
هی مسیج میاد اگه مقدوره بپرس ...
والا صداش خوبه ، گارد هم دو تا دوستم امتحانی داد یکی ژله ای یکی ازین تلق سفتا ، 18 و 25 ...

Ali_softcenter
02-06-2013, 14:26
منم یه هدفون بیتس سری قدیمی سنسیشن رو گیر آوردم خریدم :n02:
از روی جعبه سری قدیمش برداشته شده

M A S 0 U D
02-06-2013, 14:44
تا رنج 850 بهترین گوشی xperia p هستش که خودم هم دارمش
برعکس انچه در مورد باتریش حرف و حدیث بود اتفاقا باتریش خوبه و سربه سرش نذاری سه چهار روزی جواب میده
دوربینش فوق العادست من ion رو هم داشتم ولی دوربین p با اینکه 8 هستش ولی بیشتر دلم و گرفته
گوشی جمع و جوریه نه زیاد بزرگ و نه کوچیک
بقیه امکانات که کامله

Ali_softcenter
02-06-2013, 16:08
تا رنج 850 بهترین گوشی xperia p هستش که خودم هم دارمش
برعکس انچه در مورد باتریش حرف و حدیث بود اتفاقا باتریش خوبه و سربه سرش نذاری سه چهار روزی جواب میده
دوربینش فوق العادست من ion رو هم داشتم ولی دوربین p با اینکه 8 هستش ولی بیشتر دلم و گرفته
گوشی جمع و جوریه نه زیاد بزرگ و نه کوچیک
بقیه امکانات که کامله

نه سنسیشن بهتره

شما اکسپریا P رو که میگیری توی دستت حس خوبی نداره! برعکس سنسیشن!

M A S 0 U D
02-06-2013, 16:11
میشه بفرمایید منظورتون از حس چیه؟
هرکسی با یک گوشی راحته ...
بنده با P فوق العاده راحتم در حالیکه با ION اینطور نبود که مجبور شدم بفروشمش و P رو بخرم (با گوشی ابعاد بزرگ و سنگین راحت نیستم و حس خوبی ندارم)
HTC Sensation XE هم گوشی خیلی خوبیه ولی نیاز به پول بیشتر هستش

Ali_softcenter
02-06-2013, 18:47
میشه بفرمایید منظورتون از حس چیه؟
هرکسی با یک گوشی راحته ...
بنده با P فوق العاده راحتم در حالیکه با ION اینطور نبود که مجبور شدم بفروشمش و P رو بخرم (با گوشی ابعاد بزرگ و سنگین راحت نیستم و حس خوبی ندارم)
HTC Sensation XE هم گوشی خیلی خوبیه ولی نیاز به پول بیشتر هستش

بدنه ش یه جوریه....تکراریه مثل همه اکسپریا هاس....زیاد جالب نیست

بعدشم داشتم روی استند مایکروتل کار میکردم باهاش یهو هنگ کرد ریست کرد! اصن یه وضی...

مموری هم که نمیخوره...

در کل جالب نبود....

MagicPC
02-06-2013, 19:56
منم یه هدفون بیتس سری قدیمی سنسیشن رو گیر آوردم خریدم :n02:
از روی جعبه سری قدیمش برداشته شده
از کجا ؟ چند خریدین ؟

MagicPC
02-06-2013, 19:57
راستی علی جان چرسیدی این مشکل منو از دوستات ؟؟؟

Ali_softcenter
02-06-2013, 20:17

آره باید برادکست رو خاموش کنی!

برین به آدرس setting /call/call broadcast setting تیک recive channel list رو بردارین یا قسمت channel list رو صفر کننین یا اگر برودکست نمی خواهید تیک آن را بردارید (100% تست شده)

از کجا ؟ چند خریدین ؟

از دست خریدم....پول لازم بود 75 تومن...

در یه فروم دیگه.

graphic01
03-06-2013, 00:02
سلام بهترین گوشی تا 800 تومن چی هست؟
کیفیت صفحه و تاچ خیلی مهمه، حتما دو سیم کارته باشه
و همچنین سرعت کار با منو و نرم افزار ها و بازی های مختلف

این مدل رو پسندیدم، آیا انتخاب خوبی هست؟
* htc Desire v

Ali_softcenter
03-06-2013, 00:25

از کجا ؟ چند خریدین ؟

سلام بهترین گوشی تا 800 تومن چی هست؟
کیفیت صفحه و تاچ خیلی مهمه، حتما دو سیم کارته باشه
و همچنین سرعت کار با منو و نرم افزار ها و بازی های مختلف

این مدل رو پسندیدم، آیا انتخاب خوبی هست؟
* htc Desire v

خوبه ولی سی پی یوش کمی ضعیفه برای بازی

رمش هم کمه

MagicPC
03-06-2013, 01:29
آره باید برادکست رو خاموش کنی!

برین به آدرس setting /call/call broadcast setting تیک recive channel list رو بردارین یا قسمت channel list رو صفر کننین یا اگر برودکست نمی خواهید تیک آن را بردارید (100% تست شده)

از دست خریدم....پول لازم بود 75 تومن...

در یه فروم دیگه.
ممنون علی جان
نمیدونم گوش شیطون کر از عصری دیگه اس ام اسی نیومد با اینکه کاری نکردم ، دید از تو پرسیدم دیگه بیخیال شد :n02:
حالا اون براد کاستم اگه بود تیکشو بر میدارم
این هدفون بیتس خوب هشت حالا ؟ ارزش داره گرفت ؟
راستی نمیدونی اینا داک هم دارن ؟ آخه تو گوشی یه جا واسه تنظیمات داک داره

Ali_softcenter
03-06-2013, 08:08
ممنون علی جان
نمیدونم گوش شیطون کر از عصری دیگه اس ام اسی نیومد با اینکه کاری نکردم ، دید از تو پرسیدم دیگه بیخیال شد :n02:
حالا اون براد کاستم اگه بود تیکشو بر میدارم
این هدفون بیتس خوب هشت حالا ؟ ارزش داره گرفت ؟
راستی نمیدونی اینا داک هم دارن ؟ آخه تو گوشی یه جا واسه تنظیمات داک داره

:دی

هدفون بیتس..آره ارزش داره...البته من با یه تیر خواستم دو نشون بزنم...من یه سانسا کلیپ دارم که میخواستم براش یه هدفون خوب تر بگیرم...گفتم اینو بگیرم هم سنسیشنم کامل میشه هم برای سانسا استفاده میکنم
البته باید از دست بخری توی بازار جدا بخری خیلی بالاتر از این حرفاس...درواقع میشه هدفون دکتر بیتس جداگانه! که ربطی به HTC نداره.

داک چی بید؟ :n02:

graphic01
03-06-2013, 08:51
خوبه ولی سی پی یوش کمی ضعیفه برای بازی

رمش هم کمه

میشه یه مدل توی این رنج قیمت(800 +/-50) معرفی کنید که هم نسبت به قیمتش سی پی یو خوبی داشته باشه و هم رم مناسب
دو سیمکارت همزمان فعال باشه...
بازی اصلا برام مهم نیست! شاید هیچ وقت باهاش بازی نکنم! بیشتر می خوام منوی سریعی داشته باشه و برنامه های مختلف رو خوب اجرا کنه و تاچ قوی ای داشته باشه
ممنون میشم یه مدل معرفی کنید. خودم اول به htc و بعد به samsung و sony فکر میکنم

MagicPC
05-06-2013, 09:06
:دی

هدفون بیتس..آره ارزش داره...البته من با یه تیر خواستم دو نشون بزنم...من یه سانسا کلیپ دارم که میخواستم براش یه هدفون خوب تر بگیرم...گفتم اینو بگیرم هم سنسیشنم کامل میشه هم برای سانسا استفاده میکنم
البته باید از دست بخری توی بازار جدا بخری خیلی بالاتر از این حرفاس...درواقع میشه هدفون دکتر بیتس جداگانه! که ربطی به HTC نداره.

داک چی بید؟ :n02:

علی جان چطوری ؟
آقا برودکاست رو کلا غیر فعال کردم ممنون از راهنماییت اما این برودکاست چی هست ؟ مشکلی ایجاد نمیکنه غیر فعال شده؟
شما الان گوشی Sensation XE رو خریدی ؟
یه سوال دیگه ، یعنی چی میگی از دست خریدم؟:n13:
داک همون پایه شارژهاست که میتونه گوشی رو بذاری روش بعد هدفون داره در عین پخش دمو آهنگ پخش میشه ، اصلا یه وضعیه :n02:

MagicPC
05-06-2013, 09:08
میشه یه مدل توی این رنج قیمت(800 +/-50) معرفی کنید که هم نسبت به قیمتش سی پی یو خوبی داشته باشه و هم رم مناسب
دو سیمکارت همزمان فعال باشه...
بازی اصلا برام مهم نیست! شاید هیچ وقت باهاش بازی نکنم! بیشتر می خوام منوی سریعی داشته باشه و برنامه های مختلف رو خوب اجرا کنه و تاچ قوی ای داشته باشه
ممنون میشم یه مدل معرفی کنید. خودم اول به htc و بعد به samsung و sony فکر میکنم
والا من میگم همین HTC Sensation رو بگیرین ... اما دو سیمکارت نیست

rezas60v5
05-06-2013, 10:19
به نظر من galaxy W بخر

cpu:1.4gh
دوربین : 5 مگاپیکسل
سیستم عامل : اندروید 2.3.5
صفحه نمایش : 7/3
پخش فایل های تصویری : divx . xvid . mpeg4. h.263.h.264
حافظه داخل : 4/1 گیگابایت
باتری : 1500 mAh
wifi . A-gps.

قیمت هزار تومان 785

Ali_softcenter
05-06-2013, 12:10
علی جان چطوری ؟
آقا برودکاست رو کلا غیر فعال کردم ممنون از راهنماییت اما این برودکاست چی هست ؟ مشکلی ایجاد نمیکنه غیر فعال شده؟
شما الان گوشی Sensation XE رو خریدی ؟
یه سوال دیگه ، یعنی چی میگی از دست خریدم؟:n13:
داک همون پایه شارژهاست که میتونه گوشی رو بذاری روش بعد هدفون داره در عین پخش دمو آهنگ پخش میشه ، اصلا یه وضعیه :n02:

نه مشکلی نیست....بردکست مسیج هایی هستند که روی شبکه برای همه ارسال میشن...هرکس فعال باشه این مسیج رو در مسیر دریافت میکنه....که اکثرا نامفهوم هستند

یه جورایی مثل مفهوم بردکست در شبکه میمونه که یه بسته روی شبکه ارسال میشه همه میتونن دریافتش کنن

نه من HTC one S خریدم البته آکش که فقط باز شده ولی صاحبش میخواد آیفون بخره....با یه گارد نو به ما داد 990

دست..منظورم این بود که از شخص خریدم...از مغازه نخریدم.....خواستی نوش رو 95 تومن یکی از دوستان وارد کننده هدفون میفروشه..البته تموم کرده هفته بعد براش میارن....دقیقا هدفون دکتر بیتس سنسیشن هست ولی نو!

آهان داک....ONE S که داک داشت

clau
05-06-2013, 12:12
نه مشکلی نیست....بردکست مسیج هایی هستند که روی شبکه برای همه ارسال میشن...هرکس فعال باشه این مسیج رو در مسیر دریافت میکنه....که اکثرا نامفهوم هستند

یه جورایی مثل مفهوم بردکست در شبکه میمونه که یه بسته روی شبکه ارسال میشه همه میتونن دریافتش کنن

نه من HTC one S خریدم البته آکش که فقط باز شده ولی صاحبش میخواد آیفون بخره....با یه گارد نو به ما داد 990

دست..منظورم این بود که از شخص خریدم...از مغازه نخریدم.....خواستی نوش رو 95 تومن یکی از دوستان وارد کننده هدفون میفروشه..البته تموم کرده هفته بعد براش میارن....دقیقا هدفون دکتر بیتس سنسیشن هست ولی نو!

ایول پس به سلامتی htc one sخریدی مبارکت باشه داداش عالیه گوشیش:n16:

rezas60v5
05-06-2013, 14:34

من هم به شما تبریک می گویم به نظر من کار htc one s حرف نداره اایول به سلیقت

MagicPC
06-06-2013, 10:10

علی جان منم تبریک میگم ، انشا الله چرخش بچرخه واست ...
اما یه سوال دارم (البته استادی شما جسارت نشه) ، چرا با وجود نداشتن کارت حافظه جانبی (کارت حافظه نمیخوره ) ، حافظه کم 16GB ، باتری ضعیفتر و CPU همتراز ( البته گرافیک One s کمی بالاتره ) برای Ons s ، همین Sensation XE با قیمت کمتر ( در حدود 80-90 تومان ) رو انتخاب نکردی ؟

Ali_softcenter
06-06-2013, 14:13
علی جان منم تبریک میگم ، انشا الله چرخش بچرخه واست ...
اما یه سوال دارم (البته استادی شما جسارت نشه) ، چرا با وجود نداشتن کارت حافظه جانبی (کارت حافظه نمیخوره ) ، حافظه کم 16GB ، باتری ضعیفتر و CPU همتراز ( البته گرافیک One s کمی بالاتره ) برای Ons s ، همین Sensation XE با قیمت کمتر ( در حدود 80-90 تومان ) رو انتخاب نکردی ؟

سلام ممنون

استاد خودتی :n02:

به دلایل زیر :

1- صفحه نمایش Super AMOLED

2- سی پی یو شون هم تراز نیست عزیز :n04: تازه سری قبلی وان اس سی پی یوش MSM8290 بود اما سنسیشن MSM8260
وان اس سری جدید گوشی هاش که میشه Z520e سی پی یوش قوی تر هم شده و از نسل چهارم Snapdragon S4 هست

3- وزن بسیار سبک تر با ابعاد کمی بزرگتر!

4- بلوتوث نسخه 4

5- رم بالاتر....وان اس 1 گیگ رم داره ولی سنسیشن 768 مگ

حافظه هم برای من مهم نیست چون من نه با گوشی بازی میکنم نه فیلم میریزم روی گوشی! اگرم بخوام بازی بریزم نهایت یکی دو تا که مشکلی نداره.
حتی اگه کارت حافظه هم میخورد من آدمی نیستم برم کارت 32 برای گوشی بخرم!!

باتریشم چون گیم نمیزنم با گوشی مهم نیست

و مهم ترین دلیل....

قیمت این گوشی در بازار بدون گارانتی حداقل یکمیلیون و صد هست.ولی من آکش با یه گارد 30 تومنی رو گرفتم 990 از یه عزیزی که خریده بود ولی میخواست بره آیفون 5 بخره به جاش....پس می ارزید که بخوام همچین کاری کنم...

میخواستم سنسیشن بگیرم با یک گارد براش....بازم میزد بالای 900 تومن....

پس می ارزید :n02:

می بینی که واقعا در حد آکه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

graphic01
03-07-2013, 15:45
سلام دوستان
من یه گوشی هوشمند تا نهایتا 800 تومن می خوام بگیرم لطفا راهنمایی کنید
بیشتر میخوام برای اینترنت و نرم افزار های کاربردی ازش استفاده کنم و بازی اصلا برام مهم نیست!
کیفیت تاچ،صفحه نماییش، عمر باتری و دوسیمکارته بودن خیلی برام مهمه.

یکی از رفقا یه گوشی گرفته بود برند Prestigio که واقعا کیفیت فوق العاده ای داشت!! آندروید .4 روش نصب بود، کیفیت تاچ فوق العاده و خیلی سریع بود
و صفجه نمایش 5 اینچ بود! دوربینش هم 5 مگاپیکس... من که خیلی خوشم اومد ازش. ساخت کشور جمهوری چک هست.
اگه کسی تجربه استفاده از این گوشی رو داره لطفا بگه.

graphic01
12-07-2013, 10:33
دوستان کسی تاحالا با prestigio 5000 کار نکرده؟ به نظر مورد مناسبی میرسه ولی من تجربه استفاده طولانی باهاش نداشتم
در مورد Huawei چطور؟

maziarzar
14-07-2013, 00:12
پرستیز برای ایتالیا ست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از پرستیز اطلاعی ندارم اما شنیدم که خوبن
اما با هواوی کار کردم گوشی های خوبی داره به نسبت پولی که میدی خیلی خوبه