PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـــســابـــقـــه بـــزرگ حـــدس تـــصـــاویــــر

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

G A B R I E L
08-08-2006, 15:19
دوستان توجه کنند که برای حدس زدن تصاویر به هیچ گونه ثبت نام و ... نیازی نیست ...

================================================== ======

سلام دوستان

آقا من یه عکس میذارم این پائین هرکی تونست بگه این عکس چی هستش و کلا بیانگر چیه ؟ ;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر جوابهایتان هستم ...

دوستدار شما ... مــــَــــهـــــــــــراد (Mahrad)

Razel
08-08-2006, 15:34
به نظرم عدد 2005 هست. نه؟

Naeim
08-08-2006, 15:39
به نظرم عدد 2005 هست. نه؟
تایید میشه
خیلی تابلو بود

Mohammad Hosseyn
08-08-2006, 15:44
از تابلو هم تابلو تر بود.

يعني تابلو در تابلو بود .

اما جالب هم هست.

M.K_Soft
08-08-2006, 17:19
به نظر من یه بزرگراهه

venlo
08-08-2006, 17:43
هم 2005( بيشتر قسمت هاي سفيد)
هم بزرگراه(بيشتر قسمت هاي سياه)
هم كله ي يه آدم (كلي)

masoud908
08-08-2006, 18:49
هيچ كس نتونست جواب بده.

soleares
08-08-2006, 19:06
خيلي جالبه چون اولين نفري كه اومد حدس درست رو زد !

تاپيك لوس شد .

lovergod14amorousand
08-08-2006, 20:15
بابا یه دفعه جوابش میزاشتی گابریل جان... :laughing:

venlo
08-08-2006, 22:50
فعلا كه گابريل نيست اينا رو بخونه!!

G A B R I E L
09-08-2006, 13:20
سلام

فکر میکنم این عکس گویای همه چیز باشه

G A B R I E L
09-08-2006, 14:37
دوستان عزیز

این تازه اولش بود ... !

گفتم برای اول کار یه عکسی بذارم که فعلا راه بیفتید !

کم کم نوبت سختهاش هم میرسه ... Please Wait!

فعلا یکی دیگه میذارم ، ببینم این یکی رو چی کار میکنید ؟

توضیح : تصویر یکی از خواننده هاست

G A B R I E L
10-08-2006, 11:28
چی شد دوستان ... ؟!!

همتون فرار کردید ...!!!!

منتظرم

بابا اگه اشتباه گفتید عیبی نداره که

مهم اینه که حدس بزنید

lovergod14amorousand
10-08-2006, 11:36
خب گابريل جان عكس شادمهر كه نيست پس كيه خب معلومه ديگه هموني كه خودت فكر ميكني... ;) :laughing:

G A B R I E L
10-08-2006, 12:06
نه خیر دوست عزیزم

شادمهر نیستتتتتتتتتتت ...!!!!

lovergod14amorousand
10-08-2006, 13:06
محسن یگانه است نگو که نیست... ;)

x-boy
10-08-2006, 13:35
محسن يگانه هيكلش به اين درشتي نيست عزيز

G A B R I E L
10-08-2006, 13:57
محسن یگانه هم نیست عزیزان دل برادر ... !!!

آقا با این وضعیت باید یه راهنمایی دیگه بکنم :

راهنمایی 2 : این عکس متعلق به خواننده های اون ور آب است

G A B R I E L
10-08-2006, 13:58
محسن یگانه هم نیست عزیزان دل برادر ... !!!

آقا با این وضعیت باید یه راهنمایی دیگه بکنم :

راهنمایی 2 : این عکس متعلق به خواننده های اون ور آب است

با تشکر از تمامی دوستانی که در این گفتگو شرکت کردند و میکنند و قرار است بکنند !

DJ-Punisher
10-08-2006, 14:01
منم میگم 2005

G A B R I E L
10-08-2006, 14:08
Dj Punisher عزیز

قضیه اون عکس تموم شد و رفت پی کارش

حالا بچسب به عکس اون شخصی که در بالای تاپیک هست ...!!!

راهنمایی هم قبلا کردم ...

ممنون - مــــــهـــــــــراد Mahrad

G A B R I E L
10-08-2006, 14:37
محسن يگانه هيكلش به اين درشتي نيست عزيز

x-boy عزیز :

خوب اگه میدونی یگانه نیست پس کیه؟

یه حدس کوچولو بزن

x-boy
10-08-2006, 14:48
فرامرز اصلاني!!!

G A B R I E L
10-08-2006, 14:53
نه خیر !!!

فرامرز اصلانی هم نیست

یک کم به اون مختون فشار بیاورید اعضای پی سی ورلد

Razel
10-08-2006, 16:00
این عکس افشین نیست؟

venlo
10-08-2006, 16:02
شهرام شپره :laughing: ;)

G A B R I E L
10-08-2006, 16:12
دوستان

نه خیر عکس شهرام شپره نیست

نه خیر عکس افشین نیست ...

بشتابید ... حدس بزنید ...

Hamid_HP
10-08-2006, 16:18
شهریار (:

G A B R I E L
10-08-2006, 16:28
دوستان تا شنبه فرصت دارید هاااااااا ...

چون بعدش میخوام عکس رو عوض کنم یعنی یک عکس دیگه بذارم تا حدس بزنید

راستی بچه ها نظرتون چیه که یه مسابقه راه بندازیم؟

اسمش هم میذاریم : مــســابــقــه حــدس تـــصـــاویـــر

مسابقه به این صورت هست که من هر دفعه برای یک مدت زمان مشخص یه عکس میذارم تو تاپیک ...

بعدش شما دوستان عزیزم باید در مورد اون عکس حدس بزنید که اون عکس کیه یا چیه ؟؟؟

این حدس زدن رو هم می تونید بوسیله پست دادن در این تاپیک و یا با فرستادن پیغام خصوصی انجام دهید (پیغام خصوصی فکر

میکنم بهتره چون دیگه کسی نمیتونه ازتون تقلب کنه)

سپس در ازای هر جواب درست مثلا 5 امتیاز به شما تعلق میگیره ... و با دادن جوابهای درست بیشتر میتونید رتبه و مقام خود را

بالا ببرید ...!!!

ضمنا برای اینکه تاپیک خیلی شلوغ نشه بهتره یه ثبت نام هم بکنیم چون اونجوری هر کی دلش خواست میاد یه چیزی میگه و ...

کلا تاپیک نامنظم میشه و از دستمون هم خارج میشه ...

خب ، حالا نظر شما چیه؟ موافقید ؟ اگه موافقید در همینجا بگید تا ثبت نام رو هم شروع کنیم ...

ممنون - مــــَــــهــــــــراد

G A B R I E L
10-08-2006, 16:30
شهریار (:

نه خیر ... شهریار هم نیست

lovergod14amorousand
10-08-2006, 16:53
خوبه گابريل جان پايتم اخوي كمك هم خواستي هستم... دونستم كيه آرشه بردم هورا هورا...

Aminzikzak
10-08-2006, 17:50
همون 2005

venlo
10-08-2006, 21:14
عكس عوض شده aminzikzak

x-boy
10-08-2006, 22:01
گابريل خيلي سخته كل صورت رو كه بردي اصلا معلوم نيست فقط بايد از روي لباس شناخت كلا عكس ايراد داره

G A B R I E L
10-08-2006, 22:35
سلام عزیزان

نه خیر آرش نیست

چشم ایکس - بوی جان ... یه مقدار آسونترش میکنم ...

منتظر عکس جدید همون شخص باشید اما آسان تر هست یعنی یه مقدار معلوم تر میشه صورت اون شخص

منتظر عکس جدید در پست بعدی ام باشید (همون عکسه اما تابلو تر!)

G A B R I E L
10-08-2006, 22:36
این هم از عکس جدید و آسون همون شخص

x-boy
10-08-2006, 22:41
ستار نيست؟

G A B R I E L
11-08-2006, 00:27
ستار نيست؟

x-boy جان تبریک میگم

درست گفتید

اون شخص کسی نیست جز ستــــــــــــــــــــار

باتشکر از تمامی دوستان

x-boy
11-08-2006, 00:29
خواهش ميكنم
يه عكس ديگه بزار داغ شديم

G A B R I E L
11-08-2006, 00:29
این هم از عکس کامل ســــــــــــتـــــــــــ ــــــــار

navid_mansour
11-08-2006, 00:32
ادامه بده

G A B R I E L
11-08-2006, 00:32
اطلاعیه مهم

آقایون و احتمالا خانومهایی که مایلند در (( مـــســـابــقـــــه بـــــــزرگ حـــــدس تـــــــصـــــــاویــــــ ـر )) شرکت کنند جهت ثبت نام به بنده پیغام خصوصی بدهند ... ضمنا حتما حتما به نکات زیر دقت شود :

قوانین مسابقه بزرگ حدس تصاویر

1.فقط کسانی که در این مسابقه ثبت نام کرده باشند میتوانند شرکت کنند و سایرین اگر حتی عکس را صحیح تشخیص و حدس زده باشند هیچ امتیازی به آنها تعلق نخواهد گرفت ... پس لطفا بدون ثبت نام ، پستی درمورد حدس تصاویر ندهید. ضمنا ثبت نام فقط از طریق ارسال پیغام خصوصی به بنده انجام میشود.

2. مهلت ثبت نام تا روز شنبه مورخ 28/05/1385 می باشد (فقط از طریق پیغام خصوصی به بنده)

3. هر عکس فقط به مدت 5 روز در تاپیک دارای اعتبار است

4. هر شخص عضو شده در این مسابقه برای هر عکس میتواند حداکثر سه پاسخ بدهد (با ذکر اولویت 1 و 2 و 3) که نحوه امتیاز دهی به این صورت است :

الف - اگر اولویت اول (شماره یک) صحیح باشد برای شخص عضو شده ده امتیاز منظور میگردد
ب - اگر اولویت دوم (شماره دو ) صحیح باشد برای شخص عضو شده پنج امتیاز منظور میگردد
ج - اگر اولویت سوم (شماره سه ) صحیح باشد برای شخص عضو شده سه امتیاز منظور میگردد

تبصره یک : هر شخص برای هر تصویر باید فقط یک پست داده و هر سه اولویت خود را در آن پست درج کند (در صورت دادن پستهای متعدد ، برای ما فقط پست اول دارای اعتبار است)

تبصره دو : لازم نیست حتما هر شخص هر سه اولویت خود را اعلام کند بلکه حداکثر میتواند نام سه نفر یا سه چیز را که در مورد عکس حدس زده است برای ما بنویسد. (مثلا اگر نام فقط دو نفر را برد باز هم مقبول است )

تبصره سه : جواب مسابقه را میتوانید هم بصورت پیغام خصوصی برای بنده و هم در خود تاپیک درج کنید (پیغام خصوصی بهتره چون دیگه بقیه نمی توانند از شما تقلب کنند ... باز هر جور که راحتید)

5. اسامی شرکت کنندگان و اعضای مسابقه و همچنین مقام و رتبه آنها در صفحه اول تاپیک زده خواهد شد. پس لطفا اعضای مسابقه برای آگاه شدن از مقام خود به صفحه اول مراجعه کنند.

6. این قوانین علاوه بر این پست در صفحه اول تاپیک بزودی درج خواهد شد.

7. مسابقه کار خود را بطور رسمی پس از پایان نام نویسی و ثبت نام شروع خواهد کرد . یعنی امتیازدهی به شرکت کنندگان از همان موقع شروع خواهد شد.

8. لطفا به موازین اخلاقی و ارزشهای اجتماعی توجه کنید.

9. اگر شخصی پس از اتمام مدت زمان اعتبار یک عکس (پنج روز) حتی درست حدس زده باشد هیچگونه امتیازی به وی تعلق نمی گیرد. حتی اگر پس از پنج روز هم عکس عوض نشود.

10. چنانچه اعضای مسابقه اعتراضی به نحوه امتیازدهی دارند و مدعی اشتباه در روند امتیازدهی شده اند فقط باید به بنده اطلاع بدهند. (پیغام خصوصی یا در خود تاپیک)

11. هرگونه خارج شدن از بحث اصلی و به اصطلاح جاده خاکی رفتن و پستهای بیهوده و نامناسب زدن و همچنین رعایت نکردن قوانین مذکور به هر نحو ، با تذکر و در صورت مشاهده مجدد با کسر 15 امتیاز همراه خواهد بود و اگر مجددا خطای ایشان تکرار شود از دور مسابقه حذف خواهند شد.

12. تنها عکسهایی که خود بنده حقیر در تاپیک برای مسابقه میگذارم ، دارای اعتبار است و چنانچه شخصی دیگر (اعم از شرکت کنندگان مسابقه و یا دیگران) عکسی قرار دهد فاقد اعتبار است و با هماهنگی با مدیران عزیز سایت پست ایشان حذف خواهد شد. ضمن اینکه در صورت انجام دادن این کار توسط اعضای مسابقه 10 امتیاز از آنها کسر خواهد شد.

13. هر گونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد و یا ابهامات خود را میتوانید تا شروع مسابقه اصلی بوسیله پیغام خصوصی و یا در خودتاپیک برای بنده و سایر دوستان مطرح کنید.

G A B R I E L
11-08-2006, 00:34
این هم یه عکس دیگه که به درخواست دوستان، با عجله گذاشتم

soleares
11-08-2006, 00:34
خيلي تاپيك خوبي ميشه من كاملا با اين مسابقه موافقم /

G A B R I E L
11-08-2006, 00:35
این هم یه عکس دیگه که به درخواست دوستان، با عجله گذاشتم

توضیح : یکی از بازیگران است

x-boy
11-08-2006, 00:44
اقا پژمان بازغي نيست؟
راستي ثبت نام هم كردم

G A B R I E L
11-08-2006, 00:50
ایکس بوی جان:
نه خیر پژمان بازغی نیست ...

x-boy
11-08-2006, 00:52
بهرام رادان

R@R#M@N
11-08-2006, 00:55
شهرام حقيقت دوست ؟

G A B R I E L
11-08-2006, 00:55
بچه های گل پی سی ورلد :

الان هیچ مقام و رتبه و درج ای وجود نداره و هر کس دلش خواست میتونه شرکت کنه

ضمنا ثبت نام یادتون نره ... چون بدون ثبت نام نمی تونید شرکت کنید

R@R#M@N
11-08-2006, 00:59
راستي جايزه چي ميدي؟

G A B R I E L
11-08-2006, 01:05
شهرام حقيقت دوست ؟

آفـــــــرین و درود بر RAR MAN عزیز

بله کاملا درسته این عکس متعلق به شهرام حقیقت دوست هست

این هم از عکس کا مل :

;) ;) ;)

R@R#M@N
11-08-2006, 01:08
ااااااااااا
حال كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ما خود به خود ثبت ناميم ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا بايد پيغام خصوصي بديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
11-08-2006, 01:17
نه عزیزم برای اینکه اسمت یادم نره اگه لطف کنی پیغام بدی ممنون میشم

جایزه هم یکسال استفاده رایگان از سایت پی سی ورلد خوبه؟

G A B R I E L
11-08-2006, 01:19
نام تمام کسانی که به من پیغا خصوصی دادند و در مسابقه شرکت داده خواهند شد در اولین صفحه همین تاپیک موجوده

G A B R I E L
11-08-2006, 01:36
سلام مجدد

آقایون و خانومها

یه دونه عکس دیگه گذاشتم ...

این یکی رو دیگه تقریبا سخت گرفتم تا دیگه مثل بقیه مثل آب خوردن حدس نزنید

راهنمایی : از بازیگران است

x-boy
11-08-2006, 01:48
شهاب حسيني

G A B R I E L
11-08-2006, 01:50
چه میکنه این ایکس بوی ...!!!

بله کاملا درسته ...!!!

تبریک میگم

navid_mansour
11-08-2006, 01:51
یکم سختش کن.....راهنماییم نکن از اول

G A B R I E L
11-08-2006, 01:56
آقا این هم یه عکس دیگه

به پیشنهاد نوید _ منصور دیگه راهنمایی نمی کنم

G A B R I E L
11-08-2006, 02:03
دوستان

دارم نام تاپیک رو عوض میکنم میذارم :

مسابقه بزرگ حدس تصاویر

سفارششو به امین آقا کردم

ببینیم چی میشه

Razel
11-08-2006, 02:09
محمد رضا گلزار نیست؟

G A B R I E L
11-08-2006, 02:16
محمد رضا گلزار نیست؟

دوست من این طرز نوشتن جواب شما غلطه ... در واقع شما جواب رو بصورت یه سوال نوشتی !!!

هر موقع جوابتو درست کردی بهت میگم درست گفتی یا نــــــــه ؟

ممنون ;) :)

G A B R I E L
11-08-2006, 02:26
به همت آقا امین نام این تاپیک به مـــســابـــقـــه بـــزرگ حـــدس تـــصـــاویــــر تغییر کرد

باتشکر از ایشان و تمامی شما دوستان عزیز

Razel
11-08-2006, 02:27
محمد رضا گلزار نیست؟

دوست من این طرز نوشتن جواب شما غلطه ... در واقع شما جواب رو بصورت یه سوال نوشتی !!!

هر موقع جوابتو درست کردی بهت میگم درست گفتی یا نــــــــه ؟

ممنون
ببخشید

100%محمد گلزاره.

WooKMaN
11-08-2006, 02:40
تاپيك خوبيه اما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- بهتره هر كس توي هر كدوم از مسابقات فقط يه بار نظر بده نه 40 بار نظر بده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بيشتر عكسها تابلو هستند مثل همين عكس گلزار يه خورده بيشتر روشون كار كن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بدون جايزه مسابقه يعني كشك (ببخشيدا ...) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
11-08-2006, 02:42
ببخشید
100%محمد گلزاره.

حالا درست شد ...

بله درسته محمدرضا گلزار

توجه توجه : از این پس تمامی عکسها تا اعلام بعدی در سطح Very Hard Level قرار میگرند

G A B R I E L
11-08-2006, 02:46
تاپيك خوبيه اما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- بهتره هر كس توي هر كدوم از مسابقات فقط يه بار نظر بده نه 40 بار نظر بده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بيشتر عكسها تابلو هستند مثل همين عكس گلزار يه خورده بيشتر روشون كار كن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بدون جايزه مسابقه يعني كشك (ببخشيدا ...) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ووکمن جان ... این هم جواب در ازاء هر سوالت

1. این فعلا به اصطلاح نسخه بــــتا از مسابقه است (به صفحات قبلی رجوع کن ، بخشی از قوانین مسابقه اونجا موجوده)
2. عکسها هم آشون هستند چون افراد و شرکت کنندگان یک کم راه بیفتند ... با شروع مسابقه اصلی عکسها هم سخت تر میشوند
3. مثلا چی جایزه بذاریم؟

WooKMaN
11-08-2006, 02:47
4- بهتره هميشه توي پست شماره يك عكس ها رو بزاري كه يه تازه وارد وقتي مياد در مورد عكس اول كه مربوط به قبلانه نظر نده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- توي پست شماره يك يه جا بذار واسه امتيازي كه كاربران گرفتند ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم اينايي كه ميگم به دردت بخوره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
11-08-2006, 02:49
3. مثلا چی جایزه بذاریم؟

به نظر من بهتره از خودت مايه بذاري .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچي باشه تو اين مسابقه رو راه اندازي كردي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا نميخواد جايزه ماكسيما باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولي خب آدامس هم نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
11-08-2006, 02:54
موارد 4 و 5 ذکر شده توسط شما قبلا فکرش رو کرده بودم و تو قوانین بود

در مورد جوایز باید فکر کنم

WooKMaN
11-08-2006, 02:56
موارد 4 و 5 ذکر شده توسط شما قبلا فکرش رو کرده بودم و تو قوانین بود

در مورد جوایز باید فکر کنم
عزيزدل اونقدر فكر نكني كه پي سي ورلد 80 ساله شه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس زودتر واسه سروسامان دادن به اين تاپيك جواب بده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

attractive_girl
11-08-2006, 05:19
منم ميخوام شركت كنم

Realamd
11-08-2006, 05:50
منم میخوام شرکت کنم

lovergod14amorousand
11-08-2006, 08:51
:laughing: ايندفعه خودم برنده هستم... ;)

x-boy
11-08-2006, 12:12
هر كي ميخواد شركت كنه به مهرداد پيغام خصوصي بده جايزه هم چي بهتر از اينترنت مفتي

G A B R I E L
11-08-2006, 14:14
سلام دوستان عزیز

با توجه به اینکه تعداد درخواست کنندگان برای شرکت در مسابقه بالا گرفته دوباره تاکید میکنم برای شرکت در مسابقه فقط و فقط باید به بنده پیغام خصوصی بدهید ... بدیهی است پس از اتمام مهلت ثبت نام دیگر کسی به عضویت در نخواهد آمد

آخرین مهلت ثبت نام تا تاریخ 28/05/1385

ضمنا ایکس بوی جان ... من مـــَـــــهــــــراد هستم نه مهرداد ...!!!

تشکر - مهراد Mahrad

G A B R I E L
11-08-2006, 14:31
آقایون این هم یه عکس جدیده که نوآوری کردم

عکس متعلق به کودکی یکی از ایرانی هاست که خواننده هم هست

حالا حدس بزنید

masoud908
11-08-2006, 14:38
رضا عنايتي نيست؟

G A B R I E L
11-08-2006, 14:56
مسعو د جان

من نوشتم خواننده است

شما نوشتی رضا عنایتی ؟!!!!

نه خیر رضا عنایتی نیست

G A B R I E L
11-08-2006, 14:58
اطلاعیه مهم

آقایون و احتمالا خانومهایی که مایلند در (( مـــســـابــقـــــه بـــــــزرگ حـــــدس تـــــــصـــــــاویــــــ ـر )) شرکت کنند جهت ثبت نام به بنده پیغام خصوصی بدهند ... ضمنا حتما حتما به نکات زیر دقت شود :

قوانین مسابقه بزرگ حدس تصاویر

1.فقط کسانی که در این مسابقه ثبت نام کرده باشند میتوانند شرکت کنند و سایرین اگر حتی عکس را صحیح تشخیص و حدس زده باشند هیچ امتیازی به آنها تعلق نخواهد گرفت ... پس لطفا بدون ثبت نام ، پستی درمورد حدس تصاویر ندهید. ضمنا ثبت نام فقط از طریق ارسال پیغام خصوصی به بنده انجام میشود.

2. مهلت ثبت نام تا روز شنبه مورخ 28/05/1385 می باشد (فقط از طریق پیغام خصوصی به بنده)

3. هر عکس فقط به مدت 5 روز در تاپیک دارای اعتبار است

4. هر شخص عضو شده در این مسابقه برای هر عکس میتواند حداکثر سه پاسخ بدهد (با ذکر اولویت 1 و 2 و 3) که نحوه امتیاز دهی به این صورت است :

الف - اگر اولویت اول (شماره یک) صحیح باشد برای شخص عضو شده ده امتیاز منظور میگردد
ب - اگر اولویت دوم (شماره دو ) صحیح باشد برای شخص عضو شده پنج امتیاز منظور میگردد
ج - اگر اولویت سوم (شماره سه ) صحیح باشد برای شخص عضو شده سه امتیاز منظور میگردد

تبصره یک : هر شخص برای هر تصویر باید فقط یک پست داده و هر سه اولویت خود را در آن پست درج کند (در صورت دادن پستهای متعدد ، برای ما فقط پست اول دارای اعتبار است)

تبصره دو : لازم نیست حتما هر شخص هر سه اولویت خود را اعلام کند بلکه حداکثر میتواند نام سه نفر یا سه چیز را که در مورد عکس حدس زده است برای ما بنویسد. (مثلا اگر نام فقط دو نفر را برد باز هم مقبول است )

تبصره سه : جواب مسابقه را میتوانید هم بصورت پیغام خصوصی برای بنده و هم در خود تاپیک درج کنید (پیغام خصوصی بهتره چون دیگه بقیه نمی توانند از شما تقلب کنند ... باز هر جور که راحتید)

5. اسامی شرکت کنندگان و اعضای مسابقه و همچنین مقام و رتبه آنها در صفحه اول تاپیک زده خواهد شد. پس لطفا اعضای مسابقه برای آگاه شدن از مقام خود به صفحه اول مراجعه کنند.

6. این قوانین علاوه بر این پست در صفحه اول تاپیک بزودی درج خواهد شد.

7. مسابقه کار خود را بطور رسمی پس از پایان نام نویسی و ثبت نام شروع خواهد کرد . یعنی امتیازدهی به شرکت کنندگان از همان موقع شروع خواهد شد.

8. لطفا به موازین اخلاقی و ارزشهای اجتماعی توجه کنید.

9. اگر شخصی پس از اتمام مدت زمان اعتبار یک عکس (پنج روز) حتی درست حدس زده باشد هیچگونه امتیازی به وی تعلق نمی گیرد. حتی اگر پس از پنج روز هم عکس عوض نشود.

10. چنانچه اعضای مسابقه اعتراضی به نحوه امتیازدهی دارند و مدعی اشتباه در روند امتیازدهی شده اند فقط باید به بنده اطلاع بدهند. (پیغام خصوصی یا در خود تاپیک)

11. هرگونه خارج شدن از بحث اصلی و به اصطلاح جاده خاکی رفتن و پستهای بیهوده و نامناسب زدن و همچنین رعایت نکردن قوانین مذکور به هر نحو ، با تذکر و در صورت مشاهده مجدد با کسر 15 امتیاز همراه خواهد بود و اگر مجددا خطای ایشان تکرار شود از دور مسابقه حذف خواهند شد.

12. تنها عکسهایی که خود بنده حقیر در تاپیک برای مسابقه میگذارم ، دارای اعتبار است و چنانچه شخصی دیگر (اعم از شرکت کنندگان مسابقه و یا دیگران) عکسی قرار دهد فاقد اعتبار است و با هماهنگی با مدیران عزیز سایت پست ایشان حذف خواهد شد. ضمن اینکه در صورت انجام دادن این کار توسط اعضای مسابقه 10 امتیاز از آنها کسر خواهد شد.

13. هر گونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد و یا ابهامات خود را میتوانید تا شروع مسابقه اصلی بوسیله پیغام خصوصی و یا در خودتاپیک برای بنده و سایر دوستان مطرح کنید.

G A B R I E L
11-08-2006, 14:58
دوستان قوانین باز نویسی و آپدیت شده است

لطفا مجددا دقت کنید

==================

راستی تو صفحه قبل عکس جدید گذاشتم هااااااا

عکس کودکی یه خواننده ایرانی است

WooKMaN
11-08-2006, 15:07
دوستان قوانین باز نویسی و آپدیت شده است

لطفا مجددا دقت کنید

==================

راستی تو صفحه قبل عکس جدید گذاشتم هااااااا

عکس کودکی یه خواننده ایرانی است
كل انجمن متفرقه هم اينقدر قانون نداره كه تو واسه اين تاپيك گذاشتي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x-boy
11-08-2006, 15:14
بالايي و خوب اومدي ولي قانون هاي خوبيه

masoud908
11-08-2006, 15:25
مسعو د جان

من نوشتم خواننده است

شما نوشتی رضا عنایتی ؟!!!!

نه خیر رضا عنایتی نیست
بابا مگر گوش نكردي اهنگاش؟
چند وقت ديگه البومش هم مياد

G A B R I E L
11-08-2006, 15:27
بالايي و خوب اومدي ولي قانون هاي خوبيه

x-boy & Wookman عزیز :

قانون قانونه ... ;)

ضمنا چرا هیچکدومتون حدس نمیزنید در ورد عکس قبلی تو صفحه قبل ...؟!!!! :laughing:

موندید توش؟

G A B R I E L
11-08-2006, 15:28
مسعود 908 عزیز

چرا میدونم آهنگ خونده ...

ولی در اصل که خواننده نیست

فوتبالیسته ... اگه اینطور بود من مینوشتم اون شخص فوتبالیسته نه خواننده

در هر صورت ممنون از جوابت

متشکرم

masoud908
11-08-2006, 15:38
مسعود 908 عزیز

چرا میدونم آهنگ خونده ...

ولی در اصل که خواننده نیست

فوتبالیسته ... اگه اینطور بود من مینوشتم اون شخص فوتبالیسته نه خواننده

در هر صورت ممنون از جوابت

متشکرم
عزيز من اصلا شوخي كردم.

x-boy
11-08-2006, 15:46
دوستان تاپيكو منحرف نكنيد

lovergod14amorousand
11-08-2006, 15:47
اگه داخلي باشه خشايار اعتمادي اگه اونور آبي باشه شادمهر اگه هيچكدوم نبود هموني كه خودت ميدوني... :laughing: ;)

G A B R I E L
11-08-2006, 15:51
نه خیر دوستان عزیز

خشایار اعتمادی نیست ...
شادمهر هم نیست ...

با این وضعیت باید یه راهنمایی دیگه بکنم :

راهنمایی دوم : این خواننده ایرانی در اون ور آبها زندگی میکنه !

حالا ببینم چی کار میکنید

lovergod14amorousand
11-08-2006, 16:00
نه خیر دوستان عزیز

خشایار اعتمادی نیست ...
شادمهر هم نیست ...

با این وضعیت باید یه راهنمایی دیگه بکنم :

راهنمایی دوم : این خواننده ایرانی در اون ور آبها زندگی میکنه !

حالا ببینم چی کار میکنید

پس روبرتو باجو :blink: آخه مرد حسابي هي مارو ضايع كن حالا يه حدس ديگه ميزنم داريوش نيست...

R@R#M@N
11-08-2006, 16:05
شهياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovergod14amorousand
11-08-2006, 16:09
شهياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودش نيست اصلا خود گابريل... :laughing: :)

WooKMaN
11-08-2006, 16:16
x-boy & Wookman عزیز :

قانون قانونه ... ;)

ضمنا چرا هیچکدومتون حدس نمیزنید در ورد عکس قبلی تو صفحه قبل ...؟!!!! :laughing:

موندید توش؟
دوست عزيز مهراد جان خسته نباشي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما مسابقه اونقدر جلب توجه نميكنه كه بخوام شركت كنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظور بدي ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي به اين چند مورد كه اشاره كردم فكر كن تا تاپيكت بهترين شه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

venlo
11-08-2006, 16:23
شهرام كاشاني

venlo
11-08-2006, 16:24
شهرام كاشاني :biggrin:

x-boy
11-08-2006, 16:27
ابي!!!!!!!!!!

R@R#M@N
11-08-2006, 16:31
بابا خودش كو؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بياد ببينيم درست گفتيم يا نه؟

WooKMaN
11-08-2006, 16:40
بابا خودش كو؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بياد ببينيم درست گفتيم يا نه؟
يكي از مشكلات اين تاپيك همينه ...

نميشه كه گابريل 24 ساعته آنلاين باشه ...

بايد يه محدوده زماني واسه جواب دادن دوستان بذاره ...

مثلا 48 ساعت يا كمتر يا بيشتر ...

اينطوري هم دوستان بيشتري شركت ميكنن همه گابريل ميتونه سرصبر جواب بده ...

R@R#M@N
11-08-2006, 16:41
پويا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
11-08-2006, 17:48
شهرام كاشاني :biggrin:

دوستان venloعزیز درست گفت ....

تبریک میگم ... مثل اینکه یکی از سخت ترین رقیبهاتون venlo هستش

این عکس متعلق به شهرام کاشانی است:happy:

و این هم از عکس کامل :

G A B R I E L
11-08-2006, 17:50
حالا یه دونه دیگه ...

بگید که شخصیت شماره یک و دو چه کسانی هستند؟

با ذکر شماره

R@R#M@N
11-08-2006, 17:55
1. گوگوش
2. خرداديان
راهنمايي نميكني؟

lovergod14amorousand
11-08-2006, 17:55
حالا یه دونه دیگه ...

بگید که شخصیت شماره یک و دو چه کسانی هستند؟

با ذکر شماره

بابا گابريل جان نميگي چكاره هستند كدوم وري هستند اسمشون چيه فايده نداره...1- شادمهر

R@R#M@N
11-08-2006, 18:05
راستي بگو مرده زنه
خوانندست
چيه؟؟؟

G A B R I E L
11-08-2006, 18:25
بابا RAR MAN جان شما چقدر راهنمایی میخواهید ...!!!!

خب بذار یک کم بگذره اگه کسی نتونست ، چشم راهنمایی هم میکنم ...!

اما حالا برای اینکه شما وlovergod14amorousand ناراحت نشوید یه راهنمایی میذارم :

راهنمایی یک : شخص شماره یک خانم و شخص شماره 2 آقاست (این که خودش هم تابلو بود!)

ضمنا RAR MAN جان جوابت هم غلط بود ...

نکته : دوستان توجه کنند که اگر حتی یه نفرش هم درست بگن و فقط اون یکی غلط باشه من باز میگم ((جوابتون غلطه!))

پس دقت کنید ...!!!

قربان شما - مــــَــــــهــــــــراد Mahrad

(یادتون باشه عکسها در Leve : Very Hard قرار دارند ...!)

lovergod14amorousand
11-08-2006, 18:37
بابا RAR MAN جان شما چقدر راهنمایی میخواهید ...!!!!

خب بذار یک کم بگذره اگه کسی نتونست ، چشم راهنمایی هم میکنم ...!

اما حالا برای اینکه شما وlovergod14amorousand ناراحت نشوید یه راهنمایی میذارم :

راهنمایی یک : شخص شماره یک خانم و شخص شماره 2 آقاست (این که خودش هم تابلو بود!)

ضمنا RAR MAN جان جوابت هم غلط بود ...

نکته : دوستان توجه کنند که اگر حتی یه نفرش هم درست بگن و فقط اون یکی غلط باشه من باز میگم ((جوابتون غلطه!))

پس دقت کنید ...!!!

قربان شما - مــــَــــــهــــــــراد Mahrad

(یادتون باشه عکسها در Leve : Very Hard قرار دارند ...!)

ديگه تابلو كردي اولي شادمهر هست دومي نمي دونم هست ;)

venlo
11-08-2006, 18:44
مرسي به خاطر تبريك قبلي!!
1.گوگوش
2.داريوش

G A B R I E L
11-08-2006, 18:47
نه خیر تا حالا تمام جوابها غلط است

++++++++++++++++++++++++++

دوستان الان هر کی دلش خواست میتونه در مسابقه شرکت کنه نیازی به ثبت نام نیست !

متشکرم - مهرادMahrad

x-boy
11-08-2006, 19:54
اين تصوير ايراد داره فقط بايد از روي لباس شناخت سخت كن تصاويرو ولي نه اينجوري

G A B R I E L
11-08-2006, 23:50
اين تصوير ايراد داره فقط بايد از روي لباس شناخت سخت كن تصاويرو ولي نه اينجوري

میشه خودت یه عکس سخت اما نه اینجوری (!) بذاری تا ما هم ببینیم ...؟!

متشکر

masoud-lat
11-08-2006, 23:59
میشه خودت یه عکس سخت اما نه اینجوری (!) بذاری تا ما هم ببینیم ...؟!

متشکر
ميشه خودت هم بذاري كه دو تا بشه

x-boy
12-08-2006, 00:25
گابريل تو مسابقه رو شروع كردي ولي چشم پيدا كردم ميزارم

G A B R I E L
12-08-2006, 00:43
دوستان خواهشا دیگه انحراف تاپیک ممنوع .....

فقط عکسها رو حدس بزنید ...

راهنمایی سوم : هر دو شخصیت خواننده هستند

G A B R I E L
12-08-2006, 00:44
ضمنا اسامی اشخاصی که تا به حال ثبت نام کرده اند در صفحه اول موجوه ...

با تشکر - مهراد

venlo
12-08-2006, 00:58
1.مهستي
2.داريوش

MTD_GOLD
12-08-2006, 01:08
گوگوش
مهرداد

armin_goooodboy
12-08-2006, 01:32
1. مهستی
2. ستار

armin_goooodboy
12-08-2006, 01:34
آقا من 1 نظریه دیگه هم دارم

1. شهره صولتی
2. شهرام صولتی

Crow
12-08-2006, 05:14
1.گوگوش
2.آقاسی

x-boy
12-08-2006, 22:41
گابريل نزار اين تاپيك خاك بخوره

masoud-lat
13-08-2006, 02:36
اگه گفتيد اواتارمن چه عكسيه

G A B R I E L
13-08-2006, 10:55
دوستان سلام حالتون خوبه ؟

آقا مثل اینکه حالا حالاها نمیتونید این عکس روحدس بزنید ...

چون تاحالا همگی شما اشتباه گفتید ...!!!

ضمنا دونفر دیگه به جمع ما برای شرکت در مسابقه پیوستند ...

اسامی اعضا در اولین پست تاپیک

G A B R I E L
13-08-2006, 10:58
اگه گفتيد اواتارمن چه عكسيه

مسعود جان انحراف تاپیک ممنوع ... ;)

ضمنا دوستانی مه قوانین رو مطالعه نکردند حتما بخونندش

لینکش تو امضام هست ...

-------------------------------------------------------------

سخنی کوتاه با شما درباره جوایز

درموردجوایز که خیلی در موردش بحث شد (مخصوصا ووکمن عزیز و ایکس بوی جان) من با آقا میثم در تماس بودم بهشون یه پیشنهاد کردم که برای نفرات اول و دوم و سوم جوایز ذیل رو بذارند :

نفر اول : ارتقاء درجه به کاربر حرفه ای برای مدت یکماه
نفر دوم : ارتقاء درجه به کاربر فعال برای مدت یکماه
نفر سوم : ارتقاء درجه به کاربر فعال برای مدت 15روز

اما متاسفانه آقا میثم با این پیشنهاد بنده به دلایلی مخالفت کردند و در واقع این پیشنهاد رد شد ...

اما در مورد پیشنهاد ایکس بوی جان که گفته بود اینترنت مجانی بذار ... خب دوست من ، من که فوقش بتونم برای تهرانی ها اکانت مجانی بذارم (نفرات اول تا سوم) اما اگه مثلا نفر دوم از یه شهر دیگه بود من چیکار کنم ؟؟؟ دیگه واسه اونجا که نمیتونم اکانت جور کنم ...

در هر صورت بنده تمام سعی خودم رو کردم و میکنم و منتظر نظرات شما درباره جوایز هستم ...

WooKMaN
13-08-2006, 18:06
من که فوقش بتونم برای تهرانی ها اکانت مجانی بذارم (نفرات اول تا سوم) اما اگه مثلا نفر دوم از یه شهر دیگه بود من چیکار کنم ؟؟؟ دیگه واسه اونجا که نمیتونم اکانت جور کنم

عزيزدل اون پولي رو كه ميخواي بدي اكانت اينترنت بخري بجاش يه جايزه بخر با سليقه خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا هركي شهرستاني بود و برنده شد بتوني واسش پست كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...واگه تهراني بود كه با يه قرار كوچولو مشكل حله حله ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
13-08-2006, 18:11
1 . مهستي
2 . داريوش

soleares
13-08-2006, 18:27
چرا كمك مالي نمي كنيد ! فقط بلد هستيد جايزه بگيريد !
در ضمن اين عكسها خيلي سخته بابا !

آسوده كسي كه خر نداره

armin_goooodboy
13-08-2006, 19:22
به نظر من یکی از محصولات سایت رو واسه جایزه بذارید
هم واستون گرون تموم نمیشه
هم ارزشمنده
ممنون

venlo
13-08-2006, 20:36
1 . مهستي
2 . داريوش
من گفته بودم ولي غلطه اينم!! :blink:

R@R#M@N
13-08-2006, 21:41
تو گفتي 1 گوگوش 2 داريوش

venlo
14-08-2006, 11:30
پست 117 رو گفتم!!منظورم اينه كه شانستو از دست نده با تكراري گفتن....چون اون غلط بود..
موفق باشي rarman

armin_goooodboy
14-08-2006, 11:37
1. نوش آفرین
2. شماعی زاده
:biggrin: :laughing:

G A B R I E L
14-08-2006, 12:07
آقا سلام ...

به همگي خسته نباشيد ميگم ... چون مي بينم كه اين عكسه عرق همتون رو درآورده !!!

آقا ديگه هي نگيد سخته سخته ديگه ... بالاخره قرار شد عكسها كم كم سخت بشن ...

ضمنا ووكمن عزيز تو اين زمونه كه نميشه به كسي اطمينان كرد و آدرس خونه رو الكي به كسي داد ... !

--------------------

آقا بشتابيد حدس برنيد ... تا اينجا همه جوابها غلط بوده ... البته بودند كساني كه يك نفرش رو درست حدس زدند (اين هم از راهنمايي سوم)

soleares
14-08-2006, 14:04
1- گوگوش
2- افتخاري !

lovergod14amorousand
14-08-2006, 14:07
1- گوگوش
2- افتخاري !
درسته بنده هم نظرم همينه...

G A B R I E L
14-08-2006, 14:27
دوستان تمام جوابهای دو پست بالا همگی غلطه (یعنی گوگوش تو این عکس اصلا نیست ... این هم از راهنمایی چهارم)

راستی فقط تا 28/05/85 فرصت داریدهااااااا تا در مسابقه ثبت نام کنید ...

armin_goooodboy
14-08-2006, 14:34
1. مهستی
2. معین

G A B R I E L
14-08-2006, 15:13
دوستان کم کم دارید به جواب اصلی نزدیک میشوید ...

با تشکر - مهراد

Crow
14-08-2006, 16:20
گابریل جان (الهی فدات شم) میشه بعد از این عکس منم یه عکس بزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :biggrin:

G A B R I E L
14-08-2006, 16:27
گابریل جان (الهی فدات شم) میشه بعد از این عکس منم یه عکس بزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :biggrin:

سلام دوست عزیز :

مثل اینکه شما قوانین رو بخوبی مطالعه نکردید ...

اگه خیلی اصرار داری که بذاری اول یه لطف بکن بفرستش برای من بوسیله پیغام خصوصی بعدش اگه مناسب بود ... چشم اون رو هم میذارم ;) ;) ;)

my friend
14-08-2006, 17:02
گابریل جون

خداییش اگه این عکسو به شما بدن میتونید تشخیص بدید؟

مثلا این کیه؟

x-boy
14-08-2006, 17:13
ايول اينو خوب اومدي

armin_goooodboy
14-08-2006, 17:15
1. نوشآفرین
2. معین

armin_goooodboy
14-08-2006, 17:18
شاید هم
1. گوگوش
2. معین

آقا اینجوری نمیشه
از این به بعد لطفا عکسهای بهتر و تکی بذارید
اینجوری خیلی سخته
ممنون

G A B R I E L
14-08-2006, 17:20
گابریل جون

مثلا این کیه؟

سلام دوست من

عزیزجان مگه شما قوانین رو مطالعه نکردید؟؟؟

اگه یکبار دیگه چنین کاری بکنید مجبورم بر اساس قوانین با شما برخورد کنم ... :ohno:

ممنون - مهرادmahrad

G A B R I E L
14-08-2006, 17:22
دوستان اگه تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه همین هفته نتونستید عکس رو تشخیص بدید خودم جوابش رو میگم

راستی آرمین جان چشم ... بهش فکر میکنم

armin_goooodboy
14-08-2006, 17:26
مهراد جان
میشه چند تا حدس رو توی یه پست گفت؟
یعنی مثلا احتمال میدیم 4 مورد باشه
میشه هر 4 مورد رو تو 1 پست بنویسیم؟
ممنون

WooKMaN
14-08-2006, 19:01
گابریل جون

مثلا این کیه؟
خيلي باحاله اين تاپيك ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببين گابريل جان عكس رو بايد يه خورده دستكاري كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه اين كه سرش رو از تنش جدا كني ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان بروبچ تا فردا هرچي بگن اشتباست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه به همه كس شبيه ار باباي من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته تا تام كروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شيطون ميخواي كسي برنده نشه بهش جايزه بدي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
14-08-2006, 21:59
بابا ووكمن راست ميگه
عكس تكي بذار

G A B R I E L
14-08-2006, 22:05
بابا ووکمن جان یه خورده دقت کن ...

این عکس رو که من نذاشتم ... my friend [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته ...

ضمنا بهش هم اخطار کردم که ....

--------------------------

آره عزیز آرمین جان میشه حتی 5 تا هم تو یه پست گفت ...

ولی دقت کنید که با شروع مسابقه اصلی همه چیز براساس قوانین خواهد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------

دوستان دیگه خواهشا فقط عکس رو حدس بزنید ... موضوعات بی ربط ممنوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
14-08-2006, 22:20
آقا من كه نميدونم
لطفا" يه عكس ديگه بذار

WooKMaN
14-08-2006, 22:30
بابا ووکمن جان یه خورده دقت کن ...

این عکس رو که من نذاشتم ... my friend [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته ...

ضمنا بهش هم اخطار کردم که ....

--------------------------

آره عزیز آرمین جان میشه حتی 5 تا هم تو یه پست گفت ...

ولی دقت کنید که با شروع مسابقه اصلی همه چیز براساس قوانین خواهد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------

دوستان دیگه خواهشا فقط عکس رو حدس بزنید ... موضوعات بی ربط ممنوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزيزدل من فكر كردم my friend با مشروت تو اين عكس رو گذاشته ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud-lat
14-08-2006, 23:08
تو اين عكسا پول بيد(مخمونو زياد كار نندازيم ميپكه)

The End
15-08-2006, 00:03
واقعا تاپیک بی مزه ای هست حیف 16 صفحه

G A B R I E L
15-08-2006, 00:35
واقعا تاپیک بی مزه ای هست حیف 16 صفحه

ممنون از الطاف لا یزالتون ;)

G A B R I E L
15-08-2006, 00:35
بچه ها نظرتون چیه که عکس رو عوض کنم ؟

x-boy
15-08-2006, 00:43
خوبه مهراد عوض كن

armin_goooodboy
15-08-2006, 00:44
سلام
آره مهراد جان
عکسو عوض کن و راحت تر بذار
ممنون

G A B R I E L
15-08-2006, 00:45
بچه ها چون دیگه حدس می زنم که هیچ کس دیگه نمیتونه عکس رو حدس بزنه جوابش رو گذاشتم

شخصیت مرد : معین
شخصیت زن : شهره

انشالله عکس کامل رو هم میذارم (فعلا سرور قاط زده)

armin_goooodboy
15-08-2006, 00:55
مهراد جون
پس جایزه ماله منه (شوخی)
آخه تنها کسی که شهره رو گفت
و تنها کسی که معین رو گفت من بودم
جایزمو بدید یالا (شوخی)

G A B R I E L
15-08-2006, 00:56
این هم از عکس جدید ...

ضمنا عکس کامل معین و شهره هم بزودی میذارم (سرورش اساسا قاط زده)

G A B R I E L
15-08-2006, 01:01
مهراد جون
پس جایزه ماله منه (شوخی)
آخه تنها کسی که شهره رو گفت
و تنها کسی که معین رو گفت من بودم
جایزمو بدید یالا (شوخی)

آره عزیز

اتفاقا میخواستم در همون پستم که جواب رو داد م این نکته رو ذکر کنم ...

در هر صورت تبریک میگم هر چند که کامل نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+++++++++++++++++++++++

این هم از عکس کامل معین و شهره

armin_goooodboy
15-08-2006, 01:17
این عکس جدید
مریلا زارعی نیست؟

G A B R I E L
15-08-2006, 01:37
درسته آرمین جان

بابا ایول ...

دیگه کم کم دارید راه می افتید هااااااااا

+++++++++++

ضمنا چون سرور سایت اپلود قاطی کرده عکس کامل رو بعدا میذارم شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
15-08-2006, 11:12
سلام . این هم از عکس کال مریلا زارعی

G A B R I E L
15-08-2006, 11:14
این هم از عکس جدید :

حدس بزنید ...

R@R#M@N
15-08-2006, 12:59
پژمان بازغي

G A B R I E L
15-08-2006, 14:15
نه خیر پژمان بازغی نیست

R@R#M@N
15-08-2006, 14:19
راهنمايي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
15-08-2006, 14:33
خب بذار یک کم بگذره ... بعدا راهنمایی بخواه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
15-08-2006, 16:04
چشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_goooodboy
15-08-2006, 16:34
سلام
امین حیائی؟

آقا جایزه و امتیاز عکس قبلیمون چی شد پس؟
:biggrin: :laughing:

G A B R I E L
15-08-2006, 16:38
ارمین جان عزیز دل برادر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!

فعلا که امتیازی در کار نیست ... فعلا بذار مسابقه اصلی شروع بشه بعدا امتیازدهی وورتبه بندی هم داریم

G A B R I E L
15-08-2006, 16:39
ضمنا نه خیر امین حیایی نیستش

armin_goooodboy
15-08-2006, 16:40
از این مسابقه خوشم اومد
آقا کلید بزنید دیگه
اینجوری جذاب تر میشه ها
خیلی ردیفه

G A B R I E L
15-08-2006, 16:47
کیا موافقند که مسابقه اصلی از فردا شروع بشه؟؟؟

هر کی موافقه بگه تا شروع کنم ...

راستی هر ک میخواد ثبت نام سریعا این کار رو بکنه چون امکان داره از فردا شروع بشه مسابقه اصلی هاااااااااااا

armin_goooodboy
15-08-2006, 16:51
من موافقم اساسی
بقیه هم بیان بگن دیگه
آقایون و خانوما
بیاین ثبت نام کنید
خیلی فاز میده
برای تفریح هم که شده عالیه

soleares
15-08-2006, 16:53
عزيز منم پيام دادم بهتون ولي گفتم از قلم نندازيد منم هستم موافقم از فردا هم هستم .

G A B R I E L
15-08-2006, 16:55
تا حالا 9 نفر ثبت نام کردند

اسامی در اولین صفحه تاپیک

G A B R I E L
15-08-2006, 17:03
یه نفر دیگه هم بیاد جمعمون رند میشه ...!!!

از فردا مسابقه شروع خواهد شد با نظر دوستان ....

نکته مهم

این آخرین عکسی رو که گذاشتم بعنوان اولین عکس مسابقه اصلی حساب میشه ... یعنی اگه امروز حتی کسی حدس درستی هم بزنه هیچ امتیازی متاسفانه بهشون تعلق نمیگیره ( شروع مسابقه اصلی از ساعت 12 نیمه شب امروز)

دقت کنید که جوابها باید براساس قوانین و بوسیله اولویت ها ذکر شوند ... برای اطلاعات بیشتر به امضام مراجعه کنین لینک

قوانین اونجا هست ....

پس دوستان : از ساعت 12 نیمه شب امروز مسابقه اصلی شروع میشه و جوابها براساس اولویت باید باشند

در صورتیکه بر اساس قوانین عمل نکنید حقتون ضایع میشه و بنده هیچ مسئولیتی ندارم ...

ضمنا توجه کنید که ممکنه قوانین یه چیزایی بهش اضافه بشه یا تغییر کنه

armin_goooodboy
17-08-2006, 01:30
سلام
کسی نمیخواد حدس بزنه؟
باشه
پس من یدونه همینطوری میگم

شهرام حقیقت دوست؟

G A B R I E L
17-08-2006, 10:39
آرمین جان چرا عزیز به قوانین دقت نمیکنی؟

جوابها براساس اولویتها باشه ......

قوانین رو حتما مطالعه کنید ......

ضمنا من تا پابان زمان اعتبار یک عکس (پنج روز) هیج نظری نمیدم که آیا جواب شما درست بوده یا غلط ... بلکه سر روز پنجم میام

و جواب درست + عکس کامل رو میذارم و به کسانی که جوابها را براساس اولویتها میذارند بسته به نوع و چندمین اولویتشون

امتیاز میدم ......

ممنون - مهراد

( قوانین رو حتما مطالعه فرمائید)

R@R#M@N
20-08-2006, 12:17
5 روز نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
20-08-2006, 12:41
عکس جدید ( لطفا بر اساس قوانین جواب دهید - ممنون )

حدس بزنید که این عکس متعلق به کدام یک از اشخاص ایرانی است ؟

راهنمایی 1 : خواننده است

mexo
20-08-2006, 12:49
عکسو نشون نمیده یه جای نمیده زحمت بکش دوباره آپش کن

G A B R I E L
20-08-2006, 12:55
mexo جان برای شرکت در مسابقه باید ثبت نام کنید ( بوسیله پیغام خصوصی به بنده)

عکس هم مشکلی نداره که...

nekuee
20-08-2006, 16:32
ميخوام ثبت نام كنم...

G A B R I E L
20-08-2006, 17:44
ميخوام ثبت نام كنم...

شما ثبت نام شدید ... حالا حدس بزنید .....

nekuee
20-08-2006, 22:01
استاد شحريان

venlo
20-08-2006, 23:45
اي بابا قوانين رو چرا نمي خونين

G A B R I E L
21-08-2006, 10:29
دوستان - عزیزان ...

چرا قوانین رو مطالعه نمیکنید؟ باید بر اساس اولویت 1 و 2 و 3 جواب رو مطرح کنید فقط در یک پست

اگه باز هم تکرار بشه مجبور میشم که تاپیک رو قفل کنم یا حذف کنم هااااا

armin_goooodboy
21-08-2006, 19:26
اولویت اول = علی رضا افتخاری
اولویت دوم= همون افتخاری
اولویت سوم = سوسن

G A B R I E L
21-08-2006, 19:39
من هیچ نظری در مورد جوابها نمیدم و فقط در اخر 5 روز میام و امتیاز میدم بر حسب جوابها و اولویتها

nader2
23-08-2006, 11:24
اقا من هم مي خوام عضو بشم ولي نميتونم پيغام خصوصي بفرستم.

armin_goooodboy
23-08-2006, 18:55
سلام نادر جان
بله حق با شماست
شما فعلا نمیتونی از پیغام خصوصی استفاده کنی
همین که همینجا نوشتی مهراد عزیز پیگیری میکنه

G A B R I E L
24-08-2006, 09:54
نادر2 عزیز شما عضو شدید ...

حلا بر اساس قوانین حدس بزنید

alex_pk
24-08-2006, 10:45
منم بازی....

RooS
24-08-2006, 12:10
منم هستم

nader2
24-08-2006, 18:23
1 ليلا فروهر
2 حميرا
3 هايده

G A B R I E L
24-08-2006, 21:13
دوستان به یه نفر نیاز دارم تا این تاپیک رو مسئولیتش رو در دست بگیره ...

کسی هست ؟؟؟؟؟؟

من سرم خیلی شلوغه

RooS
24-08-2006, 21:25
ليلا فروهر

armin_goooodboy
27-08-2006, 00:30
سلام
مهراد جون
فکر کنم وقت این عکس تموم شده

G A B R I E L
27-08-2006, 13:57
آقا من شدیدا در حال فعالیت در اون یکی فروم هستم و کارم زیاد شده و...

یکی رو میخوام که سرپرستی این تاپیک رو به عهده بگیره ...

وگرنه باید حذف بشه متاسفانه

G A B R I E L
05-09-2006, 22:38
سلام ... اقا دیگه مسابقه ای نیست ... هر کی هر کیه ...

حالا جواب بدید .. این کیه ؟

G A B R I E L
05-09-2006, 22:41
فعلا قوانین و ثبت نام و... رو وش کنید ... بی خیال همین جوری حدس بزنید ...

راهنمایی : از خواننده هاست ...

Alireza.M67
06-09-2006, 00:55
برو بابا . الآن شونصدتا خواننده ي كبير وصغير وجود داره , احتمال اينكه درست حدس بزني از صفر هم كمتره .

Viking
06-09-2006, 02:38
پس همه یه هورایه اساسی برای دوستوم Razel بکشیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هورا .... هورا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
07-09-2006, 01:53
دوستان عزیز ... بابا حدس بزنید فوقش اشتباهه دیگــــــه ...

vandu
07-09-2006, 04:53
مهران
اینکه کاری نداشت!

G A B R I E L
07-09-2006, 15:20
آفرین ... درسته ...

حالا هی بگید سخته ...

G A B R I E L
07-09-2006, 15:22
حالا این کیه ؟

armin_goooodboy
07-09-2006, 15:32
مهران مدیری؟

G A B R I E L
07-09-2006, 15:57
نه عزیز ...

مهران مدیری نیست ...

venlo
07-09-2006, 16:07
مجيد مظفري

Moh3en_DDD
07-09-2006, 16:59
داداشه مهران مديري ... چون خيلي شبيه به مهران مديريه !

SHEAHEZBOLLAH
07-09-2006, 17:13
سلام بنده هم میگم مهران مدیری هستش...

RooS
07-09-2006, 17:35
راشيد ؟؟

Y@var
07-09-2006, 18:04
برادرزن مهران مدیری...
چون خیلی به مهران مدیری شباهت داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه ذره دست کاریش کردم
ولی بازم هیچی پیدا نیست. حالا شما هم یک نگاهی بکنید شاهد فهمیدید

SHEAHEZBOLLAH
07-09-2006, 18:08
خود مهران مدیری هستش شک نکنید این عکس رو دو سه جا دیگه هم دیدم...

G A B R I E L
07-09-2006, 23:02
نخیر دوستان عزیز ...

مهران مدیری نیست عزیزان ...

شک نکنید !!!

my friend
08-09-2006, 09:13
شکل یکی از این خواننده های اونور آب هست ، ولی اسمش الان یادم نیست.

G A B R I E L
08-09-2006, 12:45
نه خیر خواننده اون ور آب نیست ...

my friend
08-09-2006, 13:25
پس اینور آبه ، مگه نه؟

G A B R I E L
08-09-2006, 14:56
دیگه زرنگ بازی در نیارید دیگه .... !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی حالا این هم به خاطر گل روی my friend میگم :

اصلا این شخصیت خواننده نیست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
09-09-2006, 00:00
خفن ضایعمون کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
09-09-2006, 02:02
حالا بی خیال عزیز ...

تصویر رو حدس بزنید ...

pandemonium
10-09-2006, 16:08
سلام.

منم ميگم اگه مهران مديري نيست مادر زن مهران مديريه .

چون خيلي به مهران مديري شبيهه .

در ضمن گفتي خواننده هم نيست ديگه مطمئن شدم .
تو ايران كه خانمها رو اجازه نميدند خواننده بشند .

G A B R I E L
10-09-2006, 17:04
آقا به پیر به پیغمبر مهران مدیری نیستش ...

با چه زبونی بگم ؟ مهران مدیری نیستش

حالا جون من مهران مدیری رو بی خیال بشید ... چون 100% مطمئن باشید که مهران مدیری نیست

حالا حدس جدید بزنید ...

راهنمایی : از بازیگرانه ... وی مهران مدیری نیستش هااااا

my friend
10-09-2006, 20:00
حیایی یا گلزار نیست؟

Boye_Gan2m
10-09-2006, 21:10
رضا كيانيان نيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(يه چي پروندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

metax
10-09-2006, 21:58
فکرکنم بهزادخداویسی باشه

G A B R I E L
11-09-2006, 16:26
نه عزیزان ...

حیایی و گلزار و کیانیان و خداویسی نیست ...

Boye_Gan2m
11-09-2006, 18:56
بازيگر ايرانيه يا خارجي ؟

Y@var
11-09-2006, 19:37
ایرانیه.
یعنی قیافش تابلوه که ایرانیه

G A B R I E L
11-09-2006, 20:31
ایرانیه عزیز ...

مطمئن باش ...

خارجی که اکثرا نمی شناسند ...

راهنمایی : اول نام خانوادگیش "ن" هستش ...

Boye_Gan2m
11-09-2006, 21:55
ناصرنصير نيست ؟
بابا خب سخته آخه

Saeed kmss-D
11-09-2006, 21:55
پس حتما حتما ایرج نوذری هستش.
مگه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
12-09-2006, 12:38
نه خیر دوستان ... ایرج نوذری و ناصرنصیر نیستند ...

راهنمایی شصتم : بیشتر فعالیتش توی سینما هست ...

Moh3en_DDD
12-09-2006, 12:45
ببينم اين نيست كه توي آتش پس نقش روانپزشك را بازي مي كرد ؟

G A B R I E L
12-09-2006, 13:24
نه عزیز ... اون هم نیست ...

ضمنا اسم اون شخص هم آقای پسیانی هستش ...

راهنمایی شونصدم : اول اسم کوچیکش "ح" هستش ...

Saeed kmss-D
12-09-2006, 17:48
خب حداقل بگو معروفه یا از این جدیدا هستش که بین صد نفر فقط دو نفر میشناسنش.

Moh3en_DDD
12-09-2006, 18:01
اسمش نويد هست ؟

G A B R I E L
12-09-2006, 18:05
تقریبا معروفه ...

اسمش هم نوید نیست ... گفتم اول اسم کوچیکش "ح" هستش ...

Saeed kmss-D
12-09-2006, 18:36
چه نقشی بیشتر میگیره؟
منفی ، مثبت ، پلیس ، پدر معمولی ، ...
اسم یه فیلمشو حداقل بگو.

G A B R I E L
12-09-2006, 18:44
اسم یه فیلمی که توش بازی کرده :

اوتا نازی

دیگه تابلو شد ...

Saeed kmss-D
12-09-2006, 18:51