PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائی برای خرید آپارتمان در تهران

Zachyrock
24-05-2013, 19:38
سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید یک واحد آپارتمان در تهران دارم و چون قبلا اینجا زندگی‌ نمیکردم از منطق خوبش و جاهای خوبش با خبر نیستم و نیاز به راهنمائ دارم ، شغله من در فرودگاه هستش دوس دارم یه جائی‌ باشه که هم پایین شهر و سطح پایین نباشه و از همه نظر خوب باشه در حال حاضر هم ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ می‌تونم هزینه کنم حالا ۲۰ ۳۰ تومن بالا پایین معمولا نوساز باشه یا ۵ سال ساخت به نظرتون کجاها خوبه
از این منطقها هم اصلا خوشم نمیاد - مهرآباد - تهرانسر اکباتان-صادقیه
با تشکر.

ملا نصرالدین
25-05-2013, 08:54
شما مدنظرت خونهی چند متری هست؟
با 300 تومان پول جای بالای شهر خونه نمیدن...نهایتا سمت پیروزی یا نیروهوایی بتونید یه خونه 60-70 متری نوساز بخرید
پیروزی و نیروهوایی محله های خوبی هستند...بالای شهر نیستند.ولی ادم های با فرهنگی داره

راستی یادم رفت بگم برای اینکه قیمت ها بیشتر دستتون بیاد توی سایت های املاک یه نگاهی بیندازید رنج قیمت محله ها مشخصه

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-05-2013, 09:29
سلام . تو گوگل بنویسید خرید آپارتمان تهران . دهها سایت و آگهی پیدا میکنین . سایت "نیازمندیهای همشهری" هم خوبه . خود روزنامه ی نیازمندیهای همشهری رو هم میتونین بخرین . امروز بهترین روزه برای خریدش چون آگهیهاش خیلی بیشتره .

Saeed System
25-05-2013, 09:29
به تجربه د راختیارت بزارم...ه رجا خونه خریدی حواست به اینا باشه..

1 نزدیک خونت مسجد نباشه/l صدای اذان و شلوغی و مراسم ختم تشییع جنازه ( همیشه باید ببینی)/ همچنین مدرسه هم نباشه
2- نزدیک خونت خیابون یا اتوبان نباشه یا فرودگاه / راه به راه ماشین رد میشه یا اتوبوس یا آمبلانس یا هواپیما که کفرت رو در میارن/ منظورم بر خیابون نباشه خونت
3-اگر خونه نوسا زمیخری چون جدیدا آسانسور گرون شده به خا طر دلار موتور چینی میزارن..که همش خرا ب میشه..حتما بپرس که موتور اسانسور ایتالیایی باشه..من با خانوادم 4 نفره تو اسانسور چینی سقوط کردیم! هممون ا ززانو ناکار شدیم ( فاصله تا زمین 1 متر بود که سقوط کرد..وگرنه ( الان نبودم اینجا) گول ظاهرآسانسور و کابین خوشگلش رو نخور فقط موتورش مهمه

حرفها ی ملانصردین به شدت تایید میشه بالاشهر با این پول فقط میتونی خونه رهن و اجاره کنی...سمت خیابون پیروزی نوساز متری 4/5 میتونی همونطور که ملانصدین عزیز گفتن یه واحد 60-70 متری 1 خوابه بخری ...:11:

Zachyrock
25-05-2013, 22:01
از همه دوستان ممنون بخاطر راهنمایی ، همین که محل هاشو بگید من خودم تو اون سایتا جستجو می‌کنم - پس بالا شهر گیرم نمیاد ؟ حد عقل چند باید باشه حالا اگه ۵ سال ساخت هم باشه خوبه اون بالا شهر ...خیابون پیروزی هم جستجو می‌کنم ببینم چجوریه شرق شمال کجاس :د

شاهزاده خانوم
26-05-2013, 07:09
سلام

یک نگاه به این لینک بندازین

قیمت پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در شهر تهران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
26-05-2013, 08:57
سلام

یک نگاه به این لینک بندازین

قیمت پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در شهر تهران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قیمت هاش اصلا به روز نیست
من فلکه دوم صادقیه نوساز (تازه بر اتوبان باکری-جای بی خود) متری 5/5 قیمت دارم....
خونه های بهترش تا متری 6 هم هست

شهرزیبا شربیانی متری 5 قیمت دارم

یوسف اباد الان رهن و اجاره از متری 1/5 به بالاست...بعد فروش متری 3/5؟؟؟

کلا زیاد به این قیمت ها توجه نکنید

راستی پیروزی تقریبا شرق یا بهتر بگم یه کم شرق نزدیک به جنوب هست

شاهزاده خانوم
26-05-2013, 14:39
سلام حق با شماست

تاریخ اون هم برای اواخر فروردینه من فقط میخواستم یک حداقل قیمتی دست ایشون بیاد با توجه به این که ایشون بیشتر ترجیح میدند بالای شهر خونه بخرند

SAMCRO
26-05-2013, 17:45
از قیمتا خبر ندارم ... دهکده المپیک فک کنم بشه یه چیز مناسب پیدا کرد ...

danavan
26-05-2013, 20:05
بلوار تعاون (خودم دقیق نمیدونم کجاست ولی سمت غرب باید باشه) همکارم 1 ماه پیش خرید108 متر طبقه 3 بدون آسانسور و پارکینگ متری 3.300 8 سال ساخت....
میدون هروی 70متری ، 5 سال ساخت با پارکینگ و انباری هفته پیش 5.3 معامله شد(یکی از اقوام نزدیک)....مرتیکه تو یک هفته 50 تومن کشید ه بود رو قیمت ... پوستمون رو کند همش هم تقصیر این بنگاهی بود...
الان خیلی قیمتا پرت شده ... ولی به نظرم هرچه زود تر بخرید به نفعتونه... نذار به مهر ماه برسه تو تابستون تموم کن...

شدیدا توصیه میکنم خونه بی پارگینگ نگیر ، موقع فروش بیچاره میشی...

به نظر من یه آپارتمانت رو 10 ـ 15 متر کوچک تر بگیر ولی تو محله خوب باور کن ارزش داره...

من یه همچین سوالی رو تقریبا 1 سال پیش مطرح کردم برای خرید ملک تو کرج.... خریت کردم نخریدم اون موقع خیلی راحت میتونستم بهترین مناطق کرج آپارتمان بگیرم... الان کوفت هم نمیتونم !
میخوام بگم دست رو دست نذار بجنب....

Zachyrock
27-05-2013, 23:04
از همه دوستان ممنون ، آره من ماشین دارم حتما باید پارکینگ داشته باشه .. والا من یه واحد آپارتمان تو شیراز دارم ۹۵ متری منطقه کلاهدوز ۶ سال ساخت می‌خوام اونو بفروشم اینجا بخرم ولی‌ نمیدونم اونجا تو شیراز انگار اومده پایین اینجا داره میره بالا..کرج هم مثلا مهر شهر قیمتا رفته بالا وگرنه اونجا هم خوب خونهایه خوبی‌ هست ولی‌ میگن که امنیت نداره !!!:n25:

Zachyrock
19-07-2013, 23:43
آقا من دوتا خونه پیدا کردم تو پیچه شمیران می‌خواستم ببینم نظرتون در مورد اون منطقه چیه ، یکیش خیابون تنکابن هست یکی‌ دگش بین پل چوبی و امام حسین لطفا در مورد محلش منو راهنمائ کنید

steps
20-07-2013, 04:42
از همه دوستان ممنون ، آره من ماشین دارم حتما باید پارکینگ داشته باشه .. والا من یه واحد آپارتمان تو شیراز دارم ۹۵ متری منطقه کلاهدوز ۶ سال ساخت می‌خوام اونو بفروشم اینجا بخرم ولی‌ نمیدونم اونجا تو شیراز انگار اومده پایین اینجا داره میره بالا..کرج هم مثلا مهر شهر قیمتا رفته بالا وگرنه اونجا هم خوب خونهایه خوبی‌ هست ولی‌ میگن که امنیت نداره !!!:n25:

100% تایید میشه / همین چند وقت پیشه یکی از رفیقامون زد نقدعلی اسماعیلی رو نصف کرد ولی اگه کار به کار کسی نداشته باشی میتونی مهرشهر زندگی کنی و خونه بگیری البته با این پول باید دور فاز1 تا3 رو خط بکشی میتونی تو فاز4 که جای خوبی هم هست و به مترو واتوبان نزدیک هست خونه بگیری. کلا خونه به طرز وحشتناکی گرون شده و از طرفی هم دچار رکود شده.

LOVEFORLOVE
20-07-2013, 06:39
دوستان بنظر شما بهترین جای منطقه 1 کجاست از همه نظر!

Zachyrock
20-07-2013, 10:03
یه سر به این سایت بزن

سلام اتفاقا من همینجا پیدا کردم خانه رو فقط از نظر محل نمیدونم کدوم خوبه .یکیش تو داراباد ۳۰۰ میلیون ۲ خواب ۵۰ متر و ۲ تا هم تو پیچه شمیران که یکی‌ نوساز و یکی‌ دیگه ۳ سال ساخت که بین پول چوبی و امام حسین هست آدرسش.. اینا هم ۳۰۰ تا ۳۲۵ میلیون ۲ خواب ۹۰ تا ۸۰ مترلطفا راهنمائی کنید کدوم بهتره .

Zachyrock
21-07-2013, 10:15
:n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27: :n27::n27::n27::n27::n27:

softday
21-07-2013, 10:46
اقا به این سایت هایی که قیمت میدن توجه نکنید !!! مثلا نیروهوایی رو زده 3600 (خودم نیروهوایی ام )ولی خونه بغلی مارو که 3 سال ساخت بود فروخت متری 5 تومن !!!

Zachyrock
22-07-2013, 11:44
اقا به این سایت هایی که قیمت میدن توجه نکنید !!! مثلا نیروهوایی رو زده 3600 (خودم نیروهوایی ام )ولی خونه بغلی مارو که 3 سال ساخت بود فروخت متری 5 تومن !!!

این سیتی که دوستمون معرفی کردن سایت معتبری می‌باشد

رامینم
22-07-2013, 12:05
یه خونه تو کرج بود 90 متری با یه پارکینگ 105 متری اگه میخوای میتونم مشخصاتشو بهت بدم.

Zachyrock
22-07-2013, 13:14
یه خونه تو کرج بود 90 متری با یه پارکینگ 105 متری اگه میخوای میتونم مشخصاتشو بهت بدم.

کرج فقط اگه تو بلوار شهر داری سراغ داری ( مهرشهر ۴ باندی )

mehdig20
22-07-2013, 14:23
آقایون من ساکن مهرشهر هستم,اینقدرا هم که میگید ناامن نیستا!
اگه منظورتون از ناامنی سرقت از منازل و ایناست,باید بگم تو خونه های ویلایی چهارباندی شاید ی خرده آمارش بالا باشه,ولی شما که میخوای آپارتمان بخری از این لحاظ مشکلی نخواهی داشت!
اگر هم منظورت درگیری و زورگیری و این حرفاست که باید بگم ما تو این بیست سالی که مهرشهر بودیم مشکل خاصی نداشتیم!
در ضمن ما ساکن بلوار ارم هستیم,نه چهارباندی!

Zachyrock
24-07-2013, 09:32
ارم جای سطح پایین کرج هست

Zachyrock
24-10-2013, 22:21
من هنوز نتونستم خونه پیدا کنم :n27::n27:

ملا نصرالدین
25-10-2013, 18:12
شما تا الان دقیقا کدام قسمت از شهر و کدام محله ها را گشتی؟
چرا از صادقیه خوشت نمیاد؟
حتما میخواهی خانه نوساز باشد؟
حداکثر پولت همین مقدار هست؟؟
نزدیک بودن به مترو برایت مهم هست؟
خانه ی چند متری مدنظرت هست؟
سمت دریاچه ی چیتگر رو دیدی؟
خانه ی پیش فروش دوست داری بخری؟
پاسخ بده تا قشنگ راهنماییت کنم...یه چند وقتی هست که خودمان دنبال خانه هستیم

Faridskystar
28-10-2013, 21:52
سلام خسته نباشید..یه خونه هستش نوساز 115 متر 2 خوابه که طرف هم میفروشه هم رهن میده...میگه 90 میلیون تومن رهن کامل. میخواستم بپرسم می ارزه این قیمت؟ فروش رو میگه متری 4 تومن که من کا ری ندارم نمیخام بخرم--رهن میخام

آدرسش: تهران - خیابون پیروزی - بلوار ابوذر - خیابان بوستان- بوستان 5 - کوچه خیلی ساکت و خلوت و پهنی هم هست... ( عرض کوچه زیاده ) راحت 2 تا کامیون از کنا رهم رد میشن ..خیلی خوبه

بهش گفتم 75 تومن گفتش نه شرمنده ..گفتش 10 میلون فقط کابینت زدم و چمیدونم هود فلان و گاز شیشه ای پکیج بوتان 3 میلیون خریدم ولی خداییش خیلی خونش شیک شده...75 هم راضی نمیشه به نظرتون 90 میلیون می ارزه رهن کامل؟ تو اون منطقه تهران؟ ساختمونش 5 طبقه شمالی . تک واحدی . بقیه واحدهاش فروش و رهن داده شده فقط همین طبقه 3 مونده

در پارکینگشم اتوماته ریموت دار ..2 تا پارکینگ هم داده میگه 2 تا ماشین بخای میتونی بیاری جا زیاده مشکلی نیست ( حیاطش 200 متره و به پارکینگ هم وصله پارکینک هم کف)...آسانسورشم ایتالیایی ..خلاصه داخل خونشم نور مخفی و نئون مخفی نارنجی رنگ سقفی..گچ بری های زیبا شبیه قلب در آورده تو اتاق خواب و اشپزخونه شیک خلاصه خیلی زیبا و باسلیقه کا رکرده...کابینتها ی خیلی شیک گذاشته و هود دشم ریموت دار و گازشم رومیزی شیشه ای خیلی زیبا

به نظرتون 90 می ارزه ؟ گرون نیست؟

حقیقتش چشم این خونرو گرفته هم مکانش خوبه و ارامش داره و نزدیک خونش هم یه پارک بزرگ به اسم بسیج چنتا کوچه فاصله داره ..هم صاحبخونش هم که خودش طبقه 5 میشینه آدم خوب و مهربونیه...از همونجا که گفتم 2 تاماشین دارم گفت مشکلی نیست

میتونی 2 تاشو بیاری ..فهمیدم آدم خوبیه اصلا مثل بعضی صاحبخونه ها سخت گیر نیست خیلی آدم شوخ باحالیه 50 سالشه خیلی گرم میگیره انگا رپسرشم...تو محل هم پرسیدم میگن این حاجی خیلی آدم خوبیه با همه دوسته مهربونه...

حالا نظرتون چیه 90 گرون نمیگه؟

با تشکر :n16:

ملا نصرالدین
29-10-2013, 08:41
در مورد این محله اینجا نمیتونم خیلی توضیح بدم

فقط میتونم بگم اون منطقه جزء مناطق جنوبی شهر تهران هست.
شما اگر بتونید توی مناطق شمالی تر یک خانه ی تر و تمیز و کوچکتر با این 90 میلیون گیربیارید خیلی بهتر از اون خانه هست
در ضمن هرچه پول رهن بیشتر بدید به ضرر خودتون هست..چون سال دیگه روی رهن خونتون 10 میلیون دیگه میذاره
ایا میتونید 10 میلیون سال دیگه اضافه کنید؟
درضمن بااین تورم سال دیگه 90 میلیون شما اندازه 70 میلیون ارزش داره

کل پول شما چقدر هست؟
چقدر میتونید اجاره بدهید؟
قبلا توی کدام محله زندگی میکردید؟
بفرمایید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم

در ضمن فکر کنم اگر 1 پست دیگر بدید پیغام خصوصیتون فعال میشه
اگر فعال شد به من اطلاع بدید

Zachyrock
01-11-2013, 19:52
شما تا الان دقیقا کدام قسمت از شهر و کدام محله ها را گشتی؟دوس دارم بالا شهر باشه از جاهای سطح پایین خوشم نمیاد -شهرک غرب گشتم گفتن نیست بالا شهر پاسداران و اطرافشم گفتن نیست:n27:
چرا از صادقیه خوشت نمیاد؟ اونجا همش دوزدو چاقو کشن ریاد رفتم اونجا دیدم چه خبره.
حتما میخواهی خانه نوساز باشد؟ نه اگه تا 6 سال ساخت ئ تمیز باشه اشکال نداره البته جای خوب !
حداکثر پولت همین مقدار هست؟؟بله 300
نزدیک بودن به مترو برایت مهم هست؟نه مهم نیست ماشین دارم
خانه ی چند متری مدنظرت هست؟باز هم میگم جای خوب فدای متراج -- از 60 به بالا
سمت دریاچه ی چیتگر رو دیدی؟اونجا ها دیگه خیلی پرته خوب نیست .
خانه ی پیش فروش دوست داری بخری؟خوب بستگی داره نمیتونم ریسک کنم بگه 1 ماه دیگه امادس بشه 1 سال

شما تا الان دقیقا کدام قسمت از شهر و کدام محله ها را گشتی؟دوس دارم بالا شهر باشه از جاهای سطح پایین خوشم نمیاد -شهرک غرب گشتم گفتن نیست بالا شهر پاسداران و اطرافشم گفتن نیست:n27:
چرا از صادقیه خوشت نمیاد؟ اونجا همش دوزدو چاقو کشن ریاد رفتم اونجا دیدم چه خبره.
حتما میخواهی خانه نوساز باشد؟ نه اگه تا 6 سال ساخت ئ تمیز باشه اشکال نداره البته جای خوب !
خانه ی پیش فروش دوست داری بخری؟خوب بستگی داره نمیتونم ریسک کنم بگه 1 ماه دیگه امادس بشه 1 سال

ملا نصرالدین
02-11-2013, 21:07
ببین توی تهران محله ی صادقیه جزو مناطق خوب شهر به حساب میاد

شما دقیقا فلکه چندم رو دیدید؟
سمت جنت اباد هم اومدید؟جنت اباد محله ی خوبیه
متوجه نشدم سمت دریاچه رو دیدید یا نه؟اون سمت خیلی اینده داره.برای سرمایه گذاری خوبه
در ضمن دسترسی اش از اتوبان همت خوبه .

greenmidi
02-11-2013, 22:14

شما برو سمت مرزداران

Zachyrock
03-11-2013, 12:38
ببین توی تهران محله ی صادقیه جزو مناطق خوب شهر به حساب میاد

شما دقیقا فلکه چندم رو دیدید؟
سمت جنت اباد هم اومدید؟جنت اباد محله ی خوبیه
متوجه نشدم سمت دریاچه رو دیدید یا نه؟اون سمت خیلی اینده داره.برای سرمایه گذاری خوبه

بین توی تهران محله ی صادقیه جزو مناطق خوب شهر به حساب میاد:n23:

سمت جنت اباد هم اومدید؟جنت اباد محله ی خوبیه--شما دقیقا فلکه چندم رو دیدید؟کلا اوجاها خوب نیست بله دیدم همشو -حتی چند شب پبش اونجا نزدیک بود ماشینمو بدوزدن ( شاهین جنوبی ) اصلا اطراف صادقیه کلا نمیخام
متوجه نشدم سمت دریاچه رو دیدید یا نه؟اون سمت خیلی اینده داره.برای سرمایه گذاری خوبه.نه ندیدم ولی جای خیلی پرتیه - با وجود اینکه تازه میخاد راه بیوفته .:n12:

V E S T A
03-11-2013, 13:36
براتون متراژ چقدر اهمیت داره ؟

با 300 میلیون میتونید متراژ 70 به پایین از 5-6 سال ساخت به بالا تو محله هایی مثل مرزداران / گیشا/ پونک/ نارمک/یوسف آباد/ بعضی قسمت های شریعتی خونه پیدا کنید. اگر به 400 و خورده ای برسونید تو ونک هم می تونید خونه 70 متری پیدا کنید.

شما تو شهرک غرب و سعادت آباد و قیطریه 60 متری هم می تونید پیدا کنید (320 تا 360 میلیون) .

aria_electric_fars
13-03-2014, 19:20
سلام دوستان

بنده مي خوام يك آپارتمان هر چند كوچك تهران بخرم و تهران نيستم و اطلاعي از مناطق امن و نا امن ندارم ولي با تحقيقاتي كه در اينترنت كردم با توجه به بودجه خودم مناطق زير مي شه يه كارايي كرد
حالا سوال من اينه كه از لحاظ پيشرفت و آينده و همچنين امنيت و آسايش و همچنين دسترسي آسان و راحت به مناطق شهري به ترتيب كدوم رو پيشنهاد مي كنيد؟؟؟ ترجيحا دليل هم ذكر كنيد

منطقه 4 – مجيديه جنوبي ، فرجام ، تهران پارس
منطقه 6 – آزادي 2
منطقه 7 – سبلان ، خواجه نصير ، نظام آباد
منطقه 8 – نارمك ، گلبرگ
منطقه 13 – تهران نو ، پيروزي 1
منطقه 14

از روي نقشه نگاه كردم ديدم تقريبا همه اين مناطق شرق تهران هستن و فقط منطقه 6 كه آزادي باشه يك مقدار وسط هست
در حدود 250 ميليون كدوم مناطق ديگه مي شه خريد كرد در حد 50 يا 60 متر هم كفايت مي كنه

با تشكر

Zachyrock
01-05-2014, 16:51
با توجه به موضوع تاپیک کسی از وضعیت جدید خبری داره ؟

VAHID
01-05-2014, 18:38
با توجه به موضوع تاپیک کسی از وضعیت جدید خبری داره ؟

بهتره به این تاپیک مراجعه کنید

تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aria_electric_fars
05-11-2015, 19:20
سلام دوستان

بنده ميخوام بيام تهران و تو محدوده اي كه به بازار نزديك باشه مثل : 15 خرداد ، خيابان خيام ، مولوي ، مصطفي خميني ، ميدان قيام ،‌ميدان شوش و .... يك واحد آپارتمان كه كاربري اون مسكوني باشه ولي بشه به عنوان دفتر كار و تجاري از اون استفاده كرد ( آپارتمان با كاربري مسكوني ولي استفاده به عنوان تجاري يا دفتر كار و قابل سكونت باشه ) و مسئله مهم اينكه براي زندگي و كار مناسب باشه ، شخصا ميدان شوش رو بررسي كردم به صورت حضوري و واقعا افتضاح بود به خاطر اينكه افراد معتاد به شدت فراوان بودن ، بافت فرسوده ، امنيت جاني و مالي وجود نداشت و كلا فضاي مناسبي نداشت
لطفا جاي مناسب معرفي بفرمائيد

با تشكر