PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بار کاری و مصرف Ram زیاد بر روی سرور ویندوز

mahdi bg
24-05-2013, 16:40
با سلام
من یک سرور ویندوز دارم که تعداد زیادی کاربر اطالاعات و فایل های خود را در آن قرار داده اند
بعضی وقت ها به یکباره Ram سیستم پر میشه، این اتفاق بعضی وقت ها که تعداد کاربرا خیلی کم است نیز اتفاق می افته، برای همین فک نمیکنم از تعداد کاربرا باشه، توی بخش process هم توی task manager که نگاه کردم همه چیز عادی هستش، واقعا موندم مشکل از چیه. به نظر شما مشکل کجاست؟

آیا نرم افزاری هست تا مانتیور کاملی بر روی Ram انجام بده و بتونم با کمکش مشخص کنیم این افزایش یکباره استفاده از Ram از کجاست؟

با تشکر

antbadell
29-05-2013, 14:07
با سلام
من یک سرور ویندوز دارم که تعداد زیادی کاربر اطالاعات و فایل های خود را در آن قرار داده اند
بعضی وقت ها به یکباره Ram سیستم پر میشه، این اتفاق بعضی وقت ها که تعداد کاربرا خیلی کم است نیز اتفاق می افته، برای همین فک نمیکنم از تعداد کاربرا باشه، توی بخش process هم توی task manager که نگاه کردم همه چیز عادی هستش، واقعا موندم مشکل از چیه. به نظر شما مشکل کجاست؟

آیا نرم افزاری هست تا مانتیور کاملی بر روی Ram انجام بده و بتونم با کمکش مشخص کنیم این افزایش یکباره استفاده از Ram از کجاست؟

با تشکر

درود ...

موقعی که مصرف رم زیاد میشه قسمت process ها عادی هست؟ یعنی برنامه ای که اون مقدار زیاد رم رو گرفته باشه نشون نمیده؟!

احتمال میدم رم سرورتون اشتراکی باشه ، شما قسمت پروسس که برید تبmemory اونجا مقدار تمام پروسس ها رو با هم جمع کنید مقدار رم واقعی که در حال استفاده هست رو به دست می آورید بعد اگه این مقداری که در اومد با مقداری که توی task manager > performance> memory یکی نبود و خیلی فاصله داشت بدونید که رم سرورتون share هستش. البته وقتی که مصرف رم بصورت ناگهانی بالا میره این تست رو انجام بدید.