PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Smite

Arrowtic
23-05-2013, 15:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Smite چیست ؟

Smite یک بازی درباره نبرد بین خدایان است . وارد نبرد بشید و با استفاده از قدرت هاتون دشمنان رو شکست بدید . Smite به صورت مستقیم از DotA الهام گرفته اما به جای داشتن دوربینی از بالا , به صورت سوم شخص هیروتون رو در اون کنترل می کنید و با استفاده از WASD حرکت میکنید و جاخالی می دید .

ویژگی های اصلی

یک خدا باشید : دشمنانتون رو تکه تکه کنید و یا با یخ به اون ها آسیب بزنید ! از بین لیست بزرگ خدایان بازی که هر کدوم قدرت ها , داستان و نقش مخصوص خودشون رو دارند یکیو انتخاب کنید و به نبرد بپردازید .
گرافیک 3 بعدی و گیم پلی سریع و هیجانی : Smite یک بازی آنلاین 3 بعدی است . سبک MOBA رو به صورت سوم شخص تجربه کنید و به دشمنانتون حمله کنید و حملات و حرکاتشون رو پیش بینی کرده و جاخالی بدید !
محیطی افسانه ای و حماسی : مپ ها و مود های مختلفی رو تجربه کنید و با تاور ها , خدایان , یونیت ها و موجودات مختلف دشمن مبارزه کنید .
گیم پلی تاکتیکی : بر قدرت هاتون مسلط بشید , آیتم های مناسب بخرید و نقشتون در بازی رو ایفا کنید .
رایگان : پلیر ها به 10 خدای بازی از ابتدا دسترسی دارند . 5 تای اون ها همیشه رایگان هستند و 5 تای دیگه هر هفته عوض میشن . با بازی کردن و در طی بازی به تدریج دیگر خدایان رو هم بخرید . فقط اسکین های خدایان پولی هستند و میشه با پول واقعی به دست اوردشون .

مود های بازی

آرنا یک مود بازی هست که در اون شما باید خدایان و Minion های دشمن رو بکشید تا امتیازشون به صفر برسه .

این مود همان مود Conquest هست با این تفاوت که فقط یک Lane دارد و دیگر Jungle ندارد .

معروف ترین مود بازی و مود اصلی بازی های MOBA . دارای سه راه(Lane) و جنگل . در این مود هر تیم یک Base دارد که توسط سه ققنوس و یک Minotaur (موجودی که نصف بدنش گاو و نصف دیگرش انسان است) و چندین تاور محافظت می شود . هدف در این مود محافظت از Base خودی و نابود کردن Base دشمن است .

در این مود سه Control Point وجود دارند که شما باید اون ها رو به تصاحب خودتون در بیارید . هر چه Control Point بیشتری در اختیار داشته باشید از امتیاز دشمن(Ticket) بیشتر کم میشه و تیمی که امتیازش صفر بشه بازنده هستش .

در این مود شما می توانید مقابل یکی از دوستانتان تک به تک بازی کنید . در این مود کسی که Minotaur حریف رو زودتر نابود کنه برنده هستش .

در بازی دو مود برای تمرین وجود داره , یکی Tutorial و دیگری Solo Practice . در اولی شما اساس بازی رو یاد می گیرید و در دومی شما مقابل کامپیوتر بازی می کنید , به این صورت که بازی فقط یک Lane داره و هر Base توسط ققنوس و یک Minotaur محافظت میشه . در این مود(Solo Practice) شما میتونید با هر کدوم از خدایان بازی کنید حتی اگه اون ها رو نخریدید و در اختیار ندارید .

ترجمه شده توسط خودم
سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اسکرین شات های بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خدایان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lordthunder
24-05-2013, 11:33
سلام
3.5 گیگ اه!
جایی فایل فشردش نیست؟
میشه وسط دانلود قطعش کرد و بقیه رو بعدا دانلود کرد؟

Kheee
25-05-2013, 10:56
برای شما هم لوگین نمیشه؟

lordthunder
25-05-2013, 22:53
سلام
ظهری لاگین نمی شد با npv تست کردم شد ، اما شب درست شده بود.

lordthunder
26-05-2013, 22:02
سلام
بیشتر اوقات بدون npv وصل نمیشه ، وصل هم که میشه صفحه skills قاطیه ، باید یک دست بستش و دوباره آوردش
اینترنت هم بسیار عالیه مشکل از اینترنت نیست.
قبلا که مبحث نداشت بیشتر در موردش بحث میشد ها.

AlbisQT
31-05-2013, 16:38
با این اینترنت کذایی میشه بازی کرد؟ یا مثل لول هر 10 دقیقه دی سی یا لگه؟

dirtyworm
31-05-2013, 17:00
یوزر من dirtyworm
add کنین :n02:

Kheee
31-05-2013, 17:34
برای من صبح ها تا ساعت8باز میشه به بعد نمیشه بازی کرد اصلا صفحه بالا نمیاد ولی به نظر من از لول بهتره:n12:

dirtyworm
31-05-2013, 19:04
من همین الان با Hades یه دست زدم ای حال داد :n19:

AlbisQT
31-05-2013, 19:34
پس فایده نداره اگه نیمشه بازی کرد فعلا.:n27:

dirtyworm
31-05-2013, 20:29
پس فایده نداره اگه نیمشه بازی کرد فعلا.:n27:

من میگم بازی کردم اصلا هم لگ نبود :n17: میشه بازی کرد....:n13:

MrSeRiouS
01-06-2013, 10:45
آقا این بازی لگ نداره ؟ آخه در حال حاضر با این لگ ها هیچ بازی ای رو نمی شه رفت ؟
اصلاً ارزش دانلود 3.5 گیگ رو داره ؟ :n13:

dirtyworm
01-06-2013, 12:50
آقا این بازی لگ نداره ؟ آخه در حال حاضر با این لگ ها هیچ بازی ای رو نمی شه رفت ؟
اصلاً ارزش دانلود 3.5 گیگ رو داره ؟ :n13:

از نظر من هیچی لول نمیشه والا این بازیو وقتی گرفتم اومدم تو سایت گفتم بعضیا گفتن بازیش کردن بعضیا هم دانلود کردن یه سری خوششون اومد یه سری نه خودمم در حد معمولی.
به نظرم قشنگه ولی لول نمیشه ...:n13:

mey123
14-06-2013, 10:15
زیاد با این بازی حال نمیکنم،تو بازیهای سوم شخص وبا این ژانر ترجیح میدم برم سراغ بازیهای مشابه دیگه.

یه کپی سوم شخص از لولهسایتشونم مزخرفه تعداد بازیکنای آنلاینش کمهوقت میبره تا مثل لول جا بیوفته،البته اگر بیوفته D: راستیتش دارم این گزینه اسپیلر رو امتحان میکنم به نظر چیز باحالی میاد D:

Georges St-Pierre
18-12-2013, 21:39
سلام کسی لینکی از این بازی نداره نمیتونم از لانچر بگیرم Speed 1kb Sec سرعته واقعیم 300 ه؟؟؟