PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد انتخاب لباس مناسب

غول مرحله اخر
23-05-2013, 11:23
سلام
من قصد دارم یه شلوار و پیراهن رسمی برا خودم بخرم. حالا چند راهنمایی از دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن میخواستم:
من قدم 172 و وزنم 58 هستش. یعنی خیلی لاغرم. :n03:
میخوام یه شلوار و پیراهنی بگیرم که خیلی سنگین باشه و تو مراسم و جاهای خیلی رسمی و بیرون ب
حالا چه جوری پیراهن و شلوار رو با هم ست کنم تا بهم بیاد. منظورم از کجاها باید بفهمم بهم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
2 تاشون چه رنگی باشه؟؟
آیا دوخته بخرم یا بدم خیاطی بدوزن؟؟ کدومشون از لحاظ هزینه بصرفه تره؟
این سوال خیلی مهمه اصن کلن چه جوری میتونم تخفیف بگیرم؟ آخه یه جنس رو دوستم میخره خیلی پایین تر ولی من همونو بالاتر میخرم. بلد نیستم چونه بزنم!
کلا چه جوری میتونم یه انتخاب مناسب داشته باشم؟ :n02:

دوستان ممنون سوالم رو بی جواب نذارید! یا حداقل کسی و یا منبعی یا لیتنکی بهم معرفی کنید...

ملا نصرالدین
24-05-2013, 12:31
اولا که لباس دوخته نخرید..چون ریسکش بالاست..شما پول پارچه و خیاط رو میدید و وقت میذارید ولی در اخر ممکنه نتیجه دلخواهتون رو نگیرید
ولی لباس اماده رو پرو میکنید خوشتون بیاد برمیدارید خوشتون نیاد نمیخرید

برای ست کردن باید ببینید اولا چه رنگ هایی بهتون میاد دوما به نظر من از قانون ست رنگ ها استفاده کنید مثلا شلوار نقره ای رو با پیراهن یاسی میپوشند...شلوار قهوه ای با لباس کرم خیلی خوب میشه و... که برای اینکه این ترکیب رنگ ها رو بدونید هم از فروشنده و هم از دوستان توی این انجمن میتونید بپرسید
برای اینکه بدونید اون رنگ بهتون میاد یا نه به نظر من بهترین راه اینه که یه نفر رو که سلیقه اش رو قبول دارید با خودتون برای خرید ببرید...مخصوصا که یه لباس رسمی میخواهید بخرید...

تخفیف گرفتن اینجوریه که مثلایک پیراهن قیمت 50 تومان هست شما اگر بگید 25 تومان میشه مغازه دار اینجوری میشه:n24::n23:
چون به هر حال سود اجناس مشخص هست شما مثلا بگید 40 میشه؟مغازه دار میگه نه اصلا راه نداره ..شما 2 بار دیگه میگید مثلا پولم کمه 40 بدید دیگه اگر مغازه دار گفت اصلا راه نداره یه ذره بذارید روی قیمتش مثلا بگید خب حالا 42...بالاخره ما جوونیم تخفیف بدید دیگه و همینجوری کم کم و به سختی بذارید روی پولتون تا فروشنده راضی بشه
اگر گفت نه مثلا 40 نمیشه شما 47 بده شما میتونید احتمالا با صحبت روی 45 اون جنس رو بخرید

در مورد اجناس مارک دار باید خیلی بیشتر دقت کنید...چون ممکنه اصل نباشه و یه جنس بی کیفیت رو بهتون بندازند...در این مورد بهتره حتما با یه نفر که لباس مارک دار میپوشه برید خرید

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-05-2013, 14:13
سلام . اگه شلوار مشکی بگیرین دیگه در مورد رنگ پیرهن کاملا آزادین هر رنگی دوست داشتین انتخاب کنین چون رنگ مشکی به همه ی رنگها میاد برای همین بهش میگن سلطانِ رنگها ( گرچه اصلاً رنگ نیست ) .

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-05-2013, 15:36
سلام .
اگه کار خیاط خوب باشه بهتر از آماده هست .
خرید هم بستگی داره به اندام شما . ممکنه شونه هاتون پهن باشه اما کمرتون حتما باریک هست ( با توجه به قد و وزنتون ) .
بیشتر پیرهنهای آماده کمرشون گشاده برای شما مگر اینکه مدلش چسبون باشه .

خیاط میتونه شونه های پیرهن رو درست به اندازه ی شما دربیاره و کمر رو تنگ تر از پیرهنتهای توی بازار در بیاره تا وقتی میره توی شلوار خیلی پف نکنه و زشت بشه .
به این جور پیرهنها میگن slim fit
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکسهای بیشتر

اگه خواستین میتونین چند تا از این عکسها رو که دوست دارین بزنین تو گوشیتون و به خیاط یا مغازه هائی که آماده دارند نشون بدین تا مثل خودش گیرتون بیاد .

در مورد شلوار , امکانش بیشتر هست که شلوار پارچه ای آماده پیدا کنین اما اگر نبود باید خیاط بدوزه .
وقتی وایمیسین باید پاچه ی شلوار اونقدر بلند باشه که کاملا پاتون رو توی کفش بپوشونه یعنی وقتی بدون کفش میپوشین باید پشتِ پاچه ی شلوار کاملا برسه به زمین . اینطوری وقتی میشینین زیاد بالا نمیره و فقط مچ پاتون پیدا میشه .
کمر شلوار باید طوری باشه که بدون مربند هم ثابت وایسه یعنی نه گشاد نه تنگ .

کمربند هم نباید روش چیزی نوشته شده باشه یا عکس داشته باشه اصلا تا کلاسش پائین نیاد . مثل اینها

یادتون باشه تسمه ی کمر باید قابل جدا شدن از سگَک و کوتاه شدن داشته باشه یعنی پرچی یا دوختی نباشه .

وقتی میرین پیش خیاط اول بپرسین قیمت دوخت پیرهن و شلوار چنده .
از چند خیاط سوال کنین تا نرخها تا حدودی دستتون بیاد .
اگر خیاطی قیمتش مناسبه بهش بگین دو سه تا پیرهن شلواری که دوخته رو نشونتون بده تا ببینین کارش چطوره .
دوختش , صاف وایسادنش , دوخت دکمه ها , زیپ , سر جیبها , یقه و خلاصه همه جا رو چک کنین و ببینین کارش چقدر تمیزه ؟
اگر خوب بود , راجع به قیمت باهاش چونه بزنین .
بگین تازه میخوام بسم الله بگم و مشتری بشم .
پس باید تخفیف بدین و کار تمیز هم میخوام .

در مورد رنگ , شلوار مشکی سنگین و باوقاره و همه ی رنگها بهش نیاد ( برای انتخاب رنگ پیرهن ) .
پیرهن با رنگ ساده ( بدون نقش ) سنگینتر هست .

به خیاط بگین یقه ی پیرهن رو متناسب با گردنتون دربیاره یعنی نه خیلی تنگ نه خیلی گشاد .
جیب پیرهن نباید خیلی پائین باشه .
آستین پیرهن باید یک و نیم سانت بلندتر باشه تا وقتی دستتون رو دراز میکنید خیلی کوتاه نشه .
نوع نخ خیلی مهمه در دوخت و باید نخ بادوام باشه نه نخ ارزون قیمت .

غول مرحله اخر
24-05-2013, 16:06
اولا خیلی ممنون جواب دادید :n12:
1- خودم نظرم رو لباس دوخته هست که بدم خیاط، چون دقیقا مطابق سایزم در میاد.از طرفی آماده بخرم باید دوباره بدم خیاط. چون خیلی لاغرم اکثر سایز لباسا بهم نمیخوره!:n03:
از طرفی لباس آماده رو فورا تنم میکنم معلوم میشه بهم میاد یا نمیاد ولی لباس دوخته شده بعد دوخت معلوم میشه بهم میاد یا نمیاد!!!
به نظر شما هزینه های کدوم کمتر واسم آب میخوره آماده یا دوخته شده؟
خودم موندم حالا کدوم روشو انتخاب کنم؟؟؟؟؟
2- خودم نمیدونم چه رنگی بهم میاد، همه رو میپوشم. من تا حالا از قانون ست کردن استفاده نمیکردم.. ولی الان میخوام هم شلوار و پیرهن هر 2 رنگ روشن باشند. یه جورایی جون تر باشند بی زحمت میشه چند تا از ترکیبات روشن رو برام مثال بزنی که من یادم باشه؟؟
تو انجمن از کدوم دوستان میتونم کمک بگیرم؟؟؟؟
مگه شلوار و پیراهن پارچه ای مارک داره؟ حالا چه جوری باید بفهمم مارک یه چیزی اصل هست یا نه؟
ممنون :n16:

اولا که لباس دوخته نخرید..چون ریسکش بالاست..شما پول پارچه و خیاط رو میدید و وقت میذارید ولی در اخر ممکنه نتیجه دلخواهتون رو نگیرید
ولی لباس اماده رو پرو میکنید خوشتون بیاد برمیدارید خوشتون نیاد نمیخرید

برای ست کردن باید ببینید اولا چه رنگ هایی بهتون میاد دوما به نظر من از قانون ست رنگ ها استفاده کنید مثلا شلوار نقره ای رو با پیراهن یاسی میپوشند...شلوار قهوه ای با لباس کرم خیلی خوب میشه و... که برای اینکه این ترکیب رنگ ها رو بدونید هم از فروشنده و هم از دوستان توی این انجمن میتونید بپرسید
برای اینکه بدونید اون رنگ بهتون میاد یا نه به نظر من بهترین راه اینه که یه نفر رو که سلیقه اش رو قبول دارید با خودتون برای خرید ببرید...مخصوصا که یه لباس رسمی میخواهید بخرید...

تخفیف گرفتن اینجوریه که مثلایک پیراهن قیمت 50 تومان هست شما اگر بگید 25 تومان میشه مغازه دار اینجوری میشه:n24::n23:
چون به هر حال سود اجناس مشخص هست شما مثلا بگید 40 میشه؟مغازه دار میگه نه اصلا راه نداره ..شما 2 بار دیگه میگید مثلا پولم کمه 40 بدید دیگه اگر مغازه دار گفت اصلا راه نداره یه ذره بذارید روی قیمتش مثلا بگید خب حالا 42...بالاخره ما جوونیم تخفیف بدید دیگه و همینجوری کم کم و به سختی بذارید روی پولتون تا فروشنده راضی بشه
اگر گفت نه مثلا 40 نمیشه شما 47 بده شما میتونید احتمالا با صحبت روی 45 اون جنس رو بخرید

در مورد اجناس مارک دار باید خیلی بیشتر دقت کنید...چون ممکنه اصل نباشه و یه جنس بی کیفیت رو بهتون بندازند...در این مورد بهتره حتما با یه نفر که لباس مارک دار میپوشه برید خرید

غول مرحله اخر
24-05-2013, 16:30
سلام .
اگه کار خیاط خوب باشه بهتر از آماده هست .
خرید هم بستگی داره به اندام شما . ممکنه شونه هاتون پهن باشه اما کمرتون حتما باریک هست ( با توجه به قد و وزنتون ) .
بیشتر پیرهنهای آماده کمرشون گشاده برای شما مگر اینکه مدلش چسبون باشه .

خیاط میتونه شونه های پیرهن رو درست به اندازه ی شما دربیاره و کمر رو تنگ تر از پیرهنتهای توی بازار در بیاره تا وقتی میره توی شلوار خیلی پف نکنه و زشت بشه .
به این جور پیرهنها میگن slim fit

عکسهای بیشتر

اگه خواستین میتونین چند تا از این عکسها رو که دوست دارین بزنین تو گوشیتون و به خیاط یا مغازه هائی که آماده دارند نشون بدین تا مثل خودش گیرتون بیاد .

در مورد شلوار , امکانش بیشتر هست که شلوار پارچه ای آماده پیدا کنین اما اگر نبود باید خیاط بدوزه .
وقتی وایمیسین باید پاچه ی شلوار اونقدر بلند باشه که کاملا پاتون رو توی کفش بپوشونه یعنی وقتی بدون کفش میپوشین باید پشتِ پاچه ی شلوار کاملا برسه به زمین . اینطوری وقتی میشینین زیاد بالا نمیره و فقط مچ پاتون پیدا میشه .
کمر شلوار باید طوری باشه که بدون مربند هم ثابت وایسه یعنی نه گشاد نه تنگ .

کمربند هم نباید روش چیزی نوشته شده باشه یا عکس داشته باشه اصلا تا کلاسش پائین نیاد . مثل اینها

یادتون باشه تسمه ی کمر باید قابل جدا شدن از سگَک و کوتاه شدن داشته باشه یعنی پرچی یا دوختی نباشه .

وقتی میرین پیش خیاط اول بپرسین قیمت دوخت پیرهن و شلوار چنده .
از چند خیاط سوال کنین تا نرخها تا حدودی دستتون بیاد .
اگر خیاطی قیمتش مناسبه بهش بگین دو سه تا پیرهن شلواری که دوخته رو نشونتون بده تا ببینین کارش چطوره .
دوختش , صاف وایسادنش , دوخت دکمه ها , زیپ , سر جیبها , یقه و خلاصه همه جا رو چک کنین و ببینین کارش چقدر تمیزه ؟
اگر خوب بود , راجع به قیمت باهاش چونه بزنین .
بگین تازه میخوام بسم الله بگم و مشتری بشم .
پس باید تخفیف بدین و کار تمیز هم میخوام .

در مورد رنگ , شلوار مشکی سنگین و باوقاره و همه ی رنگها بهش نیاد ( برای انتخاب رنگ پیرهن ) .
پیرهن با رنگ ساده ( بدون نقش ) سنگینتر هست .

به خیاط بگین یقه ی پیرهن رو متناسب با گردنتون دربیاره یعنی نه خیلی تنگ نه خیلی گشاد .
جیب پیرهن نباید خیلی پائین باشه .
آستین پیرهن باید یک و نیم سانت بلندتر باشه تا وقتی دستتون رو دراز میکنید خیلی کوتاه نشه .
نوع نخ خیلی مهمه در دوخت و باید نخ بادوام باشه نه نخ ارزون قیمت .
سلام
از جواب کاملتون ممنون :n12:
پس با این توصیفات باید هم پیرهن و هم شلوارو بدم خیاط...
پیرهنها slim fit خوبن ولی من کمرم خیلی تنگ هستش. برا همین شاید بگم یه خورده بازتر بشه مشکلی نیس؟
من الان در انتخاب رنگ شلوار و پیرهن موندم...
مشکی که نمیخوام انتخاب کنم. رنگ های شادتر میخوام.
حالا موندم چه جوری ست کنم؟؟؟؟

Atghia
24-05-2013, 19:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکات مهم:

- رنگ های فصلی: استفاده از بعضی رنگ ها در زمان بخصوصی از سال بهتر است. مثلاً سایه های زرد معمولاً برای تابستان، رنگ های زنگاری، قهوه ای، سبز و زرشکی برای پاییز مناسب است. پوشیدن لباس زرد رنگ در پاییز و لباس زنگاری در تابستان کمی نامتناسب است.

- به تباین و تقابل رنگ ها دقت کنید. یک آیتم روشن را با دو آیتم تیره یا یا آیتم تیره را با دو آیتم روشن سِت کنید. مثال: کت و شلوار ذغالی، پیراهن سفید و کراوات قرمز، یا کت و شلوار خرمایی یا پیراهن زرد و کراوات سبز، یا شلوار خاکی با یک پیراهن آبی تیره.

- ارزش رنگ ها: رنگ های تیره شما را لاغرتر نشان می دهد، درحالیکه رنگ های روشن برجسته شده و چاق تر نشانتان می دهد. رنگهای تیره رسمی تر از رنگ های روشن است.
این اطلاعاتی بود که اغلب هنرمندان و طراحان داخلی از آن استفاده می کنند. حالا شما هم می توانید با استفاده از این اطلاعات رنگ لباسهایتان را طرحریزی کنید.

رنگ جوراب بايد همرنگ و يا تيره تر از شلوار باشد.

رنگ كمربند با رنگ كفش بايد يكسان باشد.

بـراي لاغر تر و بلند قد تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:

1- لباسهاي كاملا اندازه بپوشيد لباسهاي خيلي كوچـك و خيلي بزرگ تنها شما را چاق تر نشان ميدهند.
2- لباسهاي يكدشت يكرنگ بپوشيد. تـرجيـحا يـكرنـگ از سر تا نوك پا.
3- از پـوشيـده لبـاسـهاي با طرح برجسته و پارچـه هـاي زمخت خود داري كنيد.
4- لباسهاي تيره رنگ با پارچه هاي نازك و نرم بپوشيد.
5- شلوار را در ناحيه كمر بالا بياوريد نه پايين تر.
6- كراوات با پهناي متوسط پوشيده و حتما طول آن تا كمر برسد.
7- از پوشيدن لباسهاي با نقش و نگار شلوغ خودداري ورزيد.
8- لباس با طرح راه راه عمودي بپوشيد.
9- از داشتن ملزومات بيش از حد خود داري كنيد.

براي كوتاه تر و چاق تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:

1- لباسهاي با رنگ متفاوت بپوشيد.
2- رنگهاي روشن و پر رنگ بپوشيد.
3- كراوات پهن تر بپوشيد.
4- لباسهاي چند لايه به تن كنيد.
5- كفش بدون پاشنه و ظريف بپوشيد.
6- شلوار تمام قد بپوشيد.
7- از پوشيدن لباسهاي سرتاسر يكرنگ بپرهيزيد.
8- لباس با طرح راه راه عمودي و كراوات باريك نپوشيد.

از هر لحاظ که بسنجید دوست عزیز بهتره که لباس رو خودتون تهیه کنید و به خیاط نسپارید!پول پارچه و دوخت و دردسرهایی که داره نمی ارزه!
ضمنا در خریدتون میتونید انواع و اقسام رنگهارو تست کنید و متوجه بشید چه رنگی بیشتر بهتون میاد اما اگه ببرید خیاطی فرضا یک رنگ واسه پیراهن گرفتید یک رنگ هم برای شلوار حالا یا بهتون میاد یا نمیاد دیگه دستتون هم بسته است!

موفق باشید.

a6543210
13-06-2013, 15:48
سلام
من قصد دارم یه شلوار و پیراهن واسه بیرون رفتن و بازار و... بدوزم یا بگیرم. حالا چند راهنمایی از دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن میخواستم:
راستش زیاد اهل تریپ اسپورت نیستم! (این تیپ بیشتر به آدمای لاغر و قد بلند می یاد .خودم 4 شانه یکم کوچولو شکم دارم! رنگ پوست روشن .این مشخصه هارو گفتم بهتر نظر بدین)گفتم یه مدل پارچه ای بدوزم یا اسپورت بزنم!
مشکل اساسی رو ست کردن رنگ لباس هامه!!!(یه کوچولو بد سلیقه ام )
خودم می گم بدوزم بهتر از آب در می یاد تا آماده بگیرم...
به نظرتون پارچه چه رنگی رو بگیرم؟خودم نظرم شلوار سورمه ای تا حدودی براق با رنگ پیرهن راه راه جدولی(ریز) مایل به سورمه ای و قهوه ای هست.(یه ست شلوار پیرهن نقره ای و پیرهن جدولی قرمز نقره ای سفید خاکستری دارم.پس پیشنهاد این رنگو ندین)

دوستان ممنون می شم نظراتونو بیان کنید و من حقیر رو از این تلاطم تصمیم گیری افکار در بیارین!!!

Atghia
14-06-2013, 22:21
سلام
من قصد دارم یه شلوار و پیراهن واسه بیرون رفتن و بازار و... بدوزم یا بگیرم. حالا چند راهنمایی از دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن میخواستم:
راستش زیاد اهل تریپ اسپورت نیستم! (این تیپ بیشتر به آدمای لاغر و قد بلند می یاد .خودم 4 شانه یکم کوچولو شکم دارم! رنگ پوست روشن .این مشخصه هارو گفتم بهتر نظر بدین)گفتم یه مدل پارچه ای بدوزم یا اسپورت بزنم!
مشکل اساسی رو ست کردن رنگ لباس هامه!!!(یه کوچولو بد سلیقه ام )
خودم می گم بدوزم بهتر از آب در می یاد تا آماده بگیرم...
به نظرتون پارچه چه رنگی رو بگیرم؟خودم نظرم شلوار سورمه ای تا حدودی براق با رنگ پیرهن راه راه جدولی(ریز) مایل به سورمه ای و قهوه ای هست.(یه ست شلوار پیرهن نقره ای و پیرهن جدولی قرمز نقره ای سفید خاکستری دارم.پس پیشنهاد این رنگو ندین)

دوستان ممنون می شم نظراتونو بیان کنید و من حقیر رو از این تلاطم تصمیم گیری افکار در بیارین!!!

شلوار سرمه ای بنظرم انتخاب خیلی خوبیه براتون
چون گفتید خیلی بلند قامت نیستید پس سعی کنید پیراهنتون راه راه عمودی باشه(بهتر از راه راه افقی یا کلا پیراهن تک رنگ هست)
چون گفتید کمی شکم دارید همین چارخونه ریز که اشاره کردید هم انتخاب بهتریه تااینکه بخواید چارخونه درشت بگیرید!
در مورد ترکیب رنگ هم من نظرم شلوار سرمه ای+پیراهنی که رنگ اصلیش(بدون در نظر گرفتن رنگ چارخونه یا راه راهش) یاسی-آبی آسمانی-طوسی خیلی روشن ،باشه:n01:

Abbas.V
18-06-2013, 14:31
براق بیشتر لاغر نشونت میده . ضمن اینکه خز شده الان دیگه . پیراهن تک رنگ یا 4خانه ریز بهتره . رنگ شلوار هم سورمه ای بهتر از بقیه رنگاست به نظرم .

ziba12
18-06-2013, 20:11
دوستان من قدم 170 سانت هستش . ایا قدم برای پوشیدن کت مناسبه ؟

باید چجور کتی بگیرم که قد کوتاهم نکنه ؟:n12:

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-06-2013, 21:32
دوستان من قدم 170 سانت هستش . ایا قدم برای پوشیدن کت مناسبه ؟باید چجور کتی بگیرم که قد کوتاهم نکنه ؟:n12:سلام . بچه های کودکستانی هم کت و شلوار میپوشند . خیلی شیک و با وقار . مهم اینه که خوب دوخته بشه . قوز نداشته باشین تا خوب وایسه رو تنتون و نه خیلی کوتاه باشه که باسن پیدا باشه نه اونقدر بلند باشه که عین پالتو به نظر بیاد . یه بار یه خیاط گفت باید وقتی وایمیستی و دستت رو مشت کنی و آویزون کنی ( مثل حالت خبردار ) برسه به لبه ی پائین کت . اگر کت از حد بلندتر یا کوتاه تر باشه شیک به نظر نمیاد .نظر خیاطتون رو هم بپرسین یا از هر جا رد میشین خیاط هست بهش بگین بلندی کت باید چقدر باشه تا شیکتر باشه

Alcatel.
03-07-2013, 12:05
تایپیک مرتبط تر پیدا نکردم !
یه از خدا بی خبری برداشته شلوار لی رو اتو کرده !
حالا هرکاری میکنم مثل اولش نمیشه مثله یه خط از بالا تا پایین جاش مونده و رنگش روشن تر شده
یه بار تو ماشین لباسشویی تقریبا 2 ساعت با اب 95 درجه انداختم یکم کم رنگ تر شد.
بنظرتون چیکار کنم؟

mojtaba2321
06-07-2013, 08:19
دوستان با شلوار کتون مشکی و کفش مشکی برای کسی که پوستش تیره هست ، چه رنگ پیراهنی مناسب هست؟

Ezel
06-07-2013, 09:38
حالا هرکاری میکنم مثل اولش نمیشه مثله یه خط از بالا تا پایین جاش مونده و رنگش روشن تر شده
بنظرتون چیکار کنم؟

اگر تاپیک مرتبط پیدا نکردید ، یک راه بیشتر ندارید و اون هم اینه که تاپیک جدید ایجاد کنید ، به همین سادگی :دی :n01:

ملا نصرالدین
06-07-2013, 11:30
دوستان با شلوار کتون مشکی و کفش مشکی برای کسی که پوستش تیره هست ، چه رنگ پیراهنی مناسب هست؟

این رو از یک مقاله در اوردم

کسانی که پوستهای تیره ای دارند می توانند از رنگهای روشن و شاد استفاده کنند. رنگهای صورتی ، زرد و بنفش کم رنگ تضاد بسیار زیبایی با پوست شما دارند و رنگ چهره شما را روشن تر می کنند.
رنگهایی مثل قرمز و سیاه نیز برای شما مناسب هستند زیرا باعث می شوند رنگ چهره شما کاملا" مشخص و نمایان شود. علاوه بر این ، رنگ بادمجانی هم مکمل خیلی خوبی محسوب می شود .

منبع

mojtaba2321
06-07-2013, 22:28
این رو از یک مقاله در اوردم

کسانی که پوستهای تیره ای دارند می توانند از رنگهای روشن و شاد استفاده کنند. رنگهای صورتی ، زرد و بنفش کم رنگ تضاد بسیار زیبایی با پوست شما دارند و رنگ چهره شما را روشن تر می کنند.
رنگهایی مثل قرمز و سیاه نیز برای شما مناسب هستند زیرا باعث می شوند رنگ چهره شما کاملا" مشخص و نمایان شود. علاوه بر این ، رنگ بادمجانی هم مکمل خیلی خوبی محسوب می شود .

منبع

اتفاقا برعکس
من خودم پوست تیره دارم
اصلا نمیتونم پیراهن رونگ روشن بپوشم
بر عکسش همه رنگهای تیره بهم میاد.
این مقاله های توی اینترنت چون همشون ترجمه سایتهای خارجی هستن به درد ما نمیخوره.

Atghia
06-07-2013, 22:47
منم موافقم رنگ روشن خیلی بیشتر توو چشم میاره تضاد رنگ پوستتون رو...
یعنی راحت بگم احتمالا بهتون نیاد!! مگر مجلسی با کت و شلوار باشه که فرضا پیراهن سفید رو با شلوار مشکی ست کنید
پیشنهاد من به شما در حالت نرمال شلوار مشکی+پیراهن آبی(نه خیلی روشن)یا شلوار مشکی+پیراهن کرم کاراملی(کرم نه چندان روشن)

مصطفی
07-07-2013, 18:41
نظر من این هست که رنگ روشن بپوشید . البته چون خودم هم پوستم سبزه هست خانمم نظر بسیار جدی ! بر این داره که لباس های تیره اصلا بهم نمیاد !!

alone one
15-07-2013, 12:58
شاید سوال من زیاد به این تاپیک ربط نداشته باشه اما نخواستم تاپیک جدید بزنم

لباس زیر مردونه و لباس خوابو حوله قدیو ... از کجا میشه تهیه کرد؟جایی که مغازه زیاد داشته باشه و نیازاتو بشه از اونجا تهیه کرد(تهران)

mojtaba2321
15-07-2013, 19:43
کسی بلده آستین پیراهن مردانه که پشت سر آستینش طرح داره رو بالا بزنه؟ میشه یاد بدید؟

Abbas.V
27-12-2013, 20:42
بنظرتون چیکار کنم؟

درود
اگه شلوارتون یک رنگ هست بدین رنگ کنن. واسه اتوی لی و جین باید حتما با بخار اتو کنید و شلوارو برعکس کنین تا ردی به جا نذاره.

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk 2

mp6
30-01-2014, 16:10
"درخواست راهنمایی برای خرید لباس"

درود
با توجه به که ظاهر خیلی مهمه و اونم به طرز لباس بستگی داره وبعضی مواقع تو انتخاب لباس دچار مشکل میشه آدم:n02:
چند سوال دارم شاید مسخره به نظر بیاد به هر حال برای من مهمه.:n09: البته میدونم خرید لباس بیشتر سلیقه ای هستش:
- برای فصل زمستون چه لباس هایی میتونم بپوشیم؟ لباس زیر و رو هم بگید.
- نحوه ست کردن لباس ها با هم؟
- جنس خوب و با کیفیت رو چطور از جنس بد تشخیص داد؟چون شاید بعضی از جنسا چینی باشند و بی کیفیت. یه نکته دیگه هم از روی قیمتم نمیشه تشخیص داد چون همیشه ارزون بودن خوب نیست یا نمیشه گفت گران بودن بخاطر کیفیت و جنس کالا هست.
- نظرتون درباره فروشگاههاییکه که برعکس بازاری ها قیمت مقطوع میدن چیه؟ آیا چون قیمت منصفانه ای داره مقطوع میباشه تا مشتری بیشتری جدب بشه؟ در صورتی ما میبینیم قیمت ها هر وقت که بخوان بالا و پایین میبرن. بنظره خودم قیمتشون نسبت به جاهای دیگه بالاتره
منتظر راهنمایی و نظرات خوبه شما هستم. :n02:
با تشکر

mp6
02-02-2014, 19:17
کسی نمیتونه جواب بده؟؟؟ :n03:

"درخواست راهنمایی برای خرید لباس"

درود
با توجه به که ظاهر خیلی مهمه و اونم به طرز لباس بستگی داره وبعضی مواقع تو انتخاب لباس دچار مشکل میشه آدم:n02:
چند سوال دارم شاید مسخره به نظر بیاد به هر حال برای من مهمه.:n09: البته میدونم خرید لباس بیشتر سلیقه ای هستش:
- برای فصل زمستون چه لباس هایی میتونم بپوشیم؟ لباس زیر و رو هم بگید.
- نحوه ست کردن لباس ها با هم؟
- جنس خوب و با کیفیت رو چطور از جنس بد تشخیص داد؟چون شاید بعضی از جنسا چینی باشند و بی کیفیت. یه نکته دیگه هم از روی قیمتم نمیشه تشخیص داد چون همیشه ارزون بودن خوب نیست یا نمیشه گفت گران بودن بخاطر کیفیت و جنس کالا هست.
- نظرتون درباره فروشگاههاییکه که برعکس بازاری ها قیمت مقطوع میدن چیه؟ آیا چون قیمت منصفانه ای داره مقطوع میباشه تا مشتری بیشتری جدب بشه؟ در صورتی ما میبینیم قیمت ها هر وقت که بخوان بالا و پایین میبرن. بنظره خودم قیمتشون نسبت به جاهای دیگه بالاتره
منتظر راهنمایی و نظرات خوبه شما هستم. :n02:
با تشکر

Atghia
03-02-2014, 10:00
کسی نمیتونه جواب بده؟؟؟ :n03:

جواب دو سوال اول شما:

توصیه هایی برای ست کردن لباس های زمستانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد سوال سوم:

سعی کنید از مغازه های معتبر خرید کنید (از برندهای خاص و یا مغازه های خاص) اگر گرون هم باشه حداقل به جنسش مطمئن هستید وگرنه راه خاصی جز تجربه نداره (یعنی به مرور و تست کردن اجناس مختلف دستتون بیاد که چه جنس هایی بهتر هستن و....)

در مورد سوال اخرتون هم قضاوت خاصی ندارم بازار هست و مسائل خاص خودش نمیشه رفتار همه رو به یک دلیل نسبت داد

موفق باشید