PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL های وب Hi Web

sharifix
22-05-2013, 12:29
سلام دوستان
میخوام سرویس اینترنتم رو عوض کنم
نظرتون درباره اینترنت های وب چیه؟
کسانی از این سرویس استفاده کردن لطفا نظرشون رو بگن
متشکرم
:n01:

Joaquin
22-05-2013, 12:34
مزخرف به تمام معنی. همون نوین نت سابقه. من قبلن ازش سرویس داشتم. الان طرح دینامیتش سرعت بالا میده ولی نه ساعت رایگان داره نه قیمت مناسبی. سرعت داری ولی نمیتونی چیزی دانلود کنی چون باید پول تک تک کیلوبایت هاش رو بدی.

SADEGH 7
22-05-2013, 12:40
دوست عزیز شرکتی که سرعت 512 با 3 گیگ حجم رو ماهانه 15900 تومن می فروشه و سرعت 8 مگ با 3 گیگ حجم رو 15000 تومن یعنی حتی 900 تومن هم کمتر، مشخصا یه جای کارش به شدت می لنگه.در ضمن اینکه اون سرعتش واقعا 512 باشه و اون یکی واقعا 8 مگ و شیر هم نشده باشه به نظر بعیده.
موفق باشی

sharifix
22-05-2013, 12:51
مزخرف به تمام معنی. همون نوین نت سابقه. من قبلن ازش سرویس داشتم. الان طرح دینامیتش سرعت بالا میده ولی نه ساعت رایگان داره نه قیمت مناسبی. سرعت داری ولی نمیتونی چیزی دانلود کنی چون باید پول تک تک کیلوبایت هاش رو بدی.
ممنونم از پاسختون
من الان از صبانت استفاده میکنم
بنظر شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده کنم؟
بیخیال های وب بشم؟؟؟؟؟

sharifix
22-05-2013, 12:56
ممنونم از پاسختون
پس بنظر شما بیخیال HI WEB بشم؟؟؟؟
بنظر شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده کنم؟؟
الان 6 ساله که از صبانت استفاده میکنم
میخوام از یه شرکت دیگه استفاده کنم
اطفا راهنمایی کنید
ممنون

SADEGH 7
22-05-2013, 18:11
شما باید ببینی تو شهر و منطقه مخابراتیتون کسانی که adsl می گیرن از چه شرکتی راضی هستن.الآن هیچ جوره نمی شه یک شرکت رو به عنوان شرکت برتر واسه همه انتخاب کرد.بهترین کار اینه که تاپیک های شرکت های مختلف رو سرچ کنی و درصد رضایت همشهریان و هم محله ای هاتون رو ببینی و در آخر یکی رو انتخاب کنی.

arashsard
22-05-2013, 19:24
ممنونم از پاسختون
پس بنظر شما بیخیال HI WEB بشم؟؟؟؟
بنظر شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده کنم؟؟
الان 6 ساله که از صبانت استفاده میکنم
میخوام از یه شرکت دیگه استفاده کنم
اطفا راهنمایی کنید
ممنون

اگه فقط فکر روزانه هستی و شبانه برات مهم نیست بیا های وب... اما اگه شبانه برات مهمه اصلا پاتو نزار ....

sharifix
01-06-2013, 14:15
شبانه هم خیلی مهمه،خواستم بدونم همیارنت بهتره یا ماتریکس؟شرکتای دیگه چی؟:D:thumbup:

Sent from my Xperia TX

music
01-06-2013, 16:27
وضیت پینگ های وب چطوره ؟ به سرور های خارجی
۴.۲.۲.۲
۴.۲.۲.۵
۸.۸.۸.۸

ebighassabi
10-08-2013, 17:21
سلام.
من می خوام بدونم سرویسهای مثل dedicated کیفیتش چطور هست . این سرویس 2 مگ سرعت رو اختصاصی میفروشه. و 1مگ هم آپلود داره.
و در مقایسه با shared DSL حرفی واسه گفتن داره.
و آیا کسانی که از سرویس share خونگی (همون 512 یا 1 مگ شیر شده) استفاده می کنن در مقایسه با شرکت دیگه مثله شاتل رازی هستند.

zed2
10-08-2013, 18:43
Adsl / سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در صورت وجود تاپیک استانی در همان تاپیک استانی مطرح کنید تا به جواب بهتری برسید.
باتشکر