PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنچه انسان پشت در های بسته بر سر حیوانات می آورد+فیلم

M A S T 3 R
20-05-2013, 17:17
میدونم اینجا جای درستی برای گذاشتن این فیلم هست یا نه ولی چون تاثیر گذاری بالایی داره گفتم حیفه نذارم
حدود 87 مگ حجم داره و حدود 11 دقیقه زمان داره
برای کشتارگاه های خارج از کشور هست و زبان خارجی و زیرنویس فارسی داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع:
netgasht.com

shabe.saket
21-05-2013, 22:40
تشکر ازتون
ولی دوستان دیگه اگه زیاد میخواید فکر کنید و خودتون رو ناراحت کنید این فیلم رو نبینید، شاید واقعآ حالتون بهم بخوره، صحنه های خیلی بدی داره.....

MaFia_King
22-05-2013, 23:54
دوستان دیگه اگه نگاه نکنید چیزی از دست ندادید بسیار دردناک بود
ولی یه قسمت از فیلم با واقعیت جور در نمیاد:

در قسمت لبنیات:
گاوها شیر را به همان منظور تولید میکنند که ما میکنیم
برای تغذیه بچه هایشان
اما گوساله ها در دامداری های تولید لبنیات از مادرهایشان جدا می شوند
و با خشونت کشته می شوند
همه کشته می شوند تا در عوض، انسان شیر بدست بیاورد

مگه این گوساله ها رو دوباره پرورش نمی دن که ازشون استفاده کنند؟

B U L U T
23-05-2013, 15:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (22.1 MB)
تبديل كردم به mkv حجمش كم شد

Shadow-Man
23-05-2013, 17:19
برای تغذیه بچه هایشان

چه حرف بی معنی ای !! گاو رو اگه ندوشین می میره

saye
27-05-2013, 00:32
برای تغذیه بچه هایشان

چه حرف بی معنی ای !! گاو رو اگه ندوشین می میره
بله گاوهای شیر ده که پرورشی هستن شیرشون دوشیده نشه اذیت میشن. اما وقتی گاوی ژنتیکش دستکاری نشه.دوره های بارداریش دستکاری نشه و ... به مشکلی بر نمیخوره
یعنی وقتی گاوی بصورت طبیعی زندگی کنه و بچه دار بشه و بچش آرش جدا نشه و ... گاو هیچ مشکلی پیدا نمی‌کنه.
توی گاوداری ها هم همه گوساله ها کشته نمیشن.فقط گوساله نر ها که بعد از بزرگ شدن کشته میشن.اما ماده ها چون رو ژنتیکشون از نسلهای پیش کارشده میمونن که گاوهای شیر ده نسل بعد به وجود بیان. به گوساله ها به اندازه کافی شیر میدن.چون آینده ی گله ی خودشون هست و دوست ندارن که ضعیف باشه.و اگر گوساله ها شیر بیشتر بخورن احتمال اسهال و ... هست که بعد منجر به مرگشون میشه .
من با کشتار حیوانات به هر دلیلی مخالف هستم
اما برای آگاه کردن مردم راه وجود داره و نباید بیش از حد موضوعی رو بزرگ یا جور دیگه جلوه داد.چون شاید اثر عکس داشته باشه

saye
27-05-2013, 16:12
چرا فکر میکنید باید پاک بشه؟
وقتی گوشت رو تو بشقابتون میبینید مشکلی ندارید و به به چه چه میکنید. اما وقتی میبینید از کجا اومده اونم به چه روشی بدتون میاد؟
جالبه و اینه که جای تاسف داره

havzhini
27-05-2013, 16:44
من عاشق حیوانات هستم و حتی اینو بگم از تمام موجودات بیشتر عاشق حشرات هستم حتی همون سوسک چندش اور برای خیلیها
هیچ تفکر مذهبی و دینی هم ندارم که بگم کی گفت مواظب حیوانات باشید کی گفت فلان حیوان نجسه و ...
اینارو گفتم که دوستان برداشت درست از حرفام داشته باشن و جبهه نگیرین در مقابل حرفام و فکر کنن من اهمیتی به حقوق حیوانات نمیدم یا برام بی ارزشه این حرفا و دقیقا برعکس
حتی این فیلم رو دانلود نکردم هنوز چون نمیخوام حالم بد بشه

ولی با تمام این اوصاف هنوز نتونستم فلسفه گیاه خواری رو درک کنم
هنوز نتونستم درک کنم که چطور میشه یه پرنده رو موجود زنده دید ولی یک درخت رو موجود زنده احساس نکرد
من با ازار و اذیت و زجر دادن حیوانات صددرصد مخالفم و برام قابل تحمل نیست همچین چیزی
ولی پرورش حیوانات و خوردن گوشت اونها برای انسان رو دقیقا مثل کاری که ببر یا شیر انجام میده میبینم و اینو در طبیعت انسان احساس میکنم
و اتفاقا دوست داشتم بتونم این فلسفه رو درک کنم و خودمو یه گیاه خوار معرفی کنم ولی هنوز نتونستم درست درک کنم این فلسفه رو

در مورد شیر گاو هم اصلا بحث دستکاری ژنتیکی نیست و ساختار بدنی گاو تولید شیر داره حتی اگه بچه ای هم نداشته باشه و این از هزاران سال پیش بود که علم تغییر ژنتیکی وجود نداشته
و من اینو مثل تبدیل یه دونه گندم به صدتا دونه میدونم و اگر بخوام همچین تفکری داشته باشیم باید بگیم اون گندمها هم بچه گندم هستن و ما نباید بهش دست بزنیم غیر اینه؟

saye
27-05-2013, 17:05
من عاشق حیوانات هستم و حتی اینو بگم از تمام موجودات بیشتر عاشق حشرات هستم حتی همون سوسک چندش اور برای خیلیها
هیچ تفکر مذهبی و دینی هم ندارم که بگم کی گفت مواظب حیوانات باشید کی گفت فلان حیوان نجسه و ...
اینارو گفتم که دوستان برداشت درست از حرفام داشته باشن و جبهه نگیرین در مقابل حرفام و فکر کنن من اهمیتی به حقوق حیوانات نمیدم یا برام بی ارزشه این حرفا و دقیقا برعکس
حتی این فیلم رو دانلود نکردم هنوز چون نمیخوام حالم بد بشه

ولی با تمام این اوصاف هنوز نتونستم فلسفه گیاه خواری رو درک کنم
هنوز نتونستم درک کنم که چطور میشه یه پرنده رو موجود زنده دید ولی یک درخت رو موجود زنده احساس نکرد
من با ازار و اذیت و زجر دادن حیوانات صددرصد مخالفم و برام قابل تحمل نیست همچین چیزی
ولی پرورش حیوانات و خوردن گوشت اونها برای انسان رو دقیقا مثل کاری که ببر یا شیر انجام میده میبینم و اینو در طبیعت انسان احساس میکنم
و اتفاقا دوست داشتم بتونم این فلسفه رو درک کنم و خودمو یه گیاه خوار معرفی کنم ولی هنوز نتونستم درست درک کنم این فلسفه رو

در مورد شیر گاو هم اصلا بحث دستکاری ژنتیکی نیست و ساختار بدنی گاو تولید شیر داره حتی اگه بچه ای هم نداشته باشه و این از هزاران سال پیش بود که علم تغییر ژنتیکی وجود نداشته
و من اینو مثل تبدیل یه دونه گندم به صدتا دونه میدونم و اگر بخوام همچین تفکری داشته باشیم باید بگیم اون گندمها هم بچه گندم هستن و ما نباید بهش دست بزنیم غیر اینه؟
دوست عزیز شما اگر علاقه مند فهمیدن این چیزا هستین و واقعا دوست دارید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید تنها راه تحقیق خودتونه . و از روی حس و احساس حرفی نزنید. این جزو عقاید هر کسی هست و خودش باید به نتیجه برسه . ت. همه چی اماده خوری نمیشه که .
من نمیدونم چطور میشه اسم این چیزی که شما گفتین رو گذاشت علاقه. !!
و اما در مورد گاوداری
من خودم به شخصه از نزدیک با عملکرد گاوداری ها اشنا هستم و ارتباط دارم
و چقدر خوبه که ادم از روی دانایی و اگاهی و مطالعه حرفی رو بزنه
نه اینکه فلانی گفته
اینطور از قبل بوده
شنیدم
جهت اطلاعتون گاو هم مثل همه ی پستانداران از جمله انسان و ... تا بچه دار نشه شیری نخواهد داشت
و دستکاری ژنتیکی و اصلاح نژاد روی گاو انجام میشه تا در دوران بعد از اینکه بچش به دنیا اومد شیرش چندین برابر گاوهای دیگه میشه
و اینکه گاو در زندگی عادی شاید چند ماهی 1بار بچه دار بشه
اما تو گاوداری ها اونارو پشت سر هم فحل میارن با دارو . و با تلقیح مصنوعی باردار میکنند که روش جالبی نیست. و ... و ... و ...
مطالعه و تحقیق چیز بهتریه تا اینکه ادم بخاد نظرات شخصیش رو بدون تحقیقی تو خیلی از مسایل بیان کنه

havzhini
27-05-2013, 19:50
دوست عزیز شما اگر علاقه مند فهمیدن این چیزا هستین و واقعا دوست دارید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید تنها راه تحقیق خودتونه . و از روی حس و احساس حرفی نزنید. این جزو عقاید هر کسی هست و خودش باید به نتیجه برسه . ت. همه چی اماده خوری نمیشه که .
من نمیدونم چطور میشه اسم این چیزی که شما گفتین رو گذاشت علاقه. !!
و اما در مورد گاوداری
من خودم به شخصه از نزدیک با عملکرد گاوداری ها اشنا هستم و ارتباط دارم
و چقدر خوبه که ادم از روی دانایی و اگاهی و مطالعه حرفی رو بزنه
نه اینکه فلانی گفته
اینطور از قبل بوده
شنیدم
جهت اطلاعتون گاو هم مثل همه ی پستانداران از جمله انسان و ... تا بچه دار نشه شیری نخواهد داشت
و دستکاری ژنتیکی و اصلاح نژاد روی گاو انجام میشه تا در دوران بعد از اینکه بچش به دنیا اومد شیرش چندین برابر گاوهای دیگه میشه
و اینکه گاو در زندگی عادی شاید چند ماهی 1بار بچه دار بشه
اما تو گاوداری ها اونارو پشت سر هم فحل میارن با دارو . و با تلقیح مصنوعی باردار میکنند که روش جالبی نیست. و ... و ... و ...
مطالعه و تحقیق چیز بهتریه تا اینکه ادم بخاد نظرات شخصیش رو بدون تحقیقی تو خیلی از مسایل بیان کنه

دوست عزیز ممنون از اظهار لطفی که فرمودید!
ولی کاش شما هم یه کم رفتار دوستانه و با نظر مثبت به دیگران داشته باشید نه با دیده حقارت و خودتون رو بالاتر فرض کنید

در مورد تحقیق و رسیدن به عقیده و به قول شما اماده خوری حرفی برای گفتن به شما ندارم چون واقعا حرفای شما جوابش در خودش هست و منم هرگز ادم مورد قضاوت شما نبودم و نیست ولی متاسفانه شما در وهم وخودتون درباره دیگران قضاوت میکنین

نمیدونم من چی گفتم که نمیشه اسمش رو گذاشت علاقه یا میشه گذاشت ولی کاش شما هم به قسمت اول حرف خودتون اعتقاد میداشتید که:

و از روی حس و احساس حرفی نزنید. این جزو عقاید هر کسی هست و خودش باید به نتیجه برسه
ولی متاسفانه شما به حرفای خودتونم اعتقاد ندارین

در مورد گاو و گاوداری هم شاید واقعا شما کارشناس هستین من چیزی برای گفتن ندارم درباره اطلاعات وافرتون در این زمینه!

ولی برای اطلاعتون لازم نبود شیوه گاوداری مدرن رو برای من توضیح بدین و اینو کاملا من هم میدونم و همینطور میدونم دستکاری ژنتیکی چی هست و میدونم انجام میشه
بلکه صحبت من درباره شیوه سنتی و طبیعی اون بود که انجام میشده و میشه

در اخر هم بازم ممنون از اینکه با اطلاعات و مهر و محبت بسیار زیادتون منه نا اگاه و گمراه و بدون معلومات رو روشن کردین و حقیقت رو بهم نشون دادین به جای اینکه با دیده تحقیر و حرفاهای سبک و بی اززش بخواین باهام بخورد کنین!

Saeed System
28-05-2013, 08:28
جگر چرب اردک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Foie Gras یا "جگر چرب" غذای تجملی و گران قیمت فرانسوی، دومین صادرات پردرآمد این کشور محسوب می­شود. برای تهیه این غذا مقدار زیادی چربی را به مرغابی­ها و غازها می خورانند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند.

برای این منظور یک لوله فلزی با فشار از گلوی حیوان به داخل معده وی وارد می شود و چربی ها از این طریق به بدن حیوان داخل می شود؛ پس از آن حیوانات را درون قفس‌های بسیار تنگ قرار می‌دهند.

این قفسها به قدری کوچکند که حیوان مجبور است بدون کوچکترین حرکتی در آن بایستد؛ این باعث می شود که هیچ انرژی­ای مصرف نشده و تمام غذای خورانده شده، تبدیل به چربی شود.

خوراندن چربی به غاز و اردک تا مرگ این حیوانات ادامه می یابد و حیواناتی که زنده می‌مانند بیمار و مواد عفونی و خون از مخرج شان هنگام دفع مدفوع جاری می­شود. جگر این حیوانات چندین برابر جگر طبیعی یک اردک یا غاز است و با رقم بالایی در فروشگاه ها به فروش

رفته و به عنوان غذایی گران قیمت سرو می شود.

جگر چرب چند برابر بزرگتر و سفیدتر از جگر واقعی اردک

befermatooo
28-05-2013, 11:14
جگر چرب اردک

وای خدا ،

اینا چقدر پست فطرت هستن . یعنی تا این حد ؟

من که حالم یه جوری شد !

payam178
28-05-2013, 11:34
واقعا که :n21:
اونوقت به خودشون میگن متمدن ( منظورم فقط کسایی بود که حمایت و تولید و.. میکنند نه تظاهر کنندگان )

V E S T A
28-05-2013, 12:30
من این اردک ها رو قبلا دیده بودم تو تاپیک حقوق حیوانات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست( 11# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) خیلی ناراحت کنندس فقط می تونم بگم این آدما روانی هستن

ولی برای مخالفت و اعتراض با این کارا باید چه کار کنیم ؟ فقط یادم میاد قبلا تو یه سایت هایی امضا جمع می کردن ..
من یادم هست یه فیلم درباره کشتن شتر ها تو یه کشور عربی دیدم ..اون خیلی دلخراش بود هیچوقتم از ذهنم پاک نمی شه:37:

برای همین فیلمی که گذاشته شده رو نمی تونم ببینم ..