PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: تصاویر توی مانیتور کاملا بهم ریخته نشون داده میشه

FX
18-05-2013, 13:21
سلام
یه پست دیگه زده بودم اما جواب درستی نگرفتم و خیلی منتظر شدم اما .... واسم مهم بود

سیستم وقتی که روشن میشه تصاویر بهم ریخته هستش یعنی از همون شروع لودیینگ ویندوز که شروع میشه کم کم شروع به بهم ریختن میکنه که بعد از چند ثانیه اصلا دیگه تصویر کامل نامشخص هست و نمیشه هیچی رو دید!!!!

دیروز تو حالت سیف مود بالا آوردم و برگردوندم به یه تاریخ عقب تر و دیدم بالا اومد گفتم پس مشکل حتما نرم افزاری بودش .بعد از نیم ساعت سیستم هنگ کرد و دوباره وقتی بالا اومد به همون صورت یود

کارایی که میتونستم انجام بدم

مونیتور رو چک کردم مشکل نداشت .
حدسم رو گرافیک هستش
کارت گرافیک رو یه بار در آوردم و دوباره جاش زدم و همینطور رم
ویندوز رو هم عوض کردم اما نشد

نکته دیگه اینکه وقتی دارم ویندوز رو عوض میکنم تصاویر نصب کامل و بدون مشکل هستش و تا |آخر هم نصب و تموم میشه این شکم رو از گرافیک تا حدودی برده!!!

امکان اینکه تک تک قطعات رو چک کنم ندارم که اگه داشتم این کار رو میکردم
فقط میخوام بدونم مشکل سخت افزاری هستش یا نه؟
ممکنه از هارد باشه؟
با تشکر

EXTREME
18-05-2013, 13:32
سلام
یه پست دیگه زده بودم اما جواب درستی نگرفتم و خیلی منتظر شدم اما .... واسم مهم بود

سیستم وقتی که روشن میشه تصاویر بهم ریخته هستش یعنی از همون شروع لودیینگ ویندوز که شروع میشه کم کم شروع به بهم ریختن میکنه که بعد از چند ثانیه اصلا دیگه تصویر کامل نامشخص هست و نمیشه هیچی رو دید!!!!

دیروز تو حالت سیف مود بالا آوردم و برگردوندم به یه تاریخ عقب تر و دیدم بالا اومد گفتم پس مشکل حتما نرم افزاری بودش .بعد از نیم ساعت سیستم هنگ کرد و دوباره وقتی بالا اومد به همون صورت یود

کارایی که میتونستم انجام بدم

مونیتور رو چک کردم مشکل نداشت .
حدسم رو گرافیک هستش
کارت گرافیک رو یه بار در آوردم و دوباره جاش زدم و همینطور رم
ویندوز رو هم عوض کردم اما نشد

نکته دیگه اینکه وقتی دارم ویندوز رو عوض میکنم تصاویر نصب کامل و بدون مشکل هستش و تا |آخر هم نصب و تموم میشه این شکم رو از گرافیک تا حدودی برده!!!

امکان اینکه تک تک قطعات رو چک کنم ندارم که اگه داشتم این کار رو میکردم
فقط میخوام بدونم مشکل سخت افزاری هستش یا نه؟
ممکنه از هارد باشه؟
با تشکر

شما قبلا تاپیک نزده بودی ؟ یا این یک سیستم دیگه است ؟

FX
18-05-2013, 13:39
همون سیستمه عزیز
منتها چند روزی گذشت
بالا هم گفتم تکراری زدم
مجبور شدم چون احتیاج فوری دارم به کمک

FX
18-05-2013, 13:40
اینم تنها جوابی که تو چند روز گرفتم از خود شما جناب EXTREME :

ابتدا لازم است که مانیتور و کابل دیتا چک بشه اگه اینا درست بود مشکل میتونه از گرافیک باشه وقتی سیستم رو روشن کردین برین تو سیف مود و درایور گرافیک رو پاک کنید ببینید درست میشه یا نه مشکل یا از درایور میتونه باشه یا خود گرافیک

FX
18-05-2013, 13:41
اگه از گرافیکه پس چرا موقع نصب ویندوز چه 7 چه اکس پی تصویر مشکلی نداره و تا آخر نصب میره؟

EXTREME
18-05-2013, 14:51
اگه از گرافیکه پس چرا موقع نصب ویندوز چه 7 چه اکس پی تصویر مشکلی نداره و تا آخر نصب میره؟

خوب مگه با نصب درایور مشکل ایجاد نمیشه ؟
با ورژن های مختلف درایور هم تست کنید اگه مشکل ایجاد میشه میشه گفت از گرافیک هست مشکل

همیشه این طور نیست بعضی اوقات با نصب درایور مشکل گرافیک معلوم میشه به همین خاطر گفتم سیستم رو با یک گرافیک دیگه تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست یا گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کنید

FX
18-05-2013, 14:58
خوب مگه با نصب درایور مشکل ایجاد نمیشه ؟
با ورژن های مختلف درایور هم تست کنید اگه مشکل ایجاد میشه میشه گفت از گرافیک هست مشکل

همیشه این طور نیست بعضی اوقات با نصب درایور مشکل گرافیک معلوم میشه به همین خاطر گفتم سیستم رو با یک گرافیک دیگه تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست یا گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کنید

پس قطعا سخت افزاریه؟
آخه من بندر عباسم اگه نبودم که مشکلی نبود راحت چک میکردم اما حالا باید ببریم بیرون میخواستم مطمئن شم سخت افزاریه چون ویندوز نصب میشد شک کردم که جریان چیه از گرافیک باشه که نباید .....
به هر حال ممنون

FX
18-05-2013, 15:02

اتفاقا بعد از نصب اکس پی اول اومدم گرافیک رو نصب کردم و بعد از ریست سیستم همون طوری شد
پس میتونه به احتمال خیلی زیاد از گرافیک باشه

EXTREME
18-05-2013, 15:22
اتفاقا بعد از نصب اکس پی اول اومدم گرافیک رو نصب کردم و بعد از ریست سیستم همون طوری شد
پس میتونه به احتمال خیلی زیاد از گرافیک باشه

بله با نصب درایور مشکل است و میتونه سخت افزاری باشه ولی برای اطمینان بهتره با یک گرافیک دیگه تست کنید

FX
19-05-2013, 15:08
میخوام درایور گرافیک که امروز دانلود کردم رو از سر کار برگشتم نصب کنم و ببینم چطور میشه
بعد جواب نداد دیگه میبرم بیرون و ....

راستی دیشب یه ویندوز جدید نصب کردم و دوباره چک کردم وقتی درایور گرافیک نصب نیست تصویر مشکلی نداره و جالب اینجاست سیدی گرافیک رو که میخوام نصب کنم نصب میشه اما بازم گرافیک رو نمیشناسه و تصاویر مثل قبل از نصب درایور گرافیک هستن و بعد از ریست شدن دوباره همون وضعی که تو پست اول گفتم پیش میاد
جالب اینکه حداقل 3 سالی میشه این سیستم هست و چند بار ویندوز عوض کردم با همین درایور گرافیک و ... اما حال چی شده نمیدونم (به قول دوستمون بعضی وقتا وقتی درایور گرافیک رو نصب میکنی مشکلات احتمالی کارت گرافیک روشن میشه)
به هر حال نتیجه رو میگم

FX
20-05-2013, 13:42
یادم رفت دیشب درایور که دانلود کردم رو ببرم امشب امتحان میکنم

مدل گرافیک G FORCE 8400 GS هستش

این عکس : وقتی درایورش رو نصب کردم میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این عکس :
وقتی سیستم بعد از ریست شدن میاد بالا این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی دیشب بعد از نصب گرافیک که البته نصب نشد و اون ارور که تو عکس اول گذاشتم رو میده اما در عین حال تصویر دیگه مثل همونی که تو پست اول گفتم نشد!!!!

EXTREME
20-05-2013, 16:26
یادم رفت دیشب درایور که دانلود کردم رو ببرم امشب امتحان میکنم

مدل گرافیک G FORCE 8400 GS هستش

این عکس : وقتی درایورش رو نصب کردم میاد

این عکس :
وقتی سیستم بعد از ریست شدن میاد بالا این ارور رو میده
راستی دیشب بعد از نصب گرافیک که البته نصب نشد و اون ارور که تو عکس اول گذاشتم رو میده اما در عین حال تصویر دیگه مثل همونی که تو پست اول گفتم نشد!!!!

در این حالت درایور گرافیک در دیوایس مینیجر چه طوری است

FX
21-05-2013, 08:48
اینطوری هستش

EXTREME
21-05-2013, 09:25
تو تصویر درایور شناخته نشده

ممکنه باز بعدا مشکل تصویر داشته باشین

FX
21-05-2013, 11:43
تو تصویر درایور شناخته نشده

ممکنه باز بعدا مشکل تصویر داشته باشین

تصاویر بالا همش مال زمانی بود که گفتم مشکل پیش اومده و .... درایور نصب نمیشه و ....
فقط اینکه مثل قبل دیگه تصاویر بهم نمیریزه چی شده اون نمیدونم

در ضمن همون درایوری که تو این 3 سال نصب میشد رو حالا نمیشناسه دلیلش چیه نمیدونم

هنوز درایور جدید که دانلود کردم نصب نکردم!!!!!اگه نصب نشد اون وقت دیگه واسه سخت افزاره (کارت گرافیک) دیگه درسته؟

EXTREME
21-05-2013, 17:00
تصاویر بالا همش مال زمانی بود که گفتم مشکل پیش اومده و .... درایور نصب نمیشه و ....
فقط اینکه مثل قبل دیگه تصاویر بهم نمیریزه چی شده اون نمیدونم

در ضمن همون درایوری که تو این 3 سال نصب میشد رو حالا نمیشناسه دلیلش چیه نمیدونم

هنوز درایور جدید که دانلود کردم نصب نکردم!!!!!اگه نصب نشد اون وقت دیگه واسه سخت افزاره (کارت گرافیک) دیگه درسته؟

یکم قاطی پاتی شد الان
الان با درایور قدیمی مشکل نداره ؟
درایور جدید رو هنوز نصب نکردین ؟

FX
22-05-2013, 05:28
قاطی نشده که

مشکل : تصویر بهم ریختست یعنی هیچی رو نمیشه دید

کارهایی که کردم : کارت گرافیک و در آوردم و دوباره جا زدم و همینطور رم و کابل اها و مونیتور هم چک شد
بعد ویندوز عوض کردم 2 بار

بعد از نصب ویندوز

1-درایور قدیمی که مال خودش بوده رو خواستم نصب کنم اما نمیشناسه ! تصاویر ش رو بالا که گذاشتم کاملا مشخصه یعنی وقتی سیستم بالا میاد تو شروع ویندوز پیغام میده سخت افزار جدید هست منضورش کارت گرافیکی که درایورش رو نصب کنین و ... که اون موقع حتی دستی هم مسیر درایور رو بهش میدم و شروع به نصب میکنه اما در نهایت نصب نمیشه (تو تصاویر مشخصه)

2-درایور جدید هم دیشب نصب کردم .نصب شد اما بعد از این که ریست میشه تصویر همون طوری بهم ریختست که گفتم دیگه فکر کنم مشخصه که کارت گرافیک خراب شده باشه
درسته دوستان سخت افزاریه دیگه؟ باید ببرم بیرون

EXTREME
22-05-2013, 10:43
قاطی نشده که

مشکل : تصویر بهم ریختست یعنی هیچی رو نمیشه دید

کارهایی که کردم : کارت گرافیک و در آوردم و دوباره جا زدم و همینطور رم و کابل اها و مونیتور هم چک شد
بعد ویندوز عوض کردم 2 بار

بعد از نصب ویندوز

1-درایور قدیمی که مال خودش بوده رو خواستم نصب کنم اما نمیشناسه ! تصاویر ش رو بالا که گذاشتم کاملا مشخصه یعنی وقتی سیستم بالا میاد تو شروع ویندوز پیغام میده سخت افزار جدید هست منضورش کارت گرافیکی که درایورش رو نصب کنین و ... که اون موقع حتی دستی هم مسیر درایور رو بهش میدم و شروع به نصب میکنه اما در نهایت نصب نمیشه (تو تصاویر مشخصه)

2-درایور جدید هم دیشب نصب کردم .نصب شد اما بعد از این که ریست میشه تصویر همون طوری بهم ریختست که گفتم دیگه فکر کنم مشخصه که کارت گرافیک خراب شده باشه
درسته دوستان سخت افزاریه دیگه؟ باید ببرم بیرون

بله به احتمال خیلی زیاد سخت افزاری است
ولی قبل از تعویض گرافیک با یک گرافیک دیگه تست کنید

FX
23-06-2013, 13:43
اشکال از گرافیک بود یه کارت گرافیک نو روش انداختم