PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارنکردن usb جلوی کیس

toraj
07-08-2006, 22:53
usb های جلوی کیس من کار نمی کند من کیس را هم باز کردم ودر آن دوفیش سفید وهمچنین 8 فیش وجود داشت
که چهار تا چهارتا بودند وروی آن ها نوشته شده بود DCC,PORT +,PORT -, GND آیا باید اینها رابه جایی وصل کرد ولطفا
بگیید من چه کار کنم تا USB های جلوی کیس کار کند.

*سینا*
07-08-2006, 23:11
با سلام
شما باید اون فیش ها رو به قسمت usb روی مینتون وصل کنید
به این ترتیب که
سبز سفید قرمز مشکی
اکثرا اینجوری هستن
البته باید حتما دفترچه رو ببینید تا بتونید حداقل یه فیش رو نصب کنید بقیه رو طبق ترتیبی که گفتیم میشه وصل کرد

saghy
08-08-2006, 02:05
سلام
تورج عزيز بهتون پيشنهاد ميكنم از يو اس بي هاي جلوي كيس استفاده نكنيد ... عمدتا مشكل داشته اند و همچنين نصب همون سيم هايي كه گفتي اگر اشتباه انجام بشه دستگاه يو اس بي تو مشكل دار ميكنه
توصيه من تهيه يك هاب يو اس بي هست كه خيلي مفيد تر عمل ميكنه و قيمتي هم نداره . حدود 4 تومان

toraj
08-08-2006, 11:32
ازکمکتان متشکرم.

*سینا*
09-08-2006, 08:14
سلام
تورج عزيز بهتون پيشنهاد ميكنم از يو اس بي هاي جلوي كيس استفاده نكنيد ... عمدتا مشكل داشته اند و همچنين نصب همون سيم هايي كه گفتي اگر اشتباه انجام بشه دستگاه يو اس بي تو مشكل دار ميكنه
توصيه من تهيه يك هاب يو اس بي هست كه خيلي مفيد تر عمل ميكنه و قيمتي هم نداره . حدود 4 تومان
با سلام
با تایید ساقی جان
باید بگم که این قضیه خرابی usb مربوط میشه به خود کیس
اگر از کیس مطمئن هستید می تونید نصب کنید
مثلا من از کیس های پاسکال مطئنم واسه همین تاحالا همه ی کیس ها رو کل جزییاتشو نصب کردم
از جمله همینusb
البته اینم در نظر داشته باشید که اشتباهی وصل کردن می تونه منجر به سوختن سیم usb بشه (خدای نکرده)
ممنون

Mirage
10-08-2006, 00:30
فيشي كه روي مادربوردته دقيقا بايد همين شكل باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترتيب رنگ هم به اين شكله

قرمز(PWR)، سفيد(-)، سبز يا آبي(+)، مشكي(GND)

Mehdi_Full
10-08-2006, 01:24
به نظر من اگه بيخيال بشي بهتره مال من هم اينقدر اذيت كرد تا ديگه نرفتم سراغش

toraj
14-08-2006, 09:37
از کمکی که کردید متشکرم.

yousofnejad
17-08-2006, 09:44
دفترچه ي مادر بردت رو پيدا كن توش با تصوير توضيح داده خيلي اسون