PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس دهنده اینترنت وایرلس در شهرستان ها؟

Aryaeiboy
15-05-2013, 18:03
دوستان واسه شهرستان شرکتی هست که وایرلس ارائه بده؟ من هر چی شرکت دیدم(سیستک٬ لینک پرداز و...) همه فقط تهران و حومه است. اگه هست ممنون می شم کسی راهنمایی کنه (من قم هستم)

wooooow
15-05-2013, 19:04
دوستان واسه شهرستان شرکتی هست که وایرلس ارائه بده؟ من هر چی شرکت دیدم(سیستک٬ لینک پرداز و...) همه فقط تهران و حومه است. اگه هست ممنون می شم کسی راهنمایی کنه (من قم هستم)

مبین نت تو قم ارائه میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

and-roid2
15-05-2013, 19:14
مبین نت تو قم ارائه میده

ایشون منظورشون وایمکس نبود..

Aryaeiboy
15-05-2013, 19:34
مبین نت تو قم ارائه میده

دوست عزیز وایرلس نه وایمکس. :n01:

KING_DESIGNER2
15-05-2013, 23:36
شما میبایست سوالتونو در تاپیک شهر قم پیگیری میکردید.
اینترنت وای فای یک مبع انتشار محلی هست و سراسری نیست . فقط دسترسی شما رو به اینترنت سراسری میسر میکند. و هیچ شرکتی هم در کل ایران این پروژه رو انجام نداده و تنها شرکتهای محلی این کار رو انجام میدهند . پس بهتره از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت adsl پیگیری کنید . قطعا شرکتی هست که در همون شهر ! این کار رو انجام بده.
اما توصیه من وایمکس هستش . به نظرم فوق العاده است. من تجربه کار با مبین نت رو داشتم و جالب بود.
موفق باشید.

Aryaeiboy
16-05-2013, 13:14
شما میبایست سوالتونو در تاپیک شهر قم پیگیری میکردید.
اینترنت وای فای یک مبع انتشار محلی هست و سراسری نیست . فقط دسترسی شما رو به اینترنت سراسری میسر میکند. و هیچ شرکتی هم در کل ایران این پروژه رو انجام نداده و تنها شرکتهای محلی این کار رو انجام میدهند . پس بهتره از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت adsl پیگیری کنید . قطعا شرکتی هست که در همون شهر ! این کار رو انجام بده.
اما توصیه من وایمکس هستش . به نظرم فوق العاده است. من تجربه کار با مبین نت رو داشتم و جالب بود.
موفق باشید.
منم می دونم عزیر جان که محلی هست سراسری نیست! خیلی سادت خوب. یه transmitter گذاشتن اون فرستنده هم قرار نیست کل ایران رو پوشش بده. منم سوالم همچین چیزی نبود! گفتم توی شهرستان ها هستن شرکت هایی که فعال باشن مثلا توی قم؟ من کی گفتم سراسری؟! در مورد این که حتما هست هم می شه بگید این تاکید و اطمینان رو برچه اساسی دارید؟! والا من 3 ماهه دارم تحقیق می کنم به نتیجه ای نرسیدم. تمام سرویس دهنده فقط داخل تهران هستن. در مورد وایمکس هم شما مبین نت رو واقعا با وایرلس هایی مثل سیستک مقایسه می کنی؟!!! دیدی تاحالا سرویس های سیستک رو مثلا؟ سرویس های وایرلس هم سرعت خیلی بالایی چه آپلود چه دانلود می تونن ارائه یدن هم اینکه پینگ تایم خیلی عالی ای دارن که اصلا روی بسترهای دیگه ای که هست نمی شه اون کیفیت و سرعت رو ارائه داد(مگر cable که تو ایران همچین چیزی نداریم)