PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دایورت کردن تلفن ثابت بدون داشتن سرویس ویژه

engineer.mahroo
12-05-2013, 18:02
سلام دوستان

رفتم مخابرات برای خط خونه سرویس ویژه یا همون دایورت و کنفرانس بگیرم. گفتند که نمیشه فقط و فقط باید مالک باشه.با اجاره نامه و ...... نمیشه. ( اونایی که رفتن امور مشترکین مخابرات میدونن که چی جوری جواب آدمو میدن و چقدر با دلایل غیر منطقی شخصیت آدمو خرد میکنن:n03:)

متاسفانه مالک ایران نیست و وکیلش هم طاقچه بالا می زاره میگه وقت ندارم و اینجور چیزا.....( مهم: تازه اگه وکیلشو قبول داشته باشه متصدی پاسخگویی امور مشترکین مخابرات:n04:!!!)

سوال: میگن کار نشد نداره. مگه تو مخابرات چی کار میکنن که دایورت و کنفرانس خط فعال میشه؟
....کدی وارد میکنن؟!
.... نرم افزار نصب میکنن؟!
..... یا سخت افزار یا دستگاه خاصی وصل میکنن؟!
هرکدومش باشه آیا نمیشه تو خونه هم این کارو کرد؟! استادان فن نظر بدهید، ممنون:n12:

خودم شنیده بودم که دستگاهی هست که روی خط تلفن میزاری و دایورت و کنفرانس فعال میشه (شخصا ندیده ام، فقط از یکی شنیده ام...)

ولی به فکرم این رسیده که: اگه 2 تا خط داشته باشی باید دستگاهی باشه که اگه خط اول زنگ خورد با تاخیر یا بدون تاخیر با خط دوم، شماره مقصد (شماره مورد نظر دایورت) رو شماره گیری کنه و تماس خط اول رو به خط دوم وصل کنه؟
براش نرم افزار یا سخت افزاری می شناسید.
لطفا اطلاعاتتونو برای استفاده همگان در این تاپیک بزارید....

aria_electric_fars
13-05-2013, 22:09
سلام دوست عزيز

همچين چيزي همين طور الكي نيست كه بشه

به نظر من حداقل تجهيزات مي خواد هر چند ساده

مثلا يه چيزي كه اگر كسي تماس گرفت با اون تلفن گوشي اتوماتيك برداشته بشه و با شماره اي كه مد نظرتون هست تماس گرفته بشه

engineer.mahroo
14-05-2013, 13:06
سلام دوست عزيز

همچين چيزي همين طور الكي نيست كه بشه

به نظر من حداقل تجهيزات مي خواد هر چند ساده

مثلا يه چيزي كه اگر كسي تماس گرفت با اون تلفن گوشي اتوماتيك برداشته بشه و با شماره اي كه مد نظرتون هست تماس گرفته بشه
درسته یعنی تا حالا تو دنیا کسی به این فکر نکرده و براش دستگاه یا نرم افزاری طراحی نکرده؟!
آیا فروم تخصصی برای تجهیزات و نرم افزارهای مخابراتی می شناسید . ممنون میشم که راهنمایی کنید!!:n12:

engineer.mahroo
01-09-2013, 18:54
ممنون که جواب سوال منو جستجو می کنید و پاسخشو اعلام میکنید.