PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی Ball Run نسخه Alpha ساخته شده با یونیتی

yooneskh
10-05-2013, 14:33
با سلام!
حدودا دو هفته مشغول ساخت این بازی بودم که فعلا نسخه آلفای اون اماده است که شما دانلود کنید. این بازی برای پلتفرم Windows آماده شده ولی برای Android هم به زودی اماده میشه.
کنترل بازی توسط WASD یا جهت هاست.
هدف کلی این بازی اینه که به توپهای قرمز نخورید. بازی دو نوع مرحله داره: یکی این که با ۵ تا جون تا آخر مرحله برید؛ یکی دیگه هم حالت رکوردی داره که تا جایی که میتونید باید زنده بمونید.
نسخه آلفا رو برای این گذاشتم که نظر ها و پیشنهاد هاتون رو بدونم. اگر ایده ای دارید لطفا بگید. :n18:
خوش باشید! :n12:
دانلود نسخه ویندوز با حجم ۵.۳ مگابایت (فشرده شده ی ۳۰ مگابایت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammd1
10-05-2013, 17:39
سلام
بازی بیش از حد ساده بود نیاز به مکانیزمهای بیشتری داره یه کم رو گرافیک کار کن
رکورد من : 12
یادم رفت اون نوار اطلاعات گوشه روم میموند حرکت نمی کرد!

ehsan_wwe
10-05-2013, 18:05
زدم دانلود شه چرا انقدر حجم بازیت دیوانه وار بالاست ؟:n13:

ehsan_wwe
10-05-2013, 18:19
فایل اجرایی نداشت
چطوری اجراش کنم ؟
فک کنم خراب لینک زدی:n12:

mohammd1
10-05-2013, 18:54
na baba man ke down kardam
:n01:

yooneskh
10-05-2013, 19:36
سلام
بازی بیش از حد ساده بود نیاز به مکانیزمهای بیشتری داره یه کم رو گرافیک کار کن
رکورد من : 12
یادم رفت اون نوار اطلاعات گوشه روم میموند حرکت نمی کرد!
نسخه آلفاست. صرفا جهت اطلاع رکورد من تا 19 هم رسیده :n18:
.
.
بلههه :n26:

اون اطلاعیه هم جاش همونجاست.

ممنون از توجهت :n12:

زدم دانلود شه چرا انقدر حجم بازیت دیوانه وار بالاست ؟:n13:
شوخی میکنی؟ الان لطفا بگو که شوخی میکنی :n04:

فایل اجرایی نداشت
چطوری اجراش کنم ؟
فک کنم خراب لینک زدی:n12:

فایل اجرایی داخل پوشه هست. (بعد از اکسترکت)

ehsan_wwe
10-05-2013, 23:06
بازیش کردم جالب بود
اما از نظر همسرم خیلی جذاب و عالی بود
پرسیدش چند وقته که وارد دنیای بازی سازی شدی ؟

Hotsun
10-05-2013, 23:31
با توجه به سبک گرافیکش که ساده هست نمیشه ایرادی ازش گرفت ولی در کل سیستم حرکت پلیر و دشمنا و مهم تر از همه حرکت دوربین خیلی خوب بودن :n06:

موسیقی هم ببین چی میتونی بذاری فقط خیلی رو اعصاب نباشه بهتره.
راستی به نظر اومد که مرحله 2 از مرحله 3 سخت تر بود بهتره یکمی هم مراحل ساده تر اولش بذاری نگاه به خودت نکن که عادت کردی راحت میری,نوشته هم بذار دور و بر,بیرون از کادر مرحله که بازی رو توضیح بده,در ضمن اون نوشته Current Enemies هم بذار بیرون مرحله طوری که پایینا میری هم بیاد و بشه دیدش...

راستی من زیاد وقت نکردم بازی کنم ولی تو چند دست به 21 رسیدم,عکس خود نامردشه که زد من رو بازوند :n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نزدیک بود یادم بره :n02: سیستمش کاملاً رندم بود؟؟؟آخه به نظرم اومد بعضی مواقع که دشمن ظاهر میشه دقیقاً میره سمتی که در حال حرکت هستی و اگر وای نستی و یا تغییر مسیر ندی دقیق میخوره بهت :n01:

yooneskh
11-05-2013, 12:09
بازیش کردم جالب بود
اما از نظر همسرم خیلی جذاب و عالی بود
پرسیدش چند وقته که وارد دنیای بازی سازی شدی ؟
ممنون از لطفتون. :n12:
من حدودا 7 ماهه که وارد بازی سازی شدم. تقریبا از اوایل این سال تحصیلی.
منتهی از قبلش تجربه برنامه نویسی داشتم به خاطر همین بیشتر کارم توی برنامه نویسی هست. (به همین دلیل، گرافیک فضایی نطلبید لطفا :n02:)

با توجه به سبک گرافیکش که ساده هست نمیشه ایرادی ازش گرفت ولی در کل سیستم حرکت پلیر و دشمنا و مهم تر از همه حرکت دوربین خیلی خوب بودن :n06:

موسیقی هم ببین چی میتونی بذاری فقط خیلی رو اعصاب نباشه بهتره.
راستی به نظر اومد که مرحله 2 از مرحله 3 سخت تر بود بهتره یکمی هم مراحل ساده تر اولش بذاری نگاه به خودت نکن که عادت کردی راحت میری,نوشته هم بذار دور و بر,بیرون از کادر مرحله که بازی رو توضیح بده,در ضمن اون نوشته Current Enemies هم بذار بیرون مرحله طوری که پایینا میری هم بیاد و بشه دیدش...

راستی من زیاد وقت نکردم بازی کنم ولی تو چند دست به 21 رسیدم,عکس خود نامردشه که زد من رو بازوند :n02:
نزدیک بود یادم بره :n02: سیستمش کاملاً رندم بود؟؟؟آخه به نظرم اومد بعضی مواقع که دشمن ظاهر میشه دقیقاً میره سمتی که در حال حرکت هستی و اگر وای نستی و یا تغییر مسیر ندی دقیق میخوره بهت :n01:
موسیقی رو حتما کار میکنم.
طراحی مراحل این نسخه بیشتر برای تست بود. توی نسخه بعدی حالات دیگه ای هم دارم براش. به علاوه سیستم ساختن مرحله به صورت رندوم هم تا حدی کار کردم ولی هنوز مونده.
نوشته رو هم بهتر میکنم. (فقط به خاطر شما:n26:)

پدرم دراومد ولی
.
.
.
.
:n25:

بله کاملا رندوم (هم محل ظاهر شدنشون، هم جهتشون. چقدر شانس خوبی دارین! :n02:

متشکر از همگی!:n12:

Hotsun
11-05-2013, 20:14
راستی یک...
یه دست دیگه رفتم هر چقدر وایسادم از 33 بیشتر نشد....
اِهم اِهم....
قضیه مشکل داشت با اینکه میبازی همینجوری دشمنا زیاد میشن در صورتی که میتونی با 2 خط کد توابعش رو کاملاً Disable کنی :n02:

در ضمن وقتی Vertical Synchronization رو میبندی فریم ریت میره بالا (حدود 1000 فریم در ثانیه) خیلی راحت مربع آبی شروع میکنه برای خودش اینور و اونور رفتن :n02: یا کلاً فعالش کن یا تابعت رو بر حسب ثانیه بنویس...

A.Green.H
11-05-2013, 20:22
یونس بازی جذابی بود، با اینکه ساده بود...

دستت درد نکنه...انشالله حرفه ای بشی...

yooneskh
12-05-2013, 14:34
راستی یک...
یه دست دیگه رفتم هر چقدر وایسادم از 33 بیشتر نشد....
اِهم اِهم....
قضیه مشکل داشت با اینکه میبازی همینجوری دشمنا زیاد میشن در صورتی که میتونی با 2 خط کد توابعش رو کاملاً Disable کنی :n02:

در ضمن وقتی Vertical Synchronization رو میبندی فریم ریت میره بالا (حدود 1000 فریم در ثانیه) خیلی راحت مربع آبی شروع میکنه برای خودش اینور و اونور رفتن :n02: یا کلاً فعالش کن یا تابعت رو بر حسب ثانیه بنویس...
اولی رو که خودم گذاشتم زیاد بشه.

ولی در مورد دومی، من با همچین مشکلی مواجه نشدم. کلا کدهای مربع جوری نیستن که به فریم ریت وابسته باشن. :23:
چطوری Vertical Synchronization رو غیر فعال میکنی؟

yooneskh
12-05-2013, 14:35
یونس بازی جذابی بود، با اینکه ساده بود...

دستت درد نکنه...انشالله حرفه ای بشی...
ممنون دوست عزیز:n12:

mohammd1
12-05-2013, 17:43
اون اطلاعیه هم جاش همونجاست.
به نظر من که نیست...
باید با پلیر حرکت کنه مثل همه بازیهای استاندارد. اینطوری ملت نمیفهمن رکوردشون چنده:n01:

شوخی میکنی؟ الان لطفا بگو که شوخی میکنی :n04:
چی چی رو شوخی میکنه!؟ این بازی خیلی حجم داشته باشه پنج مگ:n19:

yooneskh
12-05-2013, 21:48
به نظر من که نیست...
باید با پلیر حرکت کنه مثل همه بازیهای استاندارد. اینطوری ملت نمیفهمن رکوردشون چنده:n01:

چی چی رو شوخی میکنه!؟ این بازی خیلی حجم داشته باشه پنج مگ:n19:
توی نسخه بعد بهترش میکنم.
در مورد حجمش هم بگم بیشتر حجمش مال پلیر ـه. اگه یه بیلد خالی هم بگیری حجمش میشه 19 مگ. امتحان کن!

Hotsun
12-05-2013, 21:52
شما میتونی بری توی یونیتی قسمت Edit->project settings->Quality->Other->VSync Count-<Don't Sync رو بزنی بعد بازی رو تست کنی,فقط من نمیدونم سیستم شما چقدر قدرت داره برای همین میگم فریم ریت رو چک کنین اگر خیلی زیاد بود این اتفاق میوفته...

راستی حجمش هم راست میگن زیاده,البته بیشتر به خاطر فایل exe خود یونیتی هم هست که حجمش ثابته...

yooneskh
13-05-2013, 09:28
شما میتونی بری توی یونیتی قسمت Edit->project settings->Quality->Other->VSync Count-<Don't Sync رو بزنی بعد بازی رو تست کنی,فقط من نمیدونم سیستم شما چقدر قدرت داره برای همین میگم فریم ریت رو چک کنین اگر خیلی زیاد بود این اتفاق میوفته...

راستی حجمش هم راست میگن زیاده,البته بیشتر به خاطر فایل exe خود یونیتی هم هست که حجمش ثابته...
خب وقتی میخوای بازی کنی اگه Quality رو بزاری روی Fastest هم Vsync غیر فعاله. برای من که مشکلی نداشت. :23:

حجم دانلود مهمه که 5 مگه. 5 مگ که دیگه زیاد نیست!:n01:

Hotsun
13-05-2013, 23:12
آره میدونم ولی من داخل انجین رو گفتم به شما. :n01:
پس من یه فیلم تو چند روز آینده میگیرم میذارم(الان واقعاً وقت ندارم) :n06:

yooneskh
14-05-2013, 15:26
آره میدونم ولی من داخل انجین رو گفتم به شما. :n01:
پس من یه فیلم تو چند روز آینده میگیرم میذارم(الان واقعاً وقت ندارم) :n06:
متشكرم!:n12:

parvizamd
16-05-2013, 20:27
سلام من بازیتون را هنوز دانلود نکردم ولی اگر فیزیک استفاده کردین که هیچی تو رویداد FixedUpdate ولی اگه نه حتما سرعت حرکت رو در Time.deltaTime ضرب کنید .:n12:

ممنون بازیتون برای دانلود الان می زارم.

yooneskh
16-05-2013, 23:26
سلام من بازیتون را هنوز دانلود نکردم ولی اگر فیزیک استفاده کردین که هیچی تو رویداد FixedUpdate ولی اگه نه حتما سرعت حرکت رو در Time.deltaTime ضرب کنید .:n12:

ممنون بازیتون برای دانلود الان می زارم.
براي كدي كه نوشتم لازم نيست.
ممنون از لطفت :n01: