PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پنجره های مینیمایز شده

timbland
09-05-2013, 09:12
سلام خدمت دوستان خوبم
دوستان من دیروز ویندوز پی سی مو عوض کردم همه چیش عین قبله
فقط وقتی که یه پنجره رو مینیمایز می کنم و ایکونش میره تو اون نوار ابزار زیر قبلا یعنی تو ویندوز قبلی نشانگر موس رو می بردم رو اون ایکن اون پنجره رو به صورت کوچیک همون زیر نشون میداد
ولی تو این ویندوز که عین قبلیه یعنی 7 آلتیمیت 32 بیت فقط dvd با قبلی فرق می کرد اینجوری نیست و مثل ویندوز اکس پی نشون میده و محتوات اون پنجره رو نمی تونم قبله اینکه روش کیلیک کنم ببینم
این حالت واسه وقتی که کلی پنجره اون زیر باز میذاریم و می خوایم بین یک کدوم یکیرو باز کنیم خیلی بده
من می خوام بدونم ایا تنظیماتی هست که من بتونم مثل قبلا درستش کنم که وقتی موس رو میبرم رو اون ایکن اون پنجره رو با سایز کوچیک اون پایین نشون بده؟

jafarian
10-05-2013, 15:17
برای رفع مشکلتون که همین عدم نمایش این پنجره در پایین تسکبار میشه روشهای پایین برین که مربوط به مشکل شما هستش:n01:

روش اول

روی تسکبار کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید در کاردی که بعد برای شما باز میشه اگر که گزینه Use Aero Peek to preview the desktop چکمارک ندارد چکمارک این گزینه رو بزنید بعدشم اکی کنید بعد از این مرحله رو Computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعد در کادری که باز میشه از قسمت سمت چپ روی گزینه Advanced system settings کلیک کنید در کادری بعدی از همون سربرگ اول از قسمت Performance گزینه Settings انتخاب کنید در کادر بعدی که باز میشه گزینه های Aero Peek با desktop composition با transparent glass چکمارک این سه تا گزینه حتما زده شده باشد بعد روی گزینه ok کلیک کنید بعد ازآخر روی دسکتاپ کلیک راست گزینه Personalize انتخاب یک تم Aero برای ویندوز انتخاب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

ابتدا به Control Panel برین بعدشم گزینه System and Security انتخاب کنید در کادری که باز میشود گزینه Check the Windows Experience Index انتخاب کنید بعد بزارین سیستم کارش انجام دهد با سیستم کاری نداشته باشین.

روش سوم

منوی run اجرا داخلش دستور GPEdit.msc بزنید بعدشم اینتر کنید به مسیر پایین برین بعدش از ستون سمت چپ

بعد در ستون سمت راست روی گزینه Turn off taskbar thumbnails دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه گزینه Disabled یا که Not Configured انتخاب بعد تایید اکی سیستم ریستارت کنید

روش چهارم

فایل رجیستری پایین به اسم Enable Taskbar Thumbnails دانلود کنید بعد این فایل روی دسکتاپ سیو کنید روی این فایل کلیک راست گزینه Merge انتخاب کنید بعد هر کادری باز شد تایید کنید فقط ازآخرم سیستم ریستارت کنید .

Enable Taskbar Thumbnails ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])