PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن گوگل

amirm5759
08-05-2013, 16:24
سلام به همه
من وقتی تو آدرس بار مرورگرم(firefox)تایپ مکنم google.com و اینتر میزنم خود مرورگر به صورت اتوماتیک آدرسی رو که تایپ کردم عوض میکنه و مینویسه google.cz وبعد صفحه فیلترینگ بالا میاد
تو مرورگرهای دیگه هم امتحان کردم ولی همین مشکلو داشتن ویندوزم هم 7 هستش
یکی کمکم کنه ممنون

neopersia
08-05-2013, 16:43
گوگل بر اساس آدرس ip شما رو به دامنه مربوط به اون کشور ریدایرکت میکنه
احتمالاً در سیستم شما به هر طریقی آدرس ip کشور چک ست میشه‌. باید دلیلش رو پیدا کنید و برطرف کنید. (بیشتر مواقع به دلیل استفاده از پر وکسی هست)

amirm5759
08-05-2013, 18:13
گوگل بر اساس آدرس ip شما رو به دامنه مربوط به اون کشور ریدایرکت میکنه
احتمالاً در سیستم شما به هر طریقی آدرس ip کشور چک ست میشه‌. باید دلیلش رو پیدا کنید و برطرف کنید. (بیشتر مواقع به دلیل استفاده از پر وکسی هست)
آخه من اصلا از هیچ ------ ای استفاده نمیکنم تا دو هفته پیش وی پی ان داشتم از طریق ------ فایر استفاده میکردم ولی الان وی پی انم تایمش تموم شده و ------ فایر هم آنیستالش کردم خواهشا کمکم کنید

neopersia
08-05-2013, 18:33
والا با فرض اینکه سیستم شما آلوده نباشه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. گوگل هم بعید به نظر میرسه که موقعیت ip رو اشتباه کنه (هر چند که باز هم احتمالش هست)
تنظیمات پـراکسی رو برای همه مرورگرها چک کنید و همه رو غیر فعال کنید. اگر موردی نبود از آدرس زیر آدرس ip خودتون رو چک کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samasara
24-05-2013, 18:46
اگر تنظیمات اینترنت موروگر ها (به ویژه IE )رو طبق گفته neopersia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بررسی کردی و مشکلی نداشت 1احتمال دیگه وجود داره : دست کاری شدن DNS داخلی سیستم توسط بوق ها!!

اما چرا از آدرس مستقیم فارسی استفاده نمیکنی تا دیگه گوگل تو رو به سرور دیگه ای پاس نده ؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arminba
29-05-2013, 10:21
google.biz
google.fm
google.co.uk
از این ها استفاده کن

salehzinali
09-01-2015, 14:54
سلام به همگی من توی ادرس بار موزیلا google.com تایپ میکنم ولی بالا نمیارتش ویاهوو هم همینجور اگه میشه کمک کنید