PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای بازی انلاین

مهدی.گیم
07-05-2013, 23:00
سلام دوستان.
من چند وقته میخوام با دوستم انلاین بازی کنم ولی نمیدونم اصلا باید چیکار کنم.
خونشون 500 متر پایین از ماست.
میشه یه توضیح مختصری بدید در مورد اینکه ما باید چیکار کنیم تا بتونیم بازی هایی مثله اویل یا فوتبال یا بازی های گروهی یا هر چیزه دیگه ای رو با هم بازی کنیم.
بی زحمت از صفر شروع کنید چون تا حالا بازی انلاین انجام ندادم.
دمتون گرم رفقا.میخوام انلاینو تجربه کنم.
ممنون.

svb93
07-05-2013, 23:45
سلام دوستان.
میشه یه توضیح مختصری بدید در مورد اینکه ما باید چیکار کنیم تا بتونیم بازی هایی مثله اویل یا فوتبال یا بازی های گروهی یا هر چیزه دیگه ای رو با هم بازی کنیم.
ممنون.

سلام
به خاطر فیلترینگ جدید که چند روز پیش راه اندازی شد فعلا نمی تونید انلاین بازی کنید ...
اینجاست که میگه امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا :-D

مهدی.گیم
08-05-2013, 13:54
سلام
به خاطر فیلترینگ جدید که چند روز پیش راه اندازی شد فعلا نمی تونید انلاین بازی کنید ...
اینجاست که میگه امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا :-D
شانسو ببینا. یعنی اصلا را نداره؟
تا کی اینجوری میمونه؟
الان تو ایران هیچکس انلاین بازی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟

ghlvqh5
22-05-2013, 14:13
سلام برو توي سايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام كن و بگو رفيقتان هم ثبت نام كنه بعد با هم بازي كنيد:n20::n20::n20:ghlam.ir

مهدی.گیم
22-05-2013, 15:28
سلام برو توي سايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام كن و بگو رفيقتان هم ثبت نام كنه بعد با هم بازي كنيد:n20::n20::n20:ghlam.ir

داداش ارور میده .
یه بار باز کزد اونم ده دقیقه طول کشید.بستم دوباره بازکنم که شاید درست بشه این ارورو داد.دیگه باز نمیشه.Error!

mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

File: /home/gamebazi/domains/gamebaz.ir/public_html/includes/statistics.php (98)
راستی تو این سایت میتونم اویل 6 رو با دوستم بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arrowtic
22-05-2013, 15:44
با توجه به آدرس لینکی که دوستمون دادن , اون سایت برای بازی تخته نرد هستش و یه بازی تحت مرورگره .

برای بازی های کرک شده , باید روش مالتی پلیر کرک شده هم باشه که برای بازی های جدید نیست متاسفانه . مثلا فیفا13 یا همین اویل 6 اینا رو نمیشه نسخه کرک شدشونو آنلاین زد .

مهدی.گیم
23-05-2013, 21:48
با توجه به آدرس لینکی که دوستمون دادن , اون سایت برای بازی تخته نرد هستش و یه بازی تحت مرورگره .

برای بازی های کرک شده , باید روش مالتی پلیر کرک شده هم باشه که برای بازی های جدید نیست متاسفانه . مثلا فیفا13 یا همین اویل 6 اینا رو نمیشه نسخه کرک شدشونو آنلاین زد .
عزیز شما که واردید خوب یه راهنمایی کنید لطفا.
خسته شدیم انقدر تنهایی بازی کردیم.
ماشالا هیچ کدوم از بازیهای کامپیوتری هم که دو نفره نمیشن لاقل بشینیم دو تایی تو خونه ما بازی کنیم.به جز یکی دوتا بازیه چرت

Arrowtic
23-05-2013, 22:12
عزیز شما که واردید خوب یه راهنمایی کنید لطفا.
خسته شدیم انقدر تنهایی بازی کردیم.
ماشالا هیچ کدوم از بازیهای کامپیوتری هم که دو نفره نمیشن لاقل بشینیم دو تایی تو خونه ما بازی کنیم.به جز یکی دوتا بازیه چرت

توی بخش بازی های آنلاین و شبکه ای کلی تاپیک برای بازی های مختلف هست که توشون آموزش هست . بازی مورد علاقتونو انتخاب کنید و طبق آموزش برید و آنلاین بازی کنید با دوستتون .
(حتی میتونید یکی از بازی های مخصوص آنلاین که در بخش بازی های چندنفره تاپیکشون هست رو دانلود کنید و بازی کنید که توی بیشترشون به غیر از شما دو نفر افراد دیگه ای هم هستن و با تعداد بیشتر بازی میکنید !)

برای دو نفره بازی کردن به تاپیک گیم رنجر یه سری بزنید به درد میخوره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه دوتا باز هستید تاپیک اونم خوبه .

آسیدکمال
06-06-2013, 22:08
شطرنج آنلاین پس کجاست

Arrowtic
06-06-2013, 23:16
خدمت شما

ps3amir
07-06-2013, 10:24
سلام دوستان.
ممنون.

سلام
بقیه دوستان نمیدونم چرا میخوان بیشتر شما را به اشتباه بیندازند.اخه فیلترینگ چه ربطی داره.
برای چند نفره بازی کردن:
1.میتونید دو کامپیوتر را شبکه کنید (که این روش غیر ممکنه تو 500 متر :n02:)
2.انلاین
که در حالت انلاین هر دو شما باید اینترنت پرسرعت داشته باشین (حداقل 128 و اینا یعنی adsl داشته باشین)
برای شروع هم من بازی تی ورلدز را پیشنهاد میدم.کاملا مجانیه دارای سرور ایرانیه و همچنین مود های مختلف.
میتونی از اینجا دانلودش کنی: