PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش پلير 7

سارا
14-04-2005, 11:22
سلام
ميخاستم اگه براتون مقدوره لينك اين برنامه رو برام بفرستيد چند ماهه پيش از همين سايت دانلود كردم ولي الان هر چي دنبالش ميگردم نيست چندين بار ارشيو رو چك كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد چون به شدت بهش نياز دارم
ممنون
سارا

Mehdi_Best
14-04-2005, 12:20
سارا جان اين هم لينك آخرين نسخه از فلش پلير كه 7.0.19 هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.A
14-04-2005, 12:24
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اولا باید بگویم که فلش پلیر مربوطه که در این لینک است مربوط به اینترنت اکسپلورر است یعنی شما برای باز کردن فایلهای فلش باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید
اما اگر خور برنامه فلش پلیر 7 را خواسته باشید باید ماکرومدیا فلش ام ایکس را نصب کنید در غیر این صورت نمیتوانید فایل ان را از جایی بگیرید
البته همان فلش پلیر مربوط به اینترنت اکسپلورر هم فلش ها را باز میکند هم سایتهای فلش دار را و ادرس ان هم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که از قسمت اول اینستال فلش پلیر را برای اینترنت اکسپلورر انتخاب و سپس این اکتیو ایکس را دانلود کنید
البته من براش شما شاکویو پلیر را نیز پیشنهاد میکنم چون هن وقت پوشش دهی فایلهلی فلش کلی میشود

سارا
14-04-2005, 12:30
سلام
مرسي كه لينك رو برام فرستاديد

سارا
14-04-2005, 12:40
راستي حالا كه زحمت كشيديد مي‌تونيد برام بهترين فتوشاپ رو بفرستيد (‌جديدترين ورژن)
ممنون ميشم اگه زحمتي نيست اين لينك رو هم برام بفرستيد
با تشكر
سارا

Mehdi_Best
14-04-2005, 13:45
سارا جان فوتوشاپ حدود 170 مگابايت هست . مي توني دانلود كني؟ اگه با مودم وصل مي شي كه خيلي طول مي كشه. يعني اصلا فكر نكنم به اين راحتي ها بشه.