PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال هوش سیاه 2

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Thor God
11-06-2013, 16:53
البته من با اینترنت ماهواره ای کار نکردم اما فکر می کنم حرف شما درست باشه ولی در صورتی که مشکوک بشن. اگه دانلود سنگین نداشته باشه فکر نکنم بتونن میون اون همه کاربر اینترنت در ایران ردش رو بزنن مثله خیلی های دیگه اما در صورتی که سرعت دانلود بالا بره میشه رد یابی کرد.
در کل این حرف بنده یک احتمال بود نه یک حرف علمی اگه دوستان دیگه بیشتر توضیح بدن ممنون میشم

Ghaioom
11-06-2013, 18:29
سلام
درسته منم همین طور اوایلش فیلم با سرعت خیلی پایینی جلو میرفت که آدم خسته میشد اما این دو قسمت قبل خیلی جذاب تر شده
اون دیش برای اینترنت ماهواره ای بود. اگه دقت بکنی با اینترنت نفتی ایران نمی شه تو اسکایپ با اون کیفیت و اون مدت زمان زیاد چت صوتی و تصویری کرد ( دقت کن که اسکایپ خیلی شلوغه انترنت ایران هم ... ) و در ظمن اگه از اینترنت معمولی استفاده می کرد راحت ردشو میزدن ( فکر کنم با سپاه آشنایی نداشته باشی )
در مورد فیلم ها .. خودم هم نمیدونم چی هستن اما هر چی که باشه یه سری کد هست که هش شده و کامران اون ها رو بر می گردونه
مثلا این کد رو ببین :
/%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%8 7%20%DA%A9%D8%AF%20%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%A8%D9% 88%D8%AF
این رو بعد از google.com/ قرار بده و اجرا کن ( تو مروگر ) میبینی که یه نوشته میاد(همون بالا تو نوار آدرس). الان اون نوشته کد شده بود که تو بازش کردی. که البته فرایند هش شدن پیچیده هست و باز کردن اون کار هر کسی نیست. این فقط یه مثال خیلی ساده بود برای اینکه جریان رو درک کنی

فلاش بک ها هم برا فیلم یک بود که پلیسه یادش اومد کامران تو فیلم یک میخواست چه جوری فرار کنه و از اون فلاش بک تونست رد کامران رو بزنه

همون هلی کوپتر مسخره که سره 1 دقیقه باتری خالی می کرد :n02:( فکر کنم این هلی کوپتر همونی بود که پلیسه چند قسمت قبل برای پسرش جایزه آورد اون کیت ربات هم که برای دختر کوچیکش آورد همون دوربینه هیلی کوپتر بود. نکته ظریف رو داشتی ؟ نه جانه من داشتی ؟)
فکر کنم باز هم میخواد -- بکنه (انگار که -- کردن نصب ویندوزه که هر وقت کارش گیره -- می کنه :n02:)

اون پسره هم اوشگول تر از اونی بود که بتونه فرار کنه ولی خوب شد که فرار کرد من دوست داشتم به یه طریقی این دو تا نوچه برن کنار و کامران دوباره تنها بشه !

شما انگار تو کار هکی؟! :n02::n09:
آره نکته ظریفت باحال بود! :n02: هلی کوپتر هم فکر کنم فقط یه بار نشون داد که باتریش خالی شد!! :‌دی

اه امشبم که نمیده یه حالی کنیم! :n02::n29:

Thor God
11-06-2013, 19:11
البته ادعا كردن كه جايز نيست اما اطلاعات ابتدائي اونهم براي حفظ امنيت يك وبسايت دارم اگر سوالي هست در خدمتم

اي بابا چرا اينها اينقدر بي قانون بازي در ميارن
خب نميشه بعدش نشون بدن ؟ مثلا ساعت ٩ و نيم يا ١٠ ؟ تازه فيلم داشت جالب مي شد
فكر كنم خودشون اين موقع پخش فيلم رو قرار دادن كه پخش سريال طولاني بشه

بهش ميگن كواد كوپتر اسباب بازي نيست قيمت زيادي هم دارن
باطريش هم بخاطر اينكه چندتا موتور داره تا 8 دقيقه نهايت بيشتر كار نمي كنه
بيشتر واسه فيلمبرداري ازش استفاده ميكنن چون لرزش نداره و نرمه
من خودم تجربه استفاده ازش رو دارم

من موندم اینا چطور یه خونه رو تو کل زعفرونیه پیدا کردن :n04:
اون هلی کوپتر اسباب بازیه هم بدون مجوز قاضی محاله بشه استفاده کرد:n01:

Alireza SM
11-06-2013, 22:04
بچه ها یادتون نره اون اینترنت ماهـواره ای جز برای دانلود آفلاین نمیشه ازش استفاده کرد. ازش نمیشه برای اسکایپ استفاده کرد چون این اینترنت Sent نداره و فقط Receive هست و به درد دانلود میخوره. در دانلود افلاین حتما باید از یه اینترنت دیگه برای Sent استفاده کرد. خیلی راحت میشه با استفاده از ADSL 512 از مکالمه تصویری اسکایپ استفاده کرد اگه دانلودی چیزی نداشته باشی رو سیستمت خیلی با کیفیت میتونی مکالمه کنی

Alireza SM
11-06-2013, 22:18
اینترنت ماه*واره ای اگه دوطرفه باشه که ردیابیش از اینترنت معمولی بسیار اسانتره !!

دقیقا درسته این کار ابزار آلات پیچیده ای میخواد که دراختیار جاسوس ها هست. به جز جاسوس ها هم فقط سفارتخانه ها در اختیار دارنش. الان فضای دیتای کشور از طریق وزات اطلاعات کنترل میشه و اگه همچین چیزی ردیابی کنن کمتر ازچند دقیقه میریزن سرش

mojtaba2321
11-06-2013, 22:31
عاشق تيريپ كامران شدم.
خيلي قشنگه. قبول داريد؟
كامل مشكي ، كوله پشتي ، عينك دودي ، كلاه لبه دار. مخصوصا وقتي ريشه هم ميزاره روي چونش.
البته با قلاب و طناب براي فرار.

ساعتش هم جی شاک هست:n05:

mr_khodaei2008
12-06-2013, 10:05
امرو قسمت 13 را دانلود کردم و دیدم . جای مسخرش این بود که یه تک تیرانداز نتونست کامران را بزنه دولی همکارش را زد . خوب واسه اینکه کامران الان دستگیر نشه نزدش ولی بهتر بود که اصلا تک تیرانداز نمیوردن و تو اون صحنه نبود و بابک را پلیسه با نشونه گیری چون نزدیکتر بود میتونست بزنه . اینجوری بهتر بود اخه واسه یه تک تیرانداز زشت نیست نتونه یه نفر رو از فاصله نه چندان دور اون هم با ده تا شلیک بزنه

Переклад не
12-06-2013, 10:52
امرو قسمت 13 را دانلود کردم و دیدم . جای مسخرش این بود که یه تک تیرانداز نتونست کامران را بزنه دولی همکارش را زد . خوب واسه اینکه کامران الان دستگیر نشه نزدش ولی بهتر بود که اصلا تک تیرانداز نمیوردن و تو اون صحنه نبود و بابک را پلیسه با نشونه گیری چون نزدیکتر بود میتونست بزنه . اینجوری بهتر بود اخه واسه یه تک تیرانداز زشت نیست نتونه یه نفر رو از فاصله نه چندان دور اون هم با ده تا شلیک بزنه
چون کامران اون همکارش رو سپر انسانی کرده بود . جلوش حرکت میکرد تا تو تیرس نباشه

Alireza SM
12-06-2013, 11:05
یه سوتی دیگه هم دادن قسمت گذشته
اون مهندسه از طریق این که گوشی الهام کجا خاموش شده تونست که پلیسا رو بکشونه بهزعفرانیه در صورتی که گوشی الهام اصلا خاموش نشد و باتریش در اومد. وقتی که باتری درمیاد سیگنال خاموش شدن گوشی به مخابرات ارسال نمیشه اصلا و به همین دلیل هست که وقتی بدون خاموش کردن باتری گوشی رو دربیاری نمیگه که خاموش است میگه دردسترس نمیباشد.
پس همچین چیزی ممکن نبوده که بتونن بفهمن کجا خاموش شده گوشی

30vil
12-06-2013, 12:03
من موندم اینا چطور یه خونه رو تو کل زعفرونیه پیدا کردن :n04:
اون هلی کوپتر اسباب بازیه هم بدون مجوز قاضی محاله بشه استفاده کرد:n01:

آقا مگه نگفتن حوالی منطقه 2

زعفرانیه که منطقه 1 تهرانه :n02:

RIZA.R
12-06-2013, 16:43
کماکان منتظزیم جمشیدجان زن و بچه سرگردرو به گروگان بگیره:n02::n08::n02:

2lombe
12-06-2013, 20:48
چرا این بدبخت رو کشت! کصافت .... رفته! :n03:

RIZA.R
12-06-2013, 20:50
=))))سیخو کرد تو حلقش:n19:

ایول جمشیدجووووون:n02:

سیخ تو حلق کردنت تو حلقم:n02:

hossein019940
12-06-2013, 20:51
اینجور نباید سیخ رو میکرد تو حلقش یکم وحشیانه بود
من اصلا توجه نشدم کی سیخ رو فرو کرد

Hatek
12-06-2013, 21:04
ایشالا از این سیخا باشه برا زن و بچه سرگرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qwertym
12-06-2013, 21:12
ایشالا از این سیخا باشه برا زن و بچه سرگرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02::n09::n10:

راستی این دختر سرگرده خیلی رو مخه ها .... مرده شور خودش و نمره علومش رو ببرم :n08:

RIZA.R
12-06-2013, 21:18
تقدیم به عشاقان بی شمار کامران
:n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elahe_n12345
12-06-2013, 21:24
صحنه آخر، آآآآآآآآآآآآآآخرششششششششش شش بوووووووووووووووودددددددد ددددد :n04:

Reza82N
12-06-2013, 21:36
ای جانم هوش سیاه,
زد اشکوری و خواهرشو کشت
زد بابک رو کشت

من میترسم تهیه کننده و کارگردان رو هم بکشه :دی

qwertym
12-06-2013, 21:38
از صحنه آخرش زیاد خوشم نیومد خیلی وحشیانه بود .. حالا پس فردا هر کی میخواد یکی رو بکشه از فیلم تقلید میکنه برمیداره با یه سیخ کبابی

طرفش رو میکشه :n04:

5ajad
12-06-2013, 22:06
این صحنه آخر یاد یه تیکه از خنده بازار افتادم خیلی جالب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:16:

Переклад не
12-06-2013, 22:09
تقدیم به عشاقان بی شمار کامران
:n02:
این مربوط به چیه؟

kenzu
12-06-2013, 22:10
چرا خون نیومد؟ انگار سیخو تو بادکنک فرو کرد :n02:

RIZA.R
12-06-2013, 22:12
این مربوط به چیه؟
مربوط به همین سریاله دیگه

مربوط به قسمت تو ترکیه س:n12:

hossein019940
12-06-2013, 22:13
این مربوط به چیه؟
احتمالا میره طرف جنوب که قاچاقی فرار کنه

Переклад не
12-06-2013, 22:17
پایین پوستره که نوشته هوش سیاه 2

hossein019940
12-06-2013, 22:19
همون دیگه....
نزدیک اینه که فرار کنه اون پشت پوستر عکس کشتی رو ببین و همراه با تغییر قیافه

RIZA.R
12-06-2013, 22:20
اونجا شبیه جنوبه؟:n02:

hossein019940
12-06-2013, 22:21
آره دیگه از نظر اینکه پشتت کشتی بود میگم:n02:

mojtaba2321
12-06-2013, 22:25
یعنی اینا توی کرج باغ داشتن و وقتی پلیسا رفتن خونشون برای بازجویی خانوادش به پلیس نگفته بودن؟
واقعا سوتی توی این چند قسمت اخیر بیداد میکنه....متاسفم برای آقای آب پرور.

hossein019940
12-06-2013, 22:28
حداقل خود خانوادش نرفتن یه سر به ویلاشون بزنن

RIZA.R
12-06-2013, 22:28
آره دیگه از نظر اینکه پشتت کشتی بود میگم:n02:

مگه هرکجا کشتی بود جنوبه؟؟:n02:

عکسو زوم کن بالای عکس پرچم ترکیه س رو قایق ها هم ترکی نوشته:n07:

pouria94
12-06-2013, 22:30
من یعنی کشته مرده این خانواده سرهنگم :دی

دختر سرهنگ میگه استرس دارم واسه گرفتن کارنامه... یعنی مدرسه اش رو تموم کرده .. بعد سرهنگ بر میگرده میگه... بریم که خواهرت میخواد صبح زود بیدار شه:دی انگار 6 صبح میرن کارنامه بگیرن :|

hossein019940
12-06-2013, 22:31
به اونجاش توجه نکردم:n02:
زیاد زوم نکردم خوب دیگه هر جا کشتی باشه طبیعی که ذهن آدم میره طرف جنوب فکرشو نکرده بودم رفته بود باشه ترکیه

pouria94
12-06-2013, 22:38
اینا میخواستن فیلم رو به آمریکا و انگلیس ربطش بدن :-؟ :n15:
بعد دیدن که از این به بعد بعضی مسائل رو باید به ترکیه هم ربط بدن ( بخاطر وقایع اخیر ) .. الان اینا میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن .. و تروریست ها و تشکل های هرمی رو وصل کنن به ترکیه ... ( توجه مینمویین؟؟):n24:
این یه حدس:3:

حدس بعدی هم اینه که... اصلا این کامی راس هرم باشه :39::n19:

وین رونی
12-06-2013, 23:41
کسی میتونه بگه هدفش از ه*ک بورس چی بود؟چطور تو حساب شرکته پول واریز شد و چطور خالی شد؟ :n13:

mohsen_gh1991
12-06-2013, 23:53
انصافا این سیخه خیلی تابلو بود. ادم میخواد سیخ کبابو تو گوجه هم فرو کنه یه زوری میزنه. این همچین راحت از روی شال و روسری زارت فروکرد تو گردن دختره. :دی به نظر خودم سیخ کباب تحت هیچ شرایطی الت قتاله نمیشه :دی

constant_boy23
13-06-2013, 01:47
انصافا این سیخه خیلی تابلو بود. ادم میخواد سیخ کبابو تو گوجه هم فرو کنه یه زوری میزنه. این همچین راحت از روی شال و روسری زارت فروکرد تو گردن دختره. :دی به نظر خودم سیخ کباب تحت هیچ شرایطی الت قتاله نمیشه :دی

يعني چي الت قتاله نيست ....با پيچ گوشتي هم ميشه ادم كشت اين كه سيخ كبابه ...از اون ايراد الكي هاست ها ...ولي ميتونستن يه كار كنن كه طبيعي تر به نظر بياد

qwertym
13-06-2013, 05:33
يعني چي الت قتاله نيست ....با پيچ گوشتي هم ميشه ادم كشت اين كه سيخ كبابه ...از اون ايراد الكي هاست ها ...ولي ميتونستن يه كار كنن كه طبيعي تر به نظر بياد

به نظر من حرف کاربر mohsen_gh1991 یکم منطقیه شما برو یک سیخ کبابی بردا گوشت که هیچ گوجه هم میخوای توش رد کنی گیر و دار

داره تا میره توش به نظر من یکم این صحنه آخر رو اغراق کردند :n04:

Ghaioom
13-06-2013, 05:51
میگم همه اومدین از او ن سیخه گفتینا! یکم نرفتین تو این قسمت بعضی جاهاشو حرف بزنید . فقط یه چند نفر D:
منم تعجب کردم خیلی راحت فرو کرد! :n04: :بهمن
معلومه با این راحت رد شدن از روسری رد کرد ! :n09:

اون حمله سایبریش باحال بود. همه جا نوشت CLONER :n02:

بعدشم معلوم شد دانلود آفلاین داره و فکر کنم با adsl یا dial up به نت وصل میشه و میزنه تو نت با سرعت فرا صوتی! :n02:

دیشب باید میومدم یکم تحلیل میکردم که نتونستم الان یکم یادم رفته چطوریا بود این قسمته :n02:

در ضمن سرگرده گفت پول جا به جا نشده؟ یا پول رو انتقال ندادن؟ :n13: پس چیکار کرد؟!

داره یادم میاد : دی

کامران هم مخه ها با گوشی زنگ زد به دوست ایمان آدرس باغشون رو گرفت. انگار میدونسته باغ دارن! :n09:

بعدشم انگار بابک دوست یا نامزد الهام بوده؟ :n02: تو گوشیش که فکر کنم عکس بابک بود؟

حالا باید دوباره این قسمتو ببینم یه جاشو باید ببینم فک کنم سوتی بود یا من اشتب دیدم که یه چکی کنم معلوم میشه :n02:

qwertym
13-06-2013, 06:33
میگم همه اومدین از او ن سیخه گفتینا! یکم نرفتین تو این قسمت بعضی جاهاشو حرف بزنید . فقط یه چند نفر D:
منم تعجب کردم خیلی راحت فرو کرد! :n04: :بهمن
معلومه با این راحت رد شدن از روسری رد کرد ! :n09:

اون حمله سایبریش باحال بود. همه جا نوشت CLONER :n02:

بعدشم معلوم شد دانلود آفلاین داره و فکر کنم با adsl یا dial up به نت وصل میشه و میزنه تو نت با سرعت فرا صوتی! :n02:

دیشب باید میومدم یکم تحلیل میکردم که نتونستم الان یکم یادم رفته چطوریا بود این قسمته :n02:

در ضمن سرگرده گفت پول جا به جا نشده؟ یا پول رو انتقال ندادن؟ :n13: پس چیکار کرد؟!

داره یادم میاد : دی

کامران هم مخه ها با گوشی زنگ زد به دوست ایمان آدرس باغشون رو گرفت. انگار میدونسته باغ دارن! :n09:

بعدشم انگار بابک دوست یا نامزد الهام بوده؟ :n02: تو گوشیش که فکر کنم عکس بابک بود؟

حالا باید دوباره این قسمتو ببینم یه جاشو باید ببینم فک کنم سوتی بود یا من اشتب دیدم که یه چکی کنم معلوم میشه :n02:

با اینترنت ماهواری دانلود افلاین داشت

Ghaioom
13-06-2013, 08:07
با اینترنت ماهواری دانلود افلاین داشت

مگه من یه چی دیگه گفتم؟! :n13:

hossein019940
13-06-2013, 08:11
با دیال آپ کانک شد دانلودشو از ماهواره ای میکرد که قابل پیگیری نباشه

aryna
13-06-2013, 09:51
کسی میتونه بگه هدفش از ه*ک بورس چی بود؟:n13:

میخاد خودش را به بالا دستی هاش دوباره ثابت کنه برای همین و بس

نشون به اون نشون که وقتی با سهراب تو اسکایب چت میکرد از سهراب اطلاعات میخاست که اونم از جواب دادن به کارمان طفره میرفت

Переклад не
13-06-2013, 09:53
رفقا دیروز با کیکاووس یاکیده که قرار بود رو صفحش بیاد کسی حرف زد؟اصلا چی شد کلا؟

M E S S I
13-06-2013, 10:42
دوستان یه تعداد از سوال و جوابا رو براتون میزارم:

Keikavoos Yakideh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام به همگی دوستان، من کیکاووس یاکیده هستم، از الان مشغول پاسخ گویی به پرسش های شما دوستان.

سلام آقای یاکیده
من دو تا سوال داشتم یکی اینکه کتاب های شعرتون رو چطوری میشه تهیه کرد؟ توی اینترنت هم گذاشتین؟
سوال دوم اینکه شما اینقدر هنرمند هستین چرا کمتر در تلویزیون و سینما و دوبله قعالیت دارین؟

کیکاووس:
1- از طریق نشر قطره، اما تو اینترنت نیست.
2- به امید خدا بعد از این

ببخشید میشه از آقای یاکیده سوال بپرسیم ولی درباره ی فیلم نباشه!
من میخواستم بدونم ایشون هنوزم شعر میگن؟

کیکاووس: بله چند تا از کارهای جدیدم در صفحم هست

میشه بگید از این به بعد طرفدارای شما چجوری میتونند از اخبار و کارای جدید شما مطلع بشند؟آیا بجز فیسبوک سایت شخصی یا اختصاصی ندارید؟

جز فیسبوک خیر

من معمولا از برنامه های صدا سیما و اصلا خوشم نمیاد و هیچ علاقه ای هم ندارم بجز فوتبال ولی مجموعه خیلی قشنگ هوش سیاه 1 رو که دنبال میکردم و بعدش هوش سیاه 2 با تنها بازیگر حرفه ای آقای یاکیده مجذوب این سریال شدم و به عشق خودشون این مجموعه رو دنبال میکنم از بس که حرفه ای بازی میکنن مثل بازیگرای درجه یک هالیوود حتی بیشتر که واقعا کارشون ستودنیه , فقط یه خواهش از آقای یاکیده داشتم اونم اینه که تو آینده یه برنامه ای واسه طرفداراشون بذارن که ما بتونیم از نزدیک ملاقاتشون کنیم. من به شخصه که خیلی دوست دارم همچین برنامه ای پیش بیاد. خیلی ممنون آقای یاکیده

من هم امیدوارم که شرایطی پیش بیاد که این اتفاق بیفته:)

چی شد که این کار را پذیرفتید؟خیلی با کارهای دیگرتان تفاوت داره،البته بی شک خوب از عهده اش برآمدید. چقدر برای اجرای این نقش به ویژه صحنه های پر حرکت و به اصطلاح اکشنش تمرین داشتید و در پایان بازی در این نقش ایا تاثیری در زندگی شخصی شما داشته واگر آری چه اندازه. پیشاپیش برای پاسخ ها سپاسگزارم

آقای نوید فرهمرزی
گریمور کار جدی ترین عامل برای پذیرفتن این نقش از طرف من بود

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کیکاووس یاکیده ی عزیز ... با تشکر از بازی فوق العاده عالی و قدرت مند شما من خواستم لطف کنین و به سوالات من جواب بدید : 1 - آیا شما دوره ی بازیگری دیده اید و یا این که رشته ی تحصیلی تون مرتبط با بازیگری بوده است ؟ اگر دوره دیده اید نزد کدام اساتید ؟ 2 - با توجه به نقشی که در این سریال بازی می کنید برام جالبه بدونم که خطرناک ترین شیطنت شما در دوران نوجوانی یا دانشگاه چه بوده است ؟ 3 - تا چه مقدار در کار از بداهه گویی استفاده می کردید ؟ آیا سکانس یا دیالوگی بوده که خود شما پیشنهاد داده باشید ؟ ممنون از بزرگواری شما هنرمند بزرگ .

1-خیر! من تا گلاب پاچ بیشتر نخوندم.
2- روم نمیشه بگم
3- هرگز
4- پیشنهاد دادم به ندرت قبول شد.

موفق باشيد.مي خواستم بدونم شما كدوم كاراكتر سريال رو بيشتر دوست داريد؟
البته به جز جمشيد كاظمي!

حسین یاری "سرگرد"

1.چرا به بازیگری روی آوردید و چرا یک نقش اصلی (کامران) رو قبول کردید؟
2.آیا شما برای این سریال تمرینات خاصی از نظر آمادگی بدنی دیدی یا بدل داشتید؟
3.بنظرتون شخصیتتون تو سریال هوش سیاه1 بهتر بوده یا 2؟
4.اگر هوش سیاه3 ساخته شود در آن بازی میکنید؟
5.آیا بازیگری را ادامه خواهید داد یا سرودن شعر و یا دوبلوری را ادامه میدهید؟

در آخر هم از هنرنماییتون ممنونم و اینکه امشب جوابمون رو میخواید بدین.

1- معذرت میخوام:)
2- تعداد زیادی ازپلان ها رو خودم بودم و فقط دو پلان بدل داشتم، ولی طراحی اتفاقات با دوستان بدلکار بوده
3- این ها مکمل هم بوده اند، خیلی فرقی نداره
4- اگه جواب بدم میفهمید آخر قصه چی شده:)
5- به امید خدا و با حمایت شما دوستان تمام موارد را

من تو يه وبى خوندم شما قرار البومى به اسم خيام منتشر كنيد.اكر حقيقت داره مى خواستم كمى راجع بهش توضيح بدين.ممنون از هنرمند واقعى محبوب ما.

به زودی قراره توسط موسسه رسانه های تصویری متشر بشه، ممنون از حمایت شما

جناب ميشه لطفا اسم مجموعه شعرهاتون رو بگين؟
و اينكه بازيگرى واستون جذابيت بيشترى داره يا گويندگى/دوبلورى/ و يا شعر و شاعرى...؟
شخصيت واقعيتون تا چه اندازه از كامران فاصله داره،به همون اندازه باهوش و جدى و خونسرد هستين؟؟

1-کولی، پیراهن تنگ یک خواب بلند، بانو و آخرین کولی سایه فروش انتشارات قطره
2- وقتی روح نا آرامی داشته باشی، هیچ وقت یک کار نمیتونه برات جذاب باشه
3- این رو باید دیگران بگن ولی بیشتر میگن که باهوش و جدی هستم ولی من آدم عوام فریبی هستم! :)

بزرگترین هدفتوت چیه در زندگی ؟؟!!

رسیدن به آرامش

سلام اقای یاکیده تبریک بابت بازی زیبا وجذابتان وهمین طور صدا ی واقعا ارامش بخشتان ببخشید یه سوالی داشتم چرا شما هیچ وقت مصاحبه نمیکنید ؟ ویه سوال دیگه اینکه چرا زیاد بازی نمیکنید درصورتی که واقعا بازیتون حرف نداره وتک ؟

مصاحبه نمی کنم چون حرفی واسه گفتن ندارم، چشم از این به بعد زیاد بازی می کنم

(agha chera polisa en ghad sari hame chi mifaman?man dg delam raft kamrano gerftan(b khoda polisa en ghad nabeghe nistan

اینو از آقای آبپرو بپرسید!:)

هوش سیاه 3 هم میسازن؟

از ما نمیتونید حرف بکشید :)

با سلام خدمت بازیگر محبوب من، سوال اول بنده ، در مورد چرایی قبول یک شخصیت اکشن و خرابکار در مقابل شخصیت واقعی شماست، کیکاووس پاکیده یک شاعره و نویسنده کتاب و دوبلور ، چرا میاد یه شخصیت جنجالی و خرابکارانه رو قبول میکنه،آخه هیچ نزدیکی بین کیکاووس و کامران نیست، قابل درک نیست !؟ و آیا کامران لطمه ای به کیکاووس نمیزنه ؟ - صدای خودتون رو کنترل میکنین؟ یعنی تغییری در صدا هست؟ آخه دوبله های پیشین شما صداش فرق میکرد . 3: و چرا شما رو در عرصه سینما و تلویزیون کمتر میبینم ؟ . و سوال آخر ، که دوست دارم قاطع جواب بدین ، آیا دوست داشتین واقعا هوش سیاه میبودین با این ضریب هوشی بالا ؟ به جای شعر و هنر ؟ . سپاس ....

1- با شما موافقم، ولی بازیگری یعنی تجربه ی زندگی متفاوت ازآن چه تجربه می کنید، و هر چقدر از واقعیت شما دورتر باشه نشانگر توانایی شما در بازیگری است، اگر مقوبل افتاده خوشحالم.
2-هرگز، کامران وجه پنهان شده ی کیاووس است
3- سعی می کنم در سطح اکتم از صدام استفاده کنم
4- برای این که حمایت شما کم بوده!
5- هیچ چیز رو برای همیشه دوست ندارم...

salam ..mamnun az inke baz maro ba seda v sima ashti dadin ...khaste nabashin ..ye soal dar zamine duble dashtam.. chejuri mishe b donyaye duble rah peyda kard ? aya mahdudyate seni ham dare ? mamnun va baz ham mamnun ...

تا جایی که خبر دارم محدودیت سنی و تحصیلی داره، به انجمن گویندگان و سرپرستان فیلم مراجعه کنید

با سلام و خسته نباشید اون هم از نوع خیــــــــــــلی زیــــــــــــاد و ممنون از اینکه وقت می زارید و به سوالای عجیب غریب ما جواب میدید 1_ می خواستم بپرسم تا حالا هیچ وقت نقشی توی فیلمی یا سریالی بوده که خیلی دوست داشتید شما اون رو ایفا می کردید؟ 2_الان در زمینه بازیگری چه کار/کارهای جدیدی رو شروع کردید؟ در زمینه دوبله چی؟ بازم ممنون از لطفتون

1- بله، دوست داشتم حملت رو برای کزینوتزوف بازی کنم
2- هیچ کدوم و هیچ فعالیتی ندارم

salam aghaye yakideh mikhastam azatoon baraye bazye besyar alitoono tashakor konam,vaghean bi nazire man ke ba har bar didan lezat mibaram.mikhastam beporsam chy shod az doobleh varede ardeye bazigary shodid?

من از تاتر رفتم دوبله و از دوبله دوباره اومدم بازیگری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای یاکیده شما بدن فوق العاده ای دارین چقدر ورزش می کنید؟؟

اگر حالم خوب باشه هفته ای شش جلسه

سلام این قسمت عالییییییییییی بودین!!!!خصوصا تو نوع کشتن خواهر ایمان!
خواستم بدونم چرا تو برنامه های زنده تلویزیونی حضور ندارید؟؟؟؟؟؟

تور خدا معاف بفرمایید!

سلام آقای یاکیده ی عزیز.واقعا صداتون حرف نداره و خیلی قشنگه و همینطور شعر هاتون هم خیلی زیباست.بازی کردن شما هم در سریال هوش سیاه خیلی عالیه.فقط امیدوارم هر چه زودتر آلبومتون رو با اشعار خیام منتشر بشه.راستی فیلم عقاب صحرا که بازی کردین میشه یکم در موردش توضیح بدین؟ممنون.با آرزوی بهترین ها برای شما همیشه موفق باشین.

خیام به زودی تو همین روز ها منتشر میشه
عقاب صحرا هم تو پاییز اکران میشه

ye soale digeh rasty,aghaye yekideh naghshe kamran ba inke manfy hast vali ye joorayee doost dashtany hast,hadeghal man injoory fekr mikonam,aya makhsoosan in etefagh oftad ke ba in ke naghsh manfiyeh doostdashtany basheh ?

این که شما چرا اون رو دوست دارید رو شما باید پاسخ بدید، همه ی آدما اگر دقیق نگاه کنید دوست داشتنی هستند

میتونم بپرسم اطلاعات خودتون در کامپیوتر در چه حد هست?

چرا میخواهید آدم رو ضایع کنید؟!!؟ :))))

خواستم از استاد یاکیده بپرسم ، واقعا شما مانند تو فیلم اطلاعاتتون در مورد اینترنت بالاس

ای باباااااااااااا :))))))))

1.به چه زبان های خارجی تسلط دارین ؟
2.تا چه حد از ایفای نقشتون در هوش سیاه راضی هستین ؟
3.این یکی سوال نیس خواستم بگم اسپند دود کنید برا خودتون ماشالا هر شب کلی کشته مرده میدین با این نقش و بازی و صدای زیباتون ، ما تو خونه همه دوستتون داریم همیشه موفق باشین

1- 13400 نوع از زبان ها تسلط دارم :)))) به زبان مادریم هم تسلط ندارم!!!!
2- رضایت من منوط به رضایت شماست
3- ومن فدای شما بشم، هستم چون هستید

نقشی که اینجا دارید فوق العاده هست . می خواستم بپرسم از نقشتون راضی هستید ؟ تا چه حد با نقش کامران ارتباط برقرار می کنید . فکر می کنید ادمایی مثل کامران چقدر می تونن موفق بشن ! به این جمله که میگن یه نابغه رو نمیشه زندانی کرد چقدر ایمان دارید ؟ و چقدر از کامپیوتر اطلاعات دارید . و همینطور چقدر باور دارید میشه با کامپیوتر کارهای بزرگ انجام داد . سوال اخر به نظرتون در اینده با پیشرفت کامپیوتر ها ، چه اینده

1- قطعاً
2- 1200%
3- تنها کسی که میتونه یک نابغه رو زندانی کنه خودشه
4- خخخخخخ
5- 100%
6- تبدیل به عدد میشیم...

با سلام . من واقعا عاشق شخصیت کامران هستم و مسلما به دلیل بازی بسیار بسیار زیبای آقای یاکیده هست.این اولین نظر بنده در فیس بوکه که تنها به دلیل قطعی شدن این قرار این تصمیم رو گرفتم.خیلی از سوالات رو بقیه پرسیدن.میخواستم بپرسم شما خودتون این نقش رو چقد دوست داشتید؟من تازه دیشب فهمیدم که شاعر هستید و واقعا متعجب شدم که چه عالی از پس این نقش براومدید.قسمتهایی از فیلم که نیاز به بستن سیمها و تایپ سریع و کارهای تخصصی با کامپیوتر داره رو آیا خودتون انجام دادید؟ببخشید که طولانی شد.

عاشق کامرانم، در پلان آخر نمیدونم چقدر گریه کردم....

کارهای کامپیوتری رو معلومه نه!

ميخواستم از اقاي ياكيده بپرسم كه اين نقش چقدر درزندگي عاديتون تأثير داشته

اگه قرار باشه از هر نقشی تاثر بگیرم اوضاع خیلی خراب میشه.

===================================

برای دیدن بقیه سوال و جواب ها به پیج زیر برین:

pouria94
13-06-2013, 10:57
ممنون از شما بخاطر تنظیم این مصاحبه مجازی...

ولی احساس میکنم شخصیت عجیبی دارند آقای یاکیده!!.. کم حرف.. سرد... و عاشق ماجراجویی و تجربه کارهای متفاوت!!!!

Переклад не
13-06-2013, 11:19
کاش واقعا یاکیده کامران بود اما منهای نقش های منفیش.یعنی یه هکر به تمام معنا بود اما اینطوری شرور نه

constant_boy23
13-06-2013, 12:47
تنها كسي كه ميتونه به نابغه رو زنداني كنه خودشه ...چه جمله شاخي :n12:

اوني كه گفته به چند نوع زبان تسلط داريد فازش چي بوده ؟ مگه رئيس روابط بين الملل هست :n08:

اينطور كه از حرفاش استنباط ميشه اينه كه هوش سياه 3 احتمال خيلي زياد خبري ازش نيست و قراره اتفاقات بدي براي كامران بيفته :n27:

Alireza SM
13-06-2013, 14:35
آقا این چه طرز آدم کشتن بود ؟؟؟ سیخ کباب رو به گوشت که هیچی؛ میخواستی به گوجه فرنگی هم فرو کنی به این راحتی نمیرفت :O
اون درگیری شهاب با اون پرستار قلابیه هم خیلی ضعیف بود شهاب یه لگد میزد اصلا پاش نیم متری طرف هم نمیرسید ولی طرف پرت میشد اونور =)) اون پرستار مرد قلابیه که به نظر من تابلو پلیس بود اون پرستار زن هم ممکنه که آخرش پلیس از آب دربیاد ولی احتمالش خیلی کمه.
فکر میکنم پلیس ها میخوان که شهاب به بالادستیهاش نزدیک بشه و از طریق اون بتونن سرنخ گیربیارن.

Ghaioom
13-06-2013, 14:41
بابک فکر کنم یه جورایی دوبلره ؟دی
من که اینجور فکر میکنم.

با دیال آپ کانک شد دانلودشو از ماهواره ای میکرد که قابل پیگیری نباشه

منم همینو گفتم!

در ضمن این فکر کردنشون تو حلقم. با همدیگه تو این قسمت اینقد فکر کردن آخرم ار بورس زنگ زدن و فهمیدن! :n09::n02:
داشتن نزدیک میشدن بعد از بورس زنگ زدن.

هوش سیاه 3 هم میسازن؟

از ما نمیتونید حرف بکشید :)

:n08: خعلی باحال ج داد!

تور خدا معاف بفرمایید!
فکر کنم شبیه اینو تو یه قسمتی به کار برد. قسمتهای جدیدتر فکر کنم :n02:

میتونم بپرسم اطلاعات خودتون در کامپیوتر در چه حد هست?

چرا میخواهید آدم رو ضایع کنید؟!!؟ :))))
یعنی اطلاعاتش از کامپیوتر خوب نیست عایا؟! :n02:

خواستم از استاد یاکیده بپرسم ، واقعا شما مانند تو فیلم اطلاعاتتون در مورد اینترنت بالاس

ای باباااااااااااا :))))))))

:n08:

4- خخخخخخ
اینو خوب اومد. انگار زیاد تو اف بی میگرده! :n09::n02:

فکر میکنم پلیس ها میخوان که شهاب به بالادستیهاش نزدیک بشه و از طریق اون بتونن سرنخ گیربیارن.
به زودی آزاد میشه و پلیسها میرن دنبالش! :n10::n09:

در ضمن تو این قسمت اون گفت سپهر رو لو دادی فک کنم. کار کامران بود فکر کنم. اون اشتباه میکنه!

بعدشم اونجا که با گوشی ایمان داشت حرف میزد به دوست ایمان زنگ زده بود جلوش کلاه ایمنی بود اون کلاه ایمنی که مال موتورش بود که تا جایی که یادم میاد نتونست بیارتش! حالا کلاه ایمنی اینجا! سوتی بزرگ عایا؟! دی
اینم عکسش:

در آخر تیکه حمله سایبری در هوش سیاه ضبط شده توسط خودم:

Переклад не
13-06-2013, 15:58
آقا این چه طرز آدم کشتن بود ؟؟؟ سیخ کباب رو به گوشت که هیچی؛ میخواستی به گوجه فرنگی هم فرو کنی به این راحتی نمیرفت :O
اون درگیری شهاب با اون پرستار قلابیه هم خیلی ضعیف بود شهاب یه لگد میزد اصلا پاش نیم متری طرف هم نمیرسید ولی طرف پرت میشد اونور =)) اون پرستار مرد قلابیه که به نظر من تابلو پلیس بود اون پرستار زن هم ممکنه که آخرش پلیس از آب دربیاد ولی احتمالش خیلی کمه.
درمورد سیخ چرا میشه . اگه سیخ درست حسابی بخرید میبینید که خیلی سفتن و به خاطر اینه که در اثر سنگینی گوشت کمانه نکنن

payam178
13-06-2013, 16:08
سلام دوستان
به نظرتون هوش سیاه 3 ساخته میشه؟

Ghaioom
13-06-2013, 16:13
سلام دوستان
به نظرتون هوش سیاه 3 ساخته میشه؟
علیک سلام
در آخر این قسمت 2 معلوم میشه به احتمال زیاد. :n06: الان چیز اضافی ای نمیشه گفت.

..............

اصلا حال نمیکنم دو روز هوش سیاه نمیده! :n02::n27: تاپیک بزاریم استراحت کنه یکم D:

M E S S I
13-06-2013, 16:15
یه سری دیگه از سوال و جوابها :(سری اول #547 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

شما پیشنهادی برای اجرای تلویزیونی ندارید؟ یا اجرا رو دوست ندارید؟ مطمئنم خیلی لذت بخشه اگر شما رو در حال اجرای یه برنامه خاص ببینیم. یه برنامه متفاوت.

کیکاووس: من غیر قابل کنترل تر از یک مجری هستم:)

یه سئوال که از اقای یاکیده دارم اینه که چرا ایشون دیگه فیلم دوبله نمیکنند واقعا حیف نیست ؟

کیکاووس: که مپـــــــــــــــرس...

سلام یه سوال داشتم چرا اقای یاکیده که در هوش سیاه فوقالعاده بازی می کنند در کار های دیگه شرکت ندارند میدونم که هر بازیگری دوست نداره یه کار ضعیف رو اجرا کنه و به هر درخواستی پاسخ مثبت نمیده اما ایا بازی نکردشون به این خاطر بوده که کار قوی نبوده ؟یا بهشون پیشنهاد کاری ندادند؟ یا در بحث مالی به توافق لازم نرسیدن ؟ خوشحال میشم جواب بدن ممنون

کیکاووس: سرنوشت...

اگر ب برنامه اي مثل زنده رود يا غيره دعوت بشين بازم نميريد؟;((((((((

کیکاووس: درحد امکان خیر

اقای یاکیده تا اینجا کدوم سکانس رو بیشتر دوست دارید؟؟؟

کیکاووس: فرار از زندان، در بغل مجید واشقانی

خيلي نامرديد که نميگين تحصيلاتتون چيه من هميشه خيلي پافشاري ميکنم بالاخره مي فهمم !راستي اگه ايميل بديم بتون جواب ميدين؟

کیکاووس: دارم میخونم برای سم پاچ :)))
زیاد ایمیل هامو چک نمی کنم، ولی پی ام های فیسبوک را چرا

آقای یاکیده ی عزیز با سلام و خسته نباشید و تبریک به خاطر بازی فوق العادتون .... واقعا بی اغراق می گم ... دوست داشتنی و فوق العاده بازی کردین .... می خواستم بدونم آیا تمریناته خاصی رو برای بازی در این نقش پشت سر گذاشتین ؟

اگه منظورتون تمرینات ذهنی است، بله.

salam aghaye yakideh
shayad jaleb bashe bedoonin man too kolle seryal az bishtariiin chizi ke khosham oomadeh sedaye mahsharetoon va range cheeshaye binaziretoon e !
1.Doost darin ke khanandeh beshid o be khanandegi fekr kardid?
2.khanandeh o bazigar e mored e alaghatoon kian?
3.che varzeshi ro doost darin o donbalmikonin?
mamnoonam azatoooon

کیکاووس:
1- خیر
2- خواننده استاد شجریان، بازیگر جانی دپ
3- ورزشی که دوست دارم تیر اندازی با کمانه ولی بدن سازی کار می کنم.
اما تجربه ی خیلی از ورزش ها رو دارم، جودو کیک بکسینگ و ...

سلام خدمت آقای یاکیده عزیز، می‌خواستم بدونم چه عاملی باعث شده که از بین کارگردانان سینما فقط حاضر شدید با خانم میلانی کار کنید؟ و دوم اینکه گفتید سر سریال هوش سیاه دچار مشکلات جسمانی شدید، که البته خیلی‌ متأسفم از شنیدنش، فکر می‌کنید ارزشش رو داشت؟ لطفا نگید "اینو باید شما بگید." خیلی‌ ممنونم از این همه محبت که حاضر شدید وقتتون رو اختصاص بدید به هوادارانتون، واقعاً کار آسونی نیست به این همه سوال جواب دادن.

کیکاووس: 1- ایشون بسیار کاربلد و با شخصت هستند،
2- رضایت شما قطعاً ارزشش رو داره

حرف از پرسش و پاسخ اینجاست ...
میخوام این جمله پایین رو تقدیم به کیکاووس یاکیده عزیز کنم
no matter what the question is love is the answer
چهار سوال برای من مطرحه ...

کیکاووس: واااااااااات دید وی سی؟!!؟
آب - آتش - خاک - هوا

سلام.خسته نباشید.اول از همه میخواستم تشکر کنم از بازی بسیار خوبتون در سریال هوش سیاه.شما واقعا نقشتون رو عالی بازی کردین.من چند تا سوال ازتون داشتم.شما رشته ی تحصیلیتون در دوره ی دبیرستان چی بود؟در دوره دانشگاه رشتتون چی بود و توی کدوم دانشگاه تحصیل میکردین؟چگونه وارد سریال هوش سیاه شدید؟میشه یه خاطره جالب از سریال بگید؟و در اخر اینکه شما نقاشی هم میکنید یا اینکه به کارای هنری دیگه ای علاقه مند هستین؟با تشکر از شما.

کیکاووس: دبیرستان مبانی آب پاچی... :)
در دانشگاه آپاچستان و در رشته ی آب پاچی :)))
از طریق آقای نوید فرحمرزی وارد شدم، طراح گریم سریال.
خاطره در حوصله ی تایپ نمی گنجه!
مجسمه سازی

با سلام خدمت شما-این سوال رو داشتم که 1.شما به وبلاگ های مرتبط با هوش سیاه سر میزنین؟2.بازیگری رو بیشتر دوست دارین یا نوشتن؟3.وارد شدن به کار دوبله چطور؟4من با دیدن شما توی این سریال برای انتخاب رشته دبیرستان مصمم تر شدم که بشم یک هکر!!:))

1- کیکاووس: نه متاسفانه
2- هر دو
3- بالا توضیح داده شده
4- اینو با مهرداد صالح هماهنگ کنید، اما اگه بانک زدید 50% به 50%

من در چندتا سایت خوندم که شما ایرانی الاصل نیستین این درسته؟؟؟؟

کیکاووس: چطور کیکاووس میتونه غیر ایرانی باشه؟!!؟

آقای یاکیده در حین پرسش سوالات پاسخ می دن یا اینکه در انتها ی پرسش ها این کا رو می کنن؟

کیکاووس: در حین پرسش

آقاي ياكيده قبل از هرچيزي از بازي عالي و واقعا زيباي شما ممنونم بعضي اوقات من واقعا باورم ميشه كه كه يه همچين شخصيتي وجود داره از شما چند تا سوال دارم اينكه چقدر نقش كامران رو دوست داريد??بعد از هوش سياه چه نوع نقش هايي به شما پيشنهاد شد و اينكه خودتون دوست داريد بعد اين نقش چه نقش هايي بازي كنيد??بازيگري رو بيشتر دوست داريد يا دوبله??دليل كم كاري شما چيه???لطفا به سوال هاي من جواب بدين

کیکاووس: بعد از هوش هنوز پیشنهادی نداشته ام
هر دو رو دوست دارم، دلیل کم کاریم تنبلی است :))

1- خودتون دوست داريد بعد از اين نقش چه نقش هايي بازي كنيد؟
2- نام شما جزء نام های اصیل هست. اگر ممکنه معنای نام خانوادگیتون رو هم به ما بگید.
3- و اینکه چرا حضورتون در دوبله کم رنگ شده؟ ما دوست داریم همیشه صدای شما (و البته بازی زیباتون) رو بشنویم و ببینیم.

کیکاووس: 1- نقش های مثبت
2- نام یک آتشکده است
3- آخه 24 ساعت فقط 24 ساعته :))

دوست داشتي جاي جمشيد بودي؟

کیکاووس: بودم دیگه!!!

شاهکاری که بیشتر از همشون دوستش دارین؟(گرچه همش فوق العادست)

آبی کیشلوفسکی

بعضیا میگن این اولین کاری از شما بود که توش کل صورتتونو اصلاح کردید.این حرف درسته؟

کیکاووس: خیر!

اولین اثر هنری شما چی بود؟

کیکاووس: گویندگی کاراگاه رکس، بابا لنگ دراز

آیا واقعا شما ه-ک بلدید ؟

کیکاووس: حکاکی بلدم :)

میخواستم از جناب یاکیده بپرسم،چقدر این نقش رو دوست دارن؟ ایا دوست داشتن نقش دیگه ای رو ایفا میکردن در این مجموعه؟( البته این نقش فقط برازنده شخص خودشونه با اجرای بسیار حرفه ای

کیکاووس: خیر فقط کامران

بازم من؛ آیا در بازیگری الگوی خاصی دارید؟ و اگر ممکنه بازیگر مورد علاقه ایرانیتون رو هم بگید، ممنون میشم.

کیکاووس: الوگوی خاصی ندارم و بازیگر مورد علاقه من احمد آقالو

من کلا در همه سایت ها بیوگرافی شما رو خوندم.تو همه نوشتن شما متولد بهمن هستید اما نگفتن شما متولد کدام روز بهمن ماه هستید.میشه خودتون بگید؟

کیکاووس: بیستم بهمن 1347

همین که حضور داشته باشند خیییییییییییییییییلیییییی ییییییییی هست فقط یک سوال ازشون بپرسید :این شعر های زیبا و فوق العاده از کجا نشأت میگیرند؟

به خدا اگه بدونم!

تعریف شما از شخصیت کامران،روحیات،علایق،گذشته ،اعتقادات و...بر چه اساسی بود؟آیا در فاصله ی تولید فصل اول تا دوم تصور شما تغییری هم کرده؟

1- من فکر می کنم کامران یک کاراکتره، آقای آب پرور معتقده یک تیپه، من برای کاراکتر بودنش تعریف درم قطعاً آقای آب پرور هم تعریف دارن،
2- از تراکتور روزگارسوال کنید نه از من:)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد یاکیده. اگه باز هم چنین نقش های برجسته و نابی برای بازی در تلویزیون به شما پیشنهاد بشه قبول می کنید؟ با تشکر

120%

خوده کیکاووس یاکیده از نظرخودش چه شخصیت عاطفی ای
داره و با چه احساساتی زندگی میکنه؟

به خدا اگه خودم میفهمیدم تکلیف زندگیم روشن تر بود :)

آیا واقعا شما زرتشتی هستین؟

تفتیش عقاید؟!؟

===================================

برای دیدن سوال و جواب های بیشتر به پیج زیر برین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba2321
13-06-2013, 17:11
کسی در مورد سوتی های سریال ازش نپرسیده بود؟؟!

elahe_n12345
13-06-2013, 17:26
کسی در مورد سوتی های سریال ازش نپرسیده بود؟؟!

تا جایی که من یادمه چند تا پرسیدن، که همه رو می گفت باید از آقای آب پرور بپرسید :n06:

nima_707
13-06-2013, 18:23
چرا انقد آبپاشی آبپاشی میکنه ... :n08:

boy_kochak
14-06-2013, 09:21
کلا دوتا چیز پرچمش همیشه بالاس یکی جمشید دوم اردیبهشت یا ....

حالا هی برید بزنید سر کلا هم :n02:

hossein019940
14-06-2013, 09:27
کی فردا میشه تا دوباره هوش سفید رو ببینیم

waltz
14-06-2013, 11:07
شنیدم طرق تو این سریال تو زندون با صابون مودم درست میکنه :n08:

Jang Bogo
14-06-2013, 11:52
شنیدم طرق تو این سریال تو زندون با صابون مودم درست میکنه :n08:
اشتباه شنیدید...

payam178
14-06-2013, 14:45
سلام دوستان
دیشب هوش سیاه نگذاشت؟
آخه امروز هم تکرار نداشت

Azot
14-06-2013, 14:53
سلام دوستان
دیشب هوش سیاه نگذاشت؟
آخه امروز هم تکرار نداشت

دوست عزیز پنجشنبه ها و جمعه ها این سریال پخش نمیشه.

Rhodes
14-06-2013, 15:37
توی این سری از سری قبل جوون تر شده.
یه چیز مسخره : اتاق زندانی رو میزارن کنار حیاط ؟
همون طور که اونو زد از در افتاد بیرون و فرار کرد . خوب خودشم اگه دستبندو باز کنه راحت میتونه در بره......

Alireza SM
14-06-2013, 16:32
جایی ذکر نشده که این سری چند قسمته ؟ دفه پیش که 15 قسمت بود ولی اینطور که بچه ها میگن و اینطور که داستان پیش میره باید یه ماهی منتظر بمونیم تا آخرش

kenzu
14-06-2013, 16:53
وسط سوتی ها دارن سریال پخش میکنن :n02:

Vah!d
14-06-2013, 18:15
این سریال 26 قسمت هست. تو فیس بوک این سریال میتونیین خیلی اطلاعات بدست بیارین مثلا اینکه .... دستگیر میشه :دی

qwertym
14-06-2013, 18:25
هوش سیاه رای داد :n13:

mojtaba2321
14-06-2013, 19:02
توی تیتراژ ابتدایی دقت کردید اون مردی که روی درخت وایساده کی هست!!!

hossein019940
14-06-2013, 19:51
آخه چقدر ادم رو میزارن تو خماری.........

Alireza SM
14-06-2013, 20:53
توی تیتراژ ابتدایی دقت کردید اون مردی که روی درخت وایساده کی هست!!!

کجا ؟ کدوم مرد ؟ کی هست ؟

mr_khodaei2008
14-06-2013, 21:06
قسمت 15 را خلاصش را دیدم . کامران که شهام را خرید و اون بورسی هم گفت سهام مال شماست و بورس را پکوند پس چرا تو اخبار رادیو گفت که کاری نتونستن بکنن

و این سیخ فور کردنش خیلی مسخره و ضایع بود

hossein019940
14-06-2013, 21:54
به نظر من هوش سیاه 1 بهتره بود تا الان این رو ساختن البته از نظر پلیسا میگم که تبلت دستشونه

qwertym
15-06-2013, 06:59
به نظر من هوش سیاه 1 بهتره بود تا الان این رو ساختن البته از نظر پلیسا میگم که تبلت دستشونه

این تبلت دست گرفتنشون رو اعصابه .... :n24:

hossein019940
15-06-2013, 07:34
آره.حالم آدم بد میشه اینارو میبنن...

Alireza SM
15-06-2013, 10:30
باید به این این کاظمی بگیم یکی از این پلیس ها رو گروگان بگیره و تبلتش رو کش بره تا این پلیسا عبرت بگیرن :|

Jang Bogo
15-06-2013, 11:23
شاید واقعا تو فتا زیاد با تبلت کار میکنن. ولی اگه تبلتها اندروید باشن ضایعکاریه چون سیستم عامل اندروید اصلا امنیت نداره.

Thor God
15-06-2013, 11:28
تبلت رو که یه بار نشون داد لنوو بود ( توهمون صحنه عملیات )
توی مرکز پلیس هم اون تبلت خیلی کوچیکه فکر کنم نکسوس ۷ باشه

mr_khodaei2008
15-06-2013, 20:57
مسخره ترین جای قسمت امشبش

وقتی ایمان داشت هارد را در میورد کامران از فاصله دور بهش گفت پس هارد اینجاس . واسه کامران که مخ هست یعنی به عقلش نرسید که از دور بگه ممکنه فرار کنه میتونست بره پشت سرش و اسلحه بزاره بگه هارد رو بده

یه سوال واقعا کسینمیدونه هدف و ماموریت کامران تو هوش 1 چی بوده که نتونسته انجام بده و سیستم داره حذفش میکنه

Rhodes
15-06-2013, 21:04
مسخره ترین جای قسمت امشبش

وقتی ایمان داشت هارد را در میورد کامران از فاصله دور بهش گفت پس هارد اینجاس . واسه کامران که مخ هست یعنی به عقلش نرسید که از دور بگه ممکنه فرار کنه میتونست بره پشت سرش و اسلحه بزاره بگه هارد رو بده

یه سوال واقعا کسینمیدونه هدف و ماموریت کامران تو هوش 1 چی بوده که نتونسته انجام بده و سیستم داره حذفش میکنه

مگه 1 رو ندیدی ؟؟
هدفش دزدی از موزه سکه های قدیمی و عتیقه بود که نشد....

این قسمت هم که قسمت راز بقا و نشون دادن مناظر طبیعی بود..... چه وضعشههههههه...

Amir hossein k
15-06-2013, 21:14
لينك دانلود اين سريالو كسي داره ؟؟

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

RIZA.R
15-06-2013, 21:15
اونجایی که اون یارو فل خورد افتاد جلو پلیسا خیلی مسخره بود

+پلیسه گقت با وی پی ان وصل شده نتونستیم ردیابیشن کنیم:n02:

M o h a m m @ d
15-06-2013, 21:15
پلیس چطور یه دفعه از تو بیابون سر دراورد بعد ایمان دستگیر کرد؟
چرا نرفتن دنبال کاظمی گذاشتن فرار کنه رفتن خونه خالی بازرسی کنن؟
کارگردان خودش نفهمید چکار کرد ! :n21:

Переклад не
15-06-2013, 21:16
ای بابا چطوری براحتی هیتمن بازی دراوورد ؟؟ اون نگهبان و صدای شلیک اسلحه تو اتاق همگی کشک بودن که هیشکی نفهمید؟

بی باک بی بال
15-06-2013, 21:50
من که درست نفهمیدم
ایمان از ویلا فرار کرد رفت سوا ماشین شد دو ساعت با ماشین رفت کنار هم ویلا بعد افتاد جلو ماشین پلیس که داشت میرفت توی همون ویلا

qwertym
15-06-2013, 21:55
کلا این قسمت خیلی عجیب غریب و پر از سوتی و اشتباه بود :n04:

hossein019940
15-06-2013, 21:58
این سوتی ها عادی هستش تو فیلم های پلیسی ایرانی:n02:

clau
15-06-2013, 22:04
هر چقد هم سوتی داشته باشه میارزه به کل سریالهای آبکی که شبکه 3تا الان پخش کرده

banii
15-06-2013, 23:01
وقتی توی زندان بود چقدر لوتی بود ... برای این و اون پول میفرستاد ... الان جانی شده ... :n01:

3Dmajid
15-06-2013, 23:05
واقعا دیگه نمیتونم سوتیای این فیلمو تحمل کنم :n21:

elahe_n12345
16-06-2013, 00:22
منم انتظار نداشتم وقتی کامران فهمید ایمان کجا هاردو قایم کرده اصلا حرف بزنه، گفتم الان اینم می کشه! ولی بالاخره باید یه جوری بشه که پلیس بتونه پیداش کنه دیگه. فکر به خاطر این بوده

Thor God
16-06-2013, 00:47
ولی قشنگ کار کردن. اون بخشش که میره پیشه دوست قدیمیش خیلی جالب بود من خوشم اومد.
اما قسمتی هم که درها رو بست تا اون پسره فرار کنه و بره دنبالش هم قشنگ بود. ولی بعدش رو خراب کردن که کامران سوتی داد. آخه کسی با اون همه هوش همچین کاری می کنه ؟

من در حال حاضر داستان رو خوب نگرفتم چون فیلم ۱ رو کامل دنبال نکردم. تا اونجا که فهمیدم یه سازمان سری هست که یه سری آدم رو اجیر می کنه برای خرابکاری او ایران و چون کامران از دستوراتشون سر پیچی کرد میخوان بکشنش. درسته ؟

MR.CART
16-06-2013, 05:59
اقا من جدی میپرسم واقعا شماها حاضرین وقتتون رو پای همچین سریال( که اکثرتون گفتین فیلم) 99% تخیلی و غیر واقعی،تلف میکنین؟و حتما هم افتخار میکنین که ایران چنین سریالایی ساخته؟بابا از شما بعیده اخه...

3Dmajid
16-06-2013, 06:44
اقا من جدی میپرسم واقعا شماها حاضرین وقتتون رو پای همچین سریال( که اکثرتون گفتین فیلم) 99% تخیلی و غیر واقعی،تلف میکنین؟و حتما هم افتخار میکنین که ایران چنین سریالایی ساخته؟بابا از شما بعیده اخه...
من که خداییش دست و پا شکسته میبینم ...
تا الان کلا چار پنج قسمتشو دیدم ... ولی دیگه نمیشه سوتیاشو تحمل کرد.
آخه وسط بحر و بیابون یه دفعه پلیس از کجا پیداش شده :n15:

Alireza SM
16-06-2013, 07:55
خوب بود این قسمت در کل.

وین رونی
16-06-2013, 11:20

هرکسی نظر شخصی داره و این نظر شماست. و نظر شخصی من اینه که به نسبت و حتی فراتر از اون سریال خوبیه و نظرمو تحمیل نمی کنم به دیگران

Переклад не
16-06-2013, 11:38

اگه به شماها باشه که باید همه پای اتم بشینن و اتم کشف کنن

Thor God
16-06-2013, 12:19
من که خداییش دست و پا شکسته میبینم ...
تا الان کلا چار پنج قسمتشو دیدم ... ولی دیگه نمیشه سوتیاشو تحمل کرد.
آخه وسط بحر و بیابون یه دفعه پلیس از کجا پیداش شده :n15:

دوست عزیز اونقدر ها هم غیر طبیعی نیست. درسته که کمی اغراق کردن اما توجه کن که تو سکانس قبلی پلیس ها اون خونه رو ردیابی کردن انصافا هم مثله جریان اون ماشین یا هلی کوپتر مسخره نبود.
به همین خاطر سریع رفتن به سمت اون خونه. که اتفاقی اون پسره رو دیدن

اما نکته ظریفی که مشکل داره اینه که پلیس ها یه هلی کوپتر ندارن که بفرستن کله اون منطقه رو از هوا زیر و رو بکنه تا راحت تر کامران رو پیدا کنن ؟ خب یه کم غیر طبیعی میاد. نه ؟

اما در کل فیلم با کیفیت و خوبیه
من همیشه دنبال می کنم

h-blade
16-06-2013, 13:22

این الان یعنی چی!!!!!!!!!! الان من چه جوابی به این پست بدم......؟؟؟؟؟
برداشت من:

1: ما همه بی کلاسیم که این سریالو میبینیم....

2: همه سریال های ساخته شده در دنیا کاملا واقعی و به دور از تخیل هستند......

3: کجا 99 درصد گفتن بیخوده.....

4: ما نباید به سریال های ایران حتی خوب افتخار کنیم......

فرار از اسپم:

اون قسمتی که منظوره دوستان سوتی نبود بلکه این ایمان اشراقی هارد یه جایی نزدیک باغ مخفی کرده بود و خب دیدیم که پلیس ها اون جارو شنا سایی کردند و در راه اون باغ بودن.....

تو این چند قسمت آخری که پخش هوش سیاه دیگه هوش سیاه نیست چون حرکتاش همش قابل پیش بینی شده و مجبوره هی از دست جناب سرگرد فرار کنه......

H A M A S
16-06-2013, 15:57
اونجایی که ایمان افتاد جلوی ماشین پلیسا و گفت کامران اینجاس برای چی هیچکاری نکردن؟لااقل بیسیم می زدن منطقه رو می بستن ! نه اینکه مثل آدمهای ساده برن توی اون خونه لو رفته!

hosseinf722
16-06-2013, 17:19
اونجایی که ایمان افتاد جلوی ماشین پلیسا و گفت کامران اینجاس برای چی هیچکاری نکردن؟لااقل بیسیم می زدن منطقه رو می بستن ! نه اینکه مثل آدمهای ساده برن توی اون خونه لو رفته!

یه بارم اونجا که ایمان با خواهرش اومدن دم در شرکت بعد که دیدن پلیس اونجاس فرار کردن ، همینجوری ولش کردن که بره ، حداقل با یه ماشین نرفتن دنبالش فقط اون یارو الکی پرید رو ماشین بعدش هم که بیخیال شد.

Ghaioom
16-06-2013, 18:09
باید به این این کاظمی بگیم یکی از این پلیس ها رو گروگان بگیره و تبلتش رو کش بره تا این پلیسا عبرت بگیرن :|

زدی به هدف :n02:
تو فیس بوق بهش بگو :n09::n02:

پلیس چطور یه دفعه از تو بیابون سر دراورد بعد ایمان دستگیر کرد؟
چرا نرفتن دنبال کاظمی گذاشتن فرار کنه رفتن خونه خالی بازرسی کنن؟
کارگردان خودش نفهمید چکار کرد ! :n21:
آره منم داش ت اعصابم خورد میشد که چرا دنبالش نرفتن و رفتن به سمت خونه :|
من :|
دوستان :|
کاظمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:بهمن :‌دی

فک کنم هیچکی دقت نکرد که هارد به فنا رفت فک کنم. چون پرت شد و با این پرت شدن باید هارد دیگه فرت بشه! :n09::n02:

mojtaba2321
16-06-2013, 18:54
من که دیگه واقعا دارم نا امید میشم از دیدن سریال....
وقتی پلیسا از مادر و پدر ایمان و الهام بازجویی کردن مگه میشه آدرس باغهاشون رو نداده باشن به پلیس؟؟؟
کامران اینقدر خنگه که بره توی خونه ای که مال پدر ایمان هست آیا؟؟
واقعا برای کارگردان و نویسنده سریال متاسفم.

qwertym
16-06-2013, 20:52
خوب مثل اینکه جای امیدی باقیه که داستان داره روال خوبی میگیره

از یک طرف جمشید پسر سرگرد رو پیدا کرد و از طرف دیگه اون یارو که تو زندان بود و تابلو بود پلیسه مامور اطلاعاتی از آب در اومد

Ghaioom
16-06-2013, 20:59
خوب مثل اینکه جای امیدی باقیه که داستان داره روال خوبی میگیره

از یک طرف جمشید پسر سرگرد رو پیدا کرد و از طرف دیگه اون یارو که تو زندان بود و تابلو بود پلیسه مامور اطلاعاتی از آب در اومد

منم اومدم این دو تا رو بگم.
داشت تو بینگ جستجو میکرد اسم سهیل رو بعدشم که رفت تو سایت مدرسشون :n02: به زودی هم فکر کنم ادرس رو در بیاره بره سراغشون :n09:
اونم الحق که کلکن که پلیس اطلاعات از اب در اومد! :n09::n02:
والا اینا مخشون از کامران بیشتره فکر همه جا رو کردن :n09: دنبال شهابم که هستن :n02:

qwertym
16-06-2013, 21:11
منم اومدم این دو تا رو بگم.
داشت تو بینگ جستجو میکرد اسم سهیل رو بعدشم که رفت تو سایت مدرسشون :n02: به زودی هم فکر کنم ادرس رو در بیاره بره سراغشون :n09:
اونم الحق که کلکن که پلیس اطلاعات از اب در اومد! :n09::n02:
والا اینا مخشون از کامران بیشتره فکر همه جا رو کردن :n09: دنبال شهابم که هستن :n02:

قیوم جان اگه خاطرت باشه رفتار اون یارو تو زندان خیلی تابلو بود همش حواسش پیش جمشید بود من همون موقع که دیدم

مدام حواسش به جمشیده خیلی تابلو بود پلیسی چیزیه داره تو زندان نقش بازی میکنه :n19:

qwertym
16-06-2013, 21:14
یه جای جالب داشتان هم تو خونه سرگرد بود که به پسرش گفت تو دیگه بزرگ شدی مرد شدی برو با زیدت حال کن :n19:اما احتیاط کن وسط

عشق و حالتون جمشید سر نرسه و :n24:

Ghaioom
16-06-2013, 21:47
قیوم جان اگه خاطرت باشه رفتار اون یارو تو زندان خیلی تابلو بود همش حواسش پیش جمشید بود من همون موقع که دیدم

مدام حواسش به جمشیده خیلی تابلو بود پلیسی چیزیه داره تو زندان نقش بازی میکنه :n19:
تو هم مخفت خوب کا میکرده پس :n09::n02:

یه جای جالب داشتان هم تو خونه سرگرد بود که به پسرش گفت تو دیگه بزرگ شدی مرد شدی برو با زیدت حال کن :n19:اما احتیاط کن وسط

عشق و حالتون جمشید سر نرسه و :n24:

حالمون خوش بود تو این فیلمه عشق و عاشقی نیست که اینم انگار شروع شد ! :n23:

5ajad
16-06-2013, 22:25
این قسمت هم خیلی مسخره بود!
اون یارو دوست کامران چرا اسلحه رو داد دست کامران؟:n02:
////
اون سکانس نصیحت سرگرد به پسرش هم داشت حالم بد میشد! یه جوری باهاش حرف میزد انگار 5 سالشه...."بابایی میخواد باهات صحبت کنه":n21:
////
راستی این خونه سرگرد چرا اینقدر آشپزخونش بزرگه!! فقط آشپزخونش اندازه خونه ماست:eh:

شخم های سگه هم افتاد تو کادر:n02:

RIZA.R
16-06-2013, 22:37
شخم های سگه هم افتاد تو کادر:n02:

:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

وین رونی
16-06-2013, 23:23
راستی این خونه سرگرد چرا اینقدر آشپزخونش بزرگه!! فقط آشپزخونش اندازه خونه ماست:eh:

:n21: همینو کم داشتیم دیگه هیچ ایرادی نمونده

دوتا سورپرایز داشتیم امشب دوتا پلیس مخفی

5ajad
16-06-2013, 23:42
از تعقیب کردنشون خوشم نیومد! باید با تبلت یارو رو زیر نظر میگرفتن:دی

vandu
17-06-2013, 14:31
این آقایی که توی زندان بود و مثلا از وزارت اطلاعات اومده بود چطور حاضر شد توی فراری دادن کامران بهش کمک کنه؟! (محل اختفاش در انبار کامپیوترها رو لو نداد و کلی باهاش همکاری کرد)
این قضیه کنترل شده هم نبود که بگیم بعد از فرار هم تحت نظر داشتنش. باز هم خلاف کرد و آدم کشت. و کلی خرابکاری دیگه رو پایه گذاری کرد.
اگر هم کنترل شده بوده که دیگه بدتر. این همه پلیس رو معطل این پرونده کردن در حالیکه خودشون (یحتمل) اطلاعات بهتری داشتن!
باید دید امشب چطور قضیه رو مطرح می کنن...

MR.CART
17-06-2013, 14:44
اقا زدم شبکه 3 دیدم این یارو کامرانه رفته سایت گوگل،اقا این گوگلش چه سریع بودا!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pouria94
17-06-2013, 14:55
گوگل نبود.. bing بود!!

این که باید از اول شروع کنیم هم دیگه حالم رو بهم میزنه!!!

راستی این سرگردمون هم زیاد با اون خانم پلیس حرف میزنه ها... این بود آرمان های ما ؟؟؟

بعد از دوستان اهل فن یه سوال داشتم!!!

آدم واقعا میتونه در یک لحظه هم نگاه کنه به اطرافش و به سوال دیگری پاسخ بده .. هم فکر کنه که چی میخواد تایپ کنه .. و هم اینکه همون لحظه تایپ کنه؟؟؟؟ این شدنیه؟؟؟؟

Ghaioom
17-06-2013, 16:10
آدم واقعا میتونه در یک لحظه هم نگاه کنه به اطرافش و به سوال دیگری پاسخ بده .. هم فکر کنه که چی میخواد تایپ کنه .. و هم اینکه همون لحظه تایپ کنه؟؟؟؟ این شدنیه؟؟؟؟
خوب داش من این آقا ضریب هوشیش خیلی بالاس دقت کردی؟! :n02::n09: در ضمن فیلمه دیگه فیلم ! دی

M o h a m m @ d
17-06-2013, 16:13
دیشب 5 دقه اخر چه اتفاقی افتاد .یه کاری برام پیش اومد ندیدم ؟:n27:

mohammad ahmadi
17-06-2013, 21:57
خودشو سیاه کرده بود شبیه عمو فیروز شده بود!!!!:n08::n08:

Ghaioom
17-06-2013, 22:12
خودشو سیاه کرده بود شبیه عمو فیروز شده بود!!!!:n08::n08:

آره :|

فک کردم سیاه پوست شده :n08:
یکم روشنتر میکرد خودشو دیگه چه قیافه ای بود! :n29:

Thor God
17-06-2013, 22:14
دوستانی که گیره الکی به اون یارو تو زندان دادن ( که به کامران هم کمک کرد)، مگه خودتون ندیدید که یارو گفت اگه کامران تو زندان میموند هیچ کمکی به ما نمی کرد.باید فراریش میدادیم تا به این وسیله گروه رو شناسایی کنن

vandu
18-06-2013, 11:52
دوستانی که گیره الکی به اون یارو تو زندان دادن ( که به کامران هم کمک کرد)، مگه خودتون ندیدید که یارو گفت اگه کامران تو زندان میموند هیچ کمکی به ما نمی کرد.باید فراریش میدادیم تا به این وسیله گروه رو شناسایی کنن

فکر کنم منظورتون من بودم.
در صورتی کارشون صحیح بود که بصورت کنترل شده از زندان خارجش کنن. نه اینکه از دستشون فرار کنه و بعد برن دنبالش بگردن.
بحث اینجاست که آیا اینها میدونستن کامران میخواد فرار کنه؟ جواب در صحبت های همون مامور وزارته. بله می‌دونستن و بقول خودش عمدا آزادش گذاشتن چون توی زندان بودنش به دردی نمی‌خورد. پس هرجایی که احتمال میدادن این ممکنه در بره باید مکانیزمی برای رهگیریش درنظر می‌گرفتن. اما در کمال تاسف هیچ فکری برای این قضیه نشده بود. اصلا همون لحظه که کامران اون نامه جعلی رو از طرف وزارت درست کرد مگه همین آقای مامور مخفی توی زندان نبود؟! چرا خبردار نشد؟ این که اصلا کارش همینه. اصلا اونجا بود که کامران رو در نظر داشته باشه.
جالب اینجاست در لحظاتی هم که در تعقیب کامران هستن هدف دستگیری خود کامرانه و نه آزاد گذاشتنش بصورت عمدی.
حالا گیریم اصلا پلیس بی‌خبر بوده از این قضیه. وزارت دیگه چرا؟! اونها هم دستشون از کامران کوتاهه الان.

pouria94
18-06-2013, 14:33
اگر همه چیز مکانیزه کنترل میشد.. فیلم جذابیتش رو از دست میداد .. و میشه این مشکل رو از فیلنامه ضعیف دونست... میشه یه فرضیه ای رو درست کرد:

وزارت اطلاعات خودش وارد قضیه شده و میخواسته کامران رو فراریش بده... اما دریغ از اینکه کامران از 2 سال قبل به فکر فرار بوده....در آخر خود کامران زودتر از وزارت اطلاعات دست به کار میشه و خودش رو آزاد میکنه.. واسه همون هم دست پلیس و هم وزارت اطلاعات خالی مونده...

البته باید صبر کرد دید چجوری ادامه پیدا میکنه فیلنامه...

بعدش خیلی مسخره بود که برای تحت نظر گرفتن شهاب از کسی استفاده کردند که شهاب میدونست پلیسه....

RIZA.R
18-06-2013, 21:21
داستان خیلی کند شده

سرباز اخه همچین متهمی رو دستبندشو باز میکنن؟اگه شاشبندم میشد نباید بازش میکرد:n24:

hossein019940
18-06-2013, 21:25
متهم رو تو بیمارستان دستبند بهش میزدن اینا رو آنبولانس دستش رو آزاد کردن

Переклад не
18-06-2013, 21:38
آقا وزارت اطلاعات ما که خیلی قوی تر از این حزفا بود .باید کاظمی رو از تو رختخوابش میدزدیدن میووردن اتاق بازجویی:دی

RIZA.R
18-06-2013, 22:18
این دوستِ دوست جمشید،همونی که میگه منم پول میخواد مثل اینکه سرش به تنش زیادی کرده

جمشیدجو حسابشو برس:n12:

این بار پیچ گوشتی بکن تو حلقش:n19:

Переклад не
18-06-2013, 22:21
آره هر کی باهاش دوس شده آخرش رفته زیر خاک:دی

mojtaba2321
18-06-2013, 23:18
اینطور که داره پیش میره به نظر میاد سریال از دست منشی صحنه و کارگردان و نویسنده ها خارج شده...سوتی ها پایان نداره.:n25:

mojtaba2321
18-06-2013, 23:19
این دوستِ دوست جمشید،همونی که میگه منم پول میخواد مثل اینکه سرش به تنش زیادی کرده

جمشیدجو حسابشو برس:n12:

این بار پیچ گوشتی بکن تو حلقش:n19:
بهش میگن کامران، اسم شناسنامه ایش جمشید هست.
لطفا توی تاپیک هم به اسم خودش "کامران" صداش بزنید.

3D-Max
18-06-2013, 23:39
میشه لطفا هرکی هر سوتی میبینه بگه دقیقا چی بوده؟
این که نشد حرف بعد هر قسمت ما میایم اینجا میبینیم :
سوتی ها پایان نداره ، ای بابا چقدر سوتی و ....
خوب حداقل بگید تو کدوم سکانس و دقیقا کدوم صحنه سوتی دادن ما هم بفهمیم
حالا بماند آشپزخونش بزرگه و اوپنش کوچیکه و ....
بعضی چیزا هم واقعا سوتی نیست
مثلا یادمه یکی از دوستان به عینک دودی سرگرد احمدی اشاره کرد که حین عملیات استفاده میکنه
بعد یکی از دوستان جواب داد که این عینک دودی نیست و واسه شناسایی موجودات زنده هست که از خودشون گرما تولید میکنن
خواهشا اگه سوتی میبینید بگید دقیقا چی بوده و تو کدوم صحنه اتفاق افتاده...
ممنون/

SIR MAMAD
19-06-2013, 05:24
دوستان دیشب قسمت چندم سریال میشد؟

30vil
19-06-2013, 07:51
دوستان دیشب قسمت چندم سریال میشد؟

قسمت 19 ام بود

aligool21
19-06-2013, 07:53
من خیلی وقته نلویزیون نگاه نمیکنم .
از چه شبکه ای و چه ساعتی چخش میشه؟

30vil
19-06-2013, 08:06
من خیلی وقته نلویزیون نگاه نمیکنم .
از چه شبکه ای و چه ساعتی چخش میشه؟

دیگه دیدنش زیاد جذابیت نداره چون بیشتر داستان را از دست دادین

همه روزه به جز 5شنبه و جمعه ها ساعت 21 شبکه 3

Hatek
19-06-2013, 11:21
دو سه قسمت اخری که اصلا جالب نبود به نظرم یا ما به سکانس های دزد و پلیسی عادت کردیم
یه چی که تو دلم مونده بود :
دقت کردین هی میخوان نشون بدن پسر سرگرد بچه باهوشیه؟ :n02: هربار نشونش میده یا یه قطعه الکترونیکی دستشه یا داره راجع به ربات حرف میزنه یا ... تو سایت مدرسه هم که فکر کنم زده بود المپیاد فیزیک :|
....
ولی عیب نداره با گرفتن زن و بچه سرگرد فیلم به روز های اوج و شادی بخشش برمیگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed29
19-06-2013, 11:35
دو سه قسمت اخری که اصلا جالب نبود به نظرم یا ما به سکانس های دزد و پلیسی عادت کردیم
یه چی که تو دلم مونده بود :
دقت کردین هی میخوان نشون بدن پسر سرگرد بچه باهوشیه؟ :n02: هربار نشونش میده یا یه قطعه الکترونیکی دستشه یا داره راجع به ربات حرف میزنه یا ... تو سایت مدرسه هم که فکر کنم زده بود المپیاد فیزیک :|
....
ولی عیب نداره با گرفتن زن و بچه سرگرد فیلم به روز های اوج و شادی بخشش برمیگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دلیل اینکه سهیل رو میخوان باهوش جلوه بدن اینه که مثلاً قراره هوش سیاه (اسمش یادم نیست) از طریق اون به سرکار احمدی برسه!
و همون طور که دیدید راهش رو هم پیدا کرد. سهیل المپیادی هست و هوش سیاه تونست در اولین قدم مدرسه ش رو پیدا کنه

Reza31001
19-06-2013, 12:03
این دو نفری که کامران اومد خونشونم که اصلا و ابدا اسم و تصویر این بنده خدا رو تو روزنامه و در و دیورا شهر ندیدن!

constant_boy23
19-06-2013, 12:43
این دو نفری که کامران اومد خونشونم که اصلا و ابدا اسم و تصویر این بنده خدا رو تو روزنامه و در و دیورا شهر ندیدن!

دوستش كه همون اول تو ماشين بهش گفت عكستو ديدم و ميدونم كه دنبالتن ....يكي ديگه هم بعد مدتي فهميده ديگه.. نديده بوده .....

ولي يه سوالي كه برام هست اينه كه مگه اينجا غرب وحشيه كه عكس مجرم رو روي ديوار هاي شهر ميچسبونن زيرش Wanted مينويسن ...حالا مجرم هر چقدر ميخواد گنده باشه . تو واقعيت هيچوقت تو ايران حداقل چنين اتفاقي نمي افته :n02:

Ghaioom
19-06-2013, 14:33
ایمان فرار کرد که چی بشه؟ به نظرم اصبانی بود از کامران به همین خاطره. اونم که سوارش کرد نمیدونم داره کجا میبرتش! :n02:
کلا چند روزه از فیلم حال نمیکنیم :n15:

RIZA.R
19-06-2013, 16:31
دوستش كه همون اول تو ماشين بهش گفت عكستو ديدم و ميدونم كه دنبالتن ....يكي ديگه هم بعد مدتي فهميده ديگه.. نديده بوده .....

ولي يه سوالي كه برام هست اينه كه مگه اينجا غرب وحشيه كه عكس مجرم رو روي ديوار هاي شهر ميچسبونن زيرش Wanted مينويسن ...حالا مجرم هر چقدر ميخواد گنده باشه . تو واقعيت هيچوقت تو ايران حداقل چنين اتفاقي نمي افته :n02:
اره من تا حالا همچین چیزی تو شهر ندیدم

امیدوارم امشب یه سیخی چیزی فرو کنه تو گلوی کسی،:n09:بهترین کاندید هم اون یارو خواهر مرده با اون یارو دوست دوست جمشید:n02:

pouria94
19-06-2013, 17:41
از یه چیز این قسمتش خوشم اومد..... این که قبول کردن تحریم ها دست و بالشون رو بسته :دی

بعد اونجا پسره وایتکس خورد ؟؟؟ یا الکی بود که بگه من حالم خرابه؟؟؟

hosseinf722
19-06-2013, 19:39
بعد اونجا پسره وایتکس خورد ؟؟؟ یا الکی بود که بگه من حالم خرابه؟؟؟

ظاهرا ، واقعا خورد ولی وقتی که فرار کرد ، قشنگ مثه آدمای سالم داشت میدویید تازه سربازهِ هم زد با اون حالش

وین رونی
19-06-2013, 20:39
یعنی واقعا می تونن از طریق ماهواره اینطوری اطلاعات کامل یک بنا و ساختمان را در بیارن?حتی تونل زیر زمین?!! :eek:

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

senaps
19-06-2013, 21:00
یعنی واقعا می تونن از طریق ماهواره اینطوری اطلاعات کامل یک بنا و ساختمان را در بیارن?حتی تونل زیر زمین?!! :eek:

حالا من ندیدم که ماجرا چیه! ولی از طریق دوربین های مختلف میتونن تا چند لایه رو ببینن و نهایتا ادم‌ها رو توی عمق بخصوصی از زمین اگر کاورش مناسب نباشه میشه با پهپاد دید!...
دوربین های مادون و از این حرفا!

pouria94
19-06-2013, 21:05
این دوربین و ماهواره هو اینا کمی تو ایران تخیلی به نظر نمی رسه؟؟؟.. یعنی ایران این همه پیشرفت کرده؟؟؟ الان برین از پلیس بپرسین تبلت چیه .. گیر میکنه .. چه برسه به این تجهیزات!!!

حالا اگر این همه پیشرفت کردیم و ماهواره و جی پی اس میتونه بگه که این ساختمون الان برقش فعاله آبش قطعه.. پس این همه دل دزد چی کار میکنن تو جامعه :دی البته فکر کنم تبعیض قائل شدن ... فقط سرگردمون از این تجهیزات داره :دی

در کل به نظرم تخیلی میاد این تجهیزات تو ایران ...

بعد کاش اسم فیلمو میزاشتن هوش سیاهه 1000 چهره :p

RIZA.R
19-06-2013, 22:07
آغا من امشب رای اولین بار ندیدم یه با مرامی تعریف کنه خلاصه وار

پیشپاپیش ممنون:n12:

وین رونی
19-06-2013, 22:21
این دوربین و ماهواره هو اینا کمی تو ایران تخیلی به نظر نمی رسه؟؟؟.. یعنی ایران این همه پیشرفت کرده؟؟؟ الان برین از پلیس بپرسین تبلت چیه .. گیر میکنه .. چه برسه به این تجهیزات!!!

حالا اگر این همه پیشرفت کردیم و ماهواره و جی پی اس میتونه بگه که این ساختمون الان برقش فعاله آبش قطعه.. پس این همه دل دزد چی کار میکنن تو جامعه :دی البته فکر کنم تبعیض قائل شدن ... فقط سرگردمون از این تجهیزات داره :دی

در کل به نظرم تخیلی میاد این تجهیزات تو ایران ...

بعد کاش اسم فیلمو میزاشتن هوش سیاهه 1000 چهره :p

خوب اونا پلیس فتا هستن دیگه اگه اسمشو درست گفته باشم یعنی پلیسی که با رایانه و فناوری ارتباط داره
ولی منشی اون شرکته و و رئیس بانکه خیلی زود و راحت گول خوردن

Ghaioom
19-06-2013, 22:30
اون کچله فکر کنم دوبلر بود؟ یه بار حرف زد و اون بارم فک کردم یکی از صداهای دوبلر هست! :n02:

بعدشم فک کنم این ایمان آخرش یه کاری کنه با کامران درگیر شه! دی
اگه مشکلی پیش نیاد واسش.

بعدشم این ردیابا قیمتش چنده؟ خیلی باحاله ها زوم میکنه و ردیابی :n02::n09: فک کنم به فرد عادی از اینا نمیدن؟ :‌‍دی / بخوای بخری مثلا. فکر کنم خیلی گرون هم باشه.

این کامران و دوستش هم فک کنم میخوان از شرکته دزدی کنن؟ دوربین رو دستکاری کردن یا شب میان یا با میکروفون یه کاری میخوان بکنن. درست کردن دوربین فکر کنم الکی بوده :n13: اون میکروفونه شاید چیز بوده. شایدم میخوان هم صدا بشنون هم با دوربین از خونه خودشون کنترل کنن :n09::n02:

در ضمن آهنگهای تکنو رو داشتین تو باشگا؟! :n02::n09::8:

pouria94
19-06-2013, 22:33
آغا من امشب رای اولین بار ندیدم یه با مرامی تعریف کنه خلاصه وار

پیشپاپیش ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلـــه

فرار ایمان اکبرنژاد کاملا کنترل شده بود توسط پلیس.... پلیس اینکارو کرد که به زیر مجموعه های دیگه دست پیدا کنه... فعلا اون نفری که تو دادگاه دنبال ایمان بود و طبق نقشه پلیس ایمان فرار میکنه و با اون مرده میره پیش بالا دستی ها و میخواد که به جای کامران بیاد. این از پلیس و ایمان

از اونور کامران و دوستش میرن تو یه شرکتی به عنوان تعمیر کار دوربین مدار بسته.. خرابکاری میکنن.. میکروفون و اینا نصب میکنن... در ضمن دوست دوست کامران هم که فهمید .. باج میخواد ازشون :دی

شهاب هم که در به در داره دنبال دوست کامران همونی که 500 میلیون به حسابش واریز شد میگرده که از بانک تونست شمارشو گیر بیاره.. ولی پلیس تعقیبش میکنه و میدونه....

چیز دیگه خاطرم نیست ....

کلی همین بود

pouria94
19-06-2013, 22:36
خوب اونا پلیس فتا هستن دیگه اگه اسمشو درست گفته باشم یعنی پلیسی که با رایانه و فناوری ارتباط داره

یعنی میخواین بگین پلیس فتا یا همون سایبری.... یه همچین تشکیلاتی دارن؟؟؟؟

یه چیز این فیلم خوبه .. اونم نشون دادن ضعف مدیریتی تو ایرانه و آشنا نبودن با فضای مجازی.... میتونه یه هشداری برای همه ی مدیران باشه

RIZA.R
19-06-2013, 22:39
بلـــه

فرار ایمان اکبرنژاد کاملا کنترل شده بود توسط پلیس.... پلیس اینکارو کرد که به زیر مجموعه های دیگه دست پیدا کنه... فعلا اون نفری که تو دادگاه دنبال ایمان بود و طبق نقشه پلیس ایمان فرار میکنه و با اون مرده میره پیش بالا دستی ها و میخواد که به جای کامران بیاد. این از پلیس و ایمان

از اونور کامران و دوستش میرن تو یه شرکتی به عنوان تعمیر کار دوربین مدار بسته.. خرابکاری میکنن.. میکروفون و اینا نصب میکنن... در ضمن دوست دوست کامران هم که فهمید .. باج میخواد ازشون :دی

شهاب هم که در به در داره دنبال دوست کامران همونی که 500 میلیون به حسابش واریز شد میگرده که از بانک تونست شمارشو گیر بیاره.. ولی پلیس تعقیبش میکنه و میدونه....

چیز دیگه خاطرم نیست ....

کلی همین بود
با اون سربازهم هماهنگ کرده بودن؟بیچاره کتک خورداگه اینجوری باشه یک ماه مرخصی باید بدن:n02:

خوشحالم که کامران سالمه:n09:

ممنون از شما:n12:

pouria94
19-06-2013, 22:46
با اون سربازهم هماهنگ کرده بودن؟بیچاره کتک خورداگه اینجوری باشه یک ماه مرخصی باید بدن

برا اینکه خیلی طبیعی باشه به اون بدبخت نگفته بودن فکر کنم..... شاید هم گفته بودن .. معلوم نیست چی به چیه :دی

mojtaba2321
19-06-2013, 23:55
به نظر من عموی کامران زنده هست، گروه داره بازیش میده تا زودتر شکارش کنه.

pouria94
20-06-2013, 00:02
به نظر من عموی کامران زنده هست، گروه داره بازیش میده تا زودتر شکارش کنه.

خود کامران هم شک کرده که زنده هست!! شایدم مطمئن شده.....

وقتی صاحب اون شرکته به کامران گفت که عموت رو کشتن.. لحن کامران جوری بود که انگار میدونه عموش زنده هست

mojtaba2321
20-06-2013, 12:23
بنام خدا

این متن فقط جنبه‌ی اطلاع رسانی داشته و به درخواست هواداران سریال هوش سیاه تهیه شده و تمام مطالب آن فقط جهت رفع ابهام و مسایل مطرح شده در سریال است. این متن برای عموم مردم تهیه شده و در آن سعی شده از کلمات و اصطلاحات فنی کمتر استفاده شود.

پرسش‌های زیادی در رابطه با نحوه‌ی کار اطلاعاتی کامران و شبکه‌ی خرابکاری که وی در آن است مطرح شده، همینطور پیگیری‌های پلیس ایران برای دست یافتن به آنها و کدگشایی.

ابتدا لازم است نگاهی اجمالی به این تکنولوژی‌ها داشته باشیم.

اینترنت – دانلود آفلاین
روش‌های متعددی برای ارتباط با اینترنت وجود دارد، دایل آپ، ای‌دی‌اس‌ال، وایمکس، و سیمکارت‌های موبایل (جی اس ام) که ما ایرانی ها غالبا از این روش ها استفاده کرده یا می‌کنیم، اما روش‌های دیگری هم برای ارتباط وجود دارد، مثل کابل‌های برق، فیبر نوری و ماهواره که غالباً در ایران (به غیر از افراد خاص و ارگان ها) استفاده‌ی چندانی ندارند.
اما خارج از ایران تعداد زیادی از کاربران از اینترنت ماهواره‌ای استفاده می‌کنند، به صورتی که برای تبادل اطلاعات از یک دیش و دی وی بی (دستگاهی که غیر از نشان دادن کانال‌های ماهواره‌ای کار مودم را برای دریافت اطلاعات انجام می‌دهد عکس شماره 1) استفاده می‌شود.

دیش درست مثل دیش‌های پشت بام تنظیم و به صورت مستقیم از ماهواره اطلاعات را دریافت می‌کند، توضیح کاملتر این که برای ارتباط با اینترنت ما نیاز به دریافت (دانلود) و ارسال (آپلود) داریم که دیش ما در اینجا حکم گیرنده را داشته و وظیفه ی ارسال اطلاعات می‌تواند روش‌های دیگر مثل ای دی اس ال باشد، یعنی ما با تلفیق این دو به اینترنت متصل می‌شویم، البته این امکان هم وجود دارد که مستقیم با دیش هم دریافت و هم ارسال داشته باشیم که نیازمند یک سری تجهیزات دیگری است.
برای اتصال درست مثل اینترنت منزل یک آی اس پی (ماهواره) انتخاب کرده و سرویس مورد نظر را درخواست می کنیم و بعد آن آی اس پی (ماهواره) فقط ما را به عنوان کاربر شناسایی کرده و از سرویس استفاده می کنیم. عکس شماره 2

حال باید بدانیم که ماهواره چگونه اطلاعات و تصاویر را به زمین ارسال می کند و ما چگونه آن را دریافت می کنیم؟!؟

تمام ماهواره ها اسم داردن، مثلاً ماهواره‌ی هاتبرد و یا یوتل‌ست، صدا و سیما هم در یکی از این ماهواره‌ها کانال‌هایی دارد و مردم دنیا می‌توانند اون‌ها رو تماشا کنند، ولی چند نفر و در کجا میتونن این کانال ها رو دریافت کنند؟

برای مثال نقشه ی چتر ماهواره ی یوتل ست رو مشاهده می کنید. تمام کشورهایی که در زیر این چتر هستند می توانند کانال های این ماهواره را به صورت همزمان مشاهده کنند، یعنی فردی که در انگلستان هست، همان چیزی را می بیند که در ایران هست، چون هر دو در زیر این چتر هستند. عکس شماره 3

این اتفاق برای اطلاعات اینترنت هم می افتد، به این صورت که فردی به نام آذر در انگلستان نشسته و سریال هوش سیاه را دانلود می کند، اطلاعات فایل به صورت همزمان در این چتر برای وی جهت دانلود ارسال می شود ولی این چتر فقط برای آذر نیست و خیلی از کشورها و افراد دیگر هم در زیر این چتر ناخواسته قرار می گیرند! مثلاً کامران هم در ایران در زیر این چتر است و اگر همزمان بخواهد می تواند چیزی را که در آن لحظه از ماهواره به آذر و خیلی های دیگر ارسال می‌شود را دریافت کند، ولی به صورت یکطرفه و غیر قابل کنترل به این معنی که اگر آذر دانلود را قطع کند کامران هم قطع می شود، به کاری که آذر انجام می‌دهد دانلود ماهواره‌ای آنلاین و کاری که کامران انجام میدهد دانلود آفلاین می‌گویند،
پس اطلاعات همواره در زمین درست مثل دیدن کانال ها برای همه قابل دسترس است مگر این که کد شده باشد، مثل کانال های کارتی!

خوب با این توضیحات ابزاری غیر قابل کنترل در دست است، و سازمان خرابکاری مثل سازمان کامران هم به خوبی میداند که چطور از این ابزار استفاده کند، این روش با توجه به راحتی در راه اندازی و نیاز به ابزار کم در هر جای کره ی زمین که دیش و ال ان بی، دستگاه کامپیوتر و دی وی بی باشد کارایی دارد. عکس شماره 4

حال گروه قبلاً با هم قرار می گذارند که هرشب ساعت10 شب یکی در کشور دیگر (مثلاً انگلستان) فایل خاصی را از اینترنت دانلود کند و در این فاصله این فایل در این چتر قابل دسترس است و تمام افراد در ساعت 10 می توانند این فایل را بدون اینترنت و به صورت آفلاین دانلود کنند. این می‌تواند یک فایل تصویری یا ویدیوکلیپ باشد و یا یک فایل پیچیده ی کد شده با محتوای ترور یا بمب گذاری...

بنابر این وقتی در سریال دیده می‌شد که پلیس دایم در حال دریافت دانلودهای آفلاین است برای این بود که از ماجرا عقب نماند و وظیفه ی کنترل و نظارت جهت امنیت را به خوبی انجام دهد، و همینطور کامران و سپهر مدنی که در حال گرفتن اخبار و برنامه های عملیاتی سازمان خود به صورت کاملاً موازی و همزمان هستند.

چون شبکه هیچ ارتباط مستقیمی با فرد خاصی ندارد از این روش استفاده می شود.

حال برای این که می‌دانیم این فایل‌ها را همه دریافت می‌کنند باید تدبیری بیاندیشیم تا فایل‌ها برای به درد کسی نخورده و فقط عده‌ای که خبر دارند بتوانند از آن استفاده کنند.

برای این کار می توان فایل ها را چند تکه کرد و هر تکه را در روز و زمان خاصی ارسال کرد و بعد آنها را مرج کرد.
یا این که پسوند فایل‌ها را تغیر داد تا متوجه نشوند که این فایل چیست
یا این که با الگوریتم های خاصی کد گذاری کنیم و کلید آن را دست تعدادی بدهیم، کما این که در قسمت های مختلفی دیدیم که کامران در حال تغیر پسوند فایل ها به چیز دیگری است. و نهایتاً پلیس توانست کلید رمزگذاری را کشف کند. نکته "اگر تا اینجای متن را خواندید در کامنت عدد 19 را بفرستید، من ایمان دارم که انگشت شمار این متن را می خوانند، خلاف ادعایشان برای دوست داشتن و آموزش تکنولوژی"

حال تصور کنید هر فرکانس ماهواره‌ای می‌تواند حامل حدود 1 ترابایت اطلاعات درهر ساعت باشد و در هر ماهواره ما حداقل می توانیم 100 فرکانس اطلاعاتی داشته باشیم و این یعنی حدود 100 ترابایت در هر ساعت اطلاعات، حال این عدد را ضرب در60 ماهواره‌ای کنید که در ایران قابل رسد هستند... پس پلیس هوش سیاه کار بسیار سختی را برای کنترل آن دارد، بسسسسیار سخت...

امروز جنگ، جنگ اطلاعات است و فردی برنده است که اطلاعات بیشتری در دست داشته باشد، اگر کامران هم تا الان در شبکه پیروز بود فقط به خاطر داشتن اطلاعات سازمانی بود که برای بقیه انتشار اطلاعات می کرد ولی او سر راه آنها قرار می گرفت، و همینطور به صورت همزمان و موازی پلیس...
حال باید ببینیم که در یک رقابت موازی و همزمان پلیس پیروز ماجراست یا کامران...
موفق و پیروز باشید
مهرداد صالح – مشاور آی تی و ماهواره سریال هوش سیاه 2

Йeda
20-06-2013, 12:24
سلام دوستان

من خیلی دوست داشتم سریال هوش سیاه رو از اول دنبال می کردم ولی متاسفانه زمان بدی شروع شد ( فصل امتحان ها )

فقط چند قسمتشو دیدم و یه نظری داشتم :

به نظر من شاید این جزو بهترین کارهای جناب آب پرور بشه ولی چند تا مشکل از نظرم هست ،شاید نشه اسمش رو مشکل گذاشت ولی

می تونست با توجه به این موارد ،جذابیت سریال رو به اوج برسونه :

1. اگر دقت کرده باشین ،در سریال های خارجی نقش های مقابل نقش اول رو به بازیگر های کارکشته و حرفه ای و یا حتی به بازیگر بااستعداد و قوی می دند ،

چون همیشه ترکیب همه نقش هاست که سریال رو جذاب می کنه و نقش اول به تنهایی نمی تونه بار یه سریال رو به دوش بکشه ( البته بازیگرانی مثل جناب یاری و... به

خوبی نقششون رو ایفا می کنند و من منظورم کسانی هستند که حتی یک نقش کوتاه دارند که متاسفانه انگار خیلی روشون دقت نشده )

2. یک سریال جذاب ،در واقع پر از صحنه های هیجان انگیز هست و یا حداقل تمام فیلمبرداری هاش خاص و حرفه ای هست ولی در این سریال انگار در هر قسمت تنها

چند سکانس جذاب وجود داره و گاهی بعضی سکانس ها مثل بقیه روشون کار نشده .

* البته در مقایسه با سریال های این چنینی بسیار قابل تحسین هست و بازیگران خوبی هم دارد ولی می تونست و جا داشت که خیلی از این بهتر باشد.

به امید کار های حرفه ای و جذاب تر از جناب مسعود آب پرور .

Mohammad Yek110
20-06-2013, 12:38
من از اون قسمت که کامران از زندان فرار کرد به بعد رو ندیدم ، میشه یکی پ.خ کنه یا همینجا بگه چی شد؟:دی

pouria94
20-06-2013, 12:44
بنام خدا

این متن فقط جنبه‌ی اطلاع رسانی داشته و به درخواست هواداران سریال هوش سیاه تهیه شده و تمام مطالب آن فقط جهت رفع ابهام و مسایل مطرح شده در سریال است. این متن برای عموم مردم تهیه شده و در آن سعی شده از کلمات و اصطلاحات فنی کمتر استفاده شود.

پرسش‌های زیادی در رابطه با نحوه‌ی کار اطلاعاتی کامران و شبکه‌ی خرابکاری که وی در آن است مطرح شده، همینطور پیگیری‌های پلیس ایران برای دست یافتن به آنها و کدگشایی.

اینترنت – دانلود آفلاین
روش‌های متعددی برای ارتباط با اینترنت وجود دارد، دایل آپ، ای‌دی‌اس‌ال، وایمکس، و سیمکارت‌های موبایل (جی اس ام) که ما ایرانی ها غالبا از این روش ها استفاده کرده یا می‌کنیم، اما روش‌های دیگری هم برای ارتباط وجود دارد، مثل کابل‌های برق، فیبر نوری و ماهواره که غالباً در ایران (به غیر از افراد خاص و ارگان ها) استفاده‌ی چندانی ندارند.
اما خارج از ایران تعداد زیادی از کاربران از اینترنت ماهواره‌ای استفاده می‌کنند، به صورتی که برای تبادل اطلاعات از یک دیش و دی وی بی (دستگاهی که غیر از نشان دادن کانال‌های ماهواره‌ای کار مودم را برای دریافت اطلاعات انجام می‌دهد عکس شماره 1) استفاده می‌شود.

دیش درست مثل دیش‌های پشت بام تنظیم و به صورت مستقیم از ماهواره اطلاعات را دریافت می‌کند، توضیح کاملتر این که برای ارتباط با اینترنت ما نیاز به دریافت (دانلود) و ارسال (آپلود) داریم که دیش ما در اینجا حکم گیرنده را داشته و وظیفه ی ارسال اطلاعات می‌تواند روش‌های دیگر مثل ای دی اس ال باشد، یعنی ما با تلفیق این دو به اینترنت متصل می‌شویم، البته این امکان هم وجود دارد که مستقیم با دیش هم دریافت و هم ارسال داشته باشیم که نیازمند یک سری تجهیزات دیگری است.
برای اتصال درست مثل اینترنت منزل یک آی اس پی (ماهواره) انتخاب کرده و سرویس مورد نظر را درخواست می کنیم و بعد آن آی اس پی (ماهواره) فقط ما را به عنوان کاربر شناسایی کرده و از سرویس استفاده می کنیم. عکس شماره 2

حال باید بدانیم که ماهواره چگونه اطلاعات و تصاویر را به زمین ارسال می کند و ما چگونه آن را دریافت می کنیم؟!؟

تمام ماهواره ها اسم داردن، مثلاً ماهواره‌ی هاتبرد و یا یوتل‌ست، صدا و سیما هم در یکی از این ماهواره‌ها کانال‌هایی دارد و مردم دنیا می‌توانند اون‌ها رو تماشا کنند، ولی چند نفر و در کجا میتونن این کانال ها رو دریافت کنند؟

برای مثال نقشه ی چتر ماهواره ی یوتل ست رو مشاهده می کنید. تمام کشورهایی که در زیر این چتر هستند می توانند کانال های این ماهواره را به صورت همزمان مشاهده کنند، یعنی فردی که در انگلستان هست، همان چیزی را می بیند که در ایران هست، چون هر دو در زیر این چتر هستند. عکس شماره 3

این اتفاق برای اطلاعات اینترنت هم می افتد، به این صورت که فردی به نام آذر در انگلستان نشسته و سریال هوش سیاه را دانلود می کند، اطلاعات فایل به صورت همزمان در این چتر برای وی جهت دانلود ارسال می شود ولی این چتر فقط برای آذر نیست و خیلی از کشورها و افراد دیگر هم در زیر این چتر ناخواسته قرار می گیرند! مثلاً کامران هم در ایران در زیر این چتر است و اگر همزمان بخواهد می تواند چیزی را که در آن لحظه از ماهواره به آذر و خیلی های دیگر ارسال می‌شود را دریافت کند، ولی به صورت یکطرفه و غیر قابل کنترل به این معنی که اگر آذر دانلود را قطع کند کامران هم قطع می شود، به کاری که آذر انجام می‌دهد دانلود ماهواره‌ای آنلاین و کاری که کامران انجام میدهد دانلود آفلاین می‌گویند،
پس اطلاعات همواره در زمین درست مثل دیدن کانال ها برای همه قابل دسترس است مگر این که کد شده باشد، مثل کانال های کارتی!

خوب با این توضیحات ابزاری غیر قابل کنترل در دست است، و سازمان خرابکاری مثل سازمان کامران هم به خوبی میداند که چطور از این ابزار استفاده کند، این روش با توجه به راحتی در راه اندازی و نیاز به ابزار کم در هر جای کره ی زمین که دیش و ال ان بی، دستگاه کامپیوتر و دی وی بی باشد کارایی دارد. عکس شماره 4

حال گروه قبلاً با هم قرار می گذارند که هرشب ساعت10 شب یکی در کشور دیگر (مثلاً انگلستان) فایل خاصی را از اینترنت دانلود کند و در این فاصله این فایل در این چتر قابل دسترس است و تمام افراد در ساعت 10 می توانند این فایل را بدون اینترنت و به صورت آفلاین دانلود کنند. این می‌تواند یک فایل تصویری یا ویدیوکلیپ باشد و یا یک فایل پیچیده ی کد شده با محتوای ترور یا بمب گذاری...

بنابر این وقتی در سریال دیده می‌شد که پلیس دایم در حال دریافت دانلودهای آفلاین است برای این بود که از ماجرا عقب نماند و وظیفه ی کنترل و نظارت جهت امنیت را به خوبی انجام دهد، و همینطور کامران و سپهر مدنی که در حال گرفتن اخبار و برنامه های عملیاتی سازمان خود به صورت کاملاً موازی و همزمان هستند.

حال برای این که می‌دانیم این فایل‌ها را همه دریافت می‌کنند باید تدبیری بیاندیشیم تا فایل‌ها برای به درد کسی نخورده و فقط عده‌ای که خبر دارند بتوانند از آن استفاده کنند.

برای این کار می توان فایل ها را چند تکه کرد و هر تکه را در روز و زمان خاصی ارسال کرد و بعد آنها را مرج کرد.
یا این که با الگوریتم های خاصی کد گذاری کنیم و کلید آن را دست تعدادی بدهیم، کما این که در قسمت های مختلفی دیدیم که کامران در حال تغیر پسوند فایل ها به چیز دیگری است. و نهایتاً پلیس توانست کلید رمزگذاری را کشف کند. نکته "اگر تا اینجای متن را خواندید در کامنت عدد 19 را بفرستید، من ایمان دارم که انگشت شمار این متن را می خوانند، خلاف ادعایشان برای دوست داشتن و آموزش تکنولوژی"

حال تصور کنید هر فرکانس ماهواره‌ای می‌تواند حامل حدود 1 ترابایت اطلاعات درهر ساعت باشد و در هر ماهواره ما حداقل می توانیم 100 فرکانس اطلاعاتی داشته باشیم و این یعنی حدود 100 ترابایت در هر ساعت اطلاعات، حال این عدد را ضرب در60 ماهواره‌ای کنید که در ایران قابل رسد هستند... پس پلیس هوش سیاه کار بسیار سختی را برای کنترل آن دارد، بسسسسیار سخت...

امروز جنگ، جنگ اطلاعات است و فردی برنده است که اطلاعات بیشتری در دست داشته باشد، اگر کامران هم تا الان در شبکه پیروز بود فقط به خاطر داشتن اطلاعات سازمانی بود که برای بقیه انتشار اطلاعات می کرد ولی او سر راه آنها قرار می گرفت، و همینطور به صورت همزمان و موازی پلیس...
موفق و پیروز باشید

خیلی برام جالب بود.. زیاد با این تکنولوژی آشنا نبودم... ولی یه سوال پیش اومد؟؟

من خیلی شنیدم که میگن دانلود آفلاین غیر قانونیه تو ایران؟؟ اگر غیر قانونیه پس چرا تو متن اشاره شده که :

غالباً در ایران (به غیر از افراد خاص و ارگان ها) استفاده‌ی چندانی ندارند.

من از این جمله به این نتیجه میرسم که این تکنولوژی تو ایران قانونی هست!!!

میشه یکم توضیحی بدین؟؟

Ghaioom
20-06-2013, 12:58
من از اون قسمت که کامران از زندان فرار کرد به بعد رو ندیدم ، میشه یکی پ.خ کنه یا همینجا بگه چی شد؟:دی
یه بیکارو پیدا کن برات توضیح بده :n09: :بهمن

خیلی برام جالب بود.. زیاد با این تکنولوژی آشنا نبودم... ولی یه سوال پیش اومد؟؟

من خیلی شنیدم که میگن دانلود آفلاین غیر قانونیه تو ایران؟؟ اگر غیر قانونیه پس چرا تو متن اشاره شده که :

من از این جمله به این نتیجه میرسم که این تکنولوژی تو ایران قانونی هست!!!

میشه یکم توضیحی بدین؟؟

جواب:

اما روش‌های دیگری هم برای ارتباط وجود دارد، مثل کابل‌های برق، فیبر نوری و ماهواره که غالباً در ایران (به غیر از افراد خاص و ارگان ها) استفاده‌ی چندانی ندارند.
اوکای؟ D:

pouria94
20-06-2013, 13:02
اوکای؟ D:

نو اکای :دی

منم مشکلم همون جمله هست .. میگه غالبا به جز افراد خاص و ارگان ها استفاده چندانی ندارند از این تکنولوژی ... یعنی مردم میتونن استفاده کنن ولی استفاده نمیکنن... این یعنی قانونیه..

حالا یکی بهم بگه قانونیه یا نیست :دی

RIZA.R
20-06-2013, 14:56
نو اکای :دی

منم مشکلم همون جمله هست .. میگه غالبا به جز افراد خاص و ارگان ها استفاده چندانی ندارند از این تکنولوژی ... یعنی مردم میتونن استفاده کنن ولی استفاده نمیکنن... این یعنی قانونیه..

حالا یکی بهم بگه قانونیه یا نیست :دینه منظورش اینه که به جز ارگان های خاصی کسانِ دیگری حق استفاده ندارند

میتونی امتحان کنی صبح نصب کن عصر میبرنت زندان:n02:

payam178
20-06-2013, 15:24
بنام خدا

اینترنت – دانلود آفلاین

موفق و پیروز باشید

سلام و تشکر از شما
منبع این مقاله چه سایتی است؟

mojtaba2321
20-06-2013, 16:13
سلام و تشکر از شما
منبع این مقاله چه سایتی است؟

فیس بوک هوش سیاه 2 .

MR.CART
21-06-2013, 06:28
آقا اگه فرار کامل کنترل شده چرا پس وایتکس خورد؟:n21:خودشو به کشتن میداد که

فیس بوک هوش سیاه 2 .
آقا اینا فیسبوک رو فیلتــر کردن خودشونم اونجا جواب میدن؟

Ghaioom
21-06-2013, 06:43

:n21::n21:
عاقا اینا هم خودشونو به مسخره گرفتن هم ملتو! :| :|

silverbios
21-06-2013, 09:54
نه منظورش اینه که به جز ارگان های خاصی کسانِ دیگری حق استفاده ندارند

میتونی امتحان کنی صبح نصب کن عصر میبرنت زندان:n02:

خب آخه نویسنده و کارگردان مردمو گیر آوردن ماکسیمم زمانی گه وقت میگیره تا ردشو بزنن 15 دقیقس خب پس چرا این فقط با بشقاب ارتباط داره و تا الانم که موفق بوده

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

mojtaba2321
21-06-2013, 12:24

:n21::n21:
باید میخورد، چون فرستنده رو توی دهنش نصب کردن که اگه لازم شد بتونه اونو بندازه بیرون که همین کارو هم کرد.

Ghaioom
21-06-2013, 13:14
باید میخورد، چون فرستنده رو توی دهنش نصب کردن که اگه لازم شد بتونه اونو بندازه بیرون که همین کارو هم کرد.
پس چرا بازم ردشو زدن؟ فک کنم چند تا فرستنده گذاشته بودن تو بدنش؟

mojtaba2321
21-06-2013, 19:32
پس چرا بازم ردشو زدن؟ فک کنم چند تا فرستنده گذاشته بودن تو بدنش؟

فرستنده اولو که دور انداختن، فرستنده دوم توی دهنش بود که دیگه پلیسا فهمیدن توی باشگاه هست.
دیگه احتیاج به ردیابی نداره.

pouria94
21-06-2013, 19:44
فرستنده اولو که دور انداختن، فرستنده دوم توی دهنش بود که دیگه پلیسا فهمیدن توی باشگاه هست.

ولی یه چیزی تو دهنش هست هنوز... هی دهنش رو کج و کوله میکرد :دی

Ghaioom
21-06-2013, 20:40
یه جوری گفتی فکر کردم از دهنش انداخته بیرون! دی

خوردتش؟ یا چسبوندن دهنش ؟دی:n02:

در ضمن چرا اون یکی رو انداخت؟ :n13: نمیگفت بهشون دگه!

mojtaba2321
21-06-2013, 22:43
یه جوری گفتی فکر کردم از دهنش انداخته بیرون! دی

خوردتش؟ یا چسبوندن دهنش ؟دی:n02:

در ضمن چرا اون یکی رو انداخت؟ :n13: نمیگفت بهشون دگه!
فرستنده اول رو برای این لو داد که گروه بهش شک نکنه و بهش اعتماد کنه.
فرستنده دوم رو هم وقتی گفت ببریتش بالا با دستگاه سیگنال یاب چکش کنید اوق زد انداخت بیرون:n08:

mojtaba2321
21-06-2013, 22:44
پلیس مدرن رو در روی تخلفات رایانه ای

پخش سریال «هوش سیاه ۲» دقیقا زمانی آغاز شد که مردم بیشترین نگاهشان به تلویزیون بود اما این ظرفیت بالای مخاطب لزوما در سبد این مجموعه قرار نگرفت. با این حال و با توجه به این‌که مردم بیشتر پیگیر مسائل انتخاباتی بودند هوش سیاه دیده شد و در این شرایط نیز توانست حد نصاب قابل قبولی از مخاطبان را جذب کند.
بدون شک مهم‌ترین دلیل این امر را باید در زاویه متفاوت این مجموعه به روایت یک قصه پلیسی نسبت داد. موقعیت‌هایی که هم منطقی به نظر می‌رسید و هم با شاخصه‌های یک اثر جذاب پلیسی انطباق بیشتری داشت. واقعیت این است که گرچه گونه پلیسی به‌واسطه تعلیق آفرینی و ساختار معمایش مورد علاقه بسیاری از مخاطبان هنر هفتم است، اما بیشتر آثار پلیسی در سینما و تلویزیون ما بدون جذابیت و کشش لازم در جذب مخاطب هستند. از کم بضاعتی تکنیکی و فنی که بگذریم، کارهای پلیسی ما دارای قصه گویی و شخصیت‌پردازی قدرتمند نبوده و نتوانسته است تصویر جذابی از پلیس ایرانی را ترسیم کند.
علاوه بر نسخه‌برداری و اقتباس از الگوهای غربی در خلق پلیس و مجرم، تصویری که از پلیس یا موقعیت معمایی ماجرا ارائه می‌شود یا بسیار ساده‌انگارانه و دم‌دستی است یا تصویر اغراق شده و سوپرمنی از ماجرا ترسیم می‌کند. البته سریال‌هایی مثل کارآگاه علوی و سرنخ تا حدودی توانستند موقعیت پلیسی قابل قبولی ارائه کنند که مخاطب ایرانی را با خود همراهکند؛ اما غالب مجموعه‌های پلیسی فاقد نشانه‌های جذاب سینمایی هستند.
هوش سیاه ساخته مسعود آب‌پرور فارغ از ضعف و قوت‌هایش دارای یک امتیاز یا ویژگی مثبت است؛ این سریال موقعیت پلیس رایانه‌ای و دیجیتال را در تلویزیون به تصویر می‌کشد و پرونده‌های جدید و مدرن‌تری را دستمایه کار خود قرار داده است.
ساختار معمایی ـ پلیسی هوش سیاه بالطبع جذابیت‌های خاص خود را دارد و به دلیل دست گذاشتن روی موضوعات تازه و جرم‌های جدید که به فضای مجازی و دنیای دیجیتال و اینترنت ارتباط دارد، هم مخاطب را با سریالی متفاوت و بکر روبه‌رو می‌کند که دست کم در تلویزیون ما سابقه نداشته است و هم آنان را با جرائم جدید در دنیای مجازی مدرن آشنا می‌سازد. تخلفاتی که با اینترنت، ایمیل، بلوتوث، -- کردن و.... گره خورده است ویک نوع خلافکاران جدید و با سواد را به ناهنجاری‌های اجتماعی اضافه کرده که تیپولوژی آنها با خلافکاران سنتی متفاوت است.

هوش سیاه دقیقا به‌ دلیل اتکابه جرائم دنیای مدرن و دیجیتالی، با فضای متفاوتی از یک اثر پلیسی سر و کار دارد و شاید به همین دلیل ما شاهد نوعی آشنایی زدایی از این آثاربرای مخاطبان تلویزیون هستیم.
سریال پلیسی بر مبنای یک موقعیت تعقیب و گریز بین مجرم و پلیس بنا می‌شود که غالبا دارای شخصیت و تیپ‌سازی‌های مشخصی است؛ اما در اینجا به تناسب نوع جرم، این ساختار به هم می‌ریزد و تصویر دیگری از وضع دزد و پلیسی ترسیم می‌شود. غالبا مجرمان اینترنتی افراد تحصیلکرده و با سوادی هستند که به دلیل آشنایی با اینترنت و کارکردهای آن دست به کلاهبرداری و کلاشی می‌زنند و لذا رفتار شناسی آنها با یک دزد یا خلافکار سنتی کاملا فرق می‌کند.
لذا عملکرد پلیس و اساسا رفتار پلیسی در هوش سیاه با سریال‌های مشابه در این‌گونه فرق می‌کند. ضمن این‌که این جرائم به دلیل عبور از خط قرمزهای اخلاقی و خانوادگی و طرح مسائل و جرائمی که به حریم خصوصی افراد ارتباط دارد، کنجکاوی مخاطب را برمی‌انگیزد و ظرفیت خوبی برای ایجاد تعلیق و تزریق هیجان به اثر دارد. از سوی دیگر جرائم اینترنتی به لحاظ پلیسی و کشف جرم از پیچیدگی بیشتری برخوردار است و به هوشمندی بیشتری هم از سوی پلیس نیازمند است.
به همین دلیل موقعیت معمایی هوش سیاه ساختار پیچیده تری دارد و ذهن مخاطب را بیش از فیلم پلیسی متداول درگیر می‌کند و همین هم موجب شده تا مخاطبان با فرآیند حل مساله و گره گشایی از راز در هوش سیاه بیشتر مواجه شود و از تماشای آن لذت ببرد.
آب پرور در هوش سیاه، هوشمندی خود را در ساخت یک سریال پلیسی نشان می‌دهد و با خلق فضاهای پر تعلیق و رازآمیز و بهره‌گیری از پرونده‌های واقعی در بخش جرائم الکترونیکی نیروی انتظامی، ضمن حفظ وجوه رئالیستی درام از عناصر و مولفه‌های گونه پلیسی در فضایی متفاوت و مدرن بهره می‌گیرد و هوش سیاه را در تصویری روشن بازنمایی می‌کند. ضمن این‌که در هوش سیاه به واسطه موقعیت پیچیده سوژه و خود جرم با فضای پر کنش تری مواجه هستیم که هوشمندی مخاطب را هم به چالش می‌کشد و او را در تعلیقات قصه شریک می‌کند.
بازی حسین یاری در نقش سرگرد احمدی را هم نباید فراموش کرد که تصویر مدرن و شاداب تری از پلیس ایرانی خلق می‌کند و باورپذیر و ملموس‌تر است هر چند سینمای پلیسی در کشور ما هنوز در تعاریف و مفاهیم خود دچار مشکل است و این تصویر مخدوش به تصور غلطی برمی‌گردد که درباره این شخصیت وجود دارد. به هر حال گونه پلیسی یکی از مطرح‌ترین و جذاب‌ترین گونه‌های سینمایی است که ظرفیت‌های دراماتیکی بالایی دارد و با عناصری از تعلیق، قهرمان‌سازی، ضدقهرمان و شرور، تعقیب و گریز و جنایت می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب خود کند.
جالب این‌که هوش سیاه، جرم و مجرم رایانه‌ای را دستمایه روایت خود قرار داده است و حالا سینمای پلیسی ما نیز برای تحول و جذابیت بیشتر در جذب مخاطب بیش از گذشته نیازمند بهره‌گیری از تکنیک‌های رایانه‌ای و تکنولوژی‌های رسانه‌ای است تا بتواند جان تازه‌ای در کالبد آثار پلیسی بدمد.

سیدرضا صائمی / جام جم
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲

Jang Bogo
22-06-2013, 13:32
كامران زياد توي اين قسمت (قسمت 20) نبود. اصلا حال نداد.

Kurosh
22-06-2013, 15:49
همشهری جوان نوشت:
دیگر خواجه شیرازی هم می‌داند که ژانر پلیسی - کار‌آگاهی همواره یکی از محبوب‌ترین ژانر‌های سینمایی تلویزیونی بوده و خواهد بود. اساساً هر قدر امکانات فنی سیما روبه‌ پیشرفت می‌رود، دست کارگردانان فعال در این ژانر هم در ساخت یک دنیای مهیج‌تر، بازتر و در نتیجه کام بیننده‌های که خوره این‌جور فیلم‌ها و سریال‌ها هستند نیز شیرین‌تر می‌شود. مثل همین سریال هوش سیاه که نسبت به همتایان چند دقیقه قبلش از هر لحاظ جلوتر است.

بازتاب موفق مخاطبان پس از سری اول «هوش سیاه» در سال 88 باعث شد که آب پرور سری دوم را هم کلید بزند. حالا او تمام قد از سریالش دفاع می‌کند و می‌گوید قصه طوری طراحی شده که قابلیت دوباره ادامه پیدا کردن را هم دارد. پس منتظر سومین هوش سیاه هم باشید!

چرا «هوش سیاه» را ادامه دادید؟ معمولا در ایران برای ساخت سری دوم سریال‌ها ریسک و سرمایه‌گذاری نمی‌کنند.

برای اینکه از اول برای ادامه طراحی نمی‌کنند. برای «هوش سیاه» هم از اول برای ادامه‌اش طراحی نکرده بودیم اما از جایی که شخصیت محوری سریال طراحی و در دل قصه خلق شد، در اواسط تولید سری اول به این نتیجه رسیدیم که این قضیه و شخصیت با این موتوری که دارد، می‌تواند تا دور دست‌ها برود. از همان‌جا ما به فصل‌ها و اپیزود‌های بعدی هم فکر کردیم. من همانجا گفتم این قضیه می‌تواند حداقل تا 100 قسمت ادامه پیدا کند.

پس «هوش سیاه 3» در راه است؟

نه شرایطی وجود دارد که من نمی‌توانم ادامه‌اش بدهم.

مگر ساختن سریال پلیسی در ایران چه دردسر‌هایی دارد.

سختی ندارد. زمینه‌هایش باید مهیا باشد. اول از همه زمینه‌های نرم‌افزاری‌اش؛ باید بدانیم از لحاظ فکری وارد چه حوزه‌ای می‌شویم و وقتی کار اکشن و پلیسی می‌کنیم باید چه سازمان‌ها و نهاد‌هایی را در کار شریک کنیم. در واقع بدانیم که این سریال‌ها با کار‌های آپارتمانی تفاوت دارد،‌ هم هزینه‌هایش فرق می‌کند، هم زمانی که باید صرف کنیم،‌هم آدم‌هایی که درگیرش می‌شوند، تخصص پیچیده‌ای دارند. همه آدم‌هایی که وارد این حوزه می‌شوند، باید آمادگی ذهنی داشته باشند تا یک اثر ناموفق به کار‌های قبلی اضافه نشود. به لحاظ سخت‌افزاری هم باید زمینه‌های تولیدی، تجهیزاتی، ماشین آلات و امکاناتش مهیا باشد. در این سریال‌ها با اکسسوار یک خانه سروکار نداریم. آکسسوارمان ماشین‌ها، سلاح‌های مختلف، هلی‌کوپتر و امکاناتی است که قهرمان و ضد‌قهرمان قصه برا ی جذاب شدن به آن نیاز دارند. سینما و تلویزیون ایران در این زمینه تجربه کمی دارد و بعضی جاها مجبوریم آزمون و خطا داشته باشیم.

پس چرا ما درباره سریال‌های پلیسی سراغ تجربه‌گرایی نمی‌رویم؟ در چند دهه گذشته فقط چند سریال پلیسی موفق مثل «کارآگاه علوی» و «خواب و بیدار» داریم.

برای اینکه ما استراتژی و یک مدیریت فرهنگی واحد نداریم. زمانی تلویزیون این کار را انجام می‌داد، یعنی می‌توانستی به یک وحدت رویه در زمینه امور فرهنگی فکر کنی. آن خط پررنگ فرهنگی را می‌دیدی که تلویزیون روی همه چیز - حتی سینما - تاثیر می‌گذاشت. این نشان می‌دهد که چقدر سازندگان فرهیخته‌ای در تلویزیون حضور داشتند و چه مدیریت فرهیخته‌ای وجود داشت که می‌توانست آنها را به این سمت راهبری کند. اما الان می‌بینیم که به دلیل صف‌آرایی وحشتناک رسانه‌های بیرونی ما بی‌خود در لاک دفاعی فرورفته‌ایم. رسانه ما از خلاقیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است و به جای فرو رفتن در لاک دفاغی فرهنگی، باید به تنهاجم فرهنگی رو بیاورد.

سروکله زدن با مفاهیم کامپیوتری و اینترنتی دنیای مجازی در سریال‌، مخاطب عام سریال را پس نزده؟

اصلاً رفته رفته همه به این نکته می‌رسند که ظاهراً ناگزیر هستند از این مسائل سردربیاورند. سری اول را که می‌ساختیم، کمی نگران این طیف مخاطبان بودیم. طبیعتاً نشانه‌گیری ما سمت جوانان بود. برای همین هم این قصه انتخاب شد. اما فکر می‌کردیم آدم‌های میانسال، سنتی‌ها و کسانی که سروکاری با تکنولوژی جدید ندارند، ما را پس خواهند زد. کم‌کم دیدیم این جوری نشد. شاید وجود زمینه داستانی،‌گره‌افکنی‌ها و... آنها را علاقه‌مند می‌کرد که سریال را ببینند. در این سری به موضوعات تخصصی نگاه کرده‌ایم و کمی پیچیده‌تر شده. گاهی از طرف کاربر‌های حرفه‌ای‌تر مورد انتقاد قرار گرفتیم که چرا در بعضی مواقع ساده‌انگاری شده. ما هم گفتیم می‌خواستیم معدل کلی را بگیریم که نه سیخ بسوزد، نه کباب. به خاطر همین این دفعه خیلی حرفه‌ای و دقیق پیش رفته‌ایم. مخاطبان این سری از سری پیش هم بیشتر هستند.

در اجرای فرم تصویری سریال، آگاهانه از فرم سریال «24» استفاده کرده‌اید؟

«هوش سیاه 1» بعد از سریال «24» ساخته شده و ممکن است این تصور به وجود بیاید که تقلید کرده‌ایم اما من در تله فیلم «خشاب خالی» هم که قبل از نمایش سریال «24» ساخته‌ام، از همین فرم اسکرین استفاده کرده‌ام. البته من فوق‌العاده «24» را دوست دارم.

به نظر خودتان پلیس‌های سریال توقع مخاطب را برآورده می‌کنند؟ شکل دیگری از پلیس در ذهنتان نبوده که عملی نشود؟

ما می‌خواستیم پلیسمان را چابک‌تر، تیز‌هوش‌تر و تکنیکال‌تر نمایش بدهیم. چون هم جهان نوین این سمت در حرکت است، هم برای ما یک چالش ایجاد کرده بود که این آدم‌ها باید توانمند و هوشمند باشند که بتوانند با جنایت‌ها هوشمندانه مقابله کنند. بالاخره نزدیک 40 قسمت اینها مثل موش و گربه دنبال هم هستند اما هیچ کس نمی‌تواند بگوید پلیس ناتوان است. برای اینکه نشانه‌های تیز‌هوشی او را می‌بیند. جاهایی حتی از مجرم جلوتر حرکت می‌کند ولی در بازی موش و گربه به ابتکار عمل دست موش است.

چرا اصرار دارید که علاوه بر دنبال کردن روایت قصه اصلی در سریال، همزمان موضوعاتی مثل شرکت‌های هرمی و... را با هم پیش ببرید؟

اصولا دوست دارم این خرق عادت انجام شود. اینکه وسط سریال شام هم بخوریم و با مهمان هم حرف بزنیم ولی هیچ چیز را از دست ندهیم، یک تصور قدیمی و نخ‌نما شده است. نباید بتوانید سریال را رها کنیم. باید به بغل دستی‌تان بگویید «حرف نزن، می‌خواهم سریال ببینم» به همین خاطر باید حجم و ریتم اطلاعات طوری باشد که خلائی در آن ایجاد نشود. اگر جایی هم هست که داستان سبک‌تر پیش می‌رود، باید بدانید اینها به اصطلاح نفس خور وسط کار است. وقتی شما به نقطه هیجان می‌رسید، دریچه‌های یادگیری بازتر است و بهتر یاد می‌گیرید. این نقطه حدی دارد. بعد از آدرنالینی که با هیجان به شما تزریق می‌شود، باید یک نفس راحت بکشید. مثل عوض کردن دنده و خلاص کردن برای ماشین. منتهی مردم ما بدعادت شده‌اند. حق مردم است که فیلم و سریال درجه یک ببینند. اگر این اتفاق بیفتد. دیگر خودشان سمت آثار سطحی نمی‌روند. یکی از آرزو‌ها و اهداف من همین سلیقه‌سازی برای مردم است.

به خاطر همین فضای زندان سریال را هم متفاوت و فرهنگی طراحی کرده‌اید؟! «انگار این زندان اساسا در ایران نیست.

من فکر می‌کنم فضای ایده‌آل باید این جوری باشد. واقع‌گرایانه با این موضوع برخورد نکرده‌ام. من نرفته‌ام و دوربینم را در یک زندان بگذارم و از همان استفاده کنم. آن موقع که چیزی به جامعه‌ام اضافه نکرده‌ام من باید الگو بسازم و بگویم یک زندان آرمانی، فقط می‌تواند مراودات اجتماعی یک زندانی را از او بگیرد، نه چیز‌های دیگری را.

اما به درک مخاطب از واقعیت ضربه می‌زند.

بله. روز‌های اول ما را به سریال «فراز از زندان» نسبت می‌دادند. هرچه بیشتر پیش رفتیم. این حرف و حدیث‌ها کمتر شد. معلوم می‌شود که باید عادت‌های قدیمی را دور برزیم. من سعی کردم در سریالم به اصطلاح‌ نمایشی‌ها یک دنیای خود‌بسنده بسازم. دنیایی که خودش کامل است و قواعدی دارد که به آن احترام می‌گذارد. بعد از مدتی مخاطب فرض می‌گیرد که این زندان واقعی است. البته من فقط 4 قسمت از «فرار از زندان» را دیدم و بقیه‌اش را ندیدم تا ناخودآگاه از آن تاثیر نگیرم.

خودتان از پلیسی‌ها کدامشان را دوست دارید؟

در بین خارجی‌ها «24» و در سریال‌های داخلی «خواب و بیدار» آقای فخیم‌زاده.

از نظر شما شاخصه‌های یک کار پلیسی موفق چه چیز‌هایی است که این دو سریال را می‌پسندید؟

باید مولفه‌های استاندارد ژانر پلیسی واکنش را رعایت و چاشنی نو‌آوری را به آن اضافه کرد. بومی‌سازی را هم باید در کار پلیسی تعریف کرد. سینما یک پدیده فرهنگی است. ژانر‌بندی‌ها هم که دست ما نیست و قبلاً اتفاق افتاده. وقایع پلیسی هم که رخ می‌دهد، در جوامع شهری ما اتفاق می‌افتد. فرهنگ جوامع شهری فعلی ما تفاوت چندانی با سایر نقاط دنیا ندارد. به خاطر همین باید از کلی‌گویی پرهیز و بحث ریز‌کنیم.

بالاخره ما کار خارجی پلیسی زیادی دیده‌ایم و ناخودآگاه خودمان را با آن مقایسه می‌کنیم.

به خاطر همین من باید خیلی بی‌هوش و حواس باشم که بخواهم غربی‌سازی کنم. معمولاً منظور ما از فرمی بومی، یک فیلم ایستا با پلان‌های طولانی، اندازه قاب‌های بی‌خاصیت و بی‌حرکت است. در حالی که دوربین من یک لحظه آرام و قرار ندارد. اینها گرام و ابزار سینماست تا بتوانم تاثیر‌ بگذارم. ضمن اینکه ما الان در پخش جرم و تعدیلی نداریم. اگر از فرهنگ مردم فاصله داشتیم قطعاً با شمشیر پخش مواجه می‌شدیم.

منبع: خبرآنلاین

ehsan_iace
22-06-2013, 16:38
من یک قسمت‌اش را دیدم اینقدر بازی‌ها و دیالوگ‌ها بد و کند و کشدار بود که شبکه 3 را پاک کردم!

mr_khodaei2008
22-06-2013, 21:13
دیگه حالم بهم میخوره از بس تبلت دیدم . بعدشم این قسمت که سرگرد مسئولش هست مگه سازمان امنیت ملی یا چیز خفنی هست که هر دستوری دلش میخاد میده

Ghaioom
22-06-2013, 22:02
فرستنده اول رو برای این لو داد که گروه بهش شک نکنه و بهش اعتماد کنه.
فرستنده دوم رو هم وقتی گفت ببریتش بالا با دستگاه سیگنال یاب چکش کنید اوق زد انداخت بیرون:n08:
دومی رو که تو قسمت امشب انداخت بیرون!

پس «هوش سیاه 3» در راه است؟

نه شرایطی وجود دارد که من نمی‌توانم ادامه‌اش بدهم.
حیف نسخه ی 3 ای در کار نیست! :n02:

mojtaba2321
23-06-2013, 16:01
دوستان سریال امشب پخش نمیشه.

elahe_n12345
23-06-2013, 16:04
سلام. دیگه چرا؟؟ :n03:

pouyasony
23-06-2013, 16:26
دوستان سریال امشب پخش نمیشه.

شورشو دراوردن دیگه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

30vil
23-06-2013, 17:37
سلام. دیگه چرا؟؟ :n03:

به مناسبت این اعیاد رسانه ملی تصمیم گرفته سریال تکراری ترش و شیرین و بی مزه را نشون بده

ای کاش زیر درخت هلو را نشون میدادن!!

Ghaioom
23-06-2013, 20:49
به مناسبت این اعیاد رسانه ملی تصمیم گرفته سریال تکراری ترش و شیرین و بی مزه را نشون بده

ای کاش زیر درخت هلو را نشون میدادن!!

این چند قسمته؟ زده قسمت 1 انگار حالا حالاها هست! :n02: اشتباه میکنم عایا؟! :n13:

qwertym
23-06-2013, 22:19
این چند قسمته؟ زده قسمت 1 انگار حالا حالاها هست! :n02: اشتباه میکنم عایا؟! :n13:

سریالش رو تو دو قسمت خلاصه کردن که امشب و فردا شب پخش میکنن :n02:

یعنی فردا شب هم نمیاد !!!! :n03:

Jang Bogo
24-06-2013, 09:53
سریالش رو تو دو قسمت خلاصه کردن که امشب و فردا شب پخش میکنن :n02:

یعنی فردا شب هم نمیاد !!!! :n03:
امروز كه چون تعطيله ، از اولش هم گفته بودن تعطيليها و پنجشنبه ها پخش نميشه

3D-Max
24-06-2013, 12:10
ترش و شیرین ساعت 7 شروع میشه!
طبق EPG شبکه سه امشب هوش سیاه هم پخش میشه

banii
24-06-2013, 14:50
تکرار دیشب کیه ؟

elahe_n12345
24-06-2013, 18:21
امشب پخش میشه، همش داره زیرنویس می کنه :n20:

qwertym
24-06-2013, 18:26
تکرار دیشب کیه ؟

دیشب پخش نشد

hossein019940
24-06-2013, 18:42
امشب پخش نمیشه
چون دیشب ترشو شیرین داد نوشته بود 1 امشب همه 2 پخش میشه

mojtaba2321
24-06-2013, 18:50
امشب قسمت ۲۲ هوش سیاه پخش می شود.
هواداران و دوستداران هوش سیاه طوری برنامه ریزی کنین که سریالتون رو بتونین ببینین!

منبع: فیس بوک هوش سیاه 1

M E S S I
24-06-2013, 18:51

hosseinf722
24-06-2013, 21:07
اون تیکه ش که راننده ی اون یارو رو کشت مثه هیتمن بود
اون تیکه ش هم که داشت یارو رو شکنجه می کرد یاد جک تو 24 افتادم ، آخر شکنجه هم تقریبا مثه تیکن بود که گذاشت برق همینجوری روشن بمونه تا یارو بمیره
آخر فیلم هم شده بود آفرود بازی ، عجب جبپ صحرایی داشت ، خوشم میاد ماشینش هم سیاه بود مثه تیپش و البته هوشش

amir_malas
24-06-2013, 21:25
میگم این ردیابا که هی به طرف وصل می کنن ، چه جوری کار می کنن ؟
امواج رادیویی هس که داخل ساختمون هم سیگنال داره ؟

hossein019940
24-06-2013, 21:28
وزارت اطلاعات رو دیدین کجا بودن؟
چجوری ردشو زدن///
حالا یه سوال چطور تو تهران بود ردیابیش نکرده بودن که داشت از اینترنت ماهواری ای استفاده میکرد تو کویر پیداش کردن؟:n13:

amir_malas
24-06-2013, 21:46
چجوری ردشو زدن///
حالا یه سوال چطور تو تهران بود ردیابیش نکرده بودن که داشت از اینترنت ماهواری ای استفاده میکرد تو کویر پیداش کردن؟:n13:

خواستم یه چیزایی بگم ... حس کردم اطلاعاتم ناقصه اشتباه می گم

حالا وایسا اونا که اطلاعاتشون کامله بیان بحرفن

Gregar
24-06-2013, 21:54
اون قسمت دندون پزشکی سوتی نبود ؟ از کجا پلیسا میدونستن که ایمان رو میبرن همون بیمارستان .

amir_malas
24-06-2013, 21:57
اون قسمت دندون پزشکی سوتی نبود ؟ از کجا پلیسا میدونستن که ایمان رو میبرن همون بیمارستان .

خودش گفت

قرار بود اگه قطع بشه تا 24 ساعت بعدش بره دندون پزشکی پیمان،
ولی حالا این که کدوم دندون پزشکی خدا میدونه

پیمان با کدوم داره کار میکنه حالا؟؟؟:دی

SNOW PATROL
24-06-2013, 21:58
چجوری ردشو زدن///

والا من که نمیبینم سریال رو
اما نت ماهواره ای فقط دو طرفه قابل ردگیری هست اونهم فقط در نقاط پرت و بیابانی
چون درون شهر به خاطر تداخل فرکانسی تقریبا غیر ممکن هست
سوالی بود در گروه ماهواره و دی وی بی درخدمتم

TAPATALK

hossein019940
24-06-2013, 22:04
یعنی تو شهر نت ماهواره ای رو نمیگیرن؟
پس ما ه استفاده بکنیم چی؟:n02:

نت ماهواری هنگام دریافت چیزی همون دانلود خودمون که نمیشه ردیابی کرد فقط موقع ارسال میشه ردشونو زد
غیر ممکنه که متوجه نشد تو شهر هم باشن میتونن بگیرنش
اگه اینطوری نباشه که خیلی بده:n10:

hossein019940
24-06-2013, 22:07
چرا نبردنش یه دندون پزشکی دیگه
احتمال دیگه شاید میبردنش خصوصی یا یه بیمارستان دیگه حالا اون موقع چی؟
این عطایی خیلی بیخوده به جاش یه ادم دیگه مثل اشتیاق رو میوردن یا جای اینو با ایمان عوضش میکردن خوب بود

3D-Max
24-06-2013, 23:23
چجوری ردشو زدن///

چون تو تهران قبل اینکه تشکیلات ماهواره ای ببینن نمیدونستن کامران از کدوم جهت دانلود میکنه
در ضمن امشب تو اطلاعات شهیدی به سرگرد احمدی گفتن که یه ماهواره جدید پیدا کردیم که دیروز ازش اطلاعات دریافت شده(یه همچین چیزی گفت کاملش یادم نیست)
منتظریم امروز دوباره ازش اطلاعت دانلود بشه تا ردشو بزنیم
بعدش هم که کامران دوباره تشکیلات راه انداخت و ....

mojtaba2321
24-06-2013, 23:25
ماهواره و فرکانسی که کامران استفاده میکرد رو پیدا کرده بودن اطلاعاتیا
واسه همین تا براش اطلاعات اومد ردشو گرفتن و با پارازیت زدنش.

البته با این تجهیزات جی پی اسی که کامران با خودش آورده بود به نظرم میخواست مکان اجلاس قبرس رو هم پیدا کنه.
احتمالا از قسمت بعد کامرانو توی ترکیه باید ببینیم.

aryna
24-06-2013, 23:29
من قسمت امشب را ندیدم دوستانی که دیدند مختصر ومفید بگند چی شد
ممنون

RIZA.R
24-06-2013, 23:33
باو شما که گفتین امشب پخش نمیشه...
:n13:
الان اومدم دیدم پخش شده گویا:n28:

حالا یکی خلاصه وار میتونه بگه چی شد؟؟:n20:

hossein019940
24-06-2013, 23:46
ما خودمو غافلگیر شدیم ترش و شور رو زود پخش کردن که به این برسن

RIZA.R
24-06-2013, 23:51
ما خودمو غافلگیر شدیم ترش و شور رو زود پخش کردن که به این برسن

حالا چی شد

حوصله داری بگی؟:n02:

h-blade
25-06-2013, 03:52
درسته به تاپیک ربطی نداره ولی اگه شما هر جای ایران از اینترنت بالاتر از 2 مگ استفاده کنید ردتونو میزنن میان چوب تو آستینتون میکنن..... کلا تو ایران اینترنت بالاتر از 2 مگ تعریف نشده......

qwertym
25-06-2013, 08:09
درسته به تاپیک ربطی نداره ولی اگه شما هر جای ایران از اینترنت بالاتر از 2 مگ استفاده کنید ردتونو میزنن میان چوب تو آستینتون میکنن..... کلا تو ایران اینترنت بالاتر از 2 مگ تعریف نشده......

چه ربطی داره ؟ الان تو اصفهان شرکتی اینترنت 2 مگ هم و بالاتر هم بخوای بهت میده با جواز کسب اما هزینه فوق العاده گرون

befermatooo
25-06-2013, 08:59
سلام .

یه سوال داشتم که شاید تو صفحات قبل پرسیده باشید اما وقت ندارم بگردم .

چطور تونستن مکالمات ویدیویی کامران با اون پسره که متخصص کامران بود رو پیدا کنند ؟ همون قسمتی که فهمیده بودن که کامران داره از ماهواره W3 استفاده میکنه .

مگه مکالمات تصویری باقی میمونن ؟ و اینکه اگه آره ، اینقدر قوی هستن که بتونن رمزشکونی کنن ؟ تو ژانر :n05:تخیلی بود دیگه ؟

Gregar
25-06-2013, 10:44
واقعا بازیگر خوبیه . اینم یه عکس توپ از کیکاووس توی هوش سیاه

senaps
25-06-2013, 12:21
مگه مکالمات تصویری باقی میمونن ؟ و اینکه اگه آره ، اینقدر قوی هستن که بتونن رمزشکونی کنن ؟ تو ژانر :n05:تخیلی بود دیگه ؟

عااااااااااام.... سیستم ها معمولا لاگ میگیرن این یه نکته...(مثلا تو چت متنی کل متن برمیگرده اره!! ولی تصویریش رو ندیدم تا حالا!!)...!!

این مسئله نمیتونه تخیل باشه...
توی امریکا و کشورهای غربی که پالایش اینترنتشون بسیار بالاست(مثلا 400 برابر ایران!) یه امر خیلی طبیعی هستش و میشه گفت 100 درصد دیتای اینترنت رو پالایش میکنن از این لحاظ...!!
در ایران روی این مسئله داره کار میشه و خوب، نمی‌دونم که چقدر میتونن کار بکنن ولی در این حد که اون تیکه ویدیو رو بتونن برگردونن، بیشتر شبیه به بازگشت فایلهای کش بودش و اینا...!!
بنابراین، اینکه بتونی فایلهای یه نفر دیگه رو برگردونی (با ابزار دولتی!) یه کار عادی و طبیعی هستش و برا ما جدیده چون ایران پالایش اینترنت نداشته تاحالا، ولی اینکه فیلم یه چت اسکایپی رو برگردونی، یه خورده ... میدونی یه خورده نشده!‌:| اینم دلیلش اینه که اطلاع دقیقی از قدرت دولت ها در این مسئله نداریم! :|

این کار شدنیه، ولی نه با این کیفیت و به این شکل، و این مسئله یعنی نمیشه 100 درصد تخیلی در نظر گرفتش! :|

3D-Max
25-06-2013, 12:48
سلام .

یه سوال داشتم که شاید تو صفحات قبل پرسیده باشید اما وقت ندارم بگردم .

چطور تونستن مکالمات ویدیویی کامران با اون پسره که متخصص کامران بود رو پیدا کنند ؟ همون قسمتی که فهمیده بودن که کامران داره از ماهواره W3 استفاده میکنه .

خوب دقیق نمیدونم وقتی با اسکایپ مکالمه تصویری میکنی تصویر میمونه یا نه به احتمال زیاد همونطور که دوستمون گفت میشه برگردوند
ولی تو سریال بحث فرق میکرد چون همون قسمتی که اطلاعات برگردوند گفت خود سپهر همه مکالماتشو ضبط میکرده و به یه آدرس میفرستاده
اینا هم فقط ریکاوریش کردن همین

TARIMEHR
25-06-2013, 12:52
اون قسمت از گفتگوی تصویری رو کامران خودش روی لاگ سرور قرار داد تا بالادستی ها رو بترسونه و قدرت خودش رو بهشون ثابت کنه

همچنین اطلاع بده که لیست خاموش رو به دست اورد

اینجا نه کدشکنی ای انجام شد نه چیزی -- شد
با برنامه ی قبلی کامران این کار انجام شد

H A M A S
25-06-2013, 13:45
اینقدر قوی هستن که بتونن رمزشکونی کنن ؟ تو ژانر :n05:تخیلی بود دیگه ؟
فیلم های RQ170 با اون کدینگ های وحشتناک رو تونستن رمزگشایی کنن اینا که جای خود داره
ولی در کل بستگی به خودشون داره...کجا و کی و آیا براشون صرف میکنه که بخوان استفاده کنن یا نه

mojtaba2321
25-06-2013, 14:16
عااااااااااام.... سیستم ها معمولا لاگ میگیرن این یه نکته...(مثلا تو چت متنی کل متن برمیگرده اره!! ولی تصویریش رو ندیدم تا حالا!!)...!!

این مسئله نمیتونه تخیل باشه...
توی امریکا و کشورهای غربی که پالایش اینترنتشون بسیار بالاست(مثلا 400 برابر ایران!) یه امر خیلی طبیعی هستش و میشه گفت 100 درصد دیتای اینترنت رو پالایش میکنن از این لحاظ...!!
در ایران روی این مسئله داره کار میشه و خوب، نمی‌دونم که چقدر میتونن کار بکنن ولی در این حد که اون تیکه ویدیو رو بتونن برگردونن، بیشتر شبیه به بازگشت فایلهای کش بودش و اینا...!!
بنابراین، اینکه بتونی فایلهای یه نفر دیگه رو برگردونی (با ابزار دولتی!) یه کار عادی و طبیعی هستش و برا ما جدیده چون ایران پالایش اینترنت نداشته تاحالا، ولی اینکه فیلم یه چت اسکایپی رو برگردونی، یه خورده ... میدونی یه خورده نشده!‌:| اینم دلیلش اینه که اطلاع دقیقی از قدرت دولت ها در این مسئله نداریم! :|

این کار شدنیه، ولی نه با این کیفیت و به این شکل، و این مسئله یعنی نمیشه 100 درصد تخیلی در نظر گرفتش! :|
اون فیلم مکالمه تصویری رو از کش بدست نیاوردن
کامران همه کاراش رو کد میکرد و میفرستاد برای مرکز اونم بصورت کد شده.
تنها فایلی که کد نکرده بود و ارسال شده بود فقط همین فیلم بود.

Ghaioom
25-06-2013, 21:02
سلام

در مورد این قسمت:
به نظرتون کامران هست یا رفته؟ به نظر من که رفته. اگه نرفته باشه یه راه بیشتر ندارن که اونم یه جوری اینو بزنن بعد برن! :n02::n09:

hossein019940
25-06-2013, 21:04
کاظمی به مویایل دوستش زنگ اونجا که برق نبود چه برسه به گوشی؟
حالا گیریم که گوشی هم باشه چطوری میخواستن شارژش کنن:n02:

Ghaioom
25-06-2013, 21:19
فیلمه دیگه. شاید یهو دیدی برق بود! مگه از نزدیک دیدیش؟ :n02:
گوشی رو شارژ کنن؟ اصلا کی خواست گوشی رو شارژ کنه؟! :n02::n13:

الان دقیقتر فهمیدم منظورتو ولی بازم میگم فیلمه دیگه! دی

hossein019940
25-06-2013, 21:20
خوب اگه برق داشتن چرا با فنوس داشتن خونشون روشن نگه میزاشتن؟

Hatek
25-06-2013, 21:27
فقط حیف اون 5.6 دقیقه ای که پای سکانس های خونه سرگرد میگذرونیم:n02:
حال ادمو بهم میزنن اون دختره و سهیل با این ربات هاشون:n21:
میگم احتمالا با این سیر که سریال داره پیش میره از 26 قسمت رد میشه نه؟
روی یک قسمت خیلی مانور میدن مثلا امشب همش تعقیب و گریز با اسب بود تقریبا ( اسبشم مشکی بود لامصب:n02:)
شهاب هم عجب شخصیت تخیلی داره برا خودش :n02:

CRIS Joon CR7
25-06-2013, 21:30
میگم احتمالا با این سیر که سریال داره پیش میره احتمالا از 26 قسمت رد میشه نه؟
روی یک قسمت خیلی مانور میدن مثلا امشب همش تعقیب و گریز با اسب بود تقریبا ( اسبشم مشکی بود لامصب:n02:)

تو نقش جیمز بانده اون هم از نوع دنیل کرگ:n02:
تو واحد خودش اونجا که پلیسه رفته بود هم اگه دیده باشی داشت پشت صحنه کازینو رویال رو میدید(اولین 007 دنیل کرگ)
+
آره این خانواده ی سرگرده عجیب رو مخه:n26:

Ghaioom
25-06-2013, 21:37
منم یه جوری فک میکنم باید یه چند قسمت اضافه داشته باشه.
آره منم با خودم میگفتم چقد تعقیب گریز با اسب داشتن! :دی
شهابم که هر جا میره یکی رو باید فرت کنه! :| :n23::n29: اعصاب نزاشته که!

qwertym
25-06-2013, 21:42

شهاب رو توهم و خیال برش داشته ، شده آرنولد تو فیلم ترمیناتور :n08:

Hatek
25-06-2013, 21:49
یه صحنه هم توی اداره رو نشون داد سرگرد با زنه داشت میحرفید دقت کردین اون پشت داشت اخبار ورزشی میداد:n02:

3D-Max
25-06-2013, 22:14
مدرک....:دی.....مدرک....:دی
تو اردبیل یکی از فامیلا سربازی افتاده نواحی مرزی
که دقیقا مثل اینجا برق نیست
ولی چندنفر که گوشی میبردن به صورت کاملا نامحسوس:دی
شبا یکی گوشیارو میاورده میزده شارژ بعدشم نون و ... میگرفته میرفته:n02:
حالا اینجا هم رفیق جمشید میتونه خیلی راحت بره دهات بزنه به شارژ یا شایدم موتوربرق داره
به همین سادگی به همین خوشمزگی:n10::n02:

Amin4All
25-06-2013, 22:15
من کلا نگاه نمیکنم.
ولی یه جاش به چشمم خورد که اسلحه تو کتاب گذاشتن .:n02:
نمیدونم تو رهایی از شاوشنگ دیدم فکر کنم .

HOJ-JAT
25-06-2013, 23:05
یعنی این پسره ( برادر مرحوم الهام:n03:) اسمش یادم نیس... اینقدر احمقه ؟؟ نمیبینه هر ساعت دارن چکش میکنن چطوره جی پس اس گذاشته تو دندونش؟؟

ghassam2
26-06-2013, 00:00
اگر ما بخواهیم منطق مسلط برکلیت سریال هوش سیاه رو بپذیریم یعنی انچه رو که میگذره رو حاکم بر منطق معمولی و خارج از این مجموعه کنیم واقعا چه چیزی سرجاش میمونه اینکه حلقه اتصال سری اول به سری دوم اینه که کامران به ادعای همگان به عمد خودشو به زندان انداخته انهم با قتل و گروگانگیری ... مشکل اینجاست که مغز طبقه بندی شده ما تمام انچه رو که مرتب و منظم بایگانی کرده باید با پذیرش این موضوع دچار لرزش و شوک و اماده سقوط و ویرانی احتمالی بشه...باید از اینجا به بعد کسی رو به عنوان نابغه و هوش سیاه بپذیره که واقعا نیست چرا که بیاد نمی اورد که در غیبت کامل این به اصطلاح نابغه ....نویسنده کم توان او را در سکانسی بی ربط بوسیله پیغام گیر و ادرس دادن دختری اضافه بر مازاد عملا گیر پلیس میندازه و مواردی از این قبیل که هوش سیاه با کارهای فیزیکی فرار می کنه...و مغز ما بیاد نمیاره اصلا خط داستان مربوط به عملیات و نقشه به اصطلاح حساب شده نیروهای اطلاعات وقتی سرگرد به تک تیرانداز دستور تیراندازی بطرف کامران رو میده به نیت نیست و نابود کردن اون . اصلا یعنی چه و اگه بخواد حساب کتابی طبق منطق این سریال بکنه و اون رو جایگزین عقل سلیم خودش بنماید همان بهتر که قبول کنه صحبتها و نگاههای احمقانه و حرص اور سرگرد و مامور مخفی اطلاعات در مواجهه رونمایی از طرح بی نظیر نیروهای مغز متفکر برای ردگیری از سازمان جاسوسی مطبوع کامران اصلا اصل زندگیست و مابرای همین به دنیا امدیم و همه مصداقهای این چنینی زندگی رو هم بپذیریم.یعنی قبول کنیم تک تیرانداز با نیت گروه اطلاعات به عمد کامران رو مورد هدف قرار نداده و این مورد اصلا عجیب و غریب نیست و مربوط به نبوغ نویسنده و بینندگان می باشد.

mojtaba2321
26-06-2013, 14:22

دقیقا پشت کلبه احد دکل برق بود.

2lombe
26-06-2013, 20:42
کثافت کثافت کثافت! نامرد! دلم واقعا خیلی سوخت!!!

qwertym
26-06-2013, 20:50
کثافت کثافت کثافت! نامرد! دلم واقعا خیلی سوخت!!!

کدوما میگی ؟ :n02:

Переклад не
26-06-2013, 20:55
منظورش اون ایمانه بود که شهاب کشتتش :دی پسر این فیلمه و اونام بازیگراشن

amirpers
26-06-2013, 21:08
شهاب و ایمان همدیگه از کجا میشناختن و چرا ایمان رو کشت؟

mr_khodaei2008
26-06-2013, 21:34
جالب شد . رفت ترکیه و سر سرگرد بی کلاه موند

majid322
26-06-2013, 21:52

چرا بی کلاه ؟؟ اونم قرار شد بره دیگه.

arming900
26-06-2013, 21:59
قشنگ معلومه پسره این سرگرده میشه کمک دستِ باباش با این مسخره بازیایی که نشون میدن ! پیامِ آخرِ فیلم : آفرین پسرم تو باعثِ افتخاری

ببینید کی گفتم :n09:

mojtaba2321
26-06-2013, 22:12
اون جایی که کامران عکس پسر سرگرده رو از توی سایت مدرسشون در آورد به نظر فقط برای اس کردن بیننده ها بود:n02:

majid322
26-06-2013, 22:21
اون جایی که کامران عکس پسر سرگرده رو از توی سایت مدرسشون در آورد به نظر فقط برای اس کردن بیننده ها بود:n02:

چرا منم بلافاصله بعد از تموم شدن سریال یاد این قضیه افتادم ؟؟ :n02:

ghassam2
27-06-2013, 08:27
از کجاش بگی .... از سوتی گذشته به فاجعه رسیده........

molaali
27-06-2013, 09:29
به نظر من سریال خیلی زیباست و باعث شد من بعد از مدت ها دوباره tv رو روشن کنم.
بعد از مدت ها یه سریال خوب داره پخش میشه و برای من سوتی های کوچیکش اصلاً مهم نیست.
مهم اینه که داستان قشنگی داره بازیگرا خیلی خوب بازی میکنن و خلاصه به دیدنش می ارزه!

amin_g_p
27-06-2013, 10:17
دقت کردید توی این فیلم برعکس فیلم های دیگه ایرانی نقش خانوم ها خیلی کمتر هست یه دقت دیگه هم کردید توی پلیس مردا هر لباسی می پوشن ولی لباس خانوم ها مشخص و ثابته (حمایت از حقوق بانوان :) )

senaps
27-06-2013, 11:43
من عاشق شهابم.... ولی ازش ناامید شدم.... این احمق بیشعور واسه چی باید احد رو زنده بذاره؟ خو مرتیکه تو که اونجا بودی، خو اومدنی یه گلوله خالی میکردی تو کله‌ی پوک احد...!!

من واقعا عاشق شهابم.... خیلی دوستش دارم!! اصلا جون میده واسه نقش اسسین! یه سازمان تروریستی...

راستی یه چیز خنده دار بگم شاید باورتون نشه:
من این سریال رو دانلود میکنم از سایت ایران‌پراد و از تی‌وی نمی‌بینم!!!! هرکاری میکنم، نمی‌تونم دوباره با تلویزیون دیدن ارتباط برقرار کنم!!!! همش باید وسط فیلم بلند شم در یخچال رو باز کنم مطمئن شم از همه چی و اینکه کسی چیزی رو تغییر نداده و بیام.... تو کامی سریع اسپیس رو میکوبم! که فیلم واسته میرم و میام....!!!

وین رونی
27-06-2013, 11:52
خوب بر می گرده.به نظر من دوباره نبرد نهایی بین هوش سیاه و سرگرد انجام میشه مگه اینکه سرگرد هم بره ترکیه
ضمناً صحنه کشته شدن ایمان توسطه شهاب(ایمان بود دیگه؟ )خیلی واقعی بود همینکه شلیک کرد خون به طرز طبیعی پاشیده شد رو دیوار و طرف افتاد زمین

qwertym
27-06-2013, 13:39
من عاشق شهابم.... ولی ازش ناامید شدم.... این احمق بیشعور واسه چی باید احد رو زنده بذاره؟ خو مرتیکه تو که اونجا بودی، خو اومدنی یه گلوله خالی میکردی تو کله‌ی پوک احد...!!

من واقعا عاشق شهابم.... خیلی دوستش دارم!! اصلا جون میده واسه نقش اسسین! یه سازمان تروریستی...

راستی یه چیز خنده دار بگم شاید باورتون نشه:
من این سریال رو دانلود میکنم از سایت ایران‌پراد و از تی‌وی نمی‌بینم!!!! هرکاری میکنم، نمی‌تونم دوباره با تلویزیون دیدن ارتباط برقرار کنم!!!! همش باید وسط فیلم بلند شم در یخچال رو باز کنم مطمئن شم از همه چی و اینکه کسی چیزی رو تغییر نداده و بیام.... تو کامی سریع اسپیس رو میکوبم! که فیلم واسته میرم و میام....!!!

جسارت نباشه وسواس داری ؟؟؟:n13:

senaps
27-06-2013, 13:56
یعنی چی وسواس به چی؟! نه ندارم! اصلا ادم بی‌توجه به همه چیز هستم و غیر از چیزایی که مواد غذایی رو تشکیل میدن، به هیچ چیز دیگه دقت نمی‌کنم و توش دقیق نمیشم! :|

جسارت نباشه وسواس داری ؟؟؟:n13:

qwertym
27-06-2013, 15:52
یعنی چی وسواس به چی؟! نه ندارم! اصلا ادم بی‌توجه به همه چیز هستم و غیر از چیزایی که مواد غذایی رو تشکیل میدن، به هیچ چیز دیگه دقت نمی‌کنم و توش دقیق نمیشم! :|

احسنت به این شکم :n08:

Hatek
27-06-2013, 18:44
میگم این کامران ترکی هم بلد بود نمیدونستیم؟
وقتی اون یارو رامین لوش داد که کجاست سریع اومد خلاصش کرد:n02: