PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال هوش سیاه 2

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Gregar
03-06-2013, 22:12
من میتونم قبول کنم خانواده های ایرانی توی خونه روسری بزارن.ولی اون بچه وقتی از خواب پا میشه دیگه چرا روسری سرشه؟:n13::n02:

گیرهای هزارساله . این سوتی ها همشون درستن اما وقتی دلیلش رو هممون میدونیم دیگه لازم نیست دوباره به یاد بیاری .

دیشب ساختمان پزشکان رو میدیدم انگار نه انگار . این قانون که کلا بازیگر زن حجاب داشته باشه حتی توی خونه خودش به صورت یه امر عادی در اومده . مثلا یه دوربین مخفیانه از تمام اتفاقات تو خونه و همه افراد فیلم گرفته بعد به راحتی فیلمش رو میزارن همه ببینن انگار نه انگار که مثلا خانم خونه تو اون فیلم حجاب نداره .

کلا این قانون به صورت دیفالت واسه هر فیلمی در اومده . یعنی طرف واقعا روسری سرشه تو خونه . نه اینکه مثلا حجاب نداره ولی ما با روسری سانسورش کردیم .

amin_g_p
03-06-2013, 22:13
نمیدونم اینجا کسی مصاحبه آب پرور رو توی جام جم دید یا نه ولی یه سوتی خیلی بزرگ داد اونم اینکه مجری ازش خواست داستان هوش سیاه2 رو تعریف کنه و آب پرور هم که دقیق نمیدونست تا چه قسمتی پخش شده یه مقدار از داستان رو جلو جلو لو داد:n02:
گفت کامران بوریایی یه ویروس وارد سیستم های زندان کرده و باید ببینید میخواد چیکار بکنه...

و شما هم بدون اسپویلر اینجا قرارش دادی (شاید یکی نخواد بفهمه بعد یهو چشمش بخوره)

Thor God
03-06-2013, 22:18
دختره چند سالشه که روسری سرش گزاشته ؟ من خیلی با این مسئله مشکل دارم :n13:
اما خب زنه که نمی تونه بدون رو سری بیاد ! میتونه ؟ دیگه واقعا این یه مورد گیر الکی بود 3Dmajid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه مورد که خیلی مسخره بود خونه پلیسه بود. آخه یه پلیس با حقوق کارمندی همچین خونه ای داره ؟ 3 خوابه بعد اتاق پسرش هم اونجوری ؟ سمندش هم رینگ اسپرت باشه ؟ والا به خدا من نظامی ندیدم که همچین زندگی داشته باشه

در مورد ویروس هم ... خب وقتی که اسم ویروس رو دیدن متوجه ویروسی بودن هارد نشدن ؟

اما در کل داستان خوب داره پیش میره

arming900
03-06-2013, 22:18
من میتونم قبول کنم خانواده های ایرانی توی خونه روسری بزارن.ولی اون بچه وقتی از خواب پا میشه دیگه چرا روسری سرشه؟:n13::n02:

اون بچه رو دوست دارم خفه کنم با اون بازی کردنش :n29: خیلی رو مخه

oghyanoos
03-06-2013, 22:21
آخرش کامران پلیس میشه!

3Dmajid
03-06-2013, 22:24

این نکته ایه که همیشه توی فیلما میبینم و خندم میگیره :n08:زنه جلو شوهرش روسری سر میکنه :n08: ملتو مسخره کردن با این فیلماشون هرچند یه چیزایی دستشونو بسته بنده خداها تقصیری ندارن :n02:

arming900
03-06-2013, 22:24
اما خب زنه که نمی تونه بدون رو سری بیاد ! میتونه ؟ دیگه واقعا این یه مورد گیر الکی بود 3Dmajid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه مورد که خیلی مسخره بود خونه پلیسه بود. آخه یه پلیس با حقوق کارمندی همچین خونه ای داره ؟ 3 خوابه بعد اتاق پسرش هم اونجوری ؟ سمندش هم رینگ اسپرت باشه ؟ والا به خدا من نظامی ندیدم که همچین زندگی داشته باشه

آخه یه پلیس با حقوق کارمندی همچین خونه ای داره ؟
---

این که نشد دلیل,بعدشم حقوقشون فکر میکنی کمه؟

solo8
03-06-2013, 22:25
کلا داستان سریال زیباس ولی یه کپی تمام عیار از سریال معروف شبکه فاکس یعنی فرار از زندان هست...

متاسفانه بازی این یارو سرهنگه( سرگرده یا هرچی:n02: همین پلیس نقش اوله) و خوموادش که خیلی خیلی مصنوعیه!یعنی حالم بهم خورد از این چند سکانسی که تو خونه بودنو دیدم...

اما از حق نگذریم بازی مایکل اسکوفیلد داستان (همین زندانیه که میخواد فرار کنه) خیلی نسبت به بقیه تو سطح بالاتری قرار داره..

در کل برای شروع خیلی دیر هنگام صنعت فیلم اکشن بد نیس فیلمش...

5ajad
03-06-2013, 22:26
ایمیل بیاد میره تو فولدر؟:n27:

Переклад не
03-06-2013, 22:26

شمام که یک فرد دنیا دیده ی کارکشته که همه جورآدم و زندگی رو تجربه کردید هی سوژه ی جدید را میندازید.عزیزم بله میشه .طرف سرهنگ بازنشستس از جلفا موستانگ سوپر اسنیک خریده! همین همسایه بغلیمونه

Переклад не
03-06-2013, 22:28

برادرجان اون سیستم نوعی شبکه ی داخلی هستش که سیستم عاملش ویندوزه.مثله یاهوی ماها نیست .باور کنید بایاهو و جی میل ، پست محرمانه نمیفرستن

Переклад не
03-06-2013, 22:30
کلا داستان سریال زیباس ولی یه کپی تمام عیار از سریال معروف شبکه فاکس یعنی فرار از زندان هست...

متاسفانه بازی این یارو سرهنگه( سرگرده یا هرچی:n02: همین پلیس نقش اوله) و خوموادش که خیلی خیلی مصنوعیه!یعنی حالم بهم خورد از این چند سکانسی که تو خونه بودنو دیدم...

اما از حق نگذریم بازی مایکل اسکوفیلد داستان (همین زندانیه که میخواد فرار کنه) خیلی نسبت به بقیه تو سطح بالاتری قرار داره..

در کل برای شروع خیلی دیر هنگام صنعت فیلم اکشن بد نیس فیلمش...
باز شروع شد.همین دوروز پیش بود فیتیل این فرار از زندان درپیتی رو بسته بودیم.باز یکی از راه رسید و زد رو درش

Kurosh
03-06-2013, 22:34
دوستان شما هم به چه چیزایی گیر میدینا !!

- خونه اون پلیس ممکنه با ارث پدرش به دست اومده باشه ! به ما چه خب ! :دی

- مسأله حجاب هم مگه دست ایناست که بخوان بدون روسری بفرستنشون ؟! من شنیدم صدا و سیما به حجاب دخترای شش هفت ساله هم گیر میده ...

- در مورد تقلید و اینا هم، مشخصه که خیلی از موارد از "فرار از زندان" و "رهایی از شاوشنک" کپی برداری شده، اما اشکالش چیه ؟! همین که بتونیم نمونه هایی 100 درصد مشابه اونا هم بسازیم، فعلاً خودش غنیمته تو این بی سریالی و بی فیلمی ... این خودش می تونه زمینه ساز حرکت های بهتر و خلاقیت ها در آینده بشه ... چه بسا اگه تو دکوپاژ و میزانسن و طراحی صحنه از اون فیلما کپی برداری کنیم، بتونه الگوی جدیدی ایجاد کنه و سطح استانداردها رو بالا ببره. در نتیجه تو کارای بعدی کارگردانای دیگه مجبور بشن بالاتر از استاندارد مثلاً سریال هوش سیاه کار کنن ... اونجاست که دیگه از تقلید در میاد و طراحی ها یه Level بالاتر میره ... هر پیشرفتی باید الگو داشته باشه ... قاعدتاً هالیوود بهترین الگو برای سینما و تلویزیون عقب افتاده ایرانه ...

- درباره مواردی که به عنوان سوتی تلقی میشه هم ؛ قطعاً هیچ کاری بی اشکال و اشتباه نیست‌ ؛ اما سریال هم کارشناس انتظامی داره هم کارشناس آی تی ؛ خیلی از مواردی که گفته شد، ممکنه حتی در موارد استثنایی، امکان پذیر باشه، فقط اطلاعات و دانش ما قد نده ...

kiar
03-06-2013, 22:35
شمردین چند بار از کلمه "دقیقا" تو دیالوگهای پلیسا استفاده شده؟:n02::n09:

Thor God
03-06-2013, 22:42
آخه یه پلیس با حقوق کارمندی همچین خونه ای داره ؟
---

این که نشد دلیل,بعدشم حقوقشون فکر میکنی کمه؟

شمام که یک فرد دنیا دیده ی کارکشته که همه جورآدم و زندگی رو تجربه کردید هی سوژه ی جدید را میندازید.عزیزم بله میشه .طرف سرهنگ بازنشستس از جلفا موستانگ سوپر اسنیک خریده! همین همسایه بغلیمونه

خب چرا ناراحت میشی دوست من !
حتما ایشون شغل آزادی چیزی بوده
ولی تورو خدا یه کم خونه یارو رو بررسی کن ببین ...

باز شروع شد.همین دوروز پیش بود فیتیل این فرار از زندان درپیتی رو بسته بودیم.باز یکی از راه رسید و زد رو درش

والا! این تقلید هم جریانی شده هاااااا :n02:

Abdolreza2012
03-06-2013, 22:47
به نظرم زیادی ساده از زندون فرار کرد
یعنی اینقدر پلیس ساده لوحه که با دستکاری یه نامه بدون استعلام یه زندونی سیاسی امنیتی رو بفرستن بره اونم جایی که مشخص نیست

h-blade
03-06-2013, 22:50
من به کرات مجبور میشم این جا یه سری نکات بگم که بعضی از دوستان رو روشن کنم.....(بابا خب یه ذره دقت به خرج بدید)

1: یه سری از دوستان با درآمد سرگرد و همچنین دم و دستگاه مقرشون مشکل داشتن.... دوستان محترم توجه کنید ما با قسمت امنیتی پلیس فتا روبرو هستیم نه با کلانتری یوسف آباد پس 100 درصد بین این دوتا یه فرقی باید باشه....

2: استعلام نکردن نامه اطلاعات هم سوتی نبود بلکه در یکی از قسمت ها یکی از بازیگران به این اشاره کرد که این سیستم اینترانت داره و خب همه میدونیم که اینترانت امنیت بالایی داره و کسی حتی فکر این هم نمیکرد که یه نفر از بیرون زندان به سیستم دسترسی داشته باشه چه برسه به کاظمی.....

amin_g_p
03-06-2013, 23:19
برادرجان اون سیستم نوعی شبکه ی داخلی هستش که سیستم عاملش ویندوزه.مثله یاهوی ماها نیست .باور کنید بایاهو و جی میل ، پست محرمانه نمیفرستن

اینجور بیان شد ایمیل های رسیده را توی پوشه ذخیره می کنند ولی در قسمت های اولش اگه اشتباه نکنم رییس زندان از outlook استفاده می کرد. بعد این قسمت هم گفت یه پرینت PDF می گیرن که آدرس اون زیرش میفته در صورتی که pdf نبود عکس بود. یا مثلا الکی ping می گرفتن چه کاظمی چه متخصصین. حداقل فیلمای خارجی از چیزای دیگه استفاده می کنن. (یا یه بار که توی کتابخونه داشت یواشکی برنامه می نوشت داشت توی text کد html می نوشت.) یا ...

amirpers
04-06-2013, 00:34
کسی می دونه کاظمی چطور اون یارو رو که زد بردش جایی انداختش که پیداش کنن در صورتی که پلیس می گه احتمال داره بیاد برای کشتن اون ؟

H A M A S
04-06-2013, 05:13
مسعود آپ پرور پیشرفت کرده
نقطه مشترک کارهاش بحث it هست.اولین کاری که ازش دیدم فیلم قتل انلاین بود.فیلمش واقعا سطحی بود:n01:.اما هوش سیاه 2 خوب شده
تنها چیزی که یک آزاد دهنده اس اینه همش دارند ریز به ریز مسائل فنی شبکه رو میگن.اونم یه جوری که انگار توی یه سیمنار علمی هستن و دارن سخنرانی میکنن
اما بازم میگم کار خوبیه

پانوشت:فقط عشق است لند کروز آقا پلیسه:n19:

SNOW PATROL
04-06-2013, 07:40
من به کرات مجبور میشم این جا یه سری نکات بگم که بعضی از دوستان رو روشن کنم.....(بابا خب یه ذره دقت به خرج بدید)

1: یه سری از دوستان با درآمد سرگرد و همچنین دم و دستگاه مقرشون مشکل داشتن.... دوستان محترم توجه کنید ما با قسمت امنیتی پلیس فتا روبرو هستیم نه با کلانتری یوسف آباد پس 100 درصد بین این دوتا یه فرقی باید باشه....

2: استعلام نکردن نامه اطلاعات هم سوتی نبود بلکه در یکی از قسمت ها یکی از بازیگران به این اشاره کرد که این سیستم اینترانت داره و خب همه میدونیم که اینترانت امنیت بالایی داره و کسی حتی فکر این هم نمیکرد که یه نفر از بیرون زندان به سیستم دسترسی داشته باشه چه برسه به کاظمی.....

عزیز اطلاعات شما اشتباه است پلیس فتا جز پایین ترین رده های شغلی در ناجا هست و رسته همشون کامپیوتر هست
واین کلانتری یوسف اباد به قول شما رسته انتظامی دارند گه بعد از هواناجا و مرربانی جز بالاترین رسته هاست

در مورد نامه اولا ناجا از یک شبکه داخلی استفاده میکنه که بچه های مرفوک میدونن چقدر امنیتی هست .ما یه بار یه فلش به یه سیستم وصل کردیم از ستاد زنگ زدن گفتن چرا وسیله جانبی غیر مجاز وصل کردید

این سیستم بر بستر اینترنت نیست
چنین نامه های رو به هیچ عنوان با ایمیل نمیفرستند
نامه های اطلاعات به صورت مهر و موم شده میدن دست نماینده اطلاعات در یگان مربوطه ..

Tapatalk 2

mr_khodaei2008
04-06-2013, 08:45
کاظمی از زندان فرار کرد ؟ چطوری میشه یکی خلاصه بگه . اخه من 3 شب هست شیفت شب شدم و نمیتونم ببینم سریال رو و از دستم در رفته

Gregar
04-06-2013, 08:54
مسعود آپ پرور پیشرفت کرده
نقطه مشترک کارهاش بحث it هست.اولین کاری که ازش دیدم فیلم قتل انلاین بود.فیلمش واقعا سطحی بود:n01:.اما هوش سیاه 2 خوب شده
تنها چیزی که یک آزاد دهنده اس اینه همش دارند ریز به ریز مسائل فنی شبکه رو میگن.اونم یه جوری که انگار توی یه سیمنار علمی هستن و دارن سخنرانی میکنن
اما بازم میگم کار خوبیه

پانوشت:فقط عشق است لند کروز آقا پلیسه:n19:

درسته . فقط یه کم از این به قول شما سمینارهاشون کم کنن بهتره هر چند بیشتر جنبه اموزشی داره البته ما هم بعضی از حرفاشون رو نمیفهمیم .

مشکل اینجاست که خیلی از مخاطبین ایرانی اطلاعاتشون در سطحی هم نیست که اینجور چیزا رو بفهمن و از طرفی سریال میخواد واسه هر دو قشر جزییات رو بیان کنه . از یه طرف بعضی جزییات خیلی ساده رو میان میگن و از طرف دیگه بعضی جاها بحثهایی رو میگن حتی ماها هم نمیفهمیم .

عزیز اطلاعات شما اشتباه است پلیس فتا جز پایین ترین رده های شغلی در ناجا هست و رسته همشون کامپیوتر هست
واین کلانتری یوسف اباد به قول شما رسته انتظامی دارند گه بعد از هواناجا و مرربانی جز بالاترین رسته هاست

در مورد نامه اولا ناجا از یک شبکه داخلی استفاده میکنه که بچه های مرفوک میدونن چقدر امنیتی هست .ما یه بار یه فلش به یه سیستم وصل کردیم از ستاد زنگ زدن گفتن چرا وسیله جانبی غیر مجاز وصل کردید

نامه های اطلاعات به صورت مهر و موم شده میدن دست نماینده اطلاعات در یگان مربوطه ..

Tapatalk 2

اره به نظرم کشکی فرار کرد . همچین نامه هایی نباس اینقدر امنیت پایینی داشته باشن و به نظر اینجور نامه ها باید حضوری به دست بیان . همونطور که گفتم مشکل اینجاست که توی این سریال یه کم زیادی به مسائل ای تی پرداخته . مثلا کاظمی اگه با یه روش غیر الکترونیکی فرار میکرد جالب تر بود تا اینکه بخوان فرارش از زندان رو به صورت الکترونیکی و با ه.ک کردن و ... به صورت کشکی در آرن .

mojtaba2321
04-06-2013, 09:59
یه چیز خیلی مسخره دیگه این سرگرده همش به زیردستاش فرمان میده، فلانی زنگ بزن بیمارستان...فلانی این کارو بکن...فلانی اون کارو کردی؟
مگه همه اینا روی یک یا چند پرونده کار نمیکنن؟ مگه وظایف هر کسی توی سازمان یا گروهش مشخص نیست؟
پس چرا این هر زرت و زرت وظایفشون رو بهشون یادآوری میکنه؟
بخدا اگه یه نفر کارمند پلیس فتا وارد این تاپیک بشه میتونه بهتون بگه که چقدر مسخره اینجاها رو درست کردن.

Ghaioom
04-06-2013, 10:38
به نظرم زیادی ساده از زندون فرار کرد
یعنی اینقدر پلیس ساده لوحه که با دستکاری یه نامه بدون استعلام یه زندونی سیاسی امنیتی رو بفرستن بره اونم جایی که مشخص نیست

آخه باید یه جوری فراریش میدادن اگه نمیدادن که فیلم سرته میموند! :دی
اگه میفهمیدن حالا بیان چطوری درستش کنن ها؟! دی
کلی وقت میخواد و بیا از اول شروع کن! ((:

کسی می دونه کاظمی چطور اون یارو رو که زد بردش جایی انداختش که پیداش کنن در صورتی که پلیس می گه احتمال داره بیاد برای کشتن اون ؟

اصلا من موندم کاظمی چطوری اونو اورد اونجا؟ اونجا رو که انگار دارن میسازن یا خراب میکنن و یه چند نفر هم توش بود که داشتن کار میکردن. عجیبه چطوری اونجا اورده! خلوت هم نبود!

آخرش کامران پلیس میشه!
من: |:
بچه ها: |:
هوش سیاه: |:
سرگرده: |:
بچه های بالا: |:
سایر بازیگران: |:

:دی

این از اون سوتیاس دیگه! دی

باید میگفت نامه اومده یا چیز دیگه! دی

میگم اینا موقع پخش فیلم میزنن سریال "هوش سیاه" حالا 2 رو نمیزنن موندم چرا! انگار پاک قاطی دارنا! :n08:

الانم فک کنم کامران داره پولایی که اینور اونور گذاشته داره جمع آوری میکنه! دی

banii
04-06-2013, 10:46
من: |:
بچه ها: |:
هوش سیاه: |:
سرگرده: |:
بچه های بالا: |:
سایر بازیگران: |:

:دی

ایول اینو خیلی خوب اومدی:n02:

سرگرده : :(((((( :n09:

amin_g_p
04-06-2013, 11:02
درسته . فقط یه کم از این به قول شما سمینارهاشون کم کنن بهتره هر چند بیشتر جنبه اموزشی داره البته ما هم بعضی از حرفاشون رو نمیفهمیم .

مشکل اینجاست که خیلی از مخاطبین ایرانی اطلاعاتشون در سطحی هم نیست که اینجور چیزا رو بفهمن و از طرفی سریال میخواد واسه هر دو قشر جزییات رو بیان کنه . از یه طرف بعضی جزییات خیلی ساده رو میان میگن و از طرف دیگه بعضی جاها بحثهایی رو میگن حتی ماها هم نمیفهمیم .

اره به نظرم کشکی فرار کرد . همچین نامه هایی نباس اینقدر امنیت پایینی داشته باشن و به نظر اینجور نامه ها باید حضوری به دست بیان . همونطور که گفتم مشکل اینجاست که توی این سریال یه کم زیادی به مسائل ای تی پرداخته . مثلا کاظمی اگه با یه روش غیر الکترونیکی فرار میکرد جالب تر بود تا اینکه بخوان فرارش از زندان رو به صورت الکترونیکی و با ه.ک کردن و ... به صورت کشکی در آرن .

بحث ها و اطلاعات مربوط به شبکه و کامپیوتر مشکلی نیست سریال های با سطح بالا که بیننده زیاد هم داره مثل دکتر هاوس را هم دیده باشید همش اصلاحات پزشکی می گه هم مردم که پزشک نیستن. (تو زیرنویس چندخط توضیح می ده) اطلاعات دقیق مشخص می کنه با تحقیق و کارشناس مناسب سریال ساخته شده.

kenzu
04-06-2013, 11:13
از اون فیلم هکر بهتره که طرف تو کامند پرامپت include مینوشت =))))))

M0hsen3D
04-06-2013, 11:23
دوستان این قسمتی که دیشب گذاشت و من ندیدم قسمت بعد از فرار کردنش بود دیگه نه؟ قسمت چند میشه؟

hojjatinho
04-06-2013, 11:24
سلام ...

با احترام به همه هوادارن و منتقدان سریال ...!

من نتونستم زیاد سریال رو دنبال کنم . امدم تاپیک بلکه از پست های دوستان چند و چون و نکات سریال رو بفهمم . ولی ...

من متوجه نمیشم چرا یک سری از دوستان سعی می کنن نظرات خودشون رو به دیگران تحمیل کنن ؟! چه عیبی داره از این سریال انتفاد بشه ؟!

یکی لذت برده از دیدن سریال و نکات خیلی خوب و جدیدی میگه که مثلا توی سریال های ایرانی نیست و بقیه هم استفاده می کنن .
یکی هم نکات تاریک تر و به اصطلاح سوتی های سریال رو می گه .

اینکه این سریال مثلا کپی از یک سریال معروف و از دید خیلی ها زیبای "فرار از زندانه" ، حالا یا نکته مثبته یا منفی ! به هر حال یکی نظرش به این شکله .
این همه جبهه گرفتن و "من می دونم و شما نمی دونی "و ... واقعا درک نمی کنم . واقعا چرا به نظرات دیگران احترام نمی گذاریم؟!!

با توهین کردن زیر پوستی و ژست خود بزرگ بینی گرفتن و درپیتی دونستن یک سریال که خیلی ها دوستش دارند به جایی نمی رسیم !

Ghaioom
04-06-2013, 11:24
دوستان این قسمتی که دیشب گذاشت و من ندیدم قسمت بعد از فرار کردنش بود دیگه نه؟ قسمت چند میشه؟

آره. 11 میشه.

من اول قسمت 9 رو ندیده بودم اونا گفته بودن شهاب اون دو تا رو فرت کرده. الان که دیدم یکی دیگه فرت کرده بود که!! دی / یا شهاب دستور داده بود به اون؟ چطوریاس؟

mohammad varaste
04-06-2013, 13:34
قسمت دیشبش واقعا افتضاح بود
یعنی فاجعه بود داستان حتی یک خط هم جلو نرفت
فقط دوباره نشون داد که چطور و با کمک چه کسایی از زندان فرار کرده.
وقتی هم سریال فضای خانواده سرگرد رو نشون میده واقعا حال به هم زن میشه هم زنش و هم دوتا بچش غیر طبیعی بازی میکنن
دیالوگها هم در حد فاجعه.
در کل قسمت دیشب رو هرکی ندیده میتونم بگم هیچی از دست نداده

majid322
04-06-2013, 13:37
چقدر فاز منفی تو این تاپیک زیاده :دی

حالا اگه همین موضوع و سریال تو فلان کشور ساخته میشد همه میگفتن به به عجب سریالی مو لا درزش نمیره !!!

banii
04-06-2013, 14:03
چقدر فاز منفی تو این تاپیک زیاده :دی

حالا اگه همین موضوع و سریال تو فلان کشور ساخته میشد همه میگفتن به به عجب سریالی مو لا درزش نمیره !!!
اینایی که تند تند ایراد میگیرند خودشون از همه بیشتر تو کف سریال هستند ;)

پ ن : امشب که فوتبال داره چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه هم که پخش نمیشه تا شنبه نمیادش ؟

kenzu
04-06-2013, 15:08
فوتبال ساعت چنده؟ :دی

Ghaioom
04-06-2013, 15:27
چهارشنبه چرا پخش نشه؟!

5شنبه پخش نمیشه ولی جمعه خلاصه قسمتهای قبلی رو پخش میکنه اگه دیده باشین.

3D-Max
04-06-2013, 15:27
پ ن : امشب که فوتبال داره چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه هم که پخش نمیشه تا شنبه نمیادش ؟
اتفاقا چهارشنبه پخش ميشه و بعد از پخش سريال تو صفحه فيس بوقشون مسعود آب پرور به سوالات كاربران جواب ميده
اين صفحه فيس بوق واسه سريال عاليه
اميدوارم بزودي واسه همه سريالا راه اندازي شه
الانم تو صفحشون مسئول آي تي به همه سوالات كاربران در مورد كاراي كامپيوتري كه جمشيد انجام ميده جواد ميده
لينك صفحه فيس بوق‌:كيك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima_707
04-06-2013, 15:33
اینایی که تند تند ایراد میگیرند خودشون از همه بیشتر تو کف سریال هستند ;)

4شنبه کـــه میــــده :n17:

Thor God
04-06-2013, 15:40
چون 3 شنبه و 5 شنبه فیلم رو نشون نمیدن با توجه به تبصره بین التعطیلین پس 4 شنبه هم که بینشون قرار داره نشون نمیدن :n02:

nima_707
04-06-2013, 15:45
چون 3 شنبه و 5 شنبه فیلم رو نشون نمیدن با توجه به تبصره بین التعطیلین پس 4 شنبه هم که بینشون قرار داره نشون نمیدن :n02:

خوبه شما رییس صدا سیما نشدی .... :n13: :n08:

qwertym
04-06-2013, 15:49
امشب پخش میشه یا نه ؟

nima_707
04-06-2013, 15:54
امشب پخش میشه یا نه ؟

نــــــــــــه
فوتبال داره....... :n25:

Переклад не
04-06-2013, 16:16
لعنت به برنامه ریز شبکه 3

unknown47
04-06-2013, 16:21
ههه
فوق العادست فیلمه!
روی هارد اوراقی فتوشاپ نصبه!
خوشم میاد کامران روی همین درصد کمِ وجود برنامه تونست فرار کنه!(میدونست!) جالبیش اینجاس که ایمیل فقط یه فایل معمولی jpg بود!

elahe_n12345
04-06-2013, 16:39
سلام. 1 چیزی بدجور فکرمو مشغول کرده، اونی که توی خونه منتظر کاظمی بود همون پلیسِ که توی سری اول مُرد، نبود؟؟!!! :n04:

Rhodes
04-06-2013, 17:10
سلام. 1 چیزی بدجور فکرمو مشغول کرده، اونی که توی خونه منتظر کاظمی بود همون پلیسِ که توی سری اول مُرد، نبود؟؟!!! :n04:

نه اون یکی دیگه بود....

5ajad
04-06-2013, 17:13
ههه
فوق العادست فیلمه!
روی هارد اوراقی فتوشاپ نصبه!
خوشم میاد کامران روی همین درصد کمِ وجود برنامه تونست فرار کنه!(میدونست!) جالبیش اینجاس که ایمیل فقط یه فایل معمولی jpg بود!
اگه فتوشاپ نبود با Paint هم میتونست نامه رو درستش کنه:n02:

Gregar
04-06-2013, 18:22
اتفاقا چهارشنبه پخش ميشه و بعد از پخش سريال تو صفحه فيس بوقشون مسعود آب پرور به سوالات كاربران جواب ميده
الانم تو صفحشون مسئول آي تي به همه سوالات كاربران در مورد كاراي كامپيوتري كه جمشيد انجام ميده جواد ميده
لينك صفحه فيس بوق‌:كيك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه کار جالبی واقعا . امیدوارم کارایی که این سریال میکنه الگویی بشه واسه کارای دیگه ایرونی ها و ازش یاد بگیرن . هر چند این سریال سوتی و ... زیاد داره اما واقعا خودمونیم هیچ سریال ایرانی نتونسته جذابیت این سریال رو داشته باشه . کلا یه سرو گردن از تمام سریالهای ایرانی بالاتره . اینکه با این امکانات کم و بودجه کم و زیر نظر صدا و سیما و ... این سریال همینطوریش ساخته شده واقعا جای امیدواریه . سریال قلب یخی که توی شبکه خانگی بود اینطوری شد و قهوه تلخ هم همینطور . به قول یکی از بچه ها لااقل میدونی سریال تموم میشه و اخرش رو میبینی .

اما کاش این بازیگرهای زیردست سرگرد رو عوض میکردن . پلیسها توی سری اول بهتر بودن . مخصوصا اون که کشته شد و اون چاقه . جالب بود چون اون سری دوتا نیروی خوب داشت این سرگرده که دست کمی از این کامران نداشتن . مخصوصا اون که کشته شد . حالا این جا هر چی میشه میگه "اشراقی این کار رو بکن . اشراقی اون کار رو بکن" .
کاش یه ترفیعی هم میگرفت . خیلی ضایعه است که مثلا شخصیت خوبه فیلم یه سرگرد باشه با اون همه دستوری که میده . اگه درجه میگرفت شاید این دستورها و کارهایی که میکنه کمی منطقی تر میومد .

vivabarca
04-06-2013, 18:34
این کاظمی همون لذت نقاشی نیست ؟:n02: یه تیکه از سریال رو دیدم صداش خیلی میخورد

molaali
04-06-2013, 18:43
این کاظمی همون لذت نقاشی نیست ؟:n02: یه تیکه از سریال رو دیدم صداش خیلی میخورد
بله.آقای کیکاووس یاکیده دوبلوره خیلی خوبیه.

h-blade
04-06-2013, 21:51

Tapatalk 2

خیلی خیلی ازتون عذر میخوام ولی شما میخوای با به کار بردن یه سری حرف های تخصصی میخوای به بقیه بگی که اطلاعاتت در این رابطه زیاده و باعث بشید که هم بقیه حرفتون رو قبول کنن و هم نظرتون رو به بقیه تحمیل کنید.....

و بنده هم با تمام احترامی که برای شما قائل هستم میخوام بگم اولا من و بقیه دوستان با این دست چیزها نا آشنا نیستیم و هر کی یه میزان اطلاعاتی راجع به اینم موضوعات داره و دوما بنده بسیار با این پدیده استفاده از کلمات تخصصی برخورد کردم و در عول دیدم فردی که از این کلمات استفاده میکرده حتی کمترین اطلاعی از اون مبحث نداشته.....

با احترام کامل:n16:

گریز از اسپم: دوستان من قسمت دیشب رو نتونستم ببینم یه نفر بگه چی شد به طور خلاصه......

SNOW PATROL
04-06-2013, 21:58
خیلی خیلی ازتون عذر میخوام ولی شما میخوای با به کار بردن یه سری حرف های تخصصی میخوای به بقیه بگی که اطلاعاتت در این رابطه زیاده و باعث بشید که هم بقیه حرفتون رو قبول کنن و هم نظرتون رو به بقیه تحمیل کنید.....

و بنده هم با تمام احترامی که برای شما قائل هستم میخوام بگم اولا من و بقیه دوستان با این دست چیزها نا آشنا نیستیم و هر کی یه میزان اطلاعاتی راجع به اینم موضوعات داره و دوما بنده بسیار با این پدیده استفاده از کلمات تخصصی برخورد کردم و در عول دیدم فردی که از این کلمات استفاده میکرده حتی کمترین اطلاعی از اون مبحث نداشته.....

با احترام کامل:n16:

گریز از اسپم: دوستان من قسمت دیشب رو نتونستم ببینم یه نفر بگه چی شد به طور خلاصه......

عجب عزیز جان من خودم سرباز همین خراب شده بودم اطلاعاتش هم در 950 پستی که در تاپیک سربازی زدم موجود هست
انتهای بحث
موفق باشید ...//

kortol
05-06-2013, 03:09
عجب عزیز جان من خودم سرباز همین خراب شده بودم اطلاعاتش هم در 950 پستی که در تاپیک سربازی زدم موجود هست
کلا این سریال خیلی -- رو توی ایران و شبکه ملی خفن نشون داده ... نمونه بارز کاربرد رایانه و اطلاعات توی سریال های خارجی تا جایی که من دیدم نیکیتا و سریال شوالیه سوار ( نایت رایدر ) هستش که اینقدر ها هم مثل این سریال با اب و تاب نشون ندادن !!! بخش زندان هم که معلومه و تابلو هستش ..( نیازی به زندان نداره )
.................................................. ............
در مودر بخش های شبکه بین سازمانی هم اینقدر حفاظت اطلاعات توی این سازمان ها بالا هستش که اصلا نمیشه مقایسه کرد ! من یک بار به فتا رفتم .. شبکه اصلیشیون بر بستر لینوکس هستش و شبکه معمولی بر مبنای ویندوز .. نامه نگاری اینقدر اینترنتی هم ندارن .. خیلی باشه شبکه ملی اونم با فیبر یا به صورت وایرلس بین شهری و شبکه ملی .. روی بستر اینترنت چیزی رو منتقل نمی کنن..
.................................................. ...........
دادگستری مستقیم کار کردم تو ی بخش انتی ویروس .. اصلا اینترنت ندارد و یه شبکه داخلی دارن اون هم بر مبنای فیبر نوری و ارتباط بین شهری رو هم از طریق ماهواره های وایر لس و شبکه ملی دارن .. کلا اینترنتی چیزی بینشون منتقل نمیشه .. شبکه بسته و داخلی هستش .. اون بخش های سازمانی هم که اینترنت دارن روی شبکه های جدا هستش که حتی سرورهاشون جداست .
نامه نگاری هاشون بر مبنای یه سیستم CMS انجام میشه که خیلی معروف هستش و روی مرور گر های اینترنت اکسپلورر اجرا میشه .... نمونه بارز این سیستم همین ثبت نام های دانشگاهی هستش که شبکه ملی هستش و ادرسش رو روی نت منتشر کردن .. با فیلتر شکن نمیشه وارد این سایت ها شد .. نمونه بارزش هم سیستم گلستان پیام نور هستش که روی IP ملی هماهنگ شده و بعد دامین رو روی اینترنت هم قرار دادن..
...........................
در مورد نامه نگاری های مهم مثل ازاد سازی زندانی ها و محرمانه های سطح 3 و 2 ( بالاترین سطح دسترسی توی ایران فکر کنم 5 یا 6 باشه که در حد محرمانه های رئیس جمهور هستش و از اون بالاتر میشه بیت آقا ... ! ) که حتی دست سرباز عادی هم نمی دن این نامه ها توسط اطراف خاصی جا به جا میشن و بعد از تحویل هم ثبت مییشه .. مهر و موم خاصی دارن و اصلا کپی شون ارزشی نداره حتی نسخه های مستقیم پرینت شده ..
.................................................. ......
بزرگ نمایی در حد لالیگلا توی این فیلم زیاده ولی چون سبک و ژانرش تازه هستش خیلی ها به سرعت طرفدارش شدن که خوب ما هم بهشون احترام می زاریم ...
برای من که رشته ام کامپیوتر هستشو شبکه کار کردم بحثی کارها و بحث های داخل این سریال برام مسخره و خنده دار هستش ...
ولی نسبت به فیلم های ابکی دیگه واقعا خوش ساخت هستش

Ghaioom
05-06-2013, 07:28
یه چند تا سوالات و جوابشون رو بزار ببینیم :دی

کل بچه های فروم: |: !!! D:

وزارت اطلاعات چقد مسخره بود اون درشو جایی که بود.

تو گرگان با دوستم داشتم گشت میزدم دوستم هم که هوش سیاه رو میبینه گفتم بهش وزارت اطلاعات رو نشون بده اینجا بعد نزدیک بودیم بهم نشون داد. اصلا با اینی که تو فیلم بود کلی فرق داشت. اون درشو نگو با دیواراش و دوربین مخفی هاش!! :n02::n09:
اصلا از کنارش رد میشدی استرس بهت دست میداد! :n08:اثلا یه وضی :‌دی! دوستم تعجب میکرد که چرا تو فیلم اینجوری هست، مسخره کردن! D:
من و دوستم: |:

اون مرد قوی هیکل رو هم عمدی گذاشته بودن تا شبیه تر بشه بهش :n09::n02:

کسری کیان
05-06-2013, 07:31
من خیلی دوست دارم این سریال ببینم ولی متاسفانه هر دفعه یک مشکلی پیش مییاد فقط قسسمت اولش دیدم

hossein019940
05-06-2013, 07:48
کاری نداره برو دانلود کن من همین کار رو میکنم.برو تو سایتdownloadha.comقسمت سریال دانلودش کن سریال رو دانلود کن

Ghaioom
05-06-2013, 07:50
من خیلی دوست دارم این سریال ببینم ولی متاسفانه هر دفعه یک مشکلی پیش مییاد فقط قسسمت اولش دیدم

تکرارش چی؟

از اینجا بگیر بیا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجمش هم کمه و کیفیتش هم. آنلاین هم میتونی ببینی:

کیفیت بالاتر میخوای تو گوگل جستجو کنی سریع به چندین سایت دست پیدا میکنی :دی

mr_khodaei2008
05-06-2013, 08:31
اگه دعوام نمیکنید یه فرق این سریال با pb این هست که اونجا مایکل چندتا دیگه را هم با خودش فراری داد از زندان ولی اینجا کاظمی خودش تنها فرار کرد

CRIS Joon CR7
05-06-2013, 08:42
تو گرگان با دوستم داشتم گشت میزدم دوستم هم که هوش سیاه رو میبینه گفتم بهش وزارت اطلاعات رو نشون بده اینجا بعد نزدیک بودیم بهم نشون داد. اصلا با اینی که تو فیلم بود کلی فرق داشت. اون درشو نگو با دیواراش و دوربین مخفی هاش!! :n02::n09:
اصلا از کنارش رد میشدی استرس بهت دست میداد! :n08:اثلا یه وضی :‌دی! دوستم تعجب میکرد که چرا تو فیلم اینجوری هست، مسخره کردن! D:
من و دوستم: |:

اون مرد قوی هیکل رو هم عمدی گذاشته بودن تا شبیه تر بشه بهش :n09::n02:

برادر الان با اون خونه مشکل داری؟ با اندازش؟
قبلا صحبتش شد که اون یک پناهگاه هستش و توی یک شهر شاید بیشتر از 100 تا ازونا باشه ...
ما بعد از 3 سال زندگی تو محلمون تازه فهمیدیم تو کوچه پشتیمون یدونه safe house هست .
حالا یه نکته ای هم که مثل واقعیته شما ایراد بگیر بعد میاد میگین چرا با PB مقایسه میشه ...
همیشه میزنید تو سر جنس ایرانی در صورتی خارجی هاش هم بی نقص نیستن!

ALI . R
05-06-2013, 10:30
سلام دوستان. امشب هم این فیلم پخش میشه ؟ :n01:

Ghaioom
05-06-2013, 12:36
برادر الان با اون خونه مشکل داری؟ با اندازش؟
قبلا صحبتش شد که اون یک پناهگاه هستش و توی یک شهر شاید بیشتر از 100 تا ازونا باشه ...
ما بعد از 3 سال زندگی تو محلمون تازه فهمیدیم تو کوچه پشتیمون یدونه safe house هست .
حالا یه نکته ای هم که مثل واقعیته شما ایراد بگیر بعد میاد میگین چرا با PB مقایسه میشه ...
همیشه میزنید تو سر جنس ایرانی در صورتی خارجی هاش هم بی نقص نیستن!
پناهگاه چی؟ من که یادم نمیاد قبلا گفته باشن!
اصلا چیکار میکنن توش؟ مال اطلاعاته؟

سلام دوستان. امشب هم این فیلم پخش میشه ؟ :n01:

اگه نشه میگم کامران بیاد برامون -- بازی کنه! :n02::n09:
جدا از شوخی الان EPG (جدول پخش شبکه دیجیتال) رو دیدم زده بود 8:45 ، برید جالشو ببرید پس :n02::n25:

CRIS Joon CR7
05-06-2013, 12:46
پناهگاه چی؟ من که یادم نمیاد قبلا گفته باشن!
اصلا چیکار میکنن توش؟ مال اطلاعاته؟

تو پناهگاهی که ما میدونیم ، کاری میکنن که به کارای نکرده هم اعتراف کنی:n10:

Ghaioom
05-06-2013, 13:56
تو پناهگاهی که ما میدونیم ، کاری میکنن که به کارای نکرده هم اعتراف کنی:n10:

اینجوری که نامردیه!
به کارای نکرده اعتراف کنی! |:

Переклад не
05-06-2013, 19:11
دوستان طوری حرف میزنن آدم فکر میکنه همین الان از ندامت گاه رسیدن و یا قبلا ارادتی هم به اطلاعات داشتن

Ghaioom
05-06-2013, 20:50
اـــــــــــــــــــه این دیگه خیلی حرفه ایه ها!
خودش یه پا پلیسه! خیلی تجربه داره! :n02::n09: این تیکه اخرش باحال بود.

در ضمن انگار کسی درباره اون جا که کامران رو بردن اطلاعات و اونا تحویل گرفتن حرف نزد؟ به نظرتون اونجا سوتی نبود مثلا همکاران کامران چطوری میدونستن همون ساعت اینو میارن؟!!

اونجاشم جالبه که با ماهواره و یه تی وی کوچیک تصویر گرفت. تصویر چی بود اصلا؟ تصویر رو از دوربین مخفی گرفت؟! اون دستگاه چنده؟! خیلی چیز جالبیه ها! :دی

EngineeR EhsaN
05-06-2013, 21:02
اینجور که معلومه کامرانم بچه اورمیست! کلا شهر هکر پروریه اورمیه :n02:

qwertym
05-06-2013, 21:25
این چطور این همه راه رو از تهران تا ارومبه با موتور رفته کسی هم تو مسیر جلوش رو نگرفته ؟؟:n13:

Ghaioom
05-06-2013, 21:30
اینجور که معلومه کامرانم بچه اورمیست! کلا شهر هکر پروریه اورمیه :n02:
نظری ندارم! دی

انگار دارم: D
یعنی هکر تو تهران کمه!؟ دی

این چطور این همه راه رو از تهران تا ارومبه با موتور رفته کسی هم تو مسیر جلوش رو نگرفته ؟؟:n13:

آره عجیبه. سریع هم برگشت :n09:
یا الکی نوشتن ارومیه یا تو ارومیه بازی میکنن!شایدم با هواپیما سریع رفتن ارومیه و یه موتور شبیه به این یا همین موتور رو بردن یه دور بزنن :n02::n09:

qwertym
05-06-2013, 21:41
نظری ندارم! دی

انگار دارم: D
یعنی هکر تو تهران کمه!؟ دی

آره عجیبه. سریع هم برگشت :n09:
یا الکی نوشتن ارومیه یا تو ارومیه بازی میکنن!شایدم با هواپیما سریع رفتن ارومیه و یه موتور شبیه به این یا همین موتور رو بردن یه دور بزنن :n02::n09:

کلا سوتی و تخیل پردازی تو سریال زیاده :n02:

RIZA.R
05-06-2013, 21:46
داشتان کند جلو میره:n03:

معلوم نیس جمشید چه نقشه ای داره ولی هرچی باشه میدونم نقشش توپه توپه:n20:

یحتمل زن و بچه این سرگردرو با بمب به فنا میده

mojtaba2321
05-06-2013, 22:43
دیشو روی چه جهتی گذاشت؟

kenzu
05-06-2013, 22:49
رو به قبله گذاشت هاتبرد رو بگیره =))

Rhodes
05-06-2013, 23:31
توی خوشا شیراز کمند امیر سلیمانی گفت که

کامران میاد و گرگانشون میگیره.

این زخم پانسمان کردنش تو حلقم. :|

5ajad
06-06-2013, 00:29
رنگ پریدگی کنار ماشینه رو مگه نمیشه درستش کرد؟ فکر کنم اصطلاحا پولیش میگن!:-؟

mojtaba2321
06-06-2013, 00:39
رنگ پریدگی کنار ماشینه رو مگه نمیشه درستش کرد؟ فکر کنم اصطلاحا پولیش میگن!:-؟

خش رو میشه پالیش کرد
این باید رنگ میشد.

وین رونی
06-06-2013, 00:58
توی خوشا شیراز کمند امیر سلیمانی گفت که ...

این زخم پانسمان کردنش تو حلقم. :|

شما هزار و خورده ای پست دادای هنوز نمی دونی یه جاهایی باید از مخفی کننده استفاده کنی؟؟؟!!!!
خوب حالا که چی با این نوشته آفرین بگیم به شما؟
خوبی این سریال تا به اینجا برخلاف دیگر سریال های ایرانی این بوده که سخت میشه حرکت بعدی کارگردان رو حدس زد اما...چی بگم والا!
پستتون رو گزارش می کنم تا پاک بشه و بخشی از داستان لو نره!
حالا شما هیچی واقعاً از بازیگر حرفه ای از کمند امیرسلیمانی بعیده چنین کاری

Rhodes
06-06-2013, 07:53
شما هزار و خورده ای پست دادای هنوز نمی دونی یه جاهایی باید از مخفی کننده استفاده کنی؟؟؟!!!!
خوبی این سریال تا به اینجا برخلاف دیگر سریال های ایرانی این بوده که سخت میشه حرکت بعدی کارگردان رو حدس زد اما...چی بگم والا!

شرمنده ام... اصلا حواسم نبود :n13:

من که خودم ندیدم شنیدم.. شایدم راست نباشه...

mr_khodaei2008
06-06-2013, 08:02
خنده دار های قسمت دیشب:

1- وقتی پلیسه همکار سرگرد داشت از کارگر اون رستورانه میپرسید که کاغذ مال اوناس یا نه . واقعا فوق مسخره بود کارگره چقدر دقیق اطلاعات میداد . از یه تیکه کاغذ سوخته 2*2 سانتی ایون همه اطلاعات داد که چه روزی صادر شده چه ساعتی بوده و ...... من داشتم از خنده میمردم

2- وقتی کامران رفت خونه زن عموش: اخه یه خونه توی کوهها و جایی دور از شهر و در واقع یه خونه روستایی چه دکوراسیون و مبلمانی داشت واقعا . چه تزئیناتی بود تو خونه . این واقعا خونه یه روستایی ساده زیست بود؟

hossein019940
06-06-2013, 08:26
پلیس رو که دیدین داشت روی در رنگ ماشین رو میگرفت.چی گفت.گفت در سمت چپش هست-شاسی بلند هم هست خوب حالا شاسی بلند رو میشه چشم پوشی کرد ولی اینکه از کجا میدونست که وقتی داشتن میرفتن بیرون سمت چپ رنگش پریده شاید داشتن میومدن داخل از سمت راست این اتفاق افتاده بود.
بعضی از روستاها هستن که خونشون مثل خونه های شهر هستش و برای اینکه کم نیارن تو دروهمسایه از غذاشون میزنن وبه خونه میرسن.فکر نکنم دکوراسیون خونه ربطی به روستایی یا شهری بودن ربط داشته باشه چون هرکس با سلیقه و سرمایه خودش این کار رو انجام میده

mojtaba2321
06-06-2013, 08:53
ربطی نداره...حتی کارگردان هم شب پخش نمیشینه ببینه تا کجا پخش شده:n08:
چند روز پیش آب پرور توی جام جم بود، اونجام یه تیکه از داستانو لو داد که هنوز توی سریال پخش نشده.:n02:
توی پستهای خودم چند صفحه پیش بود.

mr_khodaei2008
06-06-2013, 15:04
یه سوال: ماموریت کاظمی تو هوش سیاه 1 چی بود که موفق به انجامش نشد و الان بالا دستی ها دیگه بهش فرصت نمیدن و براشون مهره سوخته شده

mojtaba2321
06-06-2013, 15:22
یه سوال: ماموریت کاظمی تو هوش سیاه 1 چی بود که موفق به انجامش نشد و الان بالا دستی ها دیگه بهش فرصت نمیدن و براشون مهره سوخته شده

توی هوش سیاه1 فقط از موزه سرقت کرد. و نشون نداد ماموریت دیگه ای داشته باشه،البته همیشه ارتباطاتش رو با اون لپ تاپ نشون میداد.

Thor God
06-06-2013, 15:42
پلیس رو که دیدین داشت روی در رنگ ماشین رو میگرفت.چی گفت.گفت در سمت چپش هست-شاسی بلند هم هست خوب حالا شاسی بلند رو میشه چشم پوشی کرد ولی اینکه از کجا میدونست که وقتی داشتن میرفتن بیرون سمت چپ رنگش پریده شاید داشتن میومدن داخل از سمت راست این اتفاق افتاده بود.
بعضی از روستاها هستن که خونشون مثل خونه های شهر هستش و برای اینکه کم نیارن تو دروهمسایه از غذاشون میزنن وبه خونه میرسن.فکر نکنم دکوراسیون خونه ربطی به روستایی یا شهری بودن ربط داشته باشه چون هرکس با سلیقه و سرمایه خودش این کار رو انجام میده

خب اونها هم که نگفتن از کدوم ور وارد شده فقط گفتن که یه ماشین شاسی بلد آبی بوده که رنگ یه ورش رفته در ظمن معمولا طرف راننده به این خاطر که جلوی دیدش هست کمتر خش بر میداره و راحت تر کنترل می شه

خنده دار های قسمت دیشب:

1- وقتی پلیسه همکار سرگرد داشت از کارگر اون رستورانه میپرسید که کاغذ مال اوناس یا نه . واقعا فوق مسخره بود کارگره چقدر دقیق اطلاعات میداد . از یه تیکه کاغذ سوخته 2*2 سانتی ایون همه اطلاعات داد که چه روزی صادر شده چه ساعتی بوده و ...... من داشتم از خنده میمردم

2- وقتی کامران رفت خونه زن عموش: اخه یه خونه توی کوهها و جایی دور از شهر و در واقع یه خونه روستایی چه دکوراسیون و مبلمانی داشت واقعا . چه تزئیناتی بود تو خونه . این واقعا خونه یه روستایی ساده زیست بود؟

اون قسمت تکه کاغذ درسته که یه کم غیر طبیعی بود اما کارگردان قشنگ کار مرد اما یه کم از مقدار این اطلاعات کاسته می شد شاید طبیعی تر و جالب تر می شد. با اون اوصلف یه کم زیادی فیلم شد ...

در مورد خونه عمو کامران هم باید بگم خیلی گیر الکی دادی ! خب یارو پولداره !!!!!! یه خونه معمولی تو تهران داره برای انجام کارهاش و تابستون و وقت های تعطیل هم میاد تو باغش. بعدشم مگه خودش آدم نیست ؟ شما اگه پول داشته باشی تو کارتن میخوابی ؟ یا یه خونه با تشکیلات کامل میخری؟

mojtaba2321
06-06-2013, 17:10
چند تا نکته توی فیلمهای ایرانی هست که به قول دوستان دیفالت شده و حتی حرفه ای ترین کارگردان هم به خودش مجال نمیده روشون کار کنه.(بازی کردن با فرمان موقع رانندگی-شماره گرفتن تلفن و صحبت کردن بلافاصله-نوشتن متن روی کاغذ رو الکی نوشتن-خوردن چای بدون اینکه چیزی داخل فنجان باشه و ...)
این نسخه نوشتن پزشکه منو کشته:n02:

mohsen_gh1991
06-06-2013, 21:13
خنده دار های قسمت دیشب:

در مورد گرینه اول اره یارو زیادی شم پلیسی داشت.
ولی در مورد زن عموئه معلوم بود که ادم پولداری بوده. اولا خونه روستایی نبود یه ویلا بود. دوما از مزرعه پرورش اسبش هم معلوم بود که ادمای سرمایه داری هستن و اینکه شوهرش هم تو همون تشکیلات خود همین پسره بوده که یه جورایی اومدن اینجا که دور از مردم زندگی کنن

elahe_n12345
06-06-2013, 22:12
سلام. کسی می دونه "کیکاووس یاکیده" تا حالا مصاحبه تلویزیونی داشته یا نه؟ مخصوصا راجع به هوش سیاه؟ ممنون میشم اگر کسی خبری داشت به منم بگه.

Ghaioom
06-06-2013, 22:36
سلام. کسی می دونه "کیکاووس یاکیده" تا حالا مصاحبه تلویزیونی داشته یا نه؟ مخصوصا راجع به هوش سیاه؟ ممنون میشم اگر کسی خبری داشت به منم بگه.

علیک سلام/

فک نکنم. ما که ندیدیم. :n13:

Jang Bogo
06-06-2013, 22:52
خدایی یک نکته ی خوبی که این سریال داره ، حداقل موقع کار با نرم افزار با ماوس هم کار میکنن.
ما هرچی فیلم ایرانی این سبکی دیدیم (البته هیچکدوم در حد و اندازه های هوش سیاه نبودن) ، طرف (مهم نبود میزان آشناییه طرف با کامپیوتر چقدره) موقع کار با کامپیوتر، روی کیبورد بندری میزد.

mohsen_gh1991
06-06-2013, 23:11
کارگردانش کیه؟ : دی

Ghaioom
07-06-2013, 05:13
کارگردانش کیه؟ : دی

مسعود آب پرور نیست؟ :n02:

kortol
07-06-2013, 09:50
ما هرچی فیلم ایرانی این سبکی دیدیم (البته هیچکدوم در حد و اندازه های هوش سیاه نبودن) ، طرف (مهم نبود میزان آشناییه طرف با کامپیوتر چقدره) موقع کار با کامپیوتر، روی کیبورد بندری میزد.
دقیقا ×!!! طرف تو یه سری فیلم ها زود هم بخواد بکنه با کی بورد زوم می کنه !!!! یه جورایی فکر می کنن تایپ 10 انگشتی هستش !!!! فکر کن فتوشاپ رو بخوای کاملا با کیبورد کار کنی !!!

miss_ava7
07-06-2013, 10:58
کسي ميدونه تکرار هوش سياه رو چه کانال هايي مثل جام جم ميدن? ساعت و روزشو ميخاستم.يادمه سريال پروانه رو جمعه ها چندقسمت هفته شو تکرار ميزاشتن. هوش سياه هم جمعه ها تکرار داره ? tnx:n01:

elahe_n12345
07-06-2013, 12:54
کسي ميدونه تکرار هوش سياه رو چه کانال هايي مثل جام جم ميدن؟ ساعت و روزشو ميخواستم.

توی سایت جام جم که نوشته جام جم 2 ساعت 5 صبح و جام جم 3 هم ساعت 16:10. حالا نمی دونم هر روز داره یا فقط جمعه ها.

Ghaioom
07-06-2013, 13:02
کسي ميدونه تکرار هوش سياه رو چه کانال هايي مثل جام جم ميدن? ساعت و روزشو ميخاستم.يادمه سريال پروانه رو جمعه ها چندقسمت هفته شو تکرار ميزاشتن. هوش سياه هم جمعه ها تکرار داره ? tnx:n01:

جمعه که فک نکنم تکرارشو. جمعه شب فقط خلاصه قسمت های قبل رو میزاره.

در ضمن کسی فکر کنم دقت نکرده یا یادشون رفته که تو اون قسمت که دیش اینا رو چک میکردن و پای کامپیوتر بودن رو سیستم یاهو مسنجر هم نصب بود و یکی هم آنلاین یا آف شد! :n09::n02:
چتر هم هستن. دی

aryna
07-06-2013, 13:42

جمعه ساعت 10 صبح شبکه تماشا میزاره پشت سر هم میزاره با فاصله یک میان برنامه

qwertym
07-06-2013, 13:55
جمعه که فک نکنم تکرارشو. جمعه شب فقط خلاصه قسمت های قبل رو میزاره.

در ضمن کسی فکر کنم دقت نکرده یا یادشون رفته که تو اون قسمت که دیش اینا رو چک میکردن و پای کامپیوتر بودن رو سیستم یاهو مسنجر هم نصب بود و یکی هم آنلاین یا آف شد! :n09::n02:
چتر هم هستن. دی

آفرین - به نکته ریزی اشاره کردی :n09:

Alireza SM
07-06-2013, 14:04
بچه ها دقت کردین این کیکاووس یاکیده ( یا همون جمشید کاظمی یا همون کامران بوریایی یا همون هوش سیاه :D ) همون گوینده تلویزیون توی تبلیغات روغن لادن هست ؟ اون تبغیاتش که برای روغن های جدید با امگا6 هست کاملا صداش تابلوئه.

Ghaioom
07-06-2013, 14:37
بچه ها دقت کردین این کیکاووس یاکیده ( یا همون جمشید کاظمی یا همون کامران بوریایی یا همون هوش سیاه :D ) همون گوینده تلویزیون توی تبلیغات روغن لادن هست ؟ اون تبغیاتش که برای روغن های جدید با امگا6 هست کاملا صداش تابلوئه.

من دقیق یادم نمیاد ولی نگو نمیدونی این دوبلر هست تبلیغ کنندس گویندس؟! D:
ahh دی
این همه جا هس! دی

M o h a m m @ d
07-06-2013, 14:41
چتر هم هستن. دی

نه اونجا قبلش به اون رئیس باندشون ایمیل زد از ای دی یاهوش که میخوام خودم ثابت کنم بهم ماموریت بدین وقتی رفت بالا که دیش وصل کنه جوابش اومد .احتمالانم اون دوتا خوندنش متوجه صدا ایمیلی که اومد شدن

Alireza SM
07-06-2013, 14:49
یه سوتی مهلک که داده بودن این بود که روال اداری تحویل گرفتن زندانی و انتقالش این نیست که اطلاعات نامه بده به زندان بگه که زندانی رو بیارین ! اصلا وزارت اطلاعات حق نداره همچین کاری کنه و اگه بکنه هم زندان ازش اطلاعت نمیکنه. روالش این هست که اطلاعات درخواست میده به دادگستری تا یه قاضی یا یه دادستان حکم انتقال زندانی رو بده ( نمیدونم توی سریال نامه از طرف دادگستری نوشته شده بود یا اطلاعات چون کارمندان زندن میگفتن که نامه از اطلاعات هست ) به هر حال اگه نامه از طرف اطلاعات بوده باشه سوتی خیلی بزرگی حساب میشه.
ثانیا تو همچین نامه هایی نوشته نمیشه که ببرین طرف رو فلان جا تحویل بدین ( مگر اینکه مقصد یه جایی مثل کلانتری و دادگاه و ... باشه ) قرار باشه کسی رو ببرن ساختمان های مخفی اطلاعات میان از زندان تحویلش میگیرن و میبرن.
به هر حال موضوع اون نامه مهمه اگه از طرف اطلاعات بوده باشه سوتی هست باید حتما از طرف دادگستری و با حکم دادستان یا یکی از شعبه های دادگاه بود

Alireza SM
07-06-2013, 14:51
من دقیق یادم نمیاد ولی نگو نمیدونی این دوبلر هست تبلیغ کنندس گویندس؟! D:
ahh دی
این همه جا هس! دی

تبلیغ کننده به صورت اکترس که نیست فقط گوسندگی میکنه توی اون کلیپ های تبلیغاتی.

Vah!d
07-06-2013, 15:37
یه سوتی مهلک که داده بودن این بود که روال اداری تحویل گرفتن زندانی و انتقالش این نیست که اطلاعات نامه بده به زندان بگه که زندانی رو بیارین ! اصلا وزارت اطلاعات حق نداره همچین کاری کنه و اگه بکنه هم زندان ازش اطلاعت نمیکنه. روالش این هست که اطلاعات درخواست میده به دادگستری تا یه قاضی یا یه دادستان حکم انتقال زندانی رو بده ( نمیدونم توی سریال نامه از طرف دادگستری نوشته شده بود یا اطلاعات چون کارمندان زندن میگفتن که نامه از اطلاعات هست ) به هر حال اگه نامه از طرف اطلاعات بوده باشه سوتی خیلی بزرگی حساب میشه.
ثانیا تو همچین نامه هایی نوشته نمیشه که ببرین طرف رو فلان جا تحویل بدین ( مگر اینکه مقصد یه جایی مثل کلانتری و دادگاه و ... باشه ) قرار باشه کسی رو ببرن ساختمان های مخفی اطلاعات میان از زندان تحویلش میگیرن و میبرن.
به هر حال موضوع اون نامه مهمه اگه از طرف اطلاعات بوده باشه سوتی هست باید حتما از طرف دادگستری و با حکم دادستان یا یکی از شعبه های دادگاه بود

نامه از دادگستری بود. اگه دقت کنید نامه به امضا قاضی شعبه 73 دادگاه بود، از اون بابت میگم 73 چون موقعی که داشت نامه رو درست میکرد تو فیلم مشخص بود که شماره شعبه دادگاه رو تغییر داد. از طرفی تو متن نامه نشوته شده بود به درخواست وزارت اطلاعات

elahe_n12345
07-06-2013, 15:52
بچه ها دقت کردین این کیکاووس یاکیده همون گوینده تلویزیون توی تبلیغات روغن لادن هست؟ اون تبلیغاتش که برای روغن های جدید با امگا6 هست کاملا صداش تابلوئه.

"کیکاووس یاکیده" دوبلور معروفیه، تعجب می کنم که نشناختینش؛ مخصوصا از روی صداش!! دوبله های زیادی داشته مثل "کمیسر و رکس"، "باب راس در برنامه لذت نقاشی"، "جرویس پندلتون توی کارتون بابا لنگ دراز" و خیلی خیلی فیلم های سینمایی و سریال های دیگه.

رامینم
07-06-2013, 16:07
این فیام چند ساله که درست شده؟:n13::n02:

qwertym
07-06-2013, 17:29

به نکته ریزی اشاره کردی :n09:

Ghaioom
07-06-2013, 19:31
تبلیغ کننده به صورت اکترس که نیست
اکترس چیه ؟ دی

این فیام چند ساله که درست شده؟:n13::n02:

اخرش میزنه دیگه تولید: 92 - 91
از 91 شروع حالا کدوم ماه رو نمیدونم :دی و اوایل 92 فکر کنم تموم شده باشه.

به نکته ریزی اشاره کردی :n09:
تو چته هی میای میگی به نکته ریزی اشاره کردی! :n02::n09:

"کیکاووس یاکیده" دوبلور معروفیه، تعجب می کنم که نشناختینش؛ مخصوصا از روی صداش!! دوبله های زیادی داشته مثل "کمیسر و رکس"، "باب راس در برنامه لذت نقاشی"، "جرویس پندلتون توی کارتون بابا لنگ دراز" و خیلی خیلی فیلم های سینمایی و سریال های دیگه.
شاید کلیپش تو این باشه که من کامل ندیدمش هنوز:

تصاویر و صدای دوبلرهای ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba2321
07-06-2013, 19:36
خلاصه قسمت های 9 الی 12 سریال هوش سیاه 2امشب (جمعه) ساعت 22:15 از شبکه 3 سیما.

elahe_n12345
07-06-2013, 20:27
شاید کلیپش تو این باشه که من کامل ندیدمش هنوز:

تصاویر و صدای دوبلرهای ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون که این ویدیوها رو گذاشتید، خاطرات دوران کودکی و نوجوونی برام زنده شد، یادش بخیر...
بله کیکاووس یاکیده توی پارت دوم این فیلم هست.

Переклад не
07-06-2013, 20:51
در ضمن کیکاووس یاکیده نویسنده و شاعر هم هست

elahe_n12345
07-06-2013, 21:01
بله، دقیقا. واقعا هنرمنده.

elahe_n12345
07-06-2013, 22:28
زندگینامه "کیکاووس یاکیده" آقای صدای دوبلۀ ایران

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Переклад не
07-06-2013, 22:33
من آقای یاکیده رو دوست دارم .از اولش اون صدای بسیار زیباش و این نقش آفرینیش

Alireza SM
07-06-2013, 22:39
نامه از دادگستری بود. اگه دقت کنید نامه به امضا قاضی شعبه 73 دادگاه بود، از اون بابت میگم 73 چون موقعی که داشت نامه رو درست میکرد تو فیلم مشخص بود که شماره شعبه دادگاه رو تغییر داد. از طرفی تو متن نامه نشوته شده بود به درخواست وزارت اطلاعات

اینطوری اگه باشه مشکلی نیست پس همه چی درست بوده :n02:
ولی اون جایی که کارمندا چندبار گفتن از وزارت اطلاعاته اشتباه بوده :n02:

Thor God
07-06-2013, 22:46
elahe_n12345 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه تو بخش ادبیات یه تاپیک میزدی و این زندگی نامه رو اونجا قرار میدادی و لینک اون تاپیک رو اینجا میزاشتی بهتر بود

elahe_n12345
07-06-2013, 22:57
elahe_n12345 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه تو بخش ادبیات یه تاپیک میزدی و این زندگی نامه رو اونجا قرار میدادی و لینک اون تاپیک رو اینجا میزاشتی بهتر بود

ببخشید، نمی دونستم. الان این کار رو می کنم.

پ.ن: پست قبلیمو ویرایش کردم و بیوگرافی رو بردم بخش ادبیات.

qwertym
08-06-2013, 08:17
تو چته هی میای میگی به نکته ریزی اشاره کردی! :n02::n09:

من چمه ؟؟ راست میگیا.... به نکته ریزی اشاره کردی :n19::n02:

Alireza SM
08-06-2013, 12:39
میگم الان که هوش سیاه از زندان فرار کرده و تو خونه خودش هست چرا به جای قهوه روبوستا شیر میخوره ؟؟؟ خیلی عجیبه
هوش سیاه 1 خیلی خالی بندی داشت طرف با اینترنت دیال آپ زغالی کانکت شده بود ولی کاظمی هکش کرده بود و در عرض چند ثانیه کل درایو های کامپیوتر طرف رو کپی کرد =))) اصلا اونا اگه از طریق LAN هم وصل شده بودن بازم یکی دو ساعت وقت میبرد چه برسه به اینترنت اونم دیال آپ !! اصلا یه ماه هم صبر میکرد نمیتونست درایو ها رو وصل کنه !
اونجایی هم که از اینترنت رفت ماشین BMW خرید خیلی چاخان بود چطور ممکنه در عرض چند ساعت از یه سایت خارجی ماشین بخری و از نمایندگی ایرانش تحویل بگیری و سند رو هم درجا به نامت بزنن ؟؟ :O
یه جاییش انقدر خندیدم که الانم یادم میافته میخندم :)) اون صحنه ای که ظامی با ستار بهشتی قرار گذاشته بودی توی پارک؛ با خودش اجاق خوراک پز و کافی میکر برده بود که قهوه دم کنه =))))))

banii
08-06-2013, 13:58
میگم الان که هوش سیاه از زندان فرار کرده و تو خونه خودش هست چرا به جای قهوه روبوستا شیر میخوره ؟؟؟ خیلی عجیبه
هوش سیاه 1 خیلی خالی بندی داشت طرف با اینترنت دیال آپ زغالی کانکت شده بود ولی کاظمی هکش کرده بود و در عرض چند ثانیه کل درایو های کامپیوتر طرف رو کپی کرد =))) اصلا اونا اگه از طریق LAN هم وصل شده بودن بازم یکی دو ساعت وقت میبرد چه برسه به اینترنت اونم دیال آپ !! اصلا یه ماه هم صبر میکرد نمیتونست درایو ها رو وصل کنه !
اونجایی هم که از اینترنت رفت ماشین BMW خرید خیلی چاخان بود چطور ممکنه در عرض چند ساعت از یه سایت خارجی ماشین بخری و از نمایندگی ایرانش تحویل بگیری و سند رو هم درجا به نامت بزنن ؟؟ :O
یه جاییش انقدر خندیدم که الانم یادم میافته میخندم :)) اون صحنه ای که ظامی با ستار بهشتی قرار گذاشته بودی توی پارک؛ با خودش اجاق خوراک پز و کافی میکر برده بود که قهوه دم کنه =))))))
ستار بهشتی ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ستار_بهشتی):n13:

3Dmajid
08-06-2013, 14:09
شنیده بودم خیلی باحال از زندان فرار کرده ... الان تلویزیون تکرارشو گذاشت به من که زیاد حال نداد.
همه ش خالی بندی بود.
اون از -- کردنش ...
اون از فتوشاپش :n15:
اونم از اینکه فن سی پی یو رو در اورد یهو :n04:

elahe_n12345
08-06-2013, 14:29
[QUOTE=Alireza SM;7682924]میگم الان که هوش سیاه از زندان فرار کرده و تو خونه خودش هست چرا به جای قهوه روبوستا شیر میخوره ؟؟؟[QUOTE]

به نظرم چون الان هنوز زخمش خوب نشده، شیر می خوره تا خودشو تقویت کنه. وگرنه قهوه روبوستا نوشیدنی مورد علاقه اش بود (و احتمالا هست!)

mojtaba2321
08-06-2013, 15:53
پخش شبکه 3 اعلام کرد،در صورتی که امروز (شنبه) مسابقه ی والیبال زود تمام شود هوش سیاه 2 پخش خواهد شد.

elahe_n12345
08-06-2013, 16:08
ای بابا، یعنی باز می خوان پخش نکنن :|

Alireza SM
08-06-2013, 16:10
ستار بهشتی ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ستار_بهشتی):n13:

ستار اقبالی منظورم بود :n02: همون که دزد ها رو به کاظمی معرفی کرد

شنیده بودم خیلی باحال از زندان فرار کرده ... الان تلویزیون تکرارشو گذاشت به من که زیاد حال نداد.
همه ش خالی بندی بود.
اون از -- کردنش ...
اون از فتوشاپش :n15:
اونم از اینکه فن سی پی یو رو در اورد یهو :n04:

فن سی پی یو اونجا بود از قبل

[=elahe_n12345;7683092][=Alireza SM;7682924]میگم الان که هوش سیاه از زندان فرار کرده و تو خونه خودش هست چرا به جای قهوه روبوستا شیر میخوره ؟؟؟[]

به نظرم چون الان هنوز زخمش خوب نشده، شیر می خوره تا خودشو تقویت کنه. وگرنه قهوه روبوستا نوشیدنی مورد علاقه اش بود (و احتمالا هست!)[/]

چه ربطی به زخم داره ؟ :n02:
سری قبل هم که تیر خورده بود خودشم تیرشو درآورده بود روی میز کارش قهوه دم میکرد میخورد همش :n02:

پخش شبکه 3 اعلام کرد،در صورتی که امروز (شنبه) مسابقه ی والیبال زود تمام شود هوش سیاه 2 پخش خواهد شد.

واقعا مسخرت. این کانال ورزش رو واسه دکور درست کردن احتمالا ؟ حتی شده که فوتبال زنده لالیگا رو از کانال ورزش پخش کردن اونوقت والیبال چی هست مگه که از شبکه سه نشون میدن و برنامه های پرمخاطب رو حذف میکنن بخاطرش ؟:n15:

3Dmajid
08-06-2013, 16:50
فن سی پی یو اونجا بود از قبل

نه بابا اگه اونجا بود که دیگه برق نداشت !!
فن سی پی رو در اورد هنوز داشت کار میکرد واسه همین برق داشت !!

hossein019940
08-06-2013, 16:53
امشب باز پخش نمیشه:n03:

qwertym
08-06-2013, 17:07
واقعا مسخرت. این کانال ورزش رو واسه دکور درست کردن احتمالا ؟ حتی شده که فوتبال زنده لالیگا رو از کانال ورزش پخش کردن اونوقت والیبال چی هست مگه که از شبکه سه نشون میدن و برنامه های پرمخاطب رو حذف میکنن بخاطرش ؟:n15:

راست میگی به خدا . من نمیدونم این شبکه ورزش رو پس برای چی راه انداختن که آخرش باز همه ورزشا رو شبکه 3 پخش میکنه:n13:

5ajad
08-06-2013, 17:47
نه بابا اگه اونجا بود که دیگه برق نداشت !!
فن سی پی رو در اورد هنوز داشت کار میکرد واسه همین برق داشت !!
فن مگه برق داره؟:دی
با سیم برق زد بهش برق گرفتش ... بعدش با سی پی یو زد تو سرش! (نمیدونم مال کامپیوتر خودش بود یا نه)
اگه خود سی پی یو برق میداشت که برق خودشو میگرفت:n02:

3Dmajid
08-06-2013, 17:58
فن مگه برق داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

با سیم برق زد بهش برق گرفتش ... بعدش با سی پی یو زد تو سرش! (نمیدونم مال کامپیوتر خودش بود یا نه)
اگه خود سی پی یو برق میداشت که برق خودشو میگرفت
مطمئنی سیم برق خالی بود ؟ من خودم فنش رو دیدم داشت میچرخید :n02:
یعنی توهم زدم ؟ :n08:
خب سیم برق از کامپیوتر کند دیگه ؟

Ghaioom
08-06-2013, 18:24
همه بریم اعتراض کنیم به شبکه سه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n02:

آخر اینا مردمو به خودکشی کردن میندازن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RIZA.R
08-06-2013, 19:08
یدونه سریال میخوان بدناااااا

تف به این شبکه سه یه ذره به شعور مخاطبش اهمیت نمیده
ضزغام تی وی:n25:

mohammad ahmadi
08-06-2013, 19:53
امشبم سریال پخش نمیشه:n14:

ALI . R
08-06-2013, 19:58
ای بابا . اینا هم دیگه خیلی طول میدن . دو شب منتظر بودیم . به قول دوستان پس شبکه ورزش برا چیه ! ( البته خیلی ها هستن شبکه ورزش رو ندارن )
حالا مجبوریم والیبال رو ببینیم . ایران - روسیه .:n02:

vandu
08-06-2013, 20:14
جالبه که شبکه ورزش هم داره همین والیبال رو نشون میده! :n15:
اینا فقط بهونه س که پخش نکنن. بهرحال یه طوری باید در مخاطب نیاز ایجاد کنن دیگه!!

clau
08-06-2013, 21:12
خدایی گندش دیگه در اوردن بعد از قرنی یک سریال درست حسابی ساختن یک بار فینال جام حذفی یکبار والیبال:n15:نمیتونستن سریال یکم دیرتر با تاخیر پخش کنن
برنامه ریزی شبکه 3 با برنامه های مفرحی که برای مردم میزاره بهم میخورد سریال دیرتر پخش میکردن:n21:

Переклад не
08-06-2013, 21:40
آقا اعراضی چیزی کجا باید اعتراض کنیم و چی بگیم و کی رسیدگی کنه؟

Alireza SM
08-06-2013, 21:50
آقا اعراضی چیزی کجا باید اعتراض کنیم و چی بگیم و کی رسیدگی کنه؟

-روابط عمومی شبکه سه
- هیچکس ( منظورم اون بازیگر هیچکس نیستا کلا هیچکس :n02: )

aryna
08-06-2013, 22:06
جالبه که شبکه ورزش هم داره همین والیبال رو نشون میده! :n15:

اینها همه از بی برنامگی صدا وسیما است

وفقط فقط میخاند تو ذوق مخاطب بزنند و بس

5ajad
08-06-2013, 22:27
هیچکس ( منظورم اون بازیگر هیچکس نیستا کلا هیچکس :n02: )
بازیگر نیست خوانندس:دی

banii
08-06-2013, 22:51
زندگینامه "کیکاووس یاکیده" آقای صدای دوبلۀ ایران

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چرا این تاپیک حذف شده ؟

این شعرش چه معنی ای داره ؟

پابرهنه تا کجای دنیا دویده ای که اینقدر گل شکفته ؟

Kurosh
08-06-2013, 23:02
چرا این تاپیک حذف شده ؟

این شعرش چه معنی ای داره ؟

پابرهنه تا کجای دنیا دویده ای که اینقدر گل شکفته ؟
چون تکراری بوده

hossein019940
08-06-2013, 23:27
اینا میدونن که یه سریالی که مردم میبیننش میخوان بزارتشون تو خماری:n03:
یه سریال دارن باید سهمیه بندی بشه دیگه

Ghaioom
09-06-2013, 04:42
بریم بهشون همه با هم ایمیل کنیم یه فکری بکنن! شاید خسته بشن این همه ایمیل یهو ببینن D: :n02:

اینجوری که نمیشه تو کف موندیم باو! :n02:
منو و دوستانو میگی: :|

اینقد لفتش میدن . میخوان بازدید شبکه سه زیاد شه :n09:
آقا ما نخوایم فوتبال و والیبال نگا نکنیم کیو ببینیم؟ :بهمن

حالا یه سریال درست کردن خودش فک کنم 30 قسمتم نبود؟ ببین اینا انگار میخوان تابستون رو بگذرونن باش :n02::n09:

نه اصلا باید بگم کامران بیاد تا شبکه سه رو بهکه بعد هم بنویسیه: به خاطر پخش نکردن سریال هوش سیاه و گذاشتن مرد تو کف مجبور به -- کردن سایتتون شدیم ، لطفا با مردم اینکارو نکنید ! :n08::n02::n09:

Ghaioom
09-06-2013, 06:53
مجموعه عکس های کیکاووس یاکیده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_02.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_01.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_03.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_04.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_05.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_06.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_07.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_08.jpg

hossein019940
09-06-2013, 08:02
سلام
جاتون خالی الان از خواب بیدار شدم داشتم خواب میدیدم که رفتم تو نیروی سرگرد چه حالی داشت هی باشین اینورواونور میرفتیم:n02:

qwertym
09-06-2013, 09:09
سلام
جاتون خالی الان از خواب بیدار شدم داشتم خواب میدیدم که رفتم تو نیروی سرگرد چه حالی داشت هی باشین اینورواونور میرفتیم:n02:

تو خواب احیانا ادامه سریال رو ندیدی ؟ :n02:

hossein019940
09-06-2013, 09:13
نه فقط تا جایی بودم که تو ماشینشون جا نبود گفت برو یه ماشین دیگه بگیر بیا من گفتم رانددگی بلد نیستم:n02:

Переклад не
09-06-2013, 09:32
یکم شبیه yanni نیست؟

hossein019940
09-06-2013, 10:56
کی شبیه
yanni هست؟

GOLDFINCH
09-06-2013, 10:58
سلام دوستان ...

این سریال رو کجا می تونم دان کنم ؟

hossein019940
09-06-2013, 11:00
تو گوگل سرچ کنی همه جا هست
از این جا میتونی دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-2/) کنی
به جای ------بنویس d o w n l o a d h a

mr_khodaei2008
09-06-2013, 11:28
جدیدا چند قسمتی هست تیتراژ ابتدای فیلم دو دو قسمتش تغییر کرده و جدید شده . دقت کردین؟

yuseph
09-06-2013, 11:31
یه شب به صورت اتفاقی تو مهمونی مجبور شدم 20دقیقه از این سریال رو ببینم.
اوایل خنده دار بود برام تصویری که نیروی خدوم پلیس نشون دادن یا اون فضای زندان با اون لباس های یه دست!!
صد البته خند دار و 100%دروغ!!
با اون اوصاف و اینکه از جایی عصبانی بودم شروع کردم به مسخره کردن سریال و اونهایی که دارن نگاهش میکنن.
اما هرچی از زمان سریال میگذشت دهنم بسته تر میشد!
نمیدونم چی شد که علاقه خاصی به نقش منفی ماجرا پیدا کردم....
اون عشق به خانوادش..
اون سطح هوش منطقیش!(هرچند اغراق شده بود)
اون صلابت چهره..
اون آبزیرکاهی و خطر کردنش...
رسیدم به اونجا که الان نگرانم...الان نگرانم ببینم شخصیت جالب داستان چطور به دست "خدمتگذاران" شکار میشه!(قانون سوم ر،م)
اون هم به مزحک ترین شکل ممکن!
.
.
فقط امیدوارم اون هم مثل"پدر خورشید" بمیره و خلاص....!

Ghaioom
09-06-2013, 13:12
تو خواب احیانا ادامه سریال رو ندیدی ؟ :n02:
تیکه باحال ی بود. :n09:

یکم شبیه yanni نیست؟
یه جورایی. به خصوص اون عکس yanni که سبیل داره با یاکیده. :n02: منم نمیشناختم یه سرچ زدم عکسشو دیدم که دیدم یکم شبیهشه.

سلام دوستان ...

این سریال رو کجا می تونم دان کنم ؟
تو گوگل زیاده! :n02:

جدیدا چند قسمتی هست تیتراژ ابتدای فیلم دو دو قسمتش تغییر کرده و جدید شده . دقت کردین؟
نه! کجاش مثلا؟ :n13:

Reza31001
09-06-2013, 13:19
ا اون اوصاف و اینکه از جایی عصبانی بودم شروع کردم به مسخره کردن سریال و اونهایی که دارن نگاهش میکنن.
اما هرچی از زمان سریال میگذشت دهنم بسته تر میشد!
نمیدونم چی شد که علاقه خاصی به نقش منفی ماجرا پیدا کردم....
اون عشق به خانوادش..
اون سطح هوش منطقیش!(هرچند اغراق شده بود)
اون صلابت چهره..
اون آبزیرکاهی و خطر کردنش...

اصل جذابیت سریال هم همین جمران بوریاظمی ( جمشید کاظمی+کامران بوریایی:n02:) هست
مثلا برای من خیلی جالب بود که میخواد چطور از زندان فرار کنه میدونستم قرار نیست تونل بکنه :n05::n02:ولی همش فکر میکردم با اینترنت جهانی یه کاری میکنه و که این طور نبود
وگرنه این پلیسان تبلت به دست :n09: که به اندازه کافی اعصاب خورد کن هستند

درباره آخر داستان هم من فکر میکنم اگه دست خود کارگردان و نویسنده بود یه راه فراری برای این بابا میذاشتن ولی متاسفانه اون قدر شرایط زور بالای سر فیلم سازها هست که هیچ جوره نمیتونی متصور بشی تو یک فیلم پلیس مملکت بازنده باشه

امشب قسمت 13 هست؟

hossein019940
09-06-2013, 13:23
اینا هم هی تبلت میگیرن دستشون اینورواونور میرن حرص آدم رو در میارن
خوب حداقل نصب رو تبلت بدی نصف دیگه اسلحه:n02:
فکر کنم دیالوگوشون رو تو همون تبلت میخونن

constant_boy23
09-06-2013, 13:49
به نظرم شبكه 3 داره جوري برنامه ريزي ميكنه كه اين سريال تا خود ماه رمضون ادامه پيدا داشته باشه بعد بياد بگه ببينيد تا ماه رمضون بهتون سريال نشون داديم ماه رمضون هم سريال جديد ميذاريم و براي سرگرم كردن مردم همه كار ميكنيم و خيلي شاخيم و جم و اين حرفا پيش ما عددي نيست

اي بخوره تو سرتون اين سرگرم كردنتون ..:n02: هفته اي 2 بار پخش ميشه در هفته ...فردا شب هم كه فوتبال داره باز :n08:

Alireza SM
09-06-2013, 14:26

شبیه محسن چاوشی نیست ؟

Переклад не
09-06-2013, 14:37
شبیه محسن چاوشی نیست ؟
نه بابا شبیه مصدقه :دی

qwertym
09-06-2013, 15:28
به نظرم شبكه 3 داره جوري برنامه ريزي ميكنه كه اين سريال تا خود ماه رمضون ادامه پيدا داشته باشه بعد بياد بگه ببينيد تا ماه رمضون بهتون سريال نشون داديم ماه رمضون هم سريال جديد ميذاريم و براي سرگرم كردن مردم همه كار ميكنيم و خيلي شاخيم و جم و اين حرفا پيش ما عددي نيست

اي بخوره تو سرتون اين سرگرم كردنتون ..:n02: هفته اي 2 بار پخش ميشه در هفته ...فردا شب هم كه فوتبال داره باز :n08:

یا خدا ... دوباره فردا شب فوتباله مگه ؟؟؟؟ ای خدا لعنتشون کنه که دیگه روال سریال از دستمون در رفت با این پخش کردن نامنظمش :n24:

qwertym
09-06-2013, 15:29
نه بابا شبیه مصدقه :دی

مصدق !!‌ :n04::n13::n08:

Переклад не
09-06-2013, 16:09
دوستان میتونند کد 555 رو در تلتکست شبکه 3 وارد کنن و از اعلام برنامه ها اطلاع پیدا کنند

vandu
09-06-2013, 18:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yakideh_03.jpg

یه مقدار من رو به یاد جوونی‌های کوروش یغمایی میندازه:

:10:

clau
09-06-2013, 18:44
کیکاووس یاکیده محشره خیلی باهاش حال میکنم هم با صداش هم با بازی عالیش:n12:

hossein019940
09-06-2013, 18:52
من هم به خاطره بازیش دارم سریال رو نگاه میکنم هم 1 و هم الان

hossein019940
09-06-2013, 19:29
دوستان امشب هوش سفید پخش میشه؟

mojtaba2321
09-06-2013, 19:41
مــــــــــــــــــــــــ ـــژده به هواداران و اعضای صفحه،
گفتگوی زنده ی اینترنتی به صورت "پرسش و پاسخ"
با بازیگر جنجالی و محبوب سریال هوش سیاه آقای
"کیــــــــــــــکاووس یاکـــــــــــــیده" کامران
به صورت اختصاصی از طریق همین صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، روز چهارشنبه 22-03-92
پس از پخش سریال.

--------
این قرار نیاز به بالای 200 اشتراک گذاری این پست (عکس) دارد :)
--------
پرسشهای خود را در همین پست بنویسید.
در گفتگوی با بازیگر محبوب "هوش سیاه" لازم است به موارد زیر توجه شود.
1- در گفتگوها سعی کنیم آداب فرهنگ جمعی را رعایت کنیم
2-به یاد داشته باشیم در جمع دوستان صمیمی خود نیستیم که با شوخی، لفاظی مطالب خود را طرح نماییم. با رعایت اصول و قواعد نقد و پرسش، شایستگی خود را نشان دهیم
3- حتی المقدور پرسش های خود را کوتاه و رو شن طرح کرده و از درج سوالات تکراری خودداری نماییم.
4- در در زمان گفتگو از ارسال پیام های خوصوصی به ادمین و آقای کیکاووس یاکیده خودداری کنید.
انشاالله همگی نشان خواهیم داد شایستگی چنین نشست ها و هم زانویی ها و گپ و گفت ها را داریم.

constant_boy23
09-06-2013, 20:29
یا خدا ... دوباره فردا شب فوتباله مگه ؟؟؟؟ ای خدا لعنتشون کنه که دیگه روال سریال از دستمون در رفت با این پخش کردن نامنظمش :n24:

پسفردا شب فوتبال ــه ..ايران لبنان ..ساعت 8 ....فردا شب رو با خيال راحت ببينيد ...:n02:

nima_707
09-06-2013, 20:54
خیلی قشنگ بود امشب......
:n10:

واقعا این کامران مخه...:n25:

Ghaioom
09-06-2013, 20:57
هوش سیاه این قسمت ترکوند بابا. چه حالی داد :n02::n09::n19::n25::n24:

بعد مدتی حال کردیم با کلی استرس داغون شدیم هی اومد هی داره میاد! پلیسارو میگم :n02::n09:

hossein019940
09-06-2013, 20:59
امشب زیاد کارش.ن تبلت دست گرفتن نبود بهون حال داد فقط پلیسی بود

matr!x_2008
09-06-2013, 21:01
من که تا قسمت 8 دیدم بقیشو دارم دانلود میکنم ببینم :n10:امشبم خوب بود این هوش سیاه همه کاره هستااا چه راحت یه اتوبان رو بست و فرار کرد :n09:

30vil
09-06-2013, 21:09
با وجود اینکه بعضی قسمت های فیلمنامه غیر قابل باوره اما باید به کارگردان و نویسنده و بازیگران این سریال تبریک گفت

مثلا من نفهمیدم چی شد که موتور رو برد و مخفی کرد و دقیقا همونجا که با طناب اومد پایین موتور اونجا بود یا ...:n02:

Ghaioom
09-06-2013, 21:15
من که تا قسمت 8 دیدم بقیشو دارم دانلود میکنم ببینم :n10:امشبم خوب بود این هوش سیاه همه کاره هستااا چه راحت یه اتوبان رو بست و فرار کرد :n09:
دقت کردین اتوبان سریع ترافیک شد؟! شلوغ هم نبود زیاد!! D:
پلیسا هم زود اومدن بعد دیدیم شلوغ شده!! خیلی اغراق کردن! دی

با وجود اینکه بعضی قسمت های فیلمنامه غیر قابل باوره اما باید به کارگردان و نویسنده و بازیگران این سریال تبریک گفت

مثلا من نفهمیدم چی شد که موتور رو برد و مخفی کرد و دقیقا همونجا که با طناب اومد پایین موتور اونجا بود یا ...:n02:

خوب اونجا مخفی کردن بعد اونم همون ورا پیاده شد دیگه. D:
یادت نیست اونجا نیما بود اسمش؟ گفت: به من گفتن موتورو اینجا بزارم :n02:

hossein019940
09-06-2013, 21:23
اون پلیس رو دیدی رفت بالای ماشین
خوب کی بهت گفت بدل کاری بزن الکی میرفتی دنبالش میگفت فرار کرد
حقت بود بخوری زمین

Переклад не
09-06-2013, 21:40
یعنی تفک اسنایپر به اون زبلی (همون قناصه-سیمسنوو) نتونست کاظمی رو بزنه؟؟ آخه مگه امکان داره؟ از دست سیمینوو کی میتونه دربره آخه؟؟

Ghaioom
09-06-2013, 21:42
اون پلیس رو دیدی رفت بالای ماشین
خوب کی بهت گفت بدل کاری بزن الکی میرفتی دنبالش میگفت فرار کرد
حقت بود بخوری زمین

خوب باید حس فیلم بره بالا یا نه؟! :دی بعدشم داشتن میدیدن دیگه همینجوری بره دنبالش همه داشتن میدیدن ! :بهمن

در ضمن با اونجاش حال نکردم که اونو زد منفجرید! :n29:

بعدشم داشت خیلی راحت دستگیر میشد. من اعصابم داشت خورد میشد که اینا راحت نشستن. بعد اون زنگ زد وگرنه الان آب خنکی بودن! :n02::n09:

یعنی تفک اسنایپر به اون زبلی (همون قناصه-سیمسنوو) نتونست کاظمی رو بزنه؟؟ آخه مگه امکان داره؟ از دست سیمینوو کی میتونه دربره آخه؟؟

باو اینجوری که الان فیلم تموم میشد! :دی
به قسمت اخر زیاد مونده هنوز D:
جریانا داریم هنوز :n09:

Hatek
09-06-2013, 21:49
قشنگ بود این قسمتش
فقط بعضی جاها یه جوری پیش میره فیلم
مثلا من نگرفتم اصلا قضیه بانک و اینا چطوری بود؟
که از روی رنگ ماشین صاحب قبلی ماشین رو توی بانک پیدا کردن و ادامه ماجرا:n13:؟

milad_takjoo
09-06-2013, 21:50
یعنی همه نقشه هایی که جوکر واسه بتمن می ریخت و فرارهایی که میکرد قابل باور بود حالا این شده غیر واقعی؟
یکم هم انصاف خوبه....

hossein019940
09-06-2013, 22:01
آره منم حال نکردم که منفجرش کرد یه خورده ناراحت شدم نامردی بود از قبل بهش وصل کرده بود

Gregar
09-06-2013, 22:12
کار درستی هم کرد که منفجرش کرد . کلا خودش کاظمی هیچ وقت رد پایی از خودش نمیزاره که پیداش کنن اطرافیانشن که سوتی میدن . ولی خداییش دم پلیس ها هم گرم که از کجا به اون خونه رسیدن . اگه اون خواهره لو نمیداد عمرا میفهمیدن . الان اون یارو فرار کرد دیگه ؟ یعنی هیچ کس نرفت دنبالش . فوقش یارو که افتاد زمین باید پا میشد یه ماشین میگرفت میرفت دنبالش . واقعا که ... پلیس فتائن دیگه .

qwertym
09-06-2013, 22:13
هوش سیاه این قسمت ترکوند بابا. چه حالی داد :n02::n09::n19::n25::n24:

بعد مدتی حال کردیم با کلی استرس داغون شدیم هی اومد هی داره میاد! پلیسارو میگم :n02::n09:

حالا نکشی خودتو :n02:

clau
09-06-2013, 22:18
بیچاره اون مرده هیکلیه عشق عملیات بود تو اولین کار مهمش منفجر شد:n02:اونجا هم خیلی جالب بود همکار سرگرده جو گیر میشه میپره روی ماشین بعد بهش میگه بهت میگم واستا اونم منتظر بود تو حرف بزنی از ماشین پیاده شه دستبند بزنی بهش:n09:

elahe_n12345
09-06-2013, 22:26
امشب خیلی خوب بود، هم کار پلیسا که تونستن از روی ماشین اون خونه رو پیدا کنن، هم کار کاظمی که دیگه حرف نداره :n02:

hossein019940
09-06-2013, 22:26
آره.خیلی عملیاتی بود تو عملیات هم رفت هوا
ولی این برای نقش مامور اطلاعات خوب بود

Ghaioom
09-06-2013, 22:29
حالا نکشی خودتو :n02:
نه بابا این قسمتو دیدیم خیلی جو گیر شدیم! :n09: :بهمن

بیچاره اون مرده هیکلیه عشق عملیات بود تو اولین کار مهمش منفجر شد:n02:اونجا هم خیلی جالب بود همکار سرگرده جو گیر میشه میپره روی ماشین بعد بهش میگه بهت میگم واستا اونم منتظر بود تو حرف بزنی از ماشین پیاده شه دستبند بزنی بهش:n09:

آره عشق عملیات! حیف. زود تموم شد!
راس میگی اون میگفت وایسا. انتظار داشتی وایسه؟ (با اونم):n08: آره جون خودت. هنوز اینا کار دارن D: میخواست وایسونه حس فیلم بیاد پایین :n02::n09:

3Dmajid
09-06-2013, 22:33
امشب حال کردم ... کلا زیاد فیلمشو نمیبینم ... نه اینکه نخوام ... کارو زندگیو درس و این چیزا نمیزاره :n02:

ولی امشب اون تیکه که یهو فیلم اکشن شد و از دست پلیسا فرار کرد حال داد :n09:

پلیسه با اسنایپر نمیتونه یه تیر بزنه بخوره بهش :n15:

banii
09-06-2013, 22:34
من که ندیدمش :n03: اینجوری که معلومه انگار این قسمت عالی بوده ... آخه چرا ساعت 10 به بعد نمیزارند همه ی ملت تو خونه باشند ؟

Ghaioom
09-06-2013, 22:39
پلیسه با اسنایپر نمیتونه یه تیر بزنه بخوره بهش :n15:
چند بار بگم. اگه میزد فیلم تموم میشد دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که ندیدمش :n03: اینجوری که معلومه انگار این قسمت عالی بوده ... آخه چرا ساعت 10 به بعد نمیزارند همه ی ملت تو خونه باشند ؟

خوب. یا برو سایت شبکه سه اگه گذاشته باشه بگیر. یا برو از نت دان کن یا تکرارشو ببین. سه تا راه داری :n02: کدوم گزینه؟ :بهمن

خوب دفه بعد به بچه های بالا میگم از 10 به بعد بزارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
09-06-2013, 22:42
چند بار بگم. اگه میزد فیلم تموم میشد دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب. یا برو سایت شبکه سه اگه گذاشته باشه بگیر. یا برو از نت دان کن یا تکرارشو ببین. سه تا راه داری :n02: کدوم گزینه؟ :بهمن

خوب دفه بعد به بچه های بالا میگم از 10 به بعد بزارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:بهمن یعنی چی ؟ :)
فردا اگه فراموش نکنم تکرارشو میبینم :)

Alireza SM
09-06-2013, 22:44
یعنی اونهمه اسنایپر نتونستن کاظمی رو بزنن ولی بابک رو تونستن با دقت کامل اونم دوبار و هر دوبار کاملا دقیق به پاش تیر بزنن ؟ :n08:
از همون لحظه که اون یارو بابک به کاظمی تیکه مینداخت که چطوری با یه لیوان شیر سیر میشی من فهمیدم که این بابا قراره گوشت دم توپ بشه برای کاظمی :n09:
راستی فکر کنم کاظمی پست های ما رو تو این تاپیک خوده باشه که این قسمت رفت سراغ قهوه :n02:
ضمنا کاظمی تا الان هیج پلیسی رو نکشته احتمالش هست که تا آخر سریال هیچ پلیسی نکشه در این صورت حتما نیما یا شهاب این کار رو خواهند کرد
کاظمی هم ممکنه در نهایت به طور قهرمانانه و ایستاده کشته بشه

3Dmajid
09-06-2013, 22:45
چند بار بگم. اگه میزد فیلم تموم میشد دیگه!
لااقل یه جور بهتر از گلوله ها فرار میکرد.
به هر حال بیشتر از این توقعی نیس همینم ساختن خودش خوبه. :n13:

Ghaioom
09-06-2013, 22:46
:بهمن یعنی چی ؟ :)
فردا اگه فراموش نکنم تکرارشو میبینم :)

یعنی :‌دی
تو یه جک هست. تو پروفم برو ببین جریانشو شاید پیدا کردی. یکم دقت کن تا پیدا کنی D:

بزار الارم گوشی یادت نره منم بیشتر یه چی یادم بره همینکارو میکنم :n02:

نیما یا شهاب این کار رو خواهند کرد
خوب شد یادم انداختی.

جریان پرستاره چی بود؟! من که تو هنگ بودم! :n04::n02::n09:

h-blade
09-06-2013, 22:47
دوستان سلام....

تکرارش چه ساعتی پخش میشه؟؟؟؟؟؟
:n16:

Ghaioom
09-06-2013, 22:50
دوستان سلام....

تکرارش چه ساعتی پخش میشه؟؟؟؟؟؟

14:35

//////

clau
09-06-2013, 22:57
مسعود آب پرور غیر این سریال هوش سیاه کار دیگه ای هم تو تلویزیون ساخته :n13:هوش سیاه که خیلی عالی شده

بین کارگردانای ایرانی مهدی فخیم زاده کارش حرف نداره هر چی سریال ساخته همشون عالی بوده:n05:

Alireza SM
09-06-2013, 23:00
خوب شد یادم انداختی.

جریان پرستاره چی بود؟! من که تو هنگ بودم! :n04::n02::n09:

پرستاره یکی از نیروهای همون سازمان تروریستی هست که کاظمی و شهاب و نیما و اون لادن نعمتی و ... توش عضو هستن.
اینطور که معلومه عموی کاظمی هم تو همون سازمان بوده و حذفش کردن.

راستی به نظر من این سازمان توی سریال نمیتونه مجاهدین باشه چون هیچ نشونی از مذهب دروغین و... نیست حتما یه سازمانی هست که مثل سریال های خارجی خودشون اختراع کردن.

Rhodes
09-06-2013, 23:06
یه سوال : گفت محدوده یررسی رو کم کردیم...
اومدن گشتن دنبال ماشینا ... به همه صاحبا سر زدن.... تا رسیدن به اینی که فروخته بود به اینا...
اینم ادرس رو داد .... رفتن خونه طرف.... خوب...
-اول از کجا معلوم که این اون ماشینه بود که رنگش رفته بود...
- دوم بدون اینکه ماشین ببینن مدرک ندیده طرف رو مقصر دونستن ؟ ریختن تو خونش و عکس و ....

تیکه تیر زدن وفرار کردنش هم جالب نبود... درسته نباید کشته میشد وگرنه فیلم تموم بود.ولی راههای دیگه هم برای فرار کردن بود..

mojtaba2321
09-06-2013, 23:12
مسعود آب پرور غیر این سریال هوش سیاه کار دیگه ای هم تو تلویزیون ساخته :n13:هوش سیاه که خیلی عالی شده

بین کارگردانای ایرانی مهدی فخیم زاده کارش حرف نداره هر چی سریال ساخته همشون عالی بوده:n05:
عملیات 125 .

Alireza SM
09-06-2013, 23:12
یه سوال : گفت محدوده یررسی رو کم کردیم...
اومدن گشتن دنبال ماشینا ... به همه صاحبا سر زدن.... تا رسیدن به اینی که فروخته بود به اینا...
اینم ادرس رو داد .... رفتن خونه طرف.... خوب...
-اول از کجا معلوم که این اون ماشینه بود که رنگش رفته بود...
- دوم بدون اینکه ماشین ببینن مدرک ندیده طرف رو مقصر دونستن ؟ ریختن تو خونش و عکس و ....

تیکه تیر زدن وفرار کردنش هم جالب نبود... درسته نباید کشته میشد وگرنه فیلم تموم بود.ولی راههای دیگه هم برای فرار کردن بود..

همه صاحاب ماشینا رو بررسی کردن موند فقط این یکی که شد مضنون و رفتن سروقتش دیگه.
آره به نظر منم مثلا خودش زودتر فرار میکرد و بابک رو جا میذاشت بهتر بود.

mojtaba2321
09-06-2013, 23:13
امشب اون سکانسی که یارو رو منفجر کرد باید یه کم زودتر کات میشد.
وقتی کات شد که صدای انفجار اومد و نشون داد فقط دود داره پخش میشه...من اولش فکر کردم بمب صوتی یا چیزی بوده که دود بده که نتونن ببیننش و اینم فرار کنه.

hossein019940
09-06-2013, 23:16
همین الان پلیسا تا 50% پیش رفتن تازه 3 قسمت از زندان فرارا کرده یعنی تا قسمت 25 همینجوری پلیسا باید دنبالش باشن خوب یه مقدار پلیسا باید از هوش سیاه عقب تر باشن اینا که جلوترن:n02:

toufan
10-06-2013, 01:06
سریال قشنگیه اما حیف آخرش نیروهای جان برکف انتظامی دخل یارو رو میارن. اگه آخرش دستشون بهش نرسه عالی میشه که بعید میدونم

Gregar
10-06-2013, 01:13
اون یارو که پرید رو ماشین عجب اسکلی بود . سرگرده داد زد بگیرش در نره منظورش این بود که با ماشین برو دنبالش نه که مثل تپه خودتو بنداز روی ماشینش . میتونستن تیر بزنن توی لاستیکش یا ... .

constant_boy23
10-06-2013, 01:32
یعنی اونهمه اسنایپر نتونستن کاظمی رو بزنن ولی بابک رو تونستن با دقت کامل اونم دوبار و هر دوبار کاملا دقیق به پاش تیر بزنن ؟ :n08:
از همون لحظه که اون یارو بابک به کاظمی تیکه مینداخت که چطوری با یه لیوان شیر سیر میشی من فهمیدم که این بابا قراره گوشت دم توپ بشه برای کاظمی :n09:
راستی فکر کنم کاظمی پست های ما رو تو این تاپیک خوده باشه که این قسمت رفت سراغ قهوه :n02:
ضمنا کاظمی تا الان هیج پلیسی رو نکشته احتمالش هست که تا آخر سریال هیچ پلیسی نکشه در این صورت حتما نیما یا شهاب این کار رو خواهند کرد
کاظمی هم ممکنه در نهایت به طور قهرمانانه و ایستاده کشته بشه

كاظمي فصل 1 پليس كشته ...يه جوون ناكام افتاده بود دنبالش كه با چند ضربه چاقو تو خيابون كشته بودتش ..

شك نكن اگه فصل 3 در كار نباشه همين حسين ياري توي قسمت 26 يه تير خلاص ميكنه كاظمي رو ...(خوب سريال ايرانيه ديگه تند و سريع كه نيست خلاف كارا فرار كنن :n02: )

Iman-Emperatour
10-06-2013, 02:13
عجب سریال ایرانی توپی بعد از سالها داریم می بنیم! آخه تمام سریالای ایرانی 95 درصد عاشقانست و بقیه هم......!:n09:
سکانس تیر اندازی و پریدن اون پلیس روی ماشین ضایع بود! تیرها به اینور اونورش میخورد:n02:
اون تیکه که بمبو بجای هارد داده به اون بدبخت کف کردم!:n02:چقدر این بابا مغزش کار میکنه:n02:
و اون دختره پیغام تلفنی گذاشته بود ته تابلو بازی بود:n09:
آخه کی این شماره پاتوق این ادمهای مهم رو رو به این داده؟!! :n09:فک نکردن اگه یه روزی خونشون نباشن و خونه لو بره پلیسا میریزن تو و تلفنو ثابتو چک میکنن و انقدر تابلو دختره آدرس دقیق خیابون محل شرکتو از داداشش میخواست!چون یادش رفته بود:n09:
خیلی دوست دارم کاظمی زنده بمونه اخر داستان ولی نمیزارن چون نمیخوان وجه پلیس خدشه دار شه!:n09:

toufan
10-06-2013, 05:46
خنده دارش اونجا بود که خواهر طرف بدون اینکه بدونه اینا کین و چکار دارن باهاشون همکاری میکرد.

Alireza SM
10-06-2013, 06:01
كاظمي فصل 1 پليس كشته ...يه جوون ناكام افتاده بود دنبالش كه با چند ضربه چاقو تو خيابون كشته بودتش ..

شك نكن اگه فصل 3 در كار نباشه همين حسين ياري توي قسمت 26 يه تير خلاص ميكنه كاظمي رو ...(خوب سريال ايرانيه ديگه تند و سريع كه نيست خلاف كارا فرار كنن :n02: )

میدونم فصل 1 یادمه که امید شاکری رو کشت توی خونش هم بمب گذاشته بود که کلی پلیس مجروح شدن. منظورم این فصل بوود.
جایی گفتن که 26 قسمته ؟

Ghaioom
10-06-2013, 06:19
من اولش فکر کردم بمب صوتی یا چیزی بوده که دود بده که نتونن ببیننش و اینم فرار کنه.
اینم میتونست باشه ها دقت کردین؟! :n02: کاش اینکارو میکرد جوان ناکام رو زد حذف کرد!

تا چن قسمت دیگه اون یارو هم فرار میکنه میره پیش کامران یا همدست میشن یا کامران دخلشو میاره فک کنم :n02:

اون یارو که پرید رو ماشین عجب اسکلی بود . سرگرده داد زد بگیرش در نره منظورش این بود که با ماشین برو دنبالش نه که مثل تپه خودتو بنداز روی ماشینش . میتونستن تیر بزنن توی لاستیکش یا ... .

تا ماشین روشن کنه و بره دنبالش اون رفته بود ندیدی چه سرعتی داشت؟! :n02::n09:

آره اینجاشم خیلی ناراحت کننده بود فکرمون خراب شد اون موقع :|

میدونم فصل 1 یادمه که امید شاکری رو کشت توی خونش هم بمب گذاشته بود که کلی پلیس مجروح شدن. منظورم این فصل بوود.
نیازی هم همین جاش تموم کرد دیگه. پسر باحالی بود :n02::n29:

qwertym
10-06-2013, 07:11
نیازی هم همین جاش تموم کرد دیگه. پسر باحالی بود :n02::n29:

روحش شاد :n14: طفلک تازه عشق عملیات هم بود :n02:

mr_khodaei2008
10-06-2013, 08:20
واقعا باید ساعت 10:15 پخش کنه نه اول شب . همه برید سایت صداوسیما و نظر بدید بعد اخبار شبانگاهی بزاره

Gregar
10-06-2013, 08:50
یعنی اون نیازی مرد ؟ من یادم نمیاد تصویری از مردنش نشون بده . فقط بمب منفجر شد و دیگه چیزی نشون نداد . داد ؟ من سری یک رو یادم رفته تقریبا .

Ghaioom
10-06-2013, 09:21
مــــــــــــــــــــــــ ـــژده به هواداران و اعضای صفحه،
گفتگوی زنده ی اینترنتی به صورت "پرسش و پاسخ"
با بازیگر جنجالی و محبوب سریال هوش سیاه آقای
"کیــــــــــــــکاووس یاکـــــــــــــیده" کامران
به صورت اختصاصی از طریق همین صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، روز چهارشنبه 22-03-92
پس از پخش سریال.

--------
این قرار نیاز به بالای 200 اشتراک گذاری این پست (عکس) دارد :)
--------
پرسشهای خود را در همین پست بنویسید.
در گفتگوی با بازیگر محبوب "هوش سیاه" لازم است به موارد زیر توجه شود.
1- در گفتگوها سعی کنیم آداب فرهنگ جمعی را رعایت کنیم
2-به یاد داشته باشیم در جمع دوستان صمیمی خود نیستیم که با شوخی، لفاظی مطالب خود را طرح نماییم. با رعایت اصول و قواعد نقد و پرسش، شایستگی خود را نشان دهیم
3- حتی المقدور پرسش های خود را کوتاه و رو شن طرح کرده و از درج سوالات تکراری خودداری نماییم.
4- در در زمان گفتگو از ارسال پیام های خوصوصی به ادمین و آقای کیکاووس یاکیده خودداری کنید.
انشاالله همگی نشان خواهیم داد شایستگی چنین نشست ها و هم زانویی ها و گپ و گفت ها را داریم.
از قول من بهش بگو نامردی کردی اونو منفجر کردی! :n02::n09::n29: پسر خوبی بود :n02: تازه داشت شروع میکرد D:

واقعا باید ساعت 10:15 پخش کنه نه اول شب . همه برید سایت صداوسیما و نظر بدید بعد اخبار شبانگاهی بزاره
راس میگی منم دیشب اولشو موندم! یهو یادم اومد گفتم اووو سریال بدو بریم :n02:
چون دوروبرای شام میشه بعد شام یهو یادمون میره! دی
بیشتر یادم نمیره خیلی کم یادم میره.

یعنی اون نیازی مرد ؟ من یادم نمیاد تصویری از مردنش نشون بده . فقط بمب منفجر شد و دیگه چیزی نشون نداد . داد ؟ من سری یک رو یادم رفته تقریبا .
فکر کنم نشون نداد. باو کنار بمبه بود دیگه گفت بـــــــــــــــمــــــــ ــب بعد منفجریده شد! :n27::n15:

Little Sparrow
10-06-2013, 10:23

مردن رو که مطمئنا مرد.سرگرده توی ماشین گفت ببرینش پزشک قانونی حتی.:n02:
منم سری یک رو کامل یادم نمیاد.دوستان کسی جایی برای دانلود سری اول میشناسه؟

Ghaioom
10-06-2013, 10:37
منم سری یک رو کامل یادم نمیاد.دوستان کسی جایی برای دانلود سری اول میشناسه؟

گوگل رو برای من گذاشتن؟! :n02:
یه سرچ بزنی سه سوته میاد اونم خیلی زیاد ! دی
شاید لینک بدم بگن خلاف قوانین! دی :پی

در ضمن اسم اون انگار ایمان بوده ما گفتیم نیما ! :n02::n08:

Little Sparrow
10-06-2013, 14:35
گوگل رو برای من گذاشتن؟! :n02:
یه سرچ بزنی سه سوته میاد اونم خیلی زیاد ! دی
شاید لینک بدم بگن خلاف قوانین! دی :پی

در ضمن اسم اون انگار ایمان بوده ما گفتیم نیما ! :n02::n08:

دوست عزیز وقتی اینجا میخوام یعنی توی گوگل سرچ کردم قبلا دیگه.لینک های سری دوم میومد همش.
وقتی اینجا میپرسم دیگه چرا گوگل رو معرفی میکنی؟اگه لینک داری پ.خ کن.پاس نده برای گوگل :n02:

Ghaioom
10-06-2013, 14:59
دوست عزیز وقتی اینجا میخوام یعنی توی گوگل سرچ کردم قبلا دیگه.لینک های سری دوم میومد همش.
وقتی اینجا میپرسم دیگه چرا گوگل رو معرفی میکنی؟اگه لینک داری پ.خ کن.پاس نده برای گوگل :n02:

مگه چجوری سرچ میکنی تو؟ دی

بیا:
کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima_707
10-06-2013, 19:08
دوستان امشب پخش میشه؟؟
:n02:

hossein019940
10-06-2013, 19:19
دوستان امشب سریال پخ میشه؟

5ajad
10-06-2013, 20:01
آره همین الان شروع شـــــــــــــد:دی

elahe_n12345
10-06-2013, 20:48
خوب بود :n02: فقط پلیسا از کجا فهمیدن رفت مرکز تجاری؟

Переклад не
10-06-2013, 20:54
آقا خیلی هیجانی بود امشبی

خوب بود فقط پلیسا از کجا فهمیدن رفت مرکز تجاری؟
شما میتونید عکس خونه ی خودتون رو تو گوگل ارث ببینید؟:n02: بعد میتونید اطرافشم ببینید که به کجا ها دسترسی داره خونتون؟ خب اونام همین کارو کردن

RIZA.R
ای بابا

خیلی راحت خونه رو پیدا کردن اونم تو یه منطقه!!!! کل خونه های یه منطقه رو بگردی با اون هلی کوپتره یه هفته طول میکشه:n22::n22::n22:

Hatek
این پلیسا عجب رو مخ هستن
کاش یه بمبی چیزی بذاره همشون برن رو هوا :دی
خیلی سریع پیداش میکنن بنظرم باید یکم عقب تر می بودن مثلا شرکت رو ترک میکرد بعد اینا میرسیدن یا خونه رو ترک میکرد بعد اینا میرسیدن
اینجوری که اینا پیداش میکنن لابد هوش سرگرد 200 به بالاست :n15:

M o h a m m @ d
10-06-2013, 20:56
با تکنولوژی روز :n02: .
کمد پشت دیوار بود یا در؟ که گفت چرا کمد پشت در ه:n13:

و رعایت نکردن حریم خصوصی مردم . برا هر مجرمی قرار باشه بادوربین سرک بکشن تو خونه دیگه هیچی

nima_707
10-06-2013, 21:00
این خونسردیه کامــــــــــــــران منو کشته.... :n02::n08:

qwertym
10-06-2013, 21:05
افسوس که فردا شب فوتباله و دوباره پخش نمیشه تا پس فردا شب :n15:

Ghaioom
10-06-2013, 21:07
شما توجهت به فیلم کمه! سعی کن مثل سرگرد باشی یا کامران !:n02:

آقا خیلی هیجانی بود امشبی

آره تاییدیده میشه. د

ای بابا

خیلی راحت خونه رو پیدا کردن اونم تو یه منطقه!!!! کل خونه های یه منطقه رو بگردی با اون هلی کوپتره یه هفته طول میکشه:n22::n22::n22:
آره منم > :n22:D:

فیلم رو باید هیجانی کنن دیگه چیکار میشه کرد.
وقتی این شکلی میشه بهم استرس وارد میشه هی نزدیکش میشن خیلی ! حتی تا چن متریش هم میرن. من که میدونستم نمیپیداینش. میخواستم همون موقع اینجا بیام بگم نمیتونید پیدا کنید الکی نگردید! :n02::n09::n05:

این پلیسا عجب رو مخ هستن
کاش یه بمبی چیزی بذاره همشون برن رو هوا :دی
خیلی سریع پیداش میکنن بنظرم باید یکم عقب تر می بودن مثلا شرکت رو ترک میکرد بعد اینا میرسیدن یا خونه رو ترک میکرد بعد اینا میرسیدن
اینجوری که اینا پیداش میکنن لابد هوش سرگرد 200 به بالاست :n15:
راس میگی. سرگرده خودش رو اعصابه والا هی دستور میده. خیلی هیجانیه خودش ! :n02: سریع پیداش میکنه با این کاراش :دی

با تکنولوژی روز :n02: .
کمد پشت دیوار بود یا در؟ که گفت چرا کمد پشت در ه:n13:

و رعایت نکردن حریم خصوصی مردم . برا هر مجرمی قرار باشه بادوربین سرک بکشن تو خونه دیگه هیچی

پشت در بود دیگه. بعد کمد رو کنار زد رفت داخل دید دیوار رو خراب کردن رفته اونور!

ولی این کامران هم مخه ها. منم با اینکه میدونستم راهی پیدا میکنه این یکیش واقعا جالب بود. وقتی به کمد خوردن فهمیدم سرگرد سریع اونور کمد رو نگاه میکنه!! :n09::n08:

راس میگی. وقتی داشت فرار میکرد خیلی آهسته میرفت. من خودم هول کرده بودم میگفتم این چرا اینطوری میره! :n09:D: / وقتی هم ایمان زدش وقتی بلند شد هم خیلی کند بلند شد. خوب نمیدونست پلیسا دنبالشن وگرنه کیپ آپی بلند میشد! :n02::n09: بعد هلیکوپترو دید فکرش باز شد دی

hossein019940
10-06-2013, 21:09
عاشق هلیکوپرشون شدم خیلی باحال بود
واقعا عالی بود.مثل ماهی از دستشون لیز میخوره

mahdi-xbox
10-06-2013, 21:31
وقتی هوش سیاه سوتی میدهد...
(این به نفع هیشکدوم از ما نیست....)
(noun of us):n19::n02::n08::n10:

Reza82N
10-06-2013, 21:33

مخصوصا اونجا که تو شرکت پسره گفت پلیسا ریختن خیلی ریلکس لپتاپشو جمع کرد ... :دی

ولی سریال خوبیه د وستان کم لطفی نکنن , حداقلش اینه که تا جایی که من توجه کردم برای کارهای مختلفش دلیلشو میگه,
مثلا همون پرنده که باتری شو عوض کرد , یا خیلی چیزای دیگه,حداقل مشخصه کارشده روش.

nima_707
10-06-2013, 21:36
مخصوصا اونجا که تو شرکت پسره گفت پلیسا ریختن خیلی ریلکس لپتاپشو جمع کرد ... :دی

ولی سریال خوبیه د وستان کم لطفی نکنن , حداقلش اینه که تا جایی که من توجه کردم برای کارهای مختلفش دلیلشو میگه,
مثلا همون پرنده که باتری شو عوض کرد , یا خیلی چیزای دیگه,حداقل مشخصه کارشده روش.

100% خوبـــــــــه

یه سرو گردن از همه سریال ها بالاتره...:n16:

banii
10-06-2013, 21:50
امشب قسمت چندم بود ؟ :n01:

Ghaioom
10-06-2013, 21:59
امشب قسمت چندم بود ؟ :n01:

14 فک کنم.

mojtaba2321
10-06-2013, 22:28
یکی از دوستان که گفت توی پلیس فتا بوده میشه بگه در مورد حریم خصوصی چه تصمیمایی میشه گرفت؟
مثل همین هلی که امشب با دوربین نشون میداد.
آیا قاضی باید حکم این هلی رو بده ؟

وین رونی
11-06-2013, 00:16
اون قضیه --- و دانلود آفلاین و انکد کردن چی بود؟چکار داشت می کرد؟

h-blade
11-06-2013, 01:09
1: این دوقسمت آخر بسیار زیبا بود اونم به دلیل اینکه کارگردان بعد از ماجرای قسمت 13 داستان رو آروم نکرد و به داستان پر استرس خودش در قسمت 14 هم ادامه داد و این سبکو تا حالا نمونشو تو ایران ندیده بودم و یه جورایی بادیدن این دو قسمت یاد کار های دارابونت افتادم ........

2: زدن فردی چابک که هی ورجه وورجه میکنه و به صورت زیگ زاگ حرکت میکنه با اسلخه قناصه تو اون فاصله نزدیک خیلی سخته و به خاطر همین نتونستن کامران بزنن ولی این عشق عملیاته اصلا اینور اونور نمیرفت و کند حرکت میکرد و به خاطر همین بود که راحت زدنش

3: قسمت پیدا کردن اون خونه تو منطقه 2 افتضاح ترین تیکه سریال تا به الان بود..... البته بنده تهرانی نیستم ولی فکر نمیکنم منطقه 2 تهران از 4 تا کوچه و خیابون تشکیل شده باشه و احتمالا اونجوری که سرگرده تقسیم بر 4منطقه کرد 4 منطقه وسیع رو در بر میگیره که اولا نیازمند تعداد زیادی نیروی پلیسه...دوما این مدل کارها به دلیل حفظ حریم خصوصی افراد نیاز به خکم کتبی قاضی داره و سوما نمیشه که یه هلی کوپتر برداری بری داخل خونه های مردم رو نگاه بکنی که این خودش داستانی داره و به هر حال یه نفر این هلی کوپر رو میبینه و شاکی میشه و به راحتی میتونه از هر کی که این کارو کرده با هر سمتی شکایت کنه چهارما هم وجود داره اونم اینکه این جور ماموریت ها که بر پایه فرضیاته در ملا عام انجام نمیشه که باعث رغب و وحشت مردم بشه بلکه کاملا به صورت مخفی هست.....

4: در جایی که پلیس ویزه با فردی مسلح طرفه و ممکنه نیاز به تحرک زیادی باشه عینک زدن واقعا مضحک به نظر میرسه......

پ.ن : بنده از طرفدار های سخت این سریال هستم ولی این قسمت آخری که پخش شد مشکلات زیادی داشت که نباید پنهان میشد.......

farshidshd
11-06-2013, 12:05
1:

4: در جایی که پلیس ویزه با فردی مسلح طرفه و ممکنه نیاز به تحرک زیادی باشه عینک زدن واقعا مضحک به نظر میرسه......

اینا عینکهایی هستن که سنسور حرارتی دارن و هر جاندار زنده ای رو که حرارات از خودشون دارن ، نشون میده

hossein019940
11-06-2013, 14:18
نیرو های ویژه این قسمتشون چقدر گیج میزدن.اطلا نیرو ویژه نبودن از حرکاتشون معلوم بود

Thor God
11-06-2013, 14:19
دو قسمت قبل فوق العاده بود مخصوصا همون جا که ماشین رو الکی زد به نرده ها تا پلیس ها رو گمراه کنه و فرار کرد:n19:
اما مسخره ترین چیزی که میشد گیر داد همون اسباب بازی بود که باهاش خونه مردم رو گشتن. فکر نمی کنم اجازه همچین کاری رو داشته باشن

خیلی برام جالبه که بدونم جمشید از کجا میخواد پول بیاره و بریزه به حساب سهام ...

بعد از این به احتمال زیاد میره پیشه همون دوستش که با هم تو اسکایپ حرف می زدن.

به نظرتون خواهر برادره رو چی کار می کنن ؟ من که می گم پلیس ها دستگیرشون می کنن.

Ghaioom
11-06-2013, 14:35
نیرو های ویژه این قسمتشون چقدر گیج میزدن.اطلا نیرو ویژه نبودن از حرکاتشون معلوم بود
آره. خیلی حال نمیدادن ! دی

دو قسمت قبل فوق العاده بود مخصوصا همون جا که ماشین رو الکی زد به نرده ها تا پلیس ها رو گمراه کنه و فرار کرد:n19:
اما مسخره ترین چیزی که میشد گیر داد همون اسباب بازی بود که باهاش خونه مردم رو گشتن. فکر نمی کنم اجازه همچین کاری رو داشته باشن

خیلی برام جالبه که بدونم جمشید از کجا میخواد پول بیاره و بریزه به حساب سهام ...

بعد از این به احتمال زیاد میره پیشه همون دوستش که با هم تو اسکایپ حرف می زدن.

به نظرتون خواهر برادره رو چی کار می کنن ؟ من که می گم پلیس ها دستگیرشون می کنن.
کدوم اسباب بازی؟ :n13:

منم رو همون پولش موندم ببینم چیکار میخواد بکنه! دی

خواهر برادره که هنو معلوم نیست چون ردیابیش که نمیتونن بکنن. سیم کارتشو که گرفت. ولی ردیابی سیم کارتشون باحاله D:

Alireza SM
11-06-2013, 14:51
من موندم اینا چطور یه خونه رو تو کل زعفرونیه پیدا کردن :n04:
اون هلی کوپتر اسباب بازیه هم بدون مجوز قاضی محاله بشه استفاده کرد:n01:

Rhodes
11-06-2013, 14:55
پول رو فکر کنم حتما عین همون بانکه که توی 1 -- کرد و پول زد به جیب الانم میره توی یه جایی همچین کاری میکنه...

این جایی که ادرس دختره رو پیدا کردن.بعد ردیابی گوشی ! رفتن خونش - خوب مگه توی پیغام گیر توی خونه نگفت داداش ادرس رو کجا گفتی... اینا که به فکرشون رسید گوشی ذختره رو ردیابی کنن چرا گوشی پسره ( همون برادرش ) رو ردیابی نکردن ؟!
این رییس گروه ویژه رو که میبینم یاد اعضای گروه S.T.A.R.S توی رزیدنت اویل میفتم :n09:

hossein019940
11-06-2013, 14:58
من موندم اینا چطور یه خونه رو تو کل زعفرونیه پیدا کردن :n04:
اون هلی کوپتر اسباب بازیه هم بدون مجوز قاضی محاله بشه استفاده کرد:n01:
مواقعی که پای یه همچین مجرمی در کار باشد اینا هه کار بدون مجوز میکنن تا دستگیر بشه یارو

Jang Bogo
11-06-2013, 15:00
عاشق تيريپ كامران شدم.
خيلي قشنگه. قبول داريد؟
كامل مشكي ، كوله پشتي ، عينك دودي ، كلاه لبه دار. مخصوصا وقتي ريشه هم ميزاره روي چونش.
البته با قلاب و طناب براي فرار.

3Dmajid
11-06-2013, 15:14
جالبه یه هــــــکر حرفه ای سرعت تایپش از من کمتره :n09:

payam178
11-06-2013, 15:28
سلام دوستان
من هم طرفدار پر و پا قرص این مجموعه شده ام
یه چند تا سوال داشتم :
اینا که ماهواره نمیدیدن پس برا چی د.ی.ش نصب کردن؟
اون فیلما که کامران قفلش را میشکنه فیلمه چیه؟
بالا پشت بوم یک سری فلاش بک در ذهن پلیسه بود، مال چی بودن؟
ممنونم

Jang Bogo
11-06-2013, 15:35
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم :
ممنونم
بعضي مسائل هنوز روشن نيست.
فلاش بك ها مربوط به قسمت آخر فصل 1 هست.

kiar
11-06-2013, 16:08

احتمالا واسه اینترنت ماه*واره ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D8%A7 %DB%8C) بود.

Thor God
11-06-2013, 16:37
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم :
ممنونم

سلام
درسته منم همین طور اوایلش فیلم با سرعت خیلی پایینی جلو میرفت که آدم خسته میشد اما این دو قسمت قبل خیلی جذاب تر شده
اون دیش برای اینترنت ماهواره ای بود. اگه دقت بکنی با اینترنت نفتی ایران نمی شه تو اسکایپ با اون کیفیت و اون مدت زمان زیاد چت صوتی و تصویری کرد ( دقت کن که اسکایپ خیلی شلوغه انترنت ایران هم ... ) و در ظمن اگه از اینترنت معمولی استفاده می کرد راحت ردشو میزدن ( فکر کنم با سپاه آشنایی نداشته باشی )
در مورد فیلم ها .. خودم هم نمیدونم چی هستن اما هر چی که باشه یه سری کد هست که هش شده و کامران اون ها رو بر می گردونه
مثلا این کد رو ببین :
/%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%8 7%20%DA%A9%D8%AF%20%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%A8%D9% 88%D8%AF
این رو بعد از google.com/ قرار بده و اجرا کن ( تو مروگر ) میبینی که یه نوشته میاد(همون بالا تو نوار آدرس). الان اون نوشته کد شده بود که تو بازش کردی. که البته فرایند هش شدن پیچیده هست و باز کردن اون کار هر کسی نیست. این فقط یه مثال خیلی ساده بود برای اینکه جریان رو درک کنی

فلاش بک ها هم برا فیلم یک بود که پلیسه یادش اومد کامران تو فیلم یک میخواست چه جوری فرار کنه و از اون فلاش بک تونست رد کامران رو بزنه

آره. خیلی حال نمیدادن ! دی

کدوم اسباب بازی؟ :n13:

منم رو همون پولش موندم ببینم چیکار میخواد بکنه! دی

خواهر برادره که هنو معلوم نیست چون ردیابیش که نمیتونن بکنن. سیم کارتشو که گرفت. ولی ردیابی سیم کارتشون باحاله D:

همون هلی کوپتر مسخره که سره 1 دقیقه باتری خالی می کرد :n02:( فکر کنم این هلی کوپتر همونی بود که پلیسه چند قسمت قبل برای پسرش جایزه آورد اون کیت ربات هم که برای دختر کوچیکش آورد همون دوربینه هیلی کوپتر بود. نکته ظریف رو داشتی ؟ نه جانه من داشتی ؟)
فکر کنم باز هم میخواد -- بکنه (انگار که -- کردن نصب ویندوزه که هر وقت کارش گیره -- می کنه :n02:)

اون پسره هم اوشگول تر از اونی بود که بتونه فرار کنه ولی خوب شد که فرار کرد من دوست داشتم به یه طریقی این دو تا نوچه برن کنار و کامران دوباره تنها بشه !

AMIR-AIRGUNNER
11-06-2013, 16:45
اون دیش برای اینترنت ماهواره ای بود. اگه دقت بکنی با اینترنت نفتی ایران نمی شه تو اسکایپ با اون کیفیت و اون مدت زمان زیاد چت صوتی و تصویری کرد ( دقت کن که اسکایپ خیلی شلوغه انترنت ایران هم ... ) و در ظمن اگه از اینترنت معمولی استفاده می کرد راحت ردشو میزدن ( فکر کنم با سپاه آشنایی نداشته باشی )
اینترنت ماه*واره ای اگه دوطرفه باشه که ردیابیش از اینترنت معمولی بسیار اسانتره !!