PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Broken Age

City 17
06-05-2013, 16:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازنده: Double Fine Productions
نویسنده و مدیر طرح: Tim Schafer
پلتفرم: Windows, Mac, Linux, iOS, Android
ژانر: ماجراجویی - اشاره و کلیک
تاریخ انتشار: سپتامبر 2013
مُد: تک نفره
وبسایت رسمی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سال گذشته شرکت Double Fine -سازنده ی عناوین تحسین شده ی Psychonauts و Brutal Legend- دست به حرکت خاص و بزرگی زد، درخواست جمع آوری بودجه ای 400 هزاردلاری برای ساخت
یک عنوان ماجراجویی دو بعدی کلاسیک تحت نام Double Fine Adventure همانند ساخته های قبلی موسس شرکت، تیم شِفِر، که در دهه ی 90 میلادی و آن زمان زیر نظر شرکت LucasArts تولید
شدند. عناوینی مثل The Secret of Monkey Island و Day of The Tentacle. نتیجه ی کار جمع آوری بودجه ی اعجاب آور 3.3 میلیون دلاری از طرف مردم در طول یک ماه قرارگیری در خواست بر روی
Kickstarter بود، مبلغی که به گفته ی شفر برابر با بودجه ی ساخت عناوینی چون Grim Fandango ، Stacking و Costume Quest می باشد.

تا به حال تمامی پیش نمایش های این عنوان از طریق وبسایت رسمی Two Player Productions صورت آپدیت های قسمت بندی شده و تنها قابل رویت برای افراد سرمایه گذار در پروژه، صورت گرفته.
اعضای تیم سازنده محتویات اختصاصی چون Concept Art یا جدول زمان بندی مراحل تولید بازی را از طریق فروم مخصوص بازی و در پشت درهای بسته در اختیار افراد قرار می دهند.

خوشبختانه بعد از مدت ها انتظار و بعد از تغییر نام این عنوان از Double Fine Adventure به Broken Age یا "عصر شکسته"، به طور رسمی اطلاعاتی در مورد این عنوان منتشر شده، این جزئیات طی
بازدیدی اختصاصی از استودیوی Double Fine در سان فرانسیسکو و در طی مصاحبه ی اختصاصی Tim Turi ادیتور ارشد gameinformer با تیم شِفِر و گرِگ رایس، تهیه کننده بازی می باشد:

در ابتدای کار بازیباز می بایست از بین دو کاراکتر "Space Boy" و "Sacrifice Girl" یکی را برای بازی کردن انتخاب کنند(اسامی خاص این دو کاراکتر تا این مرحله از ساخت هنوز تعیین نشده)، هر دو کاراکتر
نوجوان بوده و به دنبال شکستن آداب و رسوم نادرستی هستند که هر یک می بایست به طور مداوم انجام دهد.
"پسر فضایی" درون یک کشتی فضایی به سر می برد که در آن اعمال روزانه به وسیله ی یک هوش مصنوعی انجام می شود که او را بسیار نازپرورده بار آورده و در طرف دیگر "دختر قربانی" داستان خود
را در روستای زیبایی شروع می کند که برگزارکننده ی یک مراسم آیینی ترسناک است! برای جذاب تر شدن کار، قابلیت تغییر بین این دو کاراکتر و طبعا دو داستان به صورت "آنی" گنجانده شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید یک قهرمان دختر زیاد معمول نباشد، شفر منشا الهام کاراکتر "دختر قربانی" را آثار میازاکی، کارگردان انیمه هایی چون Nausicaa of The Valley of The Wind و Kiki’s Delivery Service می داند. او
در این مورد می گوید: "این کاراکتر مونث، نوجوان اما قوی و بسیار سرسخت است" اما این نوع از استقلال و قدرت در تصمیم گیری با کاراکتر انیمیشن Brave تفاوت زیادی دارد: "حتی در تریلر Brave، او
می گوید ‘من آزادیمُ میخام!’ " در حالیکه در آثار میازاکی این شجاعت به طور غیر مستقیم و در قالب قصه خود را نشان می دهد.

"دختر قربانی" در دامنه ی تپه ای دراز کشیده که بعد از فراخوانده شدن توسط خواهرش به شهر خود یعنی Sugar Bunting بر می گردد. یک مهمانی مهیج برای "دختر قربانی" تدارک دیده شده که در ابتدا
خیلی جذاب به نظر می رسد، نام مهمانی "جشن دوشیزه ها" است. هیچ کس درباره ی برنامه ی اصلی مراسم صحبتی نمی کند اما به "دختر قربانی" اطمینان خاطر داده می شود که انتخاب شدن به
عنوان دوشیزه در این جشن افتخار بزرگیست، در ادامه لباس زیبایی برای او انتخاب می شود. مزین شدن در یک شهرک مملوء از شیرینی فروش ها جای نگرانی ندارد اما بلافاصله "دختر قربانی" را درون
یک کیک بزرگ به شکل لباس های زنانه قرار می دهند و در ادامه معلوم می شود که "جشن دوشیزه ها" در واقع یک مراسم آیینی دادن قربانی به هیولای بزرگی به نام Mog Cothra بوده و "دختر قربانی"
نقش غذای اصلی را ایفا می کند!
"دختر قربانی" از بقیه سوال می کند که دلیل این همه سختی دادن به اهالی شهر برای راضی نگه داشتن Mog هیولا به جای مبارزه با او چیست. از آنجا که کسی با او هم نظر نیست، او در ادامه شخصا
به دنبال جواب سوال خود می رود. در نهایت "دختر قربانی" بعد از اتفاقات متعددی به کمک یک پرنده ی بزرگ به نام Jesse به آسمان می رود و بخش زیادی از ادامه ی داستان در شهری در آسمان و بر بالای
ابرها اتفاق می افتد، شهری که آداب و رسوم خاص خود را دارد!

در طرف دیگر داستان "پسر فضایی" تک و تنها در یک کشتی فضایی به سر می برد. یک هوش مصنوعی دلسوز تمامی نیازهای روزمره ی او را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و برای سرگرم کردن و دور
نگه داشتن "پسر فضایی" از واقعیت به او کارهای ساده و بچگانه ای را برای انچام می دهد. کشتی فضایی حتی یک کنترل ساختگی دارد که برای ایجاد احساس خیالی یک فضانورد در فضا و کنترل کشتی
طراحی شده، در حالی که هوش مصنوعی از بزرگ تر شدن "پسر فضایی" و پی بردن او به این موراد، بی خبر است، موردی که به وضوح در چهره ی بی علاقه ی "پسر فضایی" دیده می شود.

شفر داستان های علمی تخیلی مثل Moon و Solaris را منبع الهام شخصیت "پسر فضایی" و زندگی تنهای او می داند.
قسمت های اولیه ی داستان "پسر فضایی" شامل نشان دادن این اصول بی معنی و تجربه ی زندگی روزانه ای است که سال ها مجبور به تحمل آن بوده. هوش مصنوعی "پسر فضایی" را به اسم
"کاپیتانِ مامانی!" صدا می کند و شروع به تکرار ماجراجویی هایی که صرفا در سنین پایین برای "پسر فضایی" جذاب بودند ادامه می دهد، به عنوان نمونه ماجرای سفر به یک کوه بزرگ به شکل کارتونی که در
آن یک قطار حامل دوستان دوران کودکی او از جمله تعدادی حیوان با مزه در حال سقوط به یک دره است و بازیباز می بایست به شکلی بتواند یک موجود بزرگ به شکل کوه را از خواب بیدار کرده تا با بیرون آوردن
زبانش نقش پلی را بازی کند که قطار را از فاجعه نجات دهد. در ادامه و در خلال یکی از کارهای روزمره ی "پسر فضایی" امکان ه*ک کردن کنترل کشتی فضایی و خارج کردن کشتی از سیکل تکرار شونده ی آن
به وجود می آید.

با توجه به توازی داستان های "دختر قربانی" و "پسر فضایی" به احتمال فراوان در انتهای کار شاهد تقاطع این دو داستان خواهیم بود، شفر در این رابطه می گوید: "با گفتن اینکه اونا ممکنه به هم برخورد کنن
و ندادن اطلاعات بیشتر، در واقع دارم یک جورایی جواب مثبت میدم، پس شاید آره شاید نه، اصلا میگم نه! این چطوره؟ چیزی که همیشه گفتم این بوده که اونا در تلاشن که فاصله ی بین خودشون را طی کنن
و این یه مقدار مبهمه!"

بخشی که در پیش نمایش رویت شده مربوط به مراحل اولیه ی تولید این عنوان بوده اما مواد لازم برای یک عنوان ماجراجویی موفق فراهم است از جمله طنز ظریفی که در دیالوگ ها و بخش های مختلف
بازی به وفور دیده می شود، موردی که از نقاط قوت همیشگی و وجه مشترک دیگر کارهای شفر به شمار می رود.

Teaser Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شات ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع: gameinformer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Wikipedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترجمه، ویراش و تنظیم: معراج (City 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Layken
13-05-2013, 23:38
شیوه Kickstarter خیلی مثبت و قابل تحسینه و باعث میشه حتا برخی عناوین قدیمی نیز با توسط خالقان بزرگ احیا بشن
نقطه ای که در Kickstarter قابل توجه هستش اینه که تمامی افرادی که برای جمع اوری پول کمک کردن بعد از انتشار بازی و فروشش هدایایی نیز دریافت میکنن
(مثلا یک DLC رایگان یا کلا بازی رایگان یا هر چیزی که استدیو مد نظر قرار میده )

شاید یک قهرمان دختر زیاد معمول نباشد، شفر منشا الهام کاراکتر "دختر قربانی" را آثار میازاکی، کارگردان انیمه هایی چون Nausicaa of The Valley of The Wind و Kiki’s Delivery Service می داند. او
در این مورد می گوید: "این کاراکتر مونث، نوجوان اما قوی و بسیار سرسخت است" اما این نوع از استقلال و قدرت در تصمیم گیری با کاراکتر انیمیشن Brave تفاوت زیادی دارد: "حتی در تریلر Brave، او
می گوید ‘من آزادیمُ میخام!’ " در حالیکه در آثار میازاکی این شجاعت به طور غیر مستقیم و در قالب قصه خود را نشان می دهد.

این تیکه از حرف شفر چقدر به دلم خوش نشست ، اتفاقا دو هفته پیش بود که من انیمیشن Brave رو دیدم و درست فردای اون روز در جمع دوستان صحبت از استاد میازاکی شد (البته همیشه صحبت می کنیم ) اما این بار بحث دقیقا شبیه صحبت اقای شفر بود و اشاره ای که داشتیم به همین شخصیت مونث نوجوان و سخت کوش بود که در اثار میازاکی خیلی به چشم میاد
به اضافه اثار نام برده اثر Spirited Away هم از میازاکی هم دقیقا به همین شیوه روایت میشه قهرمان مونث د راوج نوجوانی بسیار سخت کوش و قوی بود.

City 17
14-05-2013, 11:57
چهارتا ویدئو رونمایی از بازی که مربوط میشه به مدتی قبل، رو می تونید از لینک های پایین ببینید، بعضی از قسمت های پشت صحنه ی ساخت مثل روند انتخاب اسم برای بازی دیدنش خالی از لطف نیست.

Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Part3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Part4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تیکه از حرف شفر چقدر به دلم خوش نشست ، اتفاقا دو هفته پیش بود که من انیمیشن Brave رو دیدم و درست فردای اون روز در جمع دوستان صحبت از استاد میازاکی شد (البته همیشه صحبت می کنیم ) اما این بار بحث دقیقا شبیه صحبت اقای شفر بود و اشاره ای که داشتیم به همین شخصیت مونث نوجوان و سخت کوش بود که در اثار میازاکی خیلی به چشم میاد
به اضافه اثار نام برده اثر Spirited Away هم از میازاکی هم دقیقا به همین شیوه روایت میشه قهرمان مونث د راوج نوجوانی بسیار سخت کوش و قوی بود.

همین طوره، شفر همه حرف هاش دل نشینه، کاراکترش و طبع شوخش واقعا تکه!
در مورد کارهای میازاکی به جز اون دو مورد و Spirited Away که اشاره کردی، Howl's Moving Castle هم قهرمان مونث داشت که اتفاقا اونجا هم یه شخصیت شجاع و قوی بود.

Layken
09-08-2013, 22:01

City 17
11-08-2013, 21:57
طبق اطلاعات جدیدی که روی پیج Kickstarter بازی منتشر شد، برنامه عرضه بازی به این شکل خواهد بود که نیمه ی اول بازی از طریق بخش دسترسی زود هنگام استیم (Steam Early Access)
در ژانویه 2014 و نیمه ی دوم بازی به صورت یک آپدیت رایگان در ماه آوریل/مه 2014 قابل دسترسی خواهد بود. دلیل این تصمیم کاهش در هزینه تمام شده عنوان شده.

در همین رابطه شفر اعلام کرده که کار طراحی بازی بالاخره به پایان رسیده و در زمان باقیمانده محتوای جدیدی طراحی نخواهد شد بلکه تمام تمرکز روی بقیه قسمت های ساخت خواهد بود.

Malware
03-09-2013, 14:47
CASTING REVEAL TRAILER
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

City 17
24-09-2013, 21:00
Jack Black (همون طور که در ویدئو Casting Reveal دیدیم) و Jennifer Hale در تیم صداگذاری Broken Age حضور خواهند داشت.

Jack Black، بازیگر سرشناس هالیوودی در نقش Harm'ny Lightbeard و Jennifer Hale یا FemShep در سری Mass Effect در نقش Mom خواهد بود.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
11-01-2014, 13:47
همون طور که قبلا اعلام شده بود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بازی در دو قسمت عرضه میشه که قسمت اول روز سه شنبه همین هفته
(14 ژانویه) برای افرادی که در Kickstarter شرکت کرده بودند از طریق Steam Early Access قابل دسترس هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

can't wait

hosseincode2008
16-01-2014, 00:56
خب با عرضه شدن بازی برای کسانی که از بازی حمایت مالی کرده بودند تورنت بازی هم اومد که گذاشتم دانلود شه و احتمالا فردا بازیش میکنم! اولین بازی بعد از 1 ماه درس و امتحان! چه شود :‌دی

امتیازات بازی تا الان:

Edge Magazine UK 8 out of 10
EGM 8.5 out of 10
Game Informer 8.5 out of 10
PC Gamer 86 out of 100

City 17
16-01-2014, 18:50
اسم کاراکترهای اصلی بازی، یعنی "دختر قربانی" و "پسر فضایی" که در پست اول هست، به ترتیب، Valla Tartine و Shay Volta هست که تریلرهای معرفی هر کدوم رو می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.

خب با عرضه شدن بازی برای کسانی که از بازی حمایت مالی کرده بودند تورنت بازی هم اومد که گذاشتم دانلود شه و احتمالا فردا بازیش میکنم! اولین بازی بعد از 1 ماه درس و امتحان! چه شود :‌دی

امتیازات بازی تا الان:

Edge Magazine UK 8 out of 10
EGM 8.5 out of 10
Game Informer 8.5 out of 10
PC Gamer 86 out of 100
عجب بازگشت مقتدرانه ای و با چه عنوانی : دی
نقدها که برای (به قول شفر) یه ادونچر کلاسیک مدرنیزه شده خیلی خوبه، فقط من یه هفته وقت نیاز دارم!

Layken
16-01-2014, 19:50
eurogamer:7/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Here's hoping Act 2 builds some gameplay muscle to go with the supermodel looks.

gamespot:7/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Good

Terrific voice acting
Beautiful fairy-tale world
Humorous writing.

The Bad

Puzzle solutions aren't very complex
Stops just as it hits its stride.

vahidgame
17-01-2014, 19:37
IGN هم امتیاز فوق العاده 9.5 رو داد!

Broken Age Act 1 is an absolute joy of an adventure. It’s filled with unforgettable characters, incredible puzzles, and one of the most gorgeous worlds you’ll find in games

+Gorgeous world
+Remarkable characters
+Genuinely hilarious
+Smart puzzles
+Effective cliffhanger

+

یه تورنت یه گیگی دیدم هست
کسی امتحان کرده ببینه ردیفه یا نه؟

pedram_sad
18-01-2014, 00:33
بازی رو دانلود کردم
1 ساعتی بازی کردم
واقعا عالیه یه تجربه عجیب و نابه در نوع خودش هم داستان هم طراحی مراحل و صدا گذاری شخصیت ها
یک حس دیگه میده به ادم
پیشنهاد میکنم راجع به بازی تو ویکیپدیا بیشتر بخونید

SIMON137
18-01-2014, 00:36
IGN هم امتیاز فوق العاده 9.5 رو داد!

Broken Age Act 1 is an absolute joy of an adventure. It’s filled with unforgettable characters, incredible puzzles, and one of the most gorgeous worlds you’ll find in games

+Gorgeous world
+Remarkable characters
+Genuinely hilarious
+Smart puzzles
+Effective cliffhanger

+

یه لینک از سایت گیم لود پیدا کردم حدود 1.13 زدم دانلود شه تا ببینم چیه ...

hosseincode2008
18-01-2014, 01:23

آره وحید اوکی هست. منم از تورنت گرفتم و سالم سالمه!

من اول دارم دختره رو میرم بعد میرم سراغ پسره که صدا پیشش هم همون بازیگر ارباب حلقه هاست (فرودو)!

با اینکه فقط یکی دو تا بازی تو سبک اشاره و کلیک بازی کردم ولی این از همون اول که تریلرشو دیدم جذبم کرد و الان دارم لذت میبرم از بازی! حتی به کسایی که این سبک رو دوست ندارند هم پیشنهاد میکنم حتماً بازی رو تهیه کنید...

City 17
19-01-2014, 00:19
من اول دارم دختره رو میرم بعد میرم سراغ پسره که صدا پیشش هم همون بازیگر ارباب حلقه هاست (فرودو)!

از اونجا که داستان هاشون قراره به هم مرتبط بشن، یکی که Act 1 بازی رو تموم کرده بود بهم توصیه کرده بود که ترجیحا با هر دو داستان پیش بری (به این شکل نباشه که یکی رو تا اتنها بری و بعد دومی) و توی شرایط برابر اولیت با قسمت پسر فضایی هست (اینجوری از نظر روند داستانی بهتره)، جزئیاتش رو نمی دونم تا احتمالا آخر هفته که خودم تست کنم... و من همچنان منتظر فرصت:n02:
+

Stops just as it hits its stride

یه مورد که بی دلیل خیلی روی نقدها تاثیر گذاشته کوتاه بودن بازی هست و اینکه داستان ناتموم می مونه، در حالی که اصلا قرار نبوده بازی به شکل Act 1 و Act 2 باشه و همچین چیزی پیش بینی نشده بوده.
قضیه به این شکله که به خاطر کمبود بودجه مجبور شدن نیمه اول بازی رو (که لزوما جای مناسبی تموم نمیشه چون درست اواسط کار هست) زودتر تولید کنن تا از فروش اون بتونن تولید نیمه کاره قسمت دوم بازی(Act 2) رو تموم کنن و این ریشه داستان نیمه تموم Act 1 هست و البته علت نصف شدن زمان کل بازی، هر Act در حدود 4 ساعت.

hosseincode2008
19-01-2014, 00:21
بازی تموم شد و در کل 4 ساعت 40 دقیقه طول کشید. یعنی تیم شفر یک پایانی براتون تدارک دیده pure WTF :n04:(دقیقا قیافم همین شکلی بود بعد پایان!)

هر بازی دم دستتون هست بذارید کنار و سریع تمومش کنید این شاهکار رو...

+

از اونجا که داستان هاشون قراره به هم مرتبط بشن، یکی که Act 1 بازی رو تموم کرده بود بهم توصیه کرده بود که ترجیحا با هر دو داستان پیش بری (به این شکل نباشه که یکی رو تا اتنها بری و بعد دومی) و توی شرایط برابر اولیت با قسمت پسر فضایی هست (اینجوری از نظر روند داستانی بهتره)، جزئیاتش رو نمی دونم تا احتمالا آخر هفته که خودم تست کنم... و من همچنان منتظر فرصت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا من پیشنهادم اینه که اول دختره رو برید بعد پسره رو. وسطای بخش پسره یه دیالوگی ردوبدل شد که با خودم گفتم خوب شد که اول دختره رو رفتم وگرنه معنی این دیالوگ رو نمیفهمیدم!

pedram_sad
19-01-2014, 00:59
منم اول دختره رو رفتم
حسین یک جایی تقریبا میشه گفت گیر کردم

اونجا که 2 تا نگهبان از dead eye god دارن نگهبانی میدن و گیر میدن که جواب riddle رو باید بگی تا بزارن رد بشی اونجا باید چه کنم ؟
من الان 4 تا ایتم دارم یکی اون تیکه کریستال اون پنجرست یکی هم 3 پایه یکی نردبون یکی هم اون کفش های ابری
اون یارو که مسابقه رو برگزار میکنه و کلاهش رو که شبد بود ازش گرفتم میگه همه چیز امادست اما من یک stool لازم دارم
اینجا رو یکم موندم اومدم بیرون

hosseincode2008
19-01-2014, 11:20
منم اول دختره رو رفتم
حسین یک جایی تقریبا میشه گفت گیر کردم

اونجا که 2 تا نگهبان از dead eye god دارن نگهبانی میدن و گیر میدن که جواب riddle رو باید بگی تا بزارن رد بشی اونجا باید چه کنم ؟
من الان 4 تا ایتم دارم یکی اون تیکه کریستال اون پنجرست یکی هم 3 پایه یکی نردبون یکی هم اون کفش های ابری
اون یارو که مسابقه رو برگزار میکنه و کلاهش رو که شبد بود ازش گرفتم میگه همه چیز امادست اما من یک stool لازم دارم
اینجا رو یکم موندم اومدم بیرون

جواب معما از بالاست. یعنی یکی از اشیایی که از بالای ابرها پیدا میکنی رو باید بدی به این نگهبانا که هیچ کدوم از اینایی که گفتی نیست.

بالای ابرها جایی که تخم مرغ گم شده رو پیدا کردی یک درخت هلو هست که باید بیای سمت چپش و یک هلو بچینی (مواظب باش که از سوراخ های ابری نیوفتی پایین). جواب معما همین هلو هست.

سطل رو هم که گرفتی باید ببری از شاخه اون درخته آویزون کنی. بعدش سه پایه رو نشونش بدی تا حالش بد بشه و یکم از شیره درختش رو تف کنه بیرون که میوفته رو سطل. بعدش سطل پر شده رو میبری میدی به اون کسی که سطل رو ازش گرفتی...

pedram_sad
19-01-2014, 13:38
جواب معما از بالاست. یعنی یکی از اشیایی که از بالای ابرها پیدا میکنی رو باید بدی به این نگهبانا که هیچ کدوم از اینایی که گفتی نیست.

بالای ابرها جایی که تخم مرغ گم شده رو پیدا کردی یک درخت هلو هست که باید بیای سمت چپش و یک هلو بچینی (مواظب باش که از سوراخ های ابری نیوفتی پایین). جواب معما همین هلو هست.

سطل رو هم که گرفتی باید ببری از شاخه اون درخته آویزون کنی. بعدش سه پایه رو نشونش بدی تا حالش بد بشه و یکم از شیره درختش رو تف کنه بیرون که میوفته رو سطل. بعدش سطل پر شده رو میبری میدی به اون کسی که سطل رو ازش گرفتی...

حسین جان مرسی همه این کارها که گفتی رو انجام داده بودم

فکر کنم فهمیدم مشکل کجاست

اون هلو رو داده بودم به همون یارو که تو کلبه بود و 3 پایه رو درست کرده اونم خوردش :n02:

MUSK£T££R
22-01-2014, 15:41
امروز بازی رو نصبش کردم و تموم شد بازی کوتاه ولی خیلی قشنگی بود تقریبا تو مایع های hector badge of carnage بود اما آسونتر ..!
حالا اپیزود بعدیش کی میاد ..؟یا همون ACT 2

City 17
22-01-2014, 16:48
امروز بازی رو نصبش کردم و تموم شد بازی کوتاه ولی خیلی قشنگی بود تقریبا تو مایع های hector badge of carnage بود اما آسونتر ..!
حالا اپیزود بعدیش کی میاد ..؟یا همون ACT 2
تاریخ دقیقی اعلام نشده، مدتی پیش صحبت از April/May امسال بود.
+
بازی بر خلاف کارهای قدیمی شفر روی سختی مانور نمیده، اما روی محیط و داستان و دیالوگ ها و جزئیات کوچیک فوق العاده کار شده و واقعا طنز زیبایی داره،
جوری که بعضی موقع ها آدم وسوسه میشه که عمدا گزینه ای که می دونه درست نیستُ انتخاب کنه که دیالوگی که واسه اون اشتباه تدارک دیده شده رو بشنوه:n02:

Layken
20-02-2014, 12:08
مچکرم از شفر عزیز بابت این بازی خوش ساختش.
بازیو تموم کردم و پایان خفنی داشت، بی صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی هستم.
امتیاز من به این قسمت: 6.5

AlexMercer
20-02-2014, 20:40
تمومش کردم بازی قشنگی بود. داستان جالبی هم داشت پایانش هم غیر منتظره بود! باید قسمت بدیش بیاد!

Gregar
22-02-2014, 16:38
بازی رو تموم کردم . جدا از همه چیز بازی باید یه نمره کامل فقط به داستان بازی داد که فقط با تموم کردنش معلوم میشه چه داستان جالبیه .

hosseincode2008
21-04-2015, 12:49
Act 2 به همراه نسخه The Complete Adventure که هر دو Act رو داره 7 روز بعد منتشر میشه. Game Informer هم به Act 2 امتیاز عالی 9.25 رو داده و گفته:

A year after the first half was released, Broken Age’s story has come to a conclusion that is absolutely worth the wait

منتظریم...

hosseincode2008
27-04-2015, 15:38
نسخه کامل بازی اومده با حجم 2 گیگ که هر دو Act رو داره. فعلاً IGN و GamesBeat هم به Act 2 امتیاز عالی 9 رو دادند.

یکمی هم بازی کردم. همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم با دیالوگ های فوق العادش. تاپیک هم مهم شد...

mjorh
28-04-2015, 16:45
مچکرم از شفر عزیز بابت این بازی خوش ساختش.
بازیو تموم کردم و پایان خفنی داشت، بی صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی هستم.
امتیاز من به این قسمت: 6.5

کم لطفی نکردی تو امتیاز دادن؟ :n02:

vahidgame
28-04-2015, 17:41
امتیازای Act 2 هم خیلی خوب بوده
نسخه کامل اون که هر دو Act رو با هم داره در مجموع از لحاظ متا و اینا بهتر هم هست و فعلا متاش 90 بود

Act اول بازی واقعا خوش ساخت بود و جزو معدود بازی های ماجرایی اشاره و کلیک عالی این چند سال اخیر
به خصوص آخرش که دیگه سورپرایز جالبی داشت و قشنگ آدمو منتظر ادامه داستانش نگه می داشت
حتما به زودی Act دوم بازیو می گیرم تا ببینم تیم شافر دوباره چه آشی برای ما پخته :دی