PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فولاد خوزستان - استقلال تهران | مصاحبه با گرافیکار و Amir M.ohAma.D

hojjatinho
04-05-2013, 19:58
سلام ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس تزئینی است !: دی

فولاد خوزستان --------- استقلال تهران

تاریخ انجام بازی: يکشنبه 15/02/1392 ساعت : 18:00

مصاحبه کننده: hojjatinho ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت کننده گان: گرافیکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای فولاد خوزستان | Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای استقلال تهران

1- هر دو عزیز رو همه می شناسند اما طبق کلیشه:دی لطفا ابتدا یک مختصر معرفی از خودتون داشته باشید و بفرمایید چگونه شد که هوادار تیمتون شدید ؟

گرافیکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

علیرضا. در فرامواسونی ترین سال زندگیم هستم یعنی 33
چجوری طرفدار تیمم شدم؟
روزی که قرار بود به دنیا بیام یه فرشته ای که از همه دانا تر بود به بقیه گفت این فولادیه بفرستینش خوزستان
به همین سادگی وقتی افتادیم توی کره خاکی شروع کردیم به عشق ورزیدن به جنوب و بعد از اونم فولاد

Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

سلام به همه دوستان عزیز امیرمحمد هستم 22 سال دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یادمه مهدکودک میرفتم و همیشه با این سوال که استقلالی ای یا پرسپولیسی رو به رو میشدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم میگفتم استقلالی
میگفتن چرا استقلالی؟منم جوابی نداشتم بدم میگفتم چون ابی میپوشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میگفتن اگه پرسپولیسم ابی بپوشه پرسپولیسی میشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میگفتم نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز هم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد چرا استقلالی شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مادرم میگه بچه بودی قرمه سبزی نمیخوردی میگفتی پرسپولیسیه(به خاطر لوبیاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در دوران دبستان یادمه نصف کلاس استقلالی بودن نصف پرسپولیسی همیشه هم دعوامون میشد مخصوصا قبل از دربیا
اون زمان عشق هادی طباطباییو علی موسوی بودم البته از اون دوران خاطرات خوبی ندارم دربیا یا میباختیم یا مساوی میشد

دیگه گذشتو اومدیم راهنمایی.اون زمان دیدن بازیهای استقلال برام از نون شب واجبتر بود از شانس ما اون دوران بعد از ظهری بودیمو بازیهای استقلال مدرسه بودیم که به خاطر همین چندینو چند بار از مدرسه فرار کردم.اون موقع هم رو بچه های استقلالی کلاسمون اسم گذاشته بودن که من علی سامره بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد شدم طالبلو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وحید اون موقع نیمکتنشین توپولوویچ بود چقدر اعصابم خورد میشد بازیش نمیداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از دوران دبیرستان هم دیگه تقریبا همه بازیهای تو ازادیو می رفتیم استادیوم......دبیرستان که تموم شد دیگه حس و حال استادیوم رفتنم تموم شد از خونه راحتتر میشه دید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان 2-3 سالی هست در طول فصل بیشتر از 5-6 تا بازیو نمیرم استادیوم البته امسال که هیچ بازی نرفتم هی به سورنا میگم بیا بریم نمیاد

2-به هفته های اخر لیگ برتر ایران رسیدیم . لیگ امسال رو چگونه دیدید ؟

گرافیکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

به نظر من یکی از بدترین دوره های لیگ بود و کیفیت بازیها واقعا پایین بود البته این پایین بودن اصلا غیر طبیعی نبود و در ادامه روند افت کلی فوتبال ایرانه که سالهاست شروع شده و بدون هیچ مانعی داره با موفقیت به راهش ادامه میده

Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

به نظر من لیگ امسال لیگ با کیفیت تری نسبت به سالیان گذشته بود. مدعیان قهرمانی خیلی بیشتر بودند سپاهان فولاد و تراکتورسازی به همراه استقلال تیمهای مدعی نشون دادند و همونطور که میبینید خیلی از تیمها فقط 1 بازی باقی مونده دارند اما هنوز قهرمان مشخص نیست.تراکتور با تونی خیلی خوب تا همین هفته های اخر مدعی قهرمانی بود همین فولاد با حسین فرکی و چندین جوان لیگو شگفت زده کردند سپاهان هم با ثباتی که داره مثل همیشه به همراه استقلال مدعی اصلی قهرمانیه

3-وضعیت تیمهای خودتون رو امسال چگونه ارزیابی می کنید ؟

فولاد هم مثل سایر تیمها فوتبالش نسبت با سالهای پیش افت کرده اما به نظر من و بدور از تعصب و بر اساس فاکتورهای کلی فوتبال، فولاد در مجموع در بین تیمهای لیگ بهترین بازی رو ارائه کرد بدون تعارف کلاس فوتبالشون یک سرو و گردن بالاتر از باقی تیمها بود هر چند در اواخر فصل کمی از اون شادابی گذشته فاصله گرفتن و البته خیلی از بازیها رو مثل چند سال اخیر به جوونیشون باختن یا مساوی کردن

مگه میشه از تیمی که سرمربیش قلعه نوییه راضی نبود؟با اینکه تا این اخریا خبری از پول نبود اما بچه ها مردونه در لیگ و اسیا صدرنشینیو حفظ کردند.هرچند پتانسیل امیر قلعه نویی بالاتر از این حرفاست و انتقاداتی در این فصل بهش دارم مثلا بعضی از ارنجهای عجیبو غریبش در بعضی از بازیها مثلا استفاده از صادقی و منتظری در دفاع چپ و راست.....تیمو هم به نظرم اول فصل خوب نبست....فکری به حال سمت چپ تیم نکرد و برای جناح چپمون به اکبرپورو بیک زاده بسنده کرد و سهمیه لیگ برتریمونو با خریدن امثال بیکزاده و بائو هدر داد.....ولی همین که چند پادشاهو در یک اقلیم گنجوند و مجیدیو نکونامو رحمتیو ....در یک تیم حفظ کرد خودش کار خیلی بزرگیه

4-لیگ امسالمون می تونه خروجی خوبی را برای تیم ملیمون در اینده داشته باشه ؟ بازیکنی امسال به عنوان پدیده نظرتون رو جلب کرد ؟

نه واقعا نه میخوام چنتا اسم بگم اما ترجیح میدم واقعا این کارو نکنم چون این بازیکنا با تعریف کلی یک پدیده فاصله دارن

صد در صد میتونه داشته باشه!ولی اگه کسی این بازیکنارو ببینه!! ارش افشین جهانبخش حامد لک اسماعیل شریفات یعقوب کریمی شجاع خلیل زاده و خیلیهای دیگه که من الان متاسفانه حضور ذهن ندارم

5-دلایل عدم موفقیت تیمهای ایرانی (به جز استقلال ) در لیگ قهرمانان اسیا رو امسال چه می دونید؟

بخش زیادیش به خاطر خودزنی سازمان لیگ بود واقعا سپاهان رو خسته کردیم چیزی که باعث شد استقلال توی این فشردگی بهتر کار کنه هم توان بدنی بهتر بازیکناش بود هم حرفه ای و باتجربه تر بودن بازیکناش برای مدیریت و تقسیم انرژیشون بود اما سپاهان حتی بهترین ستارش یعنی خلعتبری برای یک نود دقیقه کامل هم مشکل داره سپاهان متاسفانه یک بازی رو از دست داد ولی در کل به نظر من بهترین تیم گروهش بود و میتونست خیلی راحت بالا بره امیدوارم استقلال بتونه برای این فوتبال رو به مرگ نقش یه شوک لحظه آخر رو بازی کنه و به زندگی برش گردونه

حالا اگه این قضیه برعکس شده بود و سپاهانو تراکتور صعود میکردند و استقلال حذف میشد همه میگفتن اها دیدین قلعه نویی مافیا داره توی لیگ که موفق میشه و در اسیا نتیجه نمیگیره؟دیدید قلعه نویی مربی بین المللی نیست؟قلعه نویی قبل از شروع فصل به مسئولان تراکتور گفت با این بودجه و این تیم در اسیا به جایی نمیرسید ولی کسی به حرفش توجهی نکرد!!!تراکتور اگه کمی با تیم قدرتمندتری پا به این مسابقات میذاشت شرایط خیلی فرق میکرد.به نظر من سپاهان هم تقریبا همین شرایطو داشت....خیلی تغییرات نسبت به فصل گذشته داشتند و به جرات میشه گفت تیمشون نسبت به فصل گذشته به جای اینکه تقویت بشه تضعیف هم شد....در کل به نظر من اگه مهره های بهتر و با تجربه تری مخصوصا در خط دفاعی داشتند این نتایج نا امید کنندرو نمیگرفتند هر دو تیم سپاهان و تراکتور از دفاع ضعیفشون خیلی ضربه خوردند

6-فولاد فرکی ، فولاد جلالی ؛ کدام تیم رو در مجموع بهتر دیدید ؟

فولاد فرکی حرفه ای تره فولاد جلالی هیچ وقت نتونست خودش رو از دست جوانی و احساساتش رها کنه من فولاد فرکی رو بیشتر دوست دارم و البته اگر در این سالها یک دهم سالهای پیش از فولاد حمایت میشد چه بسا این تیم الان صدرنشین لیگ بود

جلالی مربی خیلی خوب و میشه گفت سازنده ایه اما من شخصا فولاد فرکیو خیلی بیشتر پسندیدم تیمی که واقعا استقلالو در ازادی اذیت کرد و با شایستگی به پیروزی رسید....فرکی در نفت هم همینطوری عالی نتیجه گرفت.اگه فولاد بتونه فرکیو حفظ کنه و کمی هم تیمو تقویت کنه فصل بعد میتونه از مدعیان اصلی قهرمانی باشه...فرکی در لیگ که خیلی موفق بوده اما عملکردی ازش در میادین بین المللی ندیدیم که همین نقطه مبهم کارنامشه....در هر صورت اگه فرکیو فصل اینده روی نیمکت یکی از تیمهای سپاهان تراکتورسازی و .... دیدین زیاد تعجب نکنید

7-مجید جلالی جایی گفته بود " خوزستان زیر زمین طلا داره و روی زمین هم طلا ( بازیکن ) این گفته رو قبول دارید ؟

قبل از آقای جلالی خیلی مربیهای حرفه ای تر هم این حرف رو زدن استانکو در سفری که به شهرهای مختلف خوزستان داشت گفت خوزستان پر از الماسه برای قبول کردن این جور حرفها کافیه سری به زمینهای خاکی شهرهای مختلف خوزستان سری بزنید و از نزدیک چندین علی کریمی رو ببینید که دارن بیهوده هرز میرن من هر موقع بیکار میشم و فرصت پیدا میکنم سری به زمینهای خاکی میزنم و واقعا از یک فوتبال ناب و حقیقتا برزیلی لذت میبرم هیچ وقت یادم نمیره روزی که تیم ملی جوانان رو برای چند بازی دوستانه به خوزستان آوردن فکر کنم از جوانان فولاد بالای 6 گل خوردن و هیچ کس هم از خودش سوال نکرد که چرا جوانان فولاد در تیم ملی حضور ندارن

این که مثل روز روشنه.....از کوچه پس کوچه های خوزستان میشه بازیکنایی پیدا کرد که از خیلی از بازیکنایی که الان در سطح اول فوتبالمون دارن بازی میکنند بهترن....مثلا همین میلاد میداوودی میگفت دوران مدرسه و وقتی در کوچه و ... بازی میکردند همیشه بازیکن ذخیره بوده چون خیلی از اون بهتر بودن حالا خودتون تا اخرشو برید....علیرضا موردهای زیادیو دیده که چند تاشو واسمون تعریف کرد و الان هم خودش بهتر میتونه به این سوال جواب بده

8- با این وجود تیمهای خوزستانی به جز در مقطعی فولاد انگونه که باید موفق نبودند . به نظرتون دلایلش چیه؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چون به جز همون مقطع که تیم زیر نظر بگوویچ و کادر باهوش و اخلاق مداری که کمکش میکرد دیگه فولاد بر اساس استعدادهای خوزستان بسته نشد بعد از اون موقع فوتبال خوزستان هم مثل استانهای دیگه افتاد دست دلالها و حالا به جای استعداد باید پول داشته باشی

به نظر من شایسته سالاری نیست و خیلی از همون طلاهای روی زمین پاشون به تیمهایی مثل فولاد باز نمیشه یا پارتی ندارن یا توان مالی یا......

9-و اما استقلال ، در سوال اول دوست دارم ابتدا نظرتون رو در مورد اصلی ترین دلایل موفقیت استقلال در مسابقات امسال ( صرف نظر از قهرمان شدن یا نشدن در لیگ) بدونم؟

به نظر من استقلال تنها تفاوتی که با سایر تیمها داشت این بود که بهتر از بازیهای کوچیک امتیاز جمع کرد که اونم برمیگرده به حضور بازیکنای باتجربه در استقلال و البته تجربه قلعه نویی در جمع کردن امتیاز وگرنه با احترام استقلال امسال در مجموع واقعا بازی زیبا و سطح بالایی ارائه نکرد
البته غیر طبیعی هم هست که در فوتبالی که به طور کلی افت کرده یک تیم به شکل مستقل خوب باشه

به نظرم مهمترین دلیلش امیر قلعه نوییه چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ مدیریت حواشی اطراف تیم و همینطور جمع شدن بزرگانی مثل نکونام مجیدی جباری و رحمتی در کنار هم....هرکی به جز قلعه نویی سکاندار این تیم بود با این بی پولی به هیچ عنوان نتیجه نمیگرفت

10-امیر قلعه نویی رو در کدوم قسمت موفقیت استقلال جای می دید ؟

من بزرگترین بخش رو به قلعه نویی میدم هر چند امیر رو واقعا مربی خوبی برای الگو شدن در لیگ ایران نمیدونم و فکر میکنم امسال فرکی و ابراهیم
زاده سطح بالاتری دارن و اصولی تر کار میکنن اما باید اعتراف کرد که قلعه نویی راز جمع کردن امتیاز در یک دوره لیگ رو فهمیده و البته فعلا بهتر از سایر مربیها تونسته خودش رو با برنامه ریزی نامنظم سازمان لیگ هماهنگ کنهدر صورتی که یک مربی خارجی برای هماهنگ شدن با چنین برنامه ریزی و تعطیلیهای ناگهانی به دو سه سال زمان نیاز داره هر چند سالهاست از 60 تا 90 درصد ستاره های فوتبال ایران و تیم ملی در تیمهای قلعه نویی بازی میکنن من واقعا دوست دارم یه روزی این تعداد ستاره زیر نظر کسایی مثل ابراهیم زاده فرکی یا جلالی هم بازی کنه تا ما تفاوت رو احساس کنیم

اول وسط و اخرش.....بیش از 90% در این موفقیت نقش داره

11-نظرتون در مورد تغییر نگرش قلعه نویی از 3-5-2 همیشگیش به 4-4-2 این سالهای اون چی هست ؟

البته قلعه نویی مجبور بود که به بازی با 4 مدافع رو بیاره چون توی آسیا واقعا تیمها حریف به راحتی از عیبهای 3.5.2 استفاده میکردن
و الان هم به نظر من با کمک صالح تونسته درک بهتری از فوتبال روز داشته باشه و میبینیم که امسال استقلال در آسیا بهتر عمل کرده

قلعه نویی در سپاهان شروع کرد به استفاده از 4-4-2 ... به نظرم قلعه نویی ابزار لازمو برای استفاده از 3-5-2 نداره.....ولی اینو بهتون قول میدم قلعه نویی فصل اینده همتونو شگفت زده میکنه با خریدن بازیکنای جوانی که در نظر داره....امسال خبری از بردهای پرگل نبود چون فشار تماشاگرا روی امیر بود و قلعه نویی فکر میکنم برای کنترل سکوها هم که شده به دنبال نتیجه گرایی بود

12-به نظرتون ستاره های جذب شده توسط استقلال در این فصل توانستند نظر هواداران این تیم رو جلب کنند ؟

این رو باید طرفدارای این تیم نظر بدن اما من قبلا هم گفتم کلا امسال فوتبال ما یک لیگ کلملا معمولی و سطح پایین داشت که طبیعتا استقلال و ستاره هاشم در این فوتبال سطح پایی شریک بودن

ستاره؟استقلال کدوم ستاررو گرفته؟بائو؟اکبرپور؟یا بیکزاده؟همونطور که گفتم اصلا از خریدهای تیم رضایت نداشتم.به جز صادقی نکونام و مجیدی و تا حدودی اشجاری با حضور بقیه در استقلال موافق نبودم

13-سوالی که یک روز یکی از دوستان پرسپولیسی از من پرسید رو از شما بپرسم . به نظرتون چرا فرهاد مجیدی رو اینقدر استقلالی ها دوست دارند ؟ چرا اسطوره انهاست ؟ ایا این به این دلیله که در مقابل علی کریمی قد علم کرده باشند ؟!

من ترجیح میدم زیاد وارد این مسئله نشم چون ممکنه دوستان استقلالی رنجیده بشن اما من همونجور که کریمی رو لایق این نمیدونم که لقب اسطوره پرسپولیس بهش بدم مجیدی رو هم لایق این عنوان نمیدونم و فکر میکنم بیشتر اسطوره طرفدارهای جوون یا حتی نوجوون باشه
مجیدی در تاریخ استقلال کارنامه خاصی نداره همونطور که کریمی در پرسپولیس ندارهتوی این مسئله تبلیغات رسانه ها هم واقعا موثر بوده
وگرنه کریم باقری زرینچه دایی منصوریان مهدوی کیا با کیلومترها فاصله از امسال کریمی و مجیدی لیاقت بیشتری برای ثبت نام در تاریخ استقلال و پرسپولیس به عنوان اسطوره رو دارن زرینچه کسی بود که در آسیا دونادونی رو به وجد آورد و وادارش کرد هوش این بازیکن رو تحسین کنه
جا داره توی پرانتز یادی هم بکنیم از نامجو مطلق و عابدزاده که بازی در هر دو تیم رو تجربه کردن این بازیکنا که اسم بردم فاصله زمانی زیادی با ما ندارن که بخوایم اینقدر راحت فراموششون کنیم زیاد وارد این مسئله شدم
:n02:

اصلا اینطور نیست که بخوان در مقابل کریمی قرارش بدن....شاید هرکی دلایل خودشو برای دوست داشتن فرهاد داشته باشه یکی گلزنیش توی دربی یکی به خاطر نشون دادن 4 انگشت یکی به خاطر اینکه نیمکتنشین هم باشه کوچکترین اعتراضی نمیکنه و شاید هم دلیل عمدش این باشه که در ایران و لیگ برتر لباس هیچ تیمیو به جز استقلال نپوشیده و ......من شخصا نمیدونم چرا دوسش دارم:دی از همون زمانی که زمان ناصرخان اومد به استقلال خیلی خوشحال بودم که مجیدی اومده استقلال در صورتی که هیچی از بازیش در استقلالو به یاد نداشتم....

14- و اما مسابقه پیش رو ، استقلال - فولاد همواره از بازی های زیبای این سالهای فوتبال بوده و به نوعی داربی استقلال با قرمز پوشان جنوب هست . در سوال اول مسابقه پیش رو را چگونه ارزیابی می کنید ؟

به نظر من میتونه زیباترین بازی لیگ باشه و عیار هر دو تیم رو مشخص کنه نبرد تجربه و جوانی امیدوارم جوانی بتونه از پس تجربه بر بیاد فولاد اگر بتونه به خوبی خط دفاعی استقلال و نکونام رو پرس کنه به نظر من میتونه به راحتی استقلال رو شکست بده اما اگر چنین نشه استقلال کناره ها
رو میگیره و فولاد رو شکست میده

بازی در فولاد همیشه سخت بوده حالا چه برسه این بازی در اهواز با فولاد فرکی باشه....یکی از سختترین بازیهای استقلال در طول یه فصل همین بازی با فولاد در اهوازه تیم دونده و جوان فولاد بدون شک استقلالو به شدت ازار خواهند داد...ولی خوشبختانه اهواز شهر دوم استقلاله و تیم تنها نیست و با توجه به اینکه فینال جام حذفی هم همزمان برگزار میشه پرسپولیسیای اهواز مثل علیرضا نمیرن فولادو تشویق کنندو میشینن بازی پرسپولیسو میبینند:دی

15- تاکتیک برتری استقلال مقابل فولاد و همچنین فولاد مقابل استقلال رو در چه می بینید ؟

استقلال بر اساس سنت تیمهای قلعه نویی سعی میکنه تا جای ممکن برای به دست گرفتن کناره ها مبارزه کنه و فکر میکنم فولاد اگر بتونه میدون مبارزه رو عوض کنه و تمرکز استقلال رو بهم بزنه برنده بازی باشه جلو بازی کردن مدافعین کنار فولاد و نزدیک بودنشون به وینگرها میتونه تا جای ممکن کناره های استقلال رو عقب نگه داره

بی تعارف بگم الان استقلال همونطور که زرینچه هم گفت هیچ ضعف فنی نداره.فولاد احتمالا بازیو 4-2-1-3 شروع میکنه یک چیدمان کاملا تهاجمی با تشکیل یک مثلث قدرتمند در میانه میدان یعنی کرمی رحمانی و احتمالا نوری...باید مواظب حرکات بدون توپ کرمی باشیم و همینطور فضای بازیسازی به رحمانی ندیم از شوتهای نوری هم نباید غافل شد....دو گوش تکنیکی فولاد یعنی شریفات و ارش افشین با سرعت و تکنیکی که دارند برنامه اصلی فولاد واسه رسیدن به دروازه استقلال هستند دو بازیکنی که حتی اگه یارگیری نفر به نفر هم بشند توانایی بازی در عرضو دارند و با فضایی که پریرا واسشون ایجاد میکنه فوق العاده خطرناکن.استقلال باید وسط زمینو در دست بگیره بهترین روش برتری عددی در اون منطقه هستش تا با هافبکای فولاد 4 در برابر 3 قرار بگیریم و با توپگیری در اون منطقه اجازه صاحب توپ شدن شریفاتو افشینو ندیم...در کناره ها باید از دو مدافع سرعتی استفاده کنیم تا افشینو شریفات نتونند مدافعین کناریو دور بزنند قاعدتا برای این کار نباید از منتظری و صادقی به عنوان دفاع چپو راست استفاده کنیم....بختیار رحمانی قلب فولاد در میانه میدانه و اگر ببندیمش و خوب مهارش کنیم کار خیلی بزرگیو انجام دادیم ... نباید اجازه بازیسازی و همینطور اضافه شدن به عنوان مهاجم کاذبو به رحمانی بدیم.... در ادامه احتمالا دو دفاع کناری فولاد بیشتر نفوذ میکنند تا با سانتر از جناحین پریرارو در موقعیت گلزنی قرار بدن که خوشبختانه خط دفاعی استقلال ضربات سر اولو خوب میزنه....بیشتر برنامه های استقلال هم روی حرکات حیدری حمودی خواهد بود.امیدوارم جباری اماده باشه بتونیم از فرارهای مجیدی هم به خوبی استفاده کنیم.احتمال میدم زوج خط حمله مجیدی اکبرپور باشند اکبرپور وظایف تخریبی خواهد داشت برای خسته کردن مدافعین فولاد و فضاسازی برای مجیدی.حدس میزنم بازی قشنگی بشه

16- بازی های خاطره انگیز بین این دو تیم زیاد داشتیم . کدام بازی بین این دو تیم برای شما خاطره انگیز تر هست ؟

تمام بردهایی که در آزادی مقابل استقلال داشتیم برام خاطره انگیزن واقعا همشون کلا بردن استقلال در آزادی خیلی حال میده و خدارو شکر فولاد کم این کارو نکرده

برای من بدون شک برد 4-1 در اهواز که با بازگشت میداوودی همراه بود

17- نظر و احساستون رو رو در مورد هر کدام مختصر بازگو کنید :

مجید جلالی : اخلاق مدار ولی احساسی
حسین فرکی : اخلاق مدار با نگاهی حرفه ای تر به فوتبال
امیر قلعه نویی : به خوبی تونسته خودش رو با فوتبال نه چندان سالم ایران تطبیق بده
فولاد لیگ چهارم : رویایی. بهترین تیم تاریخ لیگ برتر بدون هیچ تعارفی هیچ بحثی هم درونش نیست استقلال و پرسپولیس رو رفت و برگشت بردن تیمی که محصول بگوویچ بود با هدایت خوب ملادن فرانچیچ واقعا در بالاترین سطح بازی میکرد
خوزستانی ترین تیم ملی تاریخ : تیمی که سالها تحت تاثیر ستاره های فولاد بعد از قهرمانیش بود
استقلالی ترین تیم ملی تاریخ : تیم ملی علی پروین . سلطان همیشه از استقلال بیشتر بازیکن دعوت میکرد هنوز برام سواله که چرا بهترین هافبک
پرسپولیس یعنی عاشوری رو به تیم ملی نمبرد
ایمان مبعلی ( بازیکنی که در دو تیم بازی کرده است ): نماد بازیکنایی که قدر خودشون رو ندونستن
خطای ایمان مبعلی روی علی دایی ! : به نظر من بزرگنمایی شد مبعلی خودش باید برای موفقیتش تلاش میکرد که نکرد

مجید جلالی : مربی با شخصیتی که فوتبالو به خوبی میفهمه ولی توانایی کنترل حواشیو نداره
حسین فرکی : از نظر فنی خودشو ثابت کرده و حقش هست روی نیمکت تیمهایی مثل سپاهان و .....بشینه
امیر قلعه نویی : تیمو بدی دستش حداقل نایب قهرمانی واسه شماست...با 4 قهرمانی باید گفت من قلعه نویی هستم و حالا حالا قهرمان
فولاد لیگ چهارم : اگه اشتباه نکنم اولین فولادی بود که برای اولین بار استقلالو برد...
خوزستانی ترین تیم ملی تاریخ : ما همیشه بازیکنای تاثیرگذار خوزستانی در تیم ملی زیاد داشتیم
استقلالی ترین تیم ملی تاریخ :فکر کنم همون تیمی که بحرینو 6 تایی کرد
ایمان مبعلی ( بازیکنی که در دو تیم بازی کرده است ):مهندسی بود واسه خودش حیف قدر خودشو ندونست مسیر خوبیو انتخاب نکرد....کاش دوباره به امارات نمیرفت به نظرم به حقش در این فوتبال نرسید
خطای ایمان مبعلی روی علی دایی ! :خطا در فوتبال یه چیز طبیعیه....اگه اشتباه نکنم مبعلی در یکی از تمرینات استقلال به خاطر خطایی که انجام داد با مجیدی درگیری لفظی پیدا کرد

18-می رسیم به ترکیب منتخب ، برای جلوگیری از کلیشه ای شدن دوست دارم هر دو عزیز ترکیب منتخبی از بازیکنان هر دو تیم بگذارند . در واقع تیمی 11 نفره متشکل از بازیکنان فعلی فولاد و استقلال ؟ سرمربی این تیم رو به کدام مربی دو تیم می سپارید ؟

رحمتی
جماعتی......کرمی......منتظری(فو �ادیه)......حیدری
ساموئل......نکونام
جباری
آرش افشین.................بختیار رحمانی
مجیدی

سرمربی: فرکی

........................................... رحمتی ........................................

جماعتی .............. کرمی ........................ منتظری ................. حیدری

............................................ نکونام .........................................

افشین ................................... جباری ........................... رحمانی

............................ مجیدی ............... پریرا ..........................

سرمربی قطعا قلعه نویی

19- و یک ترکیب منتخب هم از لیگ امسالمون با هرسیستمی که دوست دارید بگذارید؟سرمربی این تیم رو چه کسی انتخاب می کنید؟

نیلسون

جماعتی......حسینی.....منتظری..... .حیدری

ساموئل.....مهدی نوری

نویدکیا
خلعتبری..............بختیار رحمانی

جلال رافخایی

سرمربی: فرکی

........................................... رحمتی ........................................

جماعتی .............. حسینی ............... منتظری ......... حیدری

............................................ نکونام .........................................

حاج صفی ........................... جباری .............................. افشین

............................ مجیدی ............... سیدصالحی ..........................

سرمربی هم قلعه نویی
-مرسی به خاطر در اختیار گذاستن وقتتون . در اخر انتقاد که نه :دی ولی اگر پیشنهادی دارید بازگو کنید تا دوستان در ادامه هوادار مقابل هوادار استفاده کنند؟

انتقادی که نیست واقعا
:n16:

خیلی ممنون سوالای خوبی بود.سعی کردم یه خورده کل کل هم قاطیش کنم امیدوارم کسی ناراحت نشه
:دی