PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد لپ تاپ قابل تعمير هست ؟

saeed.tgold
04-05-2013, 09:09
سلام دوستان يه سوال داستم متاسفانه 300 گيگ اطلاعاتم پريد با ويندوز 7 داشتم كار ميكردم كه يه دفعه گي هنگ كرد و يه صداي ضربه مانندي از داخل لپ تاپ شروع شد. و بعد كه روشن ميكني فقط ارم اچ پي رو نشون ميده و از اونجا به بعد هيچ خدمات كامپيوتري اينجا كه ميگه هد شل شده و قابل تعمير نيست و هزينه ريكاوري هم خيلي زياده ! نظر شما چيه ؟؟

biostar
04-05-2013, 16:37
تعمیر که نمیشه

فقط در صورتی که برد هارد مشکل پیدا کنه میشه روی تعمیرش حساب باز کرد

ریکاوری با دستگاه pc3000 به بالا انجام میشه که حدود 30 میلیون تومن هزینه ی دستگاه هست
بخاطر همین هزینه ی ریکاوری هم مسلما خیلی بالا خواهد بود

saeed.tgold
16-05-2013, 21:47
یعنی قید اطلاعاتو بزنم !؟

kiuq
17-05-2013, 02:26
نمیخوام ناامیدت کنم ولی من این دوره رو گذروندم تنها چیزی که برگشت برخی فایلهای PDF اون هم ناقص بود ( هر کاری که میتونی فکر کنی و نکنی کردم ) فقط وقتت رو میگیره قیدشو بزن :n06:

saeed.tgold
17-05-2013, 11:00
حتی اگه بخوام حدود 1 گیگ فایل "خیلی مهم" رو برگردونمم نمیشه ؟

اصلا چرا هارد این مشکل رو پیدا میکنه ؟!

hasanoooooooo
17-05-2013, 12:22
چرا عزیز میشه... از recover my file 3.40 استفاده کن اگه روی فایلها فایلی ریخته نشده باشه میتونی اطلاعاتو سالم برگردونی.... اطمینان داشته باش.

kiuq
18-05-2013, 01:20
حتی اگه بخوام حدود 1 گیگ فایل "خیلی مهم" رو برگردونمم نمیشه ؟

اصلا چرا هارد این مشکل رو پیدا میکنه ؟!

ریکاوری اولیه انتخابی نیست مگر شرایطی که امیر گفت . .
اگه میخوای وقتت رو بذاری امتحان کن ولی من حرفمو زدم . . بعضی اوقات ادم تا خودش تجربه نکنه ول کن نیست . .
موفق باشی

Thor God
18-05-2013, 13:41
منم نمي خوام اسپم داده باشم يا بخوام نأ اميدت كنم اما منم يك ترابايت اطلاعاتم كه پاك شد ريكاوري كردم ٤٠ گيگ با زور و بلا برگشت با كلي صرف وقت اما از اون ٤٠ گيگ ١ كيلوبايت هم اطلاعات درست و حسابي در نيومد
در كل به فكر ريكاوري نباش

دو حالت وجود داره يا من بلد نبودم يا إمكانش نيست كه با توجه به مقالاتي كه خوندم مورد اول احتمالش كمتره