PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shadowrun Returns

Layken
03-05-2013, 00:57
بازگشت سایه خاطرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Harebrained Schemes

پلتفرم : PC

سبک : Tactical role-playing game

تاریخ انتشار : June 2013

مد : Single-player

سری : Shadowrun

طراح ارشد :

Jordan Weisman
Mitch Gitelman

اهنگساز :

Marshall Parker
Sam Powell

سری بازی های Shadowrun یکی از قدیمی ترین عناوین نقش افرینی ( تبلتی یا رومیزی ) محسوب میشه که توسط اقای Jordan Weisman خلق شده است. اقای ( جردن وایزمن ) اولین نسخه این بازی را در سال 1989 توسط اقای جردن ساخته شد و توانست محبوبیت زیادی را برای خود کسب کند.
دنیای Shadowrun در یک فضای فانتزی سایبرپانکی روایت می شود و علم و تکلنوژوی بسیار پیشرفت کرده است و این پیشرفت تکلونوژی در دنیای فانتزی بازی به خوبی ترسیم شده و اینجا فقط انسان ها نیستن که زندگی میکنن بلکه سایر موجوداتی همچون جادوگر ها و ساحره ها و موجودات عیجب دیگر نیز زیست می کنن و از تکلونوزی بهره میبرند. دنیای Shadowrun یکی از یونیک ترین فضاهای سبک سایبرپانکی محسوب میشه ، نسخه های بعدی ان در سال 1993 برای کنسول SNES در سبک Action role-playing منتشر شد و میشه گفت توانست موفقیت های خود را تثبیت کرده و به اوج شهرت برسد و حتا ان را جز برترین بازی های سبک RPG نیز حساب می کنن ، با گذشت بیش از یک دهه از اخرین نسخه بازی ، در سال 2007 نسخه جدیدی از این سری منتشر شد که به عنوان یک بازی ناامید کننده از این سری تبدیل شد تا این که بعد از سال ها این بار خالق اثر اقای جردن خود با تاسیس یک استدیو مستقل ( Harebrained Schemes ) جدید و با جمع اوری کمک های مردمی به مبلغ چیزی حدود 1,895,772 توسط سیستم Kickstarter که یکی از بی سابقه ترین کمک های چند وقت اخیر از طرف مردم حساب میشد توانست تا استارت شروع برای ساخت یک قسمت جدید از این سری را بزند.
همان طور که از نام بازی مشخص است Shadowrun Returns یک بازگشتی به اوج این سری خواهد بود یک دنیای سایبرپانکی با دوربین ایزومتریک با گرافیکی مملو از جزییات زیاد و زیبا که قرار است داستانی منحصر به فرد برای ما مهیا کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وب سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
05-05-2013, 12:47
خیلی سورپرایز شدم اسم Shadowrun رو دوباره دیدم، بعد از سال ها!
Shadowrun بدون شک اولین بازی نقش آفرینی بود که تجربه کردم، خاطرات خیلی خوبی دارم از این عنوان، با اون نمای ایزومتریک:n12:
البته سن و سال اون زمان اجازه نمیداد اونجوری که باید، همه جزئیات بازی رو درک کنم، اما واقعا چیز نویی بود، الان که تصورش رو می کنم، دوره ی سوپر ماریو و سونیک
یه عنوان سایبرپانک با اون همه جزئیات و پیچیدگی، روی صنعت ویدئوگیم سنگینی می کرد... حقیقتا چندین قدم از زمان خودش جلو بود!

شدیدا منتظرم ببینم چجوری در میاد ، مرسی حامد!

Layken
18-06-2013, 22:51
تاریخ انتشار بازی مشخص شد و بازی در 25 July برای PC - Android tablets - iPad منتشر خواهد شد

بازی برای PC بازها از طریق استیم در دسترس قرار خواهد گرفت و قیمت ان $17.99 دلار اعلام شد

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
19-07-2013, 12:47
تریلر لانچ بازی رو می تونید از ]اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ ببینید، 6 روز تا انتشار بازی باقی مونده.

همچنین Mitch Gitelman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه کننده بازی عنوان کرده که با تجربه مثبتی که از اولین Kickstarter داشتند، احتمالا به زودی برای پروژه جدیدی وارد عمل خواهند شد.

Layken
25-07-2013, 21:40
نمرات بازی منتشر شدن

Hardcore Gamer Magazine : 9/10
gameinformer : 8.5/10

تیتر نقد گیم اینفور: Modern Gameplay With A Classic Feel

Eurogamer : 8/10
IGN : 7.3/10

Arrowtic
28-07-2013, 08:18
میشه توی استیم با قیمت 20 دلار خریدش .
دارای Workshop هم هست .

City 17
28-07-2013, 18:56
بازی رو حدود 2 ساعت تست کردم...

همون طور که انتظار می رفت با یک آر پی جی Turn-based بسیار تاکتیکی طرف هستیم با کلاس ها و توانایی های بسیار متعدد که شاید آشنایی با ریزه کاری هایی اون برای افرادی که
تو این ژانر تجربه کمتری دارن سخت باشه و یادگیری موارد ابتدایی اون زمان بیشتری ببره.

داستان و دیالوگ های بازی به طور کامل به صورت نوشتاری هست (درست مثل آر پی جی های دهه 90) و بین هر قسمت از مبارزه باید مدام جملات درون تصویر رو دنبال کنین.
در دیالوگ ها انتخاب هایی هم وجود داره که بعضا طنزآمیز هستن. (البته این انتخاب ها بیشتر تاثیر مقطعی دارن تا کلی)

نحوه روایت شبیه به دید یک کارگاه هست که با شروع از یک سرنخ (مثل پیغامی از یک شخص) به اتفاقاتی در گذشته یا حال مرتبط میشه و اطلاعات جدیدی به دست میاد. (البته با یه شیب ملایم)

دنیای بازی یک دنیای استیم-پانک و کاملا خاص هست که مشابه اون رو سال هاست ندیده بودم.
از نکات دیگه طراحی پشت زمینه های دنیای بازی هست که کاملا دو بعدی طراحی شده(بر خلاف طراحی کاراکترها) که خاطرات خوبی رو زنده می کنه!

یک قسمت Editor هم وجود داره که میشه به کمک اون محتوای جدید خلق کرد و احتمالا در آینده نزدیک محتواهای جدید زیادی ایجاد میشه که به بقای بیشتر بازی کمک می کنه.
+
تاپیک منتقل بشه.