PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كپي قفل Floppy ؟

Dark-man
06-08-2006, 23:02
آقا من یک برنامه دارم که توسط یک قفل که به صورت یک دیسکت هستش اجرا می شه (یعنی باید برای اجرای برنامه این دیسکت قفل را در فلاپی درایو گذاشت تا برنامه اجرا شود ...کسی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه چطوری می تونم یک دونه از این فلاپی قفل کپی تهیه کنم (آیا برنامه ای برای این کار است ؟)؟؟؟
ممنون می شم اگر کسی از دوستان بتونه کمکم کنه

Soda
06-08-2006, 23:13
CCICA
FDA
Teledisk
Copy Lock
ANADISK
و چندین برنامه مختلف برای کپی فلاپی های قفل دار استفاده می گردد
که با جستجو در گوگل می توانید این نرم افزارها را بیابید .

Dark-man
07-08-2006, 00:02
من تعریف این fda را زياد شنديم ..مي شه لطف كني يه لينك براي دانلودش به من بدي

mehdi_7070
07-08-2006, 08:45
آموزش شكستن قفل فلاپي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman khatar
07-08-2006, 16:50
سلام
براي راحتي كار لينك رو گذاشتم
در ضمن اگه با fda كپي گرفتي اون رو با winimage روي فلاپي كپي كن ! :cool:
همين :biggrin:
*****پيمان*****

ALI16437
08-08-2006, 11:38
چند تا نرم افزار برات ميذارم باهاشون تست كن ببين كدوم جواب ميده .
فقط اكيدا توصيه ميكنم به هيچ وجه از حالت حفاظت شده ديس
اينم :
CCICA 3.0

: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كت را خارج نكنيد

peyman khatar
08-08-2006, 12:45
حذف شد :biggrin:

ALI16437
08-08-2006, 13:54
دوست عریز ممکن چند تا هاست رایگان واسه upload فایل معرفی کنید که سرعت خوبی داشته باشند من با rapidshare
کلی مشکل دارم.
راستی من با نرم افزار fda کار نکردم ولی اگر دوستان میگن خوبه حتما خوبه ولی از ccica راضیم چون خودش میگه که این قفل را میشناسه ومیتنه کپی کنه یا نه . راستی فکرکنم فقط واسه قفلهای کپی کنترل میباشه
peyman عزیز متظریما پلود کنی ببینم چطور .

راتی در بالا دوستان یک فایل pdf معرفی کرنند که قفل دارد به نظرم این بازش کنه یک امتحان کنید.

ينم پسورد بازکردن فايل PDF
:just4u

peyman khatar
08-08-2006, 17:54
اينم :
CCICA 3.0

: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كت را خارج نكنيد
سلام !!
براي كپي فلاپي قفل دار بهترين نرم افزار FDA است ؟!!!!!
لينك دانلود

پسورد فايل
IMMORTAL_CRACKERS@YAHOO.COM

از اين استفاده كنيد بهتره
باي
IMMORTAL CRACKER

ALI16437
08-08-2006, 20:26
مرسی امتحان میکنم

peyman khatar
09-08-2006, 10:09
اينم :
CCICA 3.0

سلام
اين نرم افزار CCICA 3.0 روي ويندوز xp اجرا نمي شه ...!!! :ohno:
واسه من كه اجرا نشد ... احتمالاً روي ويندوز هاي NT كار نكنه ؟
واسه شما چطوره ؟ :cool:

ALI16437
09-08-2006, 20:22
دوست عزيز اين نرم افزار در محيط داس قابل اجراست البته داس بوت نه prompt ابتدا یک فلاپی بوت درویندوز درست کن سپس
سیستم رو در حالت بوت لودکن یا بالا بیار بعد در dos مسیر شاخهای که فایل exe ccica دران است نشان بده ومثلا:

بنویس اگر در شاخهaaa است در درایو c

c:\cd aaa\ccica.exe
برنامه اجرا میشودحال اگر برنامه دارای قفل کپی کنترل (copy control) باشد ابتدا ایمیج میگیرد سپس رایت میکند.
برای ایمیج گرفتن
C:\aaa\ccica\ccica mabnasoft \r

برای رایت

C:\aaa\ccica\ccica mabnasoft \w

موفق باشی

Dark-man
10-08-2006, 00:45
بوت(داس ) ویندوز ایکس پی را از کجا می شود پیدا کرد

ALI16437
10-08-2006, 13:46
بهتر بود مي گفتيد در winxp چطور میتوان فلاپی بوت ساخت .
هر چند این فلاپی بوت مانند بوت 98 نیست ویک سری فایل کم دارد و به واسطه ان نمیشود وارد محیط fdisk
شد ویا درایو را فرمت کرد ولی باز بسیار کارراه بنداز است.

مثلا همین اجرا کردن فایلهای که در محیط dos کار میکنند مانند این.

در my computer روی فلاپی درایو کلیک راست کرد و format را انتخاب کنید حال عبارت
Create an MS_DOS startup disk را تیک زده و start را انتخاب کنیدحال صبر کنید تافلاپی ساخته شود

حال اگرسیستم را دوباره راه اندازی کنید وبا فلاپی بالا بیاورید وارد محیط بوت dos میشوید

Mahsoon
29-12-2006, 18:02
با سلام
یک فلاپی به دستم رسیده که هر کاری میکنم کپی نمیشود ؟؟؟ (برای فارسی ساز حسابداری برای ویندوز 3.1 دوران عبدل وزوزک آبنبات فروش است ) ؟؟!!
با CCICA وقتی ابمیج می خواهم بگیرم امضای Copy Control را پبدا میکند و نا ترک 21 پیش میرود وسپس گیر میکند ؟!! و هیچ عملیات دیگری انجام نمی شود ؟؟!!
آبا اساتید برای کپی این دیسکت یا برداشتن قفل آن ار روی فایل قفل گذاری شده راه حلی سراغ دارند ؟؟!!

mehdi_vsgh
29-12-2006, 19:18
با Fda تست کردی ؟؟؟؟؟

Mahsoon
29-12-2006, 21:51
با Fda تست کردی ؟؟؟؟؟

تازه لینک سالم پیدا کردم تست میکنم خبرشو اینجا میزارم

Mahsoon
30-12-2006, 21:21
تازه لینک سالم پیدا کردم تست میکنم خبرشو اینجا میزارم
با سلام
ابتدا در Prepare for DOS Format تنظیمات را به صورت 1440 -Quad 1.44 mb - None انتخاب میکنم بعد وقتی به قسمت Analyse & Read Disk میرم با تنظیم
Number Of cylinders روی 80 ویا 79 و زدن تیک All tracks non-std جواب نمیدهد
و پیغام خطا زیر را میدهد :

Calibration Required Driva A: Density : Quad

اگر راه حل خاصی دارد یا باید تنظیمات ویژه دیگری صورت بگیرد لطفا" اساتید راهنمایی فرمایید .
در ضمن هیچ جوری نمیشود از شر این فلاپی خلاص شد و فقط فایلی که روی آن قفل است را کرک کرد ؟؟؟
قبلا" یک نرم افزار بود به نام CCUICA " Copy Control Shell Protection Remover" که وقتی فایل قفل گذاری شده با کپی کنترل را بهش معرفی میکریم آن را کرک میکرد و فایل دیگر بدون قفل کار میکرد اما وقتی برای این فایل این کار را انجام میده با پیغام زیر مواجه میشم :
Only DOS EXE Supported In This Version
آیا در این مورد هم کسی از دوستان Remover قفل کپی کنترل از فایل را برای برنامه های تحت ویندوز 3.1 سراغ دارد ؟
راستی با کپی کنترل ورزن 1.6 قفل گزاری شده است .

mehdi_vsgh
07-01-2007, 20:06
مهسون جان من قبلا یه آموزش کامل در مورد این FDA گذاشته بودم اگه یه جستجوی کوچک میکردین راحت اونرا پیدا میکردید!!
من خودم براتون سرچ کردم:

mehdi_vsgh
07-01-2007, 21:07
تا اونجایی که من متوجه شدم شما از نسخه 7 استفاده میکنید
پیشنهاد: از نسخه 6 این برنامه استافده کنین که لینکش را در همون تاپیک بالا براتون قرار دادم!!

نکته: کلیه نرم افزارها فقط در داس قابل اجرا هستن!! از اجرای آن در ویندوز اکیدا خودداری کنید!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahsoon
08-01-2007, 17:27
مهسون جان من قبلا یه آموزش کامل در مورد این FDA گذاشته بودم اگه یه جستجوی کوچک میکردین راحت اونرا پیدا میکردید!!
من خودم براتون سرچ کردم:
با سلام مجدد جناب مهدی خان من با توجه به آموزش خوب شما توضیحات زیر را نوشتم ؟؟!!

ابتدا در Prepare for DOS Format تنظیمات را به صورت 1440 -Quad 1.44 mb - None انتخاب میکنم بعد وقتی به قسمت Analyse & Read Disk میرم با تنظیم
Number Of cylinders روی 80 ویا 79 و زدن تیک All tracks non-std جواب نمیدهد
و پیغام خطا زیر را میدهد :

Calibration Required Driva A: Density : Quad

اگر راه حل خاصی دارد یا باید تنظیمات ویژه دیگری صورت بگیرد لطفا" اساتید راهنمایی فرمایید

من با FDA6 هم امتحان میکنم ؟؟!!
ولی نفهمیدم چرا در FDA 7 با پیغام Calibration Required Driva A: Density : Quad مواجه میشم ؟؟
در ضمن با FDA 7 به روش زیر تونستم کپی درست بگیرم
و قتی پیغام خطای با لا را میدهد فلاپی اصلی را از درایو در آوردم و یک فلاپی خام در FDD قرار دادم سپس به قسمت Calibrate و دیسکت خام را Calibrate کردم
بعد مجددا" به قسمت Analyse & Read Disk رفته و دیسکت اصلی قفل دار را در FDD قرار دادم و بقیه مراحل را هم طبق فرمایشات شما در فایل آموزشی دنبال کردم که در اتنهای کار موفق به کپی دیسکت قفل دار با FDA 7 شدم
ولی بیشتر جهت فسمت دوم سوالم مراحم شدم

در ضمن هیچ جوری نمیشود از شر این فلاپی خلاص شد و فقط فایلی که روی آن قفل است را کرک کرد ؟؟؟
قبلا" یک نرم افزار بود به نام CCUICA " Copy Control Shell Protection Remover" که وقتی فایل قفل گذاری شده با کپی کنترل را بهش معرفی میکریم آن را کرک میکرد و فایل دیگر بدون قفل کار میکرد اما وقتی برای این فایل این کار را انجام میده با پیغام زیر مواجه میشم :
Only DOS EXE Supported In This Version
آیا در این مورد هم کسی از دوستان Remover قفل کپی کنترل از فایل را برای برنامه های تحت ویندوز 3.1 سراغ دارد ؟
راستی با کپی کنترل ورزن 1.6 قفل گزاری شده است .
اگر لازم میدانید ایمج گرفته شده از فلاپی قفل دار را در جایی آپلود کنم تا از کمک شما و دیگر اساتید در مورد کرک فایل مذکور بهرمند شوبم ؟؟!!

mehdi_vsgh
08-01-2007, 22:14
راستش جناب مهسون من که کرکر نیستم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما شما فعلا صبر کن چند روز دیگه بقیه بچه ها که کرکر های حرفه ای هستن (مثل Soda و SCC و Ebrahim_Cid) که امتحاناتشون تموم شد حتما یکیشون بهت کمک میکنه!!

باید صبر کرد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
08-01-2007, 22:24
راستش جناب مهسون من که کرکر نیستم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما شما فعلا صبر کن چند روز دیگه بقیه بچه ها که کرکر های حرفه ای هستن (مثل Soda و SCC و Ebrahim_Cid) که امتحاناتشون تموم شد حتما یکیشون بهت کمک میکنه!!

باید صبر کرد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
09-01-2007, 17:10
البته یه روش دیگه هم برای کپی کردن این نوع فلاپی ها که با کپی کنترل محافظت میشوند نیز وجود دارد!!! که خیلی ساده تر هستش و نیازی هم به داس نداره!!

Mahsoon
13-01-2007, 19:06
نیکی و پرسش ؟؟؟
لطفا" در مورد روش خیلی ساده تر راهنمایی فرمایید

shamsabady
15-05-2007, 12:49
FDA و CCICA و CCUICA و TELEDISK و ANADISK و ... همراه با راهنما
با سلام
هر کدام از دوستان در مورد نرم افزارهای هکری بالا و باقی نرم افزارهای قفل شکن سوالی داشت حتما ایمیل کنه: H_LOVERBOY_26@yahoo.com تا با کمال میل راهنمایی کنم. در ضمن نرم افزارهای فوق بهمراه دیگر قفل شکنها در انواع نگارشها رو دارم.

با تشکر

shamsabady
15-05-2007, 12:51
شایان ذکر است که بگم خود الان 6 ساله دارم با این برنامه ها کار میکنم و قفل دیسکت و سی دی میشکنم.

shamsabady
06-01-2008, 19:07
من به مدت 5 سال بر روی copy control, FDA, CCICA, CCUICA و خیلی نرم افزارهای دیگه کار کردم و موفق هم بودم و به جرات میگم که FDA نگارش 6 را فارسی کردم و قفل اون رو هم بر داشتم. هر کسی سئوالی راجع به این برنامه ها داره بپرسه. من در خدمتم. برای اثبات آن میتونم بگم که برنامه ویروس کش ایمن را از حالت اجرایی قفل به اجرایی بدون قفل در آوردم.
ایمیل من: h_loverboy_26@yahoo.com

Reza goli
18-01-2008, 14:43
بس رب شهدا!

بروبچه ها كسي برنامه اي مانند ISO Buster نمي شناسه كه به جاي درايو سي دي درايو فلاپي رو بخونه ؟ (نيس مگه هااان)