PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید تبلت.

MOHAMMADKH480014
28-04-2013, 22:28
چند تا سوال داشتم.
1- وقتی یک اندروید ورژن جدید میاد برای مثال ورژن 5...میشه تبلتی با سخت افزار cpu 4 هسته ای و رم 2 به ورژن جدید آپدیت کرد؟ محدودیت داره که تا چه ورژنی حداکثر ارتقا پیدا میکنه؟
2-ios برنامه ها و بازی هایی که رو اینترنت به صورت رایگان تو همین سایت های ایرانی هست به راحتی نصب میشن؟ یعنی به مشکل امنیتی و اینا برحورد نمی کنه؟ این قضیه ی جیل بریک چیه؟ اگه بشه چی میشه؟
3-انعطاف پذیری کدام پلتفورم بهتره منظورم اینه که برای مثال من میخوام که بتونم راحت از ------ استفاده کنم تو ios این جور قابلیت ها رو داره؟
4-من می خواهم تبلت بخرم تا 1.5 میلیون تومان چی خوبه؟میتونم تا 2 هم خرج کنم ولی باید بدونم که تبلت های دو هسته ای خیلی از لحاظ سرعت با 4 هسته ای ها فرق می کنه؟چه مارک هایی خوب هست الان تو بازار؟به نظرتون الان بگیرم یا بزارم برای ماه بعد؟
ممنون:n05:

Stream
28-04-2013, 22:39
1. باید ببینید اون تبلت خاص به نسخه جدید آپدیت میشه یا نه. بستگی به پشتیبانی سخت افزاری و تمایل سازنده به ارائه آپدیت داره. فرمول خاصی نداریم که این عدد ها رو توش بگذاریم و به نتیجه برسیم قراره اون محصول تا کی آپدیت بشه.

2. باید از App Store دانلود کنید (که برنامه های مجانی زیادی داره)، بعد از جیلبریک کردن هم میشه چیزهایی رو که در اینترنت پیدا می کنید نصب کنید. به انجمن آیپد مراجعه کنید اطلاعات کافی هست.

3. مشخص نشد می خواید از چی استفاده کنید ولی هر دو انعطاف پذیری زیادی دارن و iOS هم اکثر قابلیت های مد نظر اکثر کاربرها رو داره.

4. تعداد هسته مقیاس قضاوت درباره سرعت نیست. آیپد، تبلت های Nexus گوگل، و Surface مایکروسافت فعلا تبلت های مطرح بازار هستند.

MOHAMMADKH480014
28-04-2013, 23:17
1. باید ببینید اون تبلت خاص به نسخه جدید آپدیت میشه یا نه. بستگی به پشتیبانی سخت افزاری و تمایل سازنده به ارائه آپدیت داره. فرمول خاصی نداریم که این عدد ها رو توش بگذاریم و به نتیجه برسیم قراره اون محصول تا کی آپدیت بشه.

2. باید از App Store دانلود کنید (که برنامه های مجانی زیادی داره)، بعد از جیلبریک کردن هم میشه چیزهایی رو که در اینترنت پیدا می کنید نصب کنید. به انجمن آیپد مراجعه کنید اطلاعات کافی هست.

3. مشخص نشد می خواید از چی استفاده کنید ولی هر دو انعطاف پذیری زیادی دارن و iOS هم اکثر قابلیت های مد نظر اکثر کاربرها رو داره.

4. تعداد هسته مقیاس قضاوت درباره سرعت نیست. آیپد، تبلت های Nexus گوگل، و Surface مایکروسافت فعلا تبلت های مطرح بازار هستند.
1-به نظرتون می صرفه که 2 تومان برای تبلت خرج کرد؟
2-من دنبال تبلتی میگردم که صفحه با کیفیت بالا و دوربین و فلش دوربین و شیشه ضد خش باشه...شنیدم که ایپد اینا رو داره ...گوشیه اندروید هم که دارای این ویژگی ها باشه؟
3-این 3g که کنار بعضی از مدل میزنه چیه کنار ای پد 4 نوشته 4g اینا چین؟
4-گلکسی نوت تقریبا 2 تومانه....ایسوس نکسوس 1.5 فر قشون تو cpu و رم هست....
5-وقتی یه تبلت مثلا سامسونگ نوت از ورژن ساندویچ استفاده می کنه میشه به اندروید جلی بین ارتقاش داد؟
6-کلا استفاده من از تبلت بازی و pdf و موزیک و اینا هست....کدوم مارک رو پیشنهاد میدین؟
7-به نظرتون صفحه ی بزرگ بهتره یا کوچیک؟ این بزرگ 10 اینچی ها برای جابهجاییش باید همینجوری تو دستم باشه؟ وسایل جانبی یا کیف و یا....برای این کار نداره؟

Stream
28-04-2013, 23:27
1-به نظرتون می صرفه که 2 تومان برای تبلت خرج کرد؟
2-من دنبال تبلتی میگردم که صفحه با کیفیت بالا و دوربین و فلش دوربین و شیشه ضد خش باشه...شنیدم که ایپد اینا رو داره ...گوشیه اندروید هم که دارای این ویژگی ها باشه؟
3-این 3g که کنار بعضی از مدل میزنه چیه کنار ای پد 4 نوشته 4g اینا چین؟
4-گلکسی نوت تقریبا 2 تومانه....ایسوس نکسوس 1.5 فر قشون تو cpu و رم هست....
5-وقتی یه تبلت مثلا سامسونگ نوت از ورژن ساندویچ استفاده می کنه میشه به اندروید جلی بین ارتقاش داد؟
6-کلا استفاده من از تبلت بازی و pdf و موزیک و اینا هست....کدوم مارک رو پیشنهاد میدین؟
7-به نظرتون صفحه ی بزرگ بهتره یا کوچیک؟ این بزرگ 10 اینچی ها برای جابهجاییش باید همینجوری تو دستم باشه؟ وسایل جانبی یا کیف و یا....برای این کار نداره؟

1. بستگی به نیاز شما داره. من خودم روزانه از تبلتم استفاده می کنم و برای من کاملا می ارزه پول براش بدم، ولی برای شخص دیگه ممکنه فایده نداشته باشه. اگه لپ تاپ و اسمارت فون ندارید، لپ تاپ و اسمارت فون معمولا برای همه اولویت دارن.

2. آیپد همه اینها رو داره به جز دوربین فلش. در اندرویدی ها هم هست که تقریبا اینها رو داشته باشند مثل Nexus 7/10.

3. سیم کارت برای اتصال به اینترنت. 3G و 4G در ایران فرقی نمی کنه.

4. عدد و مشخصاتی که شما روی کاغذ از CPU و رم و ... می بینید لزوما نشون دهنده تفاوت سرعت و کارایی محصول نیست.

5. باید دقیقا ببینید اون مدل سامسونگ آیا آپدیتی دریافت کرده یا خیر. اگه مدل دقیقش رو می دونید (یا لینکی دارید)، اینجا بگذارید تا چک کنیم.

6. صد درصد آیپد که اصلا قابل قیاس نیست با رقیب ها.

7. صفحه بزرگ بهتره ولی اگه زیاد جابجا می کنید، صفحه کوچک شاید براتون راحت تر باشه. اکثر تبلت ها لوازم جانبی دارند.

MOHAMMADKH480014
28-04-2013, 23:40

1. بستگی به نیاز شما داره. من خودم روزانه از تبلتم استفاده می کنم و برای من کاملا می ارزه پول براش بدم، ولی برای شخص دیگه ممکنه فایده نداشته باشه. اگه لپ تاپ و اسمارت فون ندارید، لپ تاپ و اسمارت فون معمولا برای همه اولویت دارن.

2. آیپد همه اینها رو داره به جز دوربین فلش. در اندرویدی ها هم هست که تقریبا اینها رو داشته باشند مثل Nexus 7/10.

3. سیم کارت برای اتصال به اینترنت. 3G و 4G در ایران فرقی نمی کنه.

4. عدد و مشخصاتی که شما روی کاغذ از CPU و رم و ... می بینید لزوما نشون دهنده تفاوت سرعت و کارایی محصول نیست.

5. باید دقیقا ببینید اون مدل سامسونگ آیا آپدیتی دریافت کرده یا خیر. اگه مدل دقیقش رو می دونید (یا لینکی دارید)، اینجا بگذارید تا چک کنیم.

6. صد درصد آیپد که اصلا قابل قیاس نیست با رقیب ها.

7. صفحه بزرگ بهتره ولی اگه زیاد جابجا می کنید، صفحه کوچک شاید براتون راحت تر باشه. اکثر تبلت ها لوازم جانبی دارند.

-1ایپد بجز حافظه داخلی مموری هم می جوره؟-
2- شنیدم ایپد تو ایران چون تحریم زیاد کارایی نداره....
3- یعنی اگر ایپدی که می خزم 4g نداشته باشه سیم کارت نمی خوره؟
4-مینی ایپد چه فرقی با ایپد می کنه مشخصاتش فرق میکنه؟
5- برای مثال تبلت note n8000 samsung پوضعیت اندرویدش چجوریه؟تو اندروید کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید که کیفیت تصویر و دوربینش خوب باشه؟
شرمنده اینجوری هی شماره میزنم سوال میپرسم...من تا حالا با ios کار نکردم و با اندروید هم کم گار کردم.

Stream
29-04-2013, 00:49
-1ایپد بجز حافظه داخلی مموری هم می جوره؟-
2- شنیدم ایپد تو ایران چون تحریم زیاد کارایی نداره....
3- یعنی اگر ایپدی که می خزم 4g نداشته باشه سیم کارت نمی خوره؟
4-مینی ایپد چه فرقی با ایپد می کنه مشخصاتش فرق میکنه؟
5- برای مثال تبلت note n8000 samsung پوضعیت اندرویدش چجوریه؟تو اندروید کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید که کیفیت تصویر و دوربینش خوب باشه؟
شرمنده اینجوری هی شماره میزنم سوال میپرسم...من تا حالا با ios کار نکردم و با اندروید هم کم گار کردم.

1. خیر.
2. اشتباه شنیدید.
3. همینطوره، آیپدی که 3G/4G نباشه سیم کارت هم نمی خوره.
4. سایز کوچکتر، صفحه کم کیفیت تر (نسبت به آیپد وگرنه صفحه خوبی داره)، سخت افزار ضعیف تر (باز هم نسبت به آیپد، کارایی بسیار خوب و مناسبی داره)
5. این تبلت (که در انجمن دربارش بحث شده، یکی از تبلت های بد اندرویدی است)، حدود 3 ماه پیش به Android 4.1 آپدیت شده (حدود شش ماه بعد از عرضه 4.2 توسط گوگل)، از اون زمان هیچ آپدیتی ارائه نشده و به 4.2 آپدیت نشده (بعد از گذشتن 5 ماه). به نظر من، آپدیت دیگه ای در کار نیست.

بین اندرویدی ها، Nexus 7 و Nexus 10 رو توصیه می کنم چون آپدیت ها رو مرتب و منظم دریافت می کنند.

MOHAMMADKH480014
29-04-2013, 16:59
1. خیر.
2. اشتباه شنیدید.
3. همینطوره، آیپدی که 3G/4G نباشه سیم کارت هم نمی خوره.
4. سایز کوچکتر، صفحه کم کیفیت تر (نسبت به آیپد وگرنه صفحه خوبی داره)، سخت افزار ضعیف تر (باز هم نسبت به آیپد، کارایی بسیار خوب و مناسبی داره)
5. این تبلت (که در انجمن دربارش بحث شده، یکی از تبلت های بد اندرویدی است)، حدود 3 ماه پیش به Android 4.1 آپدیت شده (حدود شش ماه بعد از عرضه 4.2 توسط گوگل)، از اون زمان هیچ آپدیتی ارائه نشده و به 4.2 آپدیت نشده (بعد از گذشتن 5 ماه). به نظر من، آپدیت دیگه ای در کار نیست.

بین اندرویدی ها، Nexus 7 و Nexus 10 رو توصیه می کنم چون آپدیت ها رو مرتب و منظم دریافت می کنند.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
ممنون از شما....
نکسوس 10 چه مارکیه؟گوگل یا سامسونگ من یجا دیدم که نکسوس 7 رو تو لیست ایسوس ها زده
میشه بگی از کدوم سایت فهمیدید که note جز اندروید هایی هست که اپدیتش زود به زود نمیاد؟

MOHAMMADKH480014
30-04-2013, 02:24
سلام...اگر ای پد 4 بدون 3g بگیرم میشه به ان از این دست گا ه ههای usb 3G که تو بازار هست استفاده کنم؟

Mehran-King
01-05-2013, 01:45
سلام...اگر ای پد 4 بدون 3g بگیرم میشه به ان از این دست گا ه ههای usb 3G که تو بازار هست استفاده کنم؟

یو اس بی 3G???? نخیر...:n29:اگه میخواین به اینترنت وصل بشین فقط از طریق WiFi میتونین... (اگه 3G+4G نباشه...)