PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Battle Car _ Android

Reza Azimy_RW
26-04-2013, 11:26
سلام دوستان
یه بازی واسه آندروید ساختم که سعی کردم تو SlidMe منتشر کنم ولی فهمیدن از ایرانم و گفتن نمیشه با ایران همکاری کرد :n21: ( با تشکر از pro_translator واسه ترجمه و احسانو و بقیه بچه های انجمن که تو یونیتی کمک کردند )
الانم دارم سعی میکنم تحریما رو دور بزنم ( به اندازه تمام راه هایی که برای رسیدن به خدا هست راه برای دور زدن تحریمها هم هست :دی )
شاتها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
_
_
_
_
_

دانلود نسخه دمو حجم 38 مگ :

3Dmajid
26-04-2013, 11:37
خسته نباشی رضا جان.
کاش یه نسخه تستی واسه پی سی هم میدادی که بازی کنیم و نظر بدیم.

از نظر فنی که نمیشه چیزی گفت.
اما به نظرم از نظر آرتی خیلی میتونه بهتر از این باشه.
نه اینکه بد باشه ... ولی میتونه خیلی بهتر باشه و بازی رو جذاب تر کنه.

موفق باشی.:n16:

Reza Azimy_RW
26-04-2013, 11:42
نورکتم داداش اطفاقا نسخه دمو آمادس آپلودش میکنم :n06:

3Dmajid
26-04-2013, 11:48
نورکتم داداش اطفاقا نسخه دمو آمادس آپلودش میکنم :n06:

شما بزرگواری این حرفا چیه :n16:

منتظرم.

Reza Azimy_RW
26-04-2013, 15:14
قربونت برم :n12:

M0hsen3D
27-04-2013, 11:49
سلام , شات ها خوب به نظر میرسن... خسته نباشی :n01:
اما موقع اجرا بعد از Splash screen کرش میکنه واسه من:n13:

3Dmajid
27-04-2013, 14:13
قربونت برم :n12:

این که apkـــــــه :n13:

parvizamd
28-04-2013, 07:40
ای ول مبارکه رضا ...دمت گرمم احسنت نسخه pc چی شد؟

Reza Azimy_RW
28-04-2013, 11:16
سلام , شات ها خوب به نظر میرسن... خسته نباشی :n01:
اما موقع اجرا بعد از Splash screen کرش میکنه واسه من:n13:

نظر لطفته :n12: گوشیت نمیکشه ( چیه ؟ ) واسه منم همینجوریه خودم رو گوشی یه دوستام تست کردم :دی

این که apkـــــــه :n13:
خوب واسه آندرویده دیگه : دی

ای ول مبارکه رضا ...دمت گرمم احسنت نسخه pc چی شد؟

نوکرتم پرویز نسخه پی سی در کار نیست از اول همه چی رو رو حساب آندروید زدم الانم دیگه حسش نیست خروجی پی سی بگیرم :دی :n12:

M0hsen3D
28-04-2013, 15:52
رو تبلت Nexus 7 تست کردم ,پس مشکل سخت افزار نباید باشه چون سنگین ترین بازی هارو هم باهاش روون اجرا کردم :n13:

parvizamd
28-04-2013, 16:25
رضا برای محکم کاری تنظیمات سخت مورد نیاز روی emu بنداز خروجی بگیر تست کن emu فکر کنم تظیمی باشه.

Hotsun
28-04-2013, 20:19
جای بهتری برای آپلود نبود :n07:لعنتی 50کیلو در ثانیه بیشتر سرعت نمیداد :n30:

بازی رو روی Sony Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو :n06:کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی Oil Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)
برای یکی از بچه ها یه محیط خیلی خلوت زده بودم با کارت گرافیک Nvidia GT 9400 اجرا کرده بود به خاطر اینکه یک دونه Parallax زده بودم توش افت فریم داشت,من خودم برای بازی اندرویدی که دارم میسازم تمام سنگ فرشام Parallax دارن این گوشی داره عین خر 60 فریم میده و این نشون دهنده اینه که کلاً بازیت ....... هست,راستی گوشی دوستات احیاناً GLX نبودن ؟؟؟

یعنی کلاً با این وضعیت خروجی گرفتن از بازی که هر چی سیستم قوی تر میشه بازی Stability اش رو از دست میده کلاً شما میتونی قبول نکردن SlideMe رو به فال نیک بگیری و بری بازین رو روی شونصد تا گوشی قبل از عرضه تست کنی.....
شانس آوردیم قرار نیست نیروگاه هسته ای را اندازی کنی :n08:

Reza Azimy_RW
28-04-2013, 21:39

بازی رو روی Sony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو :n06:کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی Oil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)
برای یکی از بچه ها یه محیط خیلی خلوت زده بودم با کارت گرافیک Nvidia GT 9400 اجرا کرده بود به خاطر اینکه یک دونه Parallax زده بودم توش افت فریم داشت,من خودم برای بازی اندرویدی که دارم میسازم تمام سنگ فرشام Parallax دارن این گوشی داره عین خر 60 فریم میده و این نشون دهنده اینه که کلاً بازیت ....... هست,راستی گوشی دوستات احیاناً GLX نبودن ؟؟؟

یعنی کلاً با این وضعیت خروجی گرفتن از بازی که هر چی سیستم قوی تر میشه بازی Stability اش رو از دست میده کلاً شما میتونی قبول نکردن SlideMe رو به فال نیک بگیری و بری بازین رو روی شونصد تا گوشی قبل از عرضه تست کنی.....

او رفیق :دی زیاد مشکلو جدی گرفتی
روی گوشی سونی اریکسون x10 و این سونی اریکسون جدیدا چیه ضده آبه ( ویرایش : sony go ) ؟ با یه htc مدل پایین تست کردم خیلی روون اجرا میکرد الان دوباره خروجی گرفتم احتمالا تو خروجی جدید مشکل پیدا کرده که اینم مشکل خاصی نیست با یه تنظیمات ساده برطرف میشه باید بدونی که ؟! :دی چون خودم گوشیم x8 ته میپره بیرون تست نکردم
در ضمن چرا اینقدر وارد جزییات میشی نصف متنتو حوصله نکردم بخونم همینجوری رد شدم :دئ
الان یه خروجی دیگه میگیرم رو گوشی رفیقم تست میکنم و بعد اپلود میکنم :n06:

Reza Azimy_RW
28-04-2013, 21:40
رضا برای محکم کاری تنظیمات سخت مورد نیاز روی emu بنداز خروجی بگیر تست کن emu فکر کنم تظیمی باشه.

رو تبلت Nexus 7 تست کردم ,پس مشکل سخت افزار نباید باشه چون سنگین ترین بازی هارو هم باهاش روون اجرا کردم :n13:
مرسی دوستان واسه تستتون حتما پرویز :n12:

Hotsun
28-04-2013, 22:00
او رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیاد مشکلو جدی گرفتی
روی گوشی سونی اریکسون x10 و این سونی اریکسون جدیدا چیه ضده آبه ( ویرایش : sony go ) ؟ با یه htc مدل پایین تست کردم خیلی روون اجرا میکرد الان دوباره خروجی گرفتم احتمالا تو خروجی جدید مشکل پیدا کرده که اینم مشکل خاصی نیست با یه تنظیمات ساده برطرف میشه باید بدونی که ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون خودم گوشیم x8 ته میپره بیرون تست نکردم
در ضمن چرا اینقدر وارد جزییات میشی نصف متنتو حوصله نکردم بخونم همینجوری رد شدم :دئ
الان یه خروجی دیگه میگیرم رو گوشی رفیقم تست میکنم و بعد اپلود میکنم :n06:

آخرین سونی که ضد آبه دو ماهه اومده همین Xperia Z هست که گفتم,در ضمن دیگه Ericsson رو ننویس سونی دیگه باهاش کار نمیکنه.
راستی همینکه متن رو نخوندی نشون دهنده اینه که واقعاً ایرانی اصیل و به تمام معنا هستی,واقعاً بهت افتخار میکنم,فقط به خاطر صداقتی که داشتی :دئ
ژاپنیه اومده بود ایران بازیای ایرانی رو تو نمایشگاه رسانه دیجیتال ببینه,آشغال ترین بازیا رو هم به احترام سازنده ها وای میستاد تا ته تریلراشون رو میدید,(ما 20 تا تریلر داشتیم خودمون به مترجمش گفتیم اگه خواست بره),اونوقت بگین فرهنگ ایرانی........جهان سومی بیش نیستیم.

فقط خواهشاً خواستی آپ کنی حداقل دیگه تو Mediafire باشه خواستی بیشتر مرام بذاری هم برو Dropbox :n11:

M0hsen3D
28-04-2013, 23:51

بازی رو روی Sony Xperia Z ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا نکرد در حد هلو :n06:کلاً بازی میخواد بیاد صفحه سیاه میره بیرون اتوماتیک
محض اطلاعتون بگم که این گوشی 2 گیگ رم داره,Nexus 7 یک گیگ,Z قوی ترین GPU موجود روی گوشی ها یعنی Adreno 320 رو داره در صورتی که 7 Nexus یک Tegra 3 داره شنیدم خود اندروید فرکانسش رو Down Clock هم میکنه که باتری نخوره ,CPU هم به همین ترتیب Z یک CPU Qualcomm Snapdragon چهار هسته 1.5 گیگاهرتز داره در صورتی که Nexus 7 از چهارهسته A9 1.2 گیگاهرتز بهره میبره.(البته Nexus 7 هم یکی از خر ترین تبلت های موجوده و تمام بازی های اندروید به جز بازی Oil Rush رو راحت اجرا میکنه,بازی که گفتم رو فقط 40 مدل گوشی در حال حاضر اجرا میکنن)

سلام رفیق :n18:
نمیدونم چرا این تبلتو با Xperia Z مقایسه کردی چون کاملا واضحه که سخت افزار Z یا One یا Optimus G از نکسوس قوی تر هستو منم نگفتم قوی ترین هست اما بعد از Ipad 4G بهترین تبلت سال 2012 هست نسبت به قیمت و امکاناتی که ارائه میده.:n23:
چیپ گرافیکی SGX543MP3 که روی ایفون 5 هست از Adreno 320 قوی تر هست خواستی لینک بنچمارک هاش رو هم بزارم :n01:
سی پی یو Z هم قوی ترین نیست و Exynos 5 Octa اس 4 تو بنچمارک ها بالاتره و 2 تا چهار هسته داره که شامل یه چهار هسته Cortex-A15 و یک Cortex-A7 که اگه خواستی بگم چطور عمل میکنن که در مصرف باتری چقدر تاثیر گذارند.
پ.ن: راستی اپلودباز که خوبه من با نت 1.5 مگ 194 تا فیکس سرعت داشتم :n01:

parvizamd
29-04-2013, 15:20
رضا تست کن بنین البته فکر کنم سرعت تو emu یکم بیاد پایین.

parvizamd
29-04-2013, 15:21

خواستیم مشخصات شو بدونیم میریم سایتش .میگم احیانا تبلتت پلاستیکی نبوده:n08:

ehsan_wwe
01-05-2013, 22:34
سلام مثل همیشه ترکوندی سلیقه چیدمان مرحله ات عالیه
اگه از oclution area و بالا بردن تایم رفرش فیزیک استفاده کنی
بازیت عین هلو اجرا میشه
تو خود یونیتی سعی کن فریم ریت زیر 70 داشته باشی

کلا موق باشی لینک دانلود بازیتو تو بازار بزار بچه ها برن بخرن:n12::n12:

Hotsun
02-05-2013, 13:41
به شدت منتظر لینک دانلودممممممم :n10:

سلام رفیق :n18:
نمیدونم چرا این تبلتو با Xperia Z مقایسه کردی چون کاملا واضحه که سخت افزار Z یا One یا Optimus G از نکسوس قوی تر هستو منم نگفتم قوی ترین هست اما بعد از Ipad 4G بهترین تبلت سال 2012 هست نسبت به قیمت و امکاناتی که ارائه میده.:n23:
چیپ گرافیکی SGX543MP3 که روی ایفون 5 هست از Adreno 320 قوی تر هست خواستی لینک بنچمارک هاش رو هم بزارم :n01:
سی پی یو Z هم قوی ترین نیست و Exynos 5 Octa اس 4 تو بنچمارک ها بالاتره و 2 تا چهار هسته داره که شامل یه چهار هسته Cortex-A15 و یک Cortex-A7 که اگه خواستی بگم چطور عمل میکنن که در مصرف باتری چقدر تاثیر گذارند.
پ.ن: راستی اپلودباز که خوبه من با نت 1.5 مگ 194 تا فیکس سرعت داشتم :n01:

سلام چطوری؟؟؟
اتفاقاً من از شما تعجب میکنم که در مورد Stability بازی صحبت میکنم فکر میکنی حرفم در مورد سخت افزاره :n02:
اتفاقاً خودم بخوام تبلت بگیرم یکی از گزینه هام همین تبلتیه که گفتی...
راستی از یه چیز دیگه هم تعجبی بسیار زیاد کردم: آیفون اندروید نیست که با هم مقایسه میکنی,در ضمن من کلی بنچمارک معتبر دارم که SGX543MP3 از Adreno 320 ضعیف تر عمل کرده(تو چت بحث کنیم بهتره),CPU هم راست میگی این CPU جدید تازه اومده با رجوع به بنچمارک ها عملکردش نسبت به Z چیزی حدود 0.9 (ضعیف تر) تا 1.8(قوی تر) هست....

خواستیم مشخصات شو بدونیم میریم سایتش .میگم احیانا تبلتت پلاستیکی نبوده:n08:
باز این اومد اسپم مسخره داد...
اصلاً با کی بودی؟؟؟
من اصلاً تبلت ندارم گوشی Xperia Z دارم (اصلاً 2.5 ملیون از نزدیک دیدی که بخوای گوشی 2.5 ملیونی دیده باشی؟؟؟):n08:
راستی برای تویی که بهت میگن G-Buffer میدونی چیه؟به جایی که بری اطلاعاتشو در بیاری , با اعتماد به نفس کامل میای میگی مگه تو Invoke میدونی چیه باید بیشتر از اینا توضیح داد وگرنه خدای نکرده میای از این اسپم مسخره ها میدی دوباره...

parvizamd
02-05-2013, 16:22
به شدت منتظر لینک دانلودممممممم :n10:

سلام چطوری؟؟؟
اتفاقاً من از شما تعجب میکنم که در مورد Stability بازی صحبت میکنم فکر میکنی حرفم در مورد سخت افزاره :n02:
راستی از یه چیز دیگه هم تعجبی بسیار زیاد کردم: آیفون اندروید نیست که با هم مقایسه میکنی,در ضمن من کلی بنچمارک معتبر دارم که SGX543MP3 از Adreno 320 ضعیف تر عمل کرده(تو چت بحث کنیم بهتره),CPU هم راست میگی این CPU جدید تازه اومده با رجوع به بنچمارک ها عملکردش نسبت به Z چیزی حدود 0.9 (ضعیف تر) تا 1.8(قوی تر) هست....

باز این اومد اسپم مسخره داد...
اصلاً با کی بودی؟؟؟
من اصلاً تبلت ندارم گوشی Xperia Z دارم (اصلاً 2.5 ملیون از نزدیک دیدی که بخوای گوشی 2.5 ملیونی دیده باشی؟؟؟):n08:
راستی برای تویی که بهت میگن G-Buffer میدونی چیه؟به جایی که بری اطلاعاتشو در بیاری , با اعتماد به نفس کامل میای میگی مگه تو Invoke میدونی چیه باید بیشتر از اینا توضیح داد وگرنه خدای نکرده میای از این اسپم مسخره ها میدی دوباره...
:n08:

رضا حالا من بازیتو روی pc نصب کن حتما باید شبیه ساز گوگل نصب کن چیزی رایگان سراغ نداری؟

Reza Azimy_RW
02-05-2013, 16:42
سلام مثل همیشه ترکوندی سلیقه چیدمان مرحله ات عالیه
اگه از oclution area و بالا بردن تایم رفرش فیزیک استفاده کنی
بازیت عین هلو اجرا میشه

کلا موق باشی لینک دانلود بازیتو تو بازار بزار بچه ها برن بخرن:n12::n12:
نوکرتم احسان این دو تا نکته ای که گفتی خیلی به دردم خورد :n12: کاش همه همینجوری(به درد بخور) انتقاد میکردن :دی

M0hsen3D
02-05-2013, 18:35
سلام چطوری؟؟؟

ببین به قول خودت این مباحث جاش تو چته (چت هم که پیدات نمیشه : دی) یا فروم خودش ادامه این تاپیک به بررسی Google Glass و نسل اینده گجت ها هم میرسه :n02:

همچنان منتظریم...:n01:

Reza Azimy_RW
02-05-2013, 19:08
رضا حالا من بازیتو روی pc نصب کن حتما باید شبیه ساز گوگل نصب کن چیزی رایگان سراغ نداری؟
والا نه من یه برنامه در پیت دارم Start BlueStacks که هیچ بازیی رو درست درمون اجرا نمیکنه

منظورتو فهمیدم بالای هفتاد :دی
بالای هفتاده :n06:حالا بازم این نکاتو بزنم ببینم چی میشه مرسی:n12:

Hotsun
03-05-2013, 01:38
حالا من از یه بازی ایرانی یکم خوشم اومده....
آپلود کن ورژن جدید رو دیگه :n02:

parvizamd
04-05-2013, 20:48
رضا کاش یک ویدیو آپ می کردی ؟:n12:

Hotsun
04-05-2013, 22:04
حالا یه سوال؟؟؟
زمیناش رو با چی ساختی؟؟؟ :n13:

Reza Azimy_RW
04-05-2013, 22:21
رضا کاش یک ویدیو آپ می کردی ؟:n12:

پرویز دارم خودشو آپ میکنم اگه هم که آندروید نداری یه ویدئو آپ میکنم ؟:n12::n01:
رو دو تا گوشی تست کردم یکی : Sony Go اون یکی هم : HTC مدلش یادم نیست از نظر سخت افزاری یکم قویتر از گوشی خودم یعنی Xperia X8 بود . روی گوشی خودمم همون لوگوی اول میومدو میپرید بیرون
همن دو تا در دسترسم بود که تست کردم روون اجرا کرد دیگه کار دیگه ای نمیتونستم بکنم دوستان شمام اگه لطف کنید تستش کنید روی آندرویدتون نتیجشو بگین ممنون میشم :n12:

حالا یه سوال؟؟؟
زمیناش رو با چی ساختی؟؟؟ :n13:
اگه منظورتو درست فهمیده باشم با فوتوشاپ . همون تکسچرشو میگی دیگه ؟

Reza Azimy_RW
04-05-2013, 22:42
دانلود حجم 34 مگ :

M0hsen3D
04-05-2013, 23:19
من فکر کنم مشکل ناسازگاری با ورژن های جدید اندروید باشه اخه بعضی برنامه ها با ورژن جدید مچ نیستن یا نمیشن.
ورژن اندروید من 4.2.2 هست که اخرین نسخه (Jeally Bean) هست و بازم پرید بیرون واسه من... :n24:

Reza Azimy_RW
05-05-2013, 00:18
ای بابا کسی راه حلی به ذهنش نمیرسه ؟
با ورژن 3.6 یونیتی ساختمش چون ورژن 4 روی گوشی خودم اصلا اجرا نمیکرد چون آندرویدش 4.1 به بالا بود . الان با ورژن 4 خروجی بگیرم به نظرتون حل میشه ؟

M0hsen3D
05-05-2013, 00:25
اره پس مشکل همون ورژن اندروید که باهاش خروجی میگیری.
من چند بار تستی با ورژن 4 اندروید خروجی گرفتم راحت اجرا میکرد بدون مشکل :n01:

parvizamd
05-05-2013, 07:36
میگم رضا شیبه ساز گوگل نصب کن ماله خودشه .

گرافیک گذاشتی رو Emu فکر کنم درست بشه .

parvizamd
05-05-2013, 07:39
رضا نمیشه با آندروید 2.6 خروجی بگیری روی 4 نمی خوره نمی دونم من آندروید ندارم.

ehsan_wwe
05-05-2013, 08:54
خروجی فقظ اندروید 2.01
من که خودم اندرویدم اینه :دی

Reza Azimy_RW
05-05-2013, 10:53
الان اینو با یونیتی 4 و API 2.3.3 خروجی گرفتم باید اجرا شه دیگه ؟ آخه نمیخام با 4.2 خروجی بگیرم اونجوری یه عده کم فقط میتونن اجرا کنن . همین از ورژن یونیتی بوده احتمالا . نه ؟ :دی

ممنون میشم اینم یه تست بزنید دیگه اگه نشد باید با 4.2 خروجی بگیرم ( الکی کلی حجمتونو به گا دادید رفت شرمنده : دی ) :

Reza Azimy_RW
05-05-2013, 10:55
میگم رضا شیبه ساز گوگل نصب کن ماله خودشه .

گرافیک گذاشتی رو Emu فکر کنم درست بشه .

رضا نمیشه با آندروید 2.6 خروجی بگیری روی 4 نمی خوره نمی دونم من آندروید ندارم.
الان دارم api 4.2 رو دانلود میکنم تا باهاش خروجی بگیرم . این emu هم تو یونیتی 4 نیست 3.6 داره !

parvizamd
05-05-2013, 12:29
برش داشته عجب یونیتی موتور نفهمیه....

رضا من کشته مرده اون جمله ای نوشتی ام.

mohammd1
05-05-2013, 14:32
واسه منم بالا میومد:n27:

Reza Azimy_RW
05-05-2013, 16:53
برش داشته عجب یونیتی موتور نفهمیه....

رضا من کشته مرده اون جمله ای نوشتی ام.

کدوم جمله ؟:دی

سه منم بالا میومد:n27:

میومد یا نیومد ؟ :D آندرویدتون چیه ؟

M0hsen3D
05-05-2013, 17:18
با این api 2.3.3 که خروجی گرفتی اجرا شد بلاخره.
یکم کنترل ماشین سخت بود ,دفعه اول بازی یه چن باری باید پلیر تشریف ببرن دره تا یاد بگیره :n02:

از تکسچر هاش خوشم اومد تکسچر زمین هم فکر کنم از فیلتر Coutout استفاده کرده باشی.

در کل خوب بود اما اگه به نظرم بتونی در بازی از افکت هایی مثل دود پشت بین چرخ های ماشین یا موقع شلیک به TNT ها از اتیش در لوله اسلحه ماشین استفاده کنی بازیت جذاب تر میشه ( البته شما خودت استادی )

به نظر منم بازی رو 999 تومن بزار تو بازار یا اگه کم خریدن بکن 499 تومن احتمالا میخرن.
یا اگرم خواستی فری بزار بازی اولو اعتبار بیاره واست که بازی های بعدی رو پولی بزاری میخرن ملت.

Reza Azimy_RW
05-05-2013, 19:15
مثه اینکه بالاخره افتخار داد اجرا شد :دی
دمت گرم داداش خودم نظرم همین 499 بود

یکم کنترل ماشین سخت بود ,دفعه اول بازی یه چن باری باید پلیر تشریف ببرن دره تا یاد بگیره :n02:
حرفه ای بشی آسونتر میشه :D دوستم سه سوت مرحله ها رو میرفت گفت خیلی آسونه گفتم باو تو حرفه ای هستی لامصب :دی

موقع شلیک به TNT ها از اتیش در لوله اسلحه ماشین استفاده کنی بازیت جذاب تر میشه ( البته شما خودت استادی )
در حالت عادی شلیک نمیکنه وقتی به طرف تی ان تی شلیک کنی آتیش میزنه بیرون . در حالت عادی فقط اصلحه میچرخه اینور اونور . یعنی روی تی ان تی که بزنی شلیک میکنه
اون دود و ... هم خودمم بهش فکر کرده بود یه ایده جدید هم به ذهنم این اخریا رسید که جاهایی که هم باید با سرعت بری هم تی ان تی ها رو بترکونی اسلو موشن شه . ولی خوب ....

دمت گرم داداش :n12:

parvizamd
06-05-2013, 08:45
نسخه PC یالا...:n02:

Reza Azimy_RW
06-05-2013, 12:24
فقط به خاطر تو :n02:

mohammd1
06-05-2013, 18:33
hal shod moshkel
:thumbsup:

Hotsun
08-05-2013, 13:08
اگه منظورتو درست فهمیده باشم با فوتوشاپ . همون تکسچرشو میگی دیگه ؟
منظورم پستی بلندی هاست که ماشین قشنگ روش حرکت میکنه,فکر کردم از 2D Terrain استفاده کردی,میدونستم با گوشی سازگاری نداره برای همین برای سوال شده؟!؟ :n13:

دمش گرم ایندفعه تا 350 کیلو میرفت دانلودش :n06:

دمت گرم خوب ساختی :n06:

حالا خودت بگو بازیت رو له کنم یا بذارم ملت حال کنن :n02: یا :n24:

ولی انصافاً هر کی تمومش کنه ببینه نوشته Buy Full Version مطمئن باش اولین کاری که میکنه اینه که بازیو پاک کنه... :n02:

Reza Azimy_RW
09-05-2013, 10:17
منظورم پستی بلندی هاست که ماشین قشنگ روش حرکت میکنه,فکر کردم از 2D Terrain استفاده کردی,میدونستم با گوشی سازگاری نداره برای همین برای سوال شده؟!؟ :n13:
نه از 2D TOLKIT استفاده کردم

دمت گرم خوب ساختی :n06:

حالا خودت بگو بازیت رو له کنم یا بذارم ملت حال کنن :n02: یا :n24:
نوکریو بازی خودته اصلا بزن لهش کن :دی

ولی انصافاً هر کی تمومش کنه ببینه نوشته Buy Full Version مطمئن باش اولین کاری که میکنه اینه که بازیو پاک کنه... :n02:
اره دیگه بخاد نسخه فولو نصب کنه باید اینو پاک کنه :دی

Hotsun
09-05-2013, 21:55
بازی خودته اصلا بزن لهش کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه,چشم,حتماً این کار رو میکنم...
***هشدار***
خطر حمله قلبی,نوشته های زیر حاوی صحنه های بسیار خشونت آمیز از له شدن یک بازی موبایل میباشد..... .
1.منو خیلی آشغال بود,نوشته ی بالا اصلاً با هیچ قسمت دیگه متناسب نبود و اصلاً حس کنجکاوی ایجاد نمیکرد,بک گراندش هم که نابود,موسیقیش بد نبود ولی وقتی وارد Help یا About میشی قطع میشه و هیچ گزینه بازگشت هم نداره(بازی فکریه)خودت باید بفهمی روی تصویر فشار بدی تا برگرده :n02:
2.انتخاب مرحله نداره.
3.Loading قرمز رنگ که ظاهر میشه از اون بالا که BattleCar نوشته هم بدتره...
4.میتونستی جای کنترل ماشین رو بهتر کنی و وقتی هم که داری گاز میدی الکی لوله تفنگ خم نشه سمت دستت :n07:
5.یه دلیلی برای حرکت ایجاد میکردی بد نبود,مثلاً یه خری میوفته دنبالت باید فرار کنی هر چند که الانشم خوبه و مشکلی نداره....
6.دقیقاً فکر نکنم مفهوم Continue رو بدونی :n02: تو دهات ما از همونجایی که بودی میاد ولی مثل اینکه تو دهات شما میره از اول مرحله...!
7.راستی دود اگزوز ماشینت کووو؟؟؟
8.اوووه,داری گاز میدی یهو میزنی عقبی بره هم که چراغ عقب ماشین روشن نمیشه :n09:
9.انفجارت هم خیلی Real تر از خود بازیته :n02:
10.قابلیت HD تکسچر رو میذاشتی خیلی خوب میشد,گناه من که 1080 دارم میبینم چیه آخه :n15:
11.اولویت بندی هم که در حد گلابی:n02: چجوری ماشین پشت اون قارچ تفنگه جلوشه من نمیدونم :n08:خوبه قطر قارچه از ماشین بیشتره تفنگ دورش چرخیده :

12.فیزیکت هم که قسمت خوبش بود یکم نافرم بود و نمیشد روش حساب کرد,یه دفعه یک ضرب گاز میدادی آخرشم پرت میشد ته درّه دفعه بعد همونقدر گاز میدادی شوت میشد بالا چپه میشد کلاً....
13.اسپرایت نور ماشینت خیلی توپه,پرتو نور زده بیرون ولی چراغ خاموشه :n08:
14.تکسچرات تایل نیستن و شکستگیشون معلومه,تو عکسی که گذاشتم دقیقاً سمت چپ چرخ جلو رو بگیر بیا پایین راحت میتونی این قضیه رو ببینی!!!
15.دور قارچ رو هم درست کن تیکه تیکه شده هاله ی دورش,نرمش کن....

انتخاب موسیقی داخل بازی هم خوب بود...

Reza Azimy_RW
09-05-2013, 22:50
.منو خیلی آشغال بود,نوشته ی بالا اصلاً با هیچ قسمت دیگه متناسب نبود و اصلاً حس کنجکاوی ایجاد نمیکرد,بک گراندش هم که نابود,موسیقیش بد نبود ولی وقتی وارد Help یا About میشی قطع میشه و هیچ گزینه بازگشت هم نداره(بازی فکریه)خودت باید بفهمی روی تصویر فشار بدی تا برگرده :n02:

3.Loading قرمز رنگ که ظاهر میشه از اون بالا که BattleCar نوشته هم بدتره...

تو اون منوها صفحه رو که تاچ میکنی برمیگرده نیازی به دکمه بازگشت نیست

در ضمن اینا بحث سلیغه ایه من خودم منو رو میبینم کیف میکنم توقع هم ندارم همه از این مدل منو خوششون بیاد !

6.دقیقاً فکر نکنم مفهوم Continue رو بدونی :n02: تو دهات ما از همونجایی که بودی میاد ولی مثل اینکه تو دهات شما میره از اول مرحله...!
بازی مرحله به مرحله سیو میشه و وسط بازی سیو نمیشه این جزوی از گیم پلی بازیه بعد از هر مرحله سیو میشه و به همون معنی Continue از ادامه میاد

7.راستی دود اگزوز ماشینت کووو؟؟؟
8.اوووه,داری گاز میدی یهو میزنی عقبی بره هم که چراغ عقب ماشین روشن نمیشه :n09:

قبلا توضیح دادم دربارش

10.قابلیت HD تکسچر رو میذاشتی خیلی خوب میشد,گناه من که 1080 دارم میبینم چیه آخه :n15:
slideme بازی با حجم بیشتر از 60 مگ قبول نمیکنه

12.فیزیکت هم که قسمت خوبش بود یکم نافرم بود و نمیشد روش حساب کرد,یه دفعه یک ضرب گاز میدادی آخرشم پرت میشد ته درّه دفعه بعد همونقدر گاز میدادی شوت میشد بالا چپه میشد کلاً....
باید جوری ماشین رو ببری که تایرها روی زمین باشند اگه زیاد با سرعت بری یه جایی رو که از زمین ماشین بلند شه ( بپره ) در نتیجه تو هوا که شتاب نمیگیره در ادامه سرعتش کمتره . بازی فکری فیزیکیه مثل اینکه موضوع بازی رو هم متوجه نشدی

14.تکسچرات تایل نیستن و شکستگیشون معلومه,تو عکسی که گذاشتم دقیقاً سمت چپ چرخ جلو رو بگیر بیا پایین راحت میتونی این قضیه رو ببینی!!!
اگه شما با 2DTOLLKIT بازی ساخته باشی و اصلا بلد باشی چجوریه نمیشه تکسچر یه تیکه گرفت و کیفیت میاد پایین باید تیکه تیکه باشه که البته خیلی ریز شی بعضی جاها مشخصه

15.دور قارچ رو هم درست کن تیکه تیکه شده هاله ی دورش,نرمش کن....

حجم میرفت بالای 60 مگ ( اسلاید می قبول نمیکنه )

=======
در کل 90 درصد حرفایی که زدی مفت بود " طبق جوابهایی که دادم " ( و صرفا جهت این بود که بگی منم یه چیزی حالیمه : دی ) در ضمن شما بهتر بلدی با نمونه کار ثابت کن با تخریب کسی نمیگن این بیشتر حالیشه . اون موقع که با FPS هم کار میکردی خیلی ادعا داشتی الانم که فقط ی سری اطلاعات کلی بلدی تو عمل نمیتونی خودت پیاده کنی

بازی خودته اصلا بزن لهش کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم بهش رو بدم دوچار خود بزرگ بینی میشه ها .. :D

نوکرتم :دی

Hotsun
10-05-2013, 11:49
واقعاً با این جمله ثابت کردی جنبه نداری و همش در حد حرفه!!! نا امیدم کردی...

در ضمن شما بهتر بلدی با نمونه کار ثابت کن با تخریب کسی نمیگن این بیشتر حالیشه .

مثل این میمونه به Gamespot بگی چون به Legendary از 10 داده 2.5 میخواسته تخریبش کنه چون خودشون بلد نیستن بازی بسازن,همونقدر که من از منتقدهای Gamespot کمترم تو هم از سازنده های Legendary کمتری پس میشه تعمیم داد...

در ضمن شما نمونه کار میخوای؟!؟یعنی متوجه نشدی یک سال بیشتره من هیچ بازی معرفی نکردم؟؟؟باید متوجه بشی دارم یه کار بزرگ و طولانی انجام میدم,در همین حین بازی های موبایل هم رو میکنم به موقع....

راستی ریاضیت هم که مشکل داره,کلاس چندمی کوچولو:n26: ...
من 15 تا مورد گفتم 9 تاش رو جواب دادی,دو تاش رو رجوع دادی به یه جای دیگه,دو تاش رو بهونه حجم زیاد و Slide Me رو آوردی(قارچ رو یک بار Smart Blur و یک بار Gaussian Blur برو بدون زیاد شدن حجم درست میشه) یکی دیگش هم بهونه 2D ToolKit آوردی در صورتی که مشکل از تو بوده که تکسچرت رو تایل نکردی قسمت منو که موزیک قطع میشه رو هم پیچوندی حالا داری میگی 90 درصد حرفام مفت بوده....
قضیه Continue هم باید بدونی وقتی وسط بازی میری تو منو دوباره میای ادامه مرحله باید بره و حرفت موقعی درسته که کلاً از بازی خارج بشی,یکم به بازیای بزرگ تر نگاه کن پیاده سازیش کار سختی نیست,توی GTA اگر هر کاری بکنی خارج بشی برگردی میره از آخرین سیوت در صورتی که هنوز توی بازی باشی استپ آزاد کنی ادامه بازی میاد,میتونی منوی In-game بذاری بجای کل کل با من.
قسمت فیزیک هم که دارم میگم دقیقاً هر دفعه یک جور بری یک سری اتفاقات متفاوت میوفته و نمیشه روش حساب کرد,برو فیزیکت رو Stabeتر کن بجایی که بیای به من بازی فیزیکی رو توضیح بدی.تازه بازی فکری فیزیکی این نیست,این بازی ماشینی فیزیکیه.

حالا من نمیدونم حرفای من مفتن یا بی جنبه بازی شما,ببین من خیلی راحت اومدم اول هم گفته بودم ایول خوب ساختی ولی حالا که خودت میگی نقد کن نباید انتظار شیرینی تعارف زدن داشته باشی و با این دعوا راه انداختنا فقط تاپیک بازی خودت رو داری نابود میکنی,تو که من رو میشناسی و با نقدهای من آشنا هستی میتونی از همون اول بگی نه دوست ندارم اینجا بحث کنی,بیا پیغام خصوصی ایرادای بازی رو بگو تا قبل از عرضه درست کنم؟!؟
Capcom میاد دمو ورژن و بنچمارک و کلی چیزای دیگه از Resident Evil میده,ایراداش در میاد آخرشم منتقدا میزنن لهش میکنن خودشونم میان قبول میکنن و میگن احتمال داره بازی رو ریبوت کنیم(یعنی قبول کردن گند زدن) حالا شما به خاطر یه بازی که چند روزه ساختی اینجوری غیرتی میشی!!!!!!!!!!!!!
من پرونده سیاه رو ساختم اولین نفر خودم اومدم ایراداش رو گفتم بعد گفتم حالا هر کی میخواد بیاد بازی رو داغون کنه و موارد منطقی رو هم قبول کردم و در ورژن نهایی اکثرشون رو برطرف کردم و نشون دادم خودم که اینجوری نقد میکنم,مشکلی ندارم همینجوری هم نقد بشم و امیدوار بودم یکم یاد بگیرین ولی متاسفانه :n29:

به نظر من اگر میخوای تاپیک بازیت به گند کشیده نشه ایرادایی که فکر میکنی منطقی هستن رو قبول کن بقیه اش رو هم بذار باشه چون ادامه بدی نه تنها من ادامه میدم بلکه افراد دیگه هم کشیده میشن وسط...

Reza Azimy_RW
10-05-2013, 12:04
قضیه Continue هم باید بدونی وقتی وسط بازی میری تو منو دوباره میای ادامه مرحله باید بره و حرفت موقعی
قضیه اینه که اصلا مکث وسط بازی نداریم . مثل رزیدنت 6

قارچ رو یک بار Smart Blur و یک بار Gaussian Blur برو بدون زیاد شدن حجم درست میشه)
فهمیدی چی گفتم ؟! نه خدایی ؟؟ این تکنیکا رو رو نکن جون من :دی
شما هر وقت یه پروژه تموم کردی میفهمی اینا رو
بیخیال
بقیه هم که مثل همینا چرت و پرت بود حوصله نکردم بخونم
فقط شرمنده بابت مشکل اخلاقی فرهنگی که دارم :دی

Hotsun
10-05-2013, 14:32
فهمیدی چی گفتم ؟! نه خدایی ؟؟ این تکنیکا رو رو نکن جون من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره 15 که قارچ دورش تیکه تیکه شده رو گفتم این کار رو بکنی که فکر کردی دارم میگم کیفیت بالاش رو بذار تو هم جواب دادی حجمش میره بالا...

اسپرایت قارچ رو باز کن تو Photoshop یک pass از Smart Blur و بعدش هم یک pass از Gaussian Blur بزن رو هاله ی دور قارچ که نرم بشه,فقط یک سری از رنگ ها از بین میره ولی در عوض دیگه تیکه تیکه به نظر نمیاد...

این کاری که گفتم رو انجام بده دیگه حجمش نمیره بالا!!!

شما هر وقت یه پروژه تموم کردی میفهمی اینا رو

ببین عمو,اون موقع که شیشه شیر دستت بود بازی گربه قجری عرضه شد(من طراح الگوریتمش بودم)

Reza Azimy_RW
10-05-2013, 19:27
شماره 15 که قارچ دورش تیکه تیکه شده رو گفتم این کار رو بکنی که فکر کردی دارم میگم کیفیت بالاش رو بذار تو هم جواب دادی حجمش میره بالا...

اسپرایت قارچ رو باز کن تو Photoshop یک pass از Smart Blur و بعدش هم یک pass از Gaussian Blur بزن رو هاله ی دور قارچ که نرم بشه,فقط یک سری از رنگ ها از بین میره ولی در عوض دیگه تیکه تیکه به نظر نمیاد...

این کاری که گفتم رو انجام بده دیگه حجمش نمیره بالا!!!
گلم ممنون ک اینقد توضیح دادی ولی باور کن اینو عمه منم بلده که تکسچرو اگه درست در بیاری درست نشون داده میشه :دی تکسچر اصلی مشکلی نداره وقتی توی SpriteColection گذینه Compress رو انتخاب میکنی که فشرده تر شه این اطفاق می افته که البته به نظر من زیادم بد نیست اطفاقا به گرافیک فانتزی بازی میخوره . اگه کمپرس نکنی حجم بالای 70 مگ میره . الان فهمیدی چرا اینجوری شده ؟ خدایا .... :دی

ببین عمو,اون موقع که شیشه شیر دستت بود بازی گربه قجری عرضه شد(من طراح الگوریتمش بودم)
چیزی رو تموم کردی خودت ؟ یا فقط حرف میزدی بقیه واست پیاده کنن ؟ نمونه کارتم که هنوز تکمیل نشده ... برو فردا بیا :دی

lord arthas
10-05-2013, 22:35
مشت اول هزار :n08:

Hotsun
10-05-2013, 22:47
گلم ممنون ک اینقد توضیح دادی ولی باور کن اینو عمه منم بلده که تکسچرو اگه درست در بیاری درست نشون داده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تکسچر اصلی مشکلی نداره وقتی توی SpriteColection گذینه Compress رو انتخاب میکنی که فشرده تر شه این اطفاق می افته که البته به نظر من زیادم بد نیست اطفاقا به گرافیک فانتزی بازی میخوره . اگه کمپرس نکنی حجم بالای 70 مگ میره . الان فهمیدی چرا اینجوری شده ؟ خدایا .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل بچه آدم بگو تو انجین Compress کردی دیگه,من فکر کردم رفتی سایزش رو کم کردی :n07:

چیزی رو تموم کردی خودت ؟ یا فقط حرف میزدی بقیه واست پیاده کنن ؟ نمونه کارتم که هنوز تکمیل نشده ... برو فردا بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش رو بخوای فقط حرف زدم بچه ها رفتن دانلود کردن گذاشتن تو بازی,خدای نکرده فکر نکنی ما داریم مثل خر(دور از جون خودم) شبانه روز کار میکنیما :n02:(قبلاً 24 ساعت اینجا بودم الان بعد از چندین ماه فرصت کردم روزی 15 دقیقه میام و میرم,از بچه ها بپرس موهام بلند شده در حد المپیک,وقت نمیکنم برم سلمونی)

M0hsen3D
12-05-2013, 21:18
دادا بازی رو چیکار کردی تونستی جایی واسه فروش بزاری؟

Reza Azimy_RW
12-05-2013, 23:59
بازار هنوز داره ایمیلمو برسی میکنه :n27:
یا میشناسن جواب نمیدن (:دی) یا کارای ایرانیا تخـ.یه

Reza Azimy_RW
13-05-2013, 00:03
ایمیلی که 13 روز پیش به من دادن :

با تشکر از شما برای پیوستن به تولیدکنندگان فروشگاه بازی موبایل ایران !

این فروشگاه تمایل دارد با تولیدکنندگان بازی های موبایل و بازی های کوچک ایرانی همکاری داشته باشد و به عرضه و فروش این محصولات بپردازد.
به زودی شرایط شما بررسی می شود و نتیجه از طریق ایمیل به شما اعلام می گردد.

تشکر،
فروشگاه بازی موبایل ایران

Hotsun
13-05-2013, 23:10
کارای ایرانیا ت*م*ه :n02:
مثل بازیایی که میسازیم :n08:

ehsan_wwe
28-05-2013, 22:13
چه حرف مفتی زدیا
بچه دو زاری تو عمرت نون بازوتو در آوردی که میگی
فک کن یه درصد بچه ها نزدیک خلیج فارس پول ازینا که تو میگی ندیده باشن
راستی قابل توجه تو بی سواد بگم
هر تکنولوژی که ما تو تهران داریم حد اعقل سه روز قبل از ما تو جنوبه
و خیلی از این تکنولوژی ها اصلا به تهران نمی یاد
یه سر بری جنوب می فهمی که چقد عقب افتاده ایم
دگه نبینم کلاس بزاری
اگه بازم ببینم بهت میگم بچه دو زاری

ehsan_wwe
28-05-2013, 22:20
پیام جان اینم بگم نا گفته نمانه
تو عمرت نوشابه اصل خوردی ؟
تو جنوب کوکا کولایی که هست اصله و همین طور پپسی
وقتی اون نوشابرو بریزی تو شیکمت تازه می فهمی که دنیای طعم چیه :n02:
هنوز ندید پدید تر از اونی هستی که بخای کلاس بزاری:n24:

Expert32
29-05-2013, 00:56
تنها جای ایران که میتونی یه ducati 1198 بدون دردسر سوار بشی!(تا پشتش نشینی نمیدونی چیه:n19:)

Reza Azimy_RW
29-05-2013, 01:12
هر تکنولوژی که ما تو تهران داریم حد اعقل سه روز قبل از ما تو جنوبه
خون خودتو کثیف نکن احسان چی میدونن اینا از تکنولوژی
به عنوان مثال میتونم بگم سیگار مدرن فقط طرفای جنوب پیدا میشه مثل شهرضا و اینا ... :n02:

mohammd1
29-05-2013, 07:47
عشق است جنوب:n12:

lord arthas
29-05-2013, 13:52
ابزار الات جنگی در خدمت باشیم :)) ورودی از سرباز های مرده ی افغانستان :))

Hotsun
01-06-2013, 02:15
دگه نبینم کلاس بزاری
اگه بازم ببینم بهت میگم بچه دو زاری

اول که اون شوخی بود با پرویز کردم خودشم فهمید.
دوم خیر سرت ناظری به جایی که از اسپم جلوگیری کنی خودت 2 تا 2 تا میدی....
سوم اصلاً به تو چه ربطی داره :n02:
چهارم خیر سرت همکاریم با هم داریم روی یه بازی تو رسانا شکوه کار میکنیم :n11: (امیدوارم بیشتر از این اسپویل نشه)
پنجم تو بیا خونه و ماشین من رو ببین تا بفهمی 2 ملیون گوشی این حرفا رو نداره.... :n10: اگه خواستی برای شب بیا خونه رو ببین,قول میدم زیاد درد نکشی :n08:

اوه راستی یه چیز دیگه؟؟؟
کجای جنوب کارت گرافیک 4.5 ملیونی میفروشن؟؟؟شاید از اونجا وارد بشه ولی هیچ مغازه کامپیوتری چنین مشتری نداره که بخواد چنین جنسی بیاره,یه سر برو پاساژ رضا خودمون ببین 6 تا 6 تا Geforce GTX Titan دارن میفروشن :n13:

ehsan_wwe
01-06-2013, 07:22
رضا راستی بازار چی شد ؟ یه زنگ به مهدیار بزن میگه تو یه روز میشه توش بازی گزاشت مال تو نرفته هنوز ؟ کندو هم هست کندو رو هم امتحان کردی ؟
فرار از اسپم !

پیام جان رفاقتو هم کاریمون سر جاشه اصلا شکی توش نیست که تو عزیز دلی اما خیلی شوخیات عوض شده پول کثیف اخلاقتو عوض کرده .
شوخیت مهدیارو . منو . خود پرویزو ناراحت کرد با این تفاوت که پروز تو خودش ریخت منو مهدیارم از یه زبون گفتیم رضا و بقه رو هم نمیدونم .

راستی میگی از اونجا وارد شه کشتی که تا تهران نمیاد جایی که بار انداز میکنه شروع میکنه به فروش شما یه سر برو پاساژ کامپیوتر تو آبادان ( امسال بند ازاد بود) همونیو که میگی با جعبه بخر بیا - خیلی از مغازه دارا میرن ماشنو پرو جنس میکنن میان تهران (کشتی که به ایران میرسه جنساشو میریزه تو پخش کننده ها پخش کننده ها هم ( که همون پاساژ یکیشه ) خریدارا میان می خرن - گوشی ها هم که دیگه ولش کن ایشالا یه سر با هم میریم ( شبانه حرکت میکنیم ) میبینی از نزدیک
راستی پاکم نمیکنم نظر هر کس محترمه شما هم نظرتو دادی ممنونم

Reza Azimy_RW
01-06-2013, 11:11
عجب !
من جواب ندادن دیروز بود فک کنم دوباره بازیو آپلود کردم و همه چیزاشو تو یه ایمیل فرستادم واسشون فقط یه ایمیل اتوماتیک اومد که برسی میشه جواب میدن
جواب هم که هنوز ندادن !

اگه خواستی برای شب بیا خونه رو ببین,قول میدم زیاد درد نکشی :n08:

توام اگه خاستی یه شب بیا شهرضا خونمون قول میدم زیاد درد نکشی :39: :n02:

Reza Azimy_RW
01-06-2013, 11:52
مرسی احسان زنگ زدم به مهدیار گفت اصلا ایمیل نباید بفرستی که
اینو نوشته بودن منم گمراه شدم :دی :
- دوستانی که درخواست قرار گرفتن برنامه‌های دیگر برروی بازار را دارند ، می‌توانند درخواست خود را به apprequest@cafebazaar.ir ارسال کنند

الان اومدم از روش درست برم پیام داد خرید و فروش فعلا تعطیله ! بعد دوباره تست میکنم . ممنون احسان پیگیر بودی :n12:

parvizamd
01-06-2013, 16:03
رضا راستی بازار چی شد ؟ یه زنگ به مهدیار بزن میگه تو یه روز میشه توش بازی گزاشت مال تو نرفته هنوز ؟ کندو هم هست کندو رو هم امتحان کردی ؟
فرار از اسپم !

پیام جان رفاقتو هم کاریمون سر جاشه اصلا شکی توش نیست که تو عزیز دلی اما خیلی شوخیات عوض شده پول کثیف اخلاقتو عوض کرده .
شوخیت مهدیارو . منو . خود پرویزو ناراحت کرد با این تفاوت که پروز تو خودش ریخت منو مهدیارم از یه زبون گفتیم رضا و بقه رو هم نمیدونم .

راستی میگی از اونجا وارد شه کشتی که تا تهران نمیاد جایی که بار انداز میکنه شروع میکنه به فروش شما یه سر برو پاساژ کامپیوتر تو آبادان ( امسال بند ازاد بود) همونیو که میگی با جعبه بخر بیا - خیلی از مغازه دارا میرن ماشنو پرو جنس میکنن میان تهران (کشتی که به ایران میرسه جنساشو میریزه تو پخش کننده ها پخش کننده ها هم ( که همون پاساژ یکیشه ) خریدارا میان می خرن - گوشی ها هم که دیگه ولش کن ایشالا یه سر با هم میریم ( شبانه حرکت میکنیم ) میبینی از نزدیک
راستی پاکم نمیکنم نظر هر کس محترمه شما هم نظرتو دادی ممنونم

به خدا حرف دلم زدی احسان.

پیام جان شاید به قول خودت شوخی یا جدی .(هرچند که تشخیص واقعا ندادم هرچند به شوخی اصلا نمی خورد).

بنبنین دیگران پست تو می خونن حداکثر 30 دقیقه دلخور می شن بعد یادشون می ره ولی سعی می کننن ازت فاصله بگیرن جدی میگم اینهایی که میگم اصلا نفعی برام نداره .
یکی بیاد بگه بازیت فلانه و بسیراه .من چیزی ایم نمیشه . ولی تمسخر اینطوری اصلا هیچ کس خوشش نمی آد . خود من میدونم کیفیت اش آشغاله . ولی حداقل بگم کیفیت اش از بازی های قبلیم بهتر بوده .

بهرحال می تونی حتی نگای این پست نکنی ولی لحن تو عوض کن چون خیلی ازت می رنجنن.

بهرحال موفق باشی:n12:

Reza Azimy_RW
01-06-2013, 22:24
چرا وقتی میخام پول بریزم به حساب بازارم این پیامو میده :

لطفاً برای خرید بازار خود را به‌روز کنید.

یعنی چی بازارمو به روز کنم ؟! :دئ

Hotsun
02-06-2013, 21:48
چرا وقتی میخام پول بریزم به حساب بازارم این پیامو میده :

لطفاً برای خرید بازار خود را به‌روز کنید.

یعنی چی بازارمو به روز کنم ؟! :دئ
اگه با گوشی باشی نرم افزار بازار قدیمی رو داشته باشی این اررور رو باید بده....
اگه با PC هستی که .....
به پشتیبانی Email بزن...

************************************************** ***************************************

(هرچند که تشخیص واقعا ندادم هرچند به شوخی اصلا نمی خورد)
معلومه تا حالا کسی باهات شوخی نکرده که لحن شوخی رو متوجه بشی :n15:

بهرحال می تونی حتی نگای این پست نکنی ولی لحن تو عوض کن چون خیلی ازت می رنجنن.

لحن برای موقعی هست که داریم حرف میزنیم و 99.9 :n02: درصد دوستام که تعدادشونم وحشتناک زیاد هست مشکلی باهام ندارن,شاید گرامری که اینجا استفاده میکنم مشکل داره ولی به هر حال من با یکی از بچه های همینجا تلفنی صحبت میکردم میگفتم دیگه دارم با شرکت کار میکنم درست نیست زیاد بیام اینجا و کم کم کارا هم زیاد میشه و حتی وقتش رو ندارم و .....,اونم یه جوری گفت اینشالله که اینجوری نشه و همچنان باشی که من خجالت کشیدم گفتم باشه حالا هر موقع تونستم میام سر میزنم,ولی بری فروم های دیگه که بودم رو ببینی دیگه کلاً محو شدم,به خاطر اینکه اینجا بچه های اینجا استعدادشون خیلی بیشتره و من به احترام استعدادشون میام,جدیداً هم از افراد میپرسم ایرادای بازیتو بگم ؟؟؟ و بعد از تایید میگم ولی متاسفانه جنبه بعضیا از گرامر یا به قول شما لحن من بدتره و این باعث تاسفه :n27:

در ضمن,اگه قرار باشه منم مثل بقیه بیام بگم آفرین بهتر از کار قبلیت شده یه حرف بیهوده رو برای بار چندم زدم؛چون اگه قرار باشه هی بازی بسازی و پیشرفت نکنی,همون بهتر بازی نسازی,اگر هم یادت باشه میخواستم سر بازی بی باک کمک کنم که کارت بهتر بشه,خودت گفتی نمیخوای....

شوخی تو خود ریختن نداره,مگر اینکه طرف بی جنبه باشه دستش به چیزی نرسه,شما هم خواهشاً گنده نکن همه چیز رو :n07: اصلاً شوخی و نقد و این چیزا به شما نیومده,اگه تونستم از چیزی تعریف میکنم و اگر نه که هیچی,فقط این رو بدون که توی انجمن های دیگه خیلی بیشتر شوخی میکردم و بازیا رو زیر سوال میبردم و خیلی هم بیشتر خوششون میومد,فکر کنم از 7-8 تا فرومی که فعال بودم اینجا تنها جاییه که میبینم اینجوری رفتار میشه....

@کسایی که از دست من ناراحت هستن,
مطمئن باشید اگه میخواستم خرابتون کنم میرفتم به جمله بندی ها و غلط املایی هاتون گیر میدادم و یه موقعی که اون یارو(اسمش رو نمیبرم)اومد تو فروم به هممون توهین کرد باهاش همسو میشدم و ازتون دفاع نمیکردم,اینم بگم که بعضی از شماها که ادعای مرام و دوستیتون میشه رفتین باهاش دوست هم شدین,دقیقاً هم میدونم کدوماتون بودین ولی بازم اسماتون رو نمیگم که بعداً دعوا نشه.....
من که بازیتون رو ترول نکردم,خودتونم ترول شخصیتی نکردم(هر چند جفتشم کاری نداره) فقط یکم جرعت به خرج دادم و وقت گذاشتم تا بتونم ایرادای بازیتون رو در بیارم,اینم جای تشکره,به خاطر پیدا کردن باگ از تو بازیای بعضیاتون چندین بار بازیتون رو انجام دادم,بازیایی که به دوستام بعداً نشون دادم بهم فحش دادن و گفتن وقت تو بیشتر از اینا ارزش داره ولی من بازم پاش وایسادم,یکی از دوستای گیمرم که هنوز منو میبینه بازیای مجموعه مستقل 2 رو میپیچونه و میگه و نیم ساعت جلوم بهشون میخنده....
مهم اینه که یه کمپانی عظیم میاد Hitman Absolution رو میسازه من ایراد تو تریلرش میبینم میرم میگم,Email تشکر میفرستن و درستش میکنن,ولی شماها که بعضیاتون آنچنان علمی هم ندارید یا بهونه میارید یا دفاع میکنید یا دیگه هیچی به ذهنتون نمیرسه دعوا راه میندازید و تهمت میزنید....
یکم به رفتارای خودتون هم فکر کنید بد نیست :n13:

اینم تاپیک Hitman که ایرادا رو رفتم بهشون گفتم....

"یکم به رفتارای خودتون هم فکر کنید بد نیست"

Reza Azimy_RW
03-06-2013, 10:45
فکر کنم از 7-8 تا فرومی که فعال بودم اینجا تنها جاییه که میبینم اینجوری رفتار میشه....
خوب داداشم اینجا با یه مشت بازیساز لوکس و بافرهنگ طرفی چی فک کردی جای مسخره بازی در اوردن نیست که :n05: :دی

اگه با PC هستی که .....
به پشتیبانی Email بزن...
دمت گرم ایمیل زدم :n18:

parvizamd
03-06-2013, 11:09
اگه با PC هستی که .....
به پشتیبانی Email بزن...

************************************************** ***************************************

معلومه تا حالا کسی باهات شوخی نکرده که لحن شوخی رو متوجه بشی :n15:

لحن برای موقعی هست که داریم حرف میزنیم و 99.9 :n02: درصد دوستام که تعدادشونم وحشتناک زیاد هست مشکلی باهام ندارن,شاید گرامری که اینجا استفاده میکنم مشکل داره ولی به هر حال من با یکی از بچه های همینجا تلفنی صحبت میکردم میگفتم دیگه دارم با شرکت کار میکنم درست نیست زیاد بیام اینجا و کم کم کارا هم زیاد میشه و حتی وقتش رو ندارم و .....,اونم یه جوری گفت اینشالله که اینجوری نشه و همچنان باشی که من خجالت کشیدم گفتم باشه حالا هر موقع تونستم میام سر میزنم,ولی بری فروم های دیگه که بودم رو ببینی دیگه کلاً محو شدم,به خاطر اینکه اینجا بچه های اینجا استعدادشون خیلی بیشتره و من به احترام استعدادشون میام,جدیداً هم از افراد میپرسم ایرادای بازیتو بگم ؟؟؟ و بعد از تایید میگم ولی متاسفانه جنبه بعضیا از گرامر یا به قول شما لحن من بدتره و این باعث تاسفه :n27:

در ضمن,اگه قرار باشه منم مثل بقیه بیام بگم آفرین بهتر از کار قبلیت شده یه حرف بیهوده رو برای بار چندم زدم؛چون اگه قرار باشه هی بازی بسازی و پیشرفت نکنی,همون بهتر بازی نسازی,اگر هم یادت باشه میخواستم سر بازی بی باک کمک کنم که کارت بهتر بشه,خودت گفتی نمیخوای....

شوخی تو خود ریختن نداره,مگر اینکه طرف بی جنبه باشه دستش به چیزی نرسه,شما هم خواهشاً گنده نکن همه چیز رو :n07: اصلاً شوخی و نقد و این چیزا به شما نیومده,اگه تونستم از چیزی تعریف میکنم و اگر نه که هیچی,فقط این رو بدون که توی انجمن های دیگه خیلی بیشتر شوخی میکردم و بازیا رو زیر سوال میبردم و خیلی هم بیشتر خوششون میومد,فکر کنم از 7-8 تا فرومی که فعال بودم اینجا تنها جاییه که میبینم اینجوری رفتار میشه....

@کسایی که از دست من ناراحت هستن,
مطمئن باشید اگه میخواستم خرابتون کنم میرفتم به جمله بندی ها و غلط املایی هاتون گیر میدادم و یه موقعی که اون یارو(اسمش رو نمیبرم)اومد تو فروم به هممون توهین کرد باهاش همسو میشدم و ازتون دفاع نمیکردم,اینم بگم که بعضی از شماها که ادعای مرام و دوستیتون میشه رفتین باهاش دوست هم شدین,دقیقاً هم میدونم کدوماتون بودین ولی بازم اسماتون رو نمیگم که بعداً دعوا نشه.....
من که بازیتون رو ترول نکردم,خودتونم ترول شخصیتی نکردم(هر چند جفتشم کاری نداره) فقط یکم جرعت به خرج دادم و وقت گذاشتم تا بتونم ایرادای بازیتون رو در بیارم,اینم جای تشکره,به خاطر پیدا کردن باگ از تو بازیای بعضیاتون چندین بار بازیتون رو انجام دادم,بازیایی که به دوستام بعداً نشون دادم بهم فحش دادن و گفتن وقت تو بیشتر از اینا ارزش داره ولی من بازم پاش وایسادم,یکی از دوستای گیمرم که هنوز منو میبینه بازیای مجموعه مستقل 2 رو میپیچونه و میگه و نیم ساعت جلوم بهشون میخنده....
مهم اینه که یه کمپانی عظیم میاد Hitman Absolution رو میسازه من ایراد تو تریلرش میبینم میرم میگم,Email تشکر میفرستن و درستش میکنن,ولی شماها که بعضیاتون آنچنان علمی هم ندارید یا بهونه میارید یا دفاع میکنید یا دیگه هیچی به ذهنتون نمیرسه دعوا راه میندازید و تهمت میزنید....
یکم به رفتارای خودتون هم فکر کنید بد نیست :n13:

اینم تاپیک Hitman که ایرادا رو رفتم بهشون گفتم....

"یکم به رفتارای خودتون هم فکر کنید بد نیست"

ببنین هیچ شکی که نیست که نقد خیلی خوبه و خیلی خوبه که جزیی بینین هستی .منظور من از لحن طرز بیانه . نقدات خیلی تو افزایش کیفیت بازی تاثیر گذاره .
اگر تو فروم یک نگاه بندازی مبینیی "این بازی رو بکوبید " که دقیقا نقد مثل شما رو می خواهم
ولی نگاه کن طرز بیانت بعضی جاها اصلا قشنگ نیست .
در ضمن ترول کردن شخصیت و یا کار هرکس بازخورد داره . من هم رفیق زیاد دارم باهام زیاد شوخی می کنه و باهشون زیاد شوخی می کنم .

راستی تو فروم هیتمن چقدر تندن.

بهرحال بازم میگم نقد شما خیلی خوبه من هم ازش استقبال می کنم. اما میگم طرز بیانت عوض کن.:n02::n12: راستی بچه ها اینقدر شب شب نکنید جنب میشدید:n02::n12:

lord arthas
03-06-2013, 16:57
پرویز اینجا خوانواده رد میشه :n08:

NINJA0098
04-06-2013, 04:46
سلوووم .... بابا ایول عالیه ... گوشیم اندروید نداره ولی تستش میکنم ... زدی تو یونیتی دیگه ....ایول ...سنگمون معامله نشد چرا ناراحت شدی زدی تو یونیتی:n02:

Reza Azimy_RW
04-06-2013, 09:09
سلوووم .... بابا ایول عالیه ... گوشیم اندروید نداره ولی تستش میکنم ... زدی تو یونیتی دیگه ....ایول ...سنگمون معامله نشد چرا ناراحت شدی زدی تو یونیتی:n02:
به به سلام کمرنگ شدی حسین :دئ
نوکرتم :n12:
یونیتی انگار بیشتر به دردم میخوره
سنگه که زد نابودمون کرد :دی

Reza Azimy_RW
20-06-2013, 11:31
پس از تلاشهای فراوان و پی در پی بالاخره تو بازار تایید و منتشر شد :دی

فقط نمیدونم چرا شاتهای بازی آپدیت نشده من عوضشون کردم :n13:

Reza Azimy_RW
20-06-2013, 14:31
وای گندم بزنن با این کارای ت.می :دی
بازی رو با 100 تا ایراد هچل هفت آپلود کردم :دی ولی خوب زود رسیدم نسخه فول رو برطرف کردم فقط هنوز تایید نشده نسخه رایگان هنوز آپلود نشده :دی
ولی حده اعقل فهمیدم کجا چه خبره یه روزنه امیدی باز شد واسه پروژه تست خوب بود :دی

ehsan_wwe
20-06-2013, 14:50
ایول ایشالا خوب بفروشه

M0hsen3D
20-06-2013, 15:38
ایول , روحانی مچکریم :دی
ایشالله خوب بفروشه بازیت کارای بعدی جدی تر و حرفه ای تر کار کنی.:n06:

parvizamd
20-06-2013, 22:54
رضا واقعا تبریک می گم .:n12:

Reza Azimy_RW
20-06-2013, 23:05
واقعا ممنون از همه دوستان :n12:

ایشالله خوب بفروشه بازیت کارای بعدی جدی تر و حرفه ای تر کار کنی.:n06:
مهم فروشش نیست همین که امیدوار شدم به ساخت بازی کافیه از همین امروز هم استارت یه کار جدید و حرفه ای رو زدم
این یکی چون تو فاز نا امیدی و عجله ساخته شد جالب از اب در نیومد

sara_girl
21-06-2013, 11:37
خیلی خوب بود.........بی صبرانه منتظر کارهای بعدیت هستیم........:n06::n11:

Prince_ of _Persia
28-06-2013, 17:00
سلام خدمت همگی .
آقا رضا جان تبریک می گم عزیز ایول بالاخره تونستی منتشرش کنی. اگه کمکی هم خواستی در خدمتیما . فقط یه چیزی یادت نره تو سایتها و وبلاگ های بازی هم تبلیغ بازیت رو بکنی که نسخه رایگانش رو بزارن برای دانلود و لینکش همون لینک رایگان بازار باشه . خوشحالم که به بازی سازی بازم امیدوار شدی موفق باشی عزیز