PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک یک ارور

DJ-JAVAD-MP3
25-04-2013, 21:14
سلام دوستان ببخشید من یه مشکل داشتم
یه چندتا نرم افزار رو ازسی دی که از دوستم گرفته بود رو می خواستم نصب کنم
ازمجموعه نرم افزارهای هلو بود
بعد دیدم آیکوناش خرابه یعنی از زیپ درآوردم نصب نمی شد
شکل آیکوناش یه جوری شده بود
من تو اینترنت نرم افزارAny Readerرو دان کردم و از طریق اون تونستم که آیکون ها رو درست کنم
تا اینکه ویندوزم رو عوض کردم
این بار سی دی رو گذاشتم همون جوری بود(آیکون ها خراب بود)دوبارهAny Readerرونصب کردم اما ایندفعه آیکون ها درست نمیشه ومثل همیشه این پیام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از دوستان می دونه آیا نرم افزاری هست که بتونه آیکون های نصب رو درست وترمیم کنه؟
لطفاکمکم کنین
خیلی لازمشون دارم لطفا سریع

Ghaioom
25-04-2013, 21:43
حتما نرم افزارها خرابه ! مگه ربطش به آیکونه؟!

DJ-JAVAD-MP3
25-04-2013, 22:56
نه عزیزمنظورم اینه آیکوناش از حالت نصب دراومده یعنی از این حالت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به این حالت تبدیل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزارAny Readerدفعه اول درستش کرد بعد نمی دونم چرا درست نمی کنه
حالامن می خوام بدونم نرم افزاری هست که نرم افزارهای خراب دیگه رو درست کنه یا نه؟؟
اگه می تونین کمک کنین من منتظرم

DJ-JAVAD-MP3
08-05-2013, 22:43
یکی نبود کمکه ما کنه؟؟؟یکی بهم گفت شاید چون ویندوزت 32بیتیه نرم افزارهاروش کارنمی کنن شاید نرم افزارهاروی ویندوز64 بیتی کار کنن حالاکسی هست که یه نرم افزار سراغ داشته باشه که اینا رو واسم تبدیل کنه؟؟؟؟ بابا یکی کمکم کنه اینا رو لازم دارم یعنی کسی اینجا نمی تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

antbadell
14-05-2013, 15:12
سلام دوستان ببخشید من یه مشکل داشتم
یه چندتا نرم افزار رو ازسی دی که از دوستم گرفته بود رو می خواستم نصب کنم
ازمجموعه نرم افزارهای هلو بود
بعد دیدم آیکوناش خرابه یعنی از زیپ درآوردم نصب نمی شد
شکل آیکوناش یه جوری شده بود
من تو اینترنت نرم افزارAny Readerرو دان کردم و از طریق اون تونستم که آیکون ها رو درست کنم
تا اینکه ویندوزم رو عوض کردم
این بار سی دی رو گذاشتم همون جوری بود(آیکون ها خراب بود)دوبارهAny Readerرونصب کردم اما ایندفعه آیکون ها درست نمیشه ومثل همیشه این پیام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از دوستان می دونه آیا نرم افزاری هست که بتونه آیکون های نصب رو درست وترمیم کنه؟
لطفاکمکم کنین
خیلی لازمشون دارم لطفا سریع
خوب احتمالأ اون سی دی که دارید عمرش تموم شده و سیستم نمیتونه اطلاعات رو درست بگیره از سی دی.
الان 1 سی دی دیگه که توش نرم افزار هست هم تست کنید که بازم این مشکل پیش میآد یا نه؟

با این نرم افزار هم چک کنید ممکنه فایل های سیستمی یا رجیستری خراب شده باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]