PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای پاک سازی درایو ویندوز

Golbarg01
21-04-2013, 13:04
سلام دوستان
ببینید من یه نرم افزاری نصب کردم منتها فقط مراحل اکسترکت کردن فایل های نرم افزار انجام شد و در مراحل ابتدایی نصب نصب رو کنسل کردم منتها حدود 1 گیگ از فضای درایو سی که درایو ویندزو هست اشغال شده توسط این نرم افزار!
نرم افزاری که داشتم نصب می کردم نرو 12.5 هست.
در پوشه پروگرم فایل هم پوشه نرو ندیدم که خودم بتونم دستی پاکش کنم
حالا نرم افزاری می خوام که این فایل های اضافی این نرم افزار رو پاک کنه و حجم درایو سی رو به حالت سابق برگردونه

puya2010
21-04-2013, 13:56
TuneUP Utilities

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Golbarg01
21-04-2013, 15:37
TuneUP Utilities

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

این برنامه TuneUP Utilities رو نصب کردم.
البته قبلا هم استفاده کرده بودم ازش.

بعد از نصب گذاشتم کل سیستم و رجیستری و سایر موارد رو اسکن کنه ولی نتونسته بود فایل های نرو رو پیدا کنه.

تا اینکه خودم رفتم در کنترل پنل و folder option کلیه فایل های سیستمی رو از حالت hide دراوردم و بعد رفتم در درایو سی کلمه nero رو سرچ کردم و فایل هایی که باقی مونده بود پیدا شد و که حجمی حدود 1.5 گیگ از درایو رو اشغال کرده بود طبق عکس زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و خودم دستی پاکش کردم.
در واقع نرم افزار TuneUP Utilities نتونسته بود فایل های نرو رو پیدا کنه یا اگرم پیدا کرده بود نتونسته بود بلا استفاده تشخیصشون بده و پاکشون کنه! :n15:
نرم افزار بهتری در این زمینه نیست؟

میثمM
27-04-2013, 21:46
سلام دوستان
ببینید من یه نرم افزاری نصب کردم منتها فقط مراحل اکسترکت کردن فایل های نرم افزار انجام شد و در مراحل ابتدایی نصب نصب رو کنسل کردم منتها حدود 1 گیگ از فضای درایو سی که درایو ویندزو هست اشغال شده توسط این نرم افزار!
نرم افزاری که داشتم نصب می کردم نرو 12.5 هست.
در پوشه پروگرم فایل هم پوشه نرو ندیدم که خودم بتونم دستی پاکش کنم
حالا نرم افزاری می خوام که این فایل های اضافی این نرم افزار رو پاک کنه و حجم درایو سی رو به حالت سابق برگردونه

سلام

شما این برنامه ها رو هم تست کنید

WinMend Disk Cleaner ,Advanced System Optimizer