PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بابالا رفتن دمای سخت افزاری

spartaqus
19-04-2013, 20:26
من مشکلم اینه که وقتی بازی سنگین میکنم مثل ac3 دما میرسه به 95 که فکر کنم طبیعیه و مشکلش اینه که وقتی از بازی بیرون میام دیگه دمای به 60 70 بر نمیگرده مشکل از چیه !؟! البته الان cpu متر درصد استفاده از cpu رو 34 زده !!
منطورمم از دما فقط دمای cpu هست که با برنامه battry care میبینیم
لب تابمم hp هست

khelane
19-04-2013, 23:37
یعنی شما فقط دمای سی پی یو چک کردید یا فقط این قطعه بیش از حد داغ میکنه ؟
بهتره از یه کول پد استفاده کنید
بازم اینطوری بود بهتره باز بشه و تهویه اش تمیز و خمیرش هم عوض بشه

mohammad ahmadi
26-04-2013, 10:50
سیستمتون ویروسیه با یه ویروس کش اورجینال چک کنید اگه حل نشد، 10 درصد از توان سی پی یو رو کاهش بدید در حین بازی هم از کول پد استفاده کنید

mtchabok
26-04-2013, 17:31
دوستان خمیری که روی چیپ سی پی یو هست رو از کجا میتونم بخرم ؟
من لپتاپم چندین ماهی هست که خیلی داغ میکنه البته بدنه حرارت طبیعی گذشته رو داره ولی حرارت سی پی یو خیلی بالاس با تعویض ویندوز و موارد نرم افزاری حل نشد .
البته یه بار کاملا بازش کردم و فن و سیستم تهویه اش رو تمیز کردم اما تأثیری نداشت .
راستی آیا شارژر میتونه توی گرم شدن لپتاپ تأثیر بزاره ؟ آخه شارژرم چندین ماهی هست که درست کار نمیکنه و باطریم رو داغون کرده ( الانم که دیگه اصلا سراغ تعویض شارژر و باطری نمیتونم برم اونم با این قیمتا )
خوب در کل خمیر رو چه فروشگاهی باید بخرم ؟ آیا مغازه های تعمیر کامپیوتر فروشی دارن ؟ اگه آره اسمش چیه ؟

khelane
26-04-2013, 21:21
دوستان خمیری که روی چیپ سی پی یو هست رو از کجا میتونم بخرم ؟
من لپتاپم چندین ماهی هست که خیلی داغ میکنه البته بدنه حرارت طبیعی گذشته رو داره ولی حرارت سی پی یو خیلی بالاس با تعویض ویندوز و موارد نرم افزاری حل نشد .
البته یه بار کاملا بازش کردم و فن و سیستم تهویه اش رو تمیز کردم اما تأثیری نداشت .
راستی آیا شارژر میتونه توی گرم شدن لپتاپ تأثیر بزاره ؟ آخه شارژرم چندین ماهی هست که درست کار نمیکنه و باطریم رو داغون کرده ( الانم که دیگه اصلا سراغ تعویض شارژر و باطری نمیتونم برم اونم با این قیمتا )
خوب در کل خمیر رو چه فروشگاهی باید بخرم ؟ آیا مغازه های تعمیر کامپیوتر فروشی دارن ؟ اگه آره اسمش چیه ؟

خمیر رو هرجا بری میتونی پیدا کنی ولی مرغوب رو بگیر
واسه شارژر هم اره اگه مشکل داشته باشه میتونه از اون هم باشه

spartaqus
27-04-2013, 10:28
سیستمتون ویروسیه با یه ویروس کش اورجینال چک کنید اگه حل نشد، 10 درصد از توان سی پی یو رو کاهش بدید در حین بازی هم از کول پد استفاده کنید

چجوری 10 درصد از توان سیپیو رو کم کنم ؟! ضرر دار یا نه ؟ من بالب تاب بازی میکنم و cpu cori5 هست .
راستی برای رمم میشه اینکارو کرد یا نه من الان که فقط 2 3 تا صفحه باز کردم و گرنام هم بازه استفاده از رمم 55 درصد هست حتی با برنامه cc cleaner هم تمیز کردم زیاد تاثیر نداشت فکر کنم درصدشم بیشتر شده !رمم 4 گیگه و ویندوز اورجینال 64 بیتی دارم البته چنتا بازی روی لب تاب دارم و وقتی که تازه توی ویندوز میرم درصد استفاده از رمم 34 تا 43 درصد متغیره تا چیزی هم باز میکنم میرسه به این عددی که گفتم .
با آنتی ویروس noad هم عمیق که چک کردم 2 3تا ویروس بود که اونم مربوط به فایرفاکس بود که پاک شد.
یک اسکیرین گرفتم دمای cpu و استفاده از رم و cpu رو نشون میده لطفا نظر بدید طبیعی هست یا نه !؟ کولینگ پدم دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]