PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی کمان اهورایی

bazisaz
19-04-2013, 00:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی "کمان اهورایی" توسط استودیو بازی سازی سپیتا مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند .

داستان بازی در مورد آرش کمانگیر و اقتباسی از کتاب افسانه آرش کمانگیر نوشته محمدرضا یوسفی است .

تریلر حاوی گیم پلی مختصری از مراحل مختلف بازی است .
ساخت این بازی از زمستان 1390 آغاز شده و در مراحل پایانی است

موتور ساخت بازی :Game maker

تیم سازنده :
آرش اسمعیلی : برنامه نویس
حسام اسمعیلی : طراح گیم پلی و مراحل
محمد دوستی نیا : گرافیست و انیماتور

لینک دانلود تریلر

mohammd1
19-04-2013, 02:13
بسیار عالی
گرافیک مطلوبی داشت و با توجه به تریلر عیبی هم در گیم پلی ندیدم...
کاش بیشتر توضیح میدادی...
فری هستش!؟

bazisaz
19-04-2013, 09:10
ممنون .
قرار بازی برای شرکت در چند جشنواره داخلی آماده بشه و فعلا قصد عرضه ی اون رو نداریم .
انشاا.. بنیاد حمایت کنه و کار استاندارد سازی برای عرضه رو انجام بدیم .

Expert32
19-04-2013, 17:27
سلام.
من دمو رو دیدم. خدایی حیف نیست انقدر زحمت میکشید (طراحی مراحل, اسکریپت, طراحی هنری و....) بعد میاید از گیم میکر استفاده میکنید؟؟
اینهمه گزینه های بهتر وجود داره آخه.
به نظر کار تمیزی شده. دستتون درد نکنه.

bazisaz
19-04-2013, 18:49
ممنون که نظر دادید .
بله مطمئنا ضعیف هست ولی سعی کردیم بهینه سازی لازم رو انجام بدیم تا با مشکلی مواجه نشیم .
انشاا... برای کارهای بعدی از انجین بهتری استفاده بشه .

mohammd1
19-04-2013, 21:12
نمیخوام مسیر تاپیک رو عوض کنم ولی خداییش اگه گیم میکر نبود ما چطوری انقدر آسون و سریع و ارزون بازی میساختیم!؟
راستی بازیساز عزیز شیوه انتشار رو نگفتید. برنامه ای براش دارید؟

Hotsun
20-04-2013, 19:15
بازی که یک سال و خورده ای زمان از یک تیم گرفته و کلی وسواس و سلیقه و حوصله رو از تیم می طلبیده واقعاً درخور ایرادات بنی اسرائیلی نیست.

البته این دلیل بر این نمیشه که فکر کنید ایرادی توی تریلر این بازی نیست,منظور اینه که نباید الکی اینجور کارا رو به زیر کشوند.

ممنون از این همه زحمتی که کشیدین:n06:

bazisaz
20-04-2013, 23:11
نمیخوام مسیر تاپیک رو عوض کنم ولی خداییش اگه گیم میکر نبود ما چطوری انقدر آسون و سریع و ارزون بازی میساختیم!؟
راستی بازیساز عزیز شیوه انتشار رو نگفتید. برنامه ای براش دارید؟
منظورتون از "ما" رو نمی فهمم چون به شخصه بازی استانداردی تو ایران ندیدم که با این انجین ساخته شده باشه
البته از بازی های استاندارد پلتفرمر تنها چیزی که به ذهنم میاد کوهنورد هست که با همین انجین ساخته شده پس با توجه به گفته ی شما باید ارزش کارشونو پایین بیاریم !!!؟
بله راحت و ارزون میشه بازی ساخت ولی نه ی بازی با استانداردی که بتونه بازی سال بشه ( کوهنورد )
نمونه های مستقل دیگه ای هم هست hotline miami که نمونه ی بارزشه و چندین جایزه هم گرفت .
چیزی که ما ایرانیا باید بدونیم اینکه بتونیم از حداکثر توان ی انجین چجوری میشه استفاده کرد نه ببینیم بازی که با این انجین ساخته شده بیایم و ساده بهش نگاه کنیم و سریع ضدش موضع بگیریم .
مطمئنا یه تیم با تجربه به تمام این مسائل قبل ساخت بازیش فکر کرده و بعد تصمیم گرفته . گفتم فعلا برنامه ی ما فروش بازی نبوده و بعدا در موردش تصمیم گیری میشه .

bazisaz
20-04-2013, 23:14
بازی که یک سال و خورده ای زمان از یک تیم گرفته و کلی وسواس و سلیقه و حوصله رو از تیم می طلبیده واقعاً درخور ایرادات بنی اسرائیلی نیست.

البته این دلیل بر این نمیشه که فکر کنید ایرادی توی تریلر این بازی نیست,منظور اینه که نباید الکی اینجور کارا رو به زیر کشوند.

خواهش میکنم . خوشحالم یک نفر هست که سختی ساخت بازی رو درک کنه ...

lord arthas
21-04-2013, 13:47

OMG :O !!!!! پیام ایراد نگرفت !!!!!! ارش برو حال کن دیگه :))

lord arthas
21-04-2013, 13:49
منم در جریان ساخت بازی از طریق محمد بودم ، تریلر هم دیدم تا اینجا که خیلی خوب کار شده و معلومه دقت و وسواس زیادی توش بکار رفته ، موفق باشی آرش جان ;)

Hotsun
21-04-2013, 20:30
اگه این کار تو 2 روز انجام شده بود (مثل خیلی بازیای دیگه) چنان میکوبوندمش که هیچی ازش نمونه,ولی باید بگم به هیچ وجه کاری که با سختی روش مدت طولانی کار میشه رو دست کم نگیرید,بدتریناشونم میتونن چیزایی به شما یاد بدن که فکرشم نمی تونید بکنید,تازه این کار به نظرم خیلی هم قشنگ بود.

فکر کنم در آینده یه تجربه شیرین برای اعضای تیم محسوب بشه :n06:

منتظر اخبار جدید از بازی هستم.

parvizamd
22-04-2013, 20:44
من می دونم این گروه همیشه می ترکونه فقط امیدوارم درجه سختی مثل بازی ها قبل بالا نباشه ولی در کل مثل همیشه عالیه .

عادل سلیمی 20
29-04-2013, 13:38
واقعا بهتون خسته نباشید میگم
منتظر مقام هاتون توی جشنواره ها و مسابقه ها هستیم
راستی من فقط دو جا دیدم که آقا پیام بقول خودشون بازی رو نکوبه
یکی این جا یکی هم بازی خودم
نبینم کسی به گبم مبکر بد و بیراه بگه ها :n24:
همونطور که گفتن مهم اینه که بتونی از کل نیروی موتور استفاده کنی
موفق باشین

parvizamd
29-04-2013, 15:16
یک جا دیگه بازی دورازه بان 2 بود من دیدم واقعا جلل خالق...

mohammd1
29-04-2013, 18:05
یک جا دیگه بازی دورازه بان 2 بود من دیدم واقعا جلل خالق...
همین بازی با اکشنهای گیم میکر و نرم افزار microsoft paint xp ساخته شده که شما میگی جل الخالق:n01:

- مهم تکنیک مورد استفاده نیس مهم گیم انجین نیست... مهم اینه که یه ایده ناب داشته باشید و بلد باشید چطور اجراش کنید

parvizamd
29-04-2013, 20:01
همین بازی با اکشنهای گیم میکر و نرم افزار microsoft paint xp ساخته شده که شما میگی جل الخالق:n01:

- مهم تکنیک مورد استفاده نیس مهم گیم انجین نیست... مهم اینه که یه ایده ناب داشته باشید و بلد باشید چطور اجراش کنید
عزیز به اینکه پیام گیر نده گفتم جلل خالق .

bazisaz
29-04-2013, 20:10
ممنون . البته به علت عقب افتادن جشنواره داریم روی ی سری گیم پلی های جدید کار میکنیم اگه بشه اضافه بشن . و همینطور موزیک بازی

lord arthas
29-04-2013, 23:01

جای این بحث اینجا نیست ولی اتفاقا خیلی ربط داره ، کسی که میاد از Microsoft Paint Xp استفاده میکنه برای 2 تا شیت 2بعدی نشونه ضعفشه نه قدرتش ، شما وقتی میتونی یک جنگ رو با موشک و 10 کشته به پایان برسونی حاضری با شمشیرو 1000 تا کشته به پایان برسونی ؟ :n29: انقد سطحی نگر نباشید :n15:

bazisaz
16-06-2013, 20:45

بعد از به تعویق افتادن جشنواره ی دانشجوی بازی ساز تیم بازی سازی سپیتا تصمیم گرفت که در بخش روایت داستان بیشتر کار کنه ، چیزی که فکر می کردیم کمتر روش کار شده و در کنار اون با یک تیم صداگذاری صحبت شده و کارهای صدا گذاری و موزیک هم در حال انجامه .
فقط باید خوش شانس باشیم که بتونیم در جشنواره ی بازی های تهران که قرار اوایل مرداد برگزار بشه بازی رو به صورت گلد شده آماده کنیم

Prince_ of _Persia
28-06-2013, 12:18
به به آرش جان عزیز. من مطئنم که کار خیلی خوب و قشنگی از آب در میاد . همون نسخه های دموش رو هم که پارسال تو گردهمایی دیدم خیلی خوب شده بود . تبریک می گم آرش جان
واقعا امیدوارم شاهد پیشرفت این عنوان و مقام اوردنش تو جشنواره ها و مسابقات باشیم.

------------------------------
خارج از تاپیک : بجه ها واقعا دلم برای همتون تنگ شده اینقدر گرفتاری و مشکلات برام چند وقت بوده که کمتر تونستم سر بزنم و فقط بعضا پستها رو دیدم ولی تو بحث ها شرکت نکردم. از این به بعد سعی می کنم بیشتر بیام. همتون رو دوس دارم

Prince_ of _Persia
28-06-2013, 12:23
به به آرش جان عزیز. من مطئنم که کار خیلی خوب و قشنگی از آب در میاد . همون نسخه های دموش رو هم که پارسال تو گردهمایی دیدم خیلی خوب شده بود . تبریک می گم آرش جان
واقعا امیدوارم شاهد پیشرفت این عنوان و مقام اوردنش تو جشنواره ها و مسابقات باشیم.

------------------------------
خارج از تاپیک : بجه ها واقعا دلم برای همتون تنگ شده اینقدر گرفتاری و مشکلات برام چند وقت بوده که کمتر تونستم سر بزنم و فقط بعضا پستها رو دیدم ولی تو بحث ها شرکت نکردم. از این به بعد سعی می کنم بیشتر بیام. همتون رو دوس دارم:n12:

bazisaz
29-06-2013, 15:36
ممنون مهدیار جان . خیلی وقت بود نبودی دل بچه ها هم برات تنگ شده . بازی داره آماده بشه آخرین تغییرات رو هم داریم انجام میدیم . به امید دیداری دوباره

Prince_ of _Persia
30-06-2013, 11:51
فدات عزیز. :n12:

پس منتظریم که زودتر بازیت رو ببینیم . سریعتر حاضرش کن به جشنواره بنیاد برسی .

bazisaz
11-08-2013, 22:31

سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران

تیم بازی سازی سپیتا در نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران حضور خواهد داشت .
غرفه ی این تیم در بخش پاویون بازیسازان مستقل قرار دارد .
علاقه مندان می توانند نسخه ی قابل بازی و پیش نمایش بازی "کمان اهورایی" را در محل نمایشگاه از تاریخ 22 تا 26 مرداد ماه از نزدیک مشاهده نمایند .
منتظر حضور شما دوستان عزیز در محل برگزاری نمایشگاه هستیم .
با سپاس

طراح بازی : حسام اسمعیلی

Prince_ of _Persia
15-08-2013, 20:56
من رفتم غرفه شون رو دیدم بازی خیلی خوبه شده حتما اگه اومدید نمایشگاه یادتون نره به آرش و حسام جان عزیز این دو برادر گل هم یه سری بزنید. تبریک می گم بچه ها ایشالا که روز به روز موفقیت بیشتری کسب کنید.

میوه
27-08-2013, 16:12
بازی دو بعدی هست ؟:n13:

اگر دو بعدی هست عمر این نوع بازی ها تموم شده برید تو کار بازی های مثل Assassins :n12:

عادل سلیمی 20
28-08-2013, 12:08
بازی دو بعدی هست ؟:n13:

اگر دو بعدی هست عمر این نوع بازی ها تموم شده برید تو کار بازی های مثل Assassins :n12:
ببینم دوست عزیز یعنی تو الآن اصلا با بازی های دو بعدی حال نمیکنی؟:n02:
هیچ کدوم رو بازی نمیکنی؟ (خودت میدونی منظورم کدوم بازی های دو بعدیه - Limbo - world of Goo - Shank - :n10:.... و بازی های آرکید....
بازی دوبعدی حالاها جایگاه خاص خودشو داره (با وجود این که بازی های سه بعدی گرافیکشون داره سر به فلک میکشه)