PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اررو مادربرد الایت

tofighso
18-04-2013, 09:49
سلام خسته نباشید

وقتی کامپیوتر روشن میکنم هنگام بون شدن تو همون صفحه اول ایست میکن باید f1 بزنی تا بوت ادامه بده مادربرد الایت مرسی دوستان

کمک کنید

hard disk :smart comand failed
perrs f1 resum

کابل فلاپی جدا کردم
باطری عوض کردم و فن cpu تست کردم و سیلیکون زدم . به پپش فرض برگردونم defall کردم و بوتم رو هارد گذاشتم باز

من دیباگر وصل کردم عدد 75 نشون میده و قتی سی دی رایتر یا کیبورد وصل میکنیم ارو f1 نشون میده اما وقتی کابل کیبورد یا سی دی رایتر جدا میکنم دیگه اررو نمیده سیستم راحت بالا میاد پاور عوض کردم باز همون اررو با کیبورد و سی دی رایت میده دوستان راهنمایی کنید

من فکر کنم شاید از مادربرد باشد نمیون برق برسون چون وقتی کایل دیتا رو میزنم به سی دی رایتر سیستم اررو نمیده راحت میاد بالا اما وقتی برقشو وصل میکنم اررو میده سیستم نماید بالا

مادربرد الایت G31

EXTREME
18-04-2013, 13:51
سلام خسته نباشید

وقتی کامپیوتر روشن میکنم هنگام بون شدن تو همون صفحه اول ایست میکن باید f1 بزنی تا بوت ادامه بده مادربرد الایت مرسی دوستان

کمک کنید

hard disk :smart comand failed
perrs f1 resum

کابل فلاپی جدا کردم
باطری عوض کردم و فن cpu تست کردم و سیلیکون زدم . به پپش فرض برگردونم defall کردم و بوتم رو هارد گذاشتم باز

من دیباگر وصل کردم عدد 75 نشون میده و قتی سی دی رایتر یا کیبورد وصل میکنیم ارو f1 نشون میده اما وقتی کابل کیبورد یا سی دی رایتر جدا میکنم دیگه اررو نمیده سیستم راحت بالا میاد پاور عوض کردم باز همون اررو با کیبورد و سی دی رایت میده دوستان راهنمایی کنید

من فکر کنم شاید از مادربرد باشد نمیون برق برسون چون وقتی کایل دیتا رو میزنم به سی دی رایتر سیستم اررو نمیده راحت میاد بالا اما وقتی برقشو وصل میکنم اررو میده سیستم نماید بالا

مادربرد الایت G31

ارور مربوط به smart هارد است
در ویندوز یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

tofighso
22-04-2013, 13:39
دوستم کمی بیشتر میشه توضیح بدین این نرم افزار چیه نگرفتم مرسی ممنون

EXTREME
22-04-2013, 15:46
دوستم کمی بیشتر میشه توضیح بدین این نرم افزار چیه نگرفتم مرسی ممنون

یک نرم افزار است به اسم hd tune اون رو دانلود و نصب کنید و از تب health این نرم افزار یک عکس بدین

tofighsob
11-05-2013, 19:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اینم عکس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
11-05-2013, 21:59
هارد رو با نرم افزار Hdd regenerator اسکن کامل بکنید ازطریق داس به صورت بوت درمود ریپیر اسکن
کنید ونتیجرو بگین