PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش فوتوشاپ

alex_pk
06-08-2006, 04:08
سلام دوستان

يک pdf کامل از آموزش کامل فوتوشاپ رو ميخواستم
(البته فرقی نميکنه که Pdf باشه يا متنی که شما لطف کنين همينجا توضيح بدين،فقط اگه ممکنه با عکس باشه)

خيلی ممنون

Shahin King
06-08-2006, 04:27
سلام

اگر منظورتون آموزش جز به جز فتوشاپه که نه من ندیدم . ولی تا دلتون بخواد اینجا آموزش در سطح های مختلف هست . هر تاپیکی که عنوانش با آموزش شروع شده توش آموزش پی دی اف شده وجود داره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

alex_pk
06-08-2006, 04:46
سلام شاهين جان

اگه اونارو بخونم ياد ميگيرم؟(من خيلی مبتديم ها!!! تاحالا طرف فوتوشاپ نرفتم!)

خيلی ممنون

Shahin King
06-08-2006, 05:09
سلام مجدد

به نظر بنده شما اول با منوها و ابزارهای این برنامه آشنا بشو . تو این تاپیک توضیح داده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد آموزشهای ساده و سطح مقدماتی رو دانلود کن که در قالب فایل پی دی افه . کم کم با تمرین و تکرار حتما به نتیجه دلخواه می رسین در این بین اگر بتونین از سی دی ها و کتابهای آموزشی استفاده کنی بد نیست .
ولی با تمرین همین آموزش ها به مرور زمان فتوشاپ میاد تو دستت .

فتوشاپ »» فقط تمرین و تکرار ;)

قربانت : شاهین کینگ

alex_pk
06-08-2006, 06:14
شاهين جان...از راهنماييت خيلی خيلی ممنونم... لطف کردی
================

راستی من هنوز برنامش رو تهيه نکردم... فوتوشاپ ورژن های متفاوتی داره؟(مثلاً برای بعضی کارهای خاص) يا همش يجوره؟

Shahin King
06-08-2006, 07:21
شاهين جان...از راهنماييت خيلی خيلی ممنونم... لطف کردی
================

راستی من هنوز برنامش رو تهيه نکردم... فوتوشاپ ورژن های متفاوتی داره؟(مثلاً برای بعضی کارهای خاص) يا همش يجوره؟

سلام

بله ورژن های متفاوتی داره - برای بعضی کارهای خاص دیگه نه همش یکیه :happy:
بنده با Photoshop Cs ME کار می کنم .

به شما Photoshop Cs2 ME رو پیشنهاد می کنم . که پی سی ورلد خودمون هم برای فروش گذاشته .
اینجا »» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به راحتی میتونین فارسی تایپ کنین »» ME

قربانت : شاهین کینگ :)

alex_pk
06-08-2006, 16:17
شاهين جان...ازت خيلی ممنونم

خيلی کمکم کردی