PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع شدن اینترنت بعد از چند دقیقه

amirarab12
15-04-2013, 17:09
با سلام

من اینترنت ADSL 512 دارم

این مشکل از دیشب برام پیش اومد. مودم وایرلس هست و کانفیک شده. مودم در حالت pppoe همیشه هست و هم از وایرلس با لپ تاپ وصل میشدم و هم با کابل شبکه به کامپیوتر

مشکل من اینه که الان اینترنت بعد از حدود چند دقیقه شاید 2 دقیقه قطع میشه. یعنی مودم دیسکانکت نمیشه. مودم وصله ولی نه لپ تاپ نه کامپیوتر هیچ پیجی رو باز نمیکنند و server not found میده.

تو لپ تاپ آنتن وایرلس فعاله و اون مثلث زرد که نشون میده اینترنت قطعه نمیاد. جالب اینکه آنتی ویروس آپدیت میشه. و یا آپدیت ویندوز نشون داده میشه

با تمامی مرورگرها چک کردم ، پر اک سی نزدم . ویندوز 8 و ویندوز xp هست.

گفتم شاید از ویندوز باشه. ویندوز رو عوض کردم بازهم همینطوره. آنتی ویروس رو هم خاموش کردم ولی فرقی نکرده.

کسی میتونه کمک کنه. خیلی برام مهمه.

در ضمن بگم که وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم. درست میشه ولی بعد از چند دقیقه بازم مشکل داره.

T.Eftekhari
15-04-2013, 19:09
توی سایت مخابرات همچین مشکلات ی رو و یه مشکلی که خودم داشتم قطع و وصل زیاد بود رو میندازن گردن مخابرات محل یه صحبتی با اونا بکنی بد نیست

italodance
16-04-2013, 07:31
ببین من هم این مشکل رو دارم و ایراد از زیر ساخت شما رفتی ویندوز عوض کردی ؟؟؟ بی خیال

ان زمان پینگ شما نداری و داره همش تایم اوت میده چونکه هی داره ریست میکنه یک مشکلی کلا واسه همه بوجود امد

برای اطمینان بیشتر پینگ بگیر و ان لحظه که میبینی کار نمیکنه حتما چک کن

میدونم 20 تایم اوت میده بعد به حالتی خراب و بد کیفیت و سرعت برمیگردد مجددا 30 ثانیه بعد تایم اوت میده 20 تا بعدش درست میشه

amirarab12
16-04-2013, 10:29
مرسی از سام و بقیه دوستان.

مشکل از زیر ساخته یعنی مخابرات دیگه آره؟

Wolfsaman
05-05-2013, 10:54
آره
اومدن پورت هارو ببندن نتونستن
حالا همه رو هر 2 دقیقه ریست میکنن
دیگه حتی نمیشه بازی آنلاین کرد
داتلود تورنت هم نمیشه
-.-

wooooow
05-05-2013, 11:00
آره
اومدن پورت هارو ببندن نتونستن
حالا همه رو هر 2 دقیقه ریست میکنن
دیگه حتی نمیشه بازی آنلاین کرد
داتلود تورنت هم نمیشه
-.-

پیج نمیشه باز کرد ولی از تورنت میشه دانلود کرد
من خودم دارم از تورنت دانلود میکنم چون سرعت idm پایین اومده
چنتا فایل همزمان بززاری واسه دانلود از تورنت حداکثر سرعت رو استفاده میکنه

Wolfsaman
05-05-2013, 11:51
اره
مثل اینکه امروز درست شده
دیروز که نمیشد

ali_parlous
07-05-2013, 06:05
این یک فیلترینگ جدیده، اگر شما 60 ثانیه به یک IP در یک port کانکا باشی شما رو قطع می کنند. چون دیسکانکنتت نمی کنند برای همین دیگه نرم افزار نمی فهمه باید ریکانکت بشه. اون هایی که بازی آنلاین دارن می فهمن چی مگم چون همه ترکیدن

djcsaeed
09-05-2013, 00:44
این یک فیلترینگ جدیده، اگر شما 60 ثانیه به یک IP در یک port کانکا باشی شما رو قطع می کنند. چون دیسکانکنتت نمی کنند برای همین دیگه نرم افزار نمی فهمه باید ریکانکت بشه. اون هایی که بازی آنلاین دارن می فهمن چی مگم چون همه ترکیدن

دقیقا مشکل همینه، چه عجب یکی فهمید !!!

بنده هم بازی آنلاین کلاینت کار میکردم از چند روز پیش بعد از 1 دقیقه ورود دیگه قابل استفاده نیست

در دین هیچ اجباری نیست
بله دقت کنید، هیچ اجباری نیست، همه اجباری هست، یک معنا رو میده!!

نفی منفی ...

Eliminal
09-05-2013, 08:31
منم همچین مشکلی بران پیش اومده بود قبلا ، به فیلترینگو اینا ربطی نداره
مشکل از DNS ها هستش ...اونا رو تنظیم کن حل میشه!

Переклад не
09-05-2013, 08:59
دوستان بعده از اینکه قطع شد اصلا وصل نمیشه؟ من زیاد صبر کردم وصل نشد.برای شما هم اینشکلیه؟

Armin.Computer
09-05-2013, 11:02
دوستان بعده از اینکه قطع شد اصلا وصل نمیشه؟ من زیاد صبر کردم وصل نشد.برای شما هم اینشکلیه؟

دوست عزیز سوالتون رو یکم واضح تر بگید ممنون می شم :n02:
چی قطعه؟

Переклад не
09-05-2013, 11:04
دوست عزیز سوالتون رو یکم واضح تر بگید ممنون می شم :n02:
چی قطعه؟

عنوان تاپیکو ندیدید؟

Armin.Computer
09-05-2013, 11:10
عنوان تاپیکو ندیدید؟
یکم اطلاعات بیشتر بدید
لینکتون میره یا اینترنت قطع میشه؟

Переклад не
09-05-2013, 11:19
بعد از 30 ثانیه قطع میشه (وقتی که از ... شکن استفاده میکنم)
منظورم سیستم جدید زیر ساخت هست که با آی پی خارجی مواجه شدی اینترنت قطع میشه

Undisclosed
09-05-2013, 23:24

سراسریه...

Переклад не
10-05-2013, 06:59
سراسریه...

ای بابا خب وقتی میگم از زیر ساخته یعنی سراسریه دیگه
دوستان چرا به اسپم انقدر علاقه دارن؟

vivabarca
10-05-2013, 07:31
مودم رو بریج کنید مشکل حل میشه

Переклад не
10-05-2013, 08:39
مودم رو بریج کنید مشکل حل میشه

خدایا تقصیر ما چیه آخه؟!!!:n27:
ایشونم میگه کانکشنو بذار رو بریج :9:
من اولش متوجه نشدم و بهشون پ.خ زدم اما بعدا یادم افتاد که بریج همون حالتی بود که مودم اتوماتیک وار متصل میشه

دوست عزیز وقتی از فیل شکن اتفاده میشه ، بعد از یه مدتی ارتباط قطع میشه.یعنی دریافتها و ارسالها قطع میشن نه مودم و اتصالات و ... و پس اصلا مودم دیسکانکت نمیشه که دوباره بخواد وصل بشه و ما از روش بریج استفاده کنیم

از این صحبتای اخیر دوستان اینطور به نظر میرسه که یا اینا اصلا تو باغ نیستن و از جای دیگه حرف میزنن (از کوه و صحرا و دمن:دی) و یا اصلا نمیدونن ماجرا چیه و کی به کیه
اصلا اینترنت دارید شما؟؟

smohsen
10-05-2013, 09:04
من اولش متوجه نشدم و بهشون پ.خ زدم اما بعدا یادم افتاد که بریج همون حالتی بود که مودم اتوماتیک وار متصل میشه

دوست عزیز وقتی از فیل شکن اتفاده میشه ، بعد از یه مدتی ارتباط قطع میشه.یعنی دریافتها و ارسالها قطع میشن نه مودم و اتصالات و ... و پس اصلا مودم دیسکانکت نمیشه که دوباره بخواد وصل بشه و ما از روش بریج استفاده کنیم

از این صحبتای اخیر دوستان اینطور به نظر میرسه که یا اینا اصلا تو باغ نیستن و از جای دیگه حرف میزنن (از کوه و صحرا و دمن:دی) و یا اصلا نمیدونن ماجرا چیه و کی به کیه
اصلا اینترنت دارید شما؟؟
ولشون کن :n02:
احتمالا تا بعد الکشن وضع همین باشه
فعلا که هیچ امیدی نیست

اما موندم چرا برخی جاها این مشکل رو ندارن:n24:

Joaquin
10-05-2013, 09:15
مشکل صددرصد از مخابراته. من خودم هم وایمکس مبین نت دارم هم adsl مخابرات. وایمکسه اصلا قطع نمیشه اما adsl حدود 20 دقیقه یکبار قطع و وصل میشه.

vivabarca
10-05-2013, 14:18

اصلا اینترنت دارید شما؟؟
مشکل من به این صورت بود که بعد از چندتا سایت باز کردن با فایرفاکس نت قطع میشد ولی هیچ کدوم از چراغ های مودم خاموش نمیشد. و نکته ی عجیب در این زمان که نت قطع بود اگر سـ اکس کانکت میکردم دوباره میشد وبگردی کرد. در نهایت تنظیمات مودم رو از حالت خودکار به بریج ( که باید کانکشن کانکت کرد دستی) تغییر دادم و دیگه شاهد اون قطعی نیستم.
( برای بریج کردن هم باید به ای پی 192.168.1.1 رفت و از تب Quick start تغییر داد تنظیمات رو)

HoJJaT_007
10-05-2013, 17:50
حالا شما کاراتونو میکنید، ما که بازی آنلاین باید بازی کنیم موندیم. البته واسه یه سری خوبه ولی واسه من که مخابراتم همچنان گند زده.

آخه چه گناهی کردیم تو این مملکت به دنیا اومدم :n14:

sazman1
10-05-2013, 19:33
یه سوال غیر مرتبط
من وقتی با وایرلس وصل میشم، موقع دانلود ، هر دقیقه یکبار سرعت میره رو 0 دوباره اوج میگیره . بعضی وقتا هم دیس کانکت میشه و سریعا" ارتباط برقرار میشه شاید ظرف 1 یا 2 ثانیه.
فقط یکبار به طور آزمایشی با کابل امتحان کردم ولی این اتفاق نیفتاد.
بنظر شما از تنظیماته؟از مودمه؟از وایرلس لپ تاپِ!؟
آخه فاصله زیادی هم با مودم ندارم!آنتن هم فول ِ!
بیشتر دیس شدنش رو اعصابمه!

Undisclosed
10-05-2013, 21:49
ای بابا خب وقتی میگم از زیر ساخته یعنی سراسریه دیگه
دوستان چرا به اسپم انقدر علاقه دارن؟

شما پرسیدی

و بعد هم گفتی

منم در جواب همون سوال شما گفتم

سراسریه...

یعنی همه این مشکل رو دارن. اسپم چیه ؟!

احتمالا اشتباه از من بوده که پست اول که سوالی بوده رو نقل قول نکردم.

lordthunder
15-05-2013, 12:01
سلام
راست و دروغش پای خودشون :
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لنگر کشتي اين بار در کانال سوئز
بايت - مورخ چهارشنبه 1392/02/18 شماره انتشار 18398
نويسنده: مهدي غيبي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هميشه در برهه‌هاي مختلف اوضاع اينترنت کشور با مشکلاتي مواجه مي‌شود که اين موضوع در کارزارهاي سياسي بيشتر رخ مي‌دهد. از اين رو مشکلات کندي سرعت اينترنت و قطعي‌هاي آن که پيش مي‌آيد همه به دنبال يک اتفاق سياسي براي اين مشکل هستند تا مشکل فني. اين روزها و با نزديک شدن ايام انتخابات رياست جمهوري دوباره اوضاع سرعت اينترنت و کندي در باز شدن صفحات مختلف سايت‌ها، موضوع سياسي بودن اين اختلالات را پر رنگ کرده است که واکنش‌هاي متفاوتي را در پي داشته است. در ادامه اشاره‌اي به اين واکنش‌ها داريم.

قطعي اينترنت فني است
رييس سازمان فناوري اطلاعات در پاسخ به برخي شبهاتي که اختلالات اخير اينترنت را به نزديک شدن به زمان انتخابات ربط مي‌دهند، تاکيد کرد: «پارامترهاي متعددي در سرعت اينترنت دخيل است و نزديک شدن زمان انتخابات هيچ نقشي در کاهش سرعت نخواهد داشت». علي حکيم جوادي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار کرد: «در بررسي سرعت اينترنت لازم است پارامتراهاي مختلفي مورد بررسي قرار گيرد و بايد توجه داشت در گذشته هم گاه در ارائه سرويس‌ها و خدمات مشکلاتي از سوي ارائه‌کنندگان اينترنت ايجاد مي‌شد و اکنون نمي‌توان نزديک شدن زمان برگزاري انتخابات را دليل اين موضوع دانست».
معاون وزير ICT همچنين با بيان اين مطلب که در حال حاضر ضريب نفوذ اينترنت در کشور به سرعت در حال رشد است تصريح کرد: «آمارهاي جهاني هم رشد ايران در اين زمينه را مورد تاييد قرار مي‌دهند. اکنون تعداد سايت‌هاي .ir که در دنيا ثبت مي‌شوند، نسبت به ساير کشورها به مراتب بالاتر است و اين موضوع گوياي آن است که تعداد کاربران ما با رشد مواجه است». حکيم جوادي همچنين عنوان کرد: «اکنون سايت‌هاي .ir از مرز 360 هزار سايت گذشته است و اين موضوع گوياي اين است که تعداد متقاضيان اينترنت در حال افزايش است». وي با اشاره به اين که در حال حاضر بخشي در مرکز متما به سنجش کيفيت خدمات شرکت‌هاي اينترنتي اختصاص داده شده است، اظهار کرد: «لازم است که اين موارد مورد توجه بيشتري قرار گيرند. چرا که اکنون به لحاظ زير ساختي آن چه که به وزارت ارتباطات برمي‌گردد، مشکلي ندارد. چه از نظر اينترنت و چه از نظر اينترانت، سرويس‌ها مرتب در حال بهبود است و به نوعي پهناي باند در حال گسترش محسوب مي‌شود». حکيم جوادي در پايان با تاکيد مجدد بر اين که لازم است به سطح خدماتي که ارائه مي‌شود توجه بيشتري صورت بگيرد، يادآور شد: «در حال حاضر با توجه به تسلطي که در وزارت ارتباطات وجود دارد به خصوص زيرساخت‌ها، از نظر علمي و فني از وضعيت خوبي برخوردار است».

لنگر سوئزي
شرکت ارتباطات زيرساخت اعلام کرد: «در پي قطع يکي از کابل‌هاي اصلي بين‌المللي کانال سوئز، اينترنت بسياري از کشورهاي منطقه و ايران با اختلال و کندي سرعت مواجه شده است». به گزارش آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا) از روابط عمومي و امور بين‌الملل شرکت ارتباطات زيرساخت، قطعي و اختلال در سرعت اينترنت ناشي از قطعي کابل‌هاي بين‌المللي سوئز بوده است که به زودي با اتصال مجدد آن اختلال و کندي سرعت قطع خواهد شد. بر اساس اين گزارش، قطعي کابل‌هاي بين‌المللي مسير کانال سوئز با توجه به ترافيک بالاي آن، اين مسير را به عنوان يکي از مسيرهاي نا امن براي ارائه خدمات مطلوب ارتباطي به کاربران تبديل کرده است. در اين اطلاعيه آمده است: «شرکت ارتباطات زيرساخت به منظور رفع اين مشکل اقدام به ايجاد مسيرهاي جايگزين جهت ترانزيت ارتباطات بين‌الملل از جمله مسير ترانزيت شمال – جنوب از طريق پروژه ارتباطات ايران – اروپا EPEG نموده است که به زودي فاز اول اين پروژه افتتاح خواهد شد».

اختلالات عمده نيست
در همين حال معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در واکنش به اختلالات موجود در زمينه اينترنت به مهر گفت: «شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت در اين زمينه به سازمان تنظيم مقررات نامه‌اي داده‌اند و اين موضوع هم اکنون در معاونت نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي در حال پيگيري است». حسن رضواني با تاکيد بر اين که اختلال به وجود آمده در سرويس‌دهي برخي اپراتورهاي اينترنتي مشکل عمده‌اي نيست، افزود: «با اين وجود سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از شرکت ارتباطات زيرساخت خواسته است که در اين زمينه پاسخ‌گو باشد». وي با بيان اين که بخشي از اين اختلالات ممکن است مربوط به تنظيمات شبکه ارائه‌دهندگان اينترنت باشد، خاطرنشان کرد: «اينترنت از مسيرهاي مختلفي تامين مي‌شود و ممکن است بخشي از شبکه ارائه‌دهندگان اينترنت در برخي مسيرها با عدم هماهنگي مواجه شود که بايد اين مشکل برطرف شود». معاون رگولاتوري تصريح کرد: «تا زماني که به نتيجه شفافي نرسيده‌ايم نمي‌توان پاسخ قطعي به اين مشکلات داد اما آن چه که تاکنون گزارش شده است، نشان مي‌دهد که زيرساخت شبکه ارتباطات کشور در حالت طبيعي و نرمال است اما با اين وجود پيگيري‌ها براي رفع اين مشکل ادامه دارد».

dannad
04-03-2014, 21:39
اینترنت من که مخابرات هر 5 دقیقه قطع نخاع میشه !!!!!!!
واقعا دستشون درد نکنه .....راهی نیست کاریش کرد؟؟؟ با idm تقریبا هر 1 ساعت قطع میشه چجوریاس ؟؟