PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته شدن پورتهای https و غیرفعال شدن وب سرویسهای معروفی مانند gmail-oovoo-skype-viber و...

ghahremanimehdi
14-04-2013, 15:30
سلام
از حدود بیش از یک ماه پیش وب سرویسهایی که مبتنی بر پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند محدود و یا کلا بسته شده اند (توسط مخابرات و یا نهاد های متولی امور ارائه سرویس اصلی اینترنت در کشور) و نتیجتا دسترسی به وب سرویسهایی مانند google-oovoo-skype-viber و بسیاری از سرویسهای معروف وب امکان پذیر نمیباشد.حتی سرچ گوگل و جیمیل نیز یا باز نمیشوند یا به سختی لود میشوند.
به نظر می آید بستن این وب سرویسها بحث امنیت ملی بوده و مخابرات ایران قصد دارد با بستن این وب سرویسها مسیر اینترنت ملی را هموار کند ،محدود یا مسدود کردن پورتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فروش اکانتهای vpn قانونی توسط نهادهای دولتی همه حاکی از این هست که آرام آرام قصد برچیدن اینترنت جهانی و برپایی اینترنت ملی را دارند.دوستانی که از سرویسهای اینترنت مختلف استفاده میکنند وضعیت دسترسیشان به این سایتها را اعلام کنند و بگویند که از چه ISP سرویس میگیرند.

amir_n71
14-04-2013, 16:13
سلام
من از پارس آنلاینم
الان تقریبا یک ماهی هست این بلا سرما اومده
حتی نمیتونیم از گوگل عکس سرچ کنیم
طوریه که مینویسه اصلا سایت مورد نظر وجود نداره میخواین دامنه تون رو اینجا ثبت کنید
:n14:

rz21
14-04-2013, 16:16
منم اسیاتک دارم و همینطوره!

CRIS Joon CR7
14-04-2013, 16:16
جستجوی تصویری گوگل مشکل داره ، باید هنگام سرچ ، چیز شکن رو فعال کرد ، سایت های دیگه مثل فیض دوغ ، یو طیوپ و ... هم مثل گذشته نیاز به چیز شکن دارد.
شرکت ارائه دهنده : مخابرات

Persian-swag
14-04-2013, 16:20
من دو ماه مخابرات دارم عظیمیه کرج 2 مگ نامحدود کوچکترین مشکلی نداشت عالی بود واقعا اما چند روز همش ریز ریز قطع میشه اما پینگ خوبه دانلود هم خوب اما پرنوسان ...
گوگل هم بعضی موقع ها پیدا نمی کنه انگار اصلا چنین سایتی وجود نداره .

afshin-434
14-04-2013, 16:21
نمی‌دونم چه مرضیه که نباید بتونیم گوگل رو باز کنیم.
خوب آخه عمویی که اون بالا نشستی مگه مرض داری!؟ چرا نمیذاری مردم گوگل رو باز کنند؟
فقط اینو بدونن که خودشون رو هم بکشند، من عمراً از سرویس‌های ایمیل ملی و ... شون استفاده نخواهم کرد. حاضرم قید اینترنت رو بزنم ولی زیر بار حرف اینا نرم.
منم نوین نت دارم و این مشکل رو دارم.

saeeddeeas
14-04-2013, 16:22
منم مبین نت دارم
اگه sign out کنم سریع باز میشن اما اگر sign in باشم به سختی یا باز میشن یا کلا صفحه سفید میمونه

supermax15
14-04-2013, 16:35
چند روز شنیدم وزیر ارطبات گفت به علت عبور کشتی و زیر دریایی کابل ها بازم پاره شد

amir_n71
14-04-2013, 16:37
نمی‌دونم چه مرضیه که نباید بتونیم گوگل رو باز کنیم.
خوب آخه عمویی که اون بالا نشستی مگه مرض داری!؟ چرا نمیذاری مردم گوگل رو باز کنند؟
فقط اینو بدونن که خودشون رو هم بکشند، من عمراً از سرویس‌های ایمیل ملی و ... شون استفاده نخواهم کرد. حاضرم قید اینترنت رو بزنم ولی زیر بار حرف اینا نرم.
منم نوین نت دارم و این مشکل رو دارم.

خب عزیزم اینام همینو میخوان دیگه میخوان کسی اصلا از اینترنت استفاده نکنه!
روزی رو میبینم که تو غار با خانوم بچه ها نشستیم، میگیم یکی بود یکی نبود یه روزی اینترنتی بود که میشد باهاش فلان کارهارو انجام داد!
:n17: :n30::n28::n03::n04::n14::42::1:

Facon_Archi
14-04-2013, 16:53
یه نکته ای که هست سرچ گوگل واسه من خیلی کند شده!!
یعنی همینجوری نگاه ت میکنه میگه : الان میخوای واست این رو باز کنم ؟:n02:
با وجود استفاده از فیل/ت/ر/شک/ن هم این مشکل وجود داره
ولی سرعت باز کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل قبله
پارس آنلاین

docomid
14-04-2013, 16:56
شاتل _ سرچ گوگلم بسیار کنده و بعد از چند دقیقه عمل می کنه سرچ عکس گوگل و جیمیل هم به سختی عمل می کنند و یا گاهی اصلا باز نمیشه

Aryaeiboy
14-04-2013, 17:00
دقیقا تمام اینا که گفته شده گوگل و اسکایپ و جیمیل و... از حدود 10 روز پیش از عید تا الان در ۵۰٪ مواقع یا کلا باز نمی شه یا اینکه به شدت سرعتش پایینه و وحشتناک کنده. نوین نت دارم

inceptro
14-04-2013, 17:04
مخابرات:از 5 فروردین تا به حال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به حال نیمه تعطیل دراومده و از چن روز پیش هم سرچ گوگل،جی میل و سایر سرویسهای مشابه بزور باز میشن!!

solidworm
14-04-2013, 17:07
اوو موو ، گوگل موگل، اسکایپ مسکایپ، همه درب و داغون شده. همه مشکل دارن. اینترنت هم کلا هر از چندگاهی سکته میزنه و هیچ سایتی باز نمیشه. خیلی وقته این طوری شده، شاید 1 ماه و نیم. ناگفته نماند تمام سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خارجی هم بسیار کند شده.

Aryaeiboy
14-04-2013, 17:12
اوو موو ، گوگل موگل، اسکایپ مسکایپ، همه درب و داغون شده. همه مشکل دارن. اینترنت هم کلا هر از چندگاهی سکته میزنه و هیچ سایتی باز نمیشه. خیلی وقته این طوری شده، شاید 1 ماه و نیم.
تمام اینا که شما گفتی رو منم تایید می کنم متاسفانه! نزدیک انتخابات دوباره... بابا کار و زندگی دارن ملت.

solidworm
14-04-2013, 17:16
تمام اینا که شما گفتی رو منم تایید می کنم متاسفانه! نزدیک انتخابات دوباره... بابا کار و زندگی دارن ملت.
هر نامزدی که قول بده اگه رییس جمهور بشه، دست از سر اینترنت بر میداره، من به همون رای میدم.

Aryaeiboy
14-04-2013, 17:51
هر نامزدی که قول بده اگه رییس جمهور بشه، دست از سر اینترنت بر میداره، من به همون رای میدم.
:n08:اینم حرفیه خداییش

SAMCRO
14-04-2013, 18:03
اگه گوگلو تو ایچ تی تی پی اس ازش اسش رو پاک کنید فک کنم درست بشه ... واسه من که می شه و سریع می اره ...

afshin-434
14-04-2013, 18:09
اگه گوگلو تو ایچ تی تی پی اس ازش اسش رو پاک کنید فک کنم درست بشه ... واسه من که می شه و سریع می اره ...

نمیشه! خود به خود دوباره به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ریدایرکت میشه.

pcgamer
14-04-2013, 18:16
من این مشکل رو ندارم واقعا اگه این کارو کنن دیگه اینترنت ب چه درد می خوره ؟ :)) یعنی اگه کسی این مشکل رو داشته باشه ب شرکتی که ازش سرویس می گیره زنگ نزه اعتراض کنه یا تمدید کنه با اون شرکت بزرگترین خیانت رو ب خودش کرده.
اگه بخوان مقدمه اینترنت ملی رو بچینن من یکی محاله با این هزینه های سنگین وایمکس و ..بیام تمدید کنم

SAMCRO
14-04-2013, 18:34
نمیشه! خود به خود دوباره به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ریدایرکت میشه.

فک کنم توی خود تنظیمات گوگل بود که چه جوری می خواین استفاده کنین ...
حالا واسه من که می اد :دي مشکل خودتونه :دي ( شوخی )
ولی هر دفعه که می خوام سرچ کنم نمی شه پاکش کنم کلا از بینگ استفاده می کنم که به خوبی گوگل هم نیست

afshin-434
14-04-2013, 18:37
فک کنم توی خود تنظیمات گوگل بود که چه جوری می خواین استفاده کنین ...
حالا واسه من که می اد :دي مشکل خودتونه :دي ( شوخی )
ولی هر دفعه که می خوام سرچ کنم نمی شه پاکش کنم کلا از بینگ استفاده می کنم که به خوبی گوگل هم نیست
خدا رو شکر کن Bing هم باز می‌شه!
از این روزا دیگه باید بزنیم تو کار جستجوگر شيعه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تارنما یاب دهنو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و موتور جستجو طوقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kianoosh
14-04-2013, 19:08
چیز جدیدی نیست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار کنده حالا سرچ گوگل باشه جیمیل باشه یا هر چیز دیگه!!به خیلی از سرورهای خارجی هم دسترسی نیست(نتیجه فیلترینگ فله ای!) یا به سختی و ناقص لود میشن ... اینها به کنار کلا سرعت با سرورهای خارجی 12 ظهر تا 2 شب میشه 10-20 کیلوبایت!!تایم اوت و پینگ همچنین خراب میشن!منتها تو همون ساعات از farsnews با حداکثر سرعت ممکن دانلود میکنه! .... 1مگ مخابرات استان تهران.یعنی تنها کاری که میشه کرد دانلود ددمنشانه با 64 کانکشن IDM هست!!همه استفاده که دانلود نیست وقتی یه وبگردی درست نتونی بکنی! نهایتا که چی؟حالا شما برید از این VPN های کاملا امن ملی یا نخواستید خیلی کاملا امن Kerio و pm9 و tunnel یا socks/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ... بخرید از مسببش مشکل همه رفع میشه!!:n06:البته همونطور که میدونید آموزش و فروش هرگونه ابزارآلات :دی دور زدن فیلترینگ جرمه حتی فیسبوکم جرمه!! منتها کافیه یه سرچ بکنید مثل مرد دارن میفروشن با اسم و مشخصات و شماره حساب بانکی و ... اونا خیلی شجاع هستن ما هم که خیلی جیـــــگــــر هستیم!:n09: محدودیتها نمیذاره مساله رو بشکافم :n08:

ghahremanimehdi
14-04-2013, 19:35
چند روز شنیدم وزیر ارطبات گفت به علت عبور کشتی و زیر دریایی کابل ها بازم پاره شد

به نظر من این صحبتها همش بهانه هست تا رد گم کنند و بگویند ما این سرویسها رو قطع نکردیم یه خبر هم توی اینترنت امروز خوندم که یکی از خبرگزاری های ایرانی جویای این مشکل شده بود و از متولیان مختلف امور اینترنت در کشور مشکل دسترسی به این سایتها رو جویا شده بود و همه ی ارگانها به هم پاسکاری کرده اند و مشکل رو گردن نگرفته اند.
من خودم شاتل دارم در کرج و الان بیشتر از یکماه هست با این سرویسها مشکل دارم.به نظر من دلیل اصلی محدودیت ایجاد کردنشون در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این است که نمیتوانند آن را کنترل کنند به خاطر اینکه در پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر خلاف http ،داده ها کد گذاری و سپس به وب سرور ارسال میشود و چون مخابرات نمیتواند آنرا کنترل کند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را محدود کرده است.

mehdi700007
14-04-2013, 19:40
من‏ ‏هم‏ ‏وایمکس‏ ‏ایرانسل‏ ‏و‏ ‏‏ ‏مبین‏ ‏نت‏ ‏دارم‏ ‏تو‏ ‏جفتشون‏ ‏هم‏ ‏این‏ ‏مشکلات‏ ‏هستش‏ ‏و‏‏ ‏مجبورم‏ ‏ار‏ ‏bing استفاده‏ ‏‏ ‏کنم‏ ‏عوضی‏ ‏ها‏ ‏انگار‏ ‏با‏ ‏قطره‏ ‏چکان‏ ‏دارن‏ ‏اینترنتو‏ ‏میدن

amir1024
14-04-2013, 19:47
من هم آسیا تک دارم و همه مشکلات دیگران رو دارم که هیچ حتی نمیتونم بازی هایی مثل کانتر و کال آف دیوتی هم دیگه آنلاین بازی کنم

ramingsm
14-04-2013, 19:49
فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بانک ها راحت باز میشه.... گند زدن

J@viD
14-04-2013, 19:58
اینترنت کنده گوگل به زور باز میشه پینگ تایم اوت داره همه اسپید تستها میگن اینترنتی که باید 1 مگ باشه 512 شده پشتیبانی شعور ادمو به بازی میگیره میگی اینترنت کنده میگه تمپ هاتو پاک کن تورم بالاس تیمای فوتبالمونم نتیجه نمیگیرن برنامه های صداو سیما هم قابل دیدن نیست رو ماهواره هم پارازیت میندازن ویدئو رو هم باید تو چادر جابه جا کنی که یه وقت نگیرنت دزدی و کلاهبرداری و خفت گیری و جیب بری هم بیداد میکنه یه بسته وینستون لایت بوده 4500 هفته پیش دیروز خریدم 6000 تومن ولی از همه اینا بیشتر این اینترنت رو مخه یه مشت انگل افتادن روی اخرین تفریح باقی مونده ملت بیچاره اونایی که با این اینترنت کار هم میکن
دیگه دارم قاطی میکنم :34:

mahmoodsoft
14-04-2013, 21:20
من همه ی مشکلات رو دارم به غیر از پینگ:n08:

آسیاتک دارم
سرعت دانلود 12 ظهر تا شب 30 کیلو:n25:
سرعت آپلود از دانلود بیشتره:n02:
دیدن ویدیو تعطیل :n21:
پینگ گوگل 97 هست :n04::n20:

در نتیجه ریدن تو اینترنتا

امیر انصاری
14-04-2013, 22:32

احتمالاً شما وارد گوگل نشدی؟ اگر از حساب خارج بشی، ترفندی که دوستمون گفت (یعنی برداشتن s از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب میده). اینا دردشون امن بودن گوگله که با برداشتن s نا امن میشه.

امیر انصاری
14-04-2013, 22:34
منم مبین نت دارم
اگه sign out کنم سریع باز میشن اما اگر sign in باشم به سختی یا باز میشن یا کلا صفحه سفید میمونه

علتش اینه که وقتی وارد گوگل میشین، در حالت امن هستین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اما خارج میشین http میشه.

امیر انصاری
14-04-2013, 22:35
من مبین نت دارم. سرچ امن و جیمیل کند شده، ولی کار میکنه، اما جیتاک بدون تجهیزات ابداً کانکت نمیشه.

Drug Man
14-04-2013, 22:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا واسه من کار میکنه سرویسم هم نوین نت

afshin-434
14-04-2013, 22:48
احتمالاً شما وارد گوگل نشدی؟ اگر از حساب خارج بشی، ترفندی که دوستمون گفت (یعنی برداشتن s از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب میده). اینا دردشون امن بودن گوگله که با برداشتن s نا امن میشه.
بله درسته با حالت Incognito (در Chrome) می‌شود گوگل رو باز کرد:n01: (چون همه Cookie ها رو حذف می‌کند و در نتیجه دیگه Sign In نیستیم!)
به این دلیل از Incognito استفاده می‌کنم که اگر در حالت عادی برای باز شدن گوگل Sign Out کنم، حضرت فیل رو هم بیارم، دیگه نمی‌تونه Sign In شه! همین یک بار هم به زور Sign In شدم!
دوستمون راست می‌گه از اینه که در حالت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه نمی‌تونن بفهمند ما داریم چی‌کار می‌کنیم!
یعنی اینا قشنگ باید بدونن ما توی نت چی‌کار می‌کنیم؟!
حالا اینا به کنار، FIFA 13 و COD MW3 و... رو هم دیگه نمی‌شه بازی کرد.

راستی یه سوال! چرا فقط توی ایران کوسه کابل‌ها رو می‌خوره یا اینکه لنگر کشتی ضرت می‌خوره رو کابله!؟!:n04:
کورترین جزیره‌ی دنیا که وسط اقیانوسه (Honolulu) و اندازه‌ی جزیره‌ی کیش خودمونه، کوسه کابل اینترنتش رو نمی‌خوره و لنگر کشتی و ... هم بهش برخورد نمی‌کنه اونوقت اینجا هی ضرت و ضرت کوسه کابل رو می‌خوره و لنگر کشتی می‌خوره روی کابل!؟!
به قول یکی از دوستان، ما هم که خیلی جـــیـــگـــریـــم!

Masоud
14-04-2013, 22:58
دوستانی که جیمیل دارن و میخوان سریع و امن و بدون چیزشکشن بهش دسترسی داشته باشن اول به آدرس m.gmail.com برن که حالت موبایلی جیمیل هستش بعد اون پایین صفحه روی Basic HTML کلیک کنن.

اینجوری خیلی سریعتر و بدون دردسر به اکانتتون دسترسی پیدا میکنید. من خودم با باز کردن جیمیلم خیلی مشکل داشتم و حتما باید با چیزکشن میرفتم تا باز میشد ولی حالا راحت و امن استفاده میکنم.

Amir Hossein
15-04-2013, 11:57
سلام
اوایل که این مشکل سرعت پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود اومده بود من فکر میکردم مشکل از منه :31:
بعد فهمیدیم نه مثل اینکه قضیه داره :31:
isp هم مخابراته

باشد تا با این زمینه چینی ها مارو آماده ی استفاده از اینترنت حلال (ملی) بکنند :31:

soroosh_cz
15-04-2013, 16:07
من مشکل خاصی ندارم، فقط کمی سرعتش کمتر شده... در حالت لوگین هم هستم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: یادم رفت بگم، از آسیاتک اینترنت دارم :n01:

ghahremanimehdi
15-04-2013, 17:22
به نظر میاد اکثر کاربرها با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل دارند ...منتها نمیدونم چجوریه که بعضیها میگن مشکلی ندارن . چون همه ی ISP ها از مخابرات سرویس میگیرن و محدودیت برای همه ی کاربرها باید یکسان باشه.

supermax15
15-04-2013, 17:50
وایه یه فایل 8 مگابایتی نیم ساعت صبر کردم
کجای دنبا میان به خاطر انتخابات اینترنت رو اینجوری کنند حالا قبلش هم داغان بود نمیگیم خوب بود حالا بد تر شد
محابرات

fragari
15-04-2013, 22:50
خوب میشه، خراب میشه، کلاً تعطیل میشه، همینطور دلبخواهی هر وقت خواست خوب یا خراب میشه.
شاتل.

mohsentanha
15-04-2013, 23:26
وایه یه فایل 8 مگابایتی نیم ساعت صبر کردم
کجای دنبا میان به خاطر انتخابات اینترنت رو اینجوری کنند حالا قبلش هم داغان بود نمیگیم خوب بود حالا بد تر شد
محابرات
کی به شما میگه بخاطر انتخابات سرعت اومده پایین؟
اصلا افت سرعت تو این روز ها نه به خاطر پارگی کابل هست نه انتخابات نه چیزه دیگه ای هرچی هست مربوط به سرور های isp و دیتای منطقه ای هست

Amir Hossein
16-04-2013, 08:31
حالا کار نداریم به خاطر انتخابات هست یا نه
ولی اگر اگر اگر بخواد برای انتخابات هم باشه دلیلش چیه؟ چه ربطی داره؟

italodance
16-04-2013, 09:22
پروتکل: SSL

سرعت: 5 کیلو بایت

زمان: 24 ساعت شبانه روز

ISP: سپنتا

نتیجه: بسیار افتضاح و غیر قابل استفاده کندی بسیار جهت باز کردن صفحات S دار

جواب: سبب جلوگیری از انجام بسیاری از عوامل شخصی نظیر انتقالات ارز به بانکهای خارجی و اختلالات در حسابهای خارجی

ghahremanimehdi
16-04-2013, 17:47
حالا کار نداریم به خاطر انتخابات هست یا نه
ولی اگر اگر اگر بخواد برای انتخابات هم باشه دلیلش چیه؟ چه ربطی داره؟

دلیلش اینه که روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیشه جاسوسی کرد (شنود کرد) چون در این پروتکل ،دیتا روی مرورگر کاربر کدگذاری و سپس به وب سرور ارسال میشود . چون نمیتوانند کنترلش کنند محدودش کرده اند.

امیر انصاری
16-04-2013, 20:24
جالبه که سرور جستجوی گوگل از امروز به روسیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])منتقل شده (البته گوگل سرورای زیادی داره، منظورم سرور منطقه ی ایرانه). دیگه تو جستجو در حالت امن گیر نمیکنه.

Hatek
16-04-2013, 20:40
من چند وقتی هست سرعتم خراب شده به قول دوستان حتی نمیتونم عکس از گوگل سرچ کنم

چند روزی بود هی زنگ میزدم اعلام خرابی میگفتم اقا سرعت کمه میگفت همه جا اینجوریه بخدا تقصیر ما نیست
منم روزی 2 بار زنگ میزدم بیچاره راست میگفت پس:n02: دیگه زنگ نزنم:n02:

kourosh4u
18-04-2013, 13:07
سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها در شرکت فن آوا از 3-4 روز اخير افتضاح در حد 5-6 کيلوبايت

ghahremanimehdi
18-04-2013, 21:51
سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها در شرکت فن آوا از 3-4 روز اخير افتضاح در حد 5-6 کيلوبايت

میشه گفت همه این مشکل رو دارند منتها ارگان زیربطی که مسئول فیل*تر*ینگ هست نخواستن کلا قطعش کنند فعلا باندش رو محدود کردن و فقط به اندازه ی یه آب باریکه باز کردن تا ملت نگن قطع شده و نرن قراردادشون رو با isp ها لغو کنند. :n24:
من نمیدونم اینترنتی که سایتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز نکنه واقعا به چه دردی میخوره ؟ شاتل وقتی سرویست اتمام ترافیک میشه اینترنت رو قطع نمیکنه میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها رو قطع میکنه یه چیزی شبیه به اینی که الان هست.

naraqi110
18-04-2013, 22:24
گوگل درمورد من باز ميشه هميشه ولي كمي كندتر ازقبل وگهگاه خيي كندتر ار بقيه سايتها ي مذكور هم استفاده نميكنم با[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم مشكلي ندارم .صبانت

milad-p
20-04-2013, 18:15
سلام الان که ovoo و Skype بسته است با چه برنامه لیی می شه چت تصویری کرد؟لطفا به کمکم بشتابید

ghahremanimehdi
02-05-2013, 22:21
امروز دیگه سایتهای http رو هم به زور باز میکنه.نمیدونم دارن چیکار میکنن.به مناسبت انتخابات فکر کنم دارن اینترنت ملی رو افتتاح میکنن.:n15:

farid545
04-05-2013, 07:06
ایا کاری میشه کرد

moh72
04-05-2013, 10:50
من که هیچ گونه مشکلی ندارم اسکایپمم کار میکنه جیمیل و ... هم مشکلی نداره:n13: (adsl مخابرات)
الان شما این اینترنت ملی رو به من نیشان بده:n02:

italodance
04-05-2013, 11:03
من که هیچ گونه مشکلی ندارم اسکایپمم کار میکنه جیمیل و ... هم مشکلی نداره:n13: (adsl مخابرات)
الان شما این اینترنت ملی رو به من نیشان بده:n02:

بیا بت نشون بدم تا خوب بفهمی

بدون تحریم شکن

یکبار با مرورگرت و یکبار با IDM بصورت تک کانکشن اینو دانلود کن و عکس بگیر و بگذار:

Amir Hossein
04-05-2013, 16:42
سلام
دیروز یه خبری دیدم در مورد اینکه "هیچ گونه محدودیتی در ارائه اینترنت در کشور نخواهیم داشت"
الان سرچ هم بکنید چند تا از سایت های خبر گذاری رو برای همین خبر میاره
دیگه نمیدونم تا چه حد واقعیت داره
ولی بعید میدونم نت ملی بشه

و لی چیز عجیبی که امروز دیدم:
رفته بودم خونه یکی از همسایه ها برای تعمیر سیستمش
اونم مثل من از مخابرات نت گرفته
هیچ مشکلی تو سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نداشت
گوگل + خیلی از سایت هایی که من نمیتونستم باز بکنم رو باز کرد
بدون چیز شگنو این بحثا....
عجیبه

ghahremanimehdi
04-05-2013, 16:56
سلام
دیروز یه خبری دیدم در مورد اینکه "هیچ گونه محدودیتی در ارائه اینترنت در کشور نخواهیم داشت"
الان سرچ هم بکنید چند تا از سایت های خبر گذاری رو برای همین خبر میاره
دیگه نمیدونم تا چه حد واقعیت داره
ولی بعید میدونم نت ملی بشه

و لی چیز عجیبی که امروز دیدم:
رفته بودم خونه یکی از همسایه ها برای تعمیر سیستمش
اونم مثل من از مخابرات نت گرفته
هیچ مشکلی تو سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نداشت
گوگل + خیلی از سایت هایی که من نمیتونستم باز بکنم رو باز کرد
بدون چیز شگنو این بحثا....
عجیبه

بعضی سرویسهایی که مخابرات ارائه میده محدودیتش کمتره مثل اینکه.ما که نفهمیدیم قضیه چیه ولی اغلب کاربران درحال حاضر مشکل دارن.

barish_n
04-05-2013, 22:09
سلام
کلا" نت ایران .....!!!!
نه یاهو نه اسکایپ نه اوو نه گرنا نه ریدکال نه تیم ویور نه هیچی دیگه کار نمیکنه همه چیز پریده !! از ساعت 8 امروز شروع شده همه چیز !! هیچی درست کار نمیکنه !
چی داره سره نت ایران میاد؟

Gamemaster
04-05-2013, 23:11
رسما هیچ کدوم از مسنجرها کار نمی کنه
پارس انلاین

Ezel
05-05-2013, 12:29
صحبت درباره ی فیلترینگ ممنوعه :

قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعالیت های ممنوعه :

16- تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

+

منع فعالیت سیاسی :
هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.