PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پخش فایلهای فلش!

Emir1
12-04-2013, 20:49
سلام،
فایلهای فلش و ویدیویی برام پخش نمیشه، فلش پلیر 11 رو نصب کردم ولی مشکل سرجاشه! ورژن فایرفاکسم 19 ئه.
پیغامی که میده میگه باید فلش پلاگین رو نصب کنید، مگه فلش پلاگین رو همون فلش پلیر نصب نمیشه؟
(اگه اینم لازمه، ویندوزم xp 32bit هستش)
با تشکر

Ghaioom
12-04-2013, 21:02
دو تا فلش پلیر هست یکی مال IE یکی مال FF هر دو رو نصب کن. نصب کردی؟

Emir1
13-04-2013, 10:07
برا IE که اصلا نمیخوام، چون باهاش کار نمیکنم، واسه فایرفاکسم حالا اینی که نصب کردم مشخصا ننوشته مال فایرفاکسه، ولی با سرچ هم نتونستم فایل مورد نظر رو پیدا کنم، شما لینکی ازش داری؟

Ghaioom
13-04-2013, 20:45
میگی نصب کردم بعد میگی با سرچ پیدا نکردم! دی
همونی که گرفتی حتما درسته.
تو گوگل جستجو کنی"دانلود فلش پلیر فایرفاکس" سایت میاد یکی رو بگیر نصب کن.

در ضمن نیمدونم چرا فایرفاکس گیر داده رو این فروم فلش پلیر فعال نیست فعال کن. منم هی فعال میکنم بازم غیرفعال میشه!! :n02::n23:
میگه اپدیت کن. سایت آدوب هم فکر کنم بدون چیلتر شکن نمیره که خود فایرفاکس برات آپدیت کنه. فکر کنم منم باید آخرین نسخه برای فایرفاکس رو دانلود کنم! :n02:

Emir1
14-04-2013, 07:59
داداش عرضم اینه برا فایرفاکس با سرچ پیدا نکردم، مشکل اینه دوباره یه اشتباه رو تکرار کردم و اونم این که خواستم از آخرین ورژنهای فایرفاکس استفاده کنم، الان فایرفاکس 19 نصب دارم! برا ورژنهای آخر هم که معمولا یه سری مشکلات مثل مچ نبودن فلش و کمبود یه سری ادزآن ها و ... همیشه هست، الان برا این نسخه فلش پلیر لازم دارم که میگم با سرچ هم نتونستم پیدا کنم!.

maryam110
15-04-2013, 12:06
دوستان من یه سوال داشتم در مورد فلاش پلیر
من نمیتونستم فایلایه یوتوب رو باز کنم واسه همین جدیدترین نسخشو نصب کردم یعنی اینو Adobe Flash Player 11.7.700.169 Final
مشکل دیدن ویدیو هایه یوتوب کاملا حل شد ولی بعد از دانلود وقتی خواستم پوشه ای که ویدیو توش دانلود شده رو باز کنم سیستم هنگ کرد.ری استارت هم کردم بعد از نصب ولی بازم تا میرسه سر این پوشه هنگ میکنه
منظورم پوشه ای هست که فایل دانلود شده داخلشه.نمیتونم بازش کنم
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه