PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آێتونز (Itunes)

Bahoz
11-04-2013, 00:02
دوستان هر چی گشتم یه‌ تاپیک واسه‌ Itunes پیدا نکردم که‌ به‌ مشکلات برسه‌. واسه‌ همین با اجازه‌ بزرگترها یه‌ تاپیک باز کردم.

Bahoz
11-04-2013, 00:05
اولین نفر که‌ خودم باشم. یه‌ مشکل بزرگ دارم.
یه‌ آیفون 3gs 32gb دارم که‌ لاک هست. میخواستم آنلاکش کنم. فریمور 6.1.2 بود، خلاصه‌ این ایفون ما تو نیمه‌ راه جیلبریک شدن قات زد. رو تیکاوری مود یا dfu مود مونده‌. هر کاری هم که‌ تو تمام فرومهای انگلیسی و فارسی زبان بود انجام دادم. تمام راهنمایی هایی که‌ دیدم به‌ کار بستم. گوشیم بالا نیومد. همون صفحه‌ی سیاه اکبیری هست که‌ هست. بعدش خواستم به‌ 6.1.3 رستور کنم که‌ آیتونز رو حالت waiting for iphone مث خر تو گلمیمونه‌ و تکون نمیخوره‌. نمیدونم چکار کنم. گر دست فتاده‌ای بگیری مردی!

Mool Tee
11-04-2013, 07:22
خوب عزيز شما ببر علاءدين يا بازار موبايل برات درست كنن!! شما به ايتونز وصل ميكني اون دكمه ريستور نمياد؟؟

Bahoz
11-04-2013, 08:09
خوب عزيز شما ببر علاءدين يا بازار موبايل برات درست كنن!! شما به ايتونز وصل ميكني اون دكمه ريستور نمياد؟؟
من الان سنندجم برام مقدور نیس واسه‌ یه‌ گوشی پاشم برم اونجا. گزینه‌ ریستور میاد حتی فایل اکسترکت میشه‌ ولی بعد از اون مرحله‌ میشه‌ waiting for iphone. صفحه‌ روشن میشه‌ یه‌ سری خطوط موازی زرد رنگ میاد بعد همونجوری میمونه‌.

Mool Tee
11-04-2013, 19:16
من الان سنندجم برام مقدور نیس واسه‌ یه‌ گوشی پاشم برم اونجا. گزینه‌ ریستور میاد حتی فایل اکسترکت میشه‌ ولی بعد از اون مرحله‌ میشه‌ waiting for iphone. صفحه‌ روشن میشه‌ یه‌ سری خطوط موازی زرد رنگ میاد بعد همونجوری میمونه‌.

مشکل عجیبیه! من والا نمی دونم! شما برو به اینجا forum.appleapps.ir و مشکلتو اونجا مطرح افراد حرفه ای اونجا هستند در زمینه اپل!

Bahoz
12-04-2013, 03:02
درستش کردم. با استفاده‌ از tinyumbrella به‌ سرور tss وصل شدم همزمان قند شکنم هم وصل بود. بعد از اون با ایتونز به‌ 6.1.2 ریستور کردم. آیفون بالا اومد ولی اکتیو نیست. آخـــــــــــــــــــــــ ــــــــیییییییییییییش!

بردیا
08-05-2013, 21:32
من میخواستم کانتکتام رو سینک بکنم با اکانت اوتلوکم با استفاده از آیتیونز
بعد رفتم چک کردم دیدم که فقط با نسخه 2007 کار میکنه و نمیشه
حالا که میخوام سویچ بکنم دوباره رو همون گوگل اکانتم نمیشه
مدام ازم یوزر پس جی میلم رو میخواد و نمیشه سوییچش کرد