PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز در اپل

kakaamin1
09-04-2013, 13:20
سلام خدمت دوستان
تا اینجا بحث در مورد نصب مک بر روی سیستمهای غیر اپل مطرح بوده...
اما سوال اینجاست که آیا عکس این موضوع هم امکان داره ؛
یعنی میشه روی یه مک بوک ویندوز(7) هم نصب کرد...:n13:
اگه دوستان اطلاعی یا تجربه ای در این زمینه دارن لطفا در میون بذارن...
ممنون...

mahmoodsoft
09-04-2013, 14:58
آموزش نصب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAMCRO
10-04-2013, 01:36
نصب ویندوز روی مک بسیار راحت تره از نصب ویندوز روی بقیه ... مخصوصا لپتاپ ..

kakaamin1
10-04-2013, 19:19
حال سوال اینجاست که با سخت افزار مک همخونی داره یا نه.
اصلا درایور هاش گیر میاد یا نه و ...
و در یک کلام به همون صورت که در یه سیستم غیر اپل جوابگو هست در مک هم جواب میده؟

Thor God
11-04-2013, 11:50
به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه که رو مک ویندوز نصب کنید

دلیلش هم اینه که سیستم عامل مکینتاش خیلی سرتر از ویندوزه و بهتره که هر چه سریع تر خودتون رو با مکینتاش وفق بدید. هم از نظر امنیتی هم از نظر دیزاین و طراحی سیستم عامل هم از نظر نرم افزاری و ...

مورد بعدی و مهم تر هم اینکه سیستم عامل ویندوز رو اگه روی مکینتاش نصب کنید کاراییش در حده موبایل معمولی هم نیست مخصوصا باتریش که تو مک تقریبا ۶ ساعت جواب میده ولی تو ویندوز ( دقیق نمیدونم ) ولی فکر کنم ۱ و نیم ساعت

kakaamin1
11-04-2013, 12:23
مرسی از راهنماییتون

MrDevil
11-04-2013, 18:06
حال سوال اینجاست که با سخت افزار مک همخونی داره یا نه.
اصلا درایور هاش گیر میاد یا نه و ...
و در یک کلام به همون صورت که در یه سیستم غیر اپل جوابگو هست در مک هم جواب میده؟

۱-اپل از سخت افزار عجیبی استفاده نمی کنه که بخواد با ویندوز مشکل پیدا بکنه.
۲-بله.خود اپل درایورهای هر دستگاهش رو به صورت یک پکیج قابل نصب در ویندوز ارائه می کنه.
۳-ممکن هست در بعضی مدل ها گرمای دستگاه بیشتر از حد معمول بشه و مصرف باتری (مقایسه ای بین ویندوز و مک).

SAMCRO
12-04-2013, 14:28
۱-اپل از سخت افزار عجیبی استفاده نمی کنه که بخواد با ویندوز مشکل پیدا بکنه.

البته مدل های قدیمیش استفاده می کرد !‌:دي که الان اینتل شده ... برای همین هیچ فرقی نمی کنه ..

Microsoft24
16-04-2013, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payan_zaman
23-04-2013, 14:49
به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه که رو مک ویندوز نصب کنید

دلیلش هم اینه که سیستم عامل مکینتاش خیلی سرتر از ویندوزه و بهتره که هر چه سریع تر خودتون رو با مکینتاش وفق بدید. هم از نظر امنیتی هم از نظر دیزاین و طراحی سیستم عامل هم از نظر نرم افزاری و ...

مورد بعدی و مهم تر هم اینکه سیستم عامل ویندوز رو اگه روی مکینتاش نصب کنید کاراییش در حده موبایل معمولی هم نیست مخصوصا باتریش که تو مک تقریبا ۶ ساعت جواب میده ولی تو ویندوز ( دقیق نمیدونم ) ولی فکر کنم ۱ و نیم ساعت

عجب نظر جالبی!!!!
دوست عزیز سیستم عامل مک مستقل از سیستم عامل ویندوز رو کامپیوترهای اپل اجرا میشند و مشکلی برای سیستم ایجاد نمی کنند
سویت بوت کمپ درایورهای مک هست که توسط خود اپل جهت نصب سیستم عامل ویندوز ارائه میشه
و در نهایت ا گر اپل از اینتل استفاده نمی کرد و قابلیت نصب ویندوز رو نداشت الان اینقدر سریع رشد نمی کرد همانطور که قدیم روی پردازنده های پاور پی سی بود و داشت از دور خارج میشد که این کار نجاتش داد
هنوز هم خیلی نرم افزارها هستند که مشابه برای مک نداره مثل نرم افزار بسیار ساده ultra iso که کار ویرایش فایلهای ایمیج رو انجام میده
یا مثل نرم افزار 3ds Max و...
درضمن حتما یک رندر ساده بین نرم افزارهای طراحی مثل مایا یا افترافکت با یک مک روی سیستم عامل مک و یک pc مشابه روی ویندوز بگیرید بعد سرعت رو مقایسه کنید من نمیخوام تجربیات خودم رو بگم خودتون مقایسه کنید بد نیست

DogForum.ir
29-04-2013, 01:21
هنوز هم خیلی نرم افزارها هستند که مشابه برای مک نداره مثل نرم افزار بسیار ساده ultra iso که کار ویرایش فایلهای ایمیج رو انجام میده
یا مثل نرم افزار 3ds Max و...
درضمن حتما یک رندر ساده بین نرم افزارهای طراحی مثل مایا یا افترافکت با یک مک روی سیستم عامل مک و یک pc مشابه روی ویندوز بگیرید بعد سرعت رو مقایسه کنید من نمیخوام تجربیات خودم رو بگم خودتون مقایسه کنید بد نیست

من نمیدونم چرا ما به جای پاسخ گویی درست همیشه میخواهیم نظر خودمون رو اعمال کنیم ؟؟؟ که این بهتره و اون بدتره .. !؟؟؟؟

دوست عزیز خیلی از نرم افزار های مک هم برای ویندوز نیست ... این دلیل نمیشه که ویندوز سیستم عامل بدی باشه و یا ضعف داشته باشه ... ۱۰۰ درصد هر دو مزیت ها و بدی هایی دارند و هرکس باب نیاز خودش یکی رو انتخاب میکنه ...

در مورد Ultra ISO هم اشتباه میکنید ... شاید برنامه ای به این نام نباشه اما Alternate اش موجوده ...

Facon_Archi
30-04-2013, 11:17
3ds Max
3Ds max و حتی Maya هم هست واسه مک !
من خودم نصب کردم ،مشکلی هم نداشته تا الان!

SAMCRO
30-04-2013, 22:14
---------
پاک شود .