PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو 20 تا 30 میلیون تومان

sqreza
09-04-2013, 10:52
با سلام خدمت دوستان گرامی
حدود 20 تا 30 تومن دارم و بین این ماشین ها موندم:سمند اس ای: 21م
سمند ال ایکس معمولی: 25م
سمند ال ایکس ای اف سون: 26م
رانا تی یو فایو: حدود 30م
سورن ای ال ایکس ای اف سون: حدود 32م
خودم از بین اینا از سورن خوشم میاد ولی ترجیح میدم 11 میلیون بزارم تو جیبم و سمند اس ای بردارم! البته فعلا منتظرم تا قیمتها بالاخره نهایی شه و فروش نقدی شروع بشه.
تشکر پیشاپیش

mohamad skystar
09-04-2013, 19:58
سلام دوست من
تاپیکی که شما زدین قبلا داشتیم.
مباحث رو در تاپیک زیر دنبال کنید در خدمتتون هستیم.

خرید خودرو از 20 تا 60 میلیون تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sqreza
10-04-2013, 13:47
رنج 20 تا 60 میلیون خیلی وسیعه. بهتره حداقل به 2 تا 3 محدوده تقسیم بشه. (با توجه به اینکه فکر کنم خیلی از مردم تو این محدوده ها قرار دارن و قطعا مشکل مالیشون بیشتر از کسانی است که تو قیمتهای بالا هستند)
من بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم ولی چندان مشکلم حل نشد. شما تو جایی گفته بودی وقتی میشه تو این قیمت 405 اس ال ایکس خرید سمند اس ای جایی نداره، ولی اینها 5 تومن تفاوت قیمت دارن. اگر براتون مقدوره همینجا پاسخ بدبد هرچند میدونم واست تکرار مکرراته.

shadows_funeral
10-04-2013, 14:31
رنج 20 تا 60 میلیون خیلی وسیعه. بهتره حداقل به 2 تا 3 محدوده تقسیم بشه. (با توجه به اینکه فکر کنم خیلی از مردم تو این محدوده ها قرار دارن و قطعا مشکل مالیشون بیشتر از کسانی است که تو قیمتهای بالا هستند)
من بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم ولی چندان مشکلم حل نشد. شما تو جایی گفته بودی وقتی میشه تو این قیمت 405 اس ال ایکس خرید سمند اس ای جایی نداره، ولی اینها 5 تومن تفاوت قیمت دارن. اگر براتون مقدوره همینجا پاسخ بدبد هرچند میدونم واست تکرار مکرراته.
با توجه به قیمت خودروها همون رنج 20 تا 60 تومن در حال حاضر کفایت می کنه. 4 5 تومن هم اختلافی نیست که بخواد براش تاپیک جدا ایجاد بشه. توهمون تاپیک 20 تا 60 تومن سوالاتون رو مطرح کنید. ممنون