PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای آموزش طراحی سایت

rafaelmehraban
08-04-2013, 18:56
سلام دوستان.
من خودم از روی اینترنت و مطالب موجود 1 سال قبل تا حدودی با طراحی سایت با جوملا و بارگزاری یک یک سایت در هاست و اختصاص دامنه آشنا شدم.البته هیچ وقت نتونستم با جوملا کار کنم ولی یک سایت رو با نصب جوملا راه انداختم و جوملا رو کامل نصب کردم ولی نتونستم با جوملا کار کنم.الان مایلم طراحی یک سایت رو در این حد که بتونم چندتا عکس و فیلم بزارم توش و بدونم اسکریپت ها چی هستن و چطوری نصب می شن و چطوری باید یه منوی جدید یا یه قالب جدید یا یه کد جدید جاوا به سایت اضافه کرد رو یاد بگیرم.چیز بیشتری هم نمی خوام یاد بگیرم مثل راه اندازی فروشگاه و نمی دونم از این چیزا.فقط در حد اینکه راحت بتونم یه سایت با امکانات خیلی ساده رو بالا بیارم.من می تونم از الان به مدت 2 ماه وقت بزارم رو این کار و هیچ پیش زمینه نرم افزاری هم ندارم و فقط همین انتظارات رو هم دارم نه بیشتر( که مثلا جوملا و یا وردپرس رو نصب کنم و راحت بتونم منو و قالب و اسکریپت نصب کنم و عکس و فیلم آپ کنم همین) از دوستان کسی هست که سمت غرب تهران باشه حالا یا شرکتی داره یا خونشون این سمت باشه و حاضر باشه تو این مدت این موارد رو به صورت خصوصی تدریس کنه؟منظر جوابتون هستم ایمیلم می ذارم که راحت تر باهام تماس بگیرید. rafaelmehraban@gmail.com