PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Loadout - سلاح هایتان را خودتان بسازید !

Arrowtic
08-04-2013, 07:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیروز در سایت MMOBOMB شروع کرده بودن به دادن Beta Key برای این بازی.من هم یه دونه گرفتم و دانلود و بازیش کردم و به قدری جالب بود که گفتم تاپیکش رو هم بزنم.

Loadout بازی هست که مدتیه وارد مرحله Closed Beta ی خودش شده و فقط در استیم قابل بازی هست و گفته شده که در نهایت هم به صورت F2P عرضه میشه.
توی نگاه اول Loadout بسیار شبیه به Team Fortress 2 هست به خاطر گرافیکی که داره.سازنده های بازی روی یه مورد بازی مانور زیادی دادن و در اصل کل بازی بر پایه این یک چیزه : سلاحتون رو خودتون بسازید !
شما با لول آپ و پول توی بازی سلاح نمیخرید,بلکه اجزای سلاح میخرید و در قسمت Weapon Crafting با این اجزا سلاح خودتونو میسازید.نوع گلوله,نوع شلیک اون,لوله تفنگش,خشابش,دوربینش و چندین چیزه دیگه رو خودتون تعیین میکنید.

بازی از اونجایی که تو بتا هستش هنوز باگ ها و مشکلات زیادی داره به خصوص مشکلات مربوط به سرور که در فروم بازی من مطرح کردم و گفتند که دارن روشون کار میکنن.تا این لحظه دو سرور وجود داره,آمریکا و اروپا که در کمال تعجب سرور آمریکا پینگش خیلی بهتره و لگ کمتری داره.(توی آمریکا پینگ من 150 بود و توی اروپا 210)
البته دیشب که بازی رو تست کردم مشکل DC شدن به خاطر سرعت اینترنت بسیار اذیت میکرد به طوری که یه بازی رو نتونستم تموم کنم ولی امروز صبح که شروع کردم به تست دوباره مشکل برای من برطرف شده بود(در حالی که پینگ مثل دیشب بود)
متن زیر هم در سایت رسمی بازی ذکر شده برای معرفی اون :

Loadout یه بازی مالتی پلیر آنلاین جدید هست که همش درباره تفنگه ! شما میتونید تفنگ های بسیار زیاد - بیش از 50 میلیون تفنگ - بسازید و به طوری که مخصوص خودتون و یکتا در کل بازی باشه.
میخواید یه موشک انداز زمینی بسازید؟بسازید!
یک سلاحی که سرنگ هایی پرتاب کنه که با برخورد به دیوار برگردن و با خوردن به یاراتون بهشون جون بدن چطور؟بسازید!
یک موشک که به دشمن میچسبه و با فشردن دکمه کنترلرش منفجر میشه و امواج مغناطیسی میفرسته چی؟بسازید!
در این بازی شما میتونید با هر لباسی که خواستید بپوشید,هر سلاحی که خواستید بسازید و بازی کنید.کاملا رایگان!

بازی منوی اصلیش کلا چند قسمت اصلی داره :
Fight : که برای رفتن توی خود بازی هست.
Weapon Crafting : قسمتی هست که توش سلاح میسازید.
Loadout : که میتونید توش سلاح هاتونو با هم مچ کنید به طوری که توی بازی با انتخاب هر Loadout سلاحایی که برای اون Loadout گذاشتید تو دستتون باشن.

سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی پست دوم هم آموزش گرفتن Beta Key و اکتیو کردنشو میگم .

تصاویر زیر رو خودم از بازی گرفتم :
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر زیر هم سلاحیه که خودم ساخت و اسمشو گذاشتم Burn in HELL : دی
دوربین قوی Sniper روشه , تیرهاش از جنس آتیش هستن(به هر کی بخورن تا یه مدت میسوزه و هی دمیج میخوره) , خشاب 100 تایی و چیزای دیگه که میبینید !

Arrowtic
08-04-2013, 08:07

در حال حاضر بازی توی بتا هست در نتیجه نمیشه به راحتی دانلود و بازی کرد.
شما برای بازی در Closed Beta باید Key داشته باشید که هم سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر چند مدتی به عده ای میده و هم سایت های دیگه.در این لحظه سایت MMOBOMB داره میده و 18000 تا باقی مونده براش در نتیجه تا چندین هفته به احتمال زیاد میشه راحت از این سایت Key گرفت
Loadout Closed Beta Key Giveaway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای استفاده ازش,توی سایت MMOBOMB اول عضو بشید و بعد توی لینکی که دادم Get Your Key رو بزنید و Key رو دریافت کنید.(یه نوشته بهتون میده که باید نگهش دارید)
حالا باید برنامه استیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید.(باید وی پــــی ان داشته باشید برای دانلود)
برنامه رو اجرا کنید و توش عضو بشید و Login کنید.
حالا توی صفحه اصلی استیم در پایین سمتب چپ طبق تصویر روی Activate a product on steam کلیک کنید :

در صفحه بعد I agree رو بزنید.

در اینجا اون Key که دریافت کرده بودید رو وارد کنید و Next رو بزنید.

حالا استیم ازتون میخواد که بازی رو دانلود کنید.(حجمش در این لحظه 1.3 گیگ)
بعد از دانلود بازی رو از دسکتاپ یا قسمت Game Library استیم اجرا کنید.
حالا توی خود بازی اکانت بسازید و تمام !

پیشنهاد میشه که توی فروم رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم عضو بشید با همون نام کاربری.

اگه مشکلی در رابطه با استیم داشتید در تاپیکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید مطرح کنید.

pharm
08-04-2013, 19:02
واو عجب بازیی هست عشق من در این سبک مثل battlefield heroes خودمون

Arrowtic
08-04-2013, 19:59
واو عجب بازیی هست عشق من در این سبک مثل battlefield heroes خودمون

از نظر نوآوری و گرافیک و گیم پلی و غیره عالیه ولی یه مشکل بزرگ داره : DC های بیش از حد زیاد.فقط صبح برای من قابل بازیه.جالبیش اینه پینگ و همه چی عالیه ولی مشکل لگ + DC دارم.البته توی فروم بازی خیلیای دیگه هم این مشکلو داشتن(کسایی که پینگشون 20 هست9 و سازنده ها گفتن روش کار میشه.

pharm
09-04-2013, 20:15
چند گیگه؟
رفتم برا دانلود D:

Arrowtic
09-04-2013, 20:46
1300 مگابایته فعلا.
اگه مشکل این DC ها برطرف بشه عالی میشه بازی !

pharm
09-04-2013, 22:36
1300 مگابایته فعلا.
اگه مشکل این DC ها برطرف بشه عالی میشه بازی !

استیم اشغال دردسر داره اه یه دویست مگ دانولد کردم اپدیت دوباره میگه 100 مگ دیگه دانلود کن اه اه

من قبلا 10 بار استیمو دانلود کردم پاکش کردم به هیچ دردی نمیخوره ای کاش یه بازی مستقل از این استیم مزخرف بود

Arrowtic
10-04-2013, 00:15
خوبه که آپدیت میشه !
همین الآن بازی 500مگ آپدیت شد.توی سایتش فعلا نگفتن چه چیزایی اضافه/فیکس شدن.

Arrowtic
10-04-2013, 05:37
سرور های جدید به بازی اضافه شدن : استرالیا و جنوب آسیا.
همون اروپا پینگش بهتره برا ما.(یا آمریکا)

Arrowtic
11-04-2013, 09:32
سرور آسیا هم اضافه شده که پینگش نسبتا خوبه باز.امشب چک میکنم ببینم مشکل DC برطرف شده یا نه.(چون این ساعت مشکلی ندارم هیچ وقت)

از وقتی این بازیو شروع کردم دیگه شوترهای دیگه برام بی معنی شدن ! Arctic Combat رو ول کردم امروزم 12 گیگ Team Fortress 2 دانلود و بازی کردم که دیدم به پای Loadout نمیرسه.(نظر شخصی)

سیستمی هست تو بازی به نام Contracts که مثل مرحلست,شما با انجام دادن اون ها میتونید یه سری پوینت خاص که به شکل ستاره هستند به دست بیارید,با جمع کردن تعداد کافی از اون ها میتونید توی قسمت ساخت سلاح Tier های بعدیو آزاد کنید,مثلا الآن اگه Tier2 دوربین رو من آزاد کنم(2 پوینت میخواد),میتونم از دوربین لیزری که آزاد کردم استفاده کنم,و یا با خرج 4 پوینت میتونم گلوله هامو قوی تر کنم.
این Contract ها رو هم میتونید انجام بدید,هم اینکه با پولی که تو بازی به دست میارید بخرید.(در یه لحظه 3 تا Contract میتونید داشته باشید)

مثلا الآن من 2 تا پوینت دارم و Contract هم دو تا دارم,یکی اینکه 15 بار Assist بشم,یکیم این که یه نفر در حالی که برای 5مین بار یکیو میکشه,Heal کنم که برای این کار سلاح زیر رو ساختم(با زدنش به یار ها Heal میکنه اونا رو)

ویرایش : متاسفانه مشکل DC سر جاشه و من نمیتونم از ساعت 1 یا 2 ظهر به بعد بازی کنم.(مخابرات)
به بقیه بازی های استیم مشکل ندارم این یه دونه که جز بهتریناست .....
افسردم کرد !

Arrowtic
19-04-2013, 18:26

در سایت رسمی بازی امروز اعلام شد که یه سری پارت جدید برای سلاح ها به زودی میان :
Bio Scanner
X-Ray Scope
Ice Payload
توضیحاتی داده نشده ولی احتمالا سومی برای Slow یا Stun کردن هست و با زدنش به حریف اون یخ میزنه !

در آپدیت 15 آپریل بازی هم یه سری تغییرات مهم اضافه شدن :
سیستم EXP گرفتن تغییر کرد و الآن بسیار دقیق تر عملکرد پلیر بررسی میشه و به عملکرد پلیر , اینکه آیا تا آخر بازی مونده یا نه و اینکه چه تیمی برده بازی رو بستگی داره.
چیزی به نام Golden Wheel اضافه شدع که مثل Spin هست ولی خوب آیتمای بهتری میده و هر روز در آخر اولین بازی که پلیر انجام میده این Golden Wheel به جای Spin میاد و جایزه میده.

با آپدیت های جدید و خلاقیتای بازی داره به یه پدیده جدید در بین بازی های MMO Shooter تبدیل میشه !

Arrowtic
22-04-2013, 20:28
دوستان به نظر میرسه که مشکل DC بالاخره حل شد ! یه مدته بدون مشکل شده بازی و توی فرومش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم پرسیدم و گفتند که یه سری بهبود ها انجام دادن.
البته هنوز توی سرور اروپا با وجود پینگ بهترش مشکل هست مثل قبل ولی توی آمریکا بدون لگ و DC سه روزه که دارم بازی میکنم.

همون طور که قبلا گفته بودم توی بازی سیستم Contracts وجود داره که یه سری مراحل هستن,گفتم بیشتر توضیح بدم دربارش :
این سیستم به این صورت هست که شما در هر لول یه سری Contract بهتون اضافه میشه اگرچه که فقط 3 تا Contract رو در یه لحظه میتونید ببینید و فقط به 3 تا دسترسی دارید و برای تموم کردن بقیه باید یکی از این 3 تا رو انجام بدید تا جاش یه دونه جدید بیاد.به ازای انجام هر Contract شما یه Upgrade Point میگیرید.در قسمت ساخت اسلحه میتونید این Point ها رو مصرف کنید و باهاشون Tier های جدید بخرید.همون طور که میدونید هر سلاح چندین قسمت داره ,شما اول کار به Tier 1 هر قسمت دسترسی دارید ولی با آزاد کردن بقیه Tier ها میتونید اجزای قویتر و متفاوت تری رو به سلاحتون وصل کنید.مثلا من Tier 2 رو برای نوع تیر(آتش,برق و غیره) و دوربینم اضافه کردم و الآن دیگه جای دوربین اسنایپریم از لیزر استفاده میکنه سلاحم که برای نوعی که سلاح من هست بهتره.البته شما با خریدن Tier های بعدی فقط بهشون دسترسی پیدا میکنید و در اصل آزاد میشن براتون و به این معنی نیست که همشون بهتون داده میشه,ولی از الآن اگه آخر بازی بهتون یه تکه بیفته(آخر هر دست به هر کسی رندوم یه چیزی داده میشه) یا با پول توی بازی بخرید میتونید سوارشون کنید رو سلاح.
چیزی هست که من تازه امروز فهمیدم اونم این که هر سلاح Tier های خودشو داره یعنی اگه من Tier2 رو برای سلاح Burn in HELL آزاد کنم توی سلاح Dark Angel هنوز قفل میمونه و در نتیجه شما در اصل تمرکزتون بیشتر روی یه سلاح هست.
تصاویر زیر هم برای مثال هستند,سلاح اصلی من Burn in HELL رو میبینید که اگه دقت کنید کنار دوربینم و کنار عکس آتش عدد 2 رو نوشته که به این معنی که این 2 قسمت سلاح من Tier 2 هستند.(البته آتش رو Tier 2 ش رو آزاد کردم ولی خودش گیرم نیومده و دارم با Tier 1 سر میکنم ولی دوربینم مخصوص این Tier هست) همچنین کنار اون نوشته Pulse که نوع سلاح هست و رنک سلاح تعداد Upgrade Point ها رو نوشته.
دومیم در بخش Test در قسمت ساخت سلاح هست و توش دوربین جدیدمو تست کردم.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : چیزی که خیلی ناراحتم کرده این Wipe هست که بعد از Closed Beta میاد و همه اطلاعات پاک میشن(مثل بقیه بازی ها) و من این همه جون کندم بازم از لول 1 شروع خواهم کرد !
پ.ن2 : کل این پستو نوشته بودم که برق رفت : دی اگه این Auto-Restore توی P30 نبود سکته میکردم : دی

Arrowtic
25-04-2013, 15:33
واقعا برام عجیبه که استقبال از این بازی انقدر کمه ! طرفدارای شوتر کجایید ؟!

دوستانی که نگران نداشتن Beta Key هستن نگران نباشن آخه همیشه کلی سایت هستند که میدن و هر کی بخواد بازی کنه راحت گیرش میاد .برای دیدن لیست سایت هایی که در همین لحظه Beta Key میدن به لینک زیر در فروم رسمی بازی برید :

در بازی یه حرکت هست به اسم Taunt که به این صورته که با زدن یه دکمه Keyboard (دکمش یادم نیست : دی ) یه حرکت خاص میکنه کاراکترتون , اول کار فقط یه دونه دارید البته ولی به وسیله Spin یا پولی که تو بازی به دست میارید میتونید بخرید . از چندتای این Taunt ها عکس گرفتم , مطمئنم 3 تای اول رو خوب میشناسید : دی

moz
29-04-2013, 02:35
خیلی دوست دارم دانلود کنم
اما امان از دست این اینترنت ذغالی :n03:

pharm
29-04-2013, 23:00
واقعا برام عجیبه که استقبال از این بازی انقدر کمه ! طرفدارای شوتر کجایید ؟!

دوستانی که نگران نداشتن Beta Key هستن نگران نباشن آخه همیشه کلی سایت هستند که میدن و هر کی بخواد بازی کنه راحت گیرش میاد .برای دیدن لیست سایت هایی که در همین لحظه Beta Key میدن به لینک زیر در فروم رسمی بازی برید :

در بازی یه حرکت هست به اسم Taunt که به این صورته که با زدن یه دکمه Keyboard (دکمش یادم نیست : دی ) یه حرکت خاص میکنه کاراکترتون , اول کار فقط یه دونه دارید البته ولی به وسیله Spin یا پولی که تو بازی به دست میارید میتونید بخرید . از چندتای این Taunt ها عکس گرفتم , مطمئنم 3 تای اول رو خوب میشناسید : دی

Arrowtic ایول عجب امضایی داری عاشقشم با متنش :XXX

Arrowtic
30-04-2013, 06:28
خیلی دوست دارم دانلود کنم
اما امان از دست این اینترنت ذغالی :n03:
سرعت دانلودتون چنده ؟
از کجا نت میگیرید ؟

Arrowtic ایول عجب امضایی داری عاشقشم با متنش :XXX

: دی
اسکایریم عشقه !

pharm
04-05-2013, 18:15
من دارم دانلود میکنم استیم درست شد
لگ که نداره؟
اگه اینو دانلود کنم دوباره برا نسخه ی اصلیش هم باید دانلود کرد؟
سروراش خوبه؟

Arrowtic
04-05-2013, 18:22
من دارم دانلود میکنم استیم درست شد
لگ که نداره؟
اگه اینو دانلود کنم دوباره برا نسخه ی اصلیش هم باید دانلود کرد؟
سروراش خوبه؟

نه دیگه این خودش نسخه اصلیه فقط الآن تو بتا هست . دیگه شما اینو دانلود کردی فقط آپدیت بیاد دانلود میکنی هی .(مثل LoL)
من که به هیچ وجه لگ نیستم مدتیه . سرور اروپا بازی میکنم و پینگ بین 80 تا 130 هست معمولا . (وقتی میگم لگ نیست منظورم اینه که با نشونه گیری دقیق میتونم با تفنگی که سرعت تیرش پایینه کسی که در حال حرکته رو بزنم و Delay خیلی خیلی کمه)

pharm
08-05-2013, 17:32
سلام
دانلود کردم
بازی هم کردم خیلی دوست داشتم ولی Delay داشت خیلی :) بعد مینوشت پهنای باند شما خیلی کمه که بتونه بازی رو بکشه یعنی چی؟
تنظیماتی استیم نداره برا این delay ها؟بقیه هم اینجورین؟ من پینگ 100 بود با اروپا رفتم پینگ 100 به طور استاندارد بهترین پینگه نسبت به 200 به بالا و هیچ تغییری بین 100 و 50 حس نمیشه
مثلا همه رو میکشتم یدفعه میدم اوه 5 دقیقه است مردم :D

Arrowtic
08-05-2013, 18:47
این مشکل از وقتی که این سیستم جدید فیـــــلترینگ اومده به وجود اومده منم هی این ارورو میده بهم با این که قبل این سیستم بدون کوچکترین لگ و دیلی بازی میکردم .
از شانس بد شماست : دی

Arrowtic
16-05-2013, 23:45
امروز هم بازی به مرحله Early Access رسید و هر کسی که در استیم عضوه میتونه بدون نیاز به Key دانلود و بازی کنه .
البته برای استفاده از Early Access باید پول بدید , اگه میخواید رایگان بازی کنید باید از طریق همون بتا کی بازی کنید فعلا .(تا وقتی که وارد Open Beta بشه)
برای اطلاعات بیشتر به سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید .

pharm
15-06-2013, 14:54
چی شده؟؟؟
من نفهمیدم الان من اپدیت 500 مگیشو دانلود کنم یا اینکه پولی شد؟

Arrowtic
15-06-2013, 15:34
بازی رایگانه .
فقط از الآن به بعد برای گرفتن Beta Key دو راه هست :
1 ) خریدنش
2 ) از یکی دیگه بگیرید
اگه شما بتا کی دارید(که دارید چون تونستید بازیو رو استیم نصب کنید) دیگه نیازی به پول دادن نیست .
شما آپدیت و بازی کن .

کلا این جریان پول چیز خاصی نیست و فقط مثل خیلی بازیای دیگه برای ورود به Closed Beta میشه با پول Key خرید همین .

Arrowtic
15-06-2013, 16:46
امروز بعد از مدت ها دوباره یه چند دست بدون لگ زدم .(با دیلی جزئی)
یه چیز جالب که ساخته شده اینه که بعد از برد تیم برنده رو نشون میده که هر پلیری میتونه از اون حرکات موزون هم بزنه : دی
من همون آقای سیبیلو هستم . تو عکس اولی چپ ترینم و دومی هم از سمت چپ دوم .
به نظر میرسه که طبق رتبه تو بازی وای میسن پلیر ها . توی دست اولی آخر شده بودم(: دی) تو دست دوم هم دوم .

mohseni-kabir
15-06-2013, 20:47
در حال حاضر Beta Key موجود است؟:n02::n09::n28::n30:

Arrowtic
15-06-2013, 21:50
دیگه سایتا بتا کی نمیدن ! تنها راهش خریده فعلا . دلیلشم اکثرا میگن اینه که 1 . جمعیت خیلی بالا رفته به نسبت بتا بودن . 2 . به زودی Open Beta میشه .

Arrowtic
03-07-2013, 23:11
یه آپدیت جدید داشتیم یه مدت پیش که 2 تا مپ داشت و توش شروع کردن به رسیدن به موضوع پینگ .
مفتخرم اعلام کنم که دیشب چند دست با پینگ 81 زدم . همین طوری بمونه عالیه !

عکس 2 سلاحم نسخه جدیدشون تو پروفایل : دی

miladdarren
11-07-2013, 20:11
اقا پس این بازی کی می یاد ؟
یه گیم پلی ازش دیدم عاشقش شدم دل تو دلم نیس بازی کنمش

Arrowtic
11-07-2013, 20:21
اقا پس این بازی کی می یاد ؟
یه گیم پلی ازش دیدم عاشقش شدم دل تو دلم نیس بازی کنمش

بازی که حرف نداره . هر وقت دلم هوا یه بازی فان که خیلی وقت گیر نیست میکنه میرم سراغش و با تفنگم یه کم بقیه مردمو آتیش میزنم : دی
مشخص نیست ، الآن دیگه بتا کی نمیدن مگر مردم بخرن با پول واقعی . ولی احتمالا در آینده نزدیک Open Beta میره و برا همه آزاد میشه .

idinpc
31-07-2013, 19:18
دوستان كسي لينك داره بذاره دانلود كنيم ؟:n28:

Arrowtic
31-07-2013, 19:23
بازی الآن برای عموم آزاد نیست در نتیجه فعلا تا شروع اوپن بتا نمیشه دانلود و بازی کرد مگر با داشتن Beta Key .

sada
09-08-2013, 11:48
جایی رو سراغ ندارید بشه beta key رو پیدا کرد؟
من هرجا رو گشتم نبود یا اینکه expire شده بودند

Arrowtic
09-08-2013, 13:40
دیگه بتا کی تا شروع اوپن بتا نمیدن .

marmolak kocholo
11-08-2013, 18:29
چند دقیقه پیش یکی از بچه ها لینک این بازی رو تو داد که چک کنم... رفتم چندتا عکس و تریلر از بازی دیدم، الان اینطوری شدم :n12:
جداً عاشق بازی شدم! گیم پلی و گرافیک بازی خیلی باحال و فانه... خونِ تو بازی هم که کلاً عالیـــــه!! خیلی باهاش حال میکنم!

الان اومدم اینجا ببینم داستان چطور باید Key بگیرم برای Closed Beta که دیدم keyـها تموم شده : ( !
اگر خبری شد مارو خبر کنید حتماً...

Arrowtic
11-08-2013, 18:32
جدیدا یه روند مثل دوتا2 گرفته یعنی هر وقت نیاز به آپدیت بالانس باشه آپدیت میکنه نمیذاره تا پچ بعد برای همین خیلی بازی عادلانه تر هم شده .
آرین راهی نیست من بازیمو بدم بهت ؟ : دی
آخه نتم داغونه داغونه برای همین نمیتونم هیچ بازی آنلاینی بکنم !(تقریبا 1 هفته شده)

marmolak kocholo
11-08-2013, 18:48
نه راهی نیست! اگه راهی بود که تو استیم خفتت میکردم : (

Arrowtic
02-09-2013, 11:35
یکی از مپ های بدون تکسچر اخیرا تکسچر دار شد !
Drill Cavern ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
02-09-2013, 12:42
یکی از مپ های بدون تکسچر اخیرا تکسچر دار شد !
Drill Cavern ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یعنی چه اونوقت؟؟؟؟؟

Arrowtic
02-09-2013, 13:33
یه سری مپ هستن(2 تان) تکسچر ندارن و تو مرحله آلفا هستن . پلیرها میرن توشون بازی میکنن(همه جا آبیه یعنی) و در حین بازی باگای خود مرحله رو پیدا میکنن و یه سری پیشنهاد میدن در زمینه تغییر ظاهرش . وقتی خوب باگا رفتن و همه پیشنهادا خونده شدن ، سازنده ها تغییراتی تو مپ میدن(مثلا قیافه چندجاشو عوض میکنن) و وقتی قیافش نهایی شد تکسچر میسازن و میذارن روش .

Arrowtic
03-09-2013, 22:02
آپدیت آخری خیلی باحال بود : دی
یه دوربین جدید به نام X-Ray اضافه شده که میشه باهاش پشت دیوارا رو دید(گرونه البته !) . اینم عکسش :
اینم دو تا عکس دیگه محض فان از حالت آتیش گرفتن !(وقتی زیادی با تیر آتیشی یکی دمیج بخوره این شکلی میشه) :

Arrowtic
16-09-2013, 19:38
حس من به بازی فرای عشق هست : دی
یه Bonus هست به نام Valar Morghulis که وقتی کل اعضای تیم مقابل رو بکشید(بدون مردن بینش) بهتون میده و XP اضافی می گیرید .
این پست رو البته Game of Thrones بین ها میفهمن : دی
این لینک برای کل Bonus هاست :

این سلاح ویژه هاش باحالن ! مثلا یکی داره که یه Health Pack الکیه ! هر دشمنی(یا خودتون) بره کنارش میترکه : دی این Valar Morghulis رو همینطوری گرفتم ! 2 تا از اینا کاشته بودم 2 نفرشون مردن بقیه رو هم دستی کشتم با تفنگ جدیدم به نام Edison's Wrath : دی

پ.ن :

Rimshot = Killing an enemy with a shot in the buttocks
Nutshot = Killing an enemy with a shot in the crotch

Arrowtic
18-09-2013, 10:39
دوستان یه ویدئو از بازی گرفتم ، گفتم اینجا بذارم . از قسمت ساخت اسلحه هست .
درضمن بعضی جاها که یهو حالت افت فریم پیدا می کنه از بازی نیست ، به خاطر اینه که حجم ویدئو رو کم کردم اونطوری شده .

miladdarren
18-09-2013, 23:33
دوستان یه ویدئو از بازی گرفتم ، گفتم اینجا بذارم . از قسمت ساخت اسلحه هست .
درضمن بعضی جاها که یهو حالت افت فریم پیدا می کنه از بازی نیست ، به خاطر اینه که حجم ویدئو رو کم کردم اونطوری شده .
مرسی قشنگ بود ما که هنو منتظریم

Arrowtic
05-10-2013, 19:52
امروز 800 مگ ناقابل آپدیت اومد : دی
سیستم Matchmaking عوض شد و دیگه رندوم نیست و قشنگ طبق اسکیل میچینه . این Helm که تو عکس می بینید هم تا آخر ماه به همه اضافه شده و میتونن بپوشنش .
سرور ها رو هم پیشرفت دادن تا مشکل لگ و دی سی کمتر بشه .
لیست کامل تغییرات :

miladdarren
07-10-2013, 16:52
خیلی مسخره است تا حالا هیچ بازی رو ندیده بودم انقد تو early access بمونه :n04:

miladdarren
27-11-2013, 13:34
خیلی مسخره است تا حالا هیچ بازی رو ندیده بودم انقد تو early access بمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
27-11-2013, 14:06
من که مدت هاست به دلیل لگ و DC بازی نکردم .:n03:

miladdarren
04-01-2014, 13:29
سال نو هم اومد این F2P نشد :n21:

Arrowtic
17-01-2014, 07:08
همین الآن ایمیل اومد برام که بازی در تاریخ 31 ژانویه(حدود دو هفته دیگه) رسما لانچ میشه و برای همه قابل بازی خواهد بود .

miladdarren
17-01-2014, 10:50
همین الآن ایمیل اومد برام که بازی در تاریخ 31 ژانویه(حدود دو هفته دیگه) رسما لانچ میشه و برای همه قابل بازی خواهد بود .
دمت گرم :n02:

laxer
28-01-2014, 00:15
سلام
این بازی الان در استیم موجوده؟
میخوام بخرمش ولی میترسم سروراش خیلی لگ باشه.
ممنونم

Arrowtic
28-01-2014, 06:22
بازی 4 روز دیگه انتشار رسمی میشه .
نیازی به خرید نداره و رایگان خواهد بود توی استیم .

Arrowtic
01-02-2014, 15:10
خوب دیگه بازی منتشر شد .

miladdarren
02-02-2014, 20:25
اجازه هست مطالبتونو با ذکر منبع تو BC بزارم؟؟؟

Arrowtic
02-02-2014, 20:30
با ذکر نام و آدرس منبع و نویسنده بله : دی

miladdarren
02-02-2014, 20:48
اقا من یه مشکل دارم
به سرور connect نمی شه می گه unable to connect to server چی کار کنم؟هر چقد هم صبر می کنم نمی شه
region هم اروپاست

mjorh
06-02-2014, 20:38
دوستانی که آشنایی ندارند ، توصیه میکنم این ویدئو را حتما ببینن!

hadi_foshist
16-02-2014, 05:04
دوستان من تا میزنم این بازی اجرا بشه وقتی اولش که میخواد لاگین کنه ارور میده و کانکت نمیشه تازه دانلودش کردم ولی وصل نمیشه چیکارش کنم؟

laxer
16-02-2014, 22:31
فکر کنم پروکـــــســـی بخواد!

hadi_foshist
16-02-2014, 22:42
فکر کنم پروکـــــســـی بخواد!

با ------ که نمیشه انلاین بازی کرد پینگ داغون میشه

Arrowtic
17-02-2014, 06:34
بازی متاسفانه به اکثر نت های ایران مشکل داره و معدودن افرادی که بدون مشکل میتونن بازی کنن .

hadi_foshist
17-02-2014, 06:37
بازی متاسفانه به اکثر نت های ایران مشکل داره و معدودن افرادی که بدون مشکل میتونن بازی کنن .

من با هات شیلد هم تست کردم ولی بازم نشد

saba8634
24-02-2014, 17:02
سلام کلید ها تموم شده ؟

Arrowtic
24-02-2014, 18:11
سلام کلید ها تموم شده ؟

بازی دیگه رایگانه و کلید نمیخواد .

psycho0098
23-03-2014, 05:03
من امروز بازی رو دانلود کردم از خود استیم (البته 2 روز طول کشید با نت من)
بازی بسیار عالی ، سیریع ، و فان
پینگ من با 4.2.2.4 بالای 400 میباشد اما تو بازی هیچ مشکلی ندارم کاملا بدون لگ
پیشنهاد میکنم همه دانلود کنید
اگه هم خواستید لینک دانلود بک آپ میتونم بتون بدم
آیدی من در بازی : LordWraith
خوشحال میشم ادد کنید
دوستان هم آیدی هاشونو بگن

shahabaliboys
02-06-2014, 11:39
منم اومدم :n02:
Shahab74

پینگش عالیه واسه من :n12:
60 65 تو سرور اروپا

alireza2252323
09-06-2014, 09:41
فقط میشه از استیم دانلود کرد یا جور دیگه ای هم میشه ؟؟ کمک کنید PLZ:n28:

shahabaliboys
09-06-2014, 16:43
از اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-1167
میتونی خیلی راحت و با لینک مستقیم دانلود کنی .
من خودمم از اینجا دانلود کردم .

pharm
25-06-2014, 01:59
دوستان وضعیت این بازی چطوره؟پینگ و اینا خوبه؟DC نمیشه؟تازگی

blackalone
26-06-2014, 16:43
سلام
بنده فقط از طریق موبایل میتونم دانلود رایگان انجام بدم و شبها نمیتونم PC رو روشن بذارم و با موبایل هم که میخوام دانلود رو انجام بدم(از طریق همون لینکی که قرار داده شده) پیغام forbidden میده!وارد سایت میشه ولی لینیکهای دانلود این پیغام رو میدن!
میشه آدرس سایت یا روشی رو بگید که بتونم بک آپ بازیهای استیم رو دان کنم
راستی علت پیغام forbidden رو نمیدونید؟
تا الان با موبایل و از سایتهای مختلف چندین گیگ دانلود شبانه داشتم و چنین مشکلی برام پیش نیومده!
ببخشید طولانی شد.
ممنون و تشکر فراوان