PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی ایرانی عملیات B ساخته شده با یونیتی unity

احمد دات
05-04-2013, 00:31
سلام به دوستان این بازی رو تقدیم می کنم به شما

اسم بازی : عملیات B

ساخته شده با یونیتی 4

سبک بازی اول شخص

موضوع بازی :

شما در نقش یک سرباز باید برای از بین بردن یک سلاح اقدام کنید نکته اینجاست که باید به قسمت مشخصی از سلاح تیر بزنید تا بتونید اون رو از بین ببرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.

لینک دانلود حدود 30 مگابایت :

arminhidden
05-04-2013, 17:51
اگه بازی رو خودت تنها ساختی،برای شروع خوبه.:n01:
موفق باشی.:n05:

parvizamd
05-04-2013, 18:14
بازی رو دانلود کردم بودم قبلا ولی دوباره دانلود می کنم.

هوش منصوعی دشمن یکم زیادی بی خیال بود.کنارشون تیر می زدیم انگار هیچ خبری نبود ومحیط بازی یکم زیادی تاریکه.

برای GUI واقعا بی خیال Window یا Box بشو راستی با چی فارسی مینویسی Leotoon بعد اگر از نسخه Pro استفاده می کنی از Ouscacail Culiing استفاده کن.اگه بتوانی موقعی بازیکن حالش خرابه صفحه رو مات کنی خیلی بهتره میشه(حواست به کارایی باشه).
برای نشون دادن تیر بهتره تعداد تیر به صورت گلوله نشون بدی.

T.Eftekhari
05-04-2013, 22:43
فک کنم این بازی یه نفر تا 2 نفر طراحیش کردن دسشون درد نکنه پله های موفقیت رو ده تا ده تا جام بزنینن برین بالا

احمد دات
06-04-2013, 11:34
اگه بازی رو خودت تنها ساختی،برای شروع خوبه.:n01:
موفق باشی.:n05:

مرسی بله تنهایی طراحی کردم تشکر

احمد دات
06-04-2013, 11:43
بازی رو دانلود کردم بودم قبلا ولی دوباره دانلود می کنم.

هوش منصوعی دشمن یکم زیادی بی خیال بود.کنارشون تیر می زدیم انگار هیچ خبری نبود ومحیط بازی یکم زیادی تاریکه.

برای GUI واقعا بی خیال Window یا Box بشو راستی با چی فارسی مینویسی Leotoon بعد اگر از نسخه Pro استفاده می کنی از Ouscacail Culiing استفاده کن.اگه بتوانی موقعی بازیکن حالش خرابه صفحه رو مات کنی خیلی بهتره میشه(حواست به کارایی باشه).
برای نشون دادن تیر بهتره تعداد تیر به صورت گلوله نشون بدی.

مهندس من سه مدل بازی fps که هرکدوم با روشهای مختلف ساخته شده بازی گزاشتم تو این سایت و این بازی هم با قبلی ها فرق داره

آره تنظیمش به این صورت هست که اگه تو دید جلوش باشی دید داره نور پردازی هم که نداشت کلا

خوب من برای فارسی سازی اول از یک کد استفاده میکردم که زیاد خوشم نیومد الان به صورت دستی با کمک یک فارسی نویس leomoon اینکار رو میکنم

راستش رو بخوای بازی fps خیلی مشکله و برای یک نفر خیلی سخته بخاطر همین وسط کار خسته شدم زیاد رو نمایش تیر و بقیه جاها کار نکردم

احمد دات
06-04-2013, 11:44
فک کنم این بازی یه نفر تا 2 نفر طراحیش کردن دسشون درد نکنه پله های موفقیت رو ده تا ده تا جام بزنینن برین بالا

مرسی دوست عزیز ولی بازی انفرادی طراحی شده :n01:

Altair225
24-04-2013, 09:31
منم میخوام بسازم اما کادر ندارم تا یاری کنن منو

احمد دات
24-04-2013, 17:13
منم میخوام بسازم اما کادر ندارم تا یاری کنن منو

اگه یک تیم داشته باشی خیلی راحت تر می تونید کار کنید

(البته من فعلا یونیتی رو کنار گذاشتم و دارم HTML , php , css کار می کنم تا صفحه های دینامیکی و استاتیکی بتونم طراحی کنم به نظرم از بازی سازی فعلا خیلی بهتره )

ahmad000012
08-06-2013, 18:45
سلام نسخه لینوکس را میخوام

sajjad3011
23-07-2013, 04:25
بازیتو دان نکردم سرعتم پایینه. ولی به نظرم نشون دادی مرد عملی.خیلی خوبه.احسنتم .عالی بود. دست مریزاد.
رندر این مدلها به چه صورت انجام میشه ؟ من توی دنیای سه بعدی با مدل ها نمی دونم چطوری میشه کار کرد . منظورم مثل همین انیمت های gif توی گیم میکرد هست. میخوام بگم توی unity 3d اینا چطوری از maya یا max رندر می گیرن با فرمت یونیتی؟
همچنین آیا با mudBox هم کار کردین ؟یک نرم افزار هست برای ساخت و انیمت کردن مدلها برای بازی

احمد دات
26-07-2013, 14:36
بازیتو دان نکردم سرعتم پایینه. ولی به نظرم نشون دادی مرد عملی.خیلی خوبه.احسنتم .عالی بود. دست مریزاد.
رندر این مدلها به چه صورت انجام میشه ؟ من توی دنیای سه بعدی با مدل ها نمی دونم چطوری میشه کار کرد . منظورم مثل همین انیمت های gif توی گیم میکرد هست. میخوام بگم توی unity 3d اینا چطوری از maya یا max رندر می گیرن با فرمت یونیتی؟
همچنین آیا با mudBox هم کار کردین ؟یک نرم افزار هست برای ساخت و انیمت کردن مدلها برای بازی

خوب مدلها با فرمت fbx هست

این فرمت شامل یک مش سه بعدی و تکسچرش و انیمش هست که با 3d max طراحی و انیم و تکسچر دهی میشه و وارد یونیتی میشه

خوب مدلها سه بعدی فرق دارن تو مدل سه بعدی اول مش مدل از رو طرح ساخته میشه و بعد تکسچر و استخوان بندی و بعد حرکت داده میشه ...

shahindelta
09-09-2016, 11:26
گرافیک بازی خیلی خوبه و اینجور بازی ها طرفداران زیادی داره فقط بازی زیادی باگ داره...