PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لپ تاپ acer5742

bah20
04-04-2013, 12:04
سلام
من داشتم با لپ تاپ کار میکردم یه دفعه خاموش شد
دیگه روشن نمی شه وقتی به شارژ میزنم چراغش روشن نمیشه
لطفا منو راهنمایی کنید
acer5742

سعید1400
04-04-2013, 15:24
احتمالا مشکل مربوط منبع تغذیه است .

khelane
04-04-2013, 20:30
اگه چراغ چشمک زن هستش احتمالا باتری شارژ نداره و کابل خراب باشه همین امروز یه دونه ایسر اوردن برام چراغش ابی چشک زن بود باتریش رو در اوردم و با کابل خودم وصلش کردم کار کرد ولی با کابل طرف زدمش برق مشکل داشت و روشن اصلا نمیشد باتری رو جدا وصل کردم چشک میزد باتری رو با کابل خودم حدود 10 دقیقه ای شارژ کردم مشکلی نداشت
پس شما بهتره
اول باتری رو دراورده و با برق مستیقیم وصل کنید کار کردمشکل از باتری هست که یا شارژ نداره یاخراب هست ا
یا با برق شهری هم تست کردید نداشت بهتره با یه منبع تغذیه سالم دیگه تست کنید بازم مشکل برطرف نشد از لب تاب هست
نتیجه رو اعلام کنید

bah20
05-04-2013, 14:20
اگه چراغ چشمک زن هستش احتمالا باتری شارژ نداره و کابل خراب باشه همین امروز یه دونه ایسر اوردن برام چراغش ابی چشک زن بود باتریش رو در اوردم و با کابل خودم وصلش کردم کار کرد ولی با کابل طرف زدمش برق مشکل داشت و روشن اصلا نمیشد باتری رو جدا وصل کردم چشک میزد باتری رو با کابل خودم حدود 10 دقیقه ای شارژ کردم مشکلی نداشت
پس شما بهتره
اول باتری رو دراورده و با برق مستیقیم وصل کنید کار کردمشکل از باتری هست که یا شارژ نداره یاخراب هست ا
یا با برق شهری هم تست کردید نداشت بهتره با یه منبع تغذیه سالم دیگه تست کنید بازم مشکل برطرف نشد از لب تاب هست
نتیجه رو اعلام کنید

باتری رو درآوردم با برق هم روشن نشد. مشکلش چیه؟

khelane
05-04-2013, 21:32
خب عزیز مشکل از خود لب تاب هست
بهتره ببری پیش یه تعمیر کار و بهش بگی با یه شارژر دیگه و کابل دیگه که اکثر تعمیرکارها اضافه دارن تست کنه جواب نداد مشکل فراتر هست

موفق باشید