PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در باره تورنت

siavashsiavash
03-04-2013, 23:56
سلام
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی پرسیده باشم.اگر جای مناسبی نیست دوستان منراراهنمایی کنند
من با تورنت فایل دانلود می کنم
می خوام بدونم آیا دیگران می توانند از فایل های که در کامپیوتر من هست چیزی دانلود کنند؟؟؟؟
اگر جواب مثبت می باشدچه کار می توانم انجام دهم تا دیگران اصلا دسترسی به فایل های من نداشته باشند
اگر هم جواب منفی می باشد که هیچی
با تشکر فراوان

khelane
04-04-2013, 19:41
دقیق میشه توضیح بدید دوست عزیز
یعنی کسی بیاد رو سیستم شما فایلی که دانلود کردید رو دان کنه؟
نه

ata.royalfalcon
04-04-2013, 20:16
سلام
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی پرسیده باشم.اگر جای مناسبی نیست دوستان منراراهنمایی کنند
من با تورنت فایل دانلود می کنم
می خوام بدونم آیا دیگران می توانند از فایل های که در کامپیوتر من هست چیزی دانلود کنند؟؟؟؟
اگر جواب مثبت می باشدچه کار می توانم انجام دهم تا دیگران اصلا دسترسی به فایل های من نداشته باشند
اگر هم جواب منفی می باشد که هیچی
با تشکر فراوان

سلام .

بدیهی هست که سایر کامپیوتر های موجود در شبکه تورنت میتونند بخشهایی از قایلهای دانلود شده شما رو دانلود کنند . به عبارت دقیقتر شما هم آپلود کننده هستید و هم دانلود کننده . در زمانی که فایل مورد نظر به طور کامل دانلود بشه و اگر همچنان اجازه آپلود بدهید شما یک seeder هستید . نرم افزارهای کلاینت قابلیتهایی دارند که میتوانند میزان آپلود را محدود کنند در این صورت شما به leecher تبدیل میشوید که در بعضی از سایتهای تورنت اختصاصی میتونه امتیاز منفی داشته باشه .

siavashsiavash
05-04-2013, 11:38
دقیق میشه توضیح بدید دوست عزیز
یعنی کسی بیاد رو سیستم شما فایلی که دانلود کردید رو دان کنه؟
نه

سلام
چند روز پیش یک سری عکس دانلود کردم دیدم یکی از عکس های خودم درون یکی از عکس های دانلود شده بود
تنها حدسم به تورنت رفت
آیا به غیر فایل های که من دارم دانلود می کنم کسی می تواند فایل های من درون دیگر درایوها را دسترسی داشته باشد؟؟؟
من nod32دارم در ضمن
با تشکر فراوان

siavashsiavash
05-04-2013, 11:39
سلام .

بدیهی هست که سایر کامپیوتر های موجود در شبکه تورنت میتونند بخشهایی از قایلهای دانلود شده شما رو دانلود کنند . به عبارت دقیقتر شما هم آپلود کننده هستید و هم دانلود کننده . در زمانی که فایل مورد نظر به طور کامل دانلود بشه و اگر همچنان اجازه آپلود بدهید شما یک seeder هستید . نرم افزارهای کلاینت قابلیتهایی دارند که میتوانند میزان آپلود را محدود کنند در این صورت شما به leecher تبدیل میشوید که در بعضی از سایتهای تورنت اختصاصی میتونه امتیاز منفی داشته باشه .
دوست عزیز من چطور می توانم در تنظیمات کاری کنم که آپلود کنند نباشم

hermione
05-04-2013, 11:42
سلام
چند روز پیش یک سری عکس دانلود کردم دیدم یکی از عکس های خودم درون یکی از عکس های دانلود شده بود
تنها حدسم به تورنت رفت
آیا به غیر فایل های که من دارم دانلود می کنم کسی می تواند فایل های من درون دیگر درایوها را دسترسی داشته باشد؟؟؟
من nod32دارم در ضمن
با تشکر فراوان

خیر . امکان دسترسی به بقیه فایل های روی سیستم به هیچ عنوان وجود نداره ( اگر اینطور بود میلیون ها کاربر از این پروتکل استفاده نمی کردن )

فقط فایل هایی که شما در حال دانلود هستید رو می تونید به عنوان seeder اپلود کنید که همان هم می تونید با محدود کردن سرعت آپلود جلوشو بگیرید .

این تاپیک مخصوص تورنت هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای محدود کردن سرعت هم در برنامه utorrent :
این مسیر رو دنبال کنید
CTRL + P
Bandwidth
maximum upload rate رو روی 5 بگذارید .

حداقل روی 1 میشه گذاشت ولی سرعت دانلود رو هم کم می کنه .

من 5 ساله که از تورنت استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداشتم .