PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Trials Evolution

Khan gholi
02-04-2013, 20:08
Trials Evolution
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : RedLynx , Ubisoft Shanghai

ناشر : (PC)Ubisoft,Microsoft Studios
سری : Trials

پلتفرم ها : Xbox 360(XBLX) , Microsoft Windows

تاریخ انتشار : April 18, 2012Xbox 360 , March 21, 201Microsoft Windows

ژانر : پلتفرمر , مسابقه ایی

مادها : Single-Player , Multiplayer

Trials Evolution بازی دانلودی در سبک مسابقه ایی پلتفرمر است که به توسط RedLynx ساخته و Microsoft Studios ان را منتشر کرده است.نسخه اول این سری که در سال 2009 منتشر شد به موفقیت دور از انتظار دست پیدا کرد که سازندگان برای ساختن نسخه دوم متقاعد ساخت. در این بازی, بازیکن کنترل موتور سیکلت بر روی موانع بر عهده دارد و همچنین می تواند مسیر خود را طراحی کند. نسخه PC ان دارای ورژن خاصی است که در بسته بندیTrials Evolution: Gold Edition منتشر شد.

در این بازی شما باید با هر چه سریعتر یک مرحله را بدون تصادف کردن تمام کنید که این حالت در بازی به عنوان کمترین اشتباه ممکنه شناخته می شود.گرافیک بازی بصورت سه بعدی ساخته شده ولی شما فقط می توانید در دو بعد حرکت به سمت جهت جلو و یا به سمت عقب حرکت کنید.

در حالت Multiplayer , چهار بازیکن می توانند درکنار هم رقابت کنند. این حالت بسیار شباهت به عنوان Excitebike کنسول نیتندو دارد که تمامی چهار فرد در یک خط مسابقه می دهند و هر بازیکن دوستان خود را به صورت شبح می بیند.همانطور که بازیکن ها در بخش تک نفره بازی را ادامه می دهند به ان ها مقداری پول داده می شود که می توانند ان را برای طراحی شخصیت موتور سوارانشان و موتورسیکلت خرج کنند.با اینکه شما فقط می توانید در دو بعد حرکت کنید ولی مسیر ها دارای منحنی هایی هست که باعث رقابتی تر شدن بازی می گردد.در حالت بخش تک نفره بازی دارای 50 مسیر می باشد.

طراحی مسیر به وسیله بازیکنان به دو گونه Lite Editor و Pro Editor است.در حالت Lite Editor شما می توانید مسیر مد نظر خود را به سادگی طراحی کنید که با دوستان خود بازی کنید ولی در حالت Pro Editor شما با استفاده از زبان برنامه نویسی تصویری بازی می توانید مسیری را تولید کنید که کاملا متفاوت باشید.در این حالت شما می توانید شرایط هوا و نور را به حالت شب در بیاورید یا محیط مه الود را طراحی کنید.بیش از 1500 ایتم مختلف وجود دارد که شما مسیر مورد نظر خود را طراحی کند.

سازندگان بازی قسمت های اموزشی در ابتدا هر درجه سختی قرار داده که بازیکنان با مهارت مورد نیاز اشنا بشوند و با اینکار مدال هایی کسب کرده که می توانند بازی را ادامه بدهند.موتور(انجین) بازی ازتقا پیدا کرده است.مسیر های قابل دیدن به 500 متر ارتقا پیدا کرده و بازی بروی 60 فریم اجرا می شود.در این عنوان نسبت به نسخه قبل دارای دنیای بزرگتر, تکسچرها با کیفیت بالاو همچنین اشیا بیشتری استفاده شده است.

منتقدان از این بازی راضی بودند و باعث شد که که جمع نمرات نقد ها به 91.58% دست پیدا کند. منتقدان به طور کلی از گیم پلی , چلنج ها , مناظر بصری و دادن قابلیت ویرایش به بازیکنان را تحسین کردند وبعضی از منتقدان از اهنگ ها استفاده شده خرده گرفتند.

Publication

Score

Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9/10

G4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4.5/5

Game Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9/10

IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9/10

Official Xbox Magazine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9.5/10

Official Xbox Magazine (UK) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8/10

saeedblack
02-04-2013, 21:02
ببخشید من آپدیت2 روهم نصب کردم ولی هر کاری کردم اجرا نمیشه تو Ubisoft Game Luncher که میرم Play رو که میزنم نرفته تو بازی میاد بیرون کسی میتونه کمک کنه؟ممنون.

Layken
09-04-2013, 12:21
از ریسینگ های بسیار زیبای سال قبل بود در بین لیست بهترین های اکثر مراجع معتبر سال قبل حضور داشت که نمونش به عنوان برترین ریسینگ سال IGN نیز شناخته شده

من نتونستم زیاد بازیش کنم و مقدار کمی که بازیش کردم بسیار لذت بخش بود و بازی فیزیک خیلی جالبی داشت
برای نسخه PC هم منتظرش بودم که امده و در چند روز اینده به سراغش خواهم رفت.
دوستان این بازی رو از دست ندین