PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گوشی sony xperia SL گوشی خوبیه؟

mnocountrey
31-03-2013, 20:46
راستش چند وقته میخوام گوشی بگیرم میخواستم ببینم گوشی sony xperia SL گوشی خوبیه ؟
اگه کسی پیشنهاد دیگه ای ذ=داره خیلی دلم میخواد بدونم.

mehdi-ch
31-03-2013, 21:25
راستش چند وقته میخوام گوشی بگیرم میخواستم ببینم گوشی sony xperia SL گوشی خوبیه ؟
اگه کسی پیشنهاد دیگه ای ذ=داره خیلی دلم میخواد بدونم.

نسبت به قیمتش بهترین انتخابه عزیز :n06:نکن در خریدش

mnocountrey
31-03-2013, 21:33
نسبت به قیمتش بهترین انتخابه عزیز :n06:نکن در خریدش
ببخشید الان قیمتش چنده؟

چند وقته با گوشی Acro S دارم مقایسه میکنم که تنها تفائتش تو ضد آب بودنشون . (البته چند تا تفاوت دیگه هم داره) . حالا به نظر شما کدوم بهتره.
الان داشتم تاپیک های سایت رو نگاه میکردم . چشمم به xperia SP افتاد . هنوز ارائه نشده؟ ظاهرش خیلی قشنگ بود.

clau
31-03-2013, 21:42
دیجی کالا بدون گارانتیش گذاشته برای فروش 1140

acros ضد اب هستش حافظه داخلی 16گیگ داره تا 32گیگ بهش رم میخوره- سی پی یو 2هسته ای 1.5 گیگاهارتزی روشه
xperia slحافظه داخلیش 32گیگ هستش - رم بهش نمیخوره- سی پی 2هسته ای 1.7 گیگاهارتزی روشه

mnocountrey
31-03-2013, 21:47
دیجی کالا بدون گارانتیش گذاشته برای فروش 1140

acros ضد اب هستش حافظه داخلی 16گیگ داره تا 32گیگ بهش رم میخوره- سی پی یو 2هسته ای 1.5 گیگاهارتزی روشه
xperia slحافظه داخلیش 32گیگ هستش - رم بهش نمیخوره- سی پی 2هسته ای 1.7 گیگاهارتزی روشه

پس فکر کنم بیشتر سلیقه ای .

یه سوال کلی داشتم . آیا برنامه ها و بازی های اندروید همگی مجانی هستن یا مثل خیلی برنامه های ویندوزی باید کرک بشن .
چون چند وقته میخوام گوشی اندرویدی بگیرم میخوام بدونم آیا نصب و اجرا برنامه ها توش چجوریه ؟
ممنون.

clau
31-03-2013, 21:52
پس فکر کنم بیشتر سلیقه ای .

یه سوال کلی داشتم . آیا برنامه ها و بازی های اندروید همگی مجانی هستن یا مثل خیلی برنامه های ویندوزی باید کرک بشن .
چون چند وقته میخوام گوشی اندرویدی بگیرم میخوام بدونم آیا نصب و اجرا برنامه ها توش چجوریه ؟
ممنون.

مشکلی از جهت نصب و اجرای برنامه و بازی برای گوشی نداری تا دلت بخواد براش برنامه تو سایتا هست
برای نصب برنامه فقط کافیه یک برنامه فایل منجر روی گوشیت نصب کنی گوشی با کابل وصل میکنی به کامپیوتر برنامه هایی که میخوای نصب میکنی میریزی تو حافظه داخلیش فایل منجر گوشیت باز میکنی راحت نصب میکنی این راحت ترین راهشه

mnocountrey
31-03-2013, 22:07
مشکلی از جهت نصب و اجرای برنامه و بازی برای گوشی نداری تا دلت بخواد براش برنامه تو سایتا هست
برای نصب برنامه فقط کافیه یک برنامه فایل منجر روی گوشیت نصب کنی گوشی با کابل وصل میکنی به کامپیوتر برنامه هایی که میخوای نصب میکنی میریزی تو حافظه داخلیش فایل منجر گوشیت باز میکنی راحت نصب میکنی این راحت ترین راهشه

میخواستم بدونم برنامه هاش مجانی هستن یا اینکه بعد از یه مدت تاریخ انقضاشون تموم میشه و باید بخری .
رااستی یه سوال دیگه . ببخشید تو بخش فرمت های قابل پشتیبان توسط SL ، کدک X264 رو هم نوشته که میخونه . یعنی حتی فرمت هایی مثل MKV رو هم میخونه.

clau
31-03-2013, 22:11
میخواستم بدونم برنامه هاش مجانی هستن یا اینکه بعد از یه مدت تاریخ انقضاشون تموم میشه و باید بخری .
رااستی یه سوال دیگه . ببخشید تو بخش فرمت های قابل پشتیبان توسط SL ، کدک X264 رو هم نوشته که میخونه . یعنی حتی فرمت هایی مثل MKV رو هم میخونه.

برنامه های اندروید مجانی هستن خیالت از این جهت راحت

فکر کنم بتونی با نصب برنامه bs playerفایلهای mkvروی گوشیت اجرا کنی

mnocountrey
31-03-2013, 22:39
برنامه های اندروید مجانی هستن خیالت از این جهت راحت

فکر کنم بتونی با نصب برنامه bs playerفایلهای mkvروی گوشیت اجرا کنی

شما مطمئنید همه برنامه هاش مجانی هستن؟
ببخشید شما در مورد روت کردن چیزی میدونید . آیا برای گوشی مشکلی درست نمیکنه؟

clau
31-03-2013, 22:44
اره عزیز برنامه های اندروید مجانی هستن خیالت راحت باشه

روت کردن گوشی برای دسترسی به فایلهای سیستمی گوشی هستش برای گوشی هم مشکلی ایجاد نمیکنه

mnocountrey
10-04-2013, 21:20
میشه در مورد صفحه نمایش گوشی بیشتر توضیح بدهید.