PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا اکشن جالب - همراه نمونه

sara-t
04-08-2006, 23:11
یه نام خدا
سلام
- آموزش اکشن ( بازم سلام اولا که از akmfad1 عزیز زحمت کشیدن و توضیح دادن ممنونم دستت درد نکنه. اما اگر چنانچه به توضیحات بیشتری نیاز داشتید من یکی درست کردم ولی چون با عکس بود مجبور شدم pdf کنم اگه لازم دونستید ازش استفاده کنید اگر هم نه که فکر کنم توضیحات این دوست خوبمون کفایت کنه ( ضمننا برای کم حجمتر شدن فایل کیفیت عکس ها رو پایین آوردم و زیپ کردم که همین جا عذر میخوام :
لینک زیپ شده آموزش اکشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم تکراری نباشه. من چندتا اکشن جالب برای فتوشاپ پیدا کردم فکر کردم شاید بدرد شما هم بخوره اونها رو همراه نمونه میگذارم که اگه دوست داشتین دانلودش کنید. ظاهرا عکس ها زیادی بزرگ شده فردا باقی شو میگذارم و عکس ها رو هم درست میکنم
توضیح اینکه شما میتونید این اکشن ها رو تغییر بدید و به میل خودتون درشون بیارین
1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن بالا زیپ شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک اکشن 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک اکشن چهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن پنج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک اکشن هشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن نهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن دهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن یازدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن دوازدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن سیزدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اکشن چهاردهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saghar_sh
05-08-2006, 05:06
قشنگه ولي راستش من نميدونم اكشن چيه و چطوري بايد ازش استفاده كرد

hemo
05-08-2006, 06:54
سلام ساراي عزيز!
خيلي خوبن دستت درد نكنه
ولي شماره 2 و 5 عكساشون يكيه

sara-t
05-08-2006, 10:14
سلام ساراي عزيز!
خيلي خوبن دستت درد نكنه
ولي شماره 2 و 5 عكساشون يكيه

سلام hemoجان نه عزیزم یکی نیست شماره 2 بدون کادر سفید دور هست اما 5 کادر سفید دور هم داره
ساغر گلم به زودی برات توضیح میدم راجع به اکشن برات ایمیل میکنم

Nvidia
05-08-2006, 10:17
دوست عزيز چرا ايميل كني؟ آموزشتو اينجا بزار تا بقيه هم استفاده كنن.
مرسي

komail
05-08-2006, 16:09
ميشه بگين چه طو بايد ازشون استفاده کرد؟

Saeed kmss-D
05-08-2006, 16:19
خيلي عالي بود سارا جون.
دستت درد نكنه.

سعيد 123
05-08-2006, 17:38
سلام
مرسی سارا جان
چطوری از این اکشن ها استفاده کنیم ؟

کاوه رسولی
05-08-2006, 22:26
خيلي قشنگ بود چسبيد

komail
05-08-2006, 23:51
نگفتين چه طور ازشون استفاده کنيم

AK1
06-08-2006, 00:48
خوب با سلام سا را جون مر 30 گل كاشتي
براي استفاده ازشون هم بايد بگم
فايل رو كپي كنينتو مسير
C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Presets\Photoshop Actions
البته از توي نرم افزار هم مي شه لود كرد !
بعد تو فتوشاپ برين قسمت اكشن بغل هيستوري هستش فايل رو لود كنين يه علامت پلي هست بزنين اجرا بسه عكسي كه دارين به شكل بالا (نمونه ) در مي ياد
اكشن ها يه سري كار هاي از پيش تعيين شده هستن كه ضبط ميش ه تا بعد ازشون استفاده بشه

Shahin King
06-08-2006, 02:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=================
سلام

سارا خانوم ممنون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
مثل همیشه پستهای مفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

»» شاهین کینگ

saghar_sh
06-08-2006, 05:21
عجب! ممنون

bb
06-08-2006, 07:28
سارا جان خیلی عالیه
ممنون

Wisdom
06-08-2006, 07:35
akmfad1 جان بابت توضيحت مرسي و ممنون

سارا جان
ممنون خيلي زيبا بودن
مرسي از شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hemo
06-08-2006, 07:35
درود سارا خانوم!
دستت درد نكنه خيلي خيلي خيلي عالين :thumbsup:
دفعه قبل يه خورده عجله كردم تو پست دادن :whistle:
اين بار اما، حواسم جمعه:
«لينك اكشن دوازدهم . . . . . . .خرابه» ;)

Wisdom
06-08-2006, 07:43

لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nvidia
06-08-2006, 08:38
سارا خانوم لينك قشنگترين اكشن (12) خرابه. يعني اشتباه آپلود كردي. ;)

sara-t
06-08-2006, 15:34
سلام اولا از ابراز لطف همگی ممنونم خوشحالم که بدردتون خوردن بعدش شرمنده ام که لینک خراب بود درستش کردم
" سارا اشتباه نکنه که سارا نیست " :laughing:
دوتا اکشن جدید هم اضافه کردم
ضمننا برای دوستانی که گفته بودن آموزش استفاده از اکشن رو بگم در همون post اول آموزشش رو هم تا جایی که بلد بودم گذاشتم
سلامت و سربلند و موفق باشید همیشه

arash_irani
07-08-2006, 16:30
خوب با سلام سا را جون مر 30 گل كاشتي
براي استفاده ازشون هم بايد بگم
فايل رو كپي كنينتو مسير
C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Presets\Photoshop Actions
البته از توي نرم افزار هم مي شه لود كرد !
بعد تو فتوشاپ برين قسمت اكشن بغل هيستوري هستش فايل رو لود كنين يه علامت پلي هست بزنين اجرا بسه عكسي كه دارين به شكل بالا (نمونه ) در مي ياد
اكشن ها يه سري كار هاي از پيش تعيين شده هستن كه ضبط ميش ه تا بعد ازشون استفاده بشه
سلام
باتشکر از توضیحات کامل دوستمون در تکمیل منم عرض میکنم که اکشن ها میتونه یک آموزش زنده و آنی در فتوشاپ باشه
چطور؟؟؟
خب وقتی شما از یک اکشن استفاده میکنید و دکمه Play رو که میزنید اگر به مراحل اعمال اکشن دقت کنید میبینید که مثلا اگر فیلتری اعمال میشه دقیقا مشخص کرده که اندازه ها و مقادیری که در نظر گرفته شده چقدر هستش
و سایر موارد دیگه و اگر از ابتدای اون اکشن تا آخرش رو خودتون طی کنید میتونید همون کار هایی رو که اکشن انجام داده شما به صورت دستی هم انجام بدین
شما میتونید خودتون هم یک اکشن بسازید کافیه که هنگام شروع کار دکمه record رو بزنید و از اون لحظه به بعد هر کاری در برنامه فتوشاپ بر روی اون طرح (سند ) انجام میدین دیگه ظبط میشه و بعد میتونید با نامی دلخواه اون اکشن رو ذخیره کنید

راستی حدود 430 اکشن رو براتون آپلود کردم که میتونید از لینک پایین دریافت کنید ::

فقط یادتون باشه برای اعمال بعضی از اکشن ها نیاز به استایل و نمیدونم چیزای دیگه داشته که همه رو در همون پوشه گذاشتم و قبلش همه رو در محل خودش در پوشه فتوشاپ و در جای خودش نصب کنید

حدود 430 اکشن وتعدادي ابزار ديگر رو با حجم 6.25 مگابایت دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
یا حق

AK1
07-08-2006, 17:16
arash_irani جان تو ديگه كي هستي بابا حال كردم :happy:
راستي يه تاپيك مخصوص اين كار بزاريم بد نيست ها !؟ ;)
واي بازم اين پرشين گيگ قاط زده لطفا يه جا ديگه آپ كنين :blush:

arash_irani
07-08-2006, 22:44
arash_irani جان تو ديگه كي هستي بابا حال كردم :happy:
راستي يه تاپيك مخصوص اين كار بزاريم بد نيست ها !؟ ;)
واي بازم اين پرشين گيگ قاط زده لطفا يه جا ديگه آپ كنين :blush:
سلام
خواهش میکنم دوست من :)
یه وقت دیگه امتحان کن حتما میتونی دانلودشون کنی چون هاستی که رزیوم رو ساپورت کنه سراغ نداشتم تو پرسین گیگ ریختمش

واقعا اکشن های خوبی هم هستش دانلود کنید خودتون متوجه میشید ;)
موفق باشید
یا حق

sara-t
08-08-2006, 00:06
سلام به به آقا آرش اومد چه کار خوبی هم کرد در ابتدای بازگشتش، آرش جان دستت درد نکنه امشب که نشد دانلود کنم ولی حتما اینکار رو میکنم به هر حال مرسی

bb
08-08-2006, 05:25
آرش جون ممنون
خیلی با حالی

AK1
09-08-2006, 17:24
سلام
خواهش میکنم دوست من :)
یه وقت دیگه امتحان کن حتما میتونی دانلودشون کنی چون هاستی که رزیوم رو ساپورت کنه سراغ نداشتم تو پرسین گیگ ریختمش

واقعا اکشن های خوبی هم هستش دانلود کنید خودتون متوجه میشید ;)
موفق باشید
یا حق

دوست عزيز فوق العاده بودن بالاخره دانلود كردم :biggrin:

amin_k700
09-08-2006, 21:35
با تشکر از اکشن های زیبای شما . دانلود کردم از اون تومار خیلی خوشم اومده اگه اکشن جدیدی دارید برامون بذارید اگه اکشنی هم مد نظر دارید بگید .به دیده منت براتون می ذارم البته ببخشید اینو می گم سارا جون :)

sara-t
10-08-2006, 00:07
با تشکر از اکشن های زیبای شما . دانلود کردم از اون تومار خیلی خوشم اومده اگه اکشن جدیدی دارید برامون بذارید اگه اکشنی هم مد نظر دارید بگید .به دیده منت براتون می ذارم البته ببخشید اینو می گم سارا جون :)

سلام امین جان ممنونم از لطفت اگه زحمت نیست به انتخاب خودت اکشن بگذاری لطف میکنی

sara-t
10-08-2006, 00:13
دوست عزيز فوق العاده بودن بالاخره دانلود كردم :biggrin:

سلام من بازم نتونستم بگیرمشون اکشن های آرش رو میگم امیر جان میشه راهنمایی کنی چطوری گرفتی

AK1
10-08-2006, 01:27
سلام من بازم نتونستم بگیرمشون اکشن های آرش رو میگم امیر جان میشه راهنمایی کنی چطوری گرفتی

سارا جان من هم اول مشكل داشتم رفتم كافي نت خوشبختانه مشكل پهناي باند رفع شده بود تونستم با دانلود منيجر درجا بگيرم
اگي مي خواي يه جا ديگه اپ كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_k700
10-08-2006, 13:28
من با GoZilla 3.5 دانلود كردم بدون مشكل و خيلي سريع . شايد سرعت شما 32 kbps باشد يا همون پهناي باند نذاره :)

جايـــــــــــــي براي آپلود با لينك مستقيم :

AK1
10-08-2006, 17:53
اين جاها هم آپ كردم ببينين مي تونين دان كنين

rizo
10-08-2006, 18:06
سلام ممنون خیلی قشنگ بودن ولی منم میخوام بدونم اکشن چیه و چطوری از اینا میشه استفاده کرد

sara-t
11-08-2006, 03:56
سلام ممنون خیلی قشنگ بودن ولی منم میخوام بدونم اکشن چیه و چطوری از اینا میشه استفاده کرد
سلام ریزو جان اولا خوش اومدی بعدشم همون صفحه اول یک فایل آموزش اکشن و روش استفاده از اون رو بصورت pdf گذاشتم اگه مایل هستی یه نگاهی بهش بکن و مرسی از لطفت

Elfin-D
15-08-2006, 19:39
سلام
بسيار ممنون

mahsoft
16-08-2006, 16:00
سارا جان خیلی ممنون اکشنهای جالبی بود

موفق باشی