PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ایجاد شبکه بین دو لپ تاپ

bking
28-03-2013, 10:33
سلام....دوستان من مشکلی که دارم اینه که الان من دو لپ تاث دارم کنار هم یکیش acer و دیگری samsung اما میتونم از acer شبکه درسد کنم (ad hoc) اما از سامسونگ نه....تا اونجا که پسورد میخواد میزنم بره اما میگه could not creat...

lotin
28-03-2013, 11:31
سلام....دوستان من مشکلی که دارم اینه که الان من دو لپ تاث دارم کنار هم یکیش acer و دیگری samsung اما میتونم از acer شبکه درسد کنم (ad hoc) اما از سامسونگ نه....تا اونجا که پسورد میخواد میزنم بره اما میگه could not creat...

دوست عزیز ابتدا باید آنتی ویروس رو غیر فعال کنین و در قسمت Home Sharing در network and sharing center میتونین پسورد رو غیر فعال کنین و بدی این سیستم اینه که اگه هم شبکه بشه فقط درایو C:// رو میشناسه و نمیتونین به درایوهای دگ اون سیستم چیزیو منتقل کنین

bking
28-03-2013, 15:05
ممنون...ولی من فایروال رو بستم و بازم نمیشه...ویروس کش هم ندارم....اصلا شبکه ای که با لپ تاپ اولی درست کردم.رو هم پیدا نمیکنه؟!

khelane
28-03-2013, 23:20
ممنون...ولی من فایروال رو بستم و بازم نمیشه...ویروس کش هم ندارم....اصلا شبکه ای که با لپ تاپ اولی درست کردم.رو هم پیدا نمیکنه؟!

بهتره یه دور کارت وایرلس رو حذف کنید و سیستم رو ریستارت کنید و بعدا بازم نصب کنید ببینید جواب میگیره
خودم شخصا یه بار هرکاری کردم شبکه اینترنتم رو تو خونه پیدا نمیکرد همین کار رو کردم درست شد
ببین جواب میده

kiuq
29-03-2013, 00:41
سلام عزیز / . .
دقیقا واسه چه کاری میخوای لن کنی ؟

bking
29-03-2013, 08:51
ممنون....ولی من کدومشو پاک کنم و دوباره از کجا نصب کنم.....!؟بیشتر برای بازی شبکه بین دو لپ تاپ و شاید ارسال فایل...ممنون

bking
30-03-2013, 08:48
دوستان راه حلی نیست ؟!

kiuq
30-03-2013, 11:23
دوستان راه حلی نیست ؟!

یادم رفت : )

ببین بازی و ارسال فایل راحتترینه . . : )

شما کافیه دوتا سیستم رو شبکه کنی
1- فایروال هردو خاموش + آنتی ویروس
2- اگه سونه ویندوز یه سری تنظیمات واسه دیسکاوری داره اگه نمیتونی پیدا کنی عکس میذارم برات. اگه XPـــه فقط باید درایو رو شیر کنی
3-چند دقیقه بعد از اتصال کابل باید بمونی همینطوری نیست که یهو بشناسه :دی

bking
30-03-2013, 12:19
یادم رفت : )

ببین بازی و ارسال فایل راحتترینه . . : )

شما کافیه دوتا سیستم رو شبکه کنی
1- فایروال هردو خاموش + آنتی ویروس
2- اگه سونه ویندوز یه سری تنظیمات واسه دیسکاوری داره اگه نمیتونی پیدا کنی عکس میذارم برات. اگه XPـــه فقط باید درایو رو شیر کنی
3-چند دقیقه بعد از اتصال کابل باید بمونی همینطوری نیست که یهو بشناسه :دی

ممنون اما من می خوام با WIFI شبکه ایجاد کنم برای بازی !! نه با کابل !!:n16:

biostar
30-03-2013, 12:56
وایرلس هم به همین طریق هست ، یا یک شبکه ad hoc میسازی و به صورت مستقیم به هم وصلشون میکنی و یا از طریق یک access point مثل مودم adsl wireless به هم متصل میشند

تنها نکته اینه که فایروال رو غیر فعال کنی و IP دهی انجام بدی..

bking
30-03-2013, 15:28
من همه مراحل رو میرم تا اونا که اسم شبکه رو میخواد با رمز که میزنم و نکس رو میزنم بلافاصله ارور میده ....اسکرین شات های زیر

bking
30-03-2013, 15:40
URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL[]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiuq
30-03-2013, 22:25
امیر برو کنار :دی

اینطوری باید باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو میسازی بقیه یا نفر بعدی پس میده و اوکی میشه. . .

bking
30-03-2013, 22:46
خیلی ممنون بابت پاسخاتون...اما مشکل من همینجاست....این فیلم چند ثانیه (800 کیلو بایت ) از مشکل منه...بی زحمت یه نگاهی بکنید....ممنون
Untitled123.wmv - 868 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiuq
30-03-2013, 23:07
وایر لست روشن هست اصن ؟

bking
30-03-2013, 23:11
وایر لست روشن هست اصن ؟

اره دکمه خاصی نداره ولی با دکمه های ترکیبی با بلوتوث روشن میکنه.....جای خاصی هست مطمعن شم بازه ؟!
البته چراغش روشنه !!!

kiuq
30-03-2013, 23:35
اره دکمه خاصی نداره ولی با دکمه های ترکیبی با بلوتوث روشن میکنه.....جای خاصی هست مطمعن شم بازه ؟!
البته چراغش روشنه !!!

روشنه پس از اون نیست . ..
عجـــــــــــــــــب !! هیچ راهی نیست . .. خیلی عجیبه تا الان ندیده بودم کاری نشه . . .

خب کار اخر :
تو قسمت windows update ، چک آپدیت رو بزن بعدش قسمتهایی که مربوط به network هست رو صبر کن تا آپدیت کنه . ..

کار فوق آخر هم اینه که ویندوز رو عوض کنی و یه سون جدید نصب کنی بعضی اوقات نصب ویندوز اسونترین و کم وقترین کاره . .

کار اصلی همون کاریه که میکنی و عکس و فیلم گذاشتی و نباید مشکلی داشته باشه . .
کارایی که گفتم رو بکن و نتیجه رو بگو :n01:

bking
31-03-2013, 08:55
ممنون.....اپذیت رو زدم اینا رو اورد >>

kiuq
31-03-2013, 14:09
اوکی . ..
میتونی دانلود هم کنی ولی بذار ویندوز کارشو بکنه . .
اینا رو دانلود کن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]