PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Allods Online | F2P MMORPG

Darzin
25-03-2013, 21:19
سلام
این اولین تاپیکمه تو این فروم
احتمالا اسم این بازی رو شنیده باشین ولی چون تاپیکی ندیدم براش خودم دست بکار شدم
من تقریبا همه ی MMORPG هارو امتحان کردم و یکی از اونا که خیلی برام خوب و جالب بود Allods Online بود .
حتما میپرسین چرا؟
اول باید بگم این بازی WoW Clone نیست چون معمولا بخاطر گرافیکش که به wow شباهت داره خیلی ها فکر میکنن wow clone ـه ولی اینطور نیست اما سبک بازیش مثل wow ـه!
از نظر PvE این بازی خیلی عالیه . یه PvE عالی با Dungeon و Raid های بسیار زیاد و جذاب که تو MMORPG های جدید کمتر دیده میشه و این بازی همون سبک Classic رو داره که خیلی ها طرفدارشن (همون tank , healer , ect )
PvP بازی هم فوق العاده جذاب و جنگ های منحصر بفرد و بزرگ داره که جالب ترینشون جنگ های بین گیلد ها هست!
بازی روز به روز داره پیشرفت میکنه و بزرگتر میشه و سال 2010 عرضه شده و الان ورژن 4 بازی تازه اومده! Major Update های زیادی میدن که خیلی عالیه
این بازی تا قبل از ورژن 3 یکی از Pay 2 Win ترین بازی ها بود که با اومدن ورژن 3 کمی بهتر شد و در حال حاضر با عرضه شدن ورژن 4 دیگه اصلا p2w نیست و نمیتونه باشه :n05:
در این بازی 2 Faction وجود داره که با هم در حال جنگ هستن و شما باید یکیو انتخاب کنین
این بازی رو شرکت gpotato منتشر کرده که نسخه ی EU هم داره که پینگش با ایران عالیه و میشه راحت بازی کرد
این شرکت بازی های بزرگ دیگه هم مثل c9 - age of wulin منتشر کرده و تو این زمینه یکی از بهترین هاست (البته برای آمریکا بازی های بیشتری هم داره...)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود با سرعت بالا :

توجه : این تاپیک ویرایش خواهد شد منتظر باشید تا اطلاعات جدید بذارم

Arrowtic
25-03-2013, 21:29
منم مدتی زدن تاپیک این بازیو در سر داشتم ولی بعد از اینکه بازیش کردم نظرم عوض شد.
بازی به خودیه خود خوبه ولی به نظر من WoW Clone میشه بهش گفت.به غیر از گرافیک و گیم پلی,حتی UI بازی هم بسیار به WoW شبیهه.
ولی خوب بازم میگم به هر حال بازی بدی نیست و میتونه سرگرم کننده باشه.(اگرچه که در بازی هایی که Action-Oriented نیستن من به نظرم فعلا رو دست WoW نیومده)
ولی کسایی که دنبال یه بازی هستند که Action-Oriented نباشه و F2P باشه بدون نیاز به گشتن دنبال سرور بدون باگ این بازی توصیه میشه.
در لیست 10 بازی F2P که 2013 تجربه کنید هم وجود داشته این بازی و شماره 4 بوده.
لینک 10 بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Darzin
26-03-2013, 07:15
بیشتر بخش questing و early game بازی شبیه wow هست و end game به کلی تغییر میکنه (مخصوصا تو pvp)
نمیدونم شاید ورژن سه یا قبلشو بازی کردی شرکت سازنده ی بازی واقعا سه سال روش کار میکنه . اولش بازی تو beta مثل wow vanilla با کلی باگ و ... بود که خیلی مسخره بود .
در کل به عنوان یه بازی f2p و Classic MMORPG به نظر من الان بهترین باید باشه مخصوصا برا ایرانیا چون پینگ خوبی هم داره .
در حدی نیست که با wow بشه مقایسه کرد ولی نه با سرورای مجانی wow که هم pay to win هست که پلیر نداره...!

hadi_gamer
26-03-2013, 08:03
حداقل یه لینکی سایتی چیزی ازش میشذاشتی.

Darzin
26-03-2013, 08:17
گذاشتم حواسم نبود !! :))

hadi_gamer
26-03-2013, 08:22
گذاشتم دانلود شه ببینم چیه.از این لینک

Darzin
26-03-2013, 08:27
با دانلودر گذاشتی یا لینک کمکی؟
این هم سرعتش بیشتره هم ف*لتر نیست تازه آپدیت هم هست
راستی یه faction انتخاب کنین بریم توش بین League و Empire

hadi_gamer
26-03-2013, 10:00
با دانلودر گذاشتم.دانلودر به نظرم بهتره با آخرین سرعت هم میگیره.فعلا Pause کردم شب میذارم تا فردا دانلود میشه.
من تو wow چون تو هورد بودم اینجا احتمالا empire همون هورد میشه.خودت تو بازی نیستی؟اروپا چند تا سرور داره؟

Darzin
26-03-2013, 10:06
تو EU نیستم ولی NA رو بازی کردم سرور زیاد داره . با آمریکا پینگم حدود 250 بود ولی با اروپا ip شو زدم پینگ حدود 150 بود واسه همین گذاشتم نسخه اروپایی دانلود شه
آره Empire همون horde میشه تقریبا
کلاستونم انتخاب کنین
اینجا لیستش هست :
من که حتما هیلر میشم
نکته : اینجا به Healer , warrior , paladin , .... میگن Archetype و مثلا به Priest میگن کلاس! class = race + archetype
یه priest با یه cleric فقط فرقشون تو race هست وگرنه هر دو healer هستن! archetype در حقیقت همون کلاس تو بقیه بازی هاست...

hadi_gamer
26-03-2013, 10:22
من احتمالا shaman برمیدارم.
ولی کاش تو دو تا فکشن همه کلاسها رو داشت

Darzin
26-03-2013, 10:27
داره دیگه! shaman میشه همون warden فکر کنم ! کلاس های یک نوع archetype هیچ فرقی ندارن ! (فقط race شون یکی نیست)
کدوم کلاسو میگی ندارن؟؟

hadi_gamer
26-03-2013, 12:38
مثلا من druid رو تو empire پیدا نکردم

Darzin
26-03-2013, 13:37
druid = warden = shaman! زیاد درگیر اینا نشو! کلاس فقط هشت تا هست که تو race های مختلف اسماشون فرق داره . چیزایی که وسط نوشته کلاس هست در اصل

Darzin
26-03-2013, 17:25
کلاس جدید Bard به بازی اضافه شده!!!!!

hadi_gamer
27-03-2013, 08:14
ای بابا نصب کردم حالا باز 1.5 گیگ آپدیت میخواد.

Darzin
27-03-2013, 08:44
من هیلر شدم race هم xadang (شبیه آدمه) احتمالا Bard هم بگیرم خیلی باحاله گیتار دستشه :D
برا من فقط 54 مگ آپدیت خواست (گفتم از اون لینکه دانلود کن!!)
اسمم تو بازی :
Kamdin

hadi_gamer
28-03-2013, 07:36
کدوم سرور اروپا رفتی؟

Darzin
28-03-2013, 09:18
اولیش! اسمتو بگو تو بازی

hadi_gamer
28-03-2013, 11:41
ادت کردم.اسمم bruloc

Darzin
28-03-2013, 12:43
warden کلاس خوب و کاملیه . هم میتونی melee باشی هم ranged در آینده هم یه سری spell داره که میتونه Off-healer باشه

hadi_gamer
28-03-2013, 13:33
من dc شدم.دیگه هر کاری میکنم وصل نمیشه.یا میگه پسورد اشتباهه یا میگه connection broken

Darzin
28-03-2013, 18:16
نوشت که server down برا آپدیت و غیره!